Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-01, 07:08   #841
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
My próbowanie wódki mamy jeszcze przed sobą aczkolwiek ja to nie będę piła bo się nogami nakryję




Też mam podły humor od wczoraj
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 07:20   #842
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

U nas na szczęście wódka czeka do czerwca,bo też było testowanie przez facetów
W temacie alkoholi,jakie wina kupujecie ? I mniej więcej jaki przelicznik ?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 07:54   #843
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

U nas alkohol jest na sali, nie muszę sie tym zajmować. Sa dwie opcje - za 30 lub 40 zł na osobę, ale wtedy wódka, wino i piwo jest bez ograniczeń. W tej opcji za 30 chyba jest whborowa, a 40 Finlandia. Mam juz tyle rzeczy do załatwiania, ze chociaż tym sie martwić nie muszę. Może mogłoby być taniej, ale jestem na etapie, gdzie załatwianie spraw przez maile zaczyna mnie męczyć.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 07:59   #844
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My wódkę już mamy też były testy, co prawda ja tylko ze względu na wygląd butelki, bo wódki nie piję ale wszyscy zgodnie mówili, ze im smakuje a wzięliśmy Białego Bociana (tego niebieskiego, zielony jest podobny fuu) no i już kupiony i stoi i czeka tylko musimy przewieźć do mnie, bo póki co stoi u teściów
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 08:13   #845
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Oo fajnie ,że już wódkę macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 08:32   #846
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas na szczęście wódka czeka do czerwca,bo też było testowanie przez facetów
W temacie alkoholi,jakie wina kupujecie ? I mniej więcej jaki przelicznik ?
My kupiliśmy Mogena Mi już od dawna nie wchodzi, bo jest za słodki, ale to chyba najbardziej przystępne wino na rynku. Kupiliśmy 12 butelek, chcemy jeszcze dokupić po 2 butelki półwytrawnego i wytrawnego.

Dzień dobry!
Ale ciężko mi się wstawało Dzisiaj doceniam to, że nie mam na 8, tylko na 11. Nienawidzę zmiany czasu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 08:44   #847
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
My kupiliśmy Mogena Mi już od dawna nie wchodzi, bo jest za słodki, ale to chyba najbardziej przystępne wino na rynku. Kupiliśmy 12 butelek, chcemy jeszcze dokupić po 2 butelki półwytrawnego i wytrawnego.

Dzień dobry!
Ale ciężko mi się wstawało Dzisiaj doceniam to, że nie mam na 8, tylko na 11. Nienawidzę zmiany czasu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Też o nim myśleliśmy ale kompletnie nie wiem ile kupić butelek. Widziałam,że po weselach sporo osób pije wino, zwłaszcza kobiety. Jak zabraknie to się dokupi albo dostawi z tego co dostaniemy

Ja od paru dni się nie wysypiam
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 08:58   #848
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja wczoraj z rana goglowałam godzinę bo przez weekend szkołę miałam, więc wolałam się upewnić
Dzisiaj jedziemy na salę popytać o kilka kwestii
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:07   #849
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Też o nim myśleliśmy ale kompletnie nie wiem ile kupić butelek. Widziałam,że po weselach sporo osób pije wino, zwłaszcza kobiety. Jak zabraknie to się dokupi albo dostawi z tego co dostaniemy

Ja od paru dni się nie wysypiam
My kupimy właśnie kilka butelek a resztę dostawimy z tego co dostaniemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:16   #850
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Też o nim myśleliśmy ale kompletnie nie wiem ile kupić butelek. Widziałam,że po weselach sporo osób pije wino, zwłaszcza kobiety. Jak zabraknie to się dokupi albo dostawi z tego co dostaniemy



Ja od paru dni się nie wysypiam
My wzięliśmy mało ze względu na drink bar. W innym wypadku wzięlibyśmy może 20 butelek. Akurat z doświadczenia mojego wychodzi, że mało osób pije wino, ale może też kwestia tego, jakie to wino jest. Zazwyczaj widziałam Carlo Rossi i ja nie jestem w stanie tego wypić

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:27   #851
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

KizdaM my też mamy tego bociana

My na chrzcinach mieliśmy trochę wina, m.in. właśnie Mogena i dużo go nie zeszło. Raczej półsłodkie i półwytrawne pili. Sami nie wiemy ile i czego kupić w kwestii wina. Piwa będziemy brać z browaru w naszym mieście. Nie jest najtaniej, ale piwa są rewelacyjne. Porter i wiśnia w czekoladzie to jest niebo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 09:28   #852
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Witam moje Grażynki w poniedziałek!

