Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 10:16   #811
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exoticana Pokaż wiadomość
To nie prawda, wolny brzeg nawet powinien być spiłowany do końca.
no właśnie tak wyczytałam na różnych forach, a Pani na kursie powiedziała, że jeśli chcemy na formie przedłużać to paznokieć musi być za opuszek, pod wolny brzeg forma na to akrylem białym przedłużamy nasz wolny brzeg no a wiec jak to z tym jest? w takim razie jeśli chce przykleic forme na opiłowany wolny brzeg to troche ciężko chyba... no i co potem, wypadałoby chyba szkielet zrobić, tak? a potem biały akryl? bo z żelem to nie ma problemu, a jakies wskazówki jak tą formę do bardzo krótkiego pazurka nakleić? pozdrawiam i dzieki za info widze ze na forum dowiem sie wiecej niz na kursie ale ten kurs byl niedrogi bo jako uczennica szkoly kosmetycznej mialam taniej cale szczescie
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 14:02   #812
exoticana
Raczkowanie
 
Avatar exoticana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 114
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
no właśnie tak wyczytałam na różnych forach, a Pani na kursie powiedziała, że jeśli chcemy na formie przedłużać to paznokieć musi być za opuszek, pod wolny brzeg forma na to akrylem białym przedłużamy nasz wolny brzeg no a wiec jak to z tym jest? w takim razie jeśli chce przykleić formę na opiłowany wolny brzeg to trochę ciężko chyba... no i co potem, wypadałoby chyba szkielet zrobić, tak? a potem biały akryl? bo z żelem to nie ma problemu, a jakieś wskazówki jak tą formę do bardzo krótkiego pazurka nakleić? pozdrawiam i dzięki za info widzę ze na forum dowiem się więcej niż na kursie ale ten kurs był niedrogi bo jako uczennica szkoły kosmetycznej miałam taniej cale szczęście
Tak jak już mówiłam, najlepiej spiłować wolny brzeg naturalnego paznokcia.
Podłożyć formę nie musi idealnie podchodzić poz paznokieć :|
Potem działasz tak jak Ci wygodniej - normalnie końcówka + reszta lub jak Ci wygodniej - cieniutki szkielecik.
Przy bardzo krótkiej płytce normalnie opiera się formę na części palca za paznokciem.
__________________
PEACE & LVE
exoticana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 19:03   #813
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exoticana Pokaż wiadomość
Tak jak już mówiłam, najlepiej spiłować wolny brzeg naturalnego paznokcia.
Podłożyć formę nie musi idealnie podchodzić poz paznokieć :|
Potem działasz tak jak Ci wygodniej - normalnie końcówka + reszta lub jak Ci wygodniej - cieniutki szkielecik.
Przy bardzo krótkiej płytce normalnie opiera się formę na części palca za paznokciem.
dzięki, już sobie to nawet wyobrażam, osobiście wolę szkielecik chyba, jakoś tak wydaje mi się, że wytrzymalsze będą niż przedłużać wolny brzeg
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:02   #814
nataBP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny
Wątek ten zaczął sie w 2006 roku chciałam Was teraz zapytac o firmy na których pracujecie, jaka najlepsza jaka sprawdzona.? Chce zrobic kurs moze dla siebie samej albo potem dla rozkrecenia biznesu bo zajmuje sie tez przedłuzaniem rzes. Moja stylistka która równiez prowadzi szkolenia pracuje na firmie harisma i zestaw startowy kosztuje u niej 700 zł To duzo czy mało ? prosze o porade.
Pozdrawiam
nataBP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:55   #815
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

hmm, według mnie to dużo jak na zestaw startowy do akrylu (przynajmniej na początek) akryle są tańsze niż żele potrzeba mniej akcesoriów, no i na początek nie kupowałabym dużego akrylu tylko małą pojemność do wypróbowania czy w ogóle odpowiada Ci praca na danym akrylu, najpotrzebniejszy zestaw na poczatek to dobry pędzelek, akryl biały, do wyboru przeźroczysty, naturalny lub różowy, ewentualnie jakiś coverek (ale na początek do poćwiczenia niekonieczny, no chyba, że zamierzasz Cwiczyć na kimś kto go ,,potrzebuje") liquid, dobre pilniki, blok, kieliszek do liquidu, formy, ewentualnie tipsy, no i coś do dezynfekcji to chyba wszystko, jeśli o czymś zapomniałam to dopiszcie
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:36   #816
exoticana
Raczkowanie
 
