Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 21:53   #61
Sara777
Zadomowienie
 
Avatar Sara777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 331
GG do Sara777
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
po co w kolko, bawic sie, w kotka i myszkę????
bez sensu,
albo siadamy i rozmawiamy, jak dorosli ludzie
albo no co, meczymy sie? nikomu to nie wyjdzie na dobre

a te "nie odzywanie sie", to nie moze byc zadna gra, zagrywka,
owszem od czaaaaasu, do czaaaaasu, tak, warto zamilczec
ale nie tez zadne "czatowanie" przy telefonie, komunikatorze itp.
zadne myslenie, co robic, gdzie, jak po co i dlaczego

klotnie rowniez sa potrzebne, ale nie "systematyczne"
kochamy sie, czy klocimy sie??


To też właśnie o tym mówię.
Sara777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:56   #62
Paperlove899
Raczkowanie
 
Avatar Paperlove899
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

heh...dzisiejszy wieczor =poza konkursem;p
zadzwonil czy jestem w domu minelo 10 min i byl u mnie,wypilismy kawke;p posmialismy sie i ogladalismy bajke;ppp lezac sobie na sofie nie bylo zadnego buzi ani nic bylo poprostu sympatycznie...ehhhh tak slodko wygladal jak ogladal.....<marzyciel> wyszedl przed chwila ,dal mi calusa w glowe...
nie wiem nie wiemmm....nic juz nie wiem
Paperlove899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:58   #63
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Wenus1988 Pokaż wiadomość
Alicedobrze mnie pamietasz, to o mnie chodzilo ale doszlam do wniosku, ze cala wina nie lezy tylko po jego stronie, ze ja tez bylam zla, tez brzydkie slowa lecialy mi z ust, nie potrafilam go uszanowac... docenic. Bylam tak samo niedobra dla niego jak on dla mnie..
Z natury jestem zawistna, wiec stad to wszystko on tez taki jest..
Rozmawialismy na powaznie, mowil ze mnie kocha, ze nie wyobraza sobie beze mnie zycia, ze wszystko zaczniemy od nowa, zebym mowila co mnie boli, zebym mowila tez jak chce zeby bylo..
przepraszal za wszystko co powiedzial, ze nie myslal bo byl zdenerwowany, zebym nie brala tego do siebie bo to nie prawda..
hmmmm no tak
ale wiedz, ze nie moze byc dobrze na tydzien, miesiac, pol roku, rok...
z dana osoba musisz chciec przezyc wiekszosc swojego zycia i "widziec to" (wyobrazac sobie wspolna przyszlosc w jakims tam stopniu)
obie strony musza sie starac, chciec dobra dla zwiazku, budowac cegielka po cegielce, wspierac sie, szanowac, kochac...

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Piękne....i prawdziwe...szkoda tylko ,że tak zadkie....
no jak to tak?
jesli badac z dana osoba nie czujesz "tego"
to jaki sens? bycia?
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:01   #64
Sara777
Zadomowienie
 
Avatar Sara777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 331
GG do Sara777
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
Sara777
trzymam kciuki bedzie dobrze
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć
Sara777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:03   #65
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Paperlove899 Pokaż wiadomość
heh...dzisiejszy wieczor =poza konkursem;p
zadzwonil czy jestem w domu minelo 10 min i byl u mnie,wypilismy kawke;p posmialismy sie i ogladalismy bajke;ppp lezac sobie na sofie nie bylo zadnego buzi ani nic bylo poprostu sympatycznie...ehhhh tak slodko wygladal jak ogladal.....<marzyciel> wyszedl przed chwila ,dal mi calusa w glowe...
nie wiem nie wiemmm....nic juz nie wiem
tia
znam ta historie od....
oj Paper, Paper
agentka
wez idz na imprezke i wyrwij jakiegos nowego kolesia
to zapomnisz, albo chcoiaz nie bedziesz maila tych dylematow
i nie ebdziesz sie tak meczyc
zabraniam tylko... no wiesz czego
nie bede sie powtarzac


---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Sara777 Pokaż wiadomość
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć
okay
spodobalo mi sie Twoje podejscie
bedzie dobrze
zobaczysz
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:07   #66
Paperlove899
Raczkowanie
 