Przegapiłam na wyjeździe podwójne urodziny! Kira, kizdaM, wszystkiego, wszystkiego najpiękniejszego!

Wypad był wspaniały wypoczęłam, złaziłyśmy z koleżanką miasto, luz, pyszne jedzonko, drineczki chciałabym powiedzieć, że jestem po nim naładowana pozytywną energią, ale smutny fakt jest taki, że jestem nieprzytomna nie potrafię się odnaleźć po zmianie czasu, nienawidzę, kiedy jest ciemno, jak dzwoni budzik, mam nadzieję, że za kilka dni będzie już jaśniej z rana

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Noemi też kupimy Ogińskiego piękna ma butelkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość

Ja po jednym weselu stwierdziłam, że tylko ta i żadna inna Żadna inna mi tak dobrze nie wchodziła i nie męczyłam się na następny dzień. Tylko trzeba pamiętać, żeby była dobrze schłodzona, u mnie z tego co wiem będzie leżeć w wiadrze z lodem.
A za ile kupiliście;>
U nas też będzie Ogiński

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
wiem kochana ja bede walczyc, tylko on jest juz leczony kanalowo (i to drugi raz i ten bol wiec...) ja tez nie chce usunac, mam nadzieje ze nie bede musiala
Ckin biedna jesteś z tym zębem jak nie wiem oby udało się bez usuwania i oby ból jak najszybciej minął!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas na szczęście wódka czeka do czerwca,bo też było testowanie przez facetów
W temacie alkoholi,jakie wina kupujecie ? I mniej więcej jaki przelicznik ?
My akurat wina kupujemy więcej niż wódki Nasi znajomi i ogólnie ponad połowa gości są zdecydowanie z tych "winnych".
Nasze winka przyjadą z Węgier, rodzice tż obiecali nas zatowarować

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My próbowanie wódki mamy jeszcze przed sobą aczkolwiek ja to nie będę piła bo się nogami nakryję




Też mam podły humor od wczoraj


I ja w podłym nastroju od wczoraj

Zamknęliśmy listę gości, w sumie odmówiło nam 10 osób i większość ma naprawdę rozsądne powody, nie mamy pretensji, że jakoś nieelegancko czy coś. 10 osób to w sumie nie tak dużo. Ma być 90 dorosłych i około ośmiorga dzieci.

I tu wszystko spoko.

Ale wczoraj okazało się, że nie będzie 3 osób, które są mi bardzo bliskie - niby już wcześniej wspominali, że to się może nie udać, ale to osoby z mojej najbliższej rodziny i do końca miałam nadzieję, bo po prostu strasznie mi zależało. U wszystkich trzech jest to motywowane pracą za granicą, też w weekendy, mówią, że nie mogą wziąć urlopu (trochę upraszczając). I na racjonalnym poziomie oczywiście to rozumiem, ale nie mogę nic z tym zrobić, jest mi po prostu ogromnie przykro i trochę chyba jednak mam żal, że może jednak dałoby się to jakoś załatwić, bo przecież wiedzieli od wielu miesięcy. Strasznego mam doła przez to dziś
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:32   #853
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
W
Ale wczoraj okazało się, że nie będzie 3 osób, które są mi bardzo bliskie - niby już wcześniej wspominali, że to się może nie udać, ale to osoby z mojej najbliższej rodziny i do końca miałam nadzieję, bo po prostu strasznie mi zależało. U wszystkich trzech jest to motywowane pracą za granicą, też w weekendy, mówią, że nie mogą wziąć urlopu (trochę upraszczając). I na racjonalnym poziomie oczywiście to rozumiem, ale nie mogę nic z tym zrobić, jest mi po prostu ogromnie przykro i trochę chyba jednak mam żal, że może jednak dałoby się to jakoś załatwić, bo przecież wiedzieli od wielu miesięcy. Strasznego mam doła przez to dziś

Też się boję tego odmawiania, zapraszamy według nas, najbliższe osoby, najbliższą rodzinę i nie wiem jak to będzie u mnie to zaraz lawinowo, mało ludzi będzie, nikt nie będzie się bawił, lipa wyjdzie i takie tam
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:38   #854
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Nie chcemy przesadzić też z ilością,bo pewnie też dostaniemy tego trochę:p
U nas towarzystwo lubi pić nalewki domowe albo takie własnej roboty wódki smakowe,nie są takie ciężkie

Szoszo ojej też by mi było przykro są różne sytuacje, czasem naprawdę nic się nie da zrobić,ale w większości przypadków wszystko można,jak się chce.. u nas też nasi bardzo bliscy znajomi nie wiedzą czy przyjdą, nie powiem, bardzo przykro by mi było i trochę sobie nie wyobrażamy,że nie będzie ich obok nas w najważniejszym dla nas dniu.

