Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-28, 17:24   #61
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

ja mam nadzieje ze mi tylko nie zostana ślady po farbie i zbyt widoczne blizy ale są kremy etc . ( sam widziałem co maści potrafią takze wole miec widoczne lekko blizy niz ten tatuaz . Wsumie było by ok jakbym sobiee zrobił palcach , łopatce etc...... a to jest na rece Ja chyba bede usuwał we wrocławiu poniewaz jest najblizej mnie w centrum terapi laserowej . Cena jest za 1 zabieg a nie za 1 cm kwadratowy . Kosztuje 300 zł . Także sie dcyduje . Izzka tym tam usuwałas możesz mi coś powiedziec ...warto ?? napisz cos cokolwiek na temat swoich rezultatów . plz


P.s pozdrowienia dla noemi18 za ciepłe słowa papapa
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 20:28   #62
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Znalazłem inna fotke przed i po efekty nie sa zaciekawe :/ jest blizna ale chyba mozna ja za pomoca masci doprowadzic do lepszego stanu

Aha i bardzo ważne laserem można usuwać tatuże tylko wtedy jeżli użyty barwnik nie zawiera magnezu ponieważ nie usuwa go !!!


Mam nadzieje ze mój nie był robiony z barwnikiem który zwierał magnes jak nie to mam przechlapne i bede musiał z nim żyć bo na chemie i operacje wyciencia sie nie zgodze za duże bedą ślady po nim :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przyklady01_big.jpg (13,0 KB, 2206 załadowań)
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 21:11   #63
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Tat B Gone system

http://www.tatbgone.com

To jest ta metoda bez zabiegowa bez laserów i środków chemicznych poprostu nagładasz te wynalazki na tatuaz i ponoć sie ściera czy tam traci barwe . Efekty sa niezłe ale koszt tego produktu bardzo wysoki . Takze jak ktos sprubuje lub spróbował prosze ja tu opisac ( tak z ciekawości czy wogule to prawda czy fałsz )


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg {5B78B7BF-FFF6-4CC6-8017-EE59A87E7A39}_ltra.jpg (14,4 KB, 1070 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg {37F1E533-6112-4650-8008-1BF87269C28A}_crs.jpg (22,4 KB, 804 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg {61A150B8-B75A-4962-9111-CBEC89CED048}_ArmbandFinal22.jpg (30,2 KB, 891 załadowań)
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 21:14   #64
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

kolejne efekty Tat B Gone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg {2635500D-E07F-454A-B75C-1F721E1EA2E1}_bfly_b.jpg (17,7 KB, 533 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg {B750F871-8FFD-4594-8499-57C0BE7F4354}_bfly_c.jpg (18,0 KB, 514 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg {DB95BDF0-8680-426A-9138-95C288B2A1F2}_tribal.jpg (10,2 KB, 514 załadowań)
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 21:18   #65
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

cena $289.00 za 6 miesiecy , $469.00 za 10 miesiecy ( dolarów) jedynie moge pocieszyć zainteresowanego kupnem tych kosmetyków :p ze przesyłka ze stanów jest gratis ale to nie zmienia faktu ze jest ro niesparwdzona metoda ale jesli ktos ma kase
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 21:40   #66
Izkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 59
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Usuwam właśnie tatuaz w CTL we Wroclawiu i póki co jestem po drugim zabiegu. Laser ,tórymmam usuwany ten tatuaż to CO2 ale jest jeszcze jeden rodzaj lasera, którym można usunąć tatuaż z tym , że zależy wszystko od głębokości barwnika. U mnie blizna jest z tym , że z upływem czasu robi sie coraz płytsza i praktycznie wyrównuje sie ze skórą. Przed usunięciem tatuażu myślalam , że po bardzo krótkim czasie będzie już po wszystkim , ale teraz wiem ,że usunięcie tatuażu wymaga czasu. Choćby same blizny wymagaja czasu ,aby były płytsze. Spokojnie mogę Ci polecić CTL,a zreszta musisz sam zadecydować .Nie wiem jak w tej chwili , ale jeszcze 2 miesiące temu można było udac się na darmowa konsultację do CTL i wtedy lekarz może dopiero ocenić czy tatuaż można usunąć, jaką metodą i jakie to przyniesie efekty. Życzę więc powodzenia i do dzieła !!!
Izkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 21:56   #67
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Dzięki wielkie Izkaa

