Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 22:19   #811
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Pewnie, że się zainteresowałam bardzo lubię wszelkie nowości i nowinki, które mają w sobie jakąś tajemnicę, że komuś już pomogły kto wie, może olejek pomoże i mnie z pewnością nie zaszkodzi spróbować
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:34   #812
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

[QUOTE=Erwina1234;43012467]Odwagi i cieprliwości znajdziesz swój Złoty Środek z naszą pomocą lub ucząc się na własnych błędach (jak większość z nas z resztą )

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

To prawda, ja odkąd tu jestem naprawde dużo się dowiedziałam- śledząc fora, czytając opnie



Jeśli Ci chodzi o ten duo to też go miałam - krótko stosuję (co drugi dzień) bo troszkę za bardzo mi wysuszał skórę - jeszcze spektakularnych efektów nie zauważyłam

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Wydawało mi się, że ten krem powinno się stosować codziennie, może przynosiłby lepsze efekty?



Mnie nie piekła skóra, chociaż przez chwilę był efekt napięcia skóry. Nie zapychał na szczęście, ale muszę przyznać, że używałam go bardzo mało i dokładnie rozsmarowywałam [COLOR="Silver"]

Jutro pójdę go kupić, sama się przekonam

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Pewnie, że się zainteresowałam bardzo lubię wszelkie nowości i nowinki, które mają w sobie jakąś tajemnicę, że komuś już pomogły kto wie, może olejek pomoże i mnie z pewnością nie zaszkodzi spróbować
Wcześniej również używałam olejków , ale eterycznych. Jest z czego wybierać, kilka również ma zastosowanie w leczeniu ciężkich chorób skórnych, między innymi znany i stosowany przez niejedną kosmetyczkę olejek z drzewa herbacianego
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:38   #813
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Ja przejechałam się na drogeryjnych, choć uzywałam wielu od bardzo tanich po coraz droższe. Nawet te najdroższe zawodziły. Dopiero kosmetyczka doradziła bym rozejrzała się za aptecznym.
Mi pasuje Inglot YSM. Nie jest co prawda mocno kryjący, ale i tak korektora używam. Nie zapycha mnie, buźka jest fajna gładka i naturalna.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 23:15   #814
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Zapomniałabym wspomnieć, że kropelkę takiego olejku eterycznego można dodać do kremu lub nawet do podkładu.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Mi pasuje Inglot YSM. Nie jest co prawda mocno kryjący, ale i tak korektora używam. Nie zapycha mnie, buźka jest fajna gładka i naturalna.
Ja nie używam korektora. Jedynie niewiele podkładu kryjącego Vichy i pudru transparentnego mozaikowe Avene Couvrance.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa666 Pokaż wiadomość
dziewczyny powiem szczerze że od jakiegoś już czasu używam krem kojący z EUCERINU i powiem Wam że jest świetny, skóra na twarzy jest gładka i się nie świeci. Ogółem krem ten bardzo poleca moja szwagierka, która podobnie jak ja walczy z trądzikiem!
[eucerin][/eucerin]
Ja nie zauważyłam jakiś zadowalających efektów dzięki stosowaniu go, bo wcześniej miałam okazję go zakupić po przeczytaniu świetnych opinii. Ale może za krótko go stosowałam. Jedynie co - to świetny pod makijaż.

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

[/COLOR]

Zgadzam się, trądzik potrafi mocno wycofać człowieka z zycia społeczengo. W kulcie piękności, młodości, twarzy niczym pupcia niemowlaka, strasznie cięzko być posiadaczką problemów trądzikowych. Zwłaszcza kiedy szuka się pracy, chodzi na rozmowy, trzeba nałożyć makijaż by nie zrazić do siebie otoczenia i wyglądać na osobę, która kontroluje swoje problemy. Mi bardzo cięzko swego czasu było uczestniczyć w imprezach społecznościowych, ponieważ czułam się zaniedbana i czułam się strasznie niekomfortowo. Brak kontroli nad rozwijającym się trądzikiem może niejedną z nas wprowadzić w obniżenie nastroju.
[eucerin][/eucerin][/QUOTE]

Doskonale rozumiem ten problem. Ja z powodu problemów ze skórą mam często problemy ze zwykłym wyjściem z domu-wychodzę jak muszę, kiedy jest to konieczne. Czasem spotykam osoby z trądzikiem, które starają się normalnie żyć, pracować i podziwiam ich pewność siebie. Nie mam ochoty na spotkania ze znajomymi, rodziną. Mam wrażenie, gdzie kolwiek nie jestem, że każdy się patrzy na moją twarz. Nie usmiecham się, może nawet mam depresję. Osoby ze zdrową skórą nigdy tego nie zrozumieją.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez lula84 Pokaż wiadomość
No widzisz Droga Koleżanko, mi nie służy, też mam problem z naczynkami i tym się załatwiłam na amen. Także na swoim doświadczeniu odradzam. Ale oczywiście dla każdego co innego. Chociaż takie parówki idealne są na przeziębienia dróg oddechowych.

