Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-10, 12:57   #841
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Biorę już 4 opakowanie Yasmin i nie mam żadnych skutków ubocznych, czuję się tak jakbym w ogóle nic nie brała
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 17:12   #842
lula6
Raczkowanie
 
Avatar lula6
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Yasmin - zbiorczy

skonczylam pierwsze opakowanie Yasmin i zaczal mi sie okres... Myslalam,ze bedzie dobrze (czytalam, ze po tabletkach okres jest malo obfity i bezbolesny), a strasznie zle sie czuje! Mam okropny bol brzucha "chcialabym zostawić go w łóżku"
lula6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 17:20   #843
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lula6 Pokaż wiadomość
skonczylam pierwsze opakowanie Yasmin i zaczal mi sie okres... Myslalam,ze bedzie dobrze (czytalam, ze po tabletkach okres jest malo obfity i bezbolesny), a strasznie zle sie czuje! Mam okropny bol brzucha "chcialabym zostawić go w łóżku"
Mój okres też jakoś znacząco nie różnił się od tych kiedy nie brałam pigułek. Widać każda ma inaczej...
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 07:45   #844
nikuuus
Raczkowanie
 
Avatar nikuuus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Biore Yasmin już przez 8 miesiący i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona Przytylam 1 kg, ale to chyba wina zlej diety powiekszyly mi sie piersi ;D nawet TZ zauwazyl no i nie mam zadnych problemów, zdnych bólów brzucha, mdlosci itd. Celulit tez mi nie jest dobrze znany Na libido nie narzekam, tak naprawde jest baardzo wysokie, bo moglabym caly czas także mysle że cała sprawa z tabsami to kwestia odpowiedniego doboru i tego czy kazda z nas moze je brac Pozdrawiam
nikuuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 08:46   #845
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lula6 Pokaż wiadomość
skonczylam pierwsze opakowanie Yasmin i zaczal mi sie okres... Myslalam,ze bedzie dobrze (czytalam, ze po tabletkach okres jest malo obfity i bezbolesny), a strasznie zle sie czuje! Mam okropny bol brzucha "chcialabym zostawić go w łóżku"
Też mam za sobą pierwsze krwawienie po Yasmin. Prawie nie zauważyłąm, że mam okres...minimalne krwawienie, ból brzucha znikomy, wystaczył jeden Apap. Zazwyczaj w "te dni" schodza mi 2 opakowania tabletek p/bólowych albo jadę do szpitala na zastrzyk. U mnie gigantyczna zmiana.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 13:50   #846
asia0814
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 56
Dot.: Yasmin

Powiem Wam, ze ostatnio mowili w jakims programie, ze dziewczyny ktore za mlodu stosuja tabletki, to w wieku narazonym na zachorowanie na raka, maja one o 12% mniejsza zachorowalnosc ale stosowane nie dluzej niz 8 lat, pozniej przerwe trzeba zrobic.

A tak zapytam, bo mowicie tu, ze libido u was szaleje, a u mnie spadlo to wina tabletek?
asia0814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-12, 14:08   #847
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Yasmin - zbiorczy

u mnie urosło i to bardzo. wydaje mi sie ze spadek jak i wzrost jest spowodowany braniem tabletek.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 17:17   #848
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin

Cytat:
Napisane przez asia0814 Pokaż wiadomość
A tak zapytam, bo mowicie tu, ze libido u was szaleje, a u mnie spadlo to wina tabletek?
Bardzo możliwe. Jest to jeden ze skutków ubocznych, częsty.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 09:52   #849
lula6
Raczkowanie
 
Avatar lula6
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Yasmin

[quote=asia0814;6275049]Powiem Wam, ze ostatnio mowili w jakims programie, ze dziewczyny ktore za mlodu stosuja tabletki, to w wieku narazonym na zachorowanie na raka, maja one o 12% mniejsza zachorowalnosc ale stosowane nie dluzej niz 8 lat, pozniej przerwe trzeba zrobic.

myslalam,ze jest na odwrot. oto zdanie z ulotki yasmin:
"istnieja doniesienia o czestszym wystepowaniu raka szyjki macicy u kobiet, ktore stosuja przez dlugi czas doustne sodki antykoncepcyjne"
lula6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 09:19   #850
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Zaczęłam brać we wtorek i muszę przyznać, że oprócz powiększenia się piersi zmian nie ma żadnych
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 15:05   #851
lula6
Raczkowanie
 
