Petting, dziewica, kropelka i ciąża - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-21, 21:26   #61
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez naanahanae
to w takim razie masz ekran ciekłokrystaliczny
Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka czyli ja :)
jesteś boska
a nie mówiłam



Cytat:
Napisane przez naanahanae
mów mi tak jeszcze
patrz parę linijek wyżej [czy już moge starac się o przyjęcie do KWA? mogę mogę mogę, prooooooooooooooszę <mruga zalotnie rzęsami> ]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 21:27   #62
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: przez bieliznę (?!)

Nie bój się, tak coś czuję że nie jesteś w ciąży. A czy monitor był zabezpieczony (wiesz, są takie specjalne ekrany) i czy Ty byłaś zabezpieczona obustronnie bielizną?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 21:32   #63
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Nie bój się, tak coś czuję że nie jesteś w ciąży. A czy monitor był zabezpieczony (wiesz, są takie specjalne ekrany) i czy Ty byłaś zabezpieczona obustronnie bielizną?
nie, nie był zabezpieczony, chyba nas poniosło

a czy samo zabezpieczenie bielizną wystarczy?

a czy napewno nie jestem w ciąży?? obiecujesz?? bo nie wiem czy musze się jeszcze bać czy już mogę odetchnąć z ulgą...




[oj coś czuję, że albo już przesadzam, albo zaraz zacznę .. z góry przepraszam, to wszystko wina migreny, męczy mnie od rana :| a że teraz lekko przeszło więc humor się pyćkę [moje ulubione słowo ] poprawił ]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 21:33   #64
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
czy jestem w ciąży?
no jasne, jeszcze sie głupio pytasz. ja ci mawet powiem że ciąża mnoga.
Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
i kto będzie musiał rodzić?? bo nei wiem jak na porodówce zareagują, kiedy przyjdę rodzić moniotr
ja bym sie bardziej martwiła o ciebie jak ten poród zniesiesz...

a jeśli chodzi o zabezpieczenie bielizną to już coś na ten temat pisałam
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 21:43   #65
shao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: przez bieliznę (?!)

wy jestescie wszystkie jak nie wyrosniete dzieciaki czy mi sie tylko wydaje? nie chce przeklinac, ale czytajac te posty krew pulsuje w zylach ... myslalem, ze istnieje chociaz jeden taki kącik, w ktorym mozna sie o cos zapytac, a w odpowiedzi dostaniesz tresciwe wytlumaczenie ... ale sie mylilem ...
przeczytajcie sobie wlasne posty i pomyslcie jak
( nie tylko ja, ale wszyscy z nadzieja przybywajacy na to forum) mogli zareagowac na wasze odpowiedzi ... napisalbym "wasze" z duzej litery, ale to oznacza szacunek, ktorego nie mam dla nie wyrosnietych bachorów ...

pozdrawiam (pomyslcie czasem o doroslosci ...)
shao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 21:51   #66
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: przez bieliznę (?!)

hmm, wiesz, o dorosłości to ja myślałam zanim się za sex wziełam, a tą dorosłość widać było w tym, co robiłam w kierunku posukiwania i przyswajania wszelkich informacji o antykoncepcji, możliwościach zajścia w ciążę i wszystkiego co z tym tematem związane, a dowiadywałam się PRZED czynami, nie zaś PO

a chwila rozrywki i odstresowania chyba nei jest nikomu zabroniona, prawda?
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 21:57   #67
shao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: przez bieliznę (?!)

Nie mozna wiedziec wszystkiego, a niektore fakty sa na tyle malo prawdopodobne i nie do pomyslenia, ze nawet do glowy Ci nie przyjdzie, zeby upewnic sie czy jest to mozliwe czy nie, PRZED ...

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a chwila rozrywki i odstresowania chyba nei jest nikomu zabroniona, prawda?
baw sie, baw ... z tym, ze nie kosztem innych ... nawet anarchia mowi, ze Twoja wolnosc konczy sie tam gdzie zaczyna sie wolnosc drugiego czlowieka ... wiec pozwol mi sie poprostu dowiedziec czegos, a nie 'rozrywkuj i odstresowuj' sie na mnie ... lepiej Ci bedzie jak pojdziesz do kina ...nawet sie czegos nauczysz
shao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 21:59   #68
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez shao
Nie mozna wiedziec wszystkiego, a niektore fakty sa na tyle malo prawdopodobne i nie do pomyslenia, ze nawet do glowy Ci nie przyjdzie, zeby upewnic sie czy jest to mozliwe czy nie, PRZED ...
Jakie to fakty? Może nas uświadomisz?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:02   #69
shao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: przez bieliznę (?!)

