Kurza Klatka Piersiowa - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 18:46   #61
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Madziallena a co wkońcu wyszło z tym Zakopanem? Ja też bym sie wkurzyła na twoim miejscu. Bo naczekałaś się tyle czasu, a tu w ostatnim momencie to odwołuja... I kiedy masz znów tam jechac??
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 15:22   #62
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Pczoła ja sie wkurzyłam nieziemsko no ale musze czekać do 17 maja i to na dodatek do innego lekarza(też do zakopanego) i to nie jest pewne jeszcze. Nie ma sie co dziwić przeciez wszyscy wiedzą co to znaczy czekać,to czekanie jest własnie najgorsze!Tym bardziej jeżeli komuś zależy na czasie... Mam nadzieje że Wam plany sie tak nie sypią jak mi Pozdrawiam Buźka
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 23:15   #63
ŁukaszQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 82
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Chciałem zapytać Michallla albo kogoś innego po operacji czy z normalną klatką podnosi sie wydolność fizyczna czy tylko samopoczucie? Bo ja myślałem że jak będe z miesiąc po operacji (jeśli do niej dojdzie (oby) ) to zaczne trenowac biegi długodystansowe
ŁukaszQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 13:21   #64
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Miesiąc to chyba trochę za krótko . Będziesz musiał trochę dłużej poczekać żeby sport uprawiać. Ale zadałeś dobre pytanie bo też mnie to interesuje czy podniesie się też wydolność fizyczna.
Pozdrawiam
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 08:10   #65
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Elo wszystkim Chciałam tylko napisać że byłam u lekarza w Zakopcu i no cóż... Naczekałam sie chwile zanim mnie lekarz przyjął był całkiem inny niż ten do którego byłam zapisana... Liczyłam na coś innego a w efekcie było tylko "prosze sie schylić",postukał troche w mostek i powiedział że no cóż trzeba z tym jakoś żyć bo nic zrobić sie nie da,żaden lekarz o zdrowych zmysłach mnie nie weźnie pod nóż bo wady prawie nie ma:/ Jak nie ma jak jest!! i jeszcze ze nie każdy może wyglądać jak jakaś tam sławna osoba... A ja wcale nie chce wyglądać jak sławna osoba tylko chce wyglądać normalnie! Nie żądam gwiazdki z nieba przecież... Ale ja sie tak łatwo nie poddam dzwonie do poznania i zaczynam od początku Pozdrówka papa
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 23:26   #66
ŁukaszQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 82
Wink Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

To co to za idiota w tym zakopcu Ja do Poznania jadę 16 lipca a jak mi koleś powie coś w tym stylu co powiedział tobie Madziu to sie ciutke vvqrvvie, przecież nie mogą sobie tak olewać pacjentów Ale nie martw sie bo z tego co czytałem na innych forach to właśnie w Poznaniu są najlepsi spece od tej roboty
ŁukaszQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:38   #67
destroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Witam! Mam 14lat i jak Wy mam problem z moja super klata. Mianowicie to kurza klatka piersiowa. Chce sie tego pozbyc. Moja jest taka ze strasznie wystaje. (nie mam problemu jesli chodzi o znajomych ktorzy by sie wysmiewali lub cos, zawsze razem sie smiejemy ze mam jakiegos aliena w sobie lub cus) Jest strasznie do przodu. Nie wiem czemu. Ortopeda powiedzial ze jest to rodzinnne czy jakos tak genetyczne chyba. Jak sie pytalem co moge zrobic to wiadomo: "duzo plywaj". Nie mam dostepu do czestego korzytsania z basenu.

Jakie cwiczenia znacie na ta klatke. Pomuszcie ludzie. Mysle ze cwiczenia moga nie pomoc ale jak klata troche wymeznieje i pokryje sie miesniami to nie bedzie tego tak widac. Tylko czy z tym sie potem bedzie normalnie zylo? Czy nie bedzie stwarzac to potem zadnych komplikacji? Aha chcialem powiedziec ze klata nie wiem jak to nazwac czesto dostaje takich "atkow" klucia. Straszny bol :P Co to?
destroy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 22:03   #68
ŁukaszQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 82
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Siema!
Nie masz basenu to rób pompki i brzuszki, ja robie już od roku i wyglądam świetnie (no poza tymi zapadniętymi żebrami :P)

P.S.
Pompki na klate a brzuszki żeby bebech nie wystawał :P
ŁukaszQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 08:53   #69
destroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Ok trzeba zaczac Zeby jakos wygladac
Ile dziennie gdzies tak godzin cwiczysz? To pompki na klate :O? xD Po ile tego robisz Bedzie trzeba pracowac wkoncu zaczac nad soba
destroy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 21:36   #70
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Siemka... Mam do Was wszystkich pytanie: Co sądzicie o tej fotce którą zamieściłam. Czy ta wada jest rzeczywiście niewidoczna?? Bo już jestem tak zdenerwowana na tą olewke lekarzy że najchętniej to bym sobie młotkiem tą klate naprawiła Please piszcie co sądzicie i jak to wygląda w waszym przypadku najlepiet to jak dacie jakieś swoje fotki albo podobne:P pozdróffka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kurza klatka(z lewej).jpg (25,1 KB, 394 załadowań)
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 18:34   #71
ŁukaszQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 82
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

