"wielkość", "czas" i moja "historia" :/ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 19:21   #61
mykam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Włocławek ;)
Wiadomości: 1 295
Dot.: "wielkość", "czas" i moja "historia" :/

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
hmm ja nie wiedzialam ze kobiety nie moga sie kochac dalej po orgazmie
Ja nawet jak dojde szybciej to moge dalej sie kochac do momentu az TZ nie skonczy. Inne kobiety tak nie maja?? Jak to wyglada?
Tylko sie nie smiejcie ze mnie
ja też mogę nawet kilka razy podczas jednego stosunku osiągnąć szczyt i kochać się dalej. dla mnie to do tej pory było normą
mykam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 08:11   #62
50 latek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 583
Dot.: "wielkość", "czas" i moja "historia" :/

Cytat:
Napisane przez mateusz91 Pokaż wiadomość
Światem niezaprzeczalnie rządzą liczby
Piękna sentencja. A skoro uważasz ją za prawdziwą, to rzuć tu proszę na forum jakieś równianie na Twoją kobietę. Coś na kształt równania Schrödingera. Tylko nie zapomnij, że ONA składa się z troszkę większej ilości cząstek, niż pojedynczy atom wodoru. Może w tym równaniu masz błąd? Napisz, wtedy razem jakoś to sprawdzimy i poprawimy.

Co ja Ci chłopie mam jeszcze napisać? Może jeszcze raz to, co napisała Madaaa, a pod czym się podpisuję obiema rękami i nogami?


Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Faceci nie oczekujcie od niedoświadczonych kobiet cudu.

Najgorsze to facet, ktory porzuca kobieta bo w łóżku sie nie sprawdza. Zrozumiałabym niedopasowanie, ale tutaj jestescie młodzi sami sie uczycie współżycia. Twoja kobieta jest niedoświadczona. Ty jestes jej pierwszym i pamietaj ze odgrywasz w jej zyciu seksualnym bardzo ważna role.

Rozumiem też, że twoja dziewczyna nie ma zapalu do wspolpracy, ale zastanów sie co ty robisz dla niej zeby jej to ulatwic? I nie chodzi o te, że ty się męczysz pół godziny dla jej orgazmu, robisz jej to pol godziny, pol roku... Odpowiedz sobie na pytanie czy nakłannaie jej do seksu oralnego jest fair? Powinieneś rozgrzać ja tak żeby sama kiedys z chęcią wyszla z taką inicjatywa.

Seks jest dla ciebie bardzo mechaniczny dajesz i chcesz koniecznie w zamian. A gdzie tu miejsce na uczucie?
50 latek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 08:20   #63
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: "wielkość", "czas" i moja "historia" :/

No cóż, mi to chyba pozostaje się cieszyć, że mój jest bardziej od Ciebie cierpliwy, nie egoistyczny, wyrozumiały, przewidujący i co najważniejsze jeszcze mnie nie porzucił. Chyba się przyczepię do niego łańcuchem jak do drzewa bo skoro światem żądzą liczby, a u mnie statystyki biją po oczach wielkimi 0 to może chłopak stwierdzić, zresztą tak jak Ty, że lepiej poszukać kogoś z kim już jest z górki.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 18:19   #64
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: "wielkość", "czas" i moja "historia" :/

mam wrażnie ze wszystkie swoje komplexy przezucasz na ddziewczyne....czy to jej wina ze nie ma orgazu? ze dochodzi po 30 minutach???
piszesz ze ona nie chciala cie zaspokoic oralnie po stosunku..no sorry ona jest mloda i niedoswiadczona..moze sie wstydzi...szkoda mi tej dziewczyny...atakujesz ja,wymagasz niewiadomo czego...sex to jest sztuka,a ty wszystko spujesz swoim egoizmem,wyrzutami,komple xami...

zgadzam sie z 50latkiem,a facet ma racje
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2010-04-09 o 18:20
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.