Asequrella - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 17:12   #61
anka8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
tak mi sie wlanis wydawalo po przeczytaniu wlasciwosci ziol.
wielkie dzieki
hmm, a ja znalazłam coś zupełnie innego

http://www.czytelniamedyczna.pl/postepy_fitoterapii-195

http://www.aptekarzpolski.pl/index.p...=283&Itemid=86

to w końcu jak to jest z tymi ziołami, działają czy nie ?
anka8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:24   #62
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Asequrella

asequrella, jak jest napisane, to produkt naturalny na bazie ziół, zawiera wit B6.
a więc chyba takie tabletki nie będą szkodliwe dla wątroby czyż nie ?

hm a co o tym powie (już słynna) przyszła pani doktor?
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 06:35   #63
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez anka8383 Pokaż wiadomość
hmm, a ja znalazłam coś zupełnie innego

http://www.czytelniamedyczna.pl/postepy_fitoterapii-195

http://www.aptekarzpolski.pl/index.p...=283&Itemid=86

to w końcu jak to jest z tymi ziołami, działają czy nie ?
faktycznie.
jak narazie postanowilam pic pokrzywe ze skrzypem/wczesniej zarzywalam tabletki na wlosy skore i paznokcie/ i zobacze jak to z ta pokrzywa jest
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 07:27   #64
alkarola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Asequrella

Zioła działają i nie ma najmniejszej wątpliwości, że tak jest. Na pewno większość z was używała Xenny, Alaxu, Radirexu czy piła herbatkę Figura 1 lub 2 a to przecież ziołowe leki, o bardzo charakterystycznym działaniu. Również inne ziołowe specyfiki m.in. wspomniane preparaty na skórę, włosy i paznokcie też poprawiają ich wygląd. Z ziołami jest tak, że zwykle trzeba je dłużej stosować żeby zobaczyć efekty, ale działają.
Cytat:
hmm, a ja znalazłam coś zupełnie innego

http://www.czytelniamedyczna.pl/postepy_fitoterapii-195

http://www.aptekarzpolski.pl/index.p...=283&Itemid=86

to w końcu jak to jest z tymi ziołami, działają czy nie ?
W tych artykułach jest napisana prawda, przecież pisałam że żeń-szeń jest adaptogenem i będzie dawał "energetycznego kopa" (a czy po kawie nie macie większej ochoty ??) Pisałam też że kukruma jest przyprawą i zwiększa wydzielanie żółci, a co za tym idzie pobudza łaknienie...
alkarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:22   #65
toten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez alkarola Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeżeli chcecie coś osłonowego na wątrobę to weźcie sobie jakieś tabletki z ortopestu (Silybum marianum), np. Sylimarol. Możecie zastosować popularny Hepatil, np ten z witaminami. Możecie też sięgnąć po Essentiale lub jego Aflofarmowski odpowednik Esseliv.
Cytat:
Napisane przez alkarola Pokaż wiadomość
Ja bym polecałą Essentaile Forte/ Esseliv albo Hepatilvit. Essentiale kiedys było na receptę i jest lekiem, czyli ma udowodnione działanie. Hepatilvvit jest suplementem, ale robionym przez Plive (Teve) Krakow, czyli b. dobrą firmę famraceutyczną i na pewno jest w tym to co piszą.

Jedno wykluczasz drugie. Jestem mężczyzną i trochę obracam się w środowisku ludzi którzy biorą sterydy doustnie i iniekcyjnie.
Przy sterydach doustnych wątroba strasznie cierpi ze względu na to iż są to "leki' z grupy 17a.
SYLIMAROL NIE DZIAŁA ! I to nie jest tylko moje zdanie, jest to potwierdzone wynikami prób wątrobowych kilku osób. Każdy 'doświadczony' wie że SYLIMAROL NIE DZIAŁA.
Przez chwile myslalem ze ten Twoj tytuł farmaceutki to jest kit, ale gdy zonbaczylem wyraz Essentiale i Esseliv zmeinilem zdanie.
Essentiale i Esseliv mają taki sam skład a różnica w cenie jest spora.
Każdy chwali i działa jak należy.