Avatar exoticana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 114
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nataBP Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Wątek ten zaczął sie w 2006 roku chciałam Was teraz zapytac o firmy na których pracujecie, jaka najlepsza jaka sprawdzona.? Chce zrobic kurs moze dla siebie samej albo potem dla rozkrecenia biznesu bo zajmuje sie tez przedłuzaniem rzes. Moja stylistka która równiez prowadzi szkolenia pracuje na firmie harisma i zestaw startowy kosztuje u niej 700 zł To duzo czy mało ? prosze o porade.
Pozdrawiam
Ja radziłabym Ci zrobić najpierw kurs - sama metoda akrylowa nie jest droga. Tam sobie wszystko wypróbujesz. Jeśli chodzi o firmę akrylową ja polecałabym zaczynać również na dobrych produktach np. IBD, NSI, EzFlow, Christiro czy Entity. SPN jest też ok a nie jest taki drogi.
__________________
PEACE & LVE
exoticana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:07   #817
nataBP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Napiszcie mi prosze jeszcze czy znacie jakies dobre szkolenia w Poznaniu ile powinno trwac i ile kosztowac takie szkolenie na akryl. Czy warto isc na szkolenie w jednej z firm które wymieniła exoticana ( IBD, NSI ) skoro maja najlepsze akryle.
Znacie firme "charisma" ja mam robione na tej firmie i jestem dosc zadowolona oprucz tego ze po bokach po jakis 2 tyg zaczyna sie zapowietrzac , czy to normalne?
Pozdrawiam
nataBP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 20:24   #818
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Jak się zapowietrza, to nie powinnaś być zadowolona, bo chodzi o to, żeby się nie zapowietrzało. Ja polecam z tanich firm Sun Flower. To, co wcześniej tu napisano to niestety stek bzdur. 700 zł na początek to nie za dużo, akryl nie jest tańszy od żelu, a koszt kursu na metodę akrylową jest u większości szkoleniowców taki sam jak żelową. Widzę, że niewiele wiesz o stylizacji paznokci, więc naprawdę lepiej będzie jak zaczniesz od kursu jeżeli chcesz sama robić sobie akrylki, ale jezeli nie chcesz na tym zarabiać to lepiej po prostu zmień stylistkę. Na pewno będzie bardziej ekonomicznie.
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:34   #819
nataBP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Nie chodzi mi o tanią firme chcała bym zeby była dobra i sprawdzona. Chciała bym zrobić kurs dla siebie a potem kiedy sie wprawie moze zaczne na tym zarabiac jak na razie mam małe dziecko i puki nie pójdzie do przedszkola duzo czasu na ćwiczenia.
nataBP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 08:30   #820
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nataBP Pokaż wiadomość
Napiszcie mi prosze jeszcze czy znacie jakies dobre szkolenia w Poznaniu ile powinno trwac i ile kosztowac takie szkolenie na akryl. Czy warto isc na szkolenie w jednej z firm które wymieniła exoticana ( IBD, NSI ) skoro maja najlepsze akryle.
Znacie firme "charisma" ja mam robione na tej firmie i jestem dosc zadowolona oprucz tego ze po bokach po jakis 2 tyg zaczyna sie zapowietrzac , czy to normalne?
Pozdrawiam
masz sporo możliwości w Poznaniu, wystarczy poszukać.

EURO FASHION:
nazwa:'BeautyNails' Joanna Nawrockarodzaj:dystrybucj amiejscowość:61-697 PoznaŃadres:Os.Wichrowe Wzgórze 28Ftelefon:061-826-07-34 lub 601-344-977



CHARISMA: http://www.eclair-nail.com/

YASMIN:
Czarna Cosmetics
Paulina Wajszczuk-Rus
Poznań
Ul. Libelta 24
Tel. 515 075 688
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 08:39   #821
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

nattaliah a mi się wydaje, że jednak jest tańszy od żelu, choćby z tego względu iż np pudełeczko akrylu 28g ez flow kosztuje 40zł, natomiast żel 14g 50zł mi chodziło w tym sensie, do tego odchodzi zakup zwiazany z lampą jesli naprawde jest inaczej to wybacz
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 15:46   #822
nataBP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Bardzo dziekuje za odpowiedzi jestem juz umówiona na szkolenie i mam nadzieje ze sie naucze i po czasie bede mogła tak jak Wy odpowieadac na pytania.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Jeszcze jedno pytanie czy do pracy na akrylu czy zelu niezbedna jest frezarka? Duzo ułatwia prace czy mozna sie bez niej obejsc?
nataBP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 16:04   #823
exoticana
Raczkowanie
 
