Odchudzanie czas zacząć - część V. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-27, 14:51   #61
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

dev fajna sukieneczka!
a Ty jaka szczuplutka

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość


Karolinitka porzuciła odchudzanie, bo źle to nią wpływało a reszta zagineła
niedobre gadziny wzięły ze mnie przykład
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:04   #62
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

właśnie wcinam śniadanko
dzisiaj mam ostatni dzień wolnego, jutro powrót na uczelnię.

co do tych męskich ciałek, to owszem fajnie byłoby mieć takie mięsko, ale nie szukam na siłę, po to żeby mieć pierwszego lepszego i być z nim po to tylko żeby być-co bardzo nie podoba się mojej mamuśce
ona nie potrafi zrozumieć, że to jest moje życie, moja sprawa i ciągle mnie wypytuje kiedy sobie kogoś znajdę a to jest takie męczące.
Noo...mamy mają to do siebie ale to nasze życie i to my potem ewentualnie męczymy się z kimś nieodpowiednim u naszego boku a nie mamusia Ja tam mojej córeczki tak łatwo nie oddam

Cytat:
Napisane przez joasia_sia Pokaż wiadomość
Oooo, zazdraszczam - o przygarnięciu kota myślę już chyba od dwóch lat i coś zdecydować się nie potrafię



A co to za program...?

No tak, mnie - kiedy wpadam na pomysł jedzenia, gdy nie jestem głodna - zwykle pomaga hasło, że "tego, czego szukam, tam nie znajdę", ale na przykład tym razem już nie.
Tak sobie myślę coraz częściej, że zamiast skupiać się na zasadach żywieniowych, regułach, kaloriach, węglach i białkach, wystarczyłoby do zachowania szczupłej sylwetki uporać się ze świrami w głowie - a wtedy wszystko jedno, co bym jadła, bo jadłabym wtedy, kiedy naprawdę jestem głodna i przestawałabym po najedzeniu
Wierzyć się nie chce, że to takie proste

Laislo, widzę, że Ty też kociara...?
A mnie jakoś odwagi brak, żeby podjąć decyzję o kocie. Co ja bym z tym biedakiem zrobiła w razie wyjazdu albo gdyby zachorował?
To program na tvn style "Co mnie zżera" o bulimiczkach i anorektyczkach w skrócie, o ich walce o normalność.
Tak, ja też kociara. Miałyśmy jednego kota, potem było nam mało i wzięłyśmy drugą z fundacji, taką z przeszłością..Teraz jest bardzo kochana tylko nie dogadują się z naszą pierwszą i chyba już nigdy się nie polubią Kociar to tutaj cały poczet, jeszcze[B]Sweet[B] ma sierściucha..właśnie, co ze Słodziaczkiem.. Chyba tylkoSamara ma pieska

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Powiem tak ja kotka polecam bardzo bardzo gorąco mój to jest najważniejszy mieszkaniec domu, moi rodzice martwią się czasami o niego bardziej niż o mnie
Tak...wokół zwierzaków kręci się życie domowe
Cytat:
Napisane przez domisia1944 Pokaż wiadomość
Melduje się i ja wielki słoń po świętach
Czuje sie jakby mi przybylo z 5 kg
Na wage chyba dopiero za miesiac wejde :x

5cz. wątku ooo
Ja też za miesiąc odważę się zważyć

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą Laisla, że jest Tżet to już samotnie się do lodówki nie ciągnie, ale z drugiej strony to On namawia "a może frytki, a może kebab, a może lody..." i kiedy odmówisz to zaczyna się awantura, że przecież z czego my się odchudzamy, my takie chudzielce, a kochanego ciałka nigdy za wiele i tak źle i tak niedobrze
Noo..prawda..właśnie..każ da sytuacja ma dwie strony medalu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:08   #63
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Dwa psy też mam tylko mieszkają na dworze przy budach
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:10   #64
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Ja stwierdzam,że nie mogę mieć za dużo wolnego, bo wtedy ciągle ciągnie mnie do jedzenia
A u mnie jest odwrotnie bo mam czas aby dbać o skład jedzenia i właściwą porę czyli tak ok co trzy godziny. Gdy pracuję, to czasami do wieczora przegryzam tylko migdały, a później bywa, że nadrabiam wieczorem. Choć staram się tego jednak nie robić