Jeśli chodzi o samą Asequrellę, widać po składzie że to jest chwyt marketingowy..

Drogie kochane kobietki myślę że zależy wam tylko na 2-3 max. spodziewanych się efektów przez Asequrellę - mam na myśli :
1 - usuniecie nadmiaru wody z organizmu
2 - zwiekszenie libido
3 - "ochrona" watroby

To nie sa magiczne tabletki i one nie wyeliminuja tych punktów bo przy punkcie nr. 1 nadmiar wody moze byc spowodowany zapewne złą dietą/za dużą ilością weglowodanow, a może za dużą ilością tkanki tłuszczowej. Przyczyn jest wiele, sól również zatrzymuje wodę w organiźmie, gdzieś czytałem że ~10g. soli potrafi zatrzymac litr wody.
Rozwiazan tez jest wiele - zielona herbata, napary z pokrzywy, picie wody niskosodowej czy też SAUNA
Co do punktu nr. 2 to też są na pewno lepsze i sprawdzone alternatywy.

Pozdrawiam kobietkii
toten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:17   #66
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Asequrella

to co niby mamy zrobic?? skoro biorąc tabletki nagle zauważamy wzrost masy ciała, nadmiar wody, zły humor itd.
wiadomo,że my kobietki będziemy szukac różnych sposobów i skoro pojawiają się na rynku takie tabletki jak asequrella to chyba oczywiste,że te z nas, które cierpią z powodu brania tab.antykonc. będą zainteresowane ich kupnem.
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:41   #67
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez Malinawawa Pokaż wiadomość
to co niby mamy zrobic?? skoro biorąc tabletki nagle zauważamy wzrost masy ciała, nadmiar wody, zły humor itd.
wiadomo,że my kobietki będziemy szukac różnych sposobów i skoro pojawiają się na rynku takie tabletki jak asequrella to chyba oczywiste,że te z nas, które cierpią z powodu brania tab.antykonc. będą zainteresowane ich kupnem.
zmienić hormony na przykład bo jeżeli tak się dzieje mogą być źle dobrane.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 14:14   #68
toten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez Malinawawa Pokaż wiadomość
to co niby mamy zrobic?? skoro biorąc tabletki nagle zauważamy wzrost masy ciała, nadmiar wody, zły humor itd.
wiadomo,że my kobietki będziemy szukac różnych sposobów i skoro pojawiają się na rynku takie tabletki jak asequrella to chyba oczywiste,że te z nas, które cierpią z powodu brania tab.antykonc. będą zainteresowane ich kupnem.
od tabletek sie nie tyje, to raz.. moga zatrzymac wode w organizmie ale to jest waga rzedu max 1,5 kg.
jak sie żre co popadnie i tego co niepowinno to wiadomo ze sie tyje ; )
na wszystkie te dolegliwosci sa lepsze i sprawdzone sposoby a nie nowy produkt z ziołami o dawce ktora nic nie zrobi..
przyklad : żeń-szeń
Dawkowanie: Doustnie. 1-2 tabletki 2 razy dziennie przed lub w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Maksymalna porcja dzienna 4 tabletki zawiera 400mg wyciągu z żeń-szenia.
1-2 tab 2x dziennie wychodzi
200-400 mg żeń - szenia dziennie.
tu jest go 150.

Pozatym Malinawawa sprawiasz wrazenie osoby slabej, podatnej na wszelkie oszustwa. NIE daj sie skusic jakims chwytom marketingowy, czy pustym obietnicom w zyciu bo pewnie sie zawiedziesz nie raz.
To było bez obrazy

Pomysł na taki produkt jak Asequrella jest b. dobry z tym że moim zdaniem wszytkiego tu jest za mało.. I jeszcze 20 tabletek, a minimum to 21, ładnie zaoszczedzili hehe
toten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 14:44   #69
alkarola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Asequrella

toten, Sylimaryna działa i jest to potwierdzone badaniami (tak nas uczyli na studiach), problem z sylimarolem jest taki, że żeby zauważyć efekty trzeba go brać tak ze 3 miesiące i nei jest to terapia szybkiej naprawy wątroby, a raczej działanie regenerujące, odziwo ortopest był skuteczny nawet przy uszkodzeniach wątroby spowodowanych nadużyciem etanolu - inna etiologia niż przy hormonach. Zgadzam się jedank z Tobą, że to huczny chwyt Aflofarmu... ciekawe jak długo będą na rynku, pewnie po tym jak kobiety zobaczą, że to nie działa..
alkarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 20:50   #70
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez toten Pokaż wiadomość
od
jak sie żre co popadnie i tego co niepowinno to wiadomo ze sie tyje ; )