Avatar lula6
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 34
Dot.: Yasmin - zbiorczy

a jak ja napisałam, że już po tygodniu stosowania tabletek powiększyły mi się piersi to nikt mi nie wierzył !!
lula6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 16:34   #852
joasia65
Raczkowanie
 
Avatar joasia65
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 438
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Dziś biorę 8 tabletkę Yasmin i szczerze nie wiem co myśleć Wiem że to jest dopiero pierwsze opakowanie a organizm potrzebuje czasu aby się dostosować ale jednak chyba poproszę o przepisanie innych. Od pierwszej tabletki Yasmin mam cały czas obolałe i opuchnięte nogi, czuje się jak by były z gumy (przy Harmonecie tego nie miałam) Gdzieś tak przy 4 tabletce strasznie mnie na twarzy wysypało (takie malutkie białe krosteczki, jak by wypełnione wodą) smaruje twarz maściami ale niestety nic nie schodzi, a do tego jestem cały czas rozdrażniona i nerwowa. Pod koniec przyszłego tygodnia idę do ginekologa więc mam jeszcze sporo czasu na zastanowienie się. A czy któraś z dziewczyn zmieniała tabletki po wzięciu tylko jednego opakowania??
__________________
Pani Magister
joasia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 18:31   #853
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Ja jestem w połowie drugiego opakowania i zauwazylam, ze bardzo dretwieja mi rece i nogi...to chyba jakies klopoty z krążeniem... Myslicie, ze powinnam zmienic tabletki? Wczesniej bralam cilest - skutkow ubocznych bylo jeszcze wiecej
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 20:07   #854
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Dziewczyny, każde lekarstwo które weźmiecie, może powodować skutki uboczne. Nie ma co popadać w paranoję i podpinać każdą nietypową dolegliwość pod skutek uboczny działania tabletek.
Jeśli ginekolog przeprowadził wywiad, zlecił badania i wszystko gra, to nie było przeciwwskazań do brania tabletek. Wszelkie skutki uboczne i ich częstość występowania są opisane w ulotce.
Drętwienie kończyn nie jest spowodowane tabletkami, może po prostu mało się ruszasz, nie wiem. Mnie też drętwieją, często w nocy - działo się to podczas brania Yasmin i dzieje się nadal, mimo odstawienia.
Jeśli cię naprawdę martwią te dolegliwości to idź na kontrolę do ginekologa...
Ból kończyn, obrzęki i problem z poruszaniem to oznaki zakrzepicy i wtedy jest powód do martwienia.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 20:20   #855
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Jedynymi badaniami jakie mialam zanim zaczelam brac tabletki byo zwykle badanie ginekologiczne i cytologia, zadnych prob watrobowych ani badania hormonow gin mi nie zlecil. . . Stwierdzil, ze wszystko jest ok i nie ma zadnych przeciwskazan do brania tabletek. . .
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 21:03   #856
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Hm, to lepiej do niego nawet nie idź z pytaniem o problemy z drętwieniem kończyn, bo zbagatelizuje sprawę.

Moja rada - jeśli obawiasz się tych skutków ubocznych i sprawiają, że dodatkowo się stresujesz to je zmień bez żadnych wyrzutów. Może inne będą idealne. Może te z mniejszą dawką hormonu?
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 17:00   #857
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cześć dziewczyny..Przeczytalam pół wątku.Reszte nie dałam rady...Jestem aktualnie przy końcu pierwszego opakowania Yaśminu. Zaczełam łykać pierwszego dnia miesiaczki jak sie pewnie domyslacie. Problem polega na tym iz moja miesiaczka trwa do dzis, czyli trzeci tydzień..Pierwsze półtora tygodnia mialam straszne bóle, łykałam po 6 tabl. bo nie mogłam wytrzymać..To nie sa moje pierwsze tabletki w życiu, dlatego jestem w szoku co sie ze mna dzieje..Wczesniej jak łykałam bolesne miesączki nawet by mi do głowy nie przyszły, nie mówiac juz o długości miesiaczki.. Nie wiem czy mam czekać kolejny miesiac czy poprosic o zmiane preparatu.Ale jak sobie pomysle, ze kolejny cykl ma tak wygladać to jestem zalamana.. Dziekuje za wszelkie uwagi..
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 20:50   #858
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Ale to jest miesiączka czy plamienie?
Plamienie może wystąpić podczas pierwszego opakowania czy nawet drugiego też - nie pamiętam z ulotki...
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 20:59   #859
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Yasmin - zbiorczy