Witajcie nowe dziewczyny

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Dwa psy też mam tylko mieszkają na dworze przy budach
No rzeczywiście..Ty masz możliwości lokalowe na całe stadko
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:10   #65
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
a Karolinitka, ania, madzia_h, niunia_ona udzielają się jeszcze?
Karolinitka nie udziela się tutaj ponieważ to ciągłe pisanie o dietach, ćwiczeniach i jedzeniu wpędzało ją w jakieś głupie myśli więc nie ma co ryzykować. Z tego co wiem to czyta Nas czasem więc Ją pozdrawiam.
Ania była jeszcze niedawno, ale gdzieś zniknęła. Niunia_ona udzielała się w tylu wątkach, że o Nas zapomniała. A Madzia_h już dawno się stąd zwinęła, nie wiem dlaczego.

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
mogę się pochwalić sukienką ?
Mój kolor. Bardzo Ci pasuje ta sukienka, dobrze w niej wyglądasz.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:22   #66
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

co do zwierzyńca to mam 2 pieski- jednego który jest z nami od narodzin (taki czarnuszek), drugi- "przybłęda" rudy obydwu lubiłam jednakowo do momentu gdy mój dziadek zaczął faworyzować rudego( skubany ten to jest pieszczoch. Jak widzi że ktoś idzie to chodzi brzuchem, w sensie że się czołga żeby go głaskać). Dziewczyny może to głupie, ale widziałam smutek w oczach czarnego, i to jego lubię bardziej

idę sprzątać mieszkanko dziewuszki
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:29   #67
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
co do zwierzyńca to mam 2 pieski- jednego który jest z nami od narodzin (taki czarnuszek), drugi- "przybłęda" rudy obydwu lubiłam jednakowo do momentu gdy mój dziadek zaczął faworyzować rudego( skubany ten to jest pieszczoch. Jak widzi że ktoś idzie to chodzi brzuchem, w sensie że się czołga żeby go głaskać). Dziewczyny może to głupie, ale widziałam smutek w oczach czarnego, i to jego lubię bardziej

idę sprzątać mieszkanko dziewuszki
Mój kocur to też zazdrośnik
On to jest rozpieszczony na całej lini , ja już mówiłam mojej mamy ,że jakby można się zamienić to chciałabym być moim kotem
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 17:59   #68
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Dev ale figurka Kolejna kandydatka na U
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 18:12   #69
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dev ale figurka Kolejna kandydatka na U
dzięki dziewczyny za miłe słowa
do U to mi jeszcze brakuje :P najpierw muszę zobaczyć 6 z przodu
__________________

dev123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 18:23   #70
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Dev, ty szczuplaczku, ależ masz nogi długie i zgrabne

Swoją drogą, coraz bardziej chce mi się śmiać - ten wątek powinien się raczej nazywać "Akceptować siebie czas zacząć, część ..."
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 19:42   #71
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za miłe słowa
do U to mi jeszcze brakuje :P najpierw muszę zobaczyć 6 z przodu
Matko, Tobie też nie dałabym więcej niż 60kg...chyba, że masz jakieś 180cm to może 70..nie wiem co jest ale ani Ty ani Promyczek nie wyglądacie na swoją wagę
Cytat:
Napisane przez joasia_sia Pokaż wiadomość
Dev, ty szczuplaczku, ależ masz nogi długie i zgrabne

Swoją drogą, coraz bardziej chce mi się śmiać - ten wątek powinien się raczej nazywać "Akceptować siebie czas zacząć, część ..."
Coś w tym jest

A ja wróciłam właśnie z rolek i porządnie się wymęczyłam. Jeszcze orbitrek w nocy, dietka wzorowa, za miesiąc będę mogła wejść na wagę
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 19:57   #72
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za miłe słowa
do U to mi jeszcze brakuje :P najpierw muszę zobaczyć 6 z przodu
Naprawdę ważysz ponad 70kg? Ja bym Ci dała jakoś 65. Nie wyglądasz na 70 w ogóle.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

U mnie zero diety, wiem, że może to kolejna wymówka, ale nie dam rady jeść redukcyjnie i się uczyć po 9 godzin dziennie, a tyle się uczę - tak to jest jak się olewało naukę większość roku, a teraz mam tydzień na opanowanie materiału z całego roku akademickiego z 6 przedmiotów. Jem 4 posiłki dziennie, ale ładuję się węglami głównie - makaron, chleb, ryż, jakieś słodycze też wpadają, no i kawa oczywiście.