zamierzam isc spac, ale jutro, specjalnie dla Ciebie, poszukam artykułu (i zacytuje), ktory przyspożył mi wątpliwości ... watpliwosci, nie fakty ... moj blad, wybacz ...

swoja droga ... nie slyszalas nigdy o matkach - dziewicach? ani o 'zapłodnieniu udowym'? swiat jest pokrecony i stad watpliwosci nawet przy skrajnie niewiarygodnych sprawach ...
shao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:06   #70
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez shao
wy jestescie wszystkie jak nie wyrosniete dzieciaki czy mi sie tylko wydaje? nie chce przeklinac, ale czytajac te posty krew pulsuje w zylach ... myslalem, ze istnieje chociaz jeden taki kącik, w ktorym mozna sie o cos zapytac, a w odpowiedzi dostaniesz tresciwe wytlumaczenie ... ale sie mylilem ...
przeczytajcie sobie wlasne posty i pomyslcie jak
( nie tylko ja, ale wszyscy z nadzieja przybywajacy na to forum) mogli zareagowac na wasze odpowiedzi ... napisalbym "wasze" z duzej litery, ale to oznacza szacunek, ktorego nie mam dla nie wyrosnietych bachorów ...

pozdrawiam (pomyslcie czasem o doroslosci ...)
Zabawne, naprawdę..Należy zapytać: I kto to mówi?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:10   #71
shao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Zabawne, naprawdę..Należy zapytać: I kto to mówi?
w ktorym fragmencie JA zachowuje sie niedojrzale? moze w tym, ze zadaje pytanie z nadzieja, ze uzyskam odpowiedz?
shao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 22:12   #72
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez shao
wy jestescie wszystkie jak nie wyrosniete dzieciaki czy mi sie tylko wydaje? nie chce przeklinac, ale czytajac te posty krew pulsuje w zylach ...
shao... na głupie pytanie głupia odpowiedź. ale teraz poważnie. niektóre posty aż się proszą o taki komentaż. dostałeś już odpowiedź że ciążą przez majtki nie jest możliwa. za rok sam się będziesz z tego śmiał zobaczysz.
a jeśli chodz o wizaż jako oazę życzliwości, to nam naprawde zdaża się być miłymi , dojrzałymi kobietami i udzielać wywarzonych rzeczowych odpowiedzi.
zajrzyj na jakikolwiek inny wątek (tylko nie te z głupią nazwą, bo takich jest tutaj więcej niestety(dla autorów)/na szczęście(dla nas- komentujących).

Cytat:
Napisane przez shao
myslalem, ze istnieje chociaz jeden taki kącik, w ktorym mozna sie o cos zapytac, a w odpowiedzi dostaniesz tresciwe wytlumaczenie ... ale sie mylilem ...
może miłałeś na myśli kółko hawciarek??

sorki.. ja wiem, rozumiem cie, ale ta ciąża przez bieliznę czy uda to tylko takie straszenie mikołajem. wiem że są takie artkuły, sama je czytałam, ale zobaczysz za miesiąc jak twoja dziewczyna dostanie normalnie okres.
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:18   #73
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: przez bieliznę (?!)

Bardzo proszę o panowanie nad wypowiedziami. Wszystkich.

Shao, dziewczyny po prostu żartują, takich dziwnych watków pojawia się tu masa i kiedy to codziennie czytam, to też powoli już mnie pusty śmiech ogarnia. To chyba sposób na odreagowanie i tyle. Po przeczytaniu 10 nowych pytań o to, czy można być w ciąży poi czymś tam, każdy może mieć dość.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:19   #74
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez shao
Nie mozna wiedziec wszystkiego, a niektore fakty sa na tyle malo prawdopodobne i nie do pomyslenia, ze nawet do glowy Ci nie przyjdzie, zeby upewnic sie czy jest to mozliwe czy nie, PRZED ...


baw sie, baw ... z tym, ze nie kosztem innych ... nawet anarchia mowi, ze Twoja wolnosc konczy sie tam gdzie zaczyna sie wolnosc drugiego czlowieka ... wiec pozwol mi sie poprostu dowiedziec czegos, a nie 'rozrywkuj i odstresowuj' sie na mnie ... lepiej Ci bedzie jak pojdziesz do kina ...nawet sie czegos nauczysz
a czy ja bawię się Twoim kosztem?? przeprosiłam przecież z góry [kiedy poczułam, że przesadzam,] Ty możesz pisać co chcesz, ja również, od tego jest forum,