Ja tez bede usuwał we wrocławiu i chyba tez w CTL ale wiem że jeszcze mozna w centrum dermatologi esteczynej tez we wroclawiu wykonać ten zabieg laserem rubinowym .Takze nie ma co juz niebawam musze sie umuwic na wizyte także mam nadzieje ze mi poszczęści i wszystko bedzie ok A o rezultatch napewno bede informował .

http://www.derma-puls.com.pl

P.S

Dzięki Izzka jeszcze raz za pomoc i rade 3maj sie i powodzenia i zeby ci zniknoł ten tattoo bez sladów papapa
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 22:50   #68
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Kolejna Informacja jaką udało mi sie znaleść :

Usuwanie tatuażu laserowo- jest to bardzo kosztowna metoda, najlepszy efekt jest przy kolorze czarnym który jest płytko wprowadzony pod skóre, żółty barwnik jest bardzo trudny do usunięcia zazwyczaj wymagane jest kilka zabiegów, przy barwniku głęboko wprowadzonym i przy tym dziwnego pochodzeniu (tatuaże więzienne itp.) efektywne usunięcie laserowe jest praktycznie nie możliwe! Efekty są tez zależne od umiejętności chirurga plastycznego/dermatologa!

EFEKTY








Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg us5a.jpg (53,3 KB, 1088 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg us5b.jpg (44,2 KB, 1010 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg us5c.jpg (20,1 KB, 843 załadowań)
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 16:56   #69
Napoleonkaperdzasti
Raczkowanie
 
Avatar Napoleonkaperdzasti
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 52
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

dla mnie to bez sensu jest robić sobie tatoo a pozniej go usuwac eh ludzie to powinni sie najpierw sto razy zastanowić nad tym bo pozniej tego takie skutki bez sensu...
__________________
Twoje wewnętrzne piękno zależy tylko i wyłącznie od Ciebie
Napoleonkaperdzasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 19:03   #70
agi:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 17
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

hejpisz pisz o efektach i przebiegu całej akcji usówania ponieważ sama zamierzam sobie taki zabieg zafundować ale jeszcze niewiem gdzie.Pozdrawiam i powodzenia
agi:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 21:07   #71
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez agi:)
hejpisz pisz o efektach i przebiegu całej akcji usówania ponieważ sama zamierzam sobie taki zabieg zafundować ale jeszcze niewiem gdzie.Pozdrawiam i powodzenia
Najpierw musze pójsc na konsultacje , jak powie ze bedzie w miare ok to sie zgodze jak nie to nie bede musial cierpiec z powodu swej głupoty Jesli sie zdecyduje napewno bede pisał bo wiem ze trudno znalesc jakies informacje o efektach . pozdro papa
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 21:11   #72
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Cytat:
Napisane przez Napoleonkaperdzasti
dla mnie to bez sensu jest robić sobie tatoo a pozniej go usuwac eh ludzie to powinni sie najpierw sto razy zastanowić nad tym bo pozniej tego takie skutki bez sensu...
masz racje potwierdzam cóż mam nadzieje ze go usune ja osobiscie odradzam tatto jak juz to róbcie go wmiejscach mało widocznych .
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-12, 12:30   #73
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam,

Jestem jedna z osob ktora chce usunac tatuaz.Zrobilam go miesiac temu,ale efekt jest nie taki jak chcialam,jestem zalamana i jedyna szansa na pozbycie sie go jest usuniecie.Zabiego laserowy jest strasznie kosztowny,ale wole wydac kupe kasy niz miec 'to' na lopadce... .Jest duzy i w tym jest problem...Mieszkam w Gdansku i bede usuwala tatuaz w Epi-Centrum.Jeden zabieg kosztuje 300 zl.
Nie dlugo ide na konsultacje i okarze sie ile potrzeba zabiegow.
Pozdrawiam
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 08:26   #74
Joung
Przyczajenie
 
Avatar Joung
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: usuwanie tatuaży-pomocy!!!

