Salony sukien ślubnych w Lublinie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 10:25   #61
xoxogirl
Przyczajenie
 
Avatar xoxogirl
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez byKate Pokaż wiadomość
xoxogirl gdybyś mogła mi jeszcze powiedzieć czy jak idziesz na pierwsze spotkanie to dają coś przymierzać na krój tego co ma powstać, żeby mniej więcej wiedzieć jak się będzie wyglądało ? Czy od razu miara i szycie ? I o coś jeszcze miałam zapytać, tylko wyszło mi z głowy... :/
To zależy od tego czy wybierasz coś w stylu tego co tam jest (kształt sukni) czy tworzysz coś własnego. Moja księżniczka była ,,złożona z paru'' bo ja chciałam nietypową koronkę i troszkę kryształów na niej. Jak już masz tą pierwszą miarę po podpisaniu umowy to mierzysz sam gorset, który jest wykrojony do twojej sylwetki , ja miałam też wszyte miseczki powiększające biust (niesamowita sprawa to wygląda tak naturalnie, wszyscy goście myśleli, że to mój biust ). Kolejne miary to już kolejne ustalenia gdzie ma się kończyć gorset, zaczynać koronka, czy taka szerokość spódnicy ma być, czy tiul na spódnicy ma stać czy go może przygładzić, ile warstw ma go być itd . Przy ostatnich miarach wybierasz welon i bolerko, które są wybierane konkretnie przez Ciebie, bo zależy czy chcesz żeby były zdobione z koronką,kryształkami czy też gładkie i to chyba tyle z tego co Ci miałam odp.
xoxogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 11:31   #62
byKate
Raczkowanie
 
Avatar byKate
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 64
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez xoxogirl Pokaż wiadomość
To zależy od tego czy wybierasz coś w stylu tego co tam jest (kształt sukni) czy tworzysz coś własnego. Moja księżniczka była ,,złożona z paru'' bo ja chciałam nietypową koronkę i troszkę kryształów na niej. Jak już masz tą pierwszą miarę po podpisaniu umowy to mierzysz sam gorset, który jest wykrojony do twojej sylwetki , ja miałam też wszyte miseczki powiększające biust (niesamowita sprawa to wygląda tak naturalnie, wszyscy goście myśleli, że to mój biust ). Kolejne miary to już kolejne ustalenia gdzie ma się kończyć gorset, zaczynać koronka, czy taka szerokość spódnicy ma być, czy tiul na spódnicy ma stać czy go może przygładzić, ile warstw ma go być itd . Przy ostatnich miarach wybierasz welon i bolerko, które są wybierane konkretnie przez Ciebie, bo zależy czy chcesz żeby były zdobione z koronką,kryształkami czy też gładkie i to chyba tyle z tego co Ci miałam odp.
Z tego co Ty mi tu odpowiadasz to tam jest prawdziwy raj dla przyszłej PM a masz możliwość (a przede wszystkim chęć) wklejenia fotki Twojego cudeńka ? Jestem straaasznie ciekawa jak to wyglądało
__________________
Narzeczona od 20.07.2013
Żonka od 20.06.2014
Owoc naszej miłości: Oliwier <3


Zapraszam po piękną biżuterię:
www.facebook.com/bykate89
byKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:57   #63
maueczarne
Raczkowanie
 
Avatar maueczarne
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 356
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez byKate Pokaż wiadomość
Z tego co Ty mi tu odpowiadasz to tam jest prawdziwy raj dla przyszłej PM a masz możliwość (a przede wszystkim chęć) wklejenia fotki Twojego cudeńka ? Jestem straaasznie ciekawa jak to wyglądało
Szczerze, to nie raj, ale tak po prostu powinno być, to standard w momencie szycia sukni. Nie znam Eveline Atelier od tej strony, ale znam inny salon szyjący i to jest na porządku dziennym. Szycie sukni a nie kupowanie gotowej powoduje, że jest ona dobrana idealnie, mierzy się wszystko po kolei etapami i wybiera opcję najlepiej pasującą pannie młodej. Można powybierać materiały, ozdoby, dodatki. A jak w salonie tak nie jest to po prostu o nim nie najlepiej świadczy. Ja osobiście wolę szyć, bo wszystko jest idealnie dopasowane.
__________________
My eyes are green cause I eat a lot of vegetables.
maueczarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 12:15   #64
xoxogirl
Przyczajenie
 