Umówiłam się na paznokcie ślubne na dwa dni przed ślubem a próbny makijaż mam mieć na 2 tygodnie przed ślubem. Jeszcze tylko umówić się na próbną fryzurę. Muszę jeszcze złożyć wniosek o dowód, bez sensu bo kończy się pod koniec kwietnia, a potem w czerwcu znowu nowy muszę wyrabiać
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 09:56   #855
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja dzisiaj z @ i też mam podły humor . wszystko mnie wkurza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 11:56   #856
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Opuscilam Was na prawie 2 tygodnie, ale coz czasem juz totalnie brakuje czasu.

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86658034]Dobry wieczór,

Widzę, że pojawił się temat wódki. My zdecydowaliśmy się na Stumbrasa. Nie wiem, ile będzie kosztował, tż załatwia gdzieś z hurtowni.

Ckin, głowa do góry. Tyle wytrzymałaś, to musisz znieść jeszcze trochę. Ten ból, stres i zmęczenie bólem na pewno wpływa na Twoje samopoczucie. Mam nadzieję, że choć trochę z Ciebie zejdzie. [/QUOTE]

Tez chce Stumbrasa, na razie chyba w jakiejs churtowni widzialam za 23,99 zl co wydawaloby sie byc dobra cena, ale nie ma mnie w Polsce i nie pije wodki wiec za bardzo sie nie znam.
My bedziemy brac tylko okolo 40 butelek lub nawet mniej wiec raczej na cenie nic nie utargujemy.

Bede kupowac dopiero w czerwcu jak bede w PL.

W ogole to chcialabym Ostoye ale to juz niestety jest wyzsza polka cenowa.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
U nas alkohol jest na sali, nie muszę sie tym zajmować. Sa dwie opcje - za 30 lub 40 zł na osobę, ale wtedy wódka, wino i piwo jest bez ograniczeń. W tej opcji za 30 chyba jest whborowa, a 40 Finlandia. Mam juz tyle rzeczy do załatwiania, ze chociaż tym sie martwić nie muszę. Może mogłoby być taniej, ale jestem na etapie, gdzie załatwianie spraw przez maile zaczyna mnie męczyć.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fajna opcja, przynajmniej nie musisz sie juz tym przejmowac i myslec, wydaje mi sie ze cena jest ok.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 11:59   #857
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
KizdaM my też mamy tego bociana

My na chrzcinach mieliśmy trochę wina, m.in. właśnie Mogena i dużo go nie zeszło. Raczej półsłodkie i półwytrawne pili. Sami nie wiemy ile i czego kupić w kwestii wina. Piwa będziemy brać z browaru w naszym mieście. Nie jest najtaniej, ale piwa są rewelacyjne. Porter i wiśnia w czekoladzie to jest niebo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pije piwa ale te, ktore opisujesz brzmia smakowicie, w ogole fajnie jest miec cos innego i lokalnego.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Witam moje Grażynki w poniedziałek!

Przegapiłam na wyjeździe podwójne urodziny! Kira, kizdaM, wszystkiego, wszystkiego najpiękniejszego!

Wypad był wspaniały wypoczęłam, złaziłyśmy z koleżanką miasto, luz, pyszne jedzonko, drineczki chciałabym powiedzieć, że jestem po nim naładowana pozytywną energią, ale smutny fakt jest taki, że jestem nieprzytomna nie potrafię się odnaleźć po zmianie czasu, nienawidzę, kiedy jest ciemno, jak dzwoni budzik, mam nadzieję, że za kilka dni będzie już jaśniej z rana




U nas też będzie Ogiński


Ckin biedna jesteś z tym zębem jak nie wiem oby udało się bez usuwania i oby ból jak najszybciej minął!