Avatar Paperlove899
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
tia
znam ta historie od....
oj Paper, Paper
agentka
wez idz na imprezke i wyrwij jakiegos nowego kolesia
to zapomnisz, albo chcoiaz nie bedziesz maila tych dylematow
i nie ebdziesz sie tak meczyc
zabraniam tylko... no wiesz czego
nie bede sie powtarzac


---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

ale ja juz nie mam dylematow nie analizuje tegooo jakos specjalnie jak kiedys ))
i chce poznac kogos nowego tylko wiadomo,ze miloooo...
jak tam Alice z Twoim??gadaliscie?
Paperlove899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:21   #67
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
no jak to tak?
jesli badac z dana osoba nie czujesz "tego"
to jaki sens? bycia?

Czuję...czułam to przez cały mój związek , ale teraz tego nie ma...
Chodziło mi raczej o to ,że takie uczucie to chwila..chyba,że juz trafi sie na kogoś do końca zycia....

Chciałabym tak jak moi rodzice...tak sie kochać jak oni.może jest mi to dane....a może nie czas pokaże.
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 22:32   #68
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Dziewczyny, czy tez tak mialyscie jak ja? chodzi o to, ze ja sobie nie wyobrazam siebie z jakims innym facetem, mysle, ze juz nigdy sie nie zakocham, nie dopuszczam do siebie w ogole takiej mysli.. a jak sobie pomysle, ze on moze miec inna to serce mi peka ;/ jestem "swiezo zostawiona" i to moze dlatego? nie wiem kiedy to minie, najbardziej mnie boli, ze co innego mi pisal, a co innego robi.. on juz zdazyl zapomniec, pocieszyc sie.. a ja zdycham z tesknoty ;/
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:37   #69
Huanita13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 219
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

witam kochane w kolejnej części
nadal podczytuję co u Was słychać

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Paperlove899 Pokaż wiadomość
ale ja juz nie mam dylematow nie analizuje tegooo jakos specjalnie jak kiedys ))
i chce poznac kogos nowego tylko wiadomo,ze miloooo...
jak tam Alice z Twoim??gadaliscie?

no właśnie Alice rozmawialiście?
Huanita13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 22:59   #70
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Huanita13 Pokaż wiadomość
witam kochane w kolejnej części
nadal podczytuję co u Was słychać

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------




no właśnie Alice rozmawialiście?
cos tam niby tak, ale... hehs
tyle co to strasznie przechorowalam i wpadlam w mega dolka na jeden dzin i noc, wszytsko mnie bolalo, a glowa bola bardziej niz na kacu i jakies dziwne nudnosci, nic nie jadlam i plaklam
a przeciez od 7tygodni nic, null, /zero kontaktu/same wiecie jak to ladnie zajmowala sie soba w tym czasie itd, bylo okay, a tu jak domek z kart
ale lepiej mi, /chyba/
nie wiem w sumie czego bym chciala... byc z nim, nie byc
4lata razem, piekne chwile, krecilo mnie, ze ciagle jest ta chemia
a tu prosze... nie bylo zadnego konkretnego powodu rostania, tylko te'emocje',
kocham.........
no i co? tia...................... ......................... ......... wescie normalnie..... hehs

