Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 21:25   #61
iminka
Raczkowanie
 
Avatar iminka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Czy ktoś może miał podobny przypadek ??

możesz być , możesz nie być.
zrób sobie test ciążowy, a nie pytaj na forum.
iminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:28   #62
wisieneczka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8
Dot.: Czy ktoś może miał podobny przypadek ??

po to są fora żeby pytać się ludzi jeśli nie wiesz a jak Ci coś nie pasi to nie odpisuj proste
wisieneczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:35   #63
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy ktoś może miał podobny przypadek ??

Cytat:
Napisane przez wisieneczka86 Pokaż wiadomość
Witam już kiedyś prosiłam Was o pomoc w pytaniu.Tak sie składa że odstawiłam tabletki anty... w lipcu itp.od tamtej pory mam regularne miesiączki tzn 1 byla 4 sierpnia 2 -ga 6 września 3-cia 8 października.Nie ukrywam że robiliśmy z moim partnerem próby starań o dziecko tak się składa że wczoraj był 10 czyli wypadało że powinnam dostać okres hmm ale go nie ma dziś też Mam pytanie czy możliwe jest że mogłam zajść w ciążę brzuch mnie boli tak jakbym miała dostac okres zreszto samo już nie wiem ajj ostatnia próba poczęcia dziecka byla 7 listopada pomocy!!!
Jest obszerny zbiorczy wątek na ten temat i tam należało się dopisać.
Zrób test po 14 dniach od stosunku albo z krwi po 10 dniach.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 21:39   #64
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Czy ktoś może miał podobny przypadek ??

Bo co?

Zrób test a nie czepiasz się o odpowiedzi
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:15   #65
iminka
Raczkowanie
 
Avatar iminka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Czy ktoś może miał podobny przypadek ??

Cytat:
Napisane przez wisieneczka86 Pokaż wiadomość
po to są fora żeby pytać się ludzi jeśli nie wiesz a jak Ci coś nie pasi to nie odpisuj proste
a skąd mamy niby znać odpowiedź, ból brzucha jest objawem wielu rzeczy, a pewność będziesz miała tylko jeśli zrobisz test, więc tak pytanie o coś takiego na forum jest bez sensu.
iminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:27   #66
Aniulek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska:*
Wiadomości: 113
GG do Aniulek_
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

spozniajacy sie okres moze byc wynikiem "burzy" hormonow. tzw "burze" wystepuja nie tylko w okresie dojrzewania. albo np. obawa przed ciążą. sporo kobiet boi sie,ze jest w ciazy, wtedy wystepuje np. spoznienie miesiaczki, nudnosci a testy czesto nie pokazuja prawdy. a wynik testow zalezy od wielu czynnikow

Edytowane przez Aniulek_
Czas edycji: 2009-11-11 o 22:29
Aniulek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:56   #67
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy ktoś może miał podobny przypadek ??

Mnie dziś bolał brzuch... dlatego, że chyba obiad był ciężkostrawny, a koleżankę pobolewa jak się denerwuje, a moją mamę czasami boli przy owulacji i przed okresem. Powodów jest dużo.

Współżyjesz bez zabezpieczenia starasz się o dziecko, więc 14 dni po stosunku zrób test apteczny lub 10 dni po laboratoryjny z krwi na obecność hormonu beta hcg. Nic innego Ci o tej cięży nie powie. Więc i pytanie i oburzenie się jest po prostu bezsensowne i nielogiczne.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 05:37   #68
pomocyratunku
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez konwalijka82 Pokaż wiadomość
Jeśli w każdym przypadku byłaś zabezpieczona, spokojnie czekaj na okres. Takie opóżnienia mogą powodować różne infekcje, choroby , lekkie przeziębienia również. Dla własnego komfortu zrób sobie test, nie wcześniej niż 14 dni od stosunkuBędzie ok.
No faktycznie miałyście rację,ja za bardzo panikuję
Dostałam okres Dzięki za uspokojenie mnie ;*
pomocyratunku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:16   #69
Kropelka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam.
Od pewnego czasu mam podejrzenia że mogę być w ciąży. Robiłam już 3 testy i wszystkie wyszły negatywnie okres spóźnia mi się prawie 3 tygodnie (19dni) a zawsze mam regularnie. Od kilku dni mam częste zawroty głowy. Dodam że to nie może być przez stres, dobrze się odżywiam ani też nigdzie nie wyjeżdżałam. Jeśli nie dostanę okresu przez najbliższy tydzień to pójdę do lekarza. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży? kiedyś czytałam artykuł o tym że może wystąpić w roku taki "pusty miesiąc" bez @.
Kropelka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:21   #70
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