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------



Zgadzam się, trądzik potrafi mocno wycofać człowieka z zycia społeczengo. W kulcie piękności, młodości, twarzy niczym pupcia niemowlaka, strasznie cięzko być posiadaczką problemów trądzikowych. Zwłaszcza kiedy szuka się pracy, chodzi na rozmowy, trzeba nałożyć makijaż by nie zrazić do siebie otoczenia i wyglądać na osobę, która kontroluje swoje problemy. Mi bardzo cięzko swego czasu było uczestniczyć w imprezach społecznościowych, ponieważ czułam się zaniedbana i czułam się strasznie niekomfortowo. Brak kontroli nad rozwijającym się trądzikiem może niejedną z nas wprowadzić w obniżenie nastroju.
[eucerin][/eucerin]


---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

A jak Wy radzicie sobie na codzień?
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 00:09   #815
Margarysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ja mam odkąd pamiętam. od 13 roku życia jakoś tak, czyli 11 lat. metoda prób i błędów odkryłam mycie gąbeczka , mycie mydłem kiedyś dziś- nie dziwcie się szamponem z rzepy który świetnie oczyszcza i skóra mi się tak nie przetłuszcza. Nawet od pół roku zaczęłam używać podkładu !! nie mogłam sobie pozwolić przez to że sie wiecznie świeciłam :/ ale dzięki garnierowi matującemu mieszam dosłownie kropelkę podkładu z AA i voile !! :d dla mnie to radocha i nowość- podkład na twarzy, jak mnie juz wywali ..muszę się hm ..przepić Pije wtedy dużo wody najlepiej wodę z cytrynką i pomaga i ograniczam bo niestety też mi nie sprzyja :/
Margarysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 01:18   #816
AudreyT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 19
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Faktycznie trzeba myc te pędzle. Dobrze, że wskoczyłam na to forum to odświeżyła mi się pamięć. Kosmetyczka o tym mówiła ale człowiek i tak swoje. Myślę, że mycie pędzli żelem do mycia twarzy lub mydłem antybakteryjnym wystarczy. Skoro żele przeciwtrądzikowe oczyszczają i usuwają makijaż myślę, że poradzą sobie z pędzlami i to wystarczy. Można poprawić mydłem, ja używam z nanosrebrem. Od jakiegoś czasu myję się nim gdyż trądzik miałam nie tylko na twarzy ale i plecy szyja, dekolt itd. Mydełko jest super i przyznam się, że myję nawet miejsca intymne i jest lepsze od żeli przeznaczonych do tego celu.
Podaję link https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...nosrebrem.html
Ale ostrzegam to wymaga czasu i cierpliwości.


[eucerin][/eucerin]
---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

Uwaga dziewczyny na skład kosmetyków. Mimo, że słyszałam i czytałam artykuły o parabenach przpuszczałam to jakoś przez palce. Jednak od czasu gdy faktycznie zmieniłam kosmetyki na te które nie zawierają konserwantu ...paraben.... (itd) Moja cera uległa poprawie, co prawda nie wyleczyłam jej całkowicie ale widziałam różnicę.

[eucerin][/eucerin]

---------- Dopisano o 02:18 ---------- Poprzedni post napisano o 02:08 ----------

[QUOTE=mala061;43011517]
Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Tak, ja chyba nie ma produktu Iwostin którego bym nie testowała Testuję nawet aktualnie peeling kremowy Iwostin Purritin. Baaaardzo delikatny, w zasadzie spokojnie mógłby zastąpić żel do mycia twarzy, a nie peeling. Pewnie coś tam złuszcza, mam zamiar stosować go teraz raz na tydzień, przy złuszczaniu - jest tak delikatny, że raczej krzywdy mi nie zrobi

Ja ogólnie lubię firmę Iwostin. Nie wszystkie kosmetyki są super, niektóre to niewypały (seria Purritin - wg mnie nic nie robi, a nowa wersja jest beznadziejna, czy mleczko do demakijażu, które strasznie mnie podrażniło, a oczy piekły tak, że aż łzawiły...). Teraz używam na zmianę z Physiogelem Intensywnie nawilżający spf 20, a na noc używałam Iwostin Re-Actin, już drugie opakowanie i na pewno na dwóch się nie skończy