Pozatym Malinawawa sprawiasz wrazenie osoby slabej, podatnej na wszelkie oszustwa. NIE daj sie skusic jakims chwytom marketingowy, czy pustym obietnicom w zyciu bo pewnie sie zawiedziesz nie raz.
To było bez obrazy
dlaczego uważasz,że "żre" co popadnie jak nie masz pojęcia jaką dietę prowadzę ??? byc może faktycznie mam źle dobrane hormony,ale to nie zmienia faktu,że po tabletkach przytyłam troche więcej niż 1,5kg .

poza tym Toten sprawiasz wrażenie osoby zamykającej się na wszelkie nowości i innowacje.
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 20:52   #71
toten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Asequrella

poniewaz cwicze juz dosyc dlugo i te wszystkie diety cud to o kant d... rozbic.

asequrella to zadna mi innowacja mieszanka ziol o niskim stezeniu i to wszystko.
toten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 20:59   #72
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez toten Pokaż wiadomość
poniewaz cwicze juz dosyc dlugo i te wszystkie diety cud to o kant d... rozbic.

asequrella to zadna mi innowacja mieszanka ziol o niskim stezeniu i to wszystko.
A kto mówi o dietach cud? Wystarczy porządna dieta (nikt nie powiedział, że dieta to odchudzanie, co powinieneś wiedzieć) żeby się dobrze trzymać.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:21   #73
toten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Asequrella

trzymać ? czyli przytyłaś i chcesz te dodaktowe kg przytrzymać ?
a zawsze myslalem ze kobietki chca chudnac..
toten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:27   #74
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez toten Pokaż wiadomość
trzymać ? czyli przytyłaś i chcesz te dodaktowe kg przytrzymać ?
a zawsze myslalem ze kobietki chca chudnac..
Geez. Udajesz takiego mądrego a takiego zdania nie możesz zrozumieć. Dziewczyna napisała, że nie weisz jaką ona dietę prowadzi. A dieta to nie tylko odchudzanie ale ogólne odżywianie!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 23:21   #75
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Asequrella

btw a dlaczego Toten zabierasz głos w tej dyskusji skoro to jest temat typowo kobiecy ??
sorry ale Ty nie jesteś w stanie zrozumieć naszych problemów więc znajdź sobie wątek męski o dietach i tam się wymądrzaj..

tu piszemy o asequrelli, nad której spożywaniem Ty zastanawiac się nie musisz,bo nigdy tego robic nie będziesz w przeciwieństwie do nas.
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 07:03   #76
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez Malinawawa Pokaż wiadomość
btw a dlaczego Toten zabierasz głos w tej dyskusji skoro to jest temat typowo kobiecy ??
sorry ale Ty nie jesteś w stanie zrozumieć naszych problemów więc znajdź sobie wątek męski o dietach i tam się wymądrzaj..

tu piszemy o asequrelli, nad której spożywaniem Ty zastanawiac się nie musisz,bo nigdy tego robic nie będziesz w przeciwieństwie do nas.
to jest forum, kazdy ma prawo sie wypowiedziec.
moze i nie jest kobieta ale to nie znaczy ze nie wie o czym mowi.
kazdy ma prawo sie wypowiedziec na temat skladu as. ktory jest podany w internecie, nie trzeba kupic tabletek.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 11:59   #77
toten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Asequrella

zwykle tak bywa ze na damskich forach samice pozeraja biednego osamotnionego samca.