Cytat:
Napisane przez shao
swoja droga ... nie slyszalas nigdy o matkach - dziewicach? ani o 'zapłodnieniu udowym'? swiat jest pokrecony i stad watpliwosci nawet przy skrajnie niewiarygodnych sprawach ...
ja słyszałam i pewnie nie tylko ja,
ot, kobieta może mieć nawet 3 dzieci i nadal być dziewicą,

zapłodnienie udowe - oj, aż tak żywotne masz plemniki?? bo z ud, muszą jeszcze przedostać się przynajmniej na wargi sromowe, dalej do pochwy i "wbić" jajeczko, ciężki ich żywot... zwłaszcza, że nie mają ani nóg, ani rąk do podciągania się w celu przemieszczania, aha, pamiętaj by ułtwić im tą drogę rozsmarowując na udach partnerki śluz, będą miały poślizg i o ile dobrze wiem, to środowisko sprzyja ich "życiu" ... a zresztą nieważne...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:21   #75
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez lexie
Shao, dziewczyny po prostu żartują, takich dziwnych watków pojawia się tu masa i kiedy to codziennie czytam, to też powoli już mnie pusty śmiech ogarnia. To chyba sposób na odreagowanie i tyle. Po przeczytaniu 10 nowych pytań o to, czy można być w ciąży poi czymś tam, każdy może mieć dość.
z ust mi to wyjęłaś [a raczej spod palców ]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:22   #76
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez shao
w ktorym fragmencie JA zachowuje sie niedojrzale? moze w tym, ze zadaje pytanie z nadzieja, ze uzyskam odpowiedz?
Przywracasz mi wiarę w ludzi Dobrze kombinujesz

a tak na serio: ja rozumiem, ze czujesz sie juz powaznym, dorosłym, odpwiedzialnym mężczyzna. Szukasz informacji - cudownie. Ale należy tych informacji szykać PRZED i wtedy nie bedziesz miał tego typu wątpliwości..nikt nie będzie sie nabijał z plemników przedzierających sie przez bieliznę...Odpowidziałysm y Ci na 100 sposobów, ze to co piszesz to absurd. Chcesz myslec tak jak myslisz, chcesz sie utwierdzać, że przez majtki mozesz zapłodnic dziewczyne - ok. Tylko nie pisz tego na forum, które ma charakter ( o Boze zmiłuj się) edukacyjny.
Jesli uważasz, ze bzdury opowiadamy idz do lekarza, jak jeden powie, ze se ne da, to do drugiego..nie wiem czego oczekujesz? ubzdurałes sobie cos, kumpel Ci powiedział, dziewczynie kumpela albo na onecie ktos napisał ze "jego" zaszła przez bielizne..
No ludzie..az mi sie cisnie na usta, ze edukacja was wyzwoli. Akurat upierasz sie przy głupocie, ale tak ogolnie podejrzewam, zes niegłupi, więc błagam..
A jak zobacze te "publikacje" opatrzone podpisem jakiegos naczelnego ginekologa LPR albo Rydzyka to chyba sobie w łeb strzele, chciaz nie mam z czego..
Senk ju
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:22   #77
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
z ust mi to wyjęłaś [a raczej spod palców ]
mi też
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:25   #78
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: przez bieliznę (?!)

Lexie, może by zamknąć ten nieszczęsny wątek? To tylko taka nieśmiała propozycja... bo co do zapłodnienia przez bieliznę autor wątku i tak mimo wszystko wie swoje i żadne racjonalne argumenty go nie przekonują...
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:26   #79
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez shao
zamierzam isc spac, ale jutro, specjalnie dla Ciebie, poszukam artykułu (i zacytuje), ktory przyspożył mi wątpliwości ... watpliwosci, nie fakty ... moj blad, wybacz ...

swoja droga ... nie slyszalas nigdy o matkach - dziewicach? ani o 'zapłodnieniu udowym'? swiat jest pokrecony i stad watpliwosci nawet przy skrajnie niewiarygodnych sprawach ...
Dobra wycofuje to zes niegłupi..przykro mi, jak ktos nie wie czym jest dziewictwo..ze to bardziej stan umysłu symbol a nie błonka to ja juz nie wiem..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 22:27   #80
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Lexie, może by zamknąć ten nieszczęsny wątek? To tylko taka nieśmiała propozycja... bo co do zapłodnienia przez bieliznę autor wątku i tak mimo wszystko wie swoje i żadne racjonalne argumenty go nie przekonują...
Dokładnie..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:28   #81
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: przez bieliznę (?!)

ja proponuje poczekać aż dojdzie do roziązania sprawy/ciąży. zobaczymy kto ma racje.

z góry przepraszam.
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:29   #82
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: przez bieliznę (?!)