A uprawiałaś seks bez zabezpieczenia?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:41   #71
14kira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

a myślicie, że zawroty głowy i mdłości mogą być spowodowane stresem?? dzisiaj zrobiłam test z krwi ale wyniki dopiero jutro. tak bardzo się boję, że nawet spać nie mogę i na dodatek tak źle się czuję:/
14kira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 10:41   #72
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Kropelka20 Pokaż wiadomość
Witam.
Od pewnego czasu mam podejrzenia że mogę być w ciąży. Robiłam już 3 testy i wszystkie wyszły negatywnie okres spóźnia mi się prawie 3 tygodnie (19dni) a zawsze mam regularnie. Od kilku dni mam częste zawroty głowy. Dodam że to nie może być przez stres, dobrze się odżywiam ani też nigdzie nie wyjeżdżałam. Jeśli nie dostanę okresu przez najbliższy tydzień to pójdę do lekarza. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży? kiedyś czytałam artykuł o tym że może wystąpić w roku taki "pusty miesiąc" bez @.
Okres może nie wystąpić, bo pojawił się cykl bezowulacyjny. Możesz też mieć jakieś zapalenie np. i ono spowodowało, że okresu nie ma.

Co do ciąży. Czy uprawiałaś seks bez zabezpieczenia? Jeśli tak to oczywiście możesz być w ciąży jeśli nie to przyczyna jest inna.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:44   #73
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez 14kira Pokaż wiadomość
a myślicie, że zawroty głowy i mdłości mogą być spowodowane stresem?? dzisiaj zrobiłam test z krwi ale wyniki dopiero jutro. tak bardzo się boję, że nawet spać nie mogę i na dodatek tak źle się czuję:/
Wiesz ja w trakcie sesji, miałam mdłości bóle głowy, bóle brzucha zawroty głowy itd. I wszystko to powodował stres.

Poza tym czytałam o Twojej sytuacji i zajście w ciąże w taki sposób jest niemożliwe. Naprawdę. Daję Ci 100% gwarancji, że nie jesteś w ciąży. Natomiast jeśli po zwykłym pettingu masz takie ogromne obawy to może warto na jakiś czas z niego zrezygnować? Póki Twój lęk nieco nie osłabnie i nie podejdziesz do tego na spokojnie? Nie piszę tego, żeby Cię jakoś umoralniać. Po prostu sama miałam ten problem. Niby tego chciałam, a potem miałam takie schizy, że wstyd się przyznać. Poczekałam rok. Przy okazji zmienił się partner i po tym roku te lęki już się nie pojawiły.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:44   #74
Kropelka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Od 2 lat z moim TŻ uprawiamy seks "przerywany" ......
Kropelka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:49   #75
14kira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

