Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM 2014II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 10:38   #61
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Tak gadacie o byłych, a ja praktycznie nie miałam przed TŻ-tem jakiejś poważnej miłości... był jeden chłopak o którym czasem nawet teraz myślę (właśnie takie "co by było gdyby"), ale niestety rozstaliśmy się w kłótni i nie odzywaliśmy do siebie przez jakiś czas... Ja byłam głupia i nie chciałam się z nim kumplować, bo wiedziałam że cały czas coś do mnie czuje i bałam się że i moje uczucia odżyją, a byłam już wtedy z TŻ-tem... Gdybym tylko mogła cofnąć teraz czas to na pewno bym inaczej postąpiła i spróbowała się z nim dalej przyjaźnić... niestety dowiedziałam się, że w zeszłym roku zmarł na raka A ja nawet nie wiedziałam, że był chory, bo się pokłóciliśmy i nie odzywałam się do niego... To był dla mnie cios prosto w serce i mam nauczkę na całe życie, że nie warto jest chować urazy, bo potem można tego żałować...
Dlatego też nie warto się kłócić, bo nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie na nas czas, ale łatwo powiedzieć bo każdy z nas ma kłótnie na swoim koncie.

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Weeeeźcie nie gadajcie nic, bo mój były próbuje mi na złość chyba zrobić i koniecznie chce się wprosić do moich rodziców na grilla... Dzwoni do nich, pisze na fejsie... tragedia. Ja kompletnie do niego nic nie czuję, byłam z nim w LO, ale to nie było żadne głębsze uczucie, rozstaliśmy sie w gniewie i niby później byliśmy przyjaciółmi, on się żalił na swoją dziewczynę, ale po tym jak dowiedziałam się, że mi tyłek obrabia, podejrzewam, że dziewczyna nie była zła, tylko on jej nie wiadomo czemu robił jej na ch..., dajcie spokój, co za typek... A teraz koniecznie chce przyjechać do moich rodziców... ciekawe po co. I tylko to mnie denerwuje, bo wolałabym, żeby znalazł sobie jakąś normalną dziewczynę i dał spokój. Bo jak mój TŻ się o tym dowie ( a tego nie chcę), a jest od niego 3 razy większy, to

Ok, lecę się uczyć
Co do byłego. To dłuższa ale podobna historia. On nadawał na swoją byłą, a kiedy ja go zostawiłam bo zauważyłam że to cwaniaczek i idzie tam gdzie wiatr powieje to dowiedziałam się o sobie wielu nowych rzeczy. Jak również tego że poroże miałam jak jeleń...I też podejrzewam że dziewczyna była normalna tylko to z nim coś nie tak... Jakis czas temu mojemu kumplowi dziewczynie który wtedy był w "separacji" z nią powiedział że ja jestem z tym kumplem... próbował mieszać ale wtedy dałam mu tak popalić że do tej pory ma respekt. Zresztą to pozer jakich mało, piesek ( bo na słowo pies nawet nie zasługuje) na baby...

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
siema siema
daj znać wieczorem jak was mateczka rosija przyjęła
A bardzo pięknie! Chociaż tak w sumie to byliśmy tam tylko jeden dzień. Teraz siedzę na wsi, pisze z blueconnecta i po prostu mam tempo zawrotne Taki mam widoczek teraz z okna

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość



Dzień dobry Ja dziś wieczorem idę do babci oglądać video ze ślubu moich rodziców (my nie mamy video z dziesięć lat)

Tasiulek, jak wrócisz to napisz mi proszę czy nie wiesz gdzie mi mogą za niewielką kwotę (do 100 zł) przegrać vhs na dvd (mam tylko 1 taśmę i boję się oddać w niepowołane ręce)

Kwiatuszku, ja myślę, że masz bardzo dobre serce, skoro o nim myślisz i że on o tym wie
Niestety Ci nie pomogę bo w tej kwestii zdałam sie na mojego kolegę który po prostu podłączył do mojego telewizora i video i nagrywarkę dvd i tak jakoś mi zgrał komunie i inne sprawy.
Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
A ja sobie ostatnio kupilam troszeczke gazetek, oczywiscie temat slubu, wesel itd. Urzekla mnie ta sukienka podoba sie Wam?