Cytat:
Napisane przez shao
mimo wiekszosci wypowiedzi ludzi nie rozumiejacych mojego niepokoju zwiazanego z rozbieznoscia informacji jakie uzyskalem, dziekuje tym, ktorzy zachowali sie jak ludzie i zrozumieli moj niepokoj ...
zacznijmy od tego, że większość udzieliła Ci odpowiedzi, która i tak nie była dla Ciebie satysfakcjonująca, więc nie szanując czasu dr który zgodził się nam pomóc, nadal upierałeś się przy tym, by odpowiedział osobiście na Twoje pytanie
Cytat:
Napisane przez shao
Różowy Strachulec - dziękuje za odpowiedz, ale mam nadzieje, ze dostane tu takze odpowiedz od ginekologa, poniewaz slyszalem inaczej, a chcialbym sie upewnic.
Cytat:
Napisane przez shao
Lexie, dziekuje za informacje w pewnym stopniu zaczynam sie upewniac, ale to nie zmienia faktu, iz w pelni usatysfakjonuje mnie powazna odpowiedz powaznego ginekologa po powaznej szkole
hmm, na miejscu naszego Wizażowego ginekologa bałabym się odezwac, bo jeszcz okazałoby się, że nie jestem na tyle "poważna po poważnej szkole"


nie pamiętam w którym wątku to było, ale Dr pisał, że nie zawsze może udzielać odpowiedzi, i że jeśli odpowiedź została udzielona to często nei dodaje nic od siebie, bo po co się powtarzać?
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:32   #83
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: przez bieliznę (?!)

Przyznam, że już się od jakiegoś czasu zastanawiam nad zamknięciem wątku, jako, że odszedł od tematu
Więc zamykam, a gdyby Shao chciał żebym go otworzyła, żeby mógł dodać obiecany artykuł, proszę o wiadomość na PW.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 06:34   #84
rafcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9
Czy można zajść w ciąże ??

mam pyatnie czy dziewczyna może zajść w ciąże, jeśli na członku podczas pettingu pojawił się śluz, ale nie doszło do stosunku, byliśmy jedynie bardzo blisko siebie, tzn. nasze narządy płciowe stykały się. Dodam Dziewczyna miała dni płodne.

Edytowane przez rafcio
Czas edycji: 2005-11-28 o 06:39 Powód: zmiana tekstu
rafcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 08:12   #85
croopa
Raczkowanie
 
Avatar croopa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 44
Dot.: Czy można zajść w ciąże ??

niestety jest takie prawdopodobieństwo....dżi zusssss
__________________
@@@@@ -J U S T B E- @@@@@
croopa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 08:23   #86
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Czy można zajść w ciąże ??

Tak, jeśli śluz dotykał jej warg sromowych. Prawdopodobieństwo jest małe, ale jest rzeczywiste. Przeszukaj archiwum tego forum, były już podobne wątki.
A tak poza tym, to najpierw zdobądźcie WIEDZĘ o seksie i antykoncepcji, cyklu kobiety, a dopiero potem zaczynajcie współżyć. Po co się denerwować?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 10:34   #87
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Czy można zajść w ciąże ??

jesli udalo sie przeniknac plemnika do srodka, to prawdopodobienstwo jest...ale bardzo male...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 13:26   #88
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: Czy można zajść w ciąże ??

moim zdaniem:teoretycznie to mozlliwe , ale w praktyce bardzo rzadko sie zdarza...
istotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 13:37   #89
dr W.Kazimierak
Rozeznanie
 
Avatar dr W.Kazimierak
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 559
Dot.: Czy można zajść w ciąże ??

Cytat:
Napisane przez istotka
moim zdaniem:teoretycznie to mozlliwe , ale w praktyce bardzo rzadko sie zdarza...
A jak już ktoś zajdzie, to na pocieszenie można mu powiedzieć, ze prawdopodobieństwo tego było przecież bardzo małe.
__________________
Dr Wojciech Kazimierak
www.twojginekolog.pl
tel. 0609 93 93 93 - sprawy pilne, umawianie wizyt
Leczenie nie może być bardziej uciążliwe od choroby
dr W.Kazimierak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 16:00   #90
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Czy można zajść w ciąże ??

Cytat:
Napisane przez dr W.Kazimierak
A jak już ktoś zajdzie, to na pocieszenie można mu powiedzieć, ze prawdopodobieństwo tego było przecież bardzo małe.
taaaaaaak, i powinien się cieszyć, bo ma szczęście w życiu ;-) to tak jakby trafił 6 w lotka
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.