Ciao Surveys - płatne ankiety online - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-21, 23:58   #61
Asik1604
Zadomowienie
 
Avatar Asik1604
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 298
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

Cytat:
Napisane przez izzie Pokaż wiadomość
chyba mogę , mam nadzieję, to portal ePanel

Przychodzą Ci ankiety z ePanel?
Ja tam jestem od trzech tygodni i jeszcze nie dostałam żadnej ankiety...


Z Ciao dostałam ostatnio ankietę, która miała zająć mi 15 minut, a zajęła ponad godzinę, z czego przy ostatnim pytaniu komputer mi się zawiesił

W czytanie meili i kliknie w banery też się bawię, ale są to groszowe sprawy, może do starości uzbieram minimum do wypłaty
Asik1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 01:41   #62
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

Cytat:
Napisane przez Asik1604 Pokaż wiadomość
Z Ciao dostałam ostatnio ankietę, która miała zająć mi 15 minut, a zajęła ponad godzinę, z czego przy ostatnim pytaniu komputer mi się zawiesił
Mam ochotę spróbować, ale przy takim tempie nawet za prąd mi się nie zwróci
W klikanie reklam to już w ogóle nie wierzę, szkoda by mi było zmarnowanego czasu.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 07:39   #63
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

Cytat:
Napisane przez Asik1604 Pokaż wiadomość
Przychodzą Ci ankiety z ePanel?
Ja tam jestem od trzech tygodni i jeszcze nie dostałam żadnej ankiety...
Dużo przychodzi mi ankiet na temat dzieci, bo jestem mamą, moze dlatego
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 21:56   #64
nattkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 77
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

Już dawno nie wypełniałam ankiet z Surveys. Owszem, przychodzą na maila ale prawie do każdej nie spełniam warunków
__________________

nattkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:33   #65
katarinka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

no właśnie... co do nie spełniania warunków...
Od jakiś dwóch miesięcy jestem użytkownikiem i owszem-dostaje ankiety ale do żadnej się niby nie kwalifikuje. Najzabawniejsze jest to że pokazują ten komunikat dopiero po odpowiedzeniu na około 10 pytań czyli robią sobie taką mniejszą ankietę, piszą że się nie zakwalifikowałam a tak na prawdę mają wypełnioną ankietę i nie muszą za nią płacić. Tak właśnie pomyślałam dzisiaj kiedy po raz kolejny nie zakwalifikowali mnie do ankiety za którą płacić mieli 20 zł. i oczywiście komunikat pojawił się dopiero po tym jak odpowiedziałam na kilka pytań związanych z firmą sony ;/ ;/ jak dla mnie to oni własnie tak zarabiają i robią ludzi w balona...

profil mam cały zaktualizowany i nie wierzę po prostu że nie spełniałam warunków żadnej z jakiś 8 ankiet które mi przysłali;/
katarinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 20:10   #66
Phantom
Przyczajenie
 
Avatar Phantom
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

Ja także próbuję zarabiać przez internet...
Jednak nie na ankietach, a na innych serwisach na necie...
Obecnie bardzo pilnie poszukuję kogoś życzliwego z kontem e-gold
Jeśli ktoś ma owe konto, proszę aby do mnie napisał, miałabym prośbę przelania pieniędzy, bo sama nie posiadam, a zakładać nowych nie można.
Będę bardzo wdzięczna.
Phantom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:33   #67
kinkonga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

Witam
Ja niedawno rozpoczęłam przygodę z kasą w necie.. Zanim zarejestrowałam się w pierwszym serwisie czytałam dużo dużo i zresztą nadal czytam.. Podstawą żeby dostać cokolwiek to uświadomienie sobie że internet to drugi świat: ogromne społeczeństwo więc też oczywiście ogromny rynek.. Można zarobić naprawdę wielkie pieniądze.. w sumie wszystko ma tu swój odpowiednik.. Ludzie wykształceni z odpowiednimi kwalifikacjami mogą w internecie zbijać naprawdę kokosy.. Ale są też reklamy banery ankiety.. to tak jakbyście składały długopisy w domu xD Trzeba też pamiętać że po drugiej stronie monitora siedzi człowiek, który, tak jak w realu, może albo być dobry i uczciwy jak i Was oszukać.. Takie serwisy są określane mianem SCAMU. Klikanie w bannery czy zainstalowanie surfbarrów to chwilka moment.. ale nie przynosi też dużych zysków.. aby odnieść sukces trzeba pracować z ludźmi, zachęcać, udzielać się.. Najgorsze są pierwsze miesiące, bo wtedy najszybciej się zniechęcamy. Ale przecież jak w każdej pracy i w takiej można się ustawić potrzeba jedynie cierpliwości..

Ja osobiście ciułam sobie jedynie z klików narazie.. Niestety dopiero dzisiaj mogłam dorwać się do kompa na tyle żeby może kogoś namówić do wzięcia udziału w jakimś projekcie.. Dziwi mnie to, że jest tu tyle osób, które dyskutują o zarabianiu w necie.. Część z Was jest zarejestrowana.. Pomagacie sobie i doradzacie.. Dlaczego nie dołączacie linków referencyjnych.. pojawił się tylko jeden.. Samym klikaniem naprawdę będziemy do emerytury zbierać xD

Jeśli któraś jest zainteresowana to oczywiście odpowiem na pytania na które potrafię (dotyczą takich stron w których się udzielam) i podrzucę link (nie trawię SPAMU gdzie to link jest najważniejszy a nie udzielona pomoc)
kinkonga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 18:02   #68
xxxsugarxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxsugarxxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 252
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

Hej. Mam pytanko. Na Ciao Surveys w dziale "Moje centrum nagród" w tabelce wszystko mam ok, tyle, że przy jednej ankiecie w rubryce "Nagroda" jest napisane "Otwórz projekty"- co to oznacza?
xxxsugarxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:22   #69
az19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

czy może wiesz jak żądać wypłaty za ankiety?mam 30 dychy i nie chcą wypłacić.klikam żądaj wypłaty i nic
az19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 23:49   #70
Susette Crackers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 72
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

Dziwne. Ja nie miałam z wypłatą żadnego problemu. Może spróbuj napisać do nich i zapytać dlaczego tak jest?

Ja od jakiegoś roku korzystam z CiaoSurvey, coś tam już zarobiłam i wypłaciłam. Czasami można dorwać za wypełnienie ankiety 35 zł, tylko, że ja zwykle do takich się nie kwalifikuje, co mnie denerwuje, no, ale cóż. ciułam dalej ;d
Susette Crackers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:30   #71
isiunia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online



i jak az19 udało Ci się wypłacić te pieniązki, bo ja mam dokladnie ten sam problem nie moge wcisnac zadaj wyplaty mimo ze mam konto na paypal mam 60 zl pisalam do nich ale nie odpisuja
isiunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 20:16   #72
az19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

jakim cudem zażądałaś wypłaty za ankiety i jak to zrobiłaś bo ja próbuje swoje 30 dychy odzyskać napisz krok po kroku co robisz będe ci wdzięczna
az19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:38   #73
az19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

POMOCY może ktoś mi podpowie jak wypłacić kase z tych ankiet . Proszę krok po kroku ,być może coś robie do bani
az19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 19:19   #74
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 42
Dot.: Ciao Surveys - płatne ankiety online

Aktualnie i ja próbuje w w/w serwisie przez Kamila02121984. Zobaczymy co z tego wyjdzie, w wolnej chwili można spróbować powodzenia
8ffe7f6f9a74453efbc496d3c34d755c4c5ba14f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.