Avatar xoxogirl
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

To też fakt 90% sukcesu to obsługa salonu, podejście do klienta oraz umiejętności zarówno w szyciu jak i doradztwie. Ja to wszystko znalazłam akurat w tym salonie i jestem bardzo zadowolona właśnie z tych cech pracujących tam
xoxogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 21:02   #65
lukrecja1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Ja tez uważam, że profesjonalne podejście do klientki to podstawa. Ja swoją wymarzoną suknię znalazłam w Estelle na Narutowicza. Przymierzałam tam kilka sukni i przyznam że większość z nich bardzo mi się podobała, ale jak zmierzyłam tą jedną jedyną to już wiedziałam że będzie moja Jutro idę podpisać umowę
Uważam że ze wszystkich salonów w Lublinie tam jest najlepsza obsługa. Możesz mierzyć ile chcesz sukienek i dziewczyny też przynoszą takie, które według nich będą na Tobie dobrze leżeć Tak właśnie zmierzył tą moją
W Estelle też szyją suknię na miarę i wszystko jest na Tobie idealnie profilowane. Moja koleżanka ze studiów szyła tam suknię w zeszłym roku i była bardzo, bardzo zadowolona (zgadałyśmy się dopiero teraz sieroty )
Nie polecam nikomu za to Passion , baba robi łache, że Ci w ogóle coś pokaże i Papa Michel- to samo. Po co one tam w ogóle siedzą?
Powodzenia w szukaniu sukni
lukrecja1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 18:11   #66
Animonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

hej!
ode mnie mała spowiedź z rundki po salonach - dla potomności, może komuś się przyda

zwiedzone rejony - fabryczna, lubartowska, narutowicza i 1 salon na Głębokiej.

Fabryczna:
Lady In White - miło, przyjemnie, ale swojej sukni tam nie znalazłam, Pani pozwalała robić zdjęcia
Eveline style - przymierzyłam z 2-3 suknie, w tym jedną która podobała mi się bardziej, spoko cena 2200zł za suknię i komplet (welon, halka, podwiązka i chyba coś jeszcze nie pamiętam), obsługiwała mnie jedna z pracownic, bardzo miła
Giselle -spędziłam tam ponad godzinę i przymierzyłam wszelkie możliwe suknie, za namową pani, która tam pracowała i powiedziała mi, że chociażby dla przyzwoitości powinnam przymierzyć inne modele/ fasony/kolory, żeby wiedzieć jak w tym wyglądam, czy mi pasuje czy nie. Pani przemiła, gadatliwa, charakterna, ale też fachowa, profesjonalna, podpowie, poradzi, ogólnie super. Tylko ceny dosyć wysokie, niektóre suknie ekscentryczne, no i nie znalazłam tam tej mojej, ja szukałam spokojnej
Byłam jeszcze w jednym małym salonie na fabrycznej, nazwy nie pamiętam, ale pozwolili mi robić zdjecia

Lubartowska:
2 salony są w przejściu, adres tam jest chyba Świętoduska
Salon Oliwia, na dole ma obrączki, na piętrze suknie na wieszakach, całe mnóstwo, a pani powiedziała, że nie ma co przymierzać, bo suknie na sezon 2014 jeszcze nie przyszły (!!!!) wiec wyszłam
Salon Vivien - miła obsługa, ceny sukienek super 1500-1600zł (nawet nie wiedziałam, że za tyle mozna kupić sukienkę !), pozwolili robić zdjęcia
Demi - suknie firmowe, mało modeli mi się podobało, ceny spore, obsługa średnia, model Nabli w cenie 3600zł w porównaniu do identycznego modelu z Vivien za 1600 zł... masakra, aha i jeszcze Pani powiedziała, że "to nie jest sukienka na PANI rozmiar" (38, i duży biust)

