Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 09:09   #61
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Nuna gratulacje! pisz częściej!
Magiusa Tobie też juz gratuluję wierzę, że to malenstwo: )
Się dziewczyny pozarazaly fajnie fajnie nie tylko ja się będę męczyć z dwójka

Robiłam dzisiaj próbny tort na roczek i już wiem, że będziemy musieli zamówić: ( przepis prosty, w miarę szybki, ale niestety tak mnie brzuch i plecy rozbolaly od stania przy kuchni, że nie dam rady: ( a potem taka ledwo zywa sprzatalam kuchnię. .. ech może na 2 urodziny uda mi się zrobić swój tort

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cos Ty wogóle nie bierz sie za takie rzeczy, zamów i tyle, a za rok ulepicie już razem z Antkiem ulubionego bohatera na tort


Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Magi
Trzymam i nie puszczam




Super
Już nas nie opuszczaj






Hahah to tak jak to auto z ikei z reklamy

Dobra a już się zastanowiłaś czy nas odwiedzisz??




Musisz się oszczędzać, toż to już przecież 3 trymestr chyba?

W swoim życiu zrobisz tyle tortów że palców braknie, za niedługo już po 2 na rok


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
oooooo zastananowiłąś się oooooo to wymyśliłaś ja nie mam co się zatsnawiać, zostało na tym,ze kwestia gdzie będzie spotkanie

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Megi, doczytalam i trzymam kciuki

kurde laski nie wiem co robic.. ja i te moje dylematy :/ chce kupic bebetto nico wozek i swoj sprzedac, juz jest wystawiony aleeeee, napisalam do producenta czy kupujac teraz spacerowke kiedys tam moge do niej kupic sama gondole i napisal ze nie ma takiej mozliwosci.. i teraz nie wiem.. chce drugie dziecko w przyszlosci iiii zostawiajac swoj wozke nie bede musiala kupowac nowego za x czasu, ale nico spacerowka podoba mi sie bardziej i nie mam pojecia co robic.. nie wiem ile ta moja panna jeszcze pojezdzi w wozku a kupywac wozek i pozniej sprzedawac i kupywac nowy to mija sie z celem :/ liczylam na to ze poprostu bym dokupila sama gondole a teraz d.pa teraz po cichu mam nadzieje ze wozka nie sprzedam i bede miala czas na poszukiwanie w polsce cos co mi bedzie oddpowiadac

a i tylko chce napisac ze Natalia zaczela chodzic, drepcze wszedzie max po 6 kroczkow ale smiga! jest przy tym bardzo ostrozna i jak jest nie pewna to bach na pupke i raczkuje ale robi to cudnie w koncu powiedziala tata i tz jest w 7 niebie
za dreptanie

Co do wózka ,t o moze kup komplet z gondolą od razu

Cytat:
Napisane przez mamami88 Pokaż wiadomość
Witam w nowym watku niestety was bie nadrobie kurcze nie mialam was kiedy podczytac mąż w domu na urlopie to korzystaliśmy i prawie nas nie bylo w domu. 1 maja byliśmy na grilu i powiem wam ze malutki chodził po całym ogrodzie sam a w domu nie chce wiec juz nic nie rozumiem w czwartek pierwsze urodziny Filipa boze jak ten czas zlecial. Odkryłam rowniez dlaczego moje dziecko jet nie do zniesienia ...... Górna jedybka mu wychodZi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u nas tez były bolące jedynki, wiec wiem co to znaczy ;/

My dzisiaj pospaliśmy do 9:00 cały cykl dnia rozregulowany
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:14   #62
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Cos Ty wogóle nie bierz sie za takie rzeczy, zamów i tyle, a za rok ulepicie już razem z Antkiem ulubionego bohatera na tort




oooooo zastananowiłąś się oooooo to wymyśliłaś ja nie mam co się zatsnawiać, zostało na tym,ze kwestia gdzie będzie spotkanie



za dreptanie

Co do wózka ,t o moze kup komplet z gondolą od razu


u nas tez były bolące jedynki, wiec wiem co to znaczy ;/

My dzisiaj pospaliśmy do 9:00 cały cykl dnia rozregulowany
No wlasnie te jedynki jakas katastrofa widze ze mu bardzo dokuczaja




Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Magiusa trzymam kciuki !!!

Esskapada gratki za kroczki



Przemek też żadnych dźwięków nie powtarza, nawet mama jeszcze nie mówi
pokazuje mi obrazki i każe sobie mówić co jest co ale jak go zapytam gdzie co jest to nie wie.

ale wykonuje czasem ładnie polecenia, ostatnio mnie zaskoczył bo się bawiliśmy, powiedziałam mu "przynieś piłeczkę" a ten pomyślał, porozglądał się i drepta do garderoby, ja się śmiałam bo w sumie nie wierzyłam że zrozumie, a kosz z zabawkami był koło nas, a ten przytachał z garderoby piłeczkę która musiała mu wcześniej tam wpaść

no i wczoraj chwaliłam się Deb że załapał od razu picie z bidonu z rurką ....taaaa. po południu mu się odwidziało i płakał za butlą, bidon odpychał
Co do bidonu ja od majowki przyzwyczajam filka do kubeczka niekapka pic umie z niego jednak z utrzymaniem go jest problem nad tym pracujemy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:15   #63
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Magiusa trzymam kciuki !!!

