"Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatusiami?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 09:12   #61
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Dla nas ciąża była zaskoczeniem. Nie spodziewaliśmy się. Mam problemy zdrowotne i po nieudanych próbach pogodziliśmy się z losem, że to musi potrwać. Czułam się jak na okres więc wszystko zwiastowało nadchodzącą@Nic absolutnie nie odbiegało od normy.
Test właściwie zrobiłam rutynowo bo to był ostatni dzień brania duphastonu i w razie ciąży musiałabym brać go dalej a nie odstawiać. Więc dla czystości sumienia zrobiłam test raniutko. Położyłam na wannie i zajęłam się śniadaniem. TŻ jeszcze spał. Po chwili zerkam na test-a tu jedna wielka krecha-standard. Ale jeszcze podsunęłam go sobie pod sam nos-oglądam oglądam...a tu jakiś tylko wątły zarys prawie niewidoczny drugiej. popłakałam się ale jeszcze nie ze szczęścia ale ze strachu,nie dowierzania i znów tego okropnego uczucia niepewności. nic nie powiedziałam TŻ-owi.
Po pracy kupiłam czulszy test i kilka tych porannych. Czulszy pokazał dwie grubaśne kreski!Wybiegłam z łazienki(wyskoczyłam z kąpieli)cała w pianie, niedbale tylko owinięta ręcznikiem i kazałam TŻ-owie wyciągnąć rękę. I położyłam mu na niej ten piękny test.
A on zadał to chyba stałe u facetów pytanie-co to znaczyA później?Później nie mógł uwierzyćOboje nadal nie możemy a to już prawie 11 tc. Nadal jeszcze jesteśmy pełni obaw ale cieszymy się niesamowicie. Pozostałe testy(chyba z 10)zrobiłąm w kolejne dni żeby zobaczyć czy kreska grubiejeDo tego bete i usg i nadal czasem nie dowierzam.
Miałam wielkie plany jak o tym powiem,które układałam w głowie przez kolejne miesiące. Wszystkie prysły w sekundzie. Wystrzeliłam z tej łazienki do TŻ jak torpeda
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 18:20   #62
Lilkaa82
Rozeznanie
 
Avatar Lilkaa82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 764
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Wspaniały wątek z trudem udało mi sie utrzymac łezki oby mi tez niedlugo było dane moc poinformowac mojego meza o fasolce w taki fajny sposob heh pozdrawiam
__________________
.................... Nasza Kruszynka jest już na świecie 7 miesięcy

Karolinka ur. 19.06.2011r. - 52cm i 2700g szczęścia

24 tyg - 6770g

Jestem żoną mojego męża
Mamo, Tato ! - A ja rosnę i rosnę...
Lilkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 09:49   #63
jagda22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krainy Marzen
Wiadomości: 293
GG do jagda22
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

ooo widze ze coraz wiecje nowych Mamus odwiedza moj watek

buzka;*

mam nadzieje ze w najblziszym czasie znow tu napisze juz po raz 3
jagda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:16   #64
księżniczka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

ja też zastanawiam się jak powiedzieć mężusiowi o tym w przyszłości i z jednej strony chciałabym mu zrobić niespodziankę iść do sklepu wybrać jakiś smoczek i skarpetusie i mu wręczyć przy kolacji lub nad ranem schować pod poduszkę a z drugiej strony bardzo bym chciała sprawdzać test razem i zobaczyć tą bezcenną minę i te oczekiwanie nad testem te sekundy mijające jak lata i reakcję hmmm sama nie wiem ale chyba się skuszę na wsadzeniu testu i smoczka z jakimiś drobiazgami pod poduszkę na mikołaja bo chcemy zajść w listopadzie więc na mikołaja mogę zrobić mu taki prezent )
księżniczka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:46   #65
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

mój mąż był ze mną przy zrobieniu testu
był przy pierwszym usg, kiedy był tylko pęcherzyk ale nie był przy drugim, kiedy okazalo się,że spodziewmy się bliźniąt... o mało nie zemdlał jak mu powiedziałam... szok,jaki przeżyliśmy był cudowny
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:03   #66
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Super wątek. PISZCIE piszcie piszcie
Zariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 00:08   #67
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