My akurat wina kupujemy więcej niż wódki Nasi znajomi i ogólnie ponad połowa gości są zdecydowanie z tych "winnych".
Nasze winka przyjadą z Węgier, rodzice tż obiecali nas zatowarować




I ja w podłym nastroju od wczoraj

Zamknęliśmy listę gości, w sumie odmówiło nam 10 osób i większość ma naprawdę rozsądne powody, nie mamy pretensji, że jakoś nieelegancko czy coś. 10 osób to w sumie nie tak dużo. Ma być 90 dorosłych i około ośmiorga dzieci.

I tu wszystko spoko.

Ale wczoraj okazało się, że nie będzie 3 osób, które są mi bardzo bliskie - niby już wcześniej wspominali, że to się może nie udać, ale to osoby z mojej najbliższej rodziny i do końca miałam nadzieję, bo po prostu strasznie mi zależało. U wszystkich trzech jest to motywowane pracą za granicą, też w weekendy, mówią, że nie mogą wziąć urlopu (trochę upraszczając). I na racjonalnym poziomie oczywiście to rozumiem, ale nie mogę nic z tym zrobić, jest mi po prostu ogromnie przykro i trochę chyba jednak mam żal, że może jednak dałoby się to jakoś załatwić, bo przecież wiedzieli od wielu miesięcy. Strasznego mam doła przez to dziś
Tez byloby mi przykro, siostra TZ ma termin porodu na 11 pazdziernika czyli mniej niz 2 miesiace po naszym slubie, jak na razie zle sie czuje, i fakt, ze bedzie musiala leciec samolotem plus upal w sierpniu, wiec na pewno ryzyko jest takie, ze nie beda na weselu.... wiem, ze nie moge tak myslec ale czasem jestem zla bo o slubie wiedzieli juz dawna a dzieciaczek nieplanowany, no ale wiem, ze nie mam prawa byc zla, tak czy inaczej takie mysli mnie nachodza czasem
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 12:17   #858
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86658034]Dobry wieczór,

Widzę, że pojawił się temat wódki. My zdecydowaliśmy się na Stumbrasa. Nie wiem, ile będzie kosztował, tż załatwia gdzieś z hurtowni.

Ckin, głowa do góry. Tyle wytrzymałaś, to musisz znieść jeszcze trochę. Ten ból, stres i zmęczenie bólem na pewno wpływa na Twoje samopoczucie. Mam nadzieję, że choć trochę z Ciebie zejdzie. [/QUOTE]
dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj z @ i też mam podły humor . wszystko mnie wkurza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

tule
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 12:18   #859
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Witam moje Grażynki w poniedziałek!



Przegapiłam na wyjeździe podwójne urodziny! Kira, kizdaM, wszystkiego, wszystkiego najpiękniejszego!



Wypad był wspaniały wypoczęłam, złaziłyśmy z koleżanką miasto, luz, pyszne jedzonko, drineczki chciałabym powiedzieć, że jestem po nim naładowana pozytywną energią, ale smutny fakt jest taki, że jestem nieprzytomna nie potrafię się odnaleźć po zmianie czasu, nienawidzę, kiedy jest ciemno, jak dzwoni budzik, mam nadzieję, że za kilka dni będzie już jaśniej z rana









U nas też będzie Ogiński





Ckin biedna jesteś z tym zębem jak nie wiem oby udało się bez usuwania i oby ból jak najszybciej minął!





My akurat wina kupujemy więcej niż wódki Nasi znajomi i ogólnie ponad połowa gości są zdecydowanie z tych "winnych".

Nasze winka przyjadą z Węgier, rodzice tż obiecali nas zatowarować









I ja w podłym nastroju od wczoraj



Zamknęliśmy listę gości, w sumie odmówiło nam 10 osób i większość ma naprawdę rozsądne powody, nie mamy pretensji, że jakoś nieelegancko czy coś. 10 osób to w sumie nie tak dużo. Ma być 90 dorosłych i około ośmiorga dzieci.



I tu wszystko spoko.