ps.
a ja dalej tego mojego dr housa- uzaleznilam sie
wpiatek do fryzjera
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2009-06-10 o 23:07
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 23:00   #71
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez malaczarna885 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy tez tak mialyscie jak ja? chodzi o to, ze ja sobie nie wyobrazam siebie z jakims innym facetem, mysle, ze juz nigdy sie nie zakocham, nie dopuszczam do siebie w ogole takiej mysli.. a jak sobie pomysle, ze on moze miec inna to serce mi peka ;/ jestem "swiezo zostawiona" i to moze dlatego? nie wiem kiedy to minie, najbardziej mnie boli, ze co innego mi pisal, a co innego robi.. on juz zdazyl zapomniec, pocieszyc sie.. a ja zdycham z tesknoty ;/
Tak, miałyśmy tak. To całkiem normalne. Wychodziłam z założenia, że na swojej drodze nie spotkam tak dobrego i uczciwego faceta jak mój eks, który przecież mnie kochał - czego chcieć więcej? Jednak miłość nie polega na tym, że uczucia płyną z jednej strony, a druga zaczyna żyć pod skorupą obojętności. Nie byłam z nim szczęśliwa tak jak chciałabym. Nie żyłam z nim tak jak marzyłam. Może idealizuję miłość, ale często myślałam, że gorzej być nie może, źle czułam się w takim związku oszukując jego i siebie. Jestem mu wdzięczna, że też zaczął to zauważać. Chyba nie miałabym tyle odwagi, aby zacząć z nim rozmawiać. To duży błąd.
Nie będę Ci mówić o tym, że na bank wspomnisz moje słowa i pewnie nie raz, nie dwa będziesz w kimś zakochana. Pewnie to Ciebie zezłości, bo mnie też mówiono: "świat nie kończy się na nim", "zobaczysz, jeszcze się zakochasz, będziesz szczęśliwa". Tylko, że ja chciałam tylko jego. Zachowywałam się jak pies ogrodnika - sama nie weźmie, sama nie da. Chciałam przy nim być, ale kochać już nie umiałam. Czekałam na gwiazdkę z nieba, która odmieni moje życie, moje myślenie, moje uczucia w ciągu sekundy. Próbowałam siebie oszukiwać, że jest mi z nim bardzo dobrze, że przecież mam kogoś kto mnie darzy prawdziwą miłością, ma wobec mnie plany na przyszłość, natomiast ja zachowuję się niewdzięcznie.
Naprawdę się siebie boję. Co jeśli za dużo wymagam od innych, a od siebie niczego?

Myśl o tym, że eks w przyszłości będzie z kimś się spotykał jest dosyć niewygodna, godząca w słaby punkt, bo w końcu on tyle obiecywał. Po rozstaniu przypominały mnie się wszystkie piękne słowa, które szeptał mi do ucha, wszystkie jego marzenia związane z nami, miłosne wyznania. No trudno, było, minęło. Na pewno będę to wspominać z łezką w oku.

