I love POLE DANCE. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-16, 15:14   #811
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: I love POLE DANCE.

Cześć
Bardzo chętnie przyłączę się do watku.
W wolnej chwili prześledzę o czym rozmawiałyście we wczesniejszych postach, na chwilę obecną tylko pobieżnie przejrzałam.
Jeśli chodzi o moją przygpodę z PD to było dość spontaniczne, w sumie nigdy wczesniej nie myślałam o takim sporcie, aż do czasu kiedy zostałam zaproszona do wzięcia udziału w dniach otwartych organizowanych w pewnym studio. Od tamtej pory zostałam, ćwicze więc od września 2014, niezbyt intensywnie, bo tylko raz w tygodniu ale na chwilę obezną tak musi być.
Już podczas dni otwartch, czyli nie mając wczesniej styczności z rurką, właściwie nie mając pojęcia jak do niej podejść, weszłam na rurkę i sobie na niej usiadłam
Coś jeszcze o tych nieszczęsnych ślizgających się dłoniach.... tez mam ten problem, tera zużywam talku w płynie, wiem że są mega mozniejsze preperaty, dry hands i specjalne gumy! ja wierzę, że dłonie się przyzwyczajają i ten problem będzie zanikał.
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 15:56   #812
Jasmine89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 36
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
Dobrze nazwałaś tylko ja uczyłam się od raza bez zahaczania stopą dlatego też się troche zdziwiłam
Ale ja miałam to dopiero hmm, na 2-3 zajeciach, musiało wam dobrze iść, skoro instruktorka już na pierwszych zajęciach takie coś dała
Faktycznie instruktorka powiedziała, że jesteśmy mocną grupą, że mało kto robi na pierwszych zajęciach karuzelę, a my zrobiłyśmy wszystkie. Także liczę na to, że z biegiem czasu wyjdziemy na ludzi Dzisiaj już zakwasy nie doskwierają aż tak bardzo i siniaki trochę zbladły, więc jestem dobrej myśli
Jasmine89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 18:40   #813
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie z innej beczki, dziewczyny

Wczoraj maglowałyśmy spiny w przeróżnych udziwnieniach i podczas jednego takiego zdarłam sobie skórę z wewnętrznej części dłoni
Da się jakoś przyspieszyć gojenie? W poniedziałek kolejny trening i nie chcę go opuszczać
Przejdź się do apteki i kup alantan krem, przyśpieszy gojenie na pewno. Tylko nie nakładaj warstwy po warstwie przez cały dzień, bo jest na parafinie i zrobisz sobie taką okluzję, że więcej z tego będzie szkody niż pożytku.

I na pewno nie rezygnuj z treningu z powodu obdartej dłoni, jeżeli chcesz ją mniej angażować, to po prostu rób spiny na drugą rękę - bardzo Ci się to przyda na przyszłość. Trzeba się do takich rzeczy przyzwyczajać, ja zawsze idę na zajęcia z jakąś częścią ciała obdartą

Przykład na zdjęciu - do mięcha zdarta skóra na bicu, dwa miesiące nie chciało się zagoić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141201_203036.jpg (70,7 KB, 89 załadowań)
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 19:47   #814
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Przejdź się do apteki i kup alantan krem, przyśpieszy gojenie na pewno. Tylko nie nakładaj warstwy po warstwie przez cały dzień, bo jest na parafinie i zrobisz sobie taką okluzję, że więcej z tego będzie szkody niż pożytku.

I na pewno nie rezygnuj z treningu z powodu obdartej dłoni, jeżeli chcesz ją mniej angażować, to po prostu rób spiny na drugą rękę - bardzo Ci się to przyda na przyszłość. Trzeba się do takich rzeczy przyzwyczajać, ja zawsze idę na zajęcia z jakąś częścią ciała obdartą

Przykład na zdjęciu - do mięcha zdarta skóra na bicu, dwa miesiące nie chciało się zagoić.
w to właśnie był pierwszy raz, kiedy zdarłam skórę na dłoni - posypałam je magnezją i pufff - skóra odeszłą po pierwszym zetknięciu z rurą

ładny Twój bicuś
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 20:37   #815
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Od czego taki ślad?
Ja się pochwalę swoim jak zaczynałam swoją przygodę z yogini:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo.php.jpg (19,8 KB, 85 załadowań)
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 20:42   #816
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
Od czego taki ślad?
Ja się pochwalę swoim jak zaczynałam swoją przygodę z yogini:P
mam podobnego siniaka, tylko trochę mniejszego po ballerinie
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 21:56   #817
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Właśnie nie wiem jak się ta figura nazywa: w praktyce wygląda tak, że trzymam rurę pod pachą jak w Teddy'm, ale ręką zamiast chwycić się od wewnętrznej strony uda, to chwytam dłońmi pod spód ud, wyprostowane, złączone nogi podnosząc do góry.