Jakby ktos pytal - jest to Amsale model Bridal Blue Label Dahlia
Nie mój gust, dla mnie jest tu już za dużo faktur
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0531.jpg (106,8 KB, 17 załadowań)
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:55   #62
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Melduje sie ))

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Bo fajnie byłoby, żeby w 1 poście był taki kalendarz, jaki zrobiła misiadelko i żeby były dopisane ewentualnie sale, które zarezerwowaliśmy, aczkolwiek, sale ma tylko chyba katarzyna8707 no i ja mam wybraną, ale jeszcze nie podpisaliśmy umowy. Ale kalendarz by się przydał
ja mam sale juz wybraną i podpisaną umowe
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:08   #63
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

ok zglaszam sie i ja po majowce pewnie wieczorem Was nadrobie dopiero
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:42   #64
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

I ja się melduję w weekend prawie nie byłam na kompie, bo w piątek była 18tka brata mojego chłopa, a wczoraj dalsza część zabawy
18tka była na tej sali, którą biorę pod uwagę Zresztą dochodzę do wniosku, że z taką ekipą jak rodzina chłopa to udałaby się nawet impreza w zawalającej się stodole ;] Było świetnie, wytańczyłam się za wszystkie czasy. Jak 18tka tak wyglądała, to moje wesele będzie co najmniej 3 dni trwało
Co do sali, to całkiem spoko, jak się ją przyozdobi, to będzie super. Kolega z pracy zresztą był tam na weselu w zeszłym tygodniu i też chwalił Więc chyba ją wezmę.
A w czwartek byłam na ślubie koleżanki z pracy. Trwał 2 godziny i był dziwny, bo ona jest w jakieś religijnej wspólnocie
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 11:55   #65
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Z początku mnie trochę nudził Może dlatego, że był pokręcony i nie wiedziałam o co biega Ale potem się rozkręcił Oglądaliśmy go z moją przyszłą teściową, która w scenach seksu była tak zażenowana, że powiedziała, że już nie obejrzy z nami żadnego filmu
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Nie ma oczywiście za co

Wszystkie 3 tomy książki są fenomenalne. Co do amerykańskiej wersji - rozczarowująca i zgodzę się z kwiatuszkiem, że nudnawa. Za to gorąco polecam szwedzką wersję filmu (3 części), całość nosi nazwę Millenium, czyli tak jak tomy książki. W amerykańskiej wersji aktorka grająca Lisabeth jest jakas taka eteryczna, w książce jest to twarda babeczka i taka aktorka gra w szwedzkiej produkcji.

Piękna ale na kimś innym
Właśnie kończę czytać pierwszy tom książki i tak jak mówisz, jestem zachwycona. TŻ czyta już drugi i też nie może się oderwać.
Szwedzkiej wersji filmu nie znam, więc nie mam porównania
Nie mniej jednak mnie wersja amerykańska się podobała. Być może jak dotrę do szwedzkiego filmu i go obejrzę to zmienię zdanie
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 12:05   #66
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Ja jestem na trzecim tomie millenium, obejrzałam szwedzką wersję i była spoko, ale ten Mikael Zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam. A Erika tak samo, takie zimne, brzydkie suczysko
Amerykańskiej wersji jeszcze nie widziałam, ale przymierzam się
A kto ogląda Grę o tron ?
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 12:15   #67
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

ja ogladam gre o tron i zaczelam pierwszy top ksiazki wlasnie. i musze powiedziec ze serial dosc wierny jest ksiazce
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 12:23   #68
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3393077 4]ja ogladam gre o tron i zaczelam pierwszy top ksiazki wlasnie. i musze powiedziec ze serial dosc wierny jest ksiazce[/QUOTE]
Wierny, ale książka i tak lepsza No i wiadomo, serial mocno skraca książkę, wiele wątków jest spłyconych, ale i tak klasa.
Ja czytam drugą część "Tańca ze smokami" i jak skończę, to chyba się potnę, bo następna pewnie za jakieś 2-3 lata
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 15:43   #69
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