Ja na szczęście miałam tylko próbki tego peelingu, dostałam ich w aptece tyle, że miałam wrażenie , że Pani poprostu chciała się ich pozbyć. Aktualnie jedyny peeling który stosuje to aspirynowy, wychodzi taniej niż niejedna maseczka, a buzia jest naprawdę po nim gładziutka
Ja z Firmy Iwostin lubie 2 produkty. Żel do mycia twarzy z serii Purritin i Sensitia zero, świetny krem który mnie uratował po mocnym podrażnieniu przez kosmetyki i leki przeciwtrądzikowe. Ten krem jest genialny, i będę tej serii (sensitia zero) używać częściej, to jest seria dla cery wrażliwej a jak wiadomo do trądzikowej jest rónież odpowiednia. Ale odkryłam to dopiero niedawno

[eucerin][/eucerin]

Edytowane przez AudreyT
Czas edycji: 2013-09-27 o 01:12
AudreyT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 02:42   #817
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Hej, dziewczyny

Cytat:
Napisane przez AudreyT Pokaż wiadomość
Uwaga dziewczyny na skład kosmetyków. Mimo, że słyszałam i czytałam artykuły o parabenach przpuszczałam to jakoś przez palce. Jednak od czasu gdy faktycznie zmieniłam kosmetyki na te które nie zawierają konserwantu ...paraben.... (itd) Moja cera uległa poprawie, co prawda nie wyleczyłam jej całkowicie ale widziałam różnicę.
Co do konserwantu - każdy kosmetyk musi je zawierać, inaczej po jednym dniu produkt byłby usiany bakteriami i innymi świństwami. Czy same parabeny są złe nie będę się wypowiadać, bo zdania są bardzo podzielone. Osobiście bardziej wolę patrzeć na to jakie lecznicze składniki produkt ma do zaoferowania
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 08:05   #818
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Thumbs up Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Jak tam dziewczyny testujecie już zestaw Eucerin? jak wrażenia? Ja jestem póki co bardzo zadowolona. Tonik fajnie oczyszcza, nie trzeba go dużo wlewać na wacik no i najważniejsze nie świecę się a skóra nie jest wysuszona jak przy innych tonikach np. z Loreala żel świetnie zmywa podkład, a krem się bardzo szybko wchłania i jest delikatniutki, nie roluje się po nim podkład a co też warte uwagi to fajnie kosmetyki pachną
Na chwile obecna daje piątkę z plusem, ciekawe jak będzie dalej. W ogóle pierwszy raz coś testuje i jestem mega podekscytowana
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:10   #819
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Mnie natomiast bardzo mocno kusi ten słynny siarkowy krem w pomarańczowym pudełeczku. Zachwalany na lewo i prawo.
Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Antymionka, osobiście odradzam mydło siarkowe. Na początku byłam zachwycona. Moja mieszana skóra nie przetłuszczała się w strefie T tak szybko jak normalnie, ale dopiero później zauważyłam, jak źle to mydło na mnie wpłynęło. Zawsze po jego zastosowaniu moja twarz była czerwona, odrobinę napięta i wysusza, okropnie wysusza. Nigdy już do tego mydła nie wrócę.
Cała seria jest dla mnie jedną wielką pomyłką, okropnie wysusza i nie poprawia stanu cery.
Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
A próbowałyście dziewczyny krem nivea do twarzy?
Nie zatyka porów ?
Nivea to zabójstwo dla mojej cery, ciężkostrawna klasyka
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
A stosowałaś na dzień czy na noc cetaphil?
Dla mnie Cetaphil to totalna pomyłka, tylko pogarszał stan cery. Pocieszam się,że chociaż DA Ultra służy moim dłoniom..

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Mam jeszcze małe spostrzeżenie - oprócz typowego trądziku mam różowe, czerwone plamki, ale nie wiem, czy są to typowe zaczerwienienia. Mogę spekulować, że są to po prostu pozostałości po wypryskach i za ciorta nie wiem, co z nimi robić.
Złuszczaj i dobrze nawilżaj

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Antymionka - Cetaphil stosowałam tylko na noc... zastanawiam się, czy nie przeprosić się z nim teraz, może byłby lepszy dla mojej łuszczącej się skóry
U mnie nie dał rady z łuszczącą się skórą, bardziej natłuszczał niż nawilżał.