dziękuję Ci za odpisanie. pewnie masz rację, wiem że jestem straszną panikarą. na dodatek nie mogę jeść i jest mi słabo. już bym chciała mieć te wyniki...
14kira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 10:56   #76
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Kropelka20 Pokaż wiadomość
Od 2 lat z moim TŻ uprawiamy seks "przerywany" ......
W takim razie radzę zrobić test z krwi
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 11:09   #77
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Kropelka20 Pokaż wiadomość
Witam.
Od pewnego czasu mam podejrzenia że mogę być w ciąży. Robiłam już 3 testy i wszystkie wyszły negatywnie okres spóźnia mi się prawie 3 tygodnie (19dni) a zawsze mam regularnie. Od kilku dni mam częste zawroty głowy. Dodam że to nie może być przez stres, dobrze się odżywiam ani też nigdzie nie wyjeżdżałam. Jeśli nie dostanę okresu przez najbliższy tydzień to pójdę do lekarza. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży? kiedyś czytałam artykuł o tym że może wystąpić w roku taki "pusty miesiąc" bez @.
Cytat:
Napisane przez Kropelka20 Pokaż wiadomość
Od 2 lat z moim TŻ uprawiamy seks "przerywany" ......
Wg mnie duze. Zrób badanie krwi.
Pierwsze mdłosci pojawiaja się ok 2-8 tyg. po zapłodnieniu.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 11:21   #78
konwalijka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 277
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Kropelka20 Pokaż wiadomość
Witam.
Od pewnego czasu mam podejrzenia że mogę być w ciąży. Robiłam już 3 testy i wszystkie wyszły negatywnie okres spóźnia mi się prawie 3 tygodnie (19dni) a zawsze mam regularnie. Od kilku dni mam częste zawroty głowy. Dodam że to nie może być przez stres, dobrze się odżywiam ani też nigdzie nie wyjeżdżałam. Jeśli nie dostanę okresu przez najbliższy tydzień to pójdę do lekarza. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży? kiedyś czytałam artykuł o tym że może wystąpić w roku taki "pusty miesiąc" bez @.
Z jednej strony , wydaje mi się że testy robione 19 dni po terminie miesiączki dają wiarygodny wynik, tym bardziej że wszystkie 3 wyszły negatywnie. Popieram jednak przedmówczynie i radzę zrobić test z krwi - 2 dni czekania , koszt ok 20-30 zł a wynik w 100% wiarygodny. Przy stosunku przerywanym niestety istnieje duża szansa ciąży.
konwalijka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 11:33   #79
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Wg mnie duze.
Według mnie nie takie duże, 3 testy wyszły negatywnie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 11:40   #80
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Kropelka20- może tym razem w ciąży nie jesteś. Jednak w końcu na metodzie przerywanej wpadniecie. Skoro nie chcesz mieć teraz dzieci to stosujcie chociaż prezerwatywy.

Poza tym naukowo udowodniono, że stosunki przerywane mogą mieć zły wpływ na mężczyzn. Mogą pojawić się problemy ze zbyt wczesnym lub zbyt późnym wytryskiem lub wzwodem w ogóle, albo bardziej oparty o psychikę problem nerwicy. Dla dobra własnego i partnera lepiej zainwestować w gumki
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 11:51   #81
Kropelka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Dziękuje za szybką odpowiedz
Testy robiłam w odstępach kilku dni. Pierwszy zrobiłam w dzień w którym miała wystąpić miesiączka drugi kilka dni później a trzeci dziś rano i wszystkie negatywne A co do antykoncepcji to oboje z TŻ tak zdecydowaliśmy.... Poczekam jeszcze kilka dni i pójdę do lekarza. A jeśli okazało by się że jestem w ciąży to oboje byśmy się cieszyli
Kropelka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 11:57   #82
asia_szoka_1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez AGNES12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
mam takie małe pytanko na które pewnie znam odpowiedź ale wolę się upewnić. Z moim przyszłym mężem już od trzech miesięcy współżyjemy bez zabezpieczenia i nic, może w tym miesiącu się uda. Mój przyszły mąż ma bardzo ciężką prace czy to że jest zmęczony może wpływać na to że nie mogę zajść w ciążę chodzi o to że, no plemniki są mniej sprawne aby dostać się do mojego jajeczka a propo byłam u gin. u mnie wszystko gra