zaloze sie o milion dalarow ze Twoja dieta kuleje i to strasznie
a co do Asequrelli to mam kobiete ktora bierze tabletki, jak uslyszalem reklame to chcialem jej to kupic od razu ale zwatpilem wiec mi nie mow ze nie potrafie zrozumiec kobiety swojej.
A co do mojej poprzedniej wypowiedzi to byla ironia, bo dieta to dieta, po to ja stosujemy zeby schudnac/przytyc a tu sie kobitka skarzy ze przytyla, to jak masz 'diete' i nic nie rusza w dół to myslisz ze te tabletki to zalatwia ?
toten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:11   #78
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Asequrella

od początku pisze,że po zastosowaniu tabletek znacznie przytyłam ! piszesz mi wcześniej,że się obżeram i to przez to,a to nie jest prawda ! przed stosowaniem tabletek i po odżywiam się tak samo,a moja masa jest inna,więc coś tu chyba jest nie tak , nie ??
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:28   #79
KarolinaMarcelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 70
Dot.: Asequrella

Coż toten jest za Malinawawa,ponieważ przed stosowaniem tabletek nie miałam problemó z wagą mimo,że wtedy obżerałam sie słodyczami ile wlezie. Miałam wiele stresu niedawno,więc odstawiłam słodycze i ich nie jadam,jak już to okazjonalnie,a moje ciało dziwnym trafem jest większe niż było. Nie,nie jestem w ciązy. Po prostu biorę tabletki.
A jak większość facetów jest takich mądrych,że my tylko żremy przy tabletkach niech sami stosują antykoncepcje dla mężczyzn jeżeli takowa istnieje ( wyłączając prezerawtye- chodzi mi o tabletki). ZObaczymy jak wy się wszyscy czuć swietnie będziecie. My tabletek nie bierzem tylko dla siebie, więc niech ty i eszta panów liczy się z konsekwencjami,że kobieta może utyć od hormonów. Nawet w ulotce jest to napisane, więc będzie spoko jeżeli ją przeczytasz .
KarolinaMarcelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 21:02   #80
toten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Asequrella

nie jestem madry i mnie nie obrazaj bo na nikogo nie wjezdzam ; )
ulotke czytalem nie raz
rozne sa tabletki, cilest ma wieksza dawke hormonow niz sylvie 20 lub logest.
a jak to jest woda to polecam saune + srodki odwadniajace i jakas silownia.
zwykle tak to jest ze nic nie robicie i zwalacie wszystko na tabletki.
zmiencie diete, zadbajcie o to zeby nie bylo retencji wody i nie bedziecie wszystko zwalac na tabletki, a moze macie złe ? bo to jest skutek uboczny, czyli cos jest nie tak.
sam cwicze dosyc intesnywnie i ciezko mi bylo zrobic kaloryfer na brzuchu + go utrzymywac zebym sie tluszczem nie zalał, wiec nie mowcie ze jestem gruby i jem paczki
toten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 21:08   #81
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez toten Pokaż wiadomość
nie jestem madry i mnie nie obrazaj bo na nikogo nie wjezdzam ; )
ulotke czytalem nie raz
rozne sa tabletki, cilest ma wieksza dawke hormonow niz sylvie 20 lub logest.
a jak to jest woda to polecam saune + srodki odwadniajace i jakas silownia.
zwykle tak to jest ze nic nie robicie i zwalacie wszystko na tabletki.
zmiencie diete, zadbajcie o to zeby nie bylo retencji wody i nie bedziecie wszystko zwalac na tabletki, a moze macie złe ? bo to jest skutek uboczny, czyli cos jest nie tak.
sam cwicze dosyc intesnywnie i ciezko mi bylo zrobic kaloryfer na brzuchu + go utrzymywac zebym sie tluszczem nie zalał, wiec nie mowcie ze jestem gruby i jem paczki
Powiedz mi, a co Cię obchodzi na co MY zwalamy? To są nasze ciała, zajmij się swoją dziewczyną a nie wyskakujesz z takimi tekstami.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:29   #82
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Asequrella

Czemu najeżdżacie na chłopaka ? Widać przynajmniej , że ma większą wiedzę od niektórych z was. I nie wiem po co tyle negatywnych emocji, przecież wszystko można na spokojnie napisać . Też owszem przytyłam po tabletkach, ale nie tak dużo i nie zwalam winę tylko na tabletki, bo to nie przez tabletki tyjemy tylko przez zwiększony apetyt podczas ich zażywania , który można powstrzymać . Więc chilloutdziewczyny
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 23:31   #83
8Alice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 70
Dot.: Asequrella