Esskapada gratki za kroczki



Przemek też żadnych dźwięków nie powtarza, nawet mama jeszcze nie mówi
pokazuje mi obrazki i każe sobie mówić co jest co ale jak go zapytam gdzie co jest to nie wie.

ale wykonuje czasem ładnie polecenia, ostatnio mnie zaskoczył bo się bawiliśmy, powiedziałam mu "przynieś piłeczkę" a ten pomyślał, porozglądał się i drepta do garderoby, ja się śmiałam bo w sumie nie wierzyłam że zrozumie, a kosz z zabawkami był koło nas, a ten przytachał z garderoby piłeczkę która musiała mu wcześniej tam wpaść

no i wczoraj chwaliłam się Deb że załapał od razu picie z bidonu z rurką ....taaaa. po południu mu się odwidziało i płakał za butlą, bidon odpychał
i tak Przemek umie dużo więcej niż Wojti

Młody mówi tylko po swojemu jakiś totalny bełkot;p, tata i mama mówi jak mu się chce , ale na pewno nie chodzi tu o nas;p

Wojtkowi nie daję już żadnych książek ,bo bardzo dużo zniszczył,pogryzł,
nie ma opcji żeby popatrzył na jakieś obrazki,bo albo szarpie książkę i chce ją do buzi albo od razu przewraca stronę;p
dziwak

i te jego zęby, które mu ciągle dokuczają i nie wychodzą...;/
no i wzdęcia;/
np nie mogę mu dać owoców po południu, bo w nocy mu to chyba fermentuje i ma wzdęcia;/
no i nadal alergia na białko mleka krowiego
co za porażka, no ale na pewno mogłoby być gorzej
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:26   #64
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

ada- piękne, cudowne zdjęcia synów boscy są

nuna
- 2 kreski zobaczyłaś ? gratulacje

magusia- daj znać czy i Ty jesteś w ciązy, mam nadzieję, że tak

eskapada- za chodzenie Natalki


Wojtek nadal nie chodzi... tzn czasami zrobi 1 nieporadny kroczek i tyle
i nadal niczego nie chce się nauczyć;p

tzn umie 2 głupoty- tzn jak mu powiem "zrób jęzorek", to rusza językiem;p i jak mu powiem "zrób świnię" to marszczy nos i wydaje charakterystyczne dźwięki,
to jest masakra jaki on jest głupiutki;p

nic nie chce pokazywać, żadnych obrazków itp, powtarzać dźwięków , np jak robi pies, kura itp
no nic !!

tż się śmieje, że mama mgr ,tata mgr , a Wojtek będzie maks po zawodówce;p


ja mam wizytę 14 maja gin mi wtedy zrobi usg w 13 tyg
i po zawodowce bedzie zarabial wiecej niz mama i tata razem

Natalia tez za wiele nie pokazuje i wcale sie tym nie martwie :P kiedys w koncu sie nauczy :P
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:28   #65
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez mamami88 Pokaż wiadomość
Co do bidonu ja od majowki przyzwyczajam filka do kubeczka niekapka pic umie z niego jednak z utrzymaniem go jest problem nad tym pracujemy
ja przerobiłam już dwa niekapki i kubeczek taki z dzióbkiem, z którego normalnie leci picie. i nic, nie załapał w ogóle.
wczoraj mu dałam jego ulubiony sok z bidonu z rurką, zassał od razu, pił tak cały ranek, ja szczęśliwa, po południu bidonu już nie chciał no ale wiem już chociaż że potrafi się napić, tylko nie chce

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
My dzisiaj pospaliśmy do 9:00 cały cykl dnia rozregulowany
ale super, nie pamiętam kiedy Przemek spał dłużej niż do 8, co się zresztą zdarzyło raz w ciągu ostatnich miesięcy normalnie koło 6.30 wstaje i nie ma opcji dalszego spania ...
ale za to już śpi od godziny bo zasnął wczoraj bardzo późno, i też nam się dzień poprzestawia zaś
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:30   #66
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez mamami88 Pokaż wiadomość
Ja kupilam sama sacerowke bebetto nico i jestem bardzo zadowolona prowadzi sie go super a przyszłości do drugiego dziecka kupie tylko jakis wozek z sama gondola bo swoj stary wozek sprZedałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no ja to za bardzo sie przywiazuje do rzeczy i tak szczerze to jak bym byla bogata to w domu mialabym setki niepotrzebnych rzeczy :P no nic, zobaczymy jak sie sytuacja z wozkiem rozkreci :P
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:37   #67
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
i po zawodowce bedzie zarabial wiecej niz mama i tata razem