dziewczyny co myslicie o tej: http://www.winderma nn.com/suknie-slubne/suknia-model-classic/detail/1-suknie-lubne-i-sukienki-lubne-classic/flypage/12-suknia-quana.html?sef=hcfp (trzeba spacje skasowac w windermann)
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 16:03   #70
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3393443 1]dziewczyny co myslicie o tej: http://www.winderma nn.com/suknie-slubne/suknia-model-classic/detail/1-suknie-lubne-i-sukienki-lubne-classic/flypage/12-suknia-quana.html?sef=hcfp (trzeba spacje skasowac w windermann)[/QUOTE]

jak dla mnie totalnie na nie!
ale to tylko moje zdanie, ja niecierpie takich upinań na sukni a i ten tyłek jakiś taki...kaczy kuper trochę...
no i zbyt strojna jak dla mnie, przytłaczająca... ale każdy ma własny gust i ważne żebyś Ty się dobrze czuła
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 16:07   #71
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

no wlasnie knuje cos zeby suknia slubna wygladala jednak jak suknia slubna a nie taka pin up tylko, ale cos czuje ze jesnak ten pin up wygra ze wszystkim xd
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 16:17   #72
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

wiesz, najważniejsze żebyś pozostała sobą, nic na siłę
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:14   #73
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3393443 1]dziewczyny co myslicie o tej: http://www.winderma nn.com/suknie-slubne/suknia-model-classic/detail/1-suknie-lubne-i-sukienki-lubne-classic/flypage/12-suknia-quana.html?sef=hcfp (trzeba spacje skasowac w windermann)[/QUOTE]


Ale taka bordo czy jednak klasycznie jakas biala, kosc sloniowa, ecru, champagne....?

Jak podoba sie Wam ten film z wesela?

http://youtu.be/elASuBeByQ0
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png

Edytowane przez aszuelka
Czas edycji: 2012-05-06 o 17:22
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:23   #74
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3393443 1]dziewczyny co myslicie o tej: http://www.winderma nn.com/suknie-slubne/suknia-model-classic/detail/1-suknie-lubne-i-sukienki-lubne-classic/flypage/12-suknia-quana.html?sef=hcfp (trzeba spacje skasowac w windermann)[/QUOTE]

jak dla mnie to totalnie na nie. Po pierwsze tak jak mała_czarna napisała robi się jakiś kaczy kuper z tyłu, poza tym kojarzy mi się z jakimiś sukniami ze średniowiecza
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:43   #75
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

http://www.youtube.com/watch?v=d8B2k...feature=fvwrel

to już wiem kogo szukać!

Tylko ile taka przyjemność może kosztować...

Aż mi się łezka zakręciła, już odliczam dni...

http://www.youtube.com/watch?v=9MmL9...eature=related

to jeszcze ładniejsze, czarny staw pod rysami i morskie oko, więc się człowiek nie zmęczy wychodząc tam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5719.jpg (55,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t1.jpg (140,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tatry_09_012.jpg (98,0 KB, 24 załadowań)
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.

Edytowane przez exist_
Czas edycji: 2012-05-06 o 17:46
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:47   #76
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=d8B2k...feature=fvwrel

to już wiem kogo szukać!

Tylko ile taka przyjemność może kosztować...

Aż mi się łezka zakręciła, już odliczam dni...

http://www.youtube.com/watch?v=9MmL9...eature=related

to jeszcze ładniejsze, czarny staw pod rysami i morskie oko, więc się człowiek nie zmęczy wychodząc tam
to środkowe zdjęcie wygląda jak photoshop
ale plener w górach to cudna sprawa
jeszcze podoba mi się miejski klimat pleneru
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 17:49   #77
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
to środkowe zdjęcie wygląda jak photoshop
ale plener w górach to cudna sprawa
jeszcze podoba mi się miejski klimat pleneru

Właśnie tego środkowego zdjęcia nie mogę zorientować bo taki widok to można przypisać wszędzie...