Dziewczyny, czy gdyby to był ginekolog i się tu wypowiadał, to też go nie będziecie słuchały, bo to mężczyzna? Słyszałam wiele rozmów kobiet przed gabinetem ginekologicznym, że kobiety nie powinny być ginekolożkami, bo bywają niemiłe i nie słuchają, a taki mężczyzna to i delikatny i bardziej obiektywny, bo on nie był nigdy kobietą i nie porównuje do siebie.
__________________

jestem oazą spokoju
8Alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 00:03   #84
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez 8Alice Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy gdyby to był ginekolog i się tu wypowiadał, to też go nie będziecie słuchały, bo to mężczyzna? Słyszałam wiele rozmów kobiet przed gabinetem ginekologicznym, że kobiety nie powinny być ginekolożkami, bo bywają niemiłe i nie słuchają, a taki mężczyzna to i delikatny i bardziej obiektywny, bo on nie był nigdy kobietą i nie porównuje do siebie.
Tylko, że to nie jest żaden ginekolog. Poza tym mówimy (a przynajmniej ja) żeby się nie wymądrzał na nasz temat skoro nic o nas nie wie (jak na przykład o tych dietach naszych). To, że przeczytał kilka ulotek nic nie znaczy.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:00   #85
Malinawawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 50
Dot.: Asequrella

ale to chyba lekka przesada, skoro toten zarzuca (już nie tylko mi,ale również innym kobietom) złą dietę. nie rozumiem dlaczego nie możesz dopuścić do siebie wiadomości,że to tabletki antykoncepcyjne są przede wszystkim winne wzrostowi masy ciała !
chyba producenci tych tabletek nie napisali tak sobie tych wszystkich skutków ubocznych.
Malinawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:18   #86
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Asequrella

Od samych tabletek się nie tyje ! , tylko od zwiększonego apetytu, które jest spowodowane przyjmowaniem tabletek . A swoje zachcianki kulinarne da się opanować.
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:39   #87
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Asequrella

A kłóćcie się same. Jak zwykle te same problemy a później tylko bany lecą.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:39   #88
toten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Asequrella

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Tylko, że to nie jest żaden ginekolog. Poza tym mówimy (a przynajmniej ja) żeby się nie wymądrzał na nasz temat skoro nic o nas nie wie (jak na przykład o tych dietach naszych). To, że przeczytał kilka ulotek nic nie znaczy.
Boże, z tym ginekologiem to sie ośmiałem dobrze, nie zrozumialas wypowiedzi. To ze jestem mezczyzna a Wy wszystkie samicami to nie znaczy ze nic nie wiem o organizmie kobiety i nie przeczytalem kilka ulotek tylko znam osobiscie z silowni kobietki ktore jedza tabletki a forma fitness to u nich nie kuleje

Cytat:
Napisane przez Malinawawa Pokaż wiadomość
ale to chyba lekka przesada, skoro toten zarzuca (już nie tylko mi,ale również innym kobietom) złą dietę. nie rozumiem dlaczego nie możesz dopuścić do siebie wiadomości,że to tabletki antykoncepcyjne są przede wszystkim winne wzrostowi masy ciała !
chyba producenci tych tabletek nie napisali tak sobie tych wszystkich skutków ubocznych.
zadna przesada tylko prawda, przerobilem juz te wszystkie wasze DIETY CUD i wszystkie o kant d... rozbic jedyna dieta prowadzaca do trwalego sukcesu to dieta zbilansowana a nie wynalazki typu dieta proteinowa dr. dukana czy inne tam
Tabletki - apetyt + woda.
O wodzie pisalem, teraz apetyt, no glodzic sie nikt nie musi, wiec polecam jedzenie białka miedzy posilkami glownymi, bialka maja stosunkowo malo malo kalorii i sie od nich nie tyje. Oczywiscie jesli masz odpowiednia diete zbilansowana to mozesz ten sposob zastosowac, a jak jesz cukry proste, proste weglowodany, posilki o wysokim IG, prowadzisz malo aktywny tryb zycia, wegle na noc itd. to sie nie dziwcie ze tyjecie
A jak ktoras Pani przytyla jakies 5kg w rok, to w rok tez mogla tyle przytyc BEZ tabletek