cudny wątek aż nie mogę zasnąć z wrażenia Z moim TŻ też planujemy dzidzie w tym roku ale nie wiem czy już się nie udało i trochę się boję jak mu to powiedzieć w razie czego Podobał mi się pomysł z fasolką ale nasza przyjaciółkę ma ksywę fasola i nie wiem czy zrozumiałby przekaz Piszcie dziewczyny!Piszcie! i za ten wątek!
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 11:16   #68
kasshia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 115
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Mój był przy robieniu testu, na 1 usg był, na 2 się nie załapał, praca... Na połówkowym za to był, i spisał się
kasshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:19   #69
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

witajcie dziewczyny czytam ten wątek i strasznie mi sie spodobał staram się z moim mężem o dzidziusia i też sie zastanawiałam jak mu to przekaże juz mam tyle pomysłów a wy mi poduwacie kolejne
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 07:57   #70
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

ja zadzwoniłam do mojego,zaraz jak tylko zrobiłam test.Nie miałam za bardzo innej możliwości, bo mąż był w delegacji wtedy...a jaka była jego reakcja? Cytuję:
,,cieszyłbym się bardziej, gdyby mnie tu wszyscy nie wkur...."
Na początku to w ogóle do niego nie dochodziło i dopytywał na ile procent to pewne, ale jeszcze tego samego dnia zadzwonił do swoich rodziców, ja do swoich i w sumie już wszyscy wiedzieliTrochę się tego bałam, bo co będzie jak ciąża się nie utrzyma itp., ale sama siebie zaraz karciłam, że jak mogę nawet dopuszczać taką myśl, trzeba się cieszyć i jużFajnie było jak razem byliśmy na usg i było widać bijące serduszko, powiedział, że nigdy nie zapomni tego widoku, podobnie jak ja
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 12:18   #71
Madziulka_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Madziulka_17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

A mój Tż wiedział szybciej o tym, że jestem w ciąży niż ja

7 listopada miałam drugą inseminację i po 10 dniach miałam zrobić Bete Hcg. Jako, że pierwsza inseminacja była nieudana po drugiej nie robiłam sobie nadziei. Nawet 17 listopada nie chciałam jechać do laboratorium, bo stwierdziłam, że po co mam się rozczarować drugi raz. Poza tym strasznie bolał mnie brzuch i piersi jak na miesiączkę. Ale Tż nalegał i pojechaliśmy. Pobrali mi krew i za godzinę miał być wynik. W tym czasie pojechaliśmy do Mc Donalda, ale coś nie smakowało mi moje ulubione jedzonko...
Zjedliśmy i pojechaliśmy po wynik. Powiedziałam dla męża żeby sam wyskoczył z samochodu i odebrał, bo było strasznie zimno i nawet mi się wysiadać nie chciało... A ten przychodzi do samochodu z wielkim rogalem na twarzy i mówi: pani w laboratorium mi pogratulowała Rozpłakałam się jak głupia, zaczęliśmy się przytulać, po chwili płakaliśmy razem
Nie całe 2 tygodnie później zobaczyliśmy nasze serduszko na usg
Jutro zaczynamy 19 tc
__________________
Szymon

' Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym '

http://suwaczki.maluchy.pl/li-54402.png

http://kociewianka.w.interia.pl/mamy/dzieci2011.html
Madziulka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 13:55   #72
nikita262
Rozeznanie
 