[img=http://img106.imagevenue.com/loc1158/th_78198_1212_122_1158lo. JPG]

To ja (monster :P)

Madziallena według mnie ta wada jest troche widoczna jednak ale nie tak bardzo jak u mnie.
ŁukaszQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-05, 17:15   #72
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

ŁukaszQ Ty masz lejkowatą? Bo tak wywnioskowałam z fotecki Owszem,lejkowate są bardziej zdymane niż kurze... No ale sam widzisz że na tej fotce którą ja zamieściłam widać coś tam:P To raczej nie jest normalna klatka:/ Co sie martwić-mój kuzyn woła na mnie kurza stopka Kurze i Lejkowate klatecki 3majcie sie
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 19:47   #73
ŁukaszQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 82
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Ja mam 100%... no może nie 100% ale mam na pewno kurzą
ŁukaszQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 06:14   #74
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Kurzą!? No szo Ty... Ja bym powiedziała że lejkowatą,bo na fotce widze coś tam wklęsłego A jeżeli masz kurzą to ja tam nic nie widze... hmmm może dlatego że jesteś facetem inaczej to wygląda Pozdro buziak
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 15:46   #75
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

ŁukaszQ u ciebie to tam prawie nic nie widać. I mnie się wydaje tak jak Madzi że masz lejkowata klatkę. Nie widzę żeby ci mostek wystawał..
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 21:46   #76
destroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Jako ze sam mam kurza KLATE Mowie Wam ze lukaszq tez taka ma :P Ze sam posiadam to wiem jak wyglada i powiem Ci ze mamy prawie takie same Lejkowata wyglada inaczej. (wiem bo kumpel ma ) jest taka hmmm "dol" mozna powiedziec na klacie :P I nie wiem co jest gorsze. Jezeli moje kurzostwo nie bedzie sie poglebiac to nei bedzie tak zle. Klata zmeznieje i nie bedzie widac :p
destroy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 10:54   #77
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

No własnie... Tak więc inaczej wygląda u faceta a ineczej u babki Bo jak widać na tej fotce którą ja zamieściłam mostek jest wypukły. I tylko mostek. A jeżeli Wy macie coś wypukłego to bardziej idzie tez na żebra chyba... Nie znam sie za bardzo na lejkowatych ale własnie wiem że coś tam jest wklęsłego a na fotce od ŁukaszQ też jest wklęsłe(tak jakby żebra:/)... No ale jak mówie inaczej to wygląda u faceta a inaczej u dziewczyny... Pozdro 3majcie sie cieplutko
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 16:40   #78
badyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

ja tez mam ten problem.nie mam kompa.prosze o kontakt pod num 503366458
badyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 21:15   #79
mroczekk
Raczkowanie
 
Avatar mroczekk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 56
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

hejka.. mam 17 lat i mam taki sam problem jak wy.. sam juz nie wiem co robic.. probowalem cos cwiczyc ale nic to nie daje.. jestem strasznie chudy, lopatki mi widac, zebra jeszcze bardziej i ten mostek wystajacy... nie mozna sie pokazac tak nad jeziorem, na basenie.. jak tylko ktos to zobaczy to sie smieje i pyta co to.. ehh co robic.. ;// wygladam tragicznie.. teraz wakacje a ja z roku na rok wygladam coraz gorzej...


poradzcie cos.. zapraszam na gg 3639591


a to moje zdjecia..

http://img522.imageshack.us/my.php?i...3469759vy1.jpg
http://img519.imageshack.us/my.php?i...9278053vm2.jpg
http://img522.imageshack.us/my.php?i...7171105in4.jpg

straszne..
mroczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 09:31   #80
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

mroczekk nie łam się Fakt nie zaprzecze bo Twoja wada jest większa od mojej ale tu też jest plus dla Ciebie,bo masz ogromne szanse na operacje! I kiedyś sie tego pozbędziesz,a ja no cóż zaczynam w to wątpić A Ty jedź do Poznania nie mam z tym szpitalem żadnych doświadczeń,ale podobno jest dobry,a jeżeli chodzi o doświadczenia to odradzam Zabrze i Zakopane bo tam traktują ludzi jak psy Poza tym jesteś szczupły,gdybyś nabrał ciała wada byłaby mniej widoczna 3maj sie buziak
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 09:45   #81
destroy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Ej kur*a sory ale czy ktos kiedys mial ta operacje w ogole? Wierzycie ze beda chceili Was operowac? :/ Oj nie badzmy glupii.... mamy te wade i trzeba bedzie sie z nia pogodzic. Kazdy ma swoje plusy i minusy i nie lamac sie ja mam 14 lat i caly czas postanawiam cos z tym robic. Cwiczenia itp. Przeciez jak sie nabierze miesni na klacie to kto bedzi to widzial? A o operacji nawet nie mysle bo to jest nie realne. Moim zdaniem nie ma co sie przejmowac bo to nic nie da a wziosc sie za siebie. Ja mam te sama wade i zyje. Licze caly czas zeby sie tylko nie poglebiala a chce aby dostatecznie sie zniwelowala.


Aha ps ja swojego "aliena" zawsze dociskam. Przyciskam to co jakby tak wystaje. Moze to jest jakis sposob xD
destroy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 10:51   #82
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

A czy może ktoś z was się orientuje kiedy lekarze kończą strajki??
Bo dzwoniłam niedawno żeby umówić się na wizyte do szpitala, ale powiedzieli mi, że w czasie strajku poradnie nie przyjmują pacjentów. I zastanawiam się ile jeszcze będę musiała czekać...
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 18:00   #83
Pletwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 40
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Witam Was . mam ten sam problem. walcze z tym niemal całe życie ale od około półtora roku zacząłem walczyć bardziej. i chyba są efekty. Robcie pompki ale kilka serii Pozdrawiam
Pletwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 23:33   #84
mroczekk
Raczkowanie
 
Avatar mroczekk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 56
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

mówisz pompki ? po ile pompek robisz? i po ile serii ? a tak w ogóle ile masz lat ? ;] i ile juz cwiczysz ze widzisz efekty.. ?



masz swoje fotki z klatka ?
mroczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:05   #85
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

destroy nie wierzysz w operacje,ok. Możesz nie wierzyć ale zobacz sobie na stronę szpitala w Poznaniu albo nawet napisz do jakiegoś tamtejszego lekarza każdy Ci powie że wykonuje operacje i wszystko dokładnie wytłumaczy. Oczywiście że operacje sie wykonuje m.in. że to jest wada wrodzona i prowadzi pewne powikłania(mniejsza pojemność płuc itp) A poza tym rozmawiałam już z wieloma osobami które były operowane I mam nadzieje że ja też będe kiedyś miała szanse. Pozdro
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:33   #86
ŁukaszQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 82
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Mroczek za przeproszeniem chudy jesteś jak nie wiem co Zacznij uprawiać jakiś porządny sport i jedz jak najwięcej i rób jak najwięcej pompek bo to naprawde dużo daję, nie ma co się nad sobą użalać bo nawet po operacji jak już będziesz miał płaską klate to i tak to nędznie będzie wyglądało jak nie ma mięśni. Naprawde dobrze ci radze. Moi dwaj kumple nigdy nie zauważyli żebym miał coś nie tak z klatą (tylko kiedyś były teksty że jestem chudy jak mieszkaniec auschwitz bo byłem -chudy oczywiście) ale teraz sami są pod wrażeniem że ja już w miarę dobrze wyglądam a oni (mimo prostych) mają pozapadane klatki właśnie z braku mięśni
ŁukaszQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:00   #87
mroczekk
Raczkowanie
 
Avatar mroczekk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 56
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

wiem, wiem ze jestem chudy ^^ co mi dobrego proponujesz? ile pompek dziennie i po ile serii i w oógle jaki jeszcze cwiczenia? myslisz ze jakbym kupil laweczke ze sztanga pomogloby cos.. ? bo u Ciebie to nawet dobrze wyglada.. chcialbym wygladac tak jak Ty ;]
mroczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:02   #88
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Chciałam tylko dodać, że chłopakowi lepiej jest ćwiczyć żeby ukryć swoją wadę. Bo jak chłopak przypakuje trochę to wygląda fajnie. A dziewczyna z bardziej widocznymi mięsniami to co innego...;]
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:53   #89
mroczekk
Raczkowanie
 
Avatar mroczekk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 56
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

no masz racje.. dziewczyna ma duzo gorzej.. z wada u chlopaka mozna jeszcze zyc.. troche mozna "przypakowac" i miesnie zakryja.. a u dziewczyny bedzie jeszcze bardziej widoczne..
mroczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 17:51   #90
Pletwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 40
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Mroczekk robie 4 razy po 25 powtórzeń i 5 seria 20 powtórzeń po około minute i dwie minuty miedzy seriami. lat mam 28 . Pczoła no masz racje jeśli chodzi o ćwiczenia to chłopakowi łatwiej a jeżeli chodzi o basen to znów Dziewczyna ma lepiej bo ma strój kąpielowy a chłopak jak założy strój to pomyślą że cos jest nietego. ŁukaszQ ćwiczenia i nabrania ciała zamaskuje wade. ja troche w złym kierunku robie ale co tam wazne zeby było jak naj mniej widać. zresztą zobaczcie. Pozdrawiam Was
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...bf1838a54.html
Pletwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 00:09:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.