Cytat:
Napisane przez doiwannaknow Pokaż wiadomość
łał, ile napisałyście przez jeden dzień dołączam się do dyskusji ja od prawie dwóch lat męczę się z zaskórnikami zamkniętymi, po prostu mam ich całe kolonie, jeden na drugim, praktycznie tylko na brodzie i okolicach ust. nie mam pojęcia, co jest powodem tego, że tak nagle mnie o zaatakowało, wcześniej nie miałam takich problemów. A jak ciężko się tego pozbyć...
Może najbardziej pocisz się w tych miejscach, dotykasz ich ?
Na zaskórniki najlepszy jest kwas mlekowy, salicylowy i kwas LHA

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Idealny podkład dla cery trądzikowej to Eris ale ten droższy co reklamuje Scorupko .Polecam ,nie zatyka porów .
Wypróbowałam wiele podkładów, fluidów, bb.. i stwierdzam, że nie nadają się dla cery trądzikowej. Lepiej zainwestować w filtr i minerały.

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam olejek z oregano jak i olej z nasion winogron ( który też ma właściwości regenerujące skóry i przeciwdziała starzeniu się skóry) w sklepie zielarskim. Za olejek dałam 30 zł i jest go 10 ml , za olejek z nasion winogron 14 zł za 100 ml. Cena tego pierwszego olejku mało zachęcająca, ale kupiłam go z polecenia osoby, która naprawdę miała wielkie problemy z twarzą. Można go stosować też na wiele innych schorzeń, nawet na egzemy.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cieszę się, że ktoś się zainteresował , skoro pomogło to mi, a naprawdę mało rzeczy mi pomaga, to czemu nie może pomóc stosowanie tego komuś innemu
Ja bardziej polecam olej jojoba, lniany, słonecznikowy,z nasion malin,z nasion truskawki i z nasion czarnej porzeczki - żaden krzywdy mi nie zrobił i w znaczący sposób poprawiły nawilżenie/natłuszczenie skóry i jej procesy regeneracyjne.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:22   #820
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ewuniaa16 zauważyłaś po którymś oleju zwężone pory? Tak bardzo mi się marzą
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:23   #821
pieknabyc
Raczkowanie
 
Avatar pieknabyc
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 296
GG do pieknabyc
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cała seria jest dla mnie jedną wielką pomyłką, okropnie wysusza i nie poprawia stanu cery.


Nivea to zabójstwo dla mojej cery, ciężkostrawna klasyka


Dla mnie Cetaphil to totalna pomyłka, tylko pogarszał stan cery. Pocieszam się,że chociaż DA Ultra służy moim dłoniom..


Złuszczaj i dobrze nawilżaj



U mnie nie dał rady z łuszczącą się skórą, bardziej natłuszczał niż nawilżał.



Może najbardziej pocisz się w tych miejscach, dotykasz ich ?
Na zaskórniki najlepszy jest kwas mlekowy, salicylowy i kwas LHA



Wypróbowałam wiele podkładów, fluidów, bb.. i stwierdzam, że nie nadają się dla cery trądzikowej. Lepiej zainwestować w filtr i minerały.


Ja bardziej polecam olej jojoba, lniany, słonecznikowy,z nasion malin,z nasion truskawki i z nasion czarnej porzeczki - żaden krzywdy mi nie zrobił i w znaczący sposób poprawiły nawilżenie/natłuszczenie skóry i jej procesy regeneracyjne.
1. "Siarkowa moc" używałam mydła całkiem ładnie się spisywało, używałam tylko wieczorem. Szkody mi nie zrobiło. Ostatnio zakupiłam serum na wypryski szybko się po nim goją także ten produkt polubiłam i maseczkę też przez jakiś czas stosowałam, ale tez bez szału, ale cena też nie odstrasza do zakupu także uważam, że ta seria jest na db poziomie.
2. "Cetaphil" - kupuje jak tylko mam okazję, bądź jest w dobrej cenie płyn do mycia twarzy - dla mnie jest idealny. Nie wysusza cery, jest łagodny dla mojej cery, efekty widać, po długim stosowaniu, po 1 butelce nie da się zauważyć dobroczynnych efektów tego kosmetyku.
3. Podkłady mineralne - ostatnio całą swoją kolorówkę zmieniłam, właśnie na kosmetyki mineralne. Obecnie stosuję podkład i korektor Annabelle Mineral - super sie spisuje! Nie zatyka, nie błyszczy się cera! Mam juz na wykończeniu i teraz po recenzjach chcę zakupić podkład Lumene Triple Stay Matt - ponoć bdb dla cery trądzikowej.