Avatar exoticana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 114
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Frezarka jest BARDZO przydatna ale oczywiście można się bez niej obejść - od tego mamy pilniki. Jeśli jednak chcesz zajmować się profesjonalnie stylizacją paznokci i np. otworzyć salon, wtedy frezarka będzie niezbędna.
(pamiętaj o odświeżaniu spodu paznokci - a to tylko za pomocą frezarki)
__________________
PEACE & LVE
exoticana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 22:53   #824
myszka3009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 289
GG do myszka3009 Send a message via Skype™ to myszka3009
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny....ja z gory przepraszam....ale nie mam czasu na czytanie calego watku....bo jest dosc spory...mam pytanko.....pracuje na akrylach OPI....czasem mi sie akryl krystalizuje, weim,ze tak sie robi jak jest zimno,ale ostatnio robilam klientce i ona miala cieple raczki i w pomieszczeniu tez bylo cieplo , a mimo to akryl sie skrystalizowal......pomoz cie mi prosze....jutro ide do pracy i nie chce zeby to sie powtorzylo....z gory dziekuje
__________________
170 cm

Start ----- > 65


Jest 60 kg

55

a moze 53


myszka3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 08:46   #825
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Czy w miejscu, gdzie pracujesz nie było przeciągu? Np nie pracowal, gdzieś obok np.: wiatrak? To tez może byc przyczyna krystalizacji, a przy pogodzie jaka teraz mamy, kazda chetnie pochłodziłaby sie przy lekkim wiaterku
I jesteś na 100% pewna, że to krystalizacja?
Często bardzop podobnie do krystalizacji wygląda, gdy uzyjesz nie do końca nasączonych kulek z akrylu...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:37   #826
AllTheTime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

..........

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2009-08-26 o 14:38
AllTheTime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 06:45   #827
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MaalinowaLaandrynka Pokaż wiadomość
no rzeczywiście aż chyba poczytam literaturę jak zadawać pytania, sądziłam ze po to jest forum aby cos się poradzić podpytać i kiedy pytam ładnie i grzecznie czy MOOŻNA użyć lampy do akryli ( jezeli jakaś zawodowa koncząca bardzo kosztowne kursy stylistka paznokci nie zrozumiala) to nie , odp nie będzie booo trzeba zrobić wiazd ze nikt mi tego nie powie. no ok , nie te forum pierwsze i nie ostatnie. no fajnie fajnie ;d milego dnia życzę paniom stylistkom kochanym naszym zmęczonym z potarganymi nerwami

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

aaa i zapomialam dodać : nie mam pretensji tylko mnie to irytuje że chyba po to jest forum aby ludzie sobie na wzajem na pytania odpowiadali a nie sądze zebyś zaplaciła grube tysiące za powiedzenie czy do akryli używa się lampy. sama osobicie nie uzywam pytam bo mnie to zasskoczylo gdy uszłyszam od znajomych. no wiec przepraszam ale naprawde moje pytaine bylo warte az grubych tysięcy złotych przepraszam naprawde popełniłam wielki bląd pisząc to na forum strasznie mi glupio ze napisam tak idiotyczne pytanie.



Nie pierwsze i nie ostatnie ale najlepsze!!!!!!!
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 07:30   #828
Kasienkagall
Raczkowanie
 
Avatar Kasienkagall
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 65
Pisze w watku zbiorczym o akrylu, bo bez sensu zakladac nowy watek. Wlasnie dopadla mnie taka mala refleksja. Kiedy 4 lata temu robilam pierwszy kurs stylizacji paznokci metoda akrylowa u instruktorki EF na akrylach NSI Attraction i Supernail, uczyla mnie babeczka, ktora preferowala akryl i glownie na nim pracowala. Byla wymagajaca ale i swietnie przekazywala wiedze, powoli zarazajac mnie swoja pasja do stylizacji jak i wlasnie do akrylu. poczatki byly straszne, ile ja sie nasiedzialam po nocach cwiczac, ile narzucalam pilnikiem, by za chwile usiadz znow do cwiczen, plakalam nawet z bezsilnosci. Ale sie zawzielam i opanowalam akryl. Po roku u tej samej instruktorki zrobilam kurs z zelu. Nie bylo to na takim poziomie jak akryl, szkolila bez przekonania, dalo sie wyczuc, ze ta metoda jej nie lezy, chociaz i tak swietne paznokcie zelowe robila. Badz co badz ja takze preferuje akryl, mam do niego sentyment. I dlatego dla mnie im zel gesciejszy tym lepiej Teraz zel ma swoj czas. Troche szkoda, bo akryl pomimo zapachu liquidu, ma wiele plusow, chociazby latwiej go zdjac. Moim zdaniem te wszystkie panny, co to chca kupic zestaw startowy i robic paznokcie, nadajace sie tylko do watku pseudo, powinny miec polecane na poczatek akryle. Taniej toto wychodzi a jak uczy pokory Bardzo szybko bieglyby na kursik, po pracochlonnym machaniu pilnikiem, by cos uzyskac z tych gor i dolin, i kolejnym zaschnietym na kamien pedzelku Ja w kazdym razie zauwazylam, po studiowaniu tego forum, ze wiecej stylistek pracuje na zelu i jest na niego wiekszy popyt. Niebawem wybieram sie do Beautici na doszkolenie zelu i techniki pracy na formach, mam nadzieje ze po tym kursie zapalam takim samym uczuciem do zelu, co do akrylu