A po sesji chcę wrócić na R. Bo już pewnie trochę ponad 60 na wadze.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:04   #73
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Naprawdę ważysz ponad 70kg? Ja bym Ci dała jakoś 65. Nie wyglądasz na 70 w ogóle.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

U mnie zero diety, wiem, że może to kolejna wymówka, ale nie dam rady jeść redukcyjnie i się uczyć po 9 godzin dziennie, a tyle się uczę - tak to jest jak się olewało naukę większość roku, a teraz mam tydzień na opanowanie materiału z całego roku akademickiego z 6 przedmiotów. Jem 4 posiłki dziennie, ale ładuję się węglami głównie - makaron, chleb, ryż, jakieś słodycze też wpadają, no i kawa oczywiście.

A po sesji chcę wrócić na R. Bo już pewnie trochę ponad 60 na wadze.
Dorzuć jakieś pesteczki i orzeszki dla mózgu
Trzymam kciuki za powodzenie na egzaminach.

Aż się rozmarzyłam normalnie - kiedy to było, kiedy ja się spinałam do sesji i uczyłam po całych dniach...

U mnie jedzeniowo ok - trochę już świra dostaję od myślenia o tym, co jem, więc staram się skupiać bardziej na tym, żeby zdrowo było niż na zachowaniu limitu kalorii.
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:10   #74
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez joasia_sia Pokaż wiadomość
Dorzuć jakieś pesteczki i orzeszki dla mózgu
Trzymam kciuki za powodzenie na egzaminach.

Aż się rozmarzyłam normalnie - kiedy to było, kiedy ja się spinałam do sesji i uczyłam po całych dniach...

U mnie jedzeniowo ok - trochę już świra dostaję od myślenia o tym, co jem, więc staram się skupiać bardziej na tym, żeby zdrowo było niż na zachowaniu limitu kalorii.
Dziękuję. Miałam kupić orzechy wczoraj, ale zapomniałam. Sama nie wiem, czy to efekt placebo, czy naprawdę mają takie działanie, ale autentycznie mam jaśniej w głowie jak zjem sporą garść przed nauką.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:13   #75
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Naprawdę ważysz ponad 70kg? Ja bym Ci dała jakoś 65. Nie wyglądasz na 70 w ogóle.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

U mnie zero diety, wiem, że może to kolejna wymówka, ale nie dam rady jeść redukcyjnie i się uczyć po 9 godzin dziennie, a tyle się uczę - tak to jest jak się olewało naukę większość roku, a teraz mam tydzień na opanowanie materiału z całego roku akademickiego z 6 przedmiotów. Jem 4 posiłki dziennie, ale ładuję się węglami głównie - makaron, chleb, ryż, jakieś słodycze też wpadają, no i kawa oczywiście.

A po sesji chcę wrócić na R. Bo już pewnie trochę ponad 60 na wadze.
Czytasz w moich myślach bo właśnie miałam Ciebie zapytać jak idzie dieta Będzie dobrze, teraz nauka najważniejsza może uda się te węgle trochę białkiem zastąpić jedynie? A jak tata sobie radzi na Dukanie? nadal sukcesy?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:31   #76
Feigned
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 122
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

ooo witam drogie panie
chyba zostanę tu z wami na trochę, bo motywacja to zdecydowanie to czego mi potrzeba, a widzę, że tu nieźle z tym
przy 169cm ważę ok. 57 kg, ogólnie jest nienajgorzej, ale nie za dobrze się ze sobą czuję, w sumie na kg mi niespecjalnie zależy, jakby cm poleciały to byłoby bardzo miło
ale zaczęłam niedawno, więc może do wakcji jakoś pójdzie.. dzisiaj już trochę pogrzeszyłam, ale wstyd mi, więc się nie przyznam powiem tylko, że powinnam mieć zakaz wstępu do wszelkich fast foodów odbiłam to sobie trochę na rolkach, ale żałuję i tak.
Krzyczcie na mnie jak będzie trzeba, motywujcie, bo już tyle razy się łamałam, że tym razem nie mogę
Feigned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:32   #77
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Naprawdę ważysz ponad 70kg? Ja bym Ci dała jakoś 65. Nie wyglądasz na 70 w ogóle.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

U mnie zero diety, wiem, że może to kolejna wymówka, ale nie dam rady jeść redukcyjnie i się uczyć po 9 godzin dziennie, a tyle się uczę - tak to jest jak się olewało naukę większość roku, a teraz mam tydzień na opanowanie materiału z całego roku akademickiego z 6 przedmiotów. Jem 4 posiłki dziennie, ale ładuję się węglami głównie - makaron, chleb, ryż, jakieś słodycze też wpadają, no i kawa oczywiście.