I w takiej oto pozycji straciłam przyczep bicem, zjechałam na sam dół rurki malowanej proszkowo (boli!), ale figury nie zmieniłam nawet o centymetr - gdyby nie materac, to kość ogonowa by poszła, bo łupnęłam bardzo zdrowo

@magdalll - gratulacje, piękny sinior <3


@Anemone - dziękuję, moje łapy to moja duma
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 08:01   #818
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem jak się ta figura nazywa: w praktyce wygląda tak, że trzymam rurę pod pachą jak w Teddy'm, ale ręką zamiast chwycić się od wewnętrznej strony uda, to chwytam dłońmi pod spód ud, wyprostowane, złączone nogi podnosząc do góry.

I w takiej oto pozycji straciłam przyczep bicem, zjechałam na sam dół rurki malowanej proszkowo (boli!), ale figury nie zmieniłam nawet o centymetr - gdyby nie materac, to kość ogonowa by poszła, bo łupnęłam bardzo zdrowo
To właśnie yogini ja tez mam od tego siniaka:P
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 17:23   #819
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Niee, jogini to kiedy trzymasz sie za kostki i podnosisz nogi do góry, za siebie. A ja podnosilam przed siebie, w idealnym świecie położyłabym brzuch na udach i twarz zbliżyła do goleni (ale jestem za mało gibka)
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 17:39   #820
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: pole dance Katowice i okolice

No to teddy pike
http://poledancedictionary.com/moves/267/teddy-pike/
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 19:44   #821
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Taaak, dokładnie! Dzięki
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 19:54   #822
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Dziewczyyyyny
Mam problem - mam lęk wysokości i nieważne, że już robiłam inverty w grudniu... Teraz mam blokadę i nie mogę do tego wrócić
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 20:51   #823
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: I love POLE DANCE.

Ale motywujecie tymi siniakami... Az chce sie zaczac trenowac Jesli to naprawde tak wyglada, to ja bede miala siniaki na kazdym centymetrze ciala... Mam takie sklonnosci do tego, ze nawet moj niespelna trzyletni syn robi mi siniaki, kiedy siedzimy i on oprze sie na moim udzie lokciem i podniesie na nim swoje malutkie cialko.... krzyz na droge
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 19:57   #824
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Progres! A raczej powrót do formy!
z powodzeniem robiłam te figury, których dobry tydzień temu się bałam!
Dobrze motywująca instruktorka to skarb
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 21:28   #825
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: I love POLE DANCE.

a u mnie klops, zdarłam sobie pęcherz na dłoni ktoś kiedyś pisał o takim "urazie" długo sie goiło?
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 21:38   #826
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez robinsonka2 Pokaż wiadomość
a u mnie klops, zdarłam sobie pęcherz na dłoni ktoś kiedyś pisał o takim "urazie" długo sie goiło?
może nie tyle pęcherz, co niedawno mi zdarło skórę po magnezjii (ah ta przyczepność! ) w 4 dni już było w miarę ok, ale jak poszłam na rurkę, to mi skóra na nowo pękła :P ale tylko pękła
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 06:16   #827
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez robinsonka2 Pokaż wiadomość
a u mnie klops, zdarłam sobie pęcherz na dłoni ktoś kiedyś pisał o takim "urazie" długo sie goiło?
Na początku mojej przygody z rurką miałam to samo;( na moje szczęscie trafiłam na okres świąt i miałam dłuższą przerwę, smarowałam jedynie gencjaną ale goiło się ok tygodnia...
W poniedziałek równiez przytrafiło mi się cos takiego i to zerwały się dwa odciski po warsztatach z Sokolovą Ale jakoś daje rade, rano nawilżam alantanem a potem niczym nie smaruje żeby samo przyschło...nie znam innych sposobów, ale słyszałam że są takie maści specjalne.
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 17:03   #828
Jasmine89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 36
Dot.: I love POLE DANCE.

Dziewczyny miałyście rację ! Jestem już po drugich zajęciach i tym razem zakwasów brak Szkoda tylko, że siniaków przybyło Ale za to pojawiła się też u mnie inna dolegliwość, kiedy zakwasy po pierwszym treningu zeszły to zaczęły boleć mnie stawy barkowe Czy też tak miałyście na początku ? Mija z czasem czy mam się zacząć martwić ?
Jasmine89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 00:05   #829
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: I love POLE DANCE.

Jakie szkoły w Warszawie polecacie?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 09:04   #830
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja chodzę do sunset girl ale ta szkoła już tylko do marca bądz kwietnia będzie ale jak najabrdziej polecam!
Chodzę jeszcze do Kobyłki do Free Art Fusion, i też sobie chwalę a oni mają swoją szkołę w Warszawie także tak samo polecam
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 09:34   #831
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
Ja chodzę do sunset girl ale ta szkoła już tylko do marca bądz kwietnia będzie ale jak najabrdziej polecam!
Chodzę jeszcze do Kobyłki do Free Art Fusion, i też sobie chwalę a oni mają swoją szkołę w Warszawie także tak samo polecam
A to likwidują się? I będziesz potem szukała nowej w Wawie?
A jakie opinie ma Studio Duende, nie wiesz może?

A i właśnie, chodzicie raz w tygodniu czy dwa razy? W ogóle jest sens chodzić raz?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2015-01-24 o 09:40
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 10:22   #832
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: I love POLE DANCE.

Tak szkoła zostanie zamknięta niestety... Potem będę myślała co dalej. Obecnie chodzę do 3 szkół, jak sunset girl zostanie zamknięte to hmm, nie mam pojęcia gdzie pojdę
Jeśli chodzi o Duende to miałam przyjemnosć "pracować" z Agatą, byłam z nią na obozie i uważam że jest bardzo dobra, o innych tamtejszych instruktorkach nie mogę się wypowiedzieć, ale słyszałam nie za dobre opinie.
Ja chodzę 3-4 razy w tygodniu ale zaczynałam od 1 godziny tygodniowo...Sens zawsze jest, ale musisz liczyć się z tym że będziesz się wolniej rozwijała i na efekty trzeba będzie dłużej czekać...małymi kroczkami do celu Jednak jeśli masz taką możliwość polecam chodzić conajmniej 2x w tyg.
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 14:37   #833
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
Tak szkoła zostanie zamknięta niestety... Potem będę myślała co dalej. Obecnie chodzę do 3 szkół, jak sunset girl zostanie zamknięte to hmm, nie mam pojęcia gdzie pojdę
Jeśli chodzi o Duende to miałam przyjemnosć "pracować" z Agatą, byłam z nią na obozie i uważam że jest bardzo dobra, o innych tamtejszych instruktorkach nie mogę się wypowiedzieć, ale słyszałam nie za dobre opinie.
Ja chodzę 3-4 razy w tygodniu ale zaczynałam od 1 godziny tygodniowo...Sens zawsze jest, ale musisz liczyć się z tym że będziesz się wolniej rozwijała i na efekty trzeba będzie dłużej czekać...małymi kroczkami do celu Jednak jeśli masz taką możliwość polecam chodzić conajmniej 2x w tyg.
Głównie ograniczają mnie niestety finanse.
A jakie opinie słyszałaś?
http://duende.pl/grafik/ Myślisz że warto wybrać się na taką lekcje próbną?
Widzę, że ta Agata ma teraz jakąś grupę początkującą, ale jak to wygląda z ilością zajęć? Bo gdybym ja chodziła powiedzmy raz w tygodniu, a inne dziewczyny 2 razy to szybko zaczęłabym odstawać...

A i jeszcze - od ilu lat trenujesz?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2015-01-24 o 14:39
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 11:57   #834
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Dziewczynki pole dancerki ! dzis ide sama cwiczyc i moze jakies rady co do helikoptera?:-D chyba sie boje i patrze w sufit zamiast zarzucic nogi i w druga strone..swiat do gory nogami jeszcze mnie przeraza mialyscie tak? no i jakos nie wiem co robic w sumie zeby bylo dobrze moze za ciezki tylek mam hah albo za malo sily. Mialysmy to 1 raz na zajeciach wiec sie nie poddaje tym bardziej ze nie wszystkim dziewczynom wyszlo ale dzis zamierzam sama poprobowac...