Dziewczyny, a probowalyscie przerobic tatuaz?
Jezeli nie chcecie miec z jakis przyczyn swojego tatuazu, to istnieje mozliwosc przerobienia go - jest to drozsze niz nowy tatoo, ale tanszy niz zabieg usuniecia, wiec jezeli po prostu sie znudzil, to mozna wymyslec cos co bedzie obecnie ciekawe. Co Wy na to?
Joung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 16:44   #75
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: usuwanie tatuaży-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Joung
Dziewczyny, a probowalyscie przerobic tatuaz?
Jezeli nie chcecie miec z jakis przyczyn swojego tatuazu, to istnieje mozliwosc przerobienia go - jest to drozsze niz nowy tatoo, ale tanszy niz zabieg usuniecia, wiec jezeli po prostu sie znudzil, to mozna wymyslec cos co bedzie obecnie ciekawe. Co Wy na to?

Moja siostrzenica w latach młodości zrobiła sobie tatuaż na kostce wielkości pięciozłotówki zielony. W tamtym roku chciała usunąć go, ponieważ wstydziła się go (a była to anarchia), a ona pracuje na kierowniczym stanowisku. rozważała usunięcie (laserowe), ale po konsultacjach zrezygnowała, ponieważ dowiedziała się że blizny na pewno zostaną i prawdopodobie będzie to gorzej wyglądało niż w obecnej chwili tatuaż. Więc zdecydowała się na pokrycie tego tatuaża innym, i muszę wam powiedzieć dziewczyny że wygląda to bardzo ładnie, tatuażu z pod spodu prawie nie widać i siostrzenica jest bardzo zadowolona
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 18:31   #76
---->LadyLuck<-----
Raczkowanie
 
Avatar ---->LadyLuck<-----
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 80
Dot.: usuwanie tatuaży-pomocy!!!

Chirurgiczne usuwanie tatoo jest to dużym problem chirurgicznym, albowiem następstwem jest blizna, często widoczna i nieestetyczna. Mały tatuaż (do 2 cm śr.) można wyciąć, a skórę , o ile nie ma nadmiernego napięcia, po prostu zeszyć. Po usunięciu większych tatuaży do zamknięcia rany wykorzystuje się techniki plastyki miejscowej (płaty skóry z sąsiedztwa rany) lub przeszczepy skóry. Czasami skuteczne okazuje się użycie metod dermabrazji (ścieranie powierzchownej warstwy skóry zawierającej barwnik). W tym przypadku gojenie następuje poprzez wynaskórkowanie rany. Trwa to zwykle ok. 14 dni. Oczywiście bardzo rozległych tatuaży obejmujących wiele okolic ciała usunąć się nie da. W zależności od wielkości usuwanego tatuażu zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.
Ja również polecam "przerobienie" tatoo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przyklady01_big.jpg (13,0 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usuwanie_tatuazy_alexlazr_1.jpg (7,5 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usuwanie_tatuazy_alexlazr_1.jpg (7,5 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przyklady01_big.jpg (13,0 KB, 160 załadowań)
__________________
to the world you may be one person,but to one person you may Be The World
---->LadyLuck<----- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 14:09   #77
Joung
Przyczajenie
 
Avatar Joung
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: usuwanie tatuaży-pomocy!!!

Powiem Wam ciekawostke:

Kolega kilka lat temu zrobil sobie tatuaz na nodze o wymiarach 2cm x 2cm. Nic nie znaczacy...Po pewnym czasie zrozumial, ze to co zrobil, bylo nieporawne i postanowil usunac tatuaz. (Tu najwazniejsze, w jaki sposob to zrobil), otoz dowiedzial sie ze sok z cytryny rozpuszcza barwnik (posiadal on tatuaz koloru czarnego i byl to podobno zwykly jak to kiedys sie stosowalo tusz - do pieczatek czy jakos tak). Samodzielnie wysterylizowanym skalpelem zaczal delikatnie "skrobac" skore i gdzy juz pojawily sie pierwsze krople krwi, polal to ow sokiem z cytryny - podobno troce pieklo .Tatuaz wtedy wygladal na ostrzejszy i wyrazniejszy, pewnie przez to, ze zdarl jakas pierwsza warstwe skory. Efekt koncowy jest taki, ze nie ma zadnej blizny, a tatuaz wyblakl do takiego stopnia, ze trzeba przypatrywac sie z odleglosci 20 cm, zeby cos zobaczyc.
Znam go od dluzszego czasu i dopiero jak mi powiedzial i pokazal to dopiero zauwazylem.
Daje do myslenia... zobaczymy co jeszcze ktos wymysli.