Avatar nikita262
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Hull
Wiadomości: 527
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Czesc, a u mnie to bylo tak:
staralismy sie dosc dlugo o dzidziusia, bo ponad 10 miesiecy Udalo sie dopiero wtedy, gdy odpuscilismy sobie te cale starania i postanowilismy isc sie zbadac. No i wtedy zdazyl sie cud
Od razu wiedzialam, bo mialam bardzo regularne miesiaczki, wiec jak spoznil mi sie tylko jeden dzien to, od razu zrobilam test. Poczekalam wprawdzie do nastepnego dnia, powtorzylam test, no i wtedy podarowalam mojemu mezowi malutkie buciki
Niestety z facetami to tak bywa, ze nie zawsze zalapuja od razu musial sie zastanowic o co mi chodzi, i dopiero do niego dotarlo
Mysle, ze na poczatku byl w szoku (chociaz planowalismy ta ciaze) i bardzo sie bal, ze cos bedzie nie tak. Ale gdy przetrwalismy te pierwsze 3 miesiace, to juz wszystko bylo super!
Teraz wielkimi krokami zblizamy sie do konca
(jestem w 38 tygodniu ) nasz malenki cud urodzi sie lada chwila i juz na zawsze zmieni nasze zycie
Zycze wszystkim starajacym sie - powodzenia!!!
A tym juz oczekujacym - wytrwalosci i szczesliwego zakonczenia!!!
nikita262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 23:22   #73
Maura9
Raczkowanie
 
Avatar Maura9
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 60
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Ja robiłam test w łazience, a mąż odczytał wynik. Tak mnie wtedy przytulił i wycałował jak chyba nigdy wcześniej. Piękny moment
__________________
Gabryś jest już z nami
Maura9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:42   #74
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Okres się spóźniał, ale myślałam,że to u mnie normalne, tylko odrzuciło mnie od czekolady, ktora w trakcie pms-u byłą mega smakołykiem. Potem coś znowu mnie odrzucało od słodkiego.
W 36 dc śni mi się,że robie test i jest pozytywny. Obudziłam się rano po śnie z parciem, oczywiście zahaczyłam o łozko i się wywaliłam, ale znalazłam zachomikownay test made in china. Zrobiłam test i siedze, ale luzzz brzuch boli jak na okres. Jednak jak zobaczyłam 2 kreske, to zaczęłam się trząść.
Z ledwościa wstałam, pobiegłam do Tz, ktory jeszcze spał i wypaliłam- Będzie Tata, jestem w ciązy! TZ się wystraszył i przykryl kołdrą A potem oboje się trześliśmy z radości, a ja płakałam,co nabroiłam
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:25   #75
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
A on zadał to chyba stałe u facetów pytanie-co to znaczyA później?Później nie mógł uwierzyćOboje nadal nie możemy a to już prawie 11 tc.

Ahaha, dokładnie to samo, SŁOWO W SŁOWO powiedział mój TŻ jak mu położyłam pozytywny test przed nosem (akurat pisał coś na komputerze).
I również oboje byliśmy w głębokim szoku, bo współżyliśmy bez zabezpieczenia od kilku miesięcy i już się powoli oswajaliśmy z myślą, że bez wizyty u specjalisty się nie obędzie. Test jakoś bez przekonania zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki, bo jakiś czas wcześniej nakupiłam ich z 10 na allegro i maogłam marniowac je do woli...
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 16:50   #76
enchantresss
Rozeznanie
 
Avatar enchantresss
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 763
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Ehh, zazdroszczę Wam, że zrobiłyście TŻtom jakieś niespodzianki ..

Ja zrobiłam z siebie durnia
Już tydzień przed spodziewaną miesiączką trąbiłam, że NA PEWNO jestem w ciąży (choć wcale tego nie planowaliśmy i zabezpieczaliśmy się - ale ja czułam).. W dniu kiedy miałam dostać okres zrobiłam test - negatywny. Ja dalej uparta, że jestem w ciąży.
Po tygodniu kolejny test - negatywny. Za kilka dni znowu - negatywny ..


.. więc jak mówiłam,że jestem w ciąży to każdy w główkę się pukał i mówił, że jestem niedożywiona, dlatego okresu nie mam

zrobiłam kolejny test - bladziutka kreseczka
a ja co na to ?? zadzwoniłam zapłakana do TŻ , że będzie dziecko
wyglądało to jakbym wcale nie chciała tego dziecka i jakby to było dla mnie jakąś tragedią, że jednak jest ...

do dziś żałuję, że tak radośnie go poinformowałam


jutro zaczynam 35 tc i niedługo będziemy się cieszyć z narodzin Naszej Córeczki !! .. a przy następnej dzidzi za kilka lat inaczej Go powiadomię, na pewno nie rycząc
__________________


Gabrysia

04.06.2011
<3




enchantresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 22:47   #77
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

U mnie początek nie był zbyt romantyczny.. Zrobiłam sobie rano przed zajęciami test, po około 30-40 sekundach były 2 wyraźne kreski.. Nie byłam z tych starających się więc byłam w szoku. Jako że nie mieszkam jeszcze z tż, napisałam mu sms żeby wszedł na gg. I tam zapytałam czy by cieszył się gdyby okazało się że jestem w ciąży, powiedział że tak i spytał się czy jestem.. odpowiedziałam mu na to że tak, on przez chwilę był zszokowany, ale za chwilę zaczął się cieszyć i mnie pocieszać, oraz pozytywnie nastrajać. Na drugi dzień poszłam do lekarza żeby potwierdzić ciążę w 100%. Był to 8 marca, i zrobiłam sobie prezent- byłam w 6t5d ciąży. Pokochałam dzidziusia od pierwszego wejrzenia (na usg ), i prawie się popłakałam przy tym. Wieczorkiem, gdy tż skończył pracę spotkaliśmy się, i dostałam ślicznego kwiatuszka Tż ciągle mnie przytulał, całował, mówił że bardzo się cieszy, że będzie Nas kochał i że mnie na pewno nie opuści. I tak jest do teraz, gdy nie może wyjść z podziwu patrząc na mój mały jeszcze brzuszek, gdy ciągle zbiera on (brzucholek) buziaki i słowa "kocham cię" Cieszy mnie że tż tak bardzo "kocha" to nienarodzone maleństwo..
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 19:08   #78
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Drogie dziewczęta! Potrzebuję Waszej pomocy Poszukuję dziewczyn, które zaszły w ciążę lub urodziły dziecko, mając mniej niż 18 lat lub w wieku do 19 lat (chociaż głównie tych najmłodszych mam). Jestem studentką resocjalizacji i ped. opiekuńczo-socjalnej i piszę pracę licencjacką na temat młodych mam. Jeśli urodziłyście dziecko do 19. roku życia, ale mimo to obecnie jesteście już starsze, także proszę o wypełnienie ankiety. Jeśli znajdą się dziewczęta, które dopiero zaszły w ciążę i czekają na narodziny swojego malucha, także zapraszam do wypełniania, odpowiedzi powinny pasować
Pytania są tzw. "testowe", zamknięte, więc powinno się Wam w miarę sprawnie na nie odpowiadać, mimo iż jest ich 46 Mam też nadzieję, że nie będziecie czuły się urażone tymi pytaniami, bo niektóre, szczerze mówiąc, "zaglądają" w Waszą prywatność, ponieważ odpowiadają po prostu teorii w literaturze na ten temat... ale ankieta jest oczywiście ANONIMOWA!

Oto link do ankiety: http:// moje- ankiety. pl/respond-10310.html (trzeba usunąć spacje)

Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu Wizażu tym ogłoszeniem, jeśli tak proszę o jakąś podpowiedź
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 21:10   #79
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Najlepsze jest to,że prawie każda osoba która się tutaj wypowiedziała ma teraz albo zdjęcie brzucha,bobasa lub/oraz imiona dzieci w opisach.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 13:12   #80
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Opwiadajcie dziewczyny bo ja z TZ tak niesmialo staranka zaczelismy. i jak juz sie nam uda to bym chciala w szczeglony sposob poinformowac przyszego tatusia ...
A forum to zawsze zrodlo inspiracji...
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 08:04   #81
beatkap1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Ja nie musiałam nic specjalnego wymyślać... Bo oto okazało się, że wiadomość o ciąży zaskoczyła mnie (uwaga) w przeddzień urodzin mojego męża. Wiec w dniu jego urodzin, wieczorem powiedziałam po prostu, że mam dla niego jeszcze jeden urodzinowy prezent - i wręczyłam mu test Ja w płacz (emocje), on - radosny szał (zupełnie inne emocje). Ja "Jak my sobie damy radę" , on: "Ale super!". W końcu usiadł w fotelu i odpakował cygaro, które otrzymał od mojej siostry na urodziny (wcześniej mówił, że to będzie cygaro na "Specjalną OKAZJĘ"). chyba tylko nie spodziewał się, że ta specjalna okazja tak szybko nastąpi Dziś się śmieje z łez, które mi wtedy towarzyszyły... i z tego, ze więcej miałam obaw niż radości Ale cóż.. każda z nas reaguje inaczej
beatkap1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 10:08   #82
NIUSIA 27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