Nie możesz stać w martwym punkcie, rozpamiętywać, analizować, non stop o tym myśleć. Musisz iść do przodu, podnieść się z dołka, wyjść z życiowego zakrętu na prostą drogę. Każda z nas miała w sobie chwile słabości, jeżeli chcesz płakać to płacz, nie duś tego w sobie. Jednak pamiętaj, że płacz przyniesie ulgę, ale Twojej sytuacji nie zmieni. Musisz znaleźć w sobie taką siłę, która pociągnie Cię do przodu. Powodzenia!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 00:22   #72
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Stalo sie.. zakonczyl sie zwiazlek z moim TZ.. to straszne.. to co teraz czuje. Powiedzialam mu o wszystkim, o tym jak cierpie, ze nie potrafie zmienic wszystkiego w ciagu jednej sekundy. Powiedzialam, ze to co do mnie mowil bolalo i ze dalej to do mnie wraca, nawet gdy sie nie klocimy. Jestem straszna, wiem o tym. I wiem ze On chcial zmienic wszystko w naszym zwiazku, zeby bylo inaczej. Chcial poprostu zaczac od nowa. Ja stwierdzilam, ze nie potrafie, wiem ze jestem bez serca Kocham go ale jednak nienawidze za to jak mnie skrzywdzil To straszne.. to co czuje..
Nie mam pojecia co ze soba zrobie, jak zaczne ukladac sobie zycie od poczatku. Wszystko co mnie otacza bylo nim, wszystko na co patrze przypomina mi go..
Mam nadzieje, ze mnie zrozumial, ze zrozumial to ze nie potrafie kochac jak jak pare lat temu. Ze za bardzo boli to wszystko. Boli na tyle, ze nie potrafie sie zmienic.. zaczac myslec inaczej.
Nie wiem dlaczego patrzac na jego zdjecia czuje bol wiedzac, ze nie bedziemy juz razem Ale czuje i nienawisc za to co sie wydarzylo, za slowa i czyny. Jestem wstretna, nie potrafie nawet sprobowac..
Nie potrafie czy raczej w glebi duszy nie chce?
Nie wiem, jak ja to przetrwam, ta samotnosc jest najgorsza, a nie chce juz do tego wracac bo wiem, ze nie ma sensu. Wiem, ze i tak wroci to co tak bardzo bolalo predzej czy pozniej
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 01:08   #73
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Wenus1988 Pokaż wiadomość
Stalo sie.. zakonczyl sie zwiazlek z moim TZ.. to straszne.. to co teraz czuje. Powiedzialam mu o wszystkim, o tym jak cierpie, ze nie potrafie zmienic wszystkiego w ciagu jednej sekundy. Powiedzialam, ze to co do mnie mowil bolalo i ze dalej to do mnie wraca, nawet gdy sie nie klocimy. Jestem straszna, wiem o tym. I wiem ze On chcial zmienic wszystko w naszym zwiazku, zeby bylo inaczej. Chcial poprostu zaczac od nowa. Ja stwierdzilam, ze nie potrafie, wiem ze jestem bez serca Kocham go ale jednak nienawidze za to jak mnie skrzywdzil To straszne.. to co czuje..
Nie mam pojecia co ze soba zrobie, jak zaczne ukladac sobie zycie od poczatku. Wszystko co mnie otacza bylo nim, wszystko na co patrze przypomina mi go..
Mam nadzieje, ze mnie zrozumial, ze zrozumial to ze nie potrafie kochac jak jak pare lat temu. Ze za bardzo boli to wszystko. Boli na tyle, ze nie potrafie sie zmienic.. zaczac myslec inaczej.
Nie wiem dlaczego patrzac na jego zdjecia czuje bol wiedzac, ze nie bedziemy juz razem Ale czuje i nienawisc za to co sie wydarzylo, za slowa i czyny. Jestem wstretna, nie potrafie nawet sprobowac..
Nie potrafie czy raczej w glebi duszy nie chce?
Nie wiem, jak ja to przetrwam, ta samotnosc jest najgorsza, a nie chce juz do tego wracac bo wiem, ze nie ma sensu. Wiem, ze i tak wroci to co tak bardzo bolalo predzej czy pozniej
Kochana, nie obwiniaj siebie
co jak co, ale czytajac Twoje wypowiedzi, historie
to Ty bylas poszkodowana, a nie on
on pelnil swojego rodzaju "wladze", mial wplyw na Ciebie, zle traktowal, wyzywal, sama wiesz najlepiej
i chociaz samej puszczaly Ci nerwy, to byla reakcja obronna
a wiesz jak krzywdzil
teraz tak jak juz pisalam wczesniej, zajmij sie soba, przypomnij sobie jaka bylas przed zwiazkiem, tworz cele, realizuj powolutku,
masz sile, poniewasz postanowilas zrobic ten krok, poszanowanie do siebie samej, bo wiesz jak Cie zle traktowal,

czasem niewarto probowac, bo i tak nie mato sensu- uwierz
bedzie dobrze
__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 02:00   #74
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Właśnie się dowiedziałam, że Ex po dwóch miesiącach bycia z nastolateczką właśnie się z nią zaręczył ... On ma 24 lata a ona 18 i od dwóch miesięcy są razem

Teraz się cieszę, że już nie jestem jego narzeczoną i nigdy nie będę jego żoną !

Myślałam, że ma on więcej rozumu

Wiecie co? Nie boli mnie ta "nowina"
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 07:27   #75
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez yee Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które wróciły/do których wrócili faceci: Czy mieliście jakieś obawy, że znowu może nie wyjść, nie byliście w 100% pewni, ale zdecydowaliście się na powrót... ? I co było dalej... ?
obawy zawsze sa ale gdy sie pogodzilismy to zapomnialam o tym co bylo zle i bylismy bardzo szczesliwi przez miesiac :/ wydaje mi sie ze czasem taka wieksza klotnia jest potrzebna zeby kazdy z osobna zrozumial co robi zle.Po ostatnim zerwaniu zarowno ja i on naprawilismy relacje miedzy soba i staralismy sie nie popelniac tych samych bledow.Oczywiscie po przedwczorajszej klotni on stwierdzil ze nic jednak nie zrozumialam ale ja i tak wiem ze napewno zrozumialam.
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:38   #76
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

czy mialyscie tak, ze zostawilyscie faceta a on po dwoch tygodniach dopiero sie zerwal, chcial wszystko naprawiac (a wczesniej nic) a wy nie wiedzialyscie co czujecie? ja nie czuje nic. nie wiem dlaczego, mysle,ze juz za pozno
may89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:47   #77
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

czesc dziewczyny ladna pogoda dzis

ojjj wybaczcie, ze wszystkie usmiechow nie dostalyscie ale nie umialam spamietac wszystkich i dlatego poslalam glownie tym z pierwszej strony wybaczycie miii?

