WALKA Z CELLULITEM (przylaczcie sie!) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy masz jakieś doświadczenia z cellulitem?
Tak, wciąż borykam się z tym problemem... 820 91,72%
Tak, kiedyś miałam cellulit, teraz już nie! 31 3,47%
Nie, na szczęście nigdy pomarańczowej skórki nie posiadałam 35 3,91%
A co to jest cellulit? 8 0,89%
Głosujący: 894. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-30, 12:13   #61
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Re: Dieta przy walce z cellulitem

podciagam temat! Proszę o Wasze dietetyczne kanapkowe przepisy!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 15:33   #62
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Dieta przy walce z cellulitem

Wrzucam dietę pomocną w walce z cellulitem. Nie znam jej skuteczności, nie zachęcam do stosowania jej w takiej formie, bo po prostu jej nie wypróbowałam. Z pewnością jednak dodanie do menu zdrowych tłuszczy wyjdzie Ci na zdrowie i urodę . Pamiętaj tylko żeby nie przesadzić z ich ilością, bo są to produkty bardzo kaloryczne.

Dieta antycellulitisowa

W walce z cellulitem mogą nam pomóc tłuszcze. Jednak nie wszystkie a jedynie kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3, omega-6 i omega-9. Substancje te poprawiają metabolizm tkanek zaatakowanych przez cellulit, przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej oraz zapobiegają odkładaniu się zapasów tłuszczu. Dieta antycellulitowa trwa przez 5 dni. Szóstego dnia należy pić świeży sok z pomarańczy i marchwi, które pomagają oczyścić organizm ze szkodliwych produktów przemiany materii.

Źródła kwasów tłuszczowych OMEGA-3: tłuste ryby (halibut, łosoś, makrela, pstrąg), tran, olej lniany.
Dzienna dawka to ok. 6g, czyli 150g ryby, 1 łyżka tranu lub oleju lnianego.

Źródła kwasów tłuszczowych OMEGA-6: orzechy, pestki słonecznika, dyni, porzeczki, olej z wiesiołka i ogórecznika.
Dzienna dawka to 1 – 5g, czyli 10-100g orzechów laskowych (5 łyżek) lub 50g włoskich (5 szt.), 1 łyżka oleju z wiesiołka, 50g pestek z dyni.

Źródła kwasów tłuszczowych OMEGA-9: oliwa z oliwek, pestki słonecznika, ziarno sezamu, awokado, olej rzepakowy.
Dzienna dawka to 1 łyżka oliwy z oliwek lub oleju rzepakowego albo 50 g pestek ze słonecznika lub 1/2 awokado.

Przykładowy jadłospis

Śniadanie (do wyboru):
1: 2 łyżki płatków zbożowych z łyżką otrębów owsianych, orzechów, siemienia lnianego lub sezamu, wymieszane ze 150 g jogurtu naturalnego, do tego 100 g czarnych porzeczek lub mandarynka albo banan.
2: Bułka pełnoziarnista z 50 g twarożku granulowanego, posypanego kiełkami pszenicy, łyżeczką sezamu i łyżeczką pestek słonecznika

Przekąski (do wyboru):
1: Płatek sezamka .
2: Orzechy, pestki dyni lub słonecznika (po łyżeczce) .
3: 150 g (plaster) melona, dwa plasterki awokado, grejpfrut, 2-3 mandarynki lub śliwki, 1/2 szklanki porzeczek albo agrestu

1 dzień:
Obiad: Szpinak z jajkiem.
0,5 kg mrożonego szpinaku, jajko, 3 orzechy włoskie, łyżka rokpola, łyżka oliwy z oliwek, parę liści sałaty, ząbek czosnku, sól jodowana.
Odparować wodę ze szpinaku, wymieszać go z serem i rozdrobnionymi orzechami oraz roztartym czosnkiem; na oliwie usmażyć jajko; na talerzu ułożyć liście sałaty, szpinak i jajko sadzone.