Narutowicza:
Margaret - panie najpierw Ci dają katalog do obejrzenia, wybierasz model i przymierzasz jeśli go w ogóle mają, ceny drogawe 2800-3200zł, płaci się za wszystkie dodatki, nawet za halkęl która we wszystkich innych salonach była w cenie, obsługa w porządku, jak przyszłam tam drugi raz, to byli bardziej mili
Salon Suknie z marzen czy jakoś tak, nazwy nie pamiętam, wejście przez bramę do mieszkania na parterze, suknie ok, ale nie za duży wybór, szyją same, nie mozna robić zdjęc, obsługa ok, ceny ok,
Anna Maria - 2 krawcowe, wejście przez bramę przez sklep z dekoracjami, szyją ze zdjęcia, z pomysłu, ze wszystkiego. Jeśli ktoś wie, jak ma wyglądać wymarzona sukienka w każdym detalu to ok, ale sukienki które przymierzałam były średnią wersją oryginałów ze zdjęcia ceny spoko np 1400-1700zł, można kupić lub wypożyczyć, ale obsługa fatalna, kobiecie buzia się nie zamyka, jak dla mnie bardzo męcząca
Jacqueline - duży ruch, dużo pięknych sukien, szyją same, nie można robić zdjęć, ceny 2500-3200 zł, właśnie może przez ten ruch obsługa była tylko na zasadzie zakładania i zdejmowania sukienek bez zbędnego gadania, pomocy, ani rad, juz nawet kobiety, które stały za mną w kolejce do przymiarki były bardziej rozmowne i chętne coś poradzić, ale myślę ze z tymi Paniami z salonu można się bez problemu dogadać, może tylko pora nie była najlepsza
Paris (Cymbeline) - 5 sukienek na krzyż i kolejka, więc wyszłam, niczego tam nie przymierzałam, bo nic mnie nie zachwyciło
Passion - nie szyją sukien, model, który Ci się podoba zamawiasz w konkretnym rozmiarze i oni go sprowadzają przez ok. 3 miesiące, w sukience którą się wybiera nie dokonują praktycznie zmian, ceny rózne, w zależnosci od projektanta (2200-4000), do końca roku promocja, która będzie również 14 lutego i 8 marca, obsługa ok, szybka i konkretna bo też duzy ruch
Estelle - przemiła obsługa, super atmosfera, przymierzyłam tam z 10 sukien, Panie doradzą, zasugerują odpowiedni model itd, i tam ostatecznie znalazłam swoją wymarzoną,

Regina Diamante na Głębokiej - poszłam tam bo na ich stronie było napisane, że mają suknie White One, a miałam tam upatrzoną sukienkę z 2013 r, z White One mieli 2 stare modele, nic mi się tam nie podobalo. Przymnierzyłam 2 sukienki, które można było kupić w cenie ok.1400 zł po ODNOWIE BIOLOGICZNEJ czyli używane

sporo tego było, mam nadzieję że nic nie pomyliłam, pewnie były jeszcze po drodze inne salony, ale skoro nie utkwiły mi w pamięci, to znaczy, że nie ma o czym pisać

Ogólnie pod koniec roku wiele salonów ma rózne promocje, typu wyprzedaż 2013, first minute kolekcji 2014, itd, więc warto się w tym czasie wybrać, z drugiej strony, z tego i z innych powodów jest mega ruch w salonach, więc warto się umówić telefonicznie na konkretną godzinę lub trzeba czasem poczekać w salonie.

Pozdrawiam
Animonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 01:13   #67
ebedziebe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 145
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Hej
Wraz z narzeczoną pobieramy się we wrześniu ale chciałbym już teraz zapytać was o coś.

Czy buszując po salonach spotkałyście (natknęłyście się szukając swoich wymarzonych ) na proste sukienki ślubne.
Nie princes'ki lecz skromne proste krótkie (do kolan lub przed kolana) sukienki.
Jeśli tak to w którym z salonów ?
Jest w czym wybierać czy są to pojedyncze modele w morzu klasycznych sukien ślubnych ?
Załączam przykładowe kroje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienki ślubne.jpg (60,4 KB, 78 załadowań)
ebedziebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 20:35   #68
kitty121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