no to za moja gafe posylam do wszystkich dziewczyn wieeelkie buzi - no i

kilka dziewczyn cos napisalo, ze za dobra jestem... kurcze nie, bo ja jestem soba i nie umiam sie inaczej zachowywac w stosunku do osoby ktora kocham szanuje te osobe, nie krzycze po niej, okazuje czulosc czasem walne focha jak jestem zla, jestem wierna, lojalna nie umie byc inna
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:00   #78
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że Ex po dwóch miesiącach bycia z nastolateczką właśnie się z nią zaręczył ... On ma 24 lata a ona 18 i od dwóch miesięcy są razem

Teraz się cieszę, że już nie jestem jego narzeczoną i nigdy nie będę jego żoną !

Myślałam, że ma on więcej rozumu

Wiecie co? Nie boli mnie ta "nowina"
Szybki ten Twój eks, nic, tylko szczęścia im życzyć i czekać, jak jego nastolatka puści go z walizkami


Wenus
rozumiem, że Ci ciężko, ale mimo wszystko podziwiam Cię za odwagę.. On chciał się zmienić, naprawić? Ja od swojego niejeden raz to słyszałam, a mimo to tkwię w tym gównie i nie widzę jakichkolwiek zmian z jego strony.. To są puste obietnice z ich ust, którym absolutnie nie trzeba wierzyć!! Cierpiałaś tyle czasu, sama mówisz, że nawet jak było dobrze, to nie mogłaś zapomnieć o bólu (rozumiem Cię, bo mam identycznie i cały czas się czymś zadręczam ) , to tym bardziej nie zaczęłabyś od nowa, bo prędzej czy później przeszłość wraca!!! Wyrządził Ci tyle krzywdy, że nie zasługuje na Ciebie!! Poszukaj nowego pokoju, wyprowadź się i poznawaj nowych ludzi Życzę Ci szczęścia Skarbie

Ps. Ślicznaa pogoda dziś!
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:52   #79
Sara777
Zadomowienie
 
Avatar Sara777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 331
GG do Sara777
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Ps. Ślicznaa pogoda dziś!
Witam wszystkich
Miłego dnia życzę wszystkim wizażankom i dużo uśmiechu na buźkach w dzisiejszym dniu

A gdzie ta śliczna pogoda? U mnie pada, wieje i jest pochmurno...
Chociaż to nie może mi popsuć nastroju
Sara777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 11:01   #80
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Sara777 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Miłego dnia życzę wszystkim wizażankom i dużo uśmiechu na buźkach w dzisiejszym dniu

A gdzie ta śliczna pogoda? U mnie pada, wieje i jest pochmurno...
Chociaż to nie może mi popsuć nastroju
U mnie rowniez pochmurno.. az nie chce sie wychodzic z domu..
Wogole to nic mi sie nie chce

Moj TZ ciagle do mnie wydzwania.. ja nie odbieram.. boje sie rozmowy z nim.. przeciez juz mu wszystko powiedzialam
Napisal mi w nocy esa.. ze nie chce innej kobiety, nie chce kobiety ktora moglaby go kochac mocniej ode mnie bo on jej nie pokocha.. ze chce tylko mnie

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Szybki ten Twój eks, nic, tylko szczęścia im życzyć i czekać, jak jego nastolatka puści go z walizkami


Wenus
rozumiem, że Ci ciężko, ale mimo wszystko podziwiam Cię za odwagę.. On chciał się zmienić, naprawić? Ja od swojego niejeden raz to słyszałam, a mimo to tkwię w tym gównie i nie widzę jakichkolwiek zmian z jego strony.. To są puste obietnice z ich ust, którym absolutnie nie trzeba wierzyć!! Cierpiałaś tyle czasu, sama mówisz, że nawet jak było dobrze, to nie mogłaś zapomnieć o bólu (rozumiem Cię, bo mam identycznie i cały czas się czymś zadręczam ) , to tym bardziej nie zaczęłabyś od nowa, bo prędzej czy później przeszłość wraca!!! Wyrządził Ci tyle krzywdy, że nie zasługuje na Ciebie!! Poszukaj nowego pokoju, wyprowadź się i poznawaj nowych ludzi Życzę Ci szczęścia Skarbie
Zle mi sie robi jak slysze, ze jest wiecej kobiet ktore przezywaja to co ja
Ja o tym wszystkim wiem, ze na mnie nie zasluguje, ze zle robil.. ale moze ludzie naprawde potrafia sie zmienic..
Ja nadal mam ta glupia nadzieje bo jednak go kocham a zarazem nienawidze Dlaczego ja jestem taka glupia?
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:02   #81
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Wenus1988 Pokaż wiadomość
U mnie rowniez pochmurno.. az nie chce sie wychodzic z domu..
Wogole to nic mi sie nie chce