Kolacja: Sałatka ziemniaczana.
2 ugotowane ziemniaki, 1 strąk czerwonej papryki, korniszon, 50 g gotowanej piersi kurczaka, cebula, łyżka oleju z wiesiołka (do kupienia w sklepach ze zdrową żywnością}, sól jodowana, przyprawy, sok z cytryny, pestki słonecznika.
Warzywa i kurczaka pokroić, skropić olejem, dodać sól i przyprawy.

2 dzień:
Obiad: Sałatka warzywna.
1/2 główki sałaty, 1/2 ogórka, 3 pomidorki „czereśniowe", 3 łyżki ugotowanej fasolki, po łyżce ziaren sezamu i słonecznika, sól jodowana, przyprawy, bułka pełnoziarnista posmarowana cienko margaryną.
Wszystkie składniki wymieszać i doprawić do smaku.

Kolacja: Pieczony dorsz.
200 g fileta z dorsza, wyciśnięty sok z cytryny, łyżka orzechów włoskich, przyprawy, ugotowana róża brokuł, dwa ziemniaki, łyżka oliwy z oliwek.
Dorsza upiec w folii z przyprawami, oliwą i rozdrobnionymi orzechami (pod koniec pieczenia skropić cytryną); podawać z ziemniakami i brokułami.

3 dzień:
Obiad: Zielone spaghetti.
50 g spaghetti, pęczek natki pietruszki, łyżka pestek słonecznika, łyżeczka oleju z wiesiołka, łyżka siemienia lnianego, sól jodowana, 2 łyżki tartego parmezanu.
Makaron ugotować, zmiksować pietruszkę z serem, olejem, siemieniem i solą; , wszystko wymieszać.

Kolacja: Nadziewane pomidory.
Średni pomidor, 1/2 puszki tuńczyka w oliwie, sok z cytryny, natka pietruszki, 1/8 czerwonej cebuli.
Wydrążyć pomidory, a miąższ rozgnieść z tuńczykiem i cebulą; dodać przyprawy i sok z cytryny. Jeść z liśćmi szpinaku.

4 dzień:
Obiad: Kurczak z fasolką.
250 g fasolki szparagowej, 20 g orzechów nerkowców (2 łyżki), 100 g ugotowanej piersi indyka, 1/2 papryki żółtej lub czerwonej, łyżka oliwy z oliwek, 150 g jogurtu naturalnego, łyżeczka curry, sól jodowana, przyprawy.
Fasolkę ugotować, pokrojoną pierś usmażyć na oliwie z przyprawami, orzechami i papryką; po zdjęciu z ognia wymieszać z jogurtem i przyprawami. Zjeść z kromką razowca

Kolacja: Kolorowe spaghetti.
Filiżanka krojonych warzyw; por, seler i marchew, łyżka tartego żółtego sera light, łyżka przecieru pomidorowego, świeże zioła, 50 g ugotowanego makaronu, filiżanka bulionu, łyżka oliwy z oliwek, puszka anchua, przyprawy, sól jodowana.
Warzywa udusić na oliwie, dodać bulion i przecier pomidorowy; wymieszać z makaronem i serem, na końcu dodać zioła.

5 dzień:
Obiad: Tofu z grilla.
50 g tofu, filiżanka krojonych warzyw, papryka, marchew, seler i por, 3 orzechy włoskie, 3-4 łyżki sosu sojowego, tymianek, majeranek, 3 łyżki ugotowanego ryżu, łyżka oliwy.
Zamarynować tofu na 20 minut w sosie sojowym i przyprawach; warzywa udusić na oliwie, pod koniec dodać marynatę, grillować tofu ok. 5 minut; wymieszać warzywa z ryżem i posypać orzechami.