Ale wczoraj okazało się, że nie będzie 3 osób, które są mi bardzo bliskie - niby już wcześniej wspominali, że to się może nie udać, ale to osoby z mojej najbliższej rodziny i do końca miałam nadzieję, bo po prostu strasznie mi zależało. U wszystkich trzech jest to motywowane pracą za granicą, też w weekendy, mówią, że nie mogą wziąć urlopu (trochę upraszczając). I na racjonalnym poziomie oczywiście to rozumiem, ale nie mogę nic z tym zrobić, jest mi po prostu ogromnie przykro i trochę chyba jednak mam żal, że może jednak dałoby się to jakoś załatwić, bo przecież wiedzieli od wielu miesięcy. Strasznego mam doła przez to dziś
Rozumiem, co czujesz, bo mamy podobną sytuację. Nasi bliscy przyjaciele na 90% nie przyjdą, bo mają termin porodu na 23 czerwca, ale cały czas łudzimy się, że może dziecko urodzi się z 2 tygodnie wcześniej i wtedy zapowiedzieli, że będą. Niby nic i powód ważny, ale też mega mi smutno z tego powodu.
Ważne, że i tak mało osób wam odmówiło i nikt nie miał głupich wymówek.

Zostało 89 dni Chociaż mam wrażenie, że teraz czas już trochę zwolnił. Odkąd zamówiliśmy obrączki i kupiłam buty jestem trochę spokojniejsza, a jak już ogarniemy kościelne formalności to już w ogóle.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 12:21   #860
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dziewczyny co byscie dali w prezencie slubnym - zlozylo sie ze w sobote idziemy na slub, cywywilny i raczej tylko slub i nie wiem co wtedy wypada dac? Dodam ze sa to dosc starsi ludzie (naprawde.. powyzej 60 :P) ale cos ich tknelo i biora slub
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 12:29   #861
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Rozumiem, co czujesz, bo mamy podobną sytuację. Nasi bliscy przyjaciele na 90% nie przyjdą, bo mają termin porodu na 23 czerwca, ale cały czas łudzimy się, że może dziecko urodzi się z 2 tygodnie wcześniej i wtedy zapowiedzieli, że będą. Niby nic i powód ważny, ale też mega mi smutno z tego powodu.
Ważne, że i tak mało osób wam odmówiło i nikt nie miał głupich wymówek.

Zostało 89 dni Chociaż mam wrażenie, że teraz czas już trochę zwolnił. Odkąd zamówiliśmy obrączki i kupiłam buty jestem trochę spokojniejsza, a jak już ogarniemy kościelne formalności to już w ogóle.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Też sprawdzałam dzisiaj ile dni dużo macie zaproszeń do rozdania ? Mnie to najbardziej przeraża,bo dopiero jakaś 1/3 załatwiona..
A miałam pytać,było coś ciekawego w tym mix&match?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 12:38   #862
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dziewczyny co byscie dali w prezencie slubnym - zlozylo sie ze w sobote idziemy na slub, cywywilny i raczej tylko slub i nie wiem co wtedy wypada dac? Dodam ze sa to dosc starsi ludzie (naprawde.. powyzej 60 :P) ale cos ich tknelo i biora slub
Może voucher na jakąś wypasiona kolację w restauracji?
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Też sprawdzałam dzisiaj ile dni dużo macie zaproszeń do rozdania ? Mnie to najbardziej przeraża,bo dopiero jakaś 1/3 załatwiona..
A miałam pytać,było coś ciekawego w tym mix&match?
Jeszcze 54 i tylko 3 weekendy Ale już na szczęście wszystko blisko i całe rodziny, więc np. jeden dom i od razu 6 zaproszeń, także powinniśmy się wyrobić. Jeszcze jutro mam zamiar wysłać 5 sztuk i Tż ma w bagażniku 3 do wysłania. Najgorsza ta bliska rodzina, bo 12 zaproszeń, wysłać nie wypada, ale 2 godziny drogi w jedną stronę.

Akurat nie za bardzo coś było Jedynie ta sukienka, która moja siostra kupiła była super, a tak poza tym to średnio. Ale tam się rzeczy pojawiają znienacka, więc jeszcze będę polować.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 13:30   #863
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
My dzisiaj byliśmy u księdza i u mnie w parafii i u tż. Udało nam się załatwić USC, ale protokół dopiero za 2 tygodnie spiszemy ;p
Niebawem idziemy na kurs tańca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 13:33   #864
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Wizaż mi skasował wiadomość

Dzięki, dziewczynki! Już mi trochę lepiej z myślą, że nie jestem jakaś nienormalna, że się tak przejmuję Już się trochę uspokoiłam, bo nic z tym nie zrobię, nie mam na to żadnego wpływu, ale jednak wciąż jakiś żal jest...


Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość

Też się boję tego odmawiania, zapraszamy według nas, najbliższe osoby, najbliższą rodzinę i nie wiem jak to będzie u mnie to zaraz lawinowo, mało ludzi będzie, nikt nie będzie się bawił, lipa wyjdzie i takie tam

Zobaczysz, będzie dobrze, na pewno mało ludzi odmówi

My chyba mamy podobny rozmiar wesela, prawda? Ok. 100 osób?
Zobaczysz, najbliżsi dopiszą

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj z @ i też mam podły humor . wszystko mnie wkurza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że wszystkie Grażyny w szampańskich nastrojach dziś, nie tylko ja

Trzymaj się i niech rzeczywistość Cię nie wkurza dziś!

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
W ogole to chcialabym Ostoye ale to juz niestety jest wyzsza polka cenowa.
Też chcieliśmy, ale jednak ta cena...

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dziewczyny co byscie dali w prezencie slubnym - zlozylo sie ze w sobote idziemy na slub, cywywilny i raczej tylko slub i nie wiem co wtedy wypada dac? Dodam ze sa to dosc starsi ludzie (naprawde.. powyzej 60 :P) ale cos ich tknelo i biora slub
Też bym miała niezły zgryz z tym, bo ani kwiaty, ani wino, ani zdrapki, skoro nie wiadomo, co chcą. Najfajniejszy chyba byłby właśnie voucher na jakieś wspólne wydarzenie, może właśnie kolacja, tak jak Maria podpowiada?


Aaaaa, i Cukrówki napisały, krówki powinny przyjść przed końcem tygodnia! Oby były jak najszybciej, bo to już czas zamawiać, jak mają dotrzeć i skruszeć przed weselem!

Dziś jadę na przymiarkę sukni - tym razem już z docelowym biustonoszem, ale się cieszę, że ją znów założę! :brokuł:

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2019-04-01 o 13:40
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 13:50   #865
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ckin2u dziadek TŻ dwa lata temu brał ślub w wieku lat 79 (TŻ byl świadkiem ), po pracy popytam TŻ co podostawali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 14:36   #866
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szoszo ,ckin2u dzięki
Czasami lepiej czasami gorzej znoszę @ w tym miesiącu wyjątkowo gorzej. No ,ale nic . najgorszy dzisiaj dzień ,jutro będzie już lepiej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 15:29   #867
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Wizaż mi skasował wiadomość

Dzięki, dziewczynki! Już mi trochę lepiej z myślą, że nie jestem jakaś nienormalna, że się tak przejmuję Już się trochę uspokoiłam, bo nic z tym nie zrobię, nie mam na to żadnego wpływu, ale jednak wciąż jakiś żal jest...




Zobaczysz, będzie dobrze, na pewno mało ludzi odmówi

My chyba mamy podobny rozmiar wesela, prawda? Ok. 100 osób?
Zobaczysz, najbliżsi dopiszą


Widzę, że wszystkie Grażyny w szampańskich nastrojach dziś, nie tylko ja

Trzymaj się i niech rzeczywistość Cię nie wkurza dziś!


Też chcieliśmy, ale jednak ta cena...


Też bym miała niezły zgryz z tym, bo ani kwiaty, ani wino, ani zdrapki, skoro nie wiadomo, co chcą. Najfajniejszy chyba byłby właśnie voucher na jakieś wspólne wydarzenie, może właśnie kolacja, tak jak Maria podpowiada?


Aaaaa, i Cukrówki napisały, krówki powinny przyjść przed końcem tygodnia! Oby były jak najszybciej, bo to już czas zamawiać, jak mają dotrzeć i skruszeć przed weselem!

Dziś jadę na przymiarkę sukni - tym razem już z docelowym biustonoszem, ale się cieszę, że ją znów założę! :brokuł:

Tak, cena wodki Ostoya zabija niestety.

Pochwal sie jak po przymiarkach
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 16:08   #868
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ckin2u dziadek TŻ dwa lata temu brał ślub w wieku lat 79 (TŻ byl świadkiem ), po pracy popytam TŻ co podostawali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słodko

Szoszo - czekamy na relację Ale zazdro, też bym chciała swoją przymierzyć.




Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 16:20   #869
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja bym chciała z jednej strony,a z drugiej mam obawy jaki będzie efekt finalny, będzie też trochę do zwężenia, jestem pełna jakichś wątpliwości
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 16:26   #870
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Agula nic się nie martw ! Będzie pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.