Moj TZ ciagle do mnie wydzwania.. ja nie odbieram.. boje sie rozmowy z nim.. przeciez juz mu wszystko powiedzialam
Napisal mi w nocy esa.. ze nie chce innej kobiety, nie chce kobiety ktora moglaby go kochac mocniej ode mnie bo on jej nie pokocha.. ze chce tylko mnie

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



Zle mi sie robi jak slysze, ze jest wiecej kobiet ktore przezywaja to co ja
Ja o tym wszystkim wiem, ze na mnie nie zasluguje, ze zle robil.. ale moze ludzie naprawde potrafia sie zmienic..
Ja nadal mam ta glupia nadzieje bo jednak go kocham a zarazem nienawidze Dlaczego ja jestem taka glupia?

Nie tylko Ty to przeżywasz, ja też i nie umiem być na tyle odważna i się z nim rozstać..

Kiedyś mój eks też tak mówił, że on nie chce innej . I co, po miesiącu zapoznał sobie tyle dziewczyn, że miał w czym wybierać..
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:03   #82
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
Kochana, nie obwiniaj siebie
co jak co, ale czytajac Twoje wypowiedzi, historie
to Ty bylas poszkodowana, a nie on
on pelnil swojego rodzaju "wladze", mial wplyw na Ciebie, zle traktowal, wyzywal, sama wiesz najlepiej
i chociaz samej puszczaly Ci nerwy, to byla reakcja obronna
a wiesz jak krzywdzil
teraz tak jak juz pisalam wczesniej, zajmij sie soba, przypomnij sobie jaka bylas przed zwiazkiem, tworz cele, realizuj powolutku,
masz sile, poniewasz postanowilas zrobic ten krok, poszanowanie do siebie samej, bo wiesz jak Cie zle traktowal,

czasem niewarto probowac, bo i tak nie mato sensu- uwierz
bedzie dobrze
Alice dziekuje Ci za slowa otuchy piszesz mi sama prawde, potrafisz postawic sie na moim miejscu, chcialabym miec takie podejscie jak Ty, zeby o tym nie myslec

Najchetniej zaczelabym zycie od nowa, zeby poprostu o tym wszystkim nie wiedziec
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:17   #83
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Paula jakbym czytała o sobie... Tylko moj TŻ nie rozumie mnie, mysli ze mozna wszystko naprawic. Nawet jak go zdradzilam, i powiedzialam o tym, wybaczyl i chyba pokochal jeszcze bardziej. Mowie otwarcie, ze nie chce go oszukiwac, ale moje uczucia są inne. Dlugo sie bilam z myslami, jakies pol roku. Az poznalam kogos, i juz wtedy bylam pewna, ze skoro jestem w stanie zblizyc sie do kogos innego, to juz nie kocham TZ... chcialabym zeby to zrozumial. A on w kolko że uda sie nam, uda uda...

tez sobie wmawialam przez chwile hmm mam cudownego faceta, swietnie mnie traktuje, zlego slowa na mnie nie powiedzial przez 2 lata zwiazku. Znajomi nam zazdroscili tej milosci. Ale w koncu sobie uswiadomilam, ze niestety, to ze ktos jest dobry i kochany, wcale nie musi oznaczac udanego zwiazku. Przestal mnie pociagac, i wiele wiele innych spraw sie popsulo. Nieodwracalnie.