Kolacja: Sałatka owocowa.
cykoria, 3 mandarynki, brzoskwinia, 3 morele suszone, kiwi, 20 g orzechów nerkowców, jogurt naturalny, płatek sezamka, sok z cytryny, grzanka.
Cykorię obrać i pokroić; połączyć z mandarynką, kiwi, brzoskwinią i morelami; wymieszać z jogurtem i sokiem z cytryny; posypać orzechami i rozdrobnionym sezamkiem. Jeść z gorącym tostem.

6 dzień:
Wypić w ciągu dnia świeży sok wyciśnięty z 2 kg pomarańczy i 1kg marchwi.
Aby zachować efekty diety należy nadal spożywać produkty bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, -6 i -9 oraz witaminy i błonnik.
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 11:59   #63
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Witajcie kochane wizazanki mam takie pytanko , wiecie moze co to za tajemnicza metoda ktora jest oferowana na tej aukcji ?? Moze ktoras z was juz taka ma ??
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49719653

czekam na wasze opinie
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 19:23   #64
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
plan walki z cellulitem!!!!

Wiem, ze o tej cudownej przypadlosci, jaka jest wlasnie cellulit bylo wiele, ale ja mam jedno pytanie.
Jak skutecznie sie za niego zabrac? Czy macie jakies doswiadczenia, ktore daly efekty?
Masaze, naprzemienne prysznice, sport itp. Ale jak zaczac, by wytrzymac???? Od czego zaczac? Macie jakies propozycje? Bylabym bardzo wdzieczna.
Pozdrawiam!!!!
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 11:59   #65
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Re: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

tez jestem ciekawa
karoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-29, 16:29   #66
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Re: plan walki z cellulitem!!!!

http://serwisy.gazeta.pl/avanti/1,53382,2011286.html

ja rzuciłam słodycze, smaruję się preparatem antycellulitowym ziaji, ćwiczę co 2-3 dni ok 40min, raz w tygodniu pół godziny basenu, nie ograniczam się jakoś specjalnie w jedzeniu, alkohol też piję.

Efekty są - schudłam 5kg w ciągu 3miesięcy (ale ogólnie to gruba nie jestem), nogi i pupa jakby gładsze.
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 19:43   #67
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Smile Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Ooo ja też jestem szalenie ciekawa! Up
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 19:47   #68
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Jak dla mnie to pic na wodę
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 19:57   #69
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Cytat:
Napisane przez lucille
Jak dla mnie to pic na wodę
Zgadzam się z Lucille. Dla mnie jest to zbyt piękne, żeby mogło być możliwe...
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 20:55   #70
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s
Zgadzam się z Lucille. Dla mnie jest to zbyt piękne, żeby mogło być możliwe...
I jakos dziwnie tanie jak na takie cudo
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:24   #71
kaaasik
Raczkowanie
 
Avatar kaaasik
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 64
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Drogie koleżanki,
tak sobie myślę że jest to peeling z kawy, zwykłej najtańszej najlepiej gruboziarnistej.
Kawę kilka łyżeczek zalewasz gorącą wodą tak żeby utworzyła sie "papka".Po wystudzeniu kolistymi ruchami masujesz ciało ta papinką, zmywasz i wcierasz krem ujedrniający. Troche babrania ale efekty są.

A piszę to dlatego bo kiedys coś takiego "kupiłam" na allegro, ale nie od tej sprzedajacej. A skoro to nie dieta ani nie ćwiczenia, więc musi to byc jakieś smarowidło.A może ta sprzedajaca ma jeszcze inny sposób?????........

Pozdrawiam
kaaasik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:42   #72
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Bardzo to tajemnicze wszystko i jak dla mnie podejrzane, bo ten produkt nie jest wcale opisany! Dlaczego nie napisała ani słowa o tym, co to jest?... hmmmm... Ja zanim miałabym to kupić, to jednak chciałabym wiedzieć, co kupuję...
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:54   #73
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

no właśnie to juz nie te czasy ze kupuje sie kota w worku a peeling kawowy faktycznie działa
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 19:08   #74
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Wink Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Tamtej niestety nie znam ale znam ta ktora sie znajduje

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49700404

Po pierwsze...
Biorąc prysznic pamiętaj o używaniu naprzemiennych natrysków (działają one jak bicze wodne, czyli intensywny masaż rozbijający tkankę tłuszczową, uelastyczniają skórę i zapobiegają jej wiotczeniu). Puść raz strumień ciepłej, raz zimnej wody. Zawsze zakończ seans zimnym natryskiem. Przed prysznicem zrób sobie peeling domowej roboty. Podaję 3 ciekawe przepisy, których należy używać na zmianę (jednego dnia np 1, drugiego już 2, a trzeciego 3).
przepis na peeling nr 1:
-wymieszaj w miseczce dwie garści soli (preferuję drobną, lecz jeżeli ktoś woli może użyć gruboziarnistej), garść świeżo zmielonej kawy i cynamonu. Następnie dodaj bezzapachowy żel (polecam żel do mycia twarzy dla skóry wrażliwej Clean & Clear)- dodaj go tyle, by w naczyniu powstała dosyć gęsta masa.
-starannie i jednocześnie delikatnie wmasuj peeling w całe ciało (od stóp po szyję), spłucz się dokładnie kolistymi ruchami. Peeling ten wygładza powierzchnię skóry, silnie pobudza krążenie krwi i smakowicie pachnie.
przepis na peeling nr 2:
-parz przez kilka minut małą paczkę zmielonej kawy, dodaj do niej (pamiętaj, aby była już schłodzona) olejek lub oliwkę (przykładowo Johnson's Baby) oraz sól kuchenną. Taką papką wykonaj masaż (koliste ruchy) całego ciała.
przepis na peeling nr 3:
-zmieszaj dwie garści soli w miseczce, a następnie dodaj do niej oliwę, tak, aby powstała dosyć gęsta masa. Wyszoruj papką całe ciało, nie zapominając o kolistych ruchach (sól stosowana tylko w peelingach lub w kąpieli ma działania ujędrniające).
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 19:32   #75
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Thumbs down Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Witam,
ja też kiedyś zakupiłam jedną z tych "cudownych" metod, szkoda na to wydawać nawet 1zł!! Nic nowego się tam nie dowiecie, informacje żywcem ściągnięte z gazet czy internetu! A najważnejszym elementem, prócz peelingów z kawy, jest porada, która mówi o nacieraniu się jakimkolwiek kremem antycellulitowym zakupionym w drogerii:-(
Poza tym, z tego co widzę, to wszystkie te sprzedające proponują dokładnie ten sam sposób!Nie polecam...
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 20:59   #76
Ania888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 6
Thermal pro czy tabletki na cellulitis?

Chciałam zapytać czy któraś z was stosowała Thermal pro - spalacz tłuszczu?
Zastanawiam się nad wyborem tego preparatu albo tabletek dostępnych w aptece na celluli "clleanic" ?. Chcialabym ładnie ukształtować uda. Chcę spalić tłuszcz tylko w dolnych partiach ud.
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.
Ania888
Ania888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 09:47   #77
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

km, a jak często trzeba stosować taki piling kawowy? codziennie?
wypróbowałaś na sobie?
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 16:11   #78
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Cytat:
Napisane przez monyaa
km, a jak często trzeba stosować taki piling kawowy? codziennie?
wypróbowałaś na sobie?
tak wyprobowalam na sobie ja go stosowalam co drugi dzien i efektry naprawde byly skora bardzo wygładzona, taka delikatna, grudki tez sie zmniejszyly choc jednak na prawdziwe spektakulare efekty nie ma co liczyc ale kondycja skory poprawia sie znacznie aha ja czesto mieszalam kawe zmielona z peelingiem do ciala z lipocel blocker smakowita mieszanka
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 18:34   #79
Caffe-Latte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Kaasiku, a czy ten kawowy peeling bedzie skuteczny i bez kremu ujędrniającego? Po jakim czasie wiedoczne są efekty? Jak długo trzeba masować i dlaczego akurat kawą?? Jestem zupełnie zielona w tym temacie
Bardzo proszę o odpowieź
Caffe-Latte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 09:36   #80
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Wink Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Zauwaz ze wiele preparatow antycellulitowych opiera sie na wyciagach z kaw roznej masci. Dlatego nie ma powodu zeby nie stosowac peelingu z kawy w domku, kofeina swietnie pobudza krazenie krwi ale tak po prawdzie najwazniejszy jest masaz ktory wykonasz przy okazji wcierania peelingu-nic tak nie rozbije nierownej tkanki tluszczowej jak porzadny regularny masaz-cos o tym wiem
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 12:50   #81
Pheebe
Przyczajenie
 