A po sesji chcę wrócić na R. Bo już pewnie trochę ponad 60 na wadze.
serio serio , 174cm/76kg
__________________

dev123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:44   #78
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Czytasz w moich myślach bo właśnie miałam Ciebie zapytać jak idzie dieta Będzie dobrze, teraz nauka najważniejsza może uda się te węgle trochę białkiem zastąpić jedynie? A jak tata sobie radzi na Dukanie? nadal sukcesy?
-12 kg w 4 tygodnie i teraz już na U przechodzi z tego co wiem. Facetom łatwiej się chyba chudnie.

Cytat:
Napisane przez dev123 Pokaż wiadomość
serio serio , 174cm/76kg
Nie widać.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 20:53   #79
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
-12 kg w 4 tygodnie i teraz już na U przechodzi z tego co wiem. Facetom łatwiej się chyba chudnie.


Nie widać.
to dobrze
__________________

dev123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 21:06   #80
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

dev wymień wagę!
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:08   #81
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
-12 kg w 4 tygodnie i teraz już na U przechodzi z tego co wiem. Facetom łatwiej się chyba chudnie.
Wow! Trochę to tempo zależy też chyba od tego, kto ile ma do zrzucenia..tylko na tej diecie podobno kg wracają łatwo, trzeba się pilnować po przejściu na normalne jedzenie..Oby tacie udało się utrzymać efekty bo 12 kg to już z pewnością robi różnicę, nawet dla samego zdrowia
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 21:09   #82
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
dev wymień wagę!
hehe , z wagą wszystko ok niedawno u lekarza się też ważyłam i moja nawet trochę zaniża
__________________

dev123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 22:22   #83
darkchocolate1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 25
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Bardzo czesto nie moge zjesc obiadu w domu dlatego też jesli na sniadanie jadłabym np. 2 łyżki płatków owsianych+1 łyżka otrębów owsianych plus jogurt naturalny danone, pózniej jabłko lub inny owoc i w porze obiadu jogurt z 2 czy 3 łyżkami otrębów i dopiero w domu mieso lub ryba plus warzywa bedzie ok?

Odkryłam taką owsiankę Melvit znacie?

Edytowane przez darkchocolate1
Czas edycji: 2011-04-27 o 22:25
darkchocolate1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 23:35   #84
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Dev ładna sukienka i Twoja figura super znów powtarzam za dziewczynami, że nie wyglądasz na swoją wagę


Feigned witaj
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 08:00   #85
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Mój brat też szybko schudł normalnie nie zauważyłam a on już taki chudy ale potem mu to wróciło bo zaczoł sobie pozwalać teraz znowu jest na diecie i też znowu dużo schudł zobaczymy co będzie Oby dał rade.
Jedyne co mu zazdroszczę to jego podejścia jak ma ochotę na pizze to zje itp. on nie ma pojęcia o kcal itp. (ma dietę z cateringu) dla niego się liczy ilość jeśli zje pizze mogłaby mieć z 400kcal a mały kawałek to nie liczy się to ,że tyle kcal tylko po prostu porcja mała
To jest piękne , zazdroszczę jak cholera
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 08:11   #86
joasia_sia
Raczkowanie
 
Avatar joasia_sia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 447
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez Tynusia Pokaż wiadomość
Mój brat też szybko schudł normalnie nie zauważyłam a on już taki chudy ale potem mu to wróciło bo zaczoł sobie pozwalać teraz znowu jest na diecie i też znowu dużo schudł zobaczymy co będzie Oby dał rade.
Jedyne co mu zazdroszczę to jego podejścia jak ma ochotę na pizze to zje itp. on nie ma pojęcia o kcal itp. (ma dietę z cateringu) dla niego się liczy ilość jeśli zje pizze mogłaby mieć z 400kcal a mały kawałek to nie liczy się to ,że tyle kcal tylko po prostu porcja mała
To jest piękne , zazdroszczę jak cholera
Tynusiu, ale Ty chyba nie musisz się tak ograniczać, żeby aż żałować sobie kawałka pizzy od święta? Pamiętam ze zdjęć, jaką drobniutką i szczuplutką figurkę masz