A co do olejków to mam o. jojoba od Jadwigi - póki co zauważyłam tylko db nawilżenie, nie używam go systematycznie, tylko ja czuje, że moja cera jest ściągnięta.
pieknabyc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 08:24   #822
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Ewuniaa16 zauważyłaś po którymś oleju zwężone pory? Tak bardzo mi się marzą
Niestety nie. Ale pory świetnie zwęża hydrolat z kwiatu gorzkiej pomarańczy i oczarowy.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:26   #823
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Niestety nie. Ale pory świetnie zwęża hydrolat z kwiatu gorzkiej pomarańczy i oczarowy.
Ech. Będę musiała wypróbować
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:26   #824
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pieknabyc Pokaż wiadomość
A co do olejków to mam o. jojoba od Jadwigi - póki co zauważyłam tylko db nawilżenie, nie używam go systematycznie, tylko ja czuje, że moja cera jest ściągnięta.
A łączysz go z kwasem hialuronowym ? Ja mam nierafinowany jojoba z ZSK i jest świetny.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:31   #825
lavenda87
Raczkowanie
 
Avatar lavenda87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Dąbrowa G.
Wiadomości: 121
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Dokładnie, każdy kosmetyk musi mieć konserwant. Nawet te, ktore zamawiamy z BU, do sklecenia samemu, jako konserwantu potrzebują alkoholu

Cóż, co do samego trądziku, właśnie sobie siedzę i czytam... osoby, które się z nim borykają, powinny zrezygnować z mleka i przetworów mlecznych... mleko i nabiał to źródło testosteronu. Trądzik może wywoływać właśnie nadmiar testosteronu, mało tego, hormon wzrostu również może powodować namnażanie się komórek naskórka, więc znów zatykają się pory... Właśnie dlatego osoby, które wysypuje powinny unikać pokarmów, które powodują gwałtowny skos insuliny. Odpada więc cukier i produkty zbożowe... duże znaczenie mają tu także produkty o niskim indeksie glikemicznym - tu tabela http://indeks.glikemiczny.pl/tabela.php

Może komuś pomoże zmiana diety

Co do złuszczania... nie wiem, oczyszczałam zaskórniki mechanicznie, codziennie demakijaż szmatką muślinową, złuszczanie (płynem Clinique) 2 razy dziennie i co? I znów nos w czarnych kropach... Już nie wiem czemu...

Edytowane przez lavenda87
Czas edycji: 2013-09-27 o 08:33
lavenda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:37   #826
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Niestety nie. Ale pory świetnie zwęża hydrolat z kwiatu gorzkiej pomarańczy i oczarowy.
A gdzie taki olejek można dostać? bardzo bym chciała zwężyć moje pory

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Znalazłam w internecie, ze Hydrolat z kwiatów pomarańczy polecany jest do cery tłustej, trądzikowej, naczynkowej, zaczerwienionej, wrażliwej, delikatnej i dojrzałej.
A ja mam cerę tłustą, tradzikową i naczynkową, musze go mieć!!
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:39   #827
cotti
Przyczajenie
 
Avatar cotti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Praga Północ
Wiadomości: 11
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

U mnie przyczyną trądziku były zbyt agresywne kosmetyki oraz niedobrana kuracja hormonalna. Zrezygnowałam z kosmetyków czyniących cuda, a przestawiłam się na takie, które przede wszystkim dbają o skórę, uzupełniają ubytki warstwy lipidowej - to spowodowało, że skóra, która została odżywiona i nawilżona - przestała się świecić - mogłam odstawić kosmetyki do makijażu "przeciwko świeceniu" - przestawiłam się na najneutralniejszy krem BB, który znalazłam.

Druga sprawa - po wielu próbach w końcu udało mi się dobrać odpowiednią kurację hormonalną.

Nareszcie mam zdrową skórę, którą ładnie wygląda.

[eucerin][/eucerin]
cotti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:45   #828
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Faktycznie mi po nabiale zawsze wyskakiwało więcej wyprysków, ale odkąd choruje na nietolerancję laktozy i nie jem przetworów z krowim mlekiem tych ropnych krost jest jakby mniej. Natomiast widzę po moim bracie, który chodzi na siłownię i spożywa białko na potęgę jak mu zaczęły się pojawiać masowo pryszcze

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez cotti Pokaż wiadomość
U mnie przyczyną trądziku były zbyt agresywne kosmetyki oraz niedobrana kuracja hormonalna. Zrezygnowałam z kosmetyków czyniących cuda, a przestawiłam się na takie, które przede wszystkim dbają o skórę, uzupełniają ubytki warstwy lipidowej - to spowodowało, że skóra, która została odżywiona i nawilżona - przestała się świecić - mogłam odstawić kosmetyki do makijażu "przeciwko świeceniu" - przestawiłam się na najneutralniejszy krem BB, który znalazłam.

