Tanie suknie ślubne - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 22:48   #61
KindOfBlack
Raczkowanie
 
Avatar KindOfBlack
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Tanie suknie ślubne

mylady, ale mi nie chodzi o fason ale o to że odwzorowanie się nie udało. Suknia na biuście odstaje, te miseczki wyglądają fatalnie. Ale przemyślałam sprawę (może to głupie z punktu widzenia potencjalnego klienta, bo "jak się nie podoba to nara", ale przejmuję się tym gdzie uszyję suknię i śledzę regularnie poczynania royal splendor) i doszłam do wniosku, że jednak inne suknie które szyją podobają mi się, wyglądają na dobrze zrobione. Plusem jest też ich podejście do klienta i to że jakoś tak normalnie podchodzą do tego biznesu, nie mają problemu żeby podać ceny na stronie i że te ceny nie są z kosmosu. Rozczarowali mnie tylko tą suknią (wykonaniem). Ale i tak na 99% bedę jednak szyła suknię u nich, bo ciężko znaleźć lepszą pracownię ślubną.
KindOfBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 11:37   #62
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: Tanie suknie ślubne

Hej,

Ja zamówiłam moją suknie bezpośrednio na Aliexpress od chińskiego producenta.
Jestem bardzo zadowolona, suknia jest świetnie uszyta, materiał jakościowo super, uszyta idealnie na wymiar (teraz jest ciut za ciasna bo podając wymiary zaniżyłam je 3-4 cm żeby mieć motywacje do odchudzania).

Zdjęcia można zobaczyć w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=62

Zapłaciłam ze wszystkimi kosztami (DHL naliczył mi vat) 550 zł.
__________________
22.08.2015
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 10:17   #63
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Hej,

Ja zamówiłam moją suknie bezpośrednio na Aliexpress od chińskiego producenta.
Jestem bardzo zadowolona, suknia jest świetnie uszyta, materiał jakościowo super, uszyta idealnie na wymiar (teraz jest ciut za ciasna bo podając wymiary zaniżyłam je 3-4 cm żeby mieć motywacje do odchudzania).

Zdjęcia można zobaczyć w tym wątku:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=62

Zapłaciłam ze wszystkimi kosztami (DHL naliczył mi vat) 550 zł.
mnie się ta sukienka w ogóle nie podoba, pomijając, że jest sporo za mała.. wolałabym kupić za te pieniądze używaną suknię porządnego prducenta
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 19:26   #64
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
mnie się ta sukienka w ogóle nie podoba, pomijając, że jest sporo za mała.. wolałabym kupić za te pieniądze używaną suknię porządnego prducenta
Fason to kwestia gustu, mi np. zupełnie nie podobają sie królujące na wizażu księżniczki itp. ale staram sie darować sobie takie komentarze na temat sukni innych dziewczyn. Ważne że moja jest dokładnie taka jaką chciałam
Za mała jest minimalnie - brakuje mi ok. 3 cm żeby pasowała idealnie, ale podając wymiary właśnie o tyle je zaniżyłam żeby mieć motywacje do odchudzania.
Ja wole mieć za te same pieniądze tak samo dobrze wykonaną NOWĄ suknie uszytą na moje wymiary. Kwestia podejścia
__________________
22.08.2015
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 21:24   #65
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Tanie suknie ślubne

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Fason to kwestia gustu, mi np. zupełnie nie podobają sie królujące na wizażu księżniczki itp. ale staram sie darować sobie takie komentarze na temat sukni innych dziewczyn. Ważne że moja jest dokładnie taka jaką chciałam
Za mała jest minimalnie - brakuje mi ok. 3 cm żeby pasowała idealnie, ale podając wymiary właśnie o tyle je zaniżyłam żeby mieć motywacje do odchudzania.
Ja wole mieć za te same pieniądze tak samo dobrze wykonaną NOWĄ suknie uszytą na moje wymiary. Kwestia podejścia
każdy robi co uważa za słuszne i kupuje co mu się podoba
trzymam zatem kciuki za odchudzanie

ja akurat też nie jestem fanką tzw. princess
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 09:13   #66
szalama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8
Dot.: Tanie suknie ślubne

Jest taka firma Unique User, mają bardzo fajne sukienki z koronki. Teraz w sumie takie są modne więc na ślubne idealnie się nadają a ceny z 2-3 razy mniejsze, niż standardowych sukni ślubnych.
szalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 09:17   #67
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Tanie suknie ślubne

Szczerze powiedziawszy to nie odwazyłabym się zamówić sukni z aliexpress. Już wolałabym kupić używaną w Polsce.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-06 10:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.