Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-13, 06:02   #61
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Witam sie w nowym watku.

Patycja, powodzenia na polowkowym.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:06   #62
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
heej,
ehh dziewczyny, noc to jest czas na sen a nie buszowanie Wiem że już się wprawiacie do wstawania nocnego i nad ranem no ale pospijcie troche... kiedy jak nie teraz? Ja to wstałam o 6,20 i to tylko dlatego ze tz zaspal i kanapki mu szybko robiłam, a tak to moge spac i spac az wybije 8 ihaaa


mam kanapke z nutellą
Dzien dobry! Polozylam sie o 3 i 6:30 juz wstalam teraz czas na szybki prysznic i budze rodzinke bo najpozniej i 8 chce wyjechac do szpitala na ta nieszczesna glukoze
czy tylko ja nie lubie nutelli? Ale soso jak najbardziej smacznego

Patrycja kciuki za polowkowe, za mnie prosze trzymac za glukoze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:08   #63
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Dzien dobry! Polozylam sie o 3 i 6:30 juz wstalam teraz czas na szybki prysznic i budze rodzinke bo najpozniej i 8 chce wyjechac do szpitala na ta nieszczesna glukoze
czy tylko ja nie lubie nutelli? Ale soso jak najbardziej smacznego

Patrycja kciuki za polowkowe, za mnie prosze trzymac za glukoze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

o jeeezu, serio?! mozna nie lubic nutelli? dziekuje
Ty to juz w ogole ze snem poszalałaś... a jeszcze w nocy nic podjadać nie mogłaś
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:12   #64
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
o jeeezu, serio?! mozna nie lubic nutelli? dziekuje
Ty to juz w ogole ze snem poszalałaś... a jeszcze w nocy nic podjadać nie mogłaś
Naprawde nie lubie nutelli i ogolnie za slodyczami nie przepadam. A moj syn ma to po mnieGlodna jestem jak wilk i jeszcze chlopakom sniadanko musze przyszykowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:15   #65
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
O masz. W UK widze jeszcze lepsze podejscie jak a Holandii. Masakra jakas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra jakas. Serio moja polozna jest o wiele sympatyczniejsza i zawsze mi odpowiada na wszystkie pytania. Jedyny plus to dodatkowe usg w 30'stym tygodniu.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:19   #66
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Masakra jakas. Serio moja polozna jest o wiele sympatyczniejsza i zawsze mi odpowiada na wszystkie pytania. Jedyny plus to dodatