Czy przywiazujecie wagę do statusu związku na facebooku? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-08, 11:27   #61
agnieszszszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 22
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Nie wiem, może przesadzam i wyolbrzymiam. Ale mój partner, tak, jak i ja, zagląda na FB każdego dnia, ma tam swoje aktualne zdjęcie, imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, pracę. Naprawdę nie ma w tym niczego dziwnego? Dla mnie status "wolny" znaczy mniej więcej tyle, co otwarty/chętny na nowe znajomości, zwłaszcza z płcią przeciwną. Po co więc wpisywać informacje niezgodne z prawdą?
agnieszszszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 11:48   #62
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie, jak Klempaa , z powodów czysto praktycznych. Status "w związku małżeńskim " skutecznie odstrasza wszystkich szukających przygód
Dokładnie, a jak jeszcze jakieś zdjęcie dziecka się przewinie, to spokój po wsze czasyChociaż ja am chyba jedno z mężem i zdzieckiem,ale prywatne, nie jest widoczne dla wszystkich,więc chyba trzeba by upublicznić zdjęcia, by działało,a z wiadomych przyczyn, nie każdy tego chce(i dobrze)

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Rzeczywiście bardzo poważny problem
Nie wiedziałam,że wizaż jest miejscem do rozwiązywania poważnych problemów
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2014-03-08 o 11:43
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 12:06   #63
agnieszszszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 22
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

susuanne, problem poważny lub błahy, nie wiem. Ja w każdym razie czuję się niezbyt komfortowo w tej sytuacji. Jesteśmy w związku i nie powinno się podawać mylnych informacji. Zaczęłam nawet myśleć, że może czatuje z kimś na FB i stąd ten status
agnieszszszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:40   #64
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Ja bym się nie przejmowała, bo zapewne status "wolny" ma od dawna i po prostu nie czuł potrzeby zmieniania tego jak zaczęliście ze sobą być - niektórzy na prawdę nie przywiązują wagi do takich rzeczy (uwierz mu).
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 15:07   #65
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Też nie zmieniam statusu, uważam to za niepotrzebne. Nie mam chyba nic zaznaczone?
Choć kiedyś miałam faceta, na fb miałam 'wolna' no i zagadał do mnie koleś, mówię mu, że jestem zajęta a on: no jak to? na fb masz że wolna?
Także dla niektórych chyba to nie do pomyślenia być wolnym na fb a zajętym w realu
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 18:45   #66
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Też nie zmieniam statusu, uważam to za niepotrzebne. Nie mam chyba nic zaznaczone?
Choć kiedyś miałam faceta, na fb miałam 'wolna' no i zagadał do mnie koleś, mówię mu, że jestem zajęta a on: no jak to? na fb masz że wolna?
Także dla niektórych chyba to nie do pomyślenia być wolnym na fb a zajętym w realu
A dla mnie to dziwne. Ludzie zaglądają na Facebooka codziennie, mają aktualne profile z imieniem, nazwiskiem, miastem pochodzenia, itp. Dlaczego wciskają takie kity z tymi związkami? Wstydzą się? Dla mnie to bardzo dziwne i właśnie głupie. Nie przywiązuje wagi do tego, że jest z Tobą w związku? Jeśli uważa, że status jest jego prywatną sprawą, w ogóle nie powinien tego zaznaczać. Dziś Internet ma olbrzymie znaczenie, bo można sobie poflirtować, poznawać ludzi, a status "wolny" przy takich zabiegach pewnie bardzo pomaga.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 19:06   #67
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Ja powiem tak. Gdyby mój mąż nie zaznaczył sobie statusu "W związku małżeńskim z..." to poczułabym się dziwnie. Ogólnie dla mnie zaznaczenie w "W związku z..." jest dość naturalne w poważniejszej relacji.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 19:14   #68
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Ja nie mam ustawione nic, a jestem od ponad 7 lat z Tż, we wrześniu bierzemy ślub. Tż też nie ma ustawionego statusu związku. Jakoś nie mam potrzeby tego ustawiać
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 19:20   #69
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Ja nie mam ustawione nic, a jestem od ponad 7 lat z Tż, we wrześniu bierzemy ślub. Tż też nie ma ustawionego statusu związku. Jakoś nie mam potrzeby tego ustawiać
No i okay, tutaj to akurat rozumiem. Nie macie po prostu nic. Autorka ma jednak inną sytuację - jej partner ma wpisany status "wolny". Może to ja jestem dziwna, ale dla mnie to jakiś absurd i głupota. To zupełnie tak, jakby ktoś mieszkał w Lublinie, a ustawił, że mieszka w Rzeszowie. Jasne, że sobie można wpisać, co się chce. Ale po co komu takie ściemy? Albo się nic nie wpisuje, albo wpisuje zgodnie z prawdą.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 22:50   #70
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Pewnie zaraz wyjdę na mentalną gimbazę ale trochę dla mnie dziwne, gdy ktoś, będąc w stałym i wyklarowanym związku, ma ustawiony widoczny "wolny". To trochę tak, jakby ktoś się wypierał swojego związku Dokładnie, jak napisała miaursula o Rzeszowie.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 09:50   #71
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
No i okay, tutaj to akurat rozumiem. Nie macie po prostu nic. Autorka ma jednak inną sytuację - jej partner ma wpisany status "wolny". Może to ja jestem dziwna, ale dla mnie to jakiś absurd i głupota. To zupełnie tak, jakby ktoś mieszkał w Lublinie, a ustawił, że mieszka w Rzeszowie. Jasne, że sobie można wpisać, co się chce. Ale po co komu takie ściemy? Albo się nic nie wpisuje, albo wpisuje zgodnie z prawdą.
ta, nie będę mu niczego podpowiadać, bo jeszcze ustawi sobie "wolny" Może Tż autorki jest z tych co mój - nie lubi jak inni wiedzą o nim za wiele. Zdjęć wspólnych na fejsa też raczej nie wrzucamy i nie epatujemy sobą. Ja przez długi czas miałam właśnie wpisaną inną miejscowość niż rzeczywiście, bo nie chciało mi się zmieniać Ostatnio jak sąsiadka się pytała go, czy nasze mieszkanie jest wynajmowane czy należy do nas to powiedział, że wynajmowane (a jest nasze) Na moje pytanie czemu tak powiedział stwierdził, że co mają inni wiedzieć No nie ogarniesz człowieka
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 11:08   #72
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Pewnie zaraz wyjdę na mentalną gimbazę ale trochę dla mnie dziwne, gdy ktoś, będąc w stałym i wyklarowanym związku, ma ustawiony widoczny "wolny". To trochę tak, jakby ktoś się wypierał swojego związku Dokładnie, jak napisała miaursula o Rzeszowie.
Zgadzam się
Szczególnie, jeśli ktoś kogoś zbywa, że "to nieistotne" i ma cały czas status wolny. Gdyby to było dla niego nieistotne, to by w ogóle nic nie zaznaczał. No niestety żyjemy w takim świecie, że zawieranie znajomości przez internet to chleb powszedni i moim zdaniem status związku jest ważny, jeśli ktoś korzysta z FB. I to wcale nie jest śmieszne, w skrajnym przypadku może prowadzić do życiowych dramatów, mam kilka koleżanek, które wkręciły się w związki z zajętymi lub wręcz żonatymi facetami nie wiedząc, że są w ich życiu tymi drugimi, bo facet nie raczył przez kilka miesięcy poinformować Status załatwia sprawę jasno, jeśli ktoś startuje do zajętego faceta, to już jest zła wola.

BTW - mój TŻ do czasu ustawienia statusu związku dostawał radosne esemesiki i maile, czy by nie poszedł na wesele, a może by poznał fajną koleżankę itd. Po ustawieniu statusu oraz "obsikaniu walla" - wspólne zdjęcia itd., minęło jak ręką odjął