Druga sprawa - po wielu próbach w końcu udało mi się dobrać odpowiednią kurację hormonalną.

Nareszcie mam zdrową skórę, którą ładnie wygląda.

[eucerin][/eucerin]
Kosmetyki odpowiednio dobrane to połowa sukcesu. Nie wiem jakiej firmy używałaś krem BB, ale ja używałam krem BB Garniera dla cery tłustej. Dostałam takiego wysypu krost, że bez pomocy dermatologa się nie obeszło i znowu wydatki na maści i kremy a koleżanka miała po nim taką ładna buzię....
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:49   #829
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

[QUOTE=mala061;43012937]
Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Odwagi i cieprliwości znajdziesz swój Złoty Środek z naszą pomocą lub ucząc się na własnych błędach (jak większość z nas z resztą )

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

To prawda, ja odkąd tu jestem naprawde dużo się dowiedziałam- śledząc fora, czytając opnie



Jeśli Ci chodzi o ten duo to też go miałam - krótko stosuję (co drugi dzień) bo troszkę za bardzo mi wysuszał skórę - jeszcze spektakularnych efektów nie zauważyłam

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Wydawało mi się, że ten krem powinno się stosować codziennie, może przynosiłby lepsze efekty?



Mnie nie piekła skóra, chociaż przez chwilę był efekt napięcia skóry. Nie zapychał na szczęście, ale muszę przyznać, że używałam go bardzo mało i dokładnie rozsmarowywałam [COLOR="Silver"]

Jutro pójdę go kupić, sama się przekonam

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------



Wcześniej również używałam olejków , ale eterycznych. Jest z czego wybierać, kilka również ma zastosowanie w leczeniu ciężkich chorób skórnych, między innymi znany i stosowany przez niejedną kosmetyczkę olejek z drzewa herbacianego
O olejku z drzewa herbacianego słyszała, ale tylko dlatego, że jest on dodawany do wielu kosmetów, np. w serii Iwostin. A jak Ty stosujesz ten olejek? Tak bezpośrednio na skórę? Nie jest to zbyt intensywna terapia?
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 08:51   #830
jasmine23
Rozeznanie
 
Avatar jasmine23
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 814
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pieknabyc Pokaż wiadomość
1. "Siarkowa moc" używałam mydła całkiem ładnie się spisywało, używałam tylko wieczorem. Szkody mi nie zrobiło. Ostatnio zakupiłam serum na wypryski szybko się po nim goją także ten produkt polubiłam i maseczkę też przez jakiś czas stosowałam, ale tez bez szału, ale cena też nie odstrasza do zakupu także uważam, że ta seria jest na db poziomie.
2. "Cetaphil" - kupuje jak tylko mam okazję, bądź jest w dobrej cenie płyn do mycia twarzy - dla mnie jest idealny. Nie wysusza cery, jest łagodny dla mojej cery, efekty widać, po długim stosowaniu, po 1 butelce nie da się zauważyć dobroczynnych efektów tego kosmetyku.
3. Podkłady mineralne - ostatnio całą swoją kolorówkę zmieniłam, właśnie na kosmetyki mineralne. Obecnie stosuję podkład i korektor Annabelle Mineral - super sie spisuje! Nie zatyka, nie błyszczy się cera! Mam juz na wykończeniu i teraz po recenzjach chcę zakupić podkład Lumene Triple Stay Matt - ponoć bdb dla cery trądzikowej.

A co do olejków to mam o. jojoba od Jadwigi - póki co zauważyłam tylko db nawilżenie, nie używam go systematycznie, tylko ja czuje, że moja cera jest ściągnięta.
Bardzo chętnie je wypróbuję. O siarkowej mocy dużo czytałam, na razie wypróbowałam tylko maseczkę i była ok. Wiele osób myje twarz też szarym mydłem Biały Jeleń i wieloma innymi. Muszę się przyjrzeć tym mydełkom.
Na Cetaphil bym nie wpadła, bo jakoś tak omijam kosmetyki nawilżające - a może niepotrzebnie, bo cerę mam właśnie mieszaną i wiele razy jest przesuszona.
Kosmetyki mineralne jest to teraz mój nr jeden na liście zakupów.
__________________
Mój blog [/CENTER]
jasmine23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:55   #831
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny



Co do konserwantu - każdy kosmetyk musi je zawierać, inaczej po jednym dniu produkt byłby usiany bakteriami i innymi świństwami. Czy same parabeny są złe nie będę się wypowiadać, bo zdania są bardzo podzielone. Osobiście bardziej wolę patrzeć na to jakie lecznicze składniki produkt ma do zaoferowania
Oczywiście, że każdy je musi mieć. Kupiłam kiedyś krem "naturalny" i po tygodniu zaczął hmm dziwnie pachnieć (?) przez co dla bezpieczeństwa go wyrzuciłam... Może miałam go trzymać w lodówce, ale producent o tym nie wspominał....
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:55   #832
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

[QUOTE=Erwina1234;43015481]
Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość

O olejku z drzewa herbacianego słyszała, ale tylko dlatego, że jest on dodawany do wielu kosmetów, np. w serii Iwostin. A jak Ty stosujesz ten olejek? Tak bezpośrednio na skórę? Nie jest to zbyt intensywna terapia?
To jedyny olejek eteryczny, który można stosować bez rozcieńczania, ale jeżeli ktoś sie boi może go rozcieńczyć sobie w wodzie. Bezpośrednio może lekko piec, ale nic pozatym-i tak działa lepiej niż przy rozcieńczaniu, co drugą noc wtedy wystarczy.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 08:59   #833
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny testujecie już zestaw Eucerin? jak wrażenia? Ja jestem póki co bardzo zadowolona. Tonik fajnie oczyszcza, nie trzeba go dużo wlewać na wacik no i najważniejsze nie świecę się a skóra nie jest wysuszona jak przy innych tonikach np. z Loreala żel świetnie zmywa podkład, a krem się bardzo szybko wchłania i jest delikatniutki, nie roluje się po nim podkład a co też warte uwagi to fajnie kosmetyki pachną
Na chwile obecna daje piątkę z plusem, ciekawe jak będzie dalej. W ogóle pierwszy raz coś testuje i jestem mega podekscytowana
Fajnie, że piszesz swoją opinie wiele dziewczyn luż pisało, że kosmetyki są naprawdę fajne ja mam zamiar dopiero je otworzyć jak się skończą te, których obecnie używam ale cieszę się, że jest już tyle pozytywnych opinii

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A łączysz go z kwasem hialuronowym ? Ja mam nierafinowany jojoba z ZSK i jest świetny.
I nakładasz taki olejek bezpośrenio na buzie?
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:00   #834
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny testujecie już zestaw Eucerin? jak wrażenia? Ja jestem póki co bardzo zadowolona. Tonik fajnie oczyszcza, nie trzeba go dużo wlewać na wacik no i najważniejsze nie świecę się a skóra nie jest wysuszona jak przy innych tonikach np. z Loreala żel świetnie zmywa podkład, a krem się bardzo szybko wchłania i jest delikatniutki, nie roluje się po nim podkład a co też warte uwagi to fajnie kosmetyki pachną
Na chwile obecna daje piątkę z plusem, ciekawe jak będzie dalej. W ogóle pierwszy raz coś testuje i jestem mega podekscytowana
U mnie też Eucerin świetnie się sprawdza, wszystkie trzy produkty są świetne
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:01   #835
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez cotti Pokaż wiadomość
U mnie przyczyną trądziku były zbyt agresywne kosmetyki oraz niedobrana kuracja hormonalna. Zrezygnowałam z kosmetyków czyniących cuda, a przestawiłam się na takie, które przede wszystkim dbają o skórę, uzupełniają ubytki warstwy lipidowej - to spowodowało, że skóra, która została odżywiona i nawilżona - przestała się świecić - mogłam odstawić kosmetyki do makijażu "przeciwko świeceniu" - przestawiłam się na najneutralniejszy krem BB, który znalazłam.

Druga sprawa - po wielu próbach w końcu udało mi się dobrać odpowiednią kurację hormonalną.

Nareszcie mam zdrową skórę, którą ładnie wygląda.

[eucerin][/eucerin]
Gratuluję wszystkie o tym marzymy o zdrowej skórze cieszę się, że Ci się udało
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:02   #836
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ja bardziej polecam olej jojoba, lniany, słonecznikowy,z nasion malin,z nasion truskawki i z nasion czarnej porzeczki - żaden krzywdy mi nie zrobił i w znaczący sposób poprawiły nawilżenie/natłuszczenie skóry i jej procesy regeneracyjne.[/QUOTE]