Natalia tez za wiele nie pokazuje i wcale sie tym nie martwie :P kiedys w koncu sie nauczy :P
heh pewnie masz rację;P i

też się nie martwię, ale sie z niego śmieję, że jest taki głupiutki

jeszcze tak wyjdzie,ze drugie dziecko będzie go "uczyło życia:P"

--
muszę wybrać jakąś fajną lekką składaną spacerówkę dla Młodego,żebyśmy mieli do auta na wyjazdy, bo nasz obecny wielki wózek zajmuje cały mały bagażnik
wiem ,ze niedługo będę potrzebowała podwójnego wózka ,no siła wyższa
na razie musimy mieć coś do auta
co polecacie?
bo ja szukam i szukam i ciężko mi idzie..
nawet spodobały mi się LIRA 4 albo quatro valencia, no ale nie wiem..
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 09:37   #68
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ja przerobiłam już dwa niekapki i kubeczek taki z dzióbkiem, z którego normalnie leci picie. i nic, nie załapał w ogóle.
wczoraj mu dałam jego ulubiony sok z bidonu z rurką, zassał od razu, pił tak cały ranek, ja szczęśliwa, po południu bidonu już nie chciał no ale wiem już chociaż że potrafi się napić, tylko nie chce



ale super, nie pamiętam kiedy Przemek spał dłużej niż do 8, co się zresztą zdarzyło raz w ciągu ostatnich miesięcy normalnie koło 6.30 wstaje i nie ma opcji dalszego spania ...
ale za to już śpi od godziny bo zasnął wczoraj bardzo późno, i też nam się dzień poprzestawia zaś
.wkacu sie przyzwyczaji i bedzie pił)
Moj fil dzisiaj pospal do
7 wiec na niego przyzwoicie




Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
no ja to za bardzo sie przywiazuje do rzeczy i tak szczerze to jak bym byla bogata to w domu mialabym setki niepotrzebnych rzeczy :P no nic, zobaczymy jak sie sytuacja z wozkiem rozkreci :P
Mi bylo bardzo zal sprzedawac poprZedni wozek ale zle sie go prowadziło wiec do drugiego dziecka i tak bym nie za bardzo go chciała:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:42   #69
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hej, już po tej okropnej glukozie, już myślałam, że się tam zrzygam, ale dałam radę. Antos został z niania i nawet udało się jej go uśpić: )

Zrezygnowałam z robienia tortu, ale i tak mi szkoda: (

Veronic już zapisuje wizytę: ) Nuna, Vujka a Wy? No i czekam na oficjalne potwierdzenie ciąży Magiusy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:56   #70
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hej, już po tej okropnej glukozie, już myślałam, że się tam zrzygam, ale dałam radę. Antos został z niania i nawet udało się jej go uśpić: )

Zrezygnowałam z robienia tortu, ale i tak mi szkoda: (

Veronic już zapisuje wizytę: ) Nuna, Vujka a Wy? No i czekam na oficjalne potwierdzenie ciąży Magiusy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

dobrze ,ze masz to już za sobą

dla mnie samo wypicie to były 2 sekundy, fakt było obrzydliwe, ale dało się wytrzymać .. najgorsze jest to czekanie w miejscu przez 2 godz
i jeszcze raz mnie to czeka..no ale to jeszcze czas

możesz też zapisać mój tp- wg usg na 15 listopada
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:02   #71
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

V zycia4

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 10:05   #72
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Cos Ty wogóle nie bierz sie za takie rzeczy, zamów i tyle, a za rok ulepicie już razem z Antkiem ulubionego bohatera na tort




oooooo zastananowiłąś się oooooo to wymyśliłaś ja nie mam co się zatsnawiać, zostało na tym,ze kwestia gdzie będzie spotkanie



za dreptanie

Co do wózka ,t o moze kup komplet z gondolą od razu


u nas tez były bolące jedynki, wiec wiem co to znaczy ;/

My dzisiaj pospaliśmy do 9:00 cały cykl dnia rozregulowany
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:13   #73
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

ale się porobiło:
nuna ogromne gratulacje
Magiusa trzymam kciuki by to był maluszek
eskapada a za ile planujesz tą 2 ciąże? ja bym brała fajną lekką, spacerówkę a potem bym sobie kupiła inny wózek, ja nie jestem zwolennikiem chomikowania gondoli na zaś, będzie kolejne to się pomyśli o nowym/używanym innym wózku a teraz bierz co Ci sie podoba

a i mamy bunt wózkowy, chwile pojeździ i chce wyjść i najlepiej raczkować po ziemi/sklepie/ gdziekolwiek, wczoraj mi zrobił cyrk w piekarni jak się rozpłakał, wyjęłam i na ręce wzięłam znowu płacz, położyłam na ziemi - biegł jak rakieta do drzwi cały szczęśliwy, no i caly czas jesteśmy w etapie lęku separacyjnego - ile to będzie trwało??
musi miec mnie cały czas na oku, jak jestem w kibelku to krzyczy mammaaa
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:34   #74
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ale się porobiło:
nuna ogromne gratulacje
Magiusa trzymam kciuki by to był maluszek
eskapada a za ile planujesz tą 2 ciąże? ja bym brała fajną lekką, spacerówkę a potem bym sobie kupiła inny wózek, ja nie jestem zwolennikiem chomikowania gondoli na zaś, będzie kolejne to się pomyśli o nowym/używanym innym wózku a teraz bierz co Ci sie podoba