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszszszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwólcie, że odkopię temat sprzed paru lat. Problem może wydać się do bólu dziecinny, ale niepokoi mnie jedna sprawa...
Od 4 miesięcy jestem w związku z pewnym facetem. Zazwyczaj nie przywiązuję wagi do takich spraw, ale zauważyłam zupełnie niedawno, że w swoim statusie na FB ma wpisane: "wolny". Zapytałam go, dlaczego tak, a on na to, że nie przywiązuje wagi do takich rzeczy. Czy waszym zdaniem mam powód do niepokoju? Kto przesadza: ja czy on?
Rozumiem, że mój partner nie chce się afiszować z naszym związkiem. Mógłby jednak albo nic nie ustawiać, albo ustawić swój prawdziwy status. Spotkałyście się kiedyś z takim problemem?
A co tu rozumieć? Nie bądź taka wyrozumiała dla niego Jedyny powód, żeby się "nie afiszować" to jeśli związek jest krótki i jeszcze świeży - miesiąc, może dwa... Ale 4 miesiące? Niektórzy po takim czasie już na ślub się decydują Moim zdaniem, jeśli facet nie jest dumny ze swojej kobiety, to coś jest nie tak
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 16:15   #73
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie mam statusu związku. Kto wie, że mam faceta, ten wie i to mi wystarczy.
Ja tak samo.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 18:40   #74
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez Evelyneee Pokaż wiadomość
Witam,
czy bedac w zwiazkach, zmieniacie swoj status na zajety, ukrywacie go, czy pozostawiacie 'wolny'? Nigdy nie zastanawialam sie nad tym, nie sadzilam ze to az tak istotne, ale obecnie jestem w takiej sytuacji, ze chetnie zobaczylabym, jak to tam u Was jest.
Czy w ogole sadzicie, ze status na facebooku jest istotny?
Nie, nigdy nie zmieniałam statusu, zawsze ustalałam z partnerem, że nie chce takiego cyrku. Po prostu facebooka traktuję z przymrużeniem oka i pewnym dystansem, wszelkie informacje nazbyt prywatne zachowuję dla siebie.

Dla mnie status na FB jest dość nieistotny, bo często widzę ustawione opisy dla "zmyły" albo falę plotek po każdorazowej zmianie.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 16:05   #75
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
A dla mnie to dziwne. Ludzie zaglądają na Facebooka codziennie, mają aktualne profile z imieniem, nazwiskiem, miastem pochodzenia, itp. Dlaczego wciskają takie kity z tymi związkami? Wstydzą się? Dla mnie to bardzo dziwne i właśnie głupie. Nie przywiązuje wagi do tego, że jest z Tobą w związku? Jeśli uważa, że status jest jego prywatną sprawą, w ogóle nie powinien tego zaznaczać. Dziś Internet ma olbrzymie znaczenie, bo można sobie poflirtować, poznawać ludzi, a status "wolny" przy takich zabiegach pewnie bardzo pomaga.

Mamy wspolne zdjecia, raczej nikt sie nikogo nie wstydzi nie mamy nic ustawione, po prostu brak informacji na ten temat. Brak statusu nie oznacza braku uczucia i nie oznacza wstydu i nieprzywiazywania wagi do zwiazku, skad to w ogole wzielas? Dla mnie liczy sie wspolne spedzanie czasu a nie status na fb

Co do flirtow: wolny, czy zajety - jesli chce zrobi swoje.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 16:17   #76
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez agnieszszszka Pokaż wiadomość
susuanne, problem poważny lub błahy, nie wiem. Ja w każdym razie czuję się niezbyt komfortowo w tej sytuacji. Jesteśmy w związku i nie powinno się podawać mylnych informacji. Zaczęłam nawet myśleć, że może czatuje z kimś na FB i stąd ten status
Trochę jestem przerażona w jakim kierunku idzie świat, skoro przejmujesz się taką błahostką jak status związku na portalu społecznościowym.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 16:19   #77
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Nie mam ustawionego statusu na fb, mój TŻ tak. Do statusów znajomych nie przywiązuję uwagi, chociaż mam jedną koleżankę, która co kilka miesięcy ma nowego chłopaka. Nie powiem, całkiem to ciekawe, obserwowanie jej życia uczuciowego

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2014-03-10 o 16:23
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 17:21   #78
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

A ja powiem szczerze, że dziwi mnie, że dla osób uważających, że statusy się nie liczą, status "wolny" jest ok, ale "w związku" już nie. Rozumiem ludzi, którzy w ogóle nie chcą mieć oznaczone i po prostu nic nie zaznaczają. Ale nie rozumiem, czemu ludzie uparcie zostawiają, że są wolni, skoro nie są. I ja bym się zwyczajnie dziwnie czuła, jakby facet uparcie nie chciał zmienić statusu z "wolny" na "w związku" będąc ze mną. Stwierdziłabym, że kręci na boku czy coś.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 17:27   #79
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Ja w ogóle nic nie mam napisane. Rozwalają mnie za to ,,skomplikowane związki'', nie wiem po co to, jakieś zagrywki, czy pokazywanie wszystkim, że ma się problem?.

Związki to nic. Jedna moja znajoma ma ustawione, że pochodzi z innego miasta- a od urodzenia mieszkała w tej samej pipidówie co ja.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 20:24   #80
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Mamy wspolne zdjecia, raczej nikt sie nikogo nie wstydzi nie mamy nic ustawione, po prostu brak informacji na ten temat. Brak statusu nie oznacza braku uczucia i nie oznacza wstydu i nieprzywiazywania wagi do zwiazku, skad to w ogole wzielas? Dla mnie liczy sie wspolne spedzanie czasu a nie status na fb

Co do flirtow: wolny, czy zajety - jesli chce zrobi swoje.
Nie mówię, że brak statusu oznacza brak uczucia. Mam na myśli tylko to, że nie rozumiem tych fałszywych informacji. Zawsze myślałam - może i trochę naiwnie - że normalne osoby albo podają prawdziwe informacje, albo w ogóle ich nie podają. No bo po co komu takie kłamstwa? Jak masz na imię "Anna" to ustawiasz, że "Katarzyna"? Tu działa to analogicznie - przynajmniej dla mnie.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Mnie by to po prostu zaniepokoiło, gdybym była w wyklarowanym związku, a partner miałby widoczny status "wolny". Jeśli nie chce się afiszować, niech nic nie ustawia, ale skoro nie jest wolny to po co te fałszywe dane?

A ludzie niby nie przywiązują wagi do Facebooka, a - przynajmniej u mnie w pracy - ciągle tam zaglądają i życie wirtualne jest dla nich istotne.
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 20:54   #81
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez agnieszszszka Pokaż wiadomość
Nie wiem, może przesadzam i wyolbrzymiam. Ale mój partner, tak, jak i ja, zagląda na FB każdego dnia, ma tam swoje aktualne zdjęcie, imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, pracę. Naprawdę nie ma w tym niczego dziwnego? Dla mnie status "wolny" znaczy mniej więcej tyle, co otwarty/chętny na nowe znajomości, zwłaszcza z płcią przeciwną. Po co więc wpisywać informacje niezgodne z prawdą?
ja miałam dokładnie tak samo, już dawno byliśmy w związku a tż miał na fb 'wolny'. nie przejmowałam się tym zbytnio, od czasu do czasu żartowałam, że pewnie wyrywa panny na fb wynikało to z tego, że tż po prostu nie przywiązuje wagi do fejsa.

po jakimś czasie ja sobie zmieniałam na 'w związku z...', czyli u niego też automatycznie pojawiło się, że jest ze mną w związku, ale on ma to teraz ukryte. już nie pamiętam czy widzi to tylko on czy czy tylko znajomi, chyba jednak tylko on.

mi to nie przeszkadza, nie widzę w tym nic złego. nasi znajomi przecież wiedzą i tak, że jesteśmy razem
może twój facet ma tak samo?
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 08:43   #82
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Nie mówię, że brak statusu oznacza brak uczucia. Mam na myśli tylko to, że nie rozumiem tych fałszywych informacji. Zawsze myślałam - może i trochę naiwnie - że normalne osoby albo podają prawdziwe informacje, albo w ogóle ich nie podają. No bo po co komu takie kłamstwa? Jak masz na imię "Anna" to ustawiasz, że "Katarzyna"? Tu działa to analogicznie - przynajmniej dla mnie.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Mnie by to po prostu zaniepokoiło, gdybym była w wyklarowanym związku, a partner miałby widoczny status "wolny". Jeśli nie chce się afiszować, niech nic nie ustawia, ale skoro nie jest wolny to po co te fałszywe dane?

A ludzie niby nie przywiązują wagi do Facebooka, a - przynajmniej u mnie w pracy - ciągle tam zaglądają i życie wirtualne jest dla nich istotne.
Dla kogoś na pewno życie wirtualne jest istotne. Dla mnie nie, mogłabym nie mieć fejsbuka, gdyby nie sprawy uczelniane.