Wg mnie na poczatek raz w tygodniu np przez miesiac czy dwa. potem mozna zwiekszac. Nie ma co sie porywac z motyka na slonce a o przeciazenie czy kontuzje jest latwo. Lepiej stopniowo przyzwyczajac cialo do tego rodzaju wysilku. Sama tak zaczynalam teraz chodze 2 razy a czasaami rzadko w sumie 3 ale gdy czuje rece za mocno ten trzeci odpuszczam. Ale jezeli czujesz sie na silach to idz czesciej nie kazdy jest pewnie tak slaby jak ja :p ja po prostu wole wolniej niz potem z kontuzja sie zmagac i nic nie robic..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 12:03   #835
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
Dziewczynki pole dancerki ! dzis ide sama cwiczyc i moze jakies rady co do helikoptera?:-D chyba sie boje i patrze w sufit zamiast zarzucic nogi i w druga strone..swiat do gory nogami jeszcze mnie przeraza mialyscie tak? no i jakos nie wiem co robic w sumie zeby bylo dobrze moze za ciezki tylek mam hah albo za malo sily. Mialysmy to 1 raz na zajeciach wiec sie nie poddaje tym bardziej ze nie wszystkim dziewczynom wyszlo ale dzis zamierzam sama poprobowac...


Wg mnie na poczatek raz w tygodniu np przez miesiac czy dwa. potem mozna zwiekszac. Nie ma co sie porywac z motyka na slonce a o przeciazenie czy kontuzje jest latwo. Lepiej stopniowo przyzwyczajac cialo do tego rodzaju wysilku. Sama tak zaczynalam teraz chodze 2 razy a czasaami rzadko w sumie 3 ale gdy czuje rece za mocno ten trzeci odpuszczam. Ale jezeli czujesz sie na silach to idz czesciej nie kazdy jest pewnie tak slaby jak ja :p ja po prostu wole wolniej niz potem z kontuzja sie zmagac i nic nie robic..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rady? Nie bój się Wszystko siedzi w głowie!

też zaczynałam od 1 razu w tygodniu, po jakichś 2 tyg. zwiększyłam do 2 tyg., później przez święta miałąm 3 tyg. przerwy i teraz biegam 3 razy w tygodniu
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 12:10   #836
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: I love POLE DANCE.

Aha, czyli początkowo raz w tygodniu byłby ok. A jak to wygląda, bo piszecie, że chodzicie raz tak raz tak, czyli nie macie stałych grup?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 12:14   #837
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Aha, czyli początkowo raz w tygodniu byłby ok. A jak to wygląda, bo piszecie, że chodzicie raz tak raz tak, czyli nie macie stałych grup?
i tak i nie Zazwyczaj chodziłam w poniedziałki i czwartki, ale instruktorka powoli mi przestała odpowiadać, więc przerzuciłam się na drugą.
teraz chodzę do dwóch, choć wolę do tej drugiej
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 14:40   #838
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: I love POLE DANCE.

ja chodze do 2 grup stałych a czasam ide na otwarta sale sama cos cwiczyc albo gdy czuje moc ide do innej instruktorki do grupy na podobnym poziomie co moja (tak chodzilam gdy wypadaly 3 tygodnie przerwy w moich grupach przez swieta akurat tak wypadalo) u mnie w szkole jest duzo grup i kilka instruktorek

Anemone w głowie wiem ale po prostu jak juz sie przechylam to nie wiem w sumie co robic pewnie kwestia cwiczen i wprawy jak ze wszystkim wiec dzis ide sie pooswajac i pewnie bede skakac jak wariatka probujac zarzucic tylek
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 18:55   #839
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Głównie ograniczają mnie niestety finanse.
A jakie opinie słyszałaś?
http://duende.pl/grafik/ Myślisz że warto wybrać się na taką lekcje próbną?
Widzę, że ta Agata ma teraz jakąś grupę początkującą, ale jak to wygląda z ilością zajęć? Bo gdybym ja chodziła powiedzmy raz w tygodniu, a inne dziewczyny 2 razy to szybko zaczęłabym odstawać...

A i jeszcze - od ilu lat trenujesz?
Na zajecia probne zawsze i wszedzie warto isc
Moze wtedy byś była przepidana do grupy w ktorej wszystkie dziewczyny chodza tylko raz w tygodniu...ja trenuje juz ok. 1,5 roku
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 20:46   #840
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
Na zajecia probne zawsze i wszedzie warto isc
Moze wtedy byś była przepidana do grupy w ktorej wszystkie dziewczyny chodza tylko raz w tygodniu...ja trenuje juz ok. 1,5 roku
Myślę, że się wybiorę. Myślę już o tym od kilku lat.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2015-01-25 o 20:51
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 11:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.