Powiem tak.. ja z mężem staraliśmy się o dziecię prawie rok czasu.. ja mam 28 lat, a mąż 33.. wiedziałam, że czasem kiedy był zmęczony to moment zapłodnienia się bardziej oddalał niż przybliżał, ale nie mogłam go traktować jak reproduktora, tak? dlatego jeśli kochasz się z mężem i jesteś nastawiona na poczęcie maleństwa, to zapomnij o zajściu w ciążę.. po ok.9-10 m-cach ja postanowiłam nie walczyć.. w sensie że przecież kocham się z mężem bo Go kocham, a nie dlatego że chcę mieć z Nim dziecko!! gdy się wyluzowałam, to wszystko potoczyło się od razu.. po miesiącu okres juz nie przyszedł.. tydzień po opóźnieniu @ zrobiłam test (a okres miałam wyregulowany jak w zegarku - równo co 28 dni i nie było bata na opóźnienie) i od razu pokazały mi się 2 kreseczki ))))) poleciałam do męża, on mnie przytulił i zaczął całować mój brzuszek.. )) 48h później znowu zrobiłam test i znowu był pozytywny... zapisałam sie do lekarza - dopiero za 2tyg. żeby na usg było już je widać.. )) także nie martw się, bo to wcale nie jest takie proste.. )) pozdrawiam bardzo, życzę wyluzowania i cierpliwości... wszystko w swoim czasie... ))
asia_szoka_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:53   #83
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Kropelka20 Pokaż wiadomość
Dziękuje za szybką odpowiedz
Testy robiłam w odstępach kilku dni. Pierwszy zrobiłam w dzień w którym miała wystąpić miesiączka drugi kilka dni później a trzeci dziś rano i wszystkie negatywne A co do antykoncepcji to oboje z TŻ tak zdecydowaliśmy.... Poczekam jeszcze kilka dni i pójdę do lekarza. A jeśli okazało by się że jestem w ciąży to oboje byśmy się cieszyli
przy 3 negatywnych testach robionych w odstepie kilku dni raczej ciązy bym sie nie dopatrywała-ale jesli chcesz sie uspokoić to ginekolog nie zaszkodzi
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 15:56   #84
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy ktoś może miał podobny przypadek ??

mnie bolał dziś ząb-hmmm co to znaczy?Sama widzisz na dwoje babka wróżyła-leć po test i będziesz miała odpowiedź
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:10   #85
samotna1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Unhappy Czy to ciąża???

Nie cały tydzień temu przespałam się z chłopakiem.. zrobiliśmy to 2 razy.. przy tym pierwszym razie zabezpieczyliśmy i dla urozmaicenia przed wytryskiem wzielam do buzi i doszedł mi w ustach... i zaraz po tym jak ochłoneliśmy zrobilismy to drugi raz już bez zabezpieczenia i przed wytryskiem zdażył mnie opuścić ale na chwilke przed... i czy to możliwe że wpadliśmy? chyba za wcześnie na jakies badania albo oznaki ciąży bo to 6 dni dopiero mineło??
samotna1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:37   #86
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czy to ciąża???

wyrokuję: albo jesteś albo nie jesteś

nie mam siły do takich tematów, nikt tu nie jest wróżką!
zależy w jakim momencie cyklu, ale pewnie nie obserwujesz siebie ani nie notujesz swoich miesiączek, bo byś podała taką informację, prawda? ;>

za wcześnie by cokolwiek wyrokować, jak nie dostaniesz okresu w terminie to zrób test ciążowy. i już.

a do tego czasu ZABEZPIECZAJCIE SIĘ! ZA KAŻDYM RAZEM!
zasada, że co drugi/trzeci raz się nie zachodzi nie istnieje, następnym razem załóż gumę na instrument jak to niegdyś śpiewano.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:49   #87
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy to ciąża???

pierwszy wytrysk byl krotko przed niezabezpieczonym stosunkiem,wiec w preejakulacie mogly byc plemniki. jest prawdopodobienstwo ciazy-test 2 tygodnie od stosunku lub w dniu spodziewanej miesiaczki. ewentualnie z krwi 10 dni po zajsciu.
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 16:52   #88
samotna1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy to ciąża???

No nie wyliczałm tak starannie ale dziś to zrobiłam i juz powinien być okres a go nie ma
samotna1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 17:34   #89
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

jeżeli uprawsiasz seks bez zabezpieczenia zawsze istnieje możliwośc zajścia w ciąże- bo rozumiem że nie stosujesz jako metody antykoncepcji npr
a tak swoją droga jest już wątek o tak zwanych ciążach-nieciążach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380096
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:16   #90
samotna1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Antykoncepcji nie stosuje tylko zabezpieczenia takie jak prezerwatywa nic wiecej
samotna1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.