A ja odradzam suknię ślubną szytą w salonie Jacqueline na Narutowicza. Suknie mają w miarę ok, jednak humorki, byle-jakie traktowanie i chamstwo pań prowadzących tych salon jest oszałamiające! Dopóki się nie zdecydujesz prawie Cię zagłaskają, są bardzo miłe, jednak później ciągle słychać jakieś docinki i krzywe spojrzenia. I nie do końca mają koncept na to co robią. Robią to bo przynosi kasę, bez większych emocji. Nie polecam, żałuję że tam szyłam, jest w Lublinie tyle salonów które zrobią to lepiej, szkoda psuć sobie nerwów przed takim dniem i uważać żeby pani nie nadepnąć na odcisk....
kitty121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:09   #69
nicol0105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Question Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i szukam opinii o salonie La Paris na ul Narutowicza. Zrobiłam dzisiaj maraton po salonach i nie znalazłam tej jedynej wymarzonej. Zastanawiam sie nad szyciem sukni w salonie La Paris ale jestem ciekawa waszych opinii. Nie mam za bardzo czasu bo slub mam pod koniec czerwca wiec musze sie na cos zdecydowac. Bylam dzisiaj w tym salonie i Pani okazała sie bardzo miła, ponad godzine poświeciła mi czasu ale jestem ciekawa czy jej suknie sa tak dopracowanie i dokładne jak o tym mowiła. Prosze o opinie
nicol0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 21:19   #70
martynka9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cześć!
Ja polecam salon Amanda na Zamojskiej.Duży wybór sukien jak w mało którym salonie.Ciężko było coś zmierzyć,bo kiedy nie przyszłam tłumy ludzi ale to tym bardziej zachęciło mnie co do tego sklepu Ceny bardzo atrakcyjne,panie bardzo miłe i nie ''nagabują'' jak często to bywa.Miałam suknię szytą-tylko jedna przymiarka i wyszła bezpoprawkowa.Lepiej niż się spodziewałam.Polecam,pole cam,polecam.

Edytowane przez martynka9191
Czas edycji: 2014-01-23 o 21:21
martynka9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 13:50   #71
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Czy w którymś z lubelskich salonów są suknie ślubne Pronovias?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2014-01-24 o 13:52
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 19:08   #72
byKate
Raczkowanie
 
Avatar byKate
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 64
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Ja szyję w końcu w Eveline... Pani tak się mną zaopiekowała, że już tam zostałam. Przemiła obsługa!
__________________
Narzeczona od 20.07.2013
Żonka od 20.06.2014
Owoc naszej miłości: Oliwier <3


Zapraszam po piękną biżuterię:
www.facebook.com/bykate89
byKate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 16:34   #73
marcella123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

nie polecam

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez lenkkk Pokaż wiadomość
a panią Agnieszkę Supryn ktoś kojarzy?
nie polecam
marcella123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 07:37   #74
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cytat:
Napisane przez nicol0105 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i szukam opinii o salonie La Paris na ul Narutowicza. Zrobiłam dzisiaj maraton po salonach i nie znalazłam tej jedynej wymarzonej. Zastanawiam sie nad szyciem sukni w salonie La Paris ale jestem ciekawa waszych opinii. Nie mam za bardzo czasu bo slub mam pod koniec czerwca wiec musze sie na cos zdecydowac. Bylam dzisiaj w tym salonie i Pani okazała sie bardzo miła, ponad godzine poświeciła mi czasu ale jestem ciekawa czy jej suknie sa tak dopracowanie i dokładne jak o tym mowiła. Prosze o opinie
Ja szyję w La Paris. suknie są piękne. A czy będę mogła polecić, to się okaże. Jakby co, odezwij się do mnie na PRIV.
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 19:27   #75
m_pis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Czy macie jakieś doświadczenia z Salonem Giselle na Fabrycznej?
Ogólnie panie są bardzo miłe i widać, że znają się na rzeczy, jednak ceny trochę wysokie. A jak z jakością materiałów i wykonaniem?
Jak nie Giselle, to który Salon polecanie? Chce szyć suknię ze zdjęcia.
m_pis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 23:10   #76
skwaruszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 137
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Ślub na początku sierpnia, więc stwierdziłam, że czas najwyższy poszukać sukienki, żeby potem na szybko nie trzeba było szukać czegokolwiek. Powiem szczerze, że będę musiała zrobić jeszcze jedną 'rundkę' . Jeśli chodzi się po kilku sklepach i w co drugim jakaś wpadnie w oko to potem wszystko zlewa w jedną sukienkę... Gdyby nie wizytówki i ceny+nazwy to bym miała problem!
Wyglądam dosyć młodo, a na przymierzanie chodziłam z przyjaciółką, mimo to wszędzie przyjęto mnie profesjonalnie.Opiszę moje wrażenia - może komuś się przyda

Fabryczna -
Suknie ślubne Luisa - mała pracownia, pani bardzo miła. Znalazłam jedną sukienkę, która mi się podobała. Dużo miejsca do przebrania na piętrze. Z tego co pamiętam - tanie sukienki.