Wiem też że koleżanka TŻ miała sesję w górach, ale na Kasprowym, więc mnie to nie jara ale może poleciłaby fotografa
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:06   #78
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ale taka bordo czy jednak klasycznie jakas biala, kosc sloniowa, ecru, champagne....?

Jak podoba sie Wam ten film z wesela?

http://youtu.be/elASuBeByQ0
albo czerwona/bordo albo czarna ale najlepiej czarno czerwona, poki co wygrywa moja pin upowa olowkowa kiecka

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
jak dla mnie to totalnie na nie. Po pierwsze tak jak mała_czarna napisała robi się jakiś kaczy kuper z tyłu, poza tym kojarzy mi się z jakimiś sukniami ze średniowiecza
haha to szukam dalej, alemysle ze zostanie pin up
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 18:25   #79
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3393717 7]albo czerwona/bordo albo czarna ale najlepiej czarno czerwona, poki co wygrywa moja pin upowa olowkowa kiecka


haha to szukam dalej, alemysle ze zostanie pin up [/QUOTE]


to ze tak powiem bardzo niekonwencjonalnie a slub cywilny czy koscielny?
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 18:28   #80
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

cywilny puki co
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:49   #81
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Ten facet, o którym wspomniałam i o którym wzmianka zaczęła dyskusję o byłych to akurat nie mój były :P To był facet, w którym byłam obłędnie zauroczona, który wyrwał mnie, spotykaliśmy się jakiś czas (ale oficjanie nie byliśmy parą, nawet się ani razu nie całowaliśmy), a on później wrócił do swojej byłej (która właśnie teraz jest z nim w ciąży, zresztą są już od dawna zaręczeni) i my się teraz przyjaźnimy. To już trwa z 4 lata. Oczywiście, odkąd zaczęłam być z TŻ ta przyjaźń z tamtym stała się w ogóle możliwa. Wyleczyłam się z tego zauroczenia, ale że ten facet był dla mnie mega, to nadal mnie jakoś takie rzeczy ruszają. Ruszyło mnie, że się zaręczyli, ruszyło mnie, że razem zamieszkali i ruszyło mnie wczoraj jak mi powiedział o tym dziecku... TŻ tak w ogóle to go nienawidzi, a ta jego laska nie znosi mnie.

A byli to odrębny temat Było ich dwóch. Jeden wielka miłość, zdradził mnie i rzucił. Z drugim była brazylijska telenowela - niby szalenie mnie kochał, ale nie wiedział czy na pewno nam się uda, och, och :P Do tej pory jest sam, byłam jego pierwszą i jak dotąd ostatnią... A już kilka lat od naszego rozstania minęło :P I wiem, że przez ten czas nikogo nie miał. Mamy bardzo słaby kontakt, ale jednak mamy, zresztą została mi po nim w spadku jego bardzo dobra koleżanka, która teraz jest jedną z moich najlepszych kumpeli. Ba, będzie nawet na moim ślubie
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:55   #82
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Byli to temat rzeka. Ja z moim zaczęłam mega wcześnie, ale i tak mam za sobą kilka kilkumiesięcznych związków. Nie ma co porównywać, ale jeden był moją wielką miłością i też mam czasem zajawki jakby to było, gdybyśmy poznali się później. Ale w sumie to cieszę się,że jestem z moim, były też ma kogoś i życzę mu szczęścia, bo to fajny facet. Ale jego ślub, dziecko, na pewno by mnie trochę ruszyły.
Za to dla mojego chłopa jestem pierwszą i nie mam o kogo być zazdrosna
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 20:56   #83
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Ale żeście naprodukowały przez ten tydzień jak mnie nie było

Prawie godzinę zajęło mi przebrnięcie przez te kilkanaście stron

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
Ale poszalałyście zostawić Was na chwilę...

Filmiki pokazywane wcześniej - posikałam się prawie ze śmiechu i TŻ się dziwił co się tak chichram do monitora

Ślub Barbie - najlepszy jest ten pan młody, który kompletnie do niej nie pasuje

A co do exów to ja się nie wypowiadam, bo epopeję bym chyba napisała Ale z jednym utrzymuję kontakty
Kwintesencja tego co sama chciałam napisać, w 100%:P

Co do wierszyków - to ja jestem jak najbardziej za, szczególnie że sami chcemy prosić o pieniążki A zamiast kwiatów jeszcze pomysłu nie mamy, ale trochę czasu jeszcze jest. U nas znajomi ostatnio prosili np. o kupony w totka

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
malutka155, wybór padł na Hotel Barczyzna Tutaj jest link do zdjęć: http://www.hotelbarczyzna.pl/uroczystosci/galeria
Pięknie bardzo dobry wybór a jaki koszt za osobę? i jedno czy dwudniowe? bo cennik mają tylko na 2013 z tego co widzę

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
monikkad sala bardzo ładna

ja mam do wyboru 3 z czego 2 widziałam ...

nr1 Bursztynowy Dwór
sala fajna, wielka na jakos chyba ok. 150, 5 km od mojej miejscowości, także niedaleko. Miałam na tej sali 18stkę

nr2 Restauracja Aljo
W centrum miasta, super miejsce

nr3 Pałac w Tłokini
Zabytkowy pałacyk, ok 10km od mojej miejscowości, niestety zdjęć żadnych nie ma ani strony www, w chwili obecnej jest w trakcie renowacji.
Bardzo jestem ciekawa efektów końcowych, na postawienie namiotu świetne miejsce
Piankko, zdecydowanie nr 2 jak na razie, choć ja raczej poczekałabym na koniec remontu w tym dworku, bo zapowiada się bardzo ciekawie

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek10031989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie Jeśli młodzi prosili o pieniądze zamiast prezentów to wypada włożyć w kopertę 200 zł (jako prezent ode mnie i TŻ-ta) czy lepiej jest kupić np. jakąś pościel ładną w tej cenie? Bo nie wiemy co mamy zrobić, a w czerwcu idziemy na to wesele i trzeba coś wymyślić... Mama TŻ-ta mówi że lepiej kupić pościel bo pościeli nigdy za wiele, a 200 zł w kopercie średnio wygląda, ale z drugiej strony skoro prosili o pieniądze... sama już nie wiem co robić... Oboje z TŻ-tem studiujemy i nie pracujemy nigdzie więc nie stać nas na to żeby w kopertę włożyć więcej... Doradźcie, co Wy byście zrobiły w takiej sytuacji? Dodatkowo oprócz kwiatów młodzi zażyczyli sobie wino więc jak macie jakieś dobre wypróbowane to możecie też polecić
Kwiatuszku - zdecydowanie pieniążki przecież każdy wie, że studenci dzienni, niepracujący kasą "nie śmierdzą" i dadzą tyle ile mogą


Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ja jestem na trzecim tomie millenium, obejrzałam szwedzką wersję i była spoko, ale ten Mikael Zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam. A Erika tak samo, takie zimne, brzydkie suczysko
Amerykańskiej wersji jeszcze nie widziałam, ale przymierzam się
A kto ogląda Grę o tron ?
Ja oglądaaaaam choć jestem 2 odcinki w plecy z powodu braku czasu

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3393767 1]cywilny puki co[/QUOTE]