z tego co pamietam to nawet przez 3 pierwsze opakowanie moze wystapic krwawienie. choc ja osobiscie czegoś takiego nie miałam
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 05:18   #860
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Tak wiem, ze moga plamienia wystapic..po prostu to plamienie/krwawienie jest non stop..dawniej jak bralam Diane35, Cilest, Regulon, Harmonnet...przy Harmonnecie mialam plamienia, ale to co teraz sie dzieje to szok..Wtedy lekarz mi mowil, ze widac preparat ma za malo hormonow jak dla mnie. W piatek ide do lekarza..
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 06:34   #861
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Jeśli to krwawienie tak długo trwa i jest średnio obfite (nie jest zwykłym plamieniem) to pomyśl o jakichś tabletkach z żelazem, bo takie coś może doprowadzić do niedoboru żelaza.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 22:14   #862
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Byłam u lekarza. Zmienił mi tabletki..Mam nadzieje ze teraz bedzie ok..Te tabletki za malą dawke hormonów jak dla mojego organizmu mialy.
Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 00:02   #863
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Eh...chyba całkowicie odtawię tabletki... W moim przypadku branie ich całkowicie mija się z celem. Bronię się przed niechcianą ciążą, w ktąrą i tak raczej nie mam okazji zajsc, gdyz juz prawie wcale nie uprawiam seksu. Odkad biore tabletki seks moglby dla mnie nie istniec. Kocham sie z moim chlopakiem wylacznie z poczucia obowiązku Nie jestem co prawda pewna czy to tabletki sa przyczyna ale tak przypuszczam... Slyszalam, ze po odstawieniu tabletek kobieta jest bardziej plodna, niz zanim zaczela brac tabletki. Czy to prawda?
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 08:31   #864
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Eh...chyba całkowicie odtawię tabletki... W moim przypadku branie ich całkowicie mija się z celem. Bronię się przed niechcianą ciążą, w ktąrą i tak raczej nie mam okazji zajsc, gdyz juz prawie wcale nie uprawiam seksu. Odkad biore tabletki seks moglby dla mnie nie istniec. Kocham sie z moim chlopakiem wylacznie z poczucia obowiązku Nie jestem co prawda pewna czy to tabletki sa przyczyna ale tak przypuszczam... Slyszalam, ze po odstawieniu tabletek kobieta jest bardziej plodna, niz zanim zaczela brac tabletki. Czy to prawda?
Z tą płodnością to chyba indywidualna sprawa- może być tak, że bedziesz bardzo płodna i bedziesz musiała bardzo uważać ale też, że przez jakiś czas nie bedziesz płodna wogóle.

Z moim libido nadal źle ale staram się i wydaje mi się, że to nie tyle wina tabletek tylko tego, że nie mamy własnego mieszkania i musimy to robić gdy rodzice za ścianą- to mnie zniechęca.

Byłam u ginekologa w sprawie tabletek i wyszłam zawiedziona- ginekolog podał mi inne informacje niż te, które ja znam ...

np. powiedział, że mogę odstawić na 3 miesiące i wrócić do tabletek (ja czytałam, że powinno się odstawiać minimum na rok bo 3 miesiące to za krótko i niepotrzebnie rozreguluje się organizm),

powiedziałam, że martwie się trądzikiem po odstawieniu,pani powiedziała, że z trądzikiem przez jakiś czas przynajmniej po odstawieniu bedzie spokój (az tego co wiem, większość osób po odstawieniu dostaje trądzik i to jaki),

powiedziałam jej, że podobno trzeba długo czekać na miesiączkę zanim oganizm wróci do normy a ona, że najprawdopodobniej dostane za miesiąc i nie bedzie problemu (ciekawe skąd to wie)

ogólnie jeszcze się zastanawiam czy odstawić czy nie, napewno nie bede eksperymentować i zamieniać na inne tabletki.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 11:48   #865
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Z tą płodnością to chyba indywidualna sprawa- może być tak, że bedziesz bardzo płodna i bedziesz musiała bardzo uważać ale też, że przez jakiś czas nie bedziesz płodna wogóle.

Z moim libido nadal źle ale staram się i wydaje mi się, że to nie tyle wina tabletek tylko tego, że nie mamy własnego mieszkania i musimy to robić gdy rodzice za ścianą- to mnie zniechęca.

Byłam u ginekologa w sprawie tabletek i wyszłam zawiedziona- ginekolog podał mi inne informacje niż te, które ja znam ...

np. powiedział, że mogę odstawić na 3 miesiące i wrócić do tabletek (ja czytałam, że powinno się odstawiać minimum na rok bo 3 miesiące to za krótko i niepotrzebnie rozreguluje się organizm),

powiedziałam, że martwie się trądzikiem po odstawieniu,pani powiedziała, że z trądzikiem przez jakiś czas przynajmniej po odstawieniu bedzie spokój (az tego co wiem, większość osób po odstawieniu dostaje trądzik i to jaki),

powiedziałam jej, że podobno trzeba długo czekać na miesiączkę zanim oganizm wróci do normy a ona, że najprawdopodobniej dostane za miesiąc i nie bedzie problemu (ciekawe skąd to wie)

ogólnie jeszcze się zastanawiam czy odstawić czy nie, napewno nie bede eksperymentować i zamieniać na inne tabletki.
Przestraszyłaś mnie. Trądzik? Brak okresu? Żałuję, że w ogole dałam sie namowic na branie tabletek. Jedyna zaleta jak widze jest mniejsze ryzyko zajscia w ciaze. Poza tym same minusy
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 14:33   #866
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Slyszalam, ze po odstawieniu tabletek kobieta jest bardziej plodna, niz zanim zaczela brac tabletki. Czy to prawda?
Tak, przez jakiś czas tak.
Nie potrafię tego wyjaśnić. Moja przyjaciółka zaszła w ciążę od razu po odstawieniu, nawet to nie były dni płodne (tzn. były bo zaszła), bo od razu po okresie.


@Chii1986
Twoja ginekolog miała rację, po Yasmin nie ma problemu z powrotem do płodności. Ja odstawiałam dwa razy i dwa razy miałam okres po miesiącu i kolejne cykle były regularne. Przy Yasmin nie trzeba robić długich przerw przy odstawieniu, w końcu to tabletki najnowszej generacji (chodzi o powrót do płodności a nie skutki uboczne niestety).
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 10:51   #867
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Tak, przez jakiś czas tak.
Nie potrafię tego wyjaśnić. Moja przyjaciółka zaszła w ciążę od razu po odstawieniu, nawet to nie były dni płodne (tzn. były bo zaszła), bo od razu po okresie.


@Chii1986
Twoja ginekolog miała rację, po Yasmin nie ma problemu z powrotem do płodności. Ja odstawiałam dwa razy i dwa razy miałam okres po miesiącu i kolejne cykle były regularne. Przy Yasmin nie trzeba robić długich przerw przy odstawieniu, w końcu to tabletki najnowszej generacji (chodzi o powrót do płodności a nie skutki uboczne niestety).
Dzieki za informacje, w takim razie jestem spokojniejsza
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 09:44   #868
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Dziewczyny, jednak rzucam yasmin. Zostały mi 4 tabletki do konca 2 opakowania i mam juz naprawde dosc.

Szkoda, a tak fajnie sie zapowiadały, zero skutkow ubocznych na pierwszym opakowaniu...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 09:51   #869
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jednak rzucam yasmin. Zostały mi 4 tabletki do konca 2 opakowania i mam juz naprawde dosc.

Szkoda, a tak fajnie sie zapowiadały, zero skutkow ubocznych na pierwszym opakowaniu...


zrobilam tak samo ale prawie miesiac temu. glownie dzieki wypowiedziom Chii1986 w tym watku

mialam podobne objawy, lapalam taka depreche, ze juz bylam prawie zdecydowana isc z tym do specjalisty. plakalam co chwile, wystarczylo slowo, drobiazg. do tego skurcze miesni, nadpobudliwosc, nie pomagala suplementacja

troche mnie wysypalo na policzkach, ale nie jestem do konca pewna czy odstawienie Yasmin to glowna przyczyna. chyba musze przeczekac to jakosc

ale powiem Wam, ze psychicznie czuje sie o niebo lepiej

jak ręką odjął...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 12:05   #870
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ja te tabletki biore od 2006 roku , sa najlepsze na rynku , cena troche wysoka
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.