Ketrin (nie jestem pewna nazwy, ale tak mam na ulotce?) - to był pierwszy salon w którym byłam, mierzyłam dużo sukni, żeby sprawdzić co mi pasuje - pani nie miała nic przeciwko, sama tak doradzała. Mało miejsca do przymiarki... Niektóre mi się podobały.

Maxima - eleganckie sukienki, zamawiane. Jedna mi wpadła w oko, ale po drugiej przymiarce jednak to nie było to.Piękne rybki tam były! Szkoda, że to nie fason dla mnie. Cenowo - niecałe 3 tys.

Angele - było kilka sukienek, w których podobały mi się fragmenty, pani powiedziała, że bez problemu można taką uszyć, cenowo dosyć tanio - do 2 tys. chyba

Giselle - suknie z pomysłem, panie dużo doradzały - widać, że wiedzą co pasuje na jaką sylwetkę. Podobały mi się dwie sukienki, niestety ta ładniejsza za 3 tys, nie jestem pewna czy tyle na to przeznaczę. Zachęcam do oglądania, panie gadatliwe, więc możecie zarezerwować trochę czasu

Tyle zapamiętałam z Fabrycznej, w Lady in White była bardzo miła pani, ale nie żadna sukienka w oko mi nie wpadła. Z tego co słyszałam pani wszystko szyje. Na czerwiec podobno już nie przyjmuje zamówień

Na Głębokiej było w porządku, jedna suknia mi się spodobała, ale to był tradycyjny typ, który mierzyłam w wielu miejscach i po prostu na mnie pasuje.

Bernardyńska

Zuzanna - pierwszy salon na tej ulicy(mam nadzieję, ze nie pomyliłam) po raz pierwszy gdy powiedziałam - o, takiej sukienki nie mierzyłam, może sprawdzę jak w niej wyglądam" pani odpowiedziała "Jeśli się nie podoba to proszę nie mierzyć! bo tak przychodzą i mierzą nawet jeśli taki fason im się nie podoba! (nie cytuję, ale merytorycznie o to chodziło) Trochę mnie to zbiło z tropu, ale wyjaśniłam pani, ze jeśli nie przymierzę to skąd mam wiedzieć czy to dla mnie czy nie? Może pani ma jakieś złe wspomnienia? Później było w porządku, ale nie znalazłam swojej sukienki.

Yvette - miła pani, trochę chłodno, pomierzyłam kilka sukienek, było w porządku. Ceny niskie, szycie ze zdjęć.

Imperium - ładne sukienki,wyróżniały się, bardzo dobrze wykończone. Cenowo nie jest źle, zależy od sukienki i ile pracy jest w nią włożone. np. za jedną 2100 (sukienka, halka, bolerko, welony), a inna 2800 (ale naprawdę - widać ile warta! jedwabne falbanki!)Niestety, nie znalazłam mojej 'ulubionej' ale polecam salon na pewno.

Narutowicza
Estelle - pani miła, jedna sukienka mi się podobała, cenowo -2,500, a za bolerko płaci się osobno. Przy koronkowej bluzeczce to kolejne kilka stówek. Polecam się przejść.

Paris - jedną sukienkę pani mi doradziła, rzeczywiście ładna, zastanowię się nad nią. Pani zamawia sukienki, a potem w cenie robi jeszcze poprawki. Moja kosztowała 2 tys. Długo z panią rozmawiałam, dostałam dobre rady

Passion - elegancki salon, są ładne sukienki, niektóre przecenione z wystawy. Jednak żadna nie zapadła mi na dłużej w pamięci.

Suknie miłosne - miłe panie, ale nic w oko mi nie wpadło kompletnie.

Filipinka - pani krawcowa, zrobiła dobre wrażenie, dosyć tanio - uszycie do 2 tys. mniej więcej. Nie znalazłam mojego typu, a nie jestem pewna czy w 'ciemno' chcę zlecić sukienkę ze zdjęcia.

Lubartowska
Demi - znalazłam dwie ładne sukienki, obsługa w porządku, cenowo w zależności od sukienki mi się podobały dwie, jedna za 2100, druga za 3200, więc nie ma reguły. W salonie jest żółte światło i sukienki w przełamanej bieli wydawały się prawie żółte Ale pani podeszła ze mną do drzwi, żeby pokazać, że w świetle dziennym jest ładnie!