A tu wklejam filmiki z perfekcyjnym wykonaniem frencha akrylowego. Interesująca rzeczą jest to, ze ta pani pokrywa naturalny paznokieć liquidem, przed nałożeniem arylu. W każdym razie dla mnie bomba, nie mogę się napatrzeć. Normalnie oglądam non stop i studiuje każdy ruch pędzelka. Marzeniem moim jest choć odrobinę jej dorównać.

http://www.youtube.com/watch?v=6-0gY...eature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=Sxyfb...eature=related

I takie małe OT, czy możecie dać linka do filmiku, z równie wspaniałym wykonaniem frencha żelowego. Bo zanim pójdę na doszkolenie z żelu, chciałabym coś podłubać w domu. Na dzień dzisiejszy robię zbyt płaskie zele a nie chce utrwalać złych nawyków i dobrze by było na czymś się wzorować.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-16 o 20:09
Kasienkagall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:13   #829
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

faktycznie super wykonanie i ten smile mi nigdy takie nie wychodzą bo zawsze mam sporo do opiłowania. A tu cyk cyk i juz
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 22:40   #830
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Hej!
Jestem tu nowa i przyznaję się bez bicia, że nie czytałam całego watku. Wybieram się za pare tygodni na kurs ze stylizacji paznokci i narazie myślę że zajmę się akrylem, ale już myślę o zakupach i stąd moje pytanie:
Co myślicie o akrylu od Dobrej Rady? Czy któraś z was ich używała lub używa?Jakie są gęste czy raczej rzadkie?
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 23:06   #831
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Przy akrylach nie oceniamy gęstości, co najwyżej szybkośc zastygania
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 08:11   #832
Alonqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

A to przepraszam, dopiero bede się uczyć, ale juz myślę o jakiś zakupach, czy mogły byście polecić akryle od Dobrej Rady?
Alonqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 16:49   #833
Magda Lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Czy macie jakieś doświadczenia z produktami oferowanymi na naildesign.pl?
Magda Lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 22:56   #834
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Magda Lena Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś doświadczenia z produktami oferowanymi na naildesign.pl?
akurat akryl od nich miałam. i powiem jedno MASAKRA i SYF.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:55   #835
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Unhappy Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

hej, ja mam problem z akrylem. nie bylam na zadnym kursie, jestem samoukiem. wiem jak powinno sie przygotowac paznokcia do nalozenia akrylu, mam wszystkie potrzebne preparaty, ale nie wiem, dlaczego akryl odpryskuje po kilku dniach. zawsze mocno trzyma sie na wolnym brzegu, odpryskiwanie zaczyna sie przy wale paznokcia. co moge robic nie tak? prosze, pomóżcie
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:26   #836
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Łooo ja niestety nie pomoge ale z akrylem mialam i nadal mam to samo, natomisast z zelem nic sie nie dzieje nigdy...
w moich rekach akryl jest nie do opanowania i to jest powodem tego u mnie jednak co u Ciebie moze byc nie tak nie powiem... moze przerzuc sie na zele
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 19:00   #837
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
akurat akryl od nich miałam. i powiem jedno MASAKRA i SYF.
Popieram w 100%
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 19:11   #838
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
hej, ja mam problem z akrylem. nie bylam na zadnym kursie, jestem samoukiem. wiem jak powinno sie przygotowac paznokcia do nalozenia akrylu, mam wszystkie potrzebne preparaty, ale nie wiem, dlaczego akryl odpryskuje po kilku dniach. zawsze mocno trzyma sie na wolnym brzegu, odpryskiwanie zaczyna sie przy wale paznokcia. co moge robic nie tak? prosze, pomóżcie

akryl najczesciej odchodzi od strony skórek i tak na dobrą sprawę to absolutnie wszystko moze byc tego przyczyną, od przygotowania płytki przez nakładanie masy a na piłowaniu koncząc. radzę dobrze przeszukac forum i porównac to o czym piszą dziewczyny z tym jak pracujesz.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 19:14   #839
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

moze zle jednak cos robisz...a moze bardziej piluj przy skorkach tak zeby nie robily sie zapowietrzenia
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 19:56   #840
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
akurat akryl od nich miałam. i powiem jedno MASAKRA i SYF.
Mam podobne zdanie.
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 01:07:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.