a i mamy bunt wózkowy, chwile pojeździ i chce wyjść i najlepiej raczkować po ziemi/sklepie/ gdziekolwiek, wczoraj mi zrobił cyrk w piekarni jak się rozpłakał, wyjęłam i na ręce wzięłam znowu płacz, położyłam na ziemi - biegł jak rakieta do drzwi cały szczęśliwy, no i caly czas jesteśmy w etapie lęku separacyjnego - ile to będzie trwało??
musi miec mnie cały czas na oku, jak jestem w kibelku to krzyczy mammaaa
jak juz to dopiero w przyszlym roku bysmy dzialali, jezeli nic sie nie zmieni
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png

Edytowane przez esskapada
Czas edycji: 2014-05-06 o 10:39
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:40   #75
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
V zycia4

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Co to za tajne kody
Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
no cooo??

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ale się porobiło:
nuna ogromne gratulacje
Magiusa trzymam kciuki by to był maluszek
eskapada a za ile planujesz tą 2 ciąże? ja bym brała fajną lekką, spacerówkę a potem bym sobie kupiła inny wózek, ja nie jestem zwolennikiem chomikowania gondoli na zaś, będzie kolejne to się pomyśli o nowym/używanym innym wózku a teraz bierz co Ci sie podoba

a i mamy bunt wózkowy, chwile pojeździ i chce wyjść i najlepiej raczkować po ziemi/sklepie/ gdziekolwiek, wczoraj mi zrobił cyrk w piekarni jak się rozpłakał, wyjęłam i na ręce wzięłam znowu płacz, położyłam na ziemi - biegł jak rakieta do drzwi cały szczęśliwy, no i caly czas jesteśmy w etapie lęku separacyjnego - ile to będzie trwało??
musi miec mnie cały czas na oku, jak jestem w kibelku to krzyczy mammaaa
mój Kuba tez, najlepiej to by jeździł jakbym go nie przypinała, to trzymał się oparcia i stał
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:52   #76
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Co to za tajne kody

no cooo??
bo juz w desperacji zeby miec bebetto nico chcialam kupic z gondola ale sie w leb puknelam
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:27   #77
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Megi, doczytalam i trzymam kciuki

kurde laski nie wiem co robic.. ja i te moje dylematy :/ chce kupic bebetto nico wozek i swoj sprzedac, juz jest wystawiony aleeeee, napisalam do producenta czy kupujac teraz spacerowke kiedys tam moge do niej kupic sama gondole i napisal ze nie ma takiej mozliwosci.. i teraz nie wiem.. chce drugie dziecko w przyszlosci iiii zostawiajac swoj wozke nie bede musiala kupowac nowego za x czasu, ale nico spacerowka podoba mi sie bardziej i nie mam pojecia co robic.. nie wiem ile ta moja panna jeszcze pojezdzi w wozku a kupywac wozek i pozniej sprzedawac i kupywac nowy to mija sie z celem :/ liczylam na to ze poprostu bym dokupila sama gondole a teraz d.pa teraz po cichu mam nadzieje ze wozka nie sprzedam i bede miala czas na poszukiwanie w polsce cos co mi bedzie oddpowiadac

a i tylko chce napisac ze Natalia zaczela chodzic, drepcze wszedzie max po 6 kroczkow ale smiga! jest przy tym bardzo ostrozna i jak jest nie pewna to bach na pupke i raczkuje ale robi to cudnie w koncu powiedziala tata i tz jest w 7 niebie
A dlaczego nie kupisz od razu z gondola? Ja mam ci prawda nie nico a ten drugi model ( juz nie pamietam nazwy ale tez fajny) i tez kupowalam nedawno i z gondola z mysla ze kiedys tam wykorzystam na drugie dzidcko. A gondola jest fajna.
Moim zdaniem te bebetto sa na tyle fajne i niedrogie ze zakup od razu z gondola nie zaszkodzi.





Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

ada- piękne, cudowne zdjęcia synów boscy są

nuna
- 2 kreski zobaczyłaś ? gratulacje

magusia- daj znać czy i Ty jesteś w ciązy, mam nadzieję, że tak

eskapada- za chodzenie Natalki


Wojtek nadal nie chodzi... tzn czasami zrobi 1 nieporadny kroczek i tyle
i nadal niczego nie chce się nauczyć;p

tzn umie 2 głupoty- tzn jak mu powiem "zrób jęzorek", to rusza językiem;p i jak mu powiem "zrób świnię" to marszczy nos i wydaje charakterystyczne dźwięki,
to jest masakra jaki on jest głupiutki;p

nic nie chce pokazywać, żadnych obrazków itp, powtarzać dźwięków , np jak robi pies, kura itp
no nic !!

tż się śmieje, że mama mgr ,tata mgr , a Wojtek będzie maks po zawodówce;p


ja mam wizytę 14 maja gin mi wtedy zrobi usg w 13 tyg
E tam glupiutki. Daro tez gada po swojemu. Bardzo mnie bawi jak czasami moduluje glos. Jedyne co mowi porzadnie to " nie nie". Idzd do laptopa, wie ze nie wolno wiec juz po drodze mowi " nie nie" ale i tak dalej idzie. Daro moim zdaniem nie mowi za duzo jakos logicznie ale rozumie i jestem pewna ze Wojtek tez duzo rozumie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

No wiec niestety. Beta we wtorek 170 a dzis 90. Wiec nie wiem co to. Albo sie usuwa jakas wczesna ciaza albo to cos innego. Tylko co? Przyznam ze mi przykro ale tez martwi mnie brak miesiaczki mialam nadzieje ze jednak okaze sie ze moj organizm nje ma zadnych problemow i nie mam miesiaczki bo po prostu jestem w ciazy. Niestety chyba jednak moj organizm wariuje. W czw.ide do ginekologa to moze cos stwierdzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:32   #78
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

hej
gratuluję wszystkim 2 kreseczek

Karolcia dziś kończy roczek
Z tej okazji zaczęła chodzić z pchaczem
Mamy 3 zęby.
Mówi: mama, tata, baba, ba (bach), ma (nie ma), da (daj), mu (muuuuuuuu), mi (miaaał ), szczeka, puf (pociąg), lala, Ala, Anetka i chyba tyle

I mam pytanie. JAk TŻ wracał z pracy to Karola leciała do niego na ręce i robiła mi papa. Teraz jak usłyszy że TŻ wkłada klucze do zamka to już mi robi papa i ma mnie gdzieś. U Was też tak jest?
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:47   #79
klarites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 76
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cześć

Może jednak uda mi się jakoś częściej pisać, przyznam, że czytam Was prawie od początku ciąży, ale zawsze mam ten problem z "wbiciem się" w wątek.

U nas dzisiaj śliczna pogoda, chociaż chłodno. Byliśmy na spacerze i na placu zabaw. Teraz malutki śpi słodziutko.
Aruś już od jakiegoś miesiąca sam chodzi, jest też coraz bardziej kumaty (dużo rozumie, chociaż mało mówi). Domaga się, żeby wyjść na pole, żeby wstąpić na plac zabaw, zaczyna się denerwować, jak chcę go wyciągnąć z piaskownicy itp.

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
heh pewnie masz rację;P i

też się nie martwię, ale sie z niego śmieję, że jest taki głupiutki

jeszcze tak wyjdzie,ze drugie dziecko będzie go "uczyło życia:P"

--
muszę wybrać jakąś fajną lekką składaną spacerówkę dla Młodego,żebyśmy mieli do auta na wyjazdy, bo nasz obecny wielki wózek zajmuje cały mały bagażnik
wiem ,ze niedługo będę potrzebowała podwójnego wózka ,no siła wyższa
na razie musimy mieć coś do auta
co polecacie?
bo ja szukam i szukam i ciężko mi idzie..
nawet spodobały mi się LIRA 4 albo quatro valencia, no ale nie wiem..
Veronic, jeśli interesuje Cię coś tańszego (jak piszesz ma być do auta i nie na długo) to może zerknij na mamas&papas swirl (kolor limo jest śliczny). Ja kupiłam na allegro nówkę za ok. 200 zł i jestem całkiem zadowolona. Fajny jest i śliczny moim zdaniem. Tylko podkreślam, że do zastosowań sporadycznych raczej

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
No wiec niestety. Beta we wtorek 170 a dzis 90. Wiec nie wiem co to. Albo sie usuwa jakas wczesna ciaza albo to cos innego. Tylko co? Przyznam ze mi przykro ale tez martwi mnie brak miesiaczki mialam nadzieje ze jednak okaze sie ze moj organizm nje ma zadnych problemow i nie mam miesiaczki bo po prostu jestem w ciazy. Niestety chyba jednak moj organizm wariuje. W czw.ide do ginekologa to moze cos stwierdzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Poczekaj jeszcze cierpliwie, może jeszcze jest szansa, że to ciąża
klarites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 11:50   #80
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez klarites Pokaż wiadomość
Cześć

Może jednak uda mi się jakoś częściej pisać, przyznam, że czytam Was prawie od początku ciąży, ale zawsze mam ten problem z "wbiciem się" w wątek.