Świętoduska
Oliwia - znalazłam jedną sukienkę, która różni się od reszty i pasuje do mnie - niestety to była rybka, ale pani mówi, że bez problemu można zrobić inny dół. Poważnie się nad tym zastanowię, bo materiał i wykonanie wydawało się w porządku, a cenowo -do 1700 plus 200 za koronkowe 'bolerko/koszulkę' to cena atrakcyjna!
Ktoś coś słyszał o tej krawcowej?

Vivien - ładne i tanie suknie, pani doradzała, ale nie znalazłam wyróżniającej się


Uff... To tyle. Sama jeszcze nie wiem co wybiorę. Z jednej strony zamówiłabym u jakiejś krawcowej taniej - ale jeśli nie znalazłam u niej takiego modelu do przymiarki to nie wiem jaki będzie efekt końcowy... Ogólnie mogę powiedzieć, że wiele sukienek jest podobnych, ale jakiś wybór jest. Teraz uciekam już, bo i tak się za bardzo rozpisałam!
skwaruszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 16:04   #77
anusia_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

bardzo fajne podsumowanie

ja też robiłam rundkę po lubelskich salonach, niestety nazwy mi się już pomieszały najbardziej spodobała mi się sukienka w salonie Estelle na Narutowicza, pani przemiła, sukienka kosztuje niestety az 2790 zł ślub mam dopiero w maju 2015 i pani powiedziała, żebym przyszła w grudniu, bo wtedy są największe rabaty i na pewno tak zrobię ale jak droższa sukienka to od razu widać lepszą jakość i w ogóle...
anusia_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:33   #78
ja_agata1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

A jak oceniacie jakość szycia, materiały w Giselle? Byłam tam i mierzyłam kilka sukienek, dwie szczególnie mi się spodobały. Cenowo udało się dojść do porozumienia, że zamknie się ze wszytskim ( 2 welony, halka, dodatki) w 3 tysiącach. Obsługa bardzo miła, gadatliwa pani, która za każdym razem szukała coraz to nowych sukienek, żebym miała porównanie.
ja_agata1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 17:59   #79
gonia711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Ja zdecydowałam się na salon Oliwia, ale dzisiaj już bym tego nie zrobiła. Wszystko było zrobione od niechcenia, mnóstwo niedoróbek. Gorset jest pokryty koronką a w koronce co? dwie dziury, niby niezauważalne, ale jak można to przeoczyć? Tyle niedoróbek i tak słabo wykonana suknia za takie pieniądze, zdecydowanie nie warto. Ślub mam za dwa tygodnie i muszę iść w tym co mam...nie ma czasu na szycie nowej a dziur się niczym nie zakryje. Zdecydowanie odradzam
gonia711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 15:38   #80
olcia_19907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Dziewczyny, a może któraś z Was szyła suknię w salonie "suknie miłosne" na Narutowicza? jak wrażenia?
olcia_19907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 07:30   #81
Aneczka691
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

nie polecam salonu ZUZANNA na Bernardyńskiej. panie dużo obiecują, a suknie mi uszyły bardzo żle, zupełnie inaczej niż w projekcie, zle wykończenia. jak się zgłasza jakieś zmiany do poprawki panie twierdzą ze nic nie da się zmienic i dobrze jest tak jak one zrobiły (bo przecież one wiedzą wszystko lepiej) ogólnie żałuję że tam poszłam i nikomu nie polecam!
Aneczka691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 23:22   #82
Jasiel
Raczkowanie
 
Avatar Jasiel
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 151
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Cześć, chciałam potwierdzić mizerną reputację salonu PASSION. Nikt nie potraktował mnie tak w żadnym sklepie. Przyszłam z koleżanką która była "świeżo po zaręczynach" - pierwszy salon do którego weszłyśmy. Usłyszałyśmy następujące komentarze: "Nie ma daty ślubu, nie ma przymierzania", "Proszę następnym razem przyjść z mamą", "Panie się przyszły zabawić, to nie są towary za 5 zł". Nikomu nie życzę takich przygód. Pozdrawiam.
Jasiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 21:39   #83
efff88
Raczkowanie
 