Avatar Pheebe
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
GG do Pheebe
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Witam Troszkę poczytałam Wasze wypowiedzi więc teraz się wypowiem. Swego czasu siedziałam na forum innego portalu i bacznie śledziłam wszelkie możliwe nowinki i sposoby na pozbycie się cellulitu. Co do peelingu z kawy nie powiem, bo jest ok ale nie liczcie na to, ze pomoże on w walce z cellulitem. Ziarenka zmielone i tak są za duże by przeniknąć w głąb naskórka a co dopiero do skóry właściwej. Jedyne co 'robi' to wygładza skórę jak każdy peeling i prowadzi do bajzlu w łazience:/Mało tego, jeśli macie skórę delikatną, podatną na podrażnienia czy z naczynkami zrobicie sobie krzywdę gdyż każdy mechaniczny peeling prowadzi do podrażniania naczynek.
Co do preparatów opcjonalnie stosowanych w walce z cellulitem to kupiłam już chyba wszystko od tych tanich do drogich i stwierdzić mogę, że najlepszy okazał się żel Lirene oraz Kolastyna a nie te markowe jak np.Vichy. Ale musicie liczyć się z tym, że jest to zależne od nas samych, stanu naszej skóry itp. Co do tajemniczej mikstury to sama ostatnio spotkałam się z czymś podobnym nie mniej nie na allegro. Jest to mikstura(ta, o której czytałam)złożona z kilku olejków eterycznych oczywiście wymieszanych z odpowiednim emulgatorem czy środkiem poślizgowym i to bardziej wydaje się sensowne. Chociaż pamiętać musicie o tym, że bez picia naprawdę dużych ilości wody i podziekowania słodyczom z cellulitem nigdy nie wygracie
Pheebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:38   #82
nathaliex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4
Post Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Hm, moja znajoma jeszcze pare tygodni temu miała straszny cellulit, nawet przy staniu widać pomarańczową skórkę. Wczoraj zauważyłam, że.. nic nie zauważyłam! Prawie ani śladu cellulitu na jej udach! Spytałam się jak to zrobiła! Powiedziała, że codziennie bierze naprzemienne natryski, pod prysznicem stosuje specjalny żel antycellulitowy z Oriflame'u (cena ok. 40-stu paru zł) no i jeszcze jakiś krem ujędrniający, jakich teraz pełno na rynku. Niesamowite Raz dwa i się pozbyła
nathaliex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:39   #83
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

no faktycznie niesamowite az trudno uwierzyc :P
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 17:22   #84
Justek
BAN stały
 
Avatar Justek
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 508
GG do Justek
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Ja też zakupiłam na allegro taką miksturę, totalna bzdura. Opisany była tam peeling z kawy, okłady z błota i tym podobne duperele. Naciągacze i tyle!
Niemniej jednak potwierdzam, ze naprzemienne natryski są naprawdę dobre. Ja stosuję je rano, a potem balsam nawilżający i faktycznie cellulit robi się mniejszy

Edytowane przez Justek
Czas edycji: 2005-05-07 o 17:33
Justek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:10   #85
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

http://www.pinezka.pl/content/view/764/191/
i o peelingu, i o olejkowaniu... przeczytajcie a jeśli ktoś chcialby - mam adres do forum własnie z moniką i innymi sympatycznymi dziewczynami
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:54   #86
scadia
Raczkowanie
 
Avatar scadia
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 33
GG do scadia
Dot.: Thermal pro czy tabletki na cellulitis?