U nas dzisiaj śliczna pogoda, chociaż chłodno. Byliśmy na spacerze i na placu zabaw. Teraz malutki śpi słodziutko.
Aruś już od jakiegoś miesiąca sam chodzi, jest też coraz bardziej kumaty (dużo rozumie, chociaż mało mówi). Domaga się, żeby wyjść na pole, żeby wstąpić na plac zabaw, zaczyna się denerwować, jak chcę go wyciągnąć z piaskownicy itp.


Veronic, jeśli interesuje Cię coś tańszego (jak piszesz ma być do auta i nie na długo) to może zerknij na mamas&papas swirl (kolor limo jest śliczny). Ja kupiłam na allegro nówkę za ok. 200 zł i jestem całkiem zadowolona. Fajny jest i śliczny moim zdaniem. Tylko podkreślam, że do zastosowań sporadycznych raczej



Poczekaj jeszcze cierpliwie, może jeszcze jest szansa, że to ciąża
Nie no...jak beta spada to raczej nje ma na 100% tylko naprawde nie wiem co sie dzieje z moim organizmem i mam nadzieje ze ginekog mi to wyjasni a nie tez rozlozy rece

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:53   #81
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
bo juz w desperacji zeby miec bebetto nico chcialam kupic z gondola ale sie w leb puknelam
no a dużo droższy z tą gondolą? ja bym brała komplet, jak nei to sprzedasz później razem, szybciej komplety biorą, a jak nie to akurat zostanie a może psijesz sie na weselu i bedzie potrzebna szybciej niż myślisz : hahaha: nei no to taki zart

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
A dlaczego nie kupisz od razu z gondola? Ja mam ci prawda nie nico a ten drugi model ( juz nie pamietam nazwy ale tez fajny) i tez kupowalam nedawno i z gondola z mysla ze kiedys tam wykorzystam na drugie dzidcko. A gondola jest fajna.
Moim zdaniem te bebetto sa na tyle fajne i niedrogie ze zakup od razu z gondola nie zaszkodzi.







E tam glupiutki. Daro tez gada po swojemu. Bardzo mnie bawi jak czasami moduluje glos. Jedyne co mowi porzadnie to " nie nie". Idzd do laptopa, wie ze nie wolno wiec juz po drodze mowi " nie nie" ale i tak dalej idzie. Daro moim zdaniem nie mowi za duzo jakos logicznie ale rozumie i jestem pewna ze Wojtek tez duzo rozumie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

No wiec niestety. Beta we wtorek 170 a dzis 90. Wiec nie wiem co to. Albo sie usuwa jakas wczesna ciaza albo to cos innego. Tylko co? Przyznam ze mi przykro ale tez martwi mnie brak miesiaczki mialam nadzieje ze jednak okaze sie ze moj organizm nje ma zadnych problemow i nie mam miesiaczki bo po prostu jestem w ciazy. Niestety chyba jednak moj organizm wariuje. W czw.ide do ginekologa to moze cos stwierdzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czasami lepiej że nei ciąża, jak w organizmie coś się dzieje, wiem,ze są takei sytuacje,ze jak coś się dzieje, to wychodza II kreski, wiec idź spokojnie do ginka, daj organizmowi dojść do siebie

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
hej
gratuluję wszystkim 2 kreseczek

Karolcia dziś kończy roczek
Z tej okazji zaczęła chodzić z pchaczem
Mamy 3 zęby.
Mówi: mama, tata, baba, ba (bach), ma (nie ma), da (daj), mu (muuuuuuuu), mi (miaaał ), szczeka, puf (pociąg), lala, Ala, Anetka i chyba tyle

I mam pytanie. JAk TŻ wracał z pracy to Karola leciała do niego na ręce i robiła mi papa. Teraz jak usłyszy że TŻ wkłada klucze do zamka to już mi robi papa i ma mnie gdzieś. U Was też tak jest?
Całusy od Kubiego i cioci

U nas to jesttt MASAKRA! teraz, mąż wraca do domu, Kuba już biegnie i jak idzie do łazienki, przebrać się, umyć ręce to jest mega płącz, bo pokazał sie i poszedł, ma szał na tatę
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:13   #82
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Megi, doczytalam i trzymam kciuki

kurde laski nie wiem co robic.. ja i te moje dylematy :/ chce kupic bebetto nico wozek i swoj sprzedac, juz jest wystawiony aleeeee, napisalam do producenta czy kupujac teraz spacerowke kiedys tam moge do niej kupic sama gondole i napisal ze nie ma takiej mozliwosci.. i teraz nie wiem.. chce drugie dziecko w przyszlosci iiii zostawiajac swoj wozke nie bede musiala kupowac nowego za x czasu, ale nico spacerowka podoba mi sie bardziej i nie mam pojecia co robic.. nie wiem ile ta moja panna jeszcze pojezdzi w wozku a kupywac wozek i pozniej sprzedawac i kupywac nowy to mija sie z celem :/ liczylam na to ze poprostu bym dokupila sama gondole a teraz d.pa teraz po cichu mam nadzieje ze wozka nie sprzedam i bede miala czas na poszukiwanie w polsce cos co mi bedzie oddpowiadac

a i tylko chce napisac ze Natalia zaczela chodzic, drepcze wszedzie max po 6 kroczkow ale smiga! jest przy tym bardzo ostrozna i jak jest nie pewna to bach na pupke i raczkuje ale robi to cudnie w koncu powiedziala tata i tz jest w 7 niebie
zdolniacha z Natalki
ja bym kupiła ten wózek co mi się podoba, może nawet z gondolą od razu. ewentualnie za jakiś czas dokupiłabym jakiś używany wózek z gondolą