Suknia zdecydowanie na nie - ten tył stanowczo zbyt strojny i pogrubiający pupę


U nas cały weekend majowy tak jak się zapowiadał minął w pracy, wprawdzie szalonych tłumów nie było, ale roboty i tak co nie miara. Co nie zmienia faktu, że udało nam się wiele rzeczy pozałatwiać i dzięki temu mogę oficjalnie poprosić o dopisanie do listy sali, fotografa i zespołu
Sala tak jak pisałam - Dworek w Komornie, nie mają jeszcze niestety strony internetowej, ale za miesiąc otwierają więc pewnie niedługo potem strona też się pojawi, to Wam się pochwalę Sala jest bardzo duża, spokojnie podejrzewam, że ze 150osób tam wejdzie jak nie więcej, utrzymana w takim barokowym stylu, piękne kryształowe żyrandole i tapety w kolorze starego złota. Ogród też będzie dużym, ze stawem, placem zabaw dla dzieci, mini golfem itp. Cena 195zł/os/2dni bez ciasta, napojów oraz wódki, z tym że napoje trzeba wziąć od nich (jeszcze nad tym pracujemy, może uda się dogadać o swoje). Umowa podpisana i zaliczka wpłacona
Fotograf/kamerzysta - Studio ALEX z Kędzierzyna, http://www.studioalex.eu/ , sprawdzeni bo 2 wesela już dla rodziny TŻ robił i byli zadowoleni Termin zaklepany, a że osoba znajoma to gdzieś tam pod koniec miesiąca się umowę podpisze
No i zespół - zespół RODOS, http://rodos.muzzo.pl/ niestety nie udało mi się odciągnąć TŻta od tego pomysłu, a po przesłuchaniu paru zespołów z opolskiego, doszliśmy razem do wniosku, że lepiej zapłacić trochę więcej, a mieć pewne że zespół dotrwa do naszego wesela (u kuzynki zespół rozpadł się pół roku przed weselem...), wiemy już jak grają i jak prowadzą imprezy, bo byliśmy na jednej, więc jesteśmy pewni że wszystko będzie okay Termin zaklepany, umowa będzie podpisana prawdopodobnie koło 20 maja, bo grają w naszej okolicy.

Także w sumie plan na ten rok wykonany w ciągu jednego tygodnia
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 21:26   #84
Loczek_brown
Zakorzenienie
 
Avatar Loczek_brown
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z krainy snów..
Wiadomości: 3 454
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ale taka bordo czy jednak klasycznie jakas biala, kosc sloniowa, ecru, champagne....?

Jak podoba sie Wam ten film z wesela?

http://youtu.be/elASuBeByQ0
mnie się podoba, jest inny niż wszystkie. I widzę, że samo wesele również było niekonwencjonalne. Ciekawa jestem z jakiego regionu ta para

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ale żeście naprodukowały przez ten tydzień jak mnie nie było

Prawie godzinę zajęło mi przebrnięcie przez te kilkanaście stron



Kwintesencja tego co sama chciałam napisać, w 100%:P

Co do wierszyków - to ja jestem jak najbardziej za, szczególnie że sami chcemy prosić o pieniążki A zamiast kwiatów jeszcze pomysłu nie mamy, ale trochę czasu jeszcze jest. U nas znajomi ostatnio prosili np. o kupony w totka



Pięknie bardzo dobry wybór a jaki koszt za osobę? i jedno czy dwudniowe? bo cennik mają tylko na 2013 z tego co widzę



Piankko, zdecydowanie nr 2 jak na razie, choć ja raczej poczekałabym na koniec remontu w tym dworku, bo zapowiada się bardzo ciekawie



Kwiatuszku - zdecydowanie pieniążki przecież każdy wie, że studenci dzienni, niepracujący kasą "nie śmierdzą" i dadzą tyle ile mogą




Ja oglądaaaaam choć jestem 2 odcinki w plecy z powodu braku czasu



Suknia zdecydowanie na nie - ten tył stanowczo zbyt strojny i pogrubiający pupę


U nas cały weekend majowy tak jak się zapowiadał minął w pracy, wprawdzie szalonych tłumów nie było, ale roboty i tak co nie miara. Co nie zmienia faktu, że udało nam się wiele rzeczy pozałatwiać i dzięki temu mogę oficjalnie poprosić o dopisanie do listy sali, fotografa i zespołu
Sala tak jak pisałam - Dworek w Komornie, nie mają jeszcze niestety strony internetowej, ale za miesiąc otwierają więc pewnie niedługo potem strona też się pojawi, to Wam się pochwalę Sala jest bardzo duża, spokojnie podejrzewam, że ze 150osób tam wejdzie jak nie więcej, utrzymana w takim barokowym stylu, piękne kryształowe żyrandole i tapety w kolorze starego złota. Ogród też będzie dużym, ze stawem, placem zabaw dla dzieci, mini golfem itp. Cena 195zł/os/2dni bez ciasta, napojów oraz wódki, z tym że napoje trzeba wziąć od nich (jeszcze nad tym pracujemy, może uda się dogadać o swoje). Umowa podpisana i zaliczka wpłacona
Fotograf/kamerzysta - Studio ALEX z Kędzierzyna, http://www.studioalex.eu/ , sprawdzeni bo 2 wesela już dla rodziny TŻ robił i byli zadowoleni Termin zaklepany, a że osoba znajoma to gdzieś tam pod koniec miesiąca się umowę podpisze
No i zespół - zespół RODOS, http://rodos.muzzo.pl/ niestety nie udało mi się odciągnąć TŻta od tego pomysłu, a po przesłuchaniu paru zespołów z opolskiego, doszliśmy razem do wniosku, że lepiej zapłacić trochę więcej, a mieć pewne że zespół dotrwa do naszego wesela (u kuzynki zespół rozpadł się pół roku przed weselem...), wiemy już jak grają i jak prowadzą imprezy, bo byliśmy na jednej, więc jesteśmy pewni że wszystko będzie okay Termin zaklepany, umowa będzie podpisana prawdopodobnie koło 20 maja, bo grają w naszej okolicy.