Sama nie wiem co mi sie stalo, i rowniez sie boje, ze moze mam w glowie wysniony ideal ktory nie istnieje. Ze wiele wymagam a sama niewiele daje. Nie wiem...

cala ta sytuacja krzywdzi mnie i TZ, mowie wprost ze to koniec, a on tego do siebie nie dopuszcza. Tak, mi tez cholernie ciezko. Ale od miesiaca to wałkujemy, ja rozpamietuje, rozmyslam, mecze sie.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:37   #84
Paperlove899
Raczkowanie
 
Avatar Paperlove899
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

kocham tego idioteee !!!!!!!
Paperlove899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:46   #85
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Paperlove899 Pokaż wiadomość
kocham tego idioteee !!!!!!!

Paper
stao sie cos, ze tak to wykrzyczalas teraz ?
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:53   #86
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Mi się dziś snił ..znów!!To pewnie dlatego,że przed snem myślałam o nim
Nadal jestem chora...i za dużo rozmyślam...
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:56   #87
Paperlove899
Raczkowanie
 
Avatar Paperlove899
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Lady Marmalade Pokaż wiadomość
Paper stao sie cos, ze tak to wykrzyczalas teraz ?
nic mi bije w dekiel dawno mi nie odbjalo wiec akurat
im bardziej on sie stara to ja nie umiem myslec o nim negatywnie ! i jakos powoli zapominam o tym co mi zrobil;/
noiiiiiiii tak kocham kocham kocham kochammmmmm...
ale oczywiscie on o tym nie moze wiedziec ! i dalej plan musi sie toczyc ...
booo sialalalala kocham kochAMMMMMMMM !!!!!!!
Paperlove899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:02   #88
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Paperlove899 Pokaż wiadomość
nic mi bije w dekiel dawno mi nie odbjalo wiec akurat
im bardziej on sie stara to ja nie umiem myslec o nim negatywnie ! i jakos powoli zapominam o tym co mi zrobil;/
noiiiiiiii tak kocham kocham kocham kochammmmmm...
ale oczywiscie on o tym nie moze wiedziec ! i dalej plan musi sie toczyc ...
booo sialalalala kocham kochAMMMMMMMM !!!!!!!
nonono nie moze o tym wiedziec a tym bardziej Ty nie mozesz utwierdzac go w takim przekonaniu kobito i pamietaj: trzymaj do niego dystans niech sie wszystko toczy swoim rytmem, nie poganiaj sytuacji

buuu ja tez swojego jelopa kocham ... dzis jest 6 dzien ciszy ale ja pierwsza sie nie odezwe phii i nawet mnie nie korci by zadzwonic
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!

Edytowane przez Lady Marmalade
Czas edycji: 2009-06-11 o 12:04
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:10   #89
Paperlove899
Raczkowanie
 
Avatar Paperlove899
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

wiem,wiem musze zgrywac ,ze jest on jednym z moich kolegow zreszta wielu;p i nie ma taryfy ulgowej ani przywilejow
ale jak tak wczoraj ogladalismy ta bajke i tak lezelismy toooo aaaaa tak sobie myslalam,ze nawet nie wie a jest moim calym swiatem:P
ale cicho cicho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
nie dostanie mnie,poki sie nie zmieni! i nie zacznie zachowywac sie jak prawdziwy facet ! ))
Lady bardzo dobrze,ze jestes taka silna ! w sumie pierwsze 3 dni w nieodzywaniu sa najgorsze a im dluzej tym pozniej nie chce sie juz pisac
Paperlove899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 12:23   #90
sofiadanseuse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 270
Dot.: Rozstanie z facetem - czy któraś z Was to przeżywa? Część 7

Cytat:
Napisane przez Paperlove899 Pokaż wiadomość
kocham tego idioteee !!!!!!!
hah ja mojego tez i tooo jaaaak powoli zaczynam stwierdzac ze niechce juz wiecej kochac nikogo nigdy Niby milosc uskrzydla, daje sily.... tak to prawda aleee...gdy sie zle uklada to niechce sie zyc.Bardzo glupia ta cala milosc raz szczescie raz bol i tak na przemian. Nie wyobrazam sobie zycia bez niego ale czasem mi sie wydaje ze nie potrafie zyc w zwiazku zwlaszcza w tak burzliwym bo bardzo to oddzialowuje zle na moja psychike i ciezko to przezywam.

Edytowane przez sofiadanseuse
Czas edycji: 2009-06-11 o 12:24
sofiadanseuse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.