Thermal pro jest srodkiem, ktory bierzesz, zeby zwiekszyc wydajnosc swojego organizmu. Swietnie sie sprawdza podczas cwiczen na silowni, bieganiu, jezdzie na rowerze, bo nie czujesz zmeczenia a dodatkowo nadmiernie sie pocisz i szybciej tracisz nadmierne kilogramy. Znam osoby, ktore braly thermal pro zamiast kawy - na bol glowy w ramach podniesienia cisnienia, jednak z tego co wiem te tabletki nie daja jakis specjalnych efektow bez ruchu. Co do tabletek na cellulit to chyba nie ma znaczenia czy sie dodatkowo ruszasz, czy nie. Nie chce sie tu wypowiadac, bo nigdy zadnych antycellulitowych nie bralam, ale slyszalam opinie, ze niespecjalnie dzialaja.
Jeszcze co do thermal pro: biore je na pol godziny przed wyjsciem na silownie, a tam daje z siebie wszystko Jednak pracuje cale cialo i cale cialo sie poci, a nie tylko dolne partie - czyli to o co Tobie chodzi. Dodatkowo jak juz sie zdecydujesz to KONIECZNIE musisz przez caly wysilek dostarczac organizmowi wartosci odzywczych - isostar etc. Ja za pierwszym razem pilam sama wode i po treningu bylam tak wyczerpana, ze nie da sie tego opisac.
scadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 12:34   #87
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

czyli wychodzi na to ze to jakas sciema ...hmm tylko ciekwe dlaczego tyle ludzi to kupuje
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 15:58   #88
marlenka718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 22
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Ja odnośnie pellingu kawowego. Dowiedziałam się o nim z tego wątku, a ponieważ po ciąży nie mogę jeszcze dojsć do dawnej figury postanowiłam spróbować. Bałagan co prawda jest niezły , ale co zauważyłam po tygodniu stosowania raz dziennie: już po pierwszym razie skóra jest gładziutka jakby naoliwkowana (to zapewne zasługa jakiś olejków zawartych w kawie). Po tygodniu nie zauważyłam jeszcze efektu wyszczuplania, a celulitis ciut się spłycił, ale co dziwne pozmniejszały mi sie i to znacznie rozstępy !!! A naprawdę miałam ich dużo. W miejscach gdzie nie wcierałam kawy a sam balsam nie uległy zmianie, bo myślałam że to może jego zasługa. Tak więc na razie zamiast wyszczupleć pozbywam się rozstępów . Będę meldować o dalszych zmianach , bo kupiłam już dużą puszkę kawy . Poza tym mam jeszcze kilka innych przepisów min. z kawą więc jak chcecie próbować to piszcie, bo ja na razie zostaję przy samej kawce.
__________________
Marlenka
marlenka718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 17:33   #89
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Marlenka a jaka to ma byc kawa ?? napisz dokladnie co robisz krok po kroku plisss
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 19:34   #90
marlenka718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 22
Dot.: TAJEMNICZA MIKSTURA !!! ... POKONAJ CELLULIT

Najzwyklejsza w świecie kawa (nie rozpuszczalna oczywiście ). Bierzesz np 3 łyżki kawy do miseczki zalewasz gorącą wodą a po przestudzeniu robisz peeling (tam gdzie chcesz wyszczuplić). Potem spłukujesz wodą. (I sprzątasz łazienkę ). potem tylko wsmarowuję balsamik np ujędrniający czy antycelulitisowy. Proste prawda? Warto spróbować choćby raz na jakiś czas dla tego efektu aksamitnej skóry . Ja najchętniej smarowaabym się cała ale szkoda mi świerzo nabytej opalenizny (solarka )
__________________
Marlenka
marlenka718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 21:01:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.