Avatar efff88
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: woj. Lubelskie
Wiadomości: 32
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

ja też swoje przeszłam szukając odpowiedniej sukni niestety jeśli chodzi o niektóre salony byłam rozczarowana obsługą, a mam duże rozeznanie w temacie bo szukałam też poza Lublinem m.in w Warszawie - ale tam mnie odstraszały ceny zdecydowanie. Co do Oliwii zgadzam się, ja sie czułam jak 5 koło u wozu i miałam wrażenie, że ekspedientka chce się mnie jak najszybciej pozbyć, od niechcenia przedstawiła mi ofertę - wyszłam po 5 minutach...nawet nie zaproponowano mi nic konkretnego. Ogólnie byłam zrezygnowana, skupiłam się na salonach wzdłuż Lubartowskiej, Świetoduskiej i okolicach tych ulic oraz na Kraśnickiej byłam...już myślałam że nic nie kupie...i wtedy przez przypadek trafiłam do małego saloniku na ul. Wodopojnej ( sa tam dwa zakłady krawieckie czy salony - sama nie wiem jak nazwac :P jeden wyżej drugi niżej =D ja kupiłam suknię w tym który był niżej - nazwa wyparowała mi z głowy ale mam gdzies ulotkę ) Niby nic szczególnego, ale Pani która mnie obsługiwała była tak miła i potrafiła na prawde mi doradzić, od razu wzbudziła moje zaufanie, mało tego pozwoliła mi zrobić zdjęcie i ceny na prawde przystepne do 2tys. suknie nawet dużo modeli do wyboru można kupić tak prosto z wieszaka, ale robią tez na miarę suknie albo przynieśc zdjęcie i uszyja taka jaką się chce...wszelkie modyfikacje sukni w cenie już - oczywiście zalezy jakie sa to modyfikacje :P Ja wybrałam z gotowego projektu ale Pani mi przerobi troche tył...zabuduje plecy koronką i skróci suknie...bo zamierzam iśc do ołtarza w sukni długości 3/4 :P
efff88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:41   #84
magdast18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Hej! Jeśli chcecie zaoszczędzić lub po prostu nie możecie wydać 3-4 tys na suknię to polecam salon Sukni ślubnych Oliwia na świetoduskiej.
Wybór duży Pani w sklepie uprzejma, doradzi i pozwoli zmierzyć wszystkie suknie na jakie masz ochotę.
Problem zaczyna się w Pani krawcowej, bo nie do końca potrafi odczytać instrukcje przysłane ze sklepu. W szwalni czarne pajęczyny zwieszają się z sufitu a jak zwróci się uwagę krawcowej to z pretensją odpowiada, że nie jest sprzątaczką. Na gotowej sukni mnóstwo białych nitek poprzyczepianych do tiulu.
Teraz plusy: Suknia wykonana solidnie, wszystkie poprawki i uwagi uwzględnione (ale trzeba się upominać, w końcu nikt nie czyta w myślach)
Niska cena ja za suknię, welon i bolerko nie zapłaciłam więcej niż
1800zł
Możliwość negocjacji ceny
Decyzja należy do Was, podsumowując jestem zadowolona, zaoszczędziłam a suknia zrobiła furorę, efekt osiagnięty
magdast18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 18:24   #85
wiertarka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 60
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

.
wiertarka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 11:23   #86
skwaruszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 137
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Tyle się nachodziłam po lubelskich salonach i tyle się opisałam w moim poście powyżej, a w końcu kupiłam sukienkę w outlecie w Warszawie. Nie żałuję, bo sukienka piękna i w podobnym przedziale cenowym w Lublinie bym tak jakościowo dobrej nie znalazła. (1600zł)
No, ale ja bywałam co drugi weekend w Warszawie, chyba nie opłacałoby mi się jechać tam specjalnie. Życzę powodzenia innym PM, żeby im się wszystko dobrze ułożyło!
skwaruszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 19:50   #87
Aisha16
Przyczajenie
 
Avatar Aisha16
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Hej dziewczyny Jestem tu nowa i miło mi Was poznać