Także w sumie plan na ten rok wykonany w ciągu jednego tygodnia
no to poszaleliście z przygotowaniami
__________________
"Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.
Trzeba być silnym aby wybaczyć."


17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 21:48   #85
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ale żeście naprodukowały przez ten tydzień jak mnie nie było

Prawie godzinę zajęło mi przebrnięcie przez te kilkanaście stron



Kwintesencja tego co sama chciałam napisać, w 100%:P

Co do wierszyków - to ja jestem jak najbardziej za, szczególnie że sami chcemy prosić o pieniążki A zamiast kwiatów jeszcze pomysłu nie mamy, ale trochę czasu jeszcze jest. U nas znajomi ostatnio prosili np. o kupony w totka



Pięknie bardzo dobry wybór a jaki koszt za osobę? i jedno czy dwudniowe? bo cennik mają tylko na 2013 z tego co widzę



Piankko, zdecydowanie nr 2 jak na razie, choć ja raczej poczekałabym na koniec remontu w tym dworku, bo zapowiada się bardzo ciekawie



Kwiatuszku - zdecydowanie pieniążki przecież każdy wie, że studenci dzienni, niepracujący kasą "nie śmierdzą" i dadzą tyle ile mogą




Ja oglądaaaaam choć jestem 2 odcinki w plecy z powodu braku czasu



Suknia zdecydowanie na nie - ten tył stanowczo zbyt strojny i pogrubiający pupę


U nas cały weekend majowy tak jak się zapowiadał minął w pracy, wprawdzie szalonych tłumów nie było, ale roboty i tak co nie miara. Co nie zmienia faktu, że udało nam się wiele rzeczy pozałatwiać i dzięki temu mogę oficjalnie poprosić o dopisanie do listy sali, fotografa i zespołu
Sala tak jak pisałam - Dworek w Komornie, nie mają jeszcze niestety strony internetowej, ale za miesiąc otwierają więc pewnie niedługo potem strona też się pojawi, to Wam się pochwalę Sala jest bardzo duża, spokojnie podejrzewam, że ze 150osób tam wejdzie jak nie więcej, utrzymana w takim barokowym stylu, piękne kryształowe żyrandole i tapety w kolorze starego złota. Ogród też będzie dużym, ze stawem, placem zabaw dla dzieci, mini golfem itp. Cena 195zł/os/2dni bez ciasta, napojów oraz wódki, z tym że napoje trzeba wziąć od nich (jeszcze nad tym pracujemy, może uda się dogadać o swoje). Umowa podpisana i zaliczka wpłacona
Fotograf/kamerzysta - Studio ALEX z Kędzierzyna, http://www.studioalex.eu/ , sprawdzeni bo 2 wesela już dla rodziny TŻ robił i byli zadowoleni Termin zaklepany, a że osoba znajoma to gdzieś tam pod koniec miesiąca się umowę podpisze
No i zespół - zespół RODOS, http://rodos.muzzo.pl/ niestety nie udało mi się odciągnąć TŻta od tego pomysłu, a po przesłuchaniu paru zespołów z opolskiego, doszliśmy razem do wniosku, że lepiej zapłacić trochę więcej, a mieć pewne że zespół dotrwa do naszego wesela (u kuzynki zespół rozpadł się pół roku przed weselem...), wiemy już jak grają i jak prowadzą imprezy, bo byliśmy na jednej, więc jesteśmy pewni że wszystko będzie okay Termin zaklepany, umowa będzie podpisana prawdopodobnie koło 20 maja, bo grają w naszej okolicy.