========================= ========================= =================

Wiadomo, jak ważna dla pań jest troska o sylwetkę, dlatego krążące dawniej plotki na temat skutku ubocznego tabletek, jakim był właśnie przyrost wagi, do dziś pokutuje i wpływa na negatywny stosunek do antykoncepcji hormonalnej. Jednak ciągle obserwujemy postęp medycyny, również na tej płaszczyźnie, dlatego też warto sprawdzić, czy istnieje związek między tabletkami antykoncepcyjnymi a naszą wagą.

Dawne mity

Dawniej tabletki antykoncepcyjne zawierały dużą dawkę hormonów, co mogło powodować takie właśnie reakcje organizmu. Dziś jednak dawki te są kilkakrotnie mniejsze, dlatego też stosowanie ich nie stanowi tak znaczącej zmiany dla kobiecego organizmu.

Można zatem z całym przekonaniem powiedzieć, że wszelkie teorie na temat pojawiania się nadmiernego owłosienia, zmiany głosu oraz nagłego wzrostu wagi są oczywiście nieprawdziwe.

Regulacja

Badania wykazują, że nowa generacja tabletek antykoncepcyjnych, przyczynia się do uregulowania funkcjonowania niektórych czynności naszego organizmu. Dlatego u wielu kobiet występuje ustabilizowanie się masy ciała. Część z nich (ok.20%) nawet nieco chudnie.


Wzrost apetytu

Jeśli u kobiet występuje wzrost wagi (stwierdzony u ok.20%) najczęściej wynika to z tego, że u niektórych osób tabletki wyostrzają apetyt.

Po wzięciu tabletki czujemy większą ochotę na jedzenie. W takich przypadkach oczywiście bardziej należy uważać na to co oraz ile się je. Dodatkowo można też brać tabletki tuż przed snem, dzięki czemu nie będziemy ofiarami napadów głodu.

Ociężałość

Jeśli zauważymy u siebie wzrost wagi, będziemy czuły się ociężałe, to oznacza, że mamy źle dobrane tabletki. Tabletki mogą bowiem powodować zatrzymanie się wody w organizmie, co w efekcie daje wrażenie, jakbyśmy opuchły. Najczęściej w czasie przerwy między braniem tabletek wszystkie te objawy znikają. Jeśli jednak tak się nie stało, należy skonsultować się z lekarzem, który przepisze inne tabletki. Czasem jednak organizm potrzebuje czasu, by przyzwyczaić się do tabletek i objawy znikają same po kilku cyklach. Nie jest to nic groźnego.

Warto dodatkowo wiedzieć, że badania wykazują, że nie ma w ogóle zależności między tabletkami antykoncepcyjnymi a zmianą masy naszego ciała. Warto śledzić postępy medycyny, by uświadamiać sobie, że na każdej płaszczyźnie dokonują się korzystne zmiany.

Edytowane przez toten
Czas edycji: 2010-08-05 o 11:18
toten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:02   #89
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Asequrella

Widzę, że pan mądry nadal nic nie rozumie i pieprzy o tych dietach cud. http://www.sjp.pl/co/dieta proszę bardzo - masz definicję diety, może zrozumiesz o czym gadamy. Żegnam.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:15   #90
toten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24
Dot.: Asequrella

boże kobieto wez sie zastanow o czym Ty piszesz a zegnac to mnie sobie mozesz i milion razy bo i tak nie znikne
nie rob ze mnie jakiegos idioty i wysylasz mi definicje frazy 'dieta' bo to zalosne starsznie bylo.
nie chec mi sie pisac wiecej na ten temat bo Twoj poziom inteligencji jest chyba za niski.
nie rozumiesz co znaczy pojecie dieta cud ? przeciez jestes chodzaca encyklopedia jak mi definicje wysylasz
toten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-29 17:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.