Ale do rzeczy - ślub dopiero pod koniec lipca, ale już zaczęłam się rozglądać za moją wymarzoną suknią I tak trafiłam do salonu Oliwia na Świętoduskiej Co możecie mi powiedzieć o tym salonie? Pani była bardzo miła, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej
Aisha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 19:18   #88
Animonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 41
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

hmm... byłam na swiętoduskiej, tam są 2 salony, tylko nazw nie pamiętam, jeden bliżej wodopojnej, na parterze ma obrączki a na piętrze suknie - tego nie polecam, Pani mnie zbyla mowiąc ze nie ma tam co przymierzac bo nie przyszly jeszcze sukienki na nowy sezon (a wieszaki sie uginaly od tych sukien!!), drugi salon (ten bardziej w srodku) mial suknie na parterze i na pieterku, nie bylo wiele sukien do przymierzania, ale bylo z czego wybrac. Mieli dobre ceny, nie wiem jakich producentow maja suknie, ale widzialam tam suknie za 1600, która w demi na lubartowskiej kosztowala 3600 (nabla, nazwy modelu nie pamietam) - nie wiem czy szyją podróby, czy tylko się wzorują ;-)
z tego co pamiętam poprawki w modelach były możliwe, a Pani obsługująca była miła i pomocna, dosyc dobrze doradzała.
Swoją suknię szyłam w Estelle na Narutowicza - jest tam na prawdę fajna atmosfera, panie obsługujące są przemiłe, i nigdy nie straciły rezonu, nawet jak byłam trochę upierdliwa czy marudna na jednej z przymiarek tylko przezylam chwilę grozy bo moja suknia miała pewne niedoróbki, ale przed odbiorem wszystko poprawili i nie miałam zastrzezeń wiec z czystym sumieniem mogę polecić estelle i tak, to prawda ze mają rabaty pod koniec roku i na inne okazje (walentynki, dzien kobiet itd) - sama sie na taki zalapalam
Animonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 14:10   #89
Aisha16
Przyczajenie
 
Avatar Aisha16
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

A jak wahają się ceny w Estelle?

W Oliwii zostałam przyjęta bardzo dobrze Nie wiem czy piszemy o tym samym, bo Oliwia też ma dwa piętra, a na dole obrączki i suknie Chciałam przymierzyć tylko jedną suknię i pani powiedziała, że nie ma problemu Powiedziała również, że wszystkie zmiany, których będę chciała dokonać, zostaną uwzględnione Ale przeczytałam w tym wątku, że krawcowa jest kiepska :/
Aisha16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 21:18   #90
zdrajczyni12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Salony sukien ślubnych w Lublinie

Ja z czystym sercem mogę polecić 2 salony w okolicach ul. Narutowicza. Estelle i Suknie Miłosne. Przeszłam całą tą ulicę i wszędzie czułam się co najmniej nie chciana.W Estelle pani bardzo miła, uśmiechnięta, możesz przymierzyć każdą suknię bez względu na termin nawet bardzo odległy. Salon ładnie urządzony W Suknie Miłosne też bardzo bardzo pozytywnie. Miłe zaskoczenie z zewnątrz nie pozornym salonem. Pani obsługująca kocha to co robi i widać to! Jeśli chcesz można przymierzyć dosłownie wszystkojeśli cb coś zainteresuje z dokładnym przegadaniem każdej zmiany jaką chciałabyś wprowadzić

NIE polecam Passion - ze względu na niepewny termin ślubu i możliwe, że najdalszyz możliwych za rok od wizyty w salonie usłyszałam : W takim razie nie szuka pani sukni śubnej Zrobiło mi się okropnie smutno. Ok. rozumiem, że kolekcja może się zmienić, ale jeśli mi się spodoba fason to zapewne będę wiedziała już w co uderzać i bardzo możliwe że przyszłabym po raz kolejny. Nigdy więcej moja noga tam nie postanie.

TAK\NIE Regina Diamante- przepiękne suknie, ale obsługa odstrasza. A szkoda, bo na prawdę wielki wybór sukien.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez olcia_19907 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś z Was szyła suknię w salonie "suknie miłosne" na Narutowicza? jak wrażenia?
POLECAM! Obsługa mega pomocna i miła. Widać, że salon prowadzony z pasją! Warto się przejść. Mimo iż nie ma za dużego wyboru i z początku nic mnie nie zainteresowało w końcu przymierzyłam parę sukni i nie żałuję. Suknie możesz sb urozmaicić czym chcesz, wprowadzić każdą zmianę, możesz np połączyć górę 1 z dołem 2. Naprawdę super! Ja na pewno zajdę tam jeszcze raz !!

Edytowane przez zdrajczyni12
Czas edycji: 2014-12-31 o 21:20
zdrajczyni12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-19 16:40:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.