Także w sumie plan na ten rok wykonany w ciągu jednego tygodnia
Tylko pogratulowac zalatwienia tylu spraw i to tylko przez jeden majowy weekend u mnie bedzie zalatwianie w jeden tydzien w lipcu
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 21:53   #86
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Pełnia pełnia pełnia
Nie mogę spać podczas pełni księżyca, wczorajsza noc była koszmarna i ta też będzie! Nie jestem w stanie zasnąć

Nati_kk no to gratuluje, wszystko szast prast i po sprawie
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:07   #87
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Nati-kk, gratuluję rezerwacji Dziękuję za miłe słowa My musimy naszą zarezerwować.
Jeżeli chodzi o moją salę - jeśli podpiszemy umowę w okresie od 1.04.2012-31.03.2013 to cena obowiązuje taka jak w ofercie na stronie. My wybierzemy ten drugi wariant czyli 190zł, ale wyrzucimy z niego potrawkę czyli cena się zmniejszy - myślę, że tak do 185zł. W cenie są 2 kawałki ciasta/os i owoce. Jest to cena za jednodniowe wesele, bez poprawin. Jest możliwość poprawin, wtedy płaci się 60zł/os, ale my poprawin nie robimy. Jeżeli już to jakiegoś grilla dla najbliżej rodziny, ale w lokalu nie.
myha618, suknia kompletnie nie w moim stylu. Bez urazy, ale uważam, że takie bezy to były modne dawno temu. Ale wiadomo, każdy ma inny gust.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:13   #88
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Nati-kk, gratuluję rezerwacji Dziękuję za miłe słowa My musimy naszą zarezerwować.
Jeżeli chodzi o moją salę - jeśli podpiszemy umowę w okresie od 1.04.2012-31.03.2013 to cena obowiązuje taka jak w ofercie na stronie. My wybierzemy ten drugi wariant czyli 190zł, ale wyrzucimy z niego potrawkę czyli cena się zmniejszy - myślę, że tak do 185zł. W cenie są 2 kawałki ciasta/os i owoce. Jest to cena za jednodniowe wesele, bez poprawin. Jest możliwość poprawin, wtedy płaci się 60zł/os, ale my poprawin nie robimy. Jeżeli już to jakiegoś grilla dla najbliżej rodziny, ale w lokalu nie.
myha618, suknia kompletnie nie w moim stylu. Bez urazy, ale uważam, że takie bezy to były modne dawno temu. Ale wiadomo, każdy ma inny gust.
To w sumie nie ma tak źle a na ile osób wesele? bo nie pamiętam, czy mówiłaś już za mojej kadencjiU nas jeszcze menu nie ma, ale ogólnie jest dużo jedzenia, bo np. na obiad liczą aż 4 kawałki mięsa na osobę. A konkretne menu ustalamy miesiąc przed

Dzięki dziewczyny Ja też się cieszę, że mamy to już za sobą, teraz zostaną praktycznie same "drobiazgi" czyli wódki, ciasta itp

Zastanawiamy się nad wódką Polanin, może któraś z Was była na weselu gdzie takowa była podawana? Wychodzi dość atrakcyjnie cenowo
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:15   #89
Monia0070
Przyczajenie
 
Avatar Monia0070
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 10
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

hej1!! u mnie slub 29 czerwiec 2013 !!!!
Monia0070 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 22:24   #90
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez Monia0070 Pokaż wiadomość
hej1!! u mnie slub 29 czerwiec 2013 !!!!
witaj, gratulujemy a my wszystkie (za wyjątkiem takiej jednej szczęściary naszej) musimy czekać rok dłużej czyli do 2014 r tak jak mówi tytuł wątku
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.