super az sie plakac chce
NIUSIA 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:47   #83
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Dzisiaj zrobiłam test, wyszły dwie kreseczki.
Jak poinformowałam męża??? Poszlam do salonu gdzie siedzial i poporstu powiedzialam mu z drżacym sercem i telepaniem całego ciała :cojes: że wyszły dwie kreseczki.
Mąż, wstał przytulił i obydwoje niedowierzamy
Zamierzam kupić małe buciczki i kartke zrobić dla tatusia, ale to potwierdzeniu od ginekologa.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:35   #84
havana82
Raczkowanie
 
Avatar havana82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 463
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Dzisiaj zrobiłam test, wyszły dwie kreseczki.
Jak poinformowałam męża??? Poszlam do salonu gdzie siedzial i poporstu powiedzialam mu z drżacym sercem i telepaniem całego ciała :cojes: że wyszły dwie kreseczki.
Mąż, wstał przytulił i obydwoje niedowierzamy
Zamierzam kupić małe buciczki i kartke zrobić dla tatusia, ale to potwierdzeniu od ginekologa.
GRATULACJE !!!
__________________
Books are the quietest and most constant of friends; they are the most accessible and wisest of counsellors, and the most patient of teachers. Charles W. Eliot
havana82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:42   #85
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Ja również snułam plany, że kupią malutkie białe buciki i z byle okazji pójdziemy do restauracji i tam mu dam taki prezent. A wyszło zupełnie inaczej. Czułam już od dłuższego czasu, że chyba tym razem wyszło, ale test zrobiłam dopiero 4 dni po planowanej miesiączce. Byłam przed pracą, tż spał, a ja zobaczyłam na teście 2 kreski. Zabrałam test ze soba do pracy, aby nie znalazł go przypadkiem W pracy napisałam mu smsa że mam dziś dla niego wyjątkowy prezent, ale dostanie go dopiero w domu. Nie miał zielonego pojęcia o co chodzi. W domku, kazałam mu wyciągnąć rączki przed siebie, zamknąć oczy i położyłam mu test na dłoniach. Jak otworzył oczy, zobaczył test i dokładnie wiedział co znaczą 2 kreski. Spojrzał z niedowierzaniem w oczach i pierwsze co powiedział, to "Strzeliłem gola" A potem zaczął mnie przytulać, ściskać, śmiać się i powtarzał co chwila "O kurcze, gol..." Noc po tej wiadomości była również bardzo przyjemna...
__________________
Mity żywieniowe
Mity ćwiczeniowe
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:40   #86
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez havana82 Pokaż wiadomość
GRATULACJE !!!
Dziękuje za gratulacje Póki nie mam potwierdzenia od gina, niedowierzam.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 20:28   #87
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Wątek cudny, jakby lekko obumarł, więc i ja napiszę, mimo, że w moim wypadku nie popisałam się.

Pamiętam, że spóźniał mi się okres, kiedy było już 5 dni spóźnienia pojechaliśmy po test. Zrobiłam go następnego dnia rano- akurat mieliśmy z tż jechać po internet, więc chwilę później mogłam na spokojnie poinformować tż o wyniku.
Niestety szok, podekscytowanie i nerwy jakie towarzyszyły chwili kiedy zobaczyłam dwie krechy sprawiły, że nie wymyśliłam nic fajnego co nadałoby wyjątkowy efekt chwili, ale pamiętam, że wsadziłam test do woreczka foliowego Jak widać zadbałam bardziej o to, żeby nie musiał dotykać obsikanego testu niż o efekt wizaulny
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2011-07-01 o 21:40
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 11:09   #88
Zariah
Rozeznanie
 