Dziwnie to zabrzmi, ale zmęczyłam się tym urlopem
Ciągle gdzieś latam, załatwiam, gonię na określoną godzinę - to męczące, szczególnie na urlopie.
A jeszcze wczoraj się okazało, że do złożenia wniosku o wydanie nowego paszportu potrzeba, żebym zrobiła to osobiście, wrrr. Co oznacza jutro rano wycieczkę do innego miasta i wybulenie 140zeta plus zdjęcie

Jedzeniowo plan jest taki, a co wyjdzie to nie wiadomo, bo ostatnio z tym u mnie różnie.
Za to widzę - nawet bez ważenia - że święta i tydzień w domu to u mnie najmarniej kilo do przodu.

(koktajl z banana, gruszki, jabłka i sałaty )
1. kawałek razowego daktylowca i razowego mazurka bakaliowego
2. dwie kromki chleba żytniego z pastą z bobu, do tego brukselka duszona w pomidorach z pieczarkami i cebulą
3. ciecierzyca w pomidorach z ogórkami kiszonymi, kapusta kiszona albo inne warzywo gotowane
4. połowa pieczonego pstrąga z resztą brukselki
__________________
Sama skóra i kości nie dadzą Ci radości!
joasia_sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 11:50   #87
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Dzień dobry

mój brat cioteczny też jest na Dukanie, od lutego zeszłego roku. Ile dokładnie schudł nie wie, wiem, że do lipca było -23kg ( miał co zrzucać)
później jakoś listopad- luty przerwa- trochę kg mu przybyło i od lutego do teraz znowu Dukan i ponownie ładnie gubi

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

a ja wczoraj troszkę zgrzeszyłam, ale dzisiaj już jest ładnie
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:31   #88
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez joasia_sia Pokaż wiadomość
Dziwnie to zabrzmi, ale zmęczyłam się tym urlopem
Ciągle gdzieś latam, załatwiam, gonię na określoną godzinę - to męczące, szczególnie na urlopie.
A jeszcze wczoraj się okazało, że do złożenia wniosku o wydanie nowego paszportu potrzeba, żebym zrobiła to osobiście, wrrr. Co oznacza jutro rano wycieczkę do innego miasta i wybulenie 140zeta plus zdjęcie

Jedzeniowo plan jest taki, a co wyjdzie to nie wiadomo, bo ostatnio z tym u mnie różnie.
Za to widzę - nawet bez ważenia - że święta i tydzień w domu to u mnie najmarniej kilo do przodu.

(koktajl z banana, gruszki, jabłka i sałaty )
1. kawałek razowego daktylowca i razowego mazurka bakaliowego
2. dwie kromki chleba żytniego z pastą z bobu, do tego brukselka duszona w pomidorach z pieczarkami i cebulą
3. ciecierzyca w pomidorach z ogórkami kiszonymi, kapusta kiszona albo inne warzywo gotowane
4. połowa pieczonego pstrąga z resztą brukselki
Wlaśnie, ciecierzyca, muszę dorwać gdzieś ciecierzycę bo uwielbiam. Dzięki za inspirację
Fakt, biegania trochę przy takich rzeczach jest ale później wyjeżdżasz sobie i wszystko wygląda inaczej z perspektywy kilometrów i innych krajobrazów
Ja lecę do mechanika przed zajęciami wymienić koła na letnie bo w sobotę długa droga przede mną
Jedzeniowo i ćwiczeniowo jest jak najbardziej ok, ale też po świętach zostało nieco nadbagażu, to pewne
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:48   #89
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Dzień Dobry
A ja dzisiaj chodzę do tyłu bo wczoraj od 19 do dzisiaj do 5,30 w pracy byłam bleee
Dev nie widać po Tobie w ogóle tej wagi Może ta waga u lekarza kłamała
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 13:32   #90
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 737
Dot.: Odchudzanie czas zacząć - część V.

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
A ja dzisiaj chodzę do tyłu bo wczoraj od 19 do dzisiaj do 5,30 w pracy byłam bleee
Dev nie widać po Tobie w ogóle tej wagi Może ta waga u lekarza kłamała


Ale mi gorąco 27 stopni u mnie w cieniu
__________________

dev123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.