Tak jak już napisałam zdecydowałam się go wypróbować , dlatego, że komuś kogo znam bardzo pomógł, nie tylko nawilża i regeneruje, ale mam mniej niespodzianek i przebarwienia stają się jaśniejsze. A o olejkach, których napisałaś jeszcze nie słyszałam, ale kto wie może kiedyś któryś z nich kupie.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:07   #837
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
Faktycznie mi po nabiale zawsze wyskakiwało więcej wyprysków, ale odkąd choruje na nietolerancję laktozy i nie jem przetworów z krowim mlekiem tych ropnych krost jest jakby mniej. Natomiast widzę po moim bracie, który chodzi na siłownię i spożywa białko na potęgę jak mu zaczęły się pojawiać masowo pryszcze

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------


Kosmetyki odpowiednio dobrane to połowa sukcesu. Nie wiem jakiej firmy używałaś krem BB, ale ja używałam krem BB Garniera dla cery tłustej. Dostałam takiego wysypu krost, że bez pomocy dermatologa się nie obeszło i znowu wydatki na maści i kremy a koleżanka miała po nim taką ładna buzię....
Czytałam wiele negatywnych opini o tych kremach BB. Ja rónież jestem posiadaczka jednego i jestem z niego bardzo bardzo zadowolona mam wersję do skóry wrażliwej i naprawdę dobrze się spisuje. Siostra ma wersję do skóry mieszanej i tłustej i dla mnie był (albo przynajmniej miał być) wysuszający, a w efekcie był kremem, który trudno się nakładało bo miał dla mnie dziwną konsystencję... ale ten do skóry wrażliwej - polecam

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez jasmine23 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie je wypróbuję. O siarkowej mocy dużo czytałam, na razie wypróbowałam tylko maseczkę i była ok. Wiele osób myje twarz też szarym mydłem Biały Jeleń i wieloma innymi. Muszę się przyjrzeć tym mydełkom.
Na Cetaphil bym nie wpadła, bo jakoś tak omijam kosmetyki nawilżające - a może niepotrzebnie, bo cerę mam właśnie mieszaną i wiele razy jest przesuszona.
Kosmetyki mineralne jest to teraz mój nr jeden na liście zakupów.
Nawilżanie cery mieszanej jest naprawdę ważne Też chętnie bym wypróbowała ten Cetaphil powiedzcie ile on kosztuje i gdzie go można dostać?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

[QUOTE=mala061;43015561]
Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość

To jedyny olejek eteryczny, który można stosować bez rozcieńczania, ale jeżeli ktoś sie boi może go rozcieńczyć sobie w wodzie. Bezpośrednio może lekko piec, ale nic pozatym-i tak działa lepiej niż przy rozcieńczaniu, co drugą noc wtedy wystarczy.
Dobra to teraz pytanie z gatunku głupich a nie jest tak, że olejek w wodzie sę nie rospuści? Jak nałożyć taką powstałą emulsję skoro olejek zbierze się na powierzchni wody?
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:09   #838
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

[QUOTE=Erwina1234;43015589]Fajnie, że piszesz swoją opinie wiele dziewczyn luż pisało, że kosmetyki są naprawdę fajne ja mam zamiar dopiero je otworzyć jak się skończą te, których obecnie używam ale cieszę się, że jest już tyle pozytywnych opinii
Ja akurat miałam takie szczęście, że skończył mi się krem i płyn micelarny i miałam sobie kupić a tu taka niespodzianka teraz musze tylko krem pod oczy dokupić
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:09   #839
mala061
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 285
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

[QUOTE=Erwina1234;43015686]Czytałam wiele negatywnych opini o tych kremach BB. Ja rónież jestem posiadaczka jednego i jestem z niego bardzo bardzo zadowolona mam wersję do skóry wrażliwej i naprawdę dobrze się spisuje. Siostra ma wersję do skóry mieszanej i tłustej i dla mnie był (albo przynajmniej miał być) wysuszający, a w efekcie był kremem, który trudno się nakładało bo miał dla mnie dziwną konsystencję... ale ten do skóry wrażliwej - polecam

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------



Nawilżanie cery mieszanej jest naprawdę ważne Też chętnie bym wypróbowała ten Cetaphil powiedzcie ile on kosztuje i gdzie go można dostać?

Wydaje mi się, że można go dostać w każdej większej aptece.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez mala061 Pokaż wiadomość

Dobra to teraz pytanie z gatunku głupich a nie jest tak, że olejek w wodzie sę nie rospuści? Jak nałożyć taką powstałą emulsję skoro olejek zbierze się na powierzchni wody?
Ja to sobie rozcieńczam w plastikowej buteleczce i poprostu chwilkę wstrząsam.
mala061 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:13   #840
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość

I nakładasz taki olejek bezpośrenio na buzie?
Tak, zazwyczaj trzy kropelki, które mieszam z kwasem hialuronowym
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 12:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.