Avatar Zariah
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 764
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

No i ja się doczekałam
Snułam marzenia że będzie fajnie i romantycznie ale dałam plamę trochę
Mieliśmy testować 6.07
Ale byłam w podróży służbowej i coś mnie kłuło w brzuchu. Jak tylko weszłam do domu 30.06 - teścik a tam... cień cienia krechy!
Jak tylko TŻ wrócił do domu to wypaliłam "nie wytrzymałam, zrobiłam, zrobiłam" A on "No i?" Ja - pokazałam mu test.
TŻ - "no faktycznie chyba coś jest" ale pewny nie był
dopiero jak zrobiłam clearblue i tam było napisne PREGNANT to uwierzył

i tyle. bardzo prozaicznie wyszło
__________________





Zariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:55   #89
Ola86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Nibylindia
Wiadomości: 48
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Test zrobiłam w pracy. Byłam strasznie zaskoczona (tydzień wcześniej robiłam i nic...ale bardzo boloały mnie piersi i stwierdziłam, że zobaczę, może tym razem się uda), choć staraliśmy się ponad pół roku.
Napisałam do męża sms-a, żeby mi praypomniał, że mu muszę o czymś ważnym powiedziać (tak specjalnie, żeby się trochę pozastanawiał).
Przyjechałam do domu i spytałam się czy chce najpierw dobrą, czy złą wiadomość--stwierdził, że najpierw zła---powiedziałam, że ktoś pod pracą przerysował mi auto(a tak naprawdę, to ja przerysowałam komuś i zrobiłam sobie przez to wgniotkę)a najgorsze jest to, że samochód jest kolegi do sprzedania, trochę się wkurzył......ale cóż....
Mówi, że teraz chce tą dobrą--włożyłam rękę w torebkę i wyjęłam z niej test--na nim 2 kreski dałam mu do ręki...
Odparł"co to jest:a ja nie widzisz? Nie mów mi, że jesteś w ciąży?!
Stwierdziłam, że tak jestem, ucieszył się, ale bardzie przejęty był autem, dał mi buziaka i poszedł je obejrzeć....
Ola86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 11:39   #90
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: "Będziesz Tatą"-W jaki sposob poinformowałyście swoch TŻ o tym ze zostana tatus

Cytat:
Napisane przez beatkap1 Pokaż wiadomość
Ja nie musiałam nic specjalnego wymyślać... Bo oto okazało się, że wiadomość o ciąży zaskoczyła mnie (uwaga) w przeddzień urodzin mojego męża. Wiec w dniu jego urodzin, wieczorem powiedziałam po prostu, że mam dla niego jeszcze jeden urodzinowy prezent - i wręczyłam mu test Ja w płacz (emocje), on - radosny szał (zupełnie inne emocje). Ja "Jak my sobie damy radę" , on: "Ale super!". W końcu usiadł w fotelu i odpakował cygaro, które otrzymał od mojej siostry na urodziny (wcześniej mówił, że to będzie cygaro na "Specjalną OKAZJĘ"). chyba tylko nie spodziewał się, że ta specjalna okazja tak szybko nastąpi Dziś się śmieje z łez, które mi wtedy towarzyszyły... i z tego, ze więcej miałam obaw niż radości Ale cóż.. każda z nas reaguje inaczej

Ja już pisałam wcześniej jak poinformowałam męża o dzidziusiu, ale muszę to skomentowac.

Ja ostatnią wizytę u lekarza (przed porodem) miałam 12 sierpnia. Mąż był ze mną, jak zawsze. Lekarz powiedział że nie będziemy dłuż"Choć jestem malutki imówić nie będziemy dłużej czekac. Że jeszcze tego 12 mam się zgłosic na izbę przyjęc i powiedziec ze jestem do porodu.
Cesarkę miałam 13 sierpnia - w Dniu 26 urodzin mojego męża. Dałam mu najpiękniejszy prezent w jego życiu - SYNA.
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 22:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.