Pozdrawiam
Joung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 13:16   #78
dyspersja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
nowa metoda usuwania tatuażu

Witam Was
Jak większość z Was piszących, mam problem z tatuażem zrobionym dawno temu w bardzo amatorski sosób. Wyczytałam w jakim czasopiśmie, że istnieje nowa metoda usuwania tatuażu po której nie zostają blizny. Wiem tylko tyle, że tatuaż jest wchłaniany przez organizm. Niestety nie znam szczegółów ani też zabardzo nie orientuję się naczym to polega.

Dlategoteż jeśli ktoś z Was orientuje się jak się nazywa ta metoda baaaardzo proszę o info ...
Szukam również dobrej kliniki na terenie Warszawy zajmujacej się np laserowym usuwaniem tatuaży.

Naszczęście mój tatuaż jest koloru czarnego i bez wypełnienia, dlategoteż mam nadzieję że uda się go trwale usunąć bez blizn.


Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi i serdecznie wszystkich pozdrawiam.
dyspersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 23:21   #79
aga0527
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

witajcie!!! jak bardzo sie ciesze ze znalazlam ta strone! ja rownierz mam tatuaz od roku czasu juz po miesiacu chcialam sie go pozbyc mimo tego iz myslalam ze to byla przemyslana decyzja no coz teraz bardzo zaluje! jest mi bardzo ciezko znalezc info od osob ktore juz usunely laserowo tatuaz!!!ale widze ze ty znalazles naprawde duzo informacji oraz zdjec!! ja jestem ze szczecina wiec zdecyduje sie usunac go u siebie w laser studio!!efekty na ich stronie sa niesamowite ale czy tak faktycznie jest???? chcialabym aby ktos szczerze powiedzial!!zaczne robic to teraz jesieni aby do lata choc troche sie zagoilo!!o efektach bede na bierzaco informowac!!! pozdrawiam!!!!
aga0527 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 11:41   #80
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Z czego sie orientuje blizny zostana i skora w miejscu usuniecia tatuażu jest troszke inna niz normalna . Niesługerujmy sie zdjęciami bo mogą być nieprawdziwe . Jeśli ktoś moze wysłac mi fotke jak wyglonda skóra po zabiegu byłbym bardzo wdzięczny . Bo powoli rezygnujre z opcji usunięcia ponieważ niechce mieć blizn Pozdro dla wszystkich i ciesze sie ze ta strona moze komuś pomóc
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 12:19   #81
lovepigulka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

ratunku musze usunac tatuaz majac 15 lat opelnilam blad zrobilam sobie tatuaz na lydce ukrywalam sie jak moglam przed starymin ale jednak po 16 urodzinach czyli po 3 miesiacach sie niestety dowiedzieli....ratunku prosze o pomoc
lovepigulka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 14:14   #82
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

trzeba bylo sie spytac rodzicow,bo tak czy siak sie dowiedza o tatuazu...ja moich namawiam,ale sie nie godza :/ a usunac to nie weim...wiem ze to starsznie ejst drogie i bolesne.
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 08:21   #83
strong*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witam wszystkich,
ja miałem spory, więc usunięto mi expanderem, ale można oczywiście i laserowo. Nie spotkałem jednak nikogo, kto usunąłby porządny tatuaż jakimś cudownym środkiem. Natomiast słyszałem, że można go rozmazać.
Zabieg robiłem w IQ Medica. Blizna w zasadzie niewidoczna.
strong* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 12:44   #84
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Expanderem?A co to za metoda i na czym polega?Jak moze to opisz ja albo daj linka. Jeszcze nie bylam na wizycie,ale ide jutro,lecz do innego gabinetu.W Laser Line konsultacja (chyba do konca wrzesnia)jest bezplatna, i mozna zrobic za 50 zl. probke laserowego usuniecia tatuażu.
Dzwonilam rowniez do innego gabinetu,gdzie lekarz powiedzial iz nie ma w Polsce na chwile obecna tak dobrego lasera ktory moglby usunac tatuaz calkowicie bez blizn itd.Wiec ja juz sama nie wiem,lepiej usunac laserowo,czy chirurgicznie przeszczepic skore czy moze skorzystac z metody dermabrazji?
Czy ktos wie gdzie w Trojmiescie mozna skorzystac z takiej metody?
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 07:22   #85
strong*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Mój tatuaż był wielkości mniej więcej karty do gry. Proponowano mi usunięcie laserem albo expanderem, ale przekonałem się do tego drugiego, chociaż tak naprawdę, to do końca sam nie wiem dlaczego. Exspander zakłada się pod skórę na kilka miesięcy celem rozciągnięcia skóry. Gdy jest jej jest już na tyle dużo, aby można było zszyć brzegi rany, usuwają tatuaż ... i po zabawie. Oczywiście robili to w znieczuleniu.
Też miałem bezpłatną konsultację i to w dodatku nie odchodząc od komputera. Napisałem maila, poprosili o klika szczegółów i przesłali mi propozycje. Wejdź na ich stronę www.iqmedica.com Jak będziesz miała pytania, to chętnie odpowiem.
strong* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 10:27   #86
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Moj jest wielkosci dloni,na lopadce,czyli duzy;/.Przesylalam sporo maili do roznych klinik z pytaniem ile bedzie kosztowal zabieg usuniecia?W Szczecinie wlasnie w Laser Studio wywalili mi cene 3000-4000 zl.Eeeee(bez komentarza)wiec sie podlamalam.Moge wiedziec ile ten Twoj zabieg kosztowal?I czy masz moze zdjecie po zabiegu?
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 10:27   #87
daniel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

ja sie zdecydowalem na usunięcie laserowe CO2 , narazie mam konsultacje za 2 tygodnie . Czekamy co powie lekarz i wtedy ostatecznie zadecyduje czy go usuwać .

Ps. strong* masz moze mozliwośc umieszczenia fotki jajk wyglonda to miejsce po usunieciu expanderem ?? dzieki wielkie i do usłyszenia . Pozdro
daniel20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 08:28   #88
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Jestem juz po konsultacji,w sumie to nie dowiedzialam sie niczego nowego,wszystko co powiedziala mi kobieta wiedzialam.Nie moglam zrobic proby,poniewaz jestem za mocno opalona.Musze poczekac miesiac az skora odzyska swoj naturalny kolor.Jak mnie zapewniala,blizny po zabiegu laserowym nie zostana.Ale koszt tak jak sie spodziewalam to 300 zl. (-10%) za jeden zabieg a na jednym sie nie skonczy napewno.
W sumie wszystko zalezy od proby,bo jezeli efekt bedzie beznadziejny to usuwac nie bede.Sama lekarka powiedziala ze tataz jest ladny i ladnie zrobiony;/,moze i tak ale jest za duzy i zle sie z nim czuje.
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 07:57   #89
strong*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tatuaż , JAk USUNĄĆ !!! I gdzie ??

Witajcie

Niestety też nieźle mnie to kosztowało - sam expander coś 1400, a potem za całą resztę zapłaciłem jeszcze prawie 4000.

Ale jestem zadowolony. Jak będę miał trochę luzu to zrobię fotkę.

strong* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-12, 14:14   #90
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: usuwanie tatuaży-pomocy!!!

witam! nawet nie wiedzialam, ze zalozony przeze mnie watek az tak sie rozwinal! mizelo juz troche czasu od kiedy prosilam o pomoc i jak na razie, nie zdecydowalam sie na zaden z zabiegow...
ale to, co pisze dyspersja brzmi ciekawie... bez blizn? byloby fajnie, ale jakos w to nie moge uwierzyc...
a te dziewczyny, ktore poddaly sie zabiegom, moglyby zamiescic fotki "przed" i "po", bo zainteresowanie, jak widac, jest spore (oj, te bledy mlodosci...) i chetnie bysmy poogladaly...
pozdrawiam wszystkie wytatuowane dziewczyny!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.