I uważam, że ten status jest mało ważny. Kto chce niech zmienia z 'wolny' na 'w zwiazku' i później na 'to skomplikowane'. Ja nie mam nic zaznaczone i wszyscy zadowoleni. Kiedy byłam 'wolna' fejsbukowo również wszystko było w porządku.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 09:46   #83
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Uważam, że tłumaczenie faceta, który będąc w związku ma status wolny, że "nie przywiązuje wagi do Fejsbuka", to jakiś kompletny szit. Skoro nie przywiązuje, to kto mu ten status ustawił? Samo się wpisało? Dajecie sobie wciskać kit Taki facet po prostu kłamie, że nie ma dziewczyny.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 10:41   #84
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Uważam, że tłumaczenie faceta, który będąc w związku ma status wolny, że "nie przywiązuje wagi do Fejsbuka", to jakiś kompletny szit. Skoro nie przywiązuje, to kto mu ten status ustawił? Samo się wpisało? Dajecie sobie wciskać kit Taki facet po prostu kłamie, że nie ma dziewczyny.
No właśnie,bo skoro rzekomo nieprzywiązuje wagi do statusów na facebooku,to po kie ustawił sobie wolny.Przecież mógł nic tam ustawiać.Nie mieć wcale statusu,czy jest wolny,zajęty czy co innego
Dla mnie to dziwne.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 11:25   #85
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
No właśnie,bo skoro rzekomo nieprzywiązuje wagi do statusów na facebooku,to po kie ustawił sobie wolny.Przecież mógł nic tam ustawiać.Nie mieć wcale statusu,czy jest wolny,zajęty czy co innego
Dla mnie to dziwne.
no ale też zależy jaka jest pełna argumentacja. coś w stylu "nie, bo to dla mnie nieważne", ale facet ma przy tym status 'wolny' jest faktycznie dziwne. akurat argumenty mojego faceta były bardzo sensowne i nie doszukuje się w tym niczego dziwnego, tym bardziej że on w ogóle mało na tym fejsie ma
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 14:13   #86
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Wszystko zależy jak kto traktuje fejsa. Znam ludzi którzy w sumie rzadko korzystają, mało co piszą, nic nie wrzucają, o sobie też niewiele. Wtedy rozumiem brak statusu związkowego.
Jest jednak spora grupa ludzi którzy są aktywni, potrafią skasować post/muzykę po skrytykowaniu go przez znajomych, opisują swoje wyjścia i imprezy, sporo prywatnych fotek i nagle okazuje się że nie ma czasu zmienić statusu z "wolny" na "w związku". Wtedy coś mi mocno śmierdzi i zazwyczaj okazuje się ze taka osoba kręci na boku.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 15:03   #87
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Wszystko zależy jak kto traktuje fejsa. Znam ludzi którzy w sumie rzadko korzystają, mało co piszą, nic nie wrzucają, o sobie też niewiele. Wtedy rozumiem brak statusu związkowego.
Jest jednak spora grupa ludzi którzy są aktywni, potrafią skasować post/muzykę po skrytykowaniu go przez znajomych, opisują swoje wyjścia i imprezy, sporo prywatnych fotek i nagle okazuje się że nie ma czasu zmienić statusu z "wolny" na "w związku". Wtedy coś mi mocno śmierdzi i zazwyczaj okazuje się ze taka osoba kręci na boku.
Mnie to już nawet nie chodzi o to. Dla mnie akurat jest to całkiem normalne, że ludzie nie ustawiają statusów w ogóle. Status związku to jednak inny rodzaj informacji niż imię i nazwisko. Zresztą Facebook nie jest portalem randkowym, więc status związku nie jest tu sprawą niezbędną. Dla mnie dziwne jest tylko to, co napisała autorka w jednym z postów - są w związku, a on ma status "wolny". Nie musi ustawiać od razu "w związku", albo koniecznie "w związku z...", ale niech też nie kłamie, że jest "wolny". Bo to się tak zaczyna, że niby nie przywiązuje wagi...
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 15:25   #88
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Czy przywiazujecie wage do statusu zwiazku na facebooku?

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Mnie to już nawet nie chodzi o to. Dla mnie akurat jest to całkiem normalne, że ludzie nie ustawiają statusów w ogóle. Status związku to jednak inny rodzaj informacji niż imię i nazwisko. Zresztą Facebook nie jest portalem randkowym, więc status związku nie jest tu sprawą niezbędną. Dla mnie dziwne jest tylko to, co napisała autorka w jednym z postów - są w związku, a on ma status "wolny". Nie musi ustawiać od razu "w związku", albo koniecznie "w związku z...", ale niech też nie kłamie, że jest "wolny". Bo to się tak zaczyna, że niby nie przywiązuje wagi...

Oczywiście że można nic nie ustawiać, tak też jest ok (chociaż śmieszy mnie to gdy są zdjęcia ze ślubu pary, nazwisko zmienione na podwójne i milion pińcet buziaczków na tablicy), jednak status wolny podczas gdy jest się w związku mnie dziwi, toż to zmiana/ukrycie statusu trwa może minutę.

I moje doświadczenie z panami po ślubie którzy ukrywali status związkowy jest takie, że zdradzali żony w najlepsze. Nie twierdzę że kady tak robi, jednak jest to dla mnie lekko podejrzane .
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-12 16:25:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.