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
No wiec niestety. Beta we wtorek 170 a dzis 90. Wiec nie wiem co to. Albo sie usuwa jakas wczesna ciaza albo to cos innego. Tylko co? Przyznam ze mi przykro ale tez martwi mnie brak miesiaczki mialam nadzieje ze jednak okaze sie ze moj organizm nje ma zadnych problemow i nie mam miesiaczki bo po prostu jestem w ciazy. Niestety chyba jednak moj organizm wariuje. W czw.ide do ginekologa to moze cos stwierdzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ciekawe co to..

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
hej
gratuluję wszystkim 2 kreseczek

Karolcia dziś kończy roczek
Z tej okazji zaczęła chodzić z pchaczem
Mamy 3 zęby.
Mówi: mama, tata, baba, ba (bach), ma (nie ma), da (daj), mu (muuuuuuuu), mi (miaaał ), szczeka, puf (pociąg), lala, Ala, Anetka i chyba tyle

I mam pytanie. JAk TŻ wracał z pracy to Karola leciała do niego na ręce i robiła mi papa. Teraz jak usłyszy że TŻ wkłada klucze do zamka to już mi robi papa i ma mnie gdzieś. U Was też tak jest?
100 lat dla Karolki!
I. biegnie w stronę drzwi jak usłyszy domofon/klucze żeby zobaczyć kto przyszedł. ostatnio wchodził tylko listonosz do skrzynek, i mały płakał i się złościł że nikt nie przyszedł na górę a przecież ktoś dzwonił..
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:34   #83
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Dziękuję dziewczyny, ale to jeszcze nie potwierdzone....

Magiusia
teraz doczytałam.. kurcze przykro mi... Mam ndzieję, że gin to wyjaśni... teraz to i ja nabrałam wątpliwości,bo u mnie tylko brak @.... Hm... Okaże się za tydzień u gina....

vil ciesz się,że Ci pije z butli... Jula nie chce za bardzo pić z niczego. Bidonu jeszcze nie próbowałam.

Sharp sto lat dla Karolki i brawo za umiejętności

hump fajnie to musi wyglądać, jak takie maleństwo leci do drzwi.
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:48   #84
klarites
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 76
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Nie no...jak beta spada to raczej nje ma na 100% tylko naprawde nie wiem co sie dzieje z moim organizmem i mam nadzieje ze ginekog mi to wyjasni a nie tez rozlozy rece

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niby są jakieś sytuacje w których beta spada, ale w ogóle się nie znam na tym więc nie chcę Cię nakręcać. Też miałam na początku ciąży problemy z jej stwierdzeniem (ale nie robiłam bety nigdy), chyba ze 2 razy gin mówił, że raczej nic z tego- a jednak.
Po prostu Ci dobrze życzę!
klarites jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:54   #85
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez klarites Pokaż wiadomość
Niby są jakieś sytuacje w których beta spada, ale w ogóle się nie znam na tym więc nie chcę Cię nakręcać. Też miałam na początku ciąży problemy z jej stwierdzeniem (ale nie robiłam bety nigdy), chyba ze 2 razy gin mówił, że raczej nic z tego- a jednak.
Po prostu Ci dobrze życzę!
Byłoby cudownie, nie dziękuję za Twoje dobre słowa...ale nadzieji nie mam.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:09   #86
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny, ale to jeszcze nie potwierdzone....

Magiusia
teraz doczytałam.. kurcze przykro mi... Mam ndzieję, że gin to wyjaśni... teraz to i ja nabrałam wątpliwości,bo u mnie tylko brak @.... Hm... Okaże się za tydzień u gina....

vil ciesz się,że Ci pije z butli... Jula nie chce za bardzo pić z niczego. Bidonu jeszcze nie próbowałam.

Sharp sto lat dla Karolki i brawo za umiejętności

hump fajnie to musi wyglądać, jak takie maleństwo leci do drzwi.
a Julka już jest odstawiona od cyca? może mleko jej wystarcza?

spokojnie, na pewno będzie dobrze i Julcia będzie starszą siostrą !

wygląda to rozkosznie. słychać takie 'tup-tup-tup' i jest turbo przyspieszenie po czym siada na środku korytarza i patrzy kto przyszedł
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:22   #87
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

magi..hmmm..wielokrotnie mialam jak ty...opozniona@..beta..10 7..179..156..powtórzona spadała..o polowe...niestety u mnie byly to samoistne poronienia..... .po paru dniach @..przychodzila i oczyszczania czas wtedy byl...wiem ze Ci przykro..ale czasem tak jest i nic nie możemy zrobić..kiedy mój gin wnikliwiej mnie przebadal(łącznie z hormonami)..powiedzial ze mój organizm "anuluje"uszkodzone genetycznie zarodki..brzmi dziwnie ale tak to nazwal..w każdym razie pogodzilam sie z tym..
życzę Ci szybkiego zaciążenia..
__________________
K

W

G

Edytowane przez ada32
Czas edycji: 2014-05-06 o 13:25
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:40   #88
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
a Julka już jest odstawiona od cyca? może mleko jej wystarcza?

spokojnie, na pewno będzie dobrze i Julcia będzie starszą siostrą !

wygląda to rozkosznie. słychać takie 'tup-tup-tup' i jest turbo przyspieszenie po czym siada na środku korytarza i patrzy kto przyszedł
tak Karmiłam 8,5 msc. je dużo mniej, bo pije jakieś 150 ml mleka alei tak przybiera ładniej niż wcześniej.
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:46   #89
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

CZesc dziewczynki!!!
Wlasnie widze ze Nuna dołączyła do grona zaciazonych, ale super... Wie ktoś który to tydzien?? Nuna wieeeelkie gratulacje

Dzisiaj bylismy na placu zabaw ponad dwie godziny... JEszcze pewnie z godzine bysmy posiedzieli bo Wojtek wcale nie chcial isc ale juz mama byla glodna... dziecko pewnie tez ale mu to zupelnie nie przeszkadzalo... A ile bylo dzieci, ile smiechu... Gral w pilke (jego ulubiona zabawa) przez wielkszość czasu....

Ale co ja to mialam... A no wlasnie dzisiaj mialam dylemat moralny... Na placu zabaw byly dwie dziewczynki - 6 letnie i 2,5 letnia... Siostry... No i ta 6 latka opiekowala sie tą mlodsza.. Wszyskto jej tlumaczyla co mozna co niemozna, zeby nie zabierac zabawek, zeby sie zapytać, a czy moze sie chce pohustac, a to glutki jej wytarla bo miala chusteczkę....No i tak bawia sie te dziewczynki i w koncu jedna mama do nich czy one są tu same? No i ta 6-latka powiedziala, że tak, ale ze mama jest w domu... I powiem wam nie wiedzialam co zrobic.. Bo z jednej strony to ta 6 latka to bardzo ogarnieta byla, ale to jednak jeszcze dziecko. A bylismy na placu zabaw pomiędzy dwoma wielkimi blokami, na takim skwerze. Wiec może mama je obserwowala z okna?? No i siedzialam na tym placu zabaw i siedzialam i sie zastanawiam co zrobic.. I po jakims czasie przyszla jeszcze wieksza dziewczynka- ja wiem moze 10 letnia - chyba jeszcze starsza siostra i poszly do domu, albo gdzies...
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 13:52   #90
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Cos Ty wogóle nie bierz sie za takie rzeczy, zamów i tyle, a za rok ulepicie już razem z Antkiem ulubionego bohatera na tort




oooooo zastananowiłąś się oooooo to wymyśliłaś ja nie mam co się zatsnawiać, zostało na tym,ze kwestia gdzie będzie spotkanie



za dreptanie

Co do wózka ,t o moze kup komplet z gondolą od razu


u nas tez były bolące jedynki, wiec wiem co to znaczy ;/

My dzisiaj pospaliśmy do 9:00 cały cykl dnia rozregulowany


Najprościej u nas

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
A dlaczego nie kupisz od razu z gondola? Ja mam ci prawda nie nico a ten drugi model ( juz nie pamietam nazwy ale tez fajny) i tez kupowalam nedawno i z gondola z mysla ze kiedys tam wykorzystam na drugie dzidcko. A gondola jest fajna.
Moim zdaniem te bebetto sa na tyle fajne i niedrogie ze zakup od razu z gondola nie zaszkodzi.







E tam glupiutki. Daro tez gada po swojemu. Bardzo mnie bawi jak czasami moduluje glos. Jedyne co mowi porzadnie to " nie nie". Idzd do laptopa, wie ze nie wolno wiec juz po drodze mowi " nie nie" ale i tak dalej idzie. Daro moim zdaniem nie mowi za duzo jakos logicznie ale rozumie i jestem pewna ze Wojtek tez duzo rozumie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

No wiec niestety. Beta we wtorek 170 a dzis 90. Wiec nie wiem co to. Albo sie usuwa jakas wczesna ciaza albo to cos innego. Tylko co? Przyznam ze mi przykro ale tez martwi mnie brak miesiaczki mialam nadzieje ze jednak okaze sie ze moj organizm nje ma zadnych problemow i nie mam miesiaczki bo po prostu jestem w ciazy. Niestety chyba jednak moj organizm wariuje. W czw.ide do ginekologa to moze cos stwierdzi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Szkoda ciekawe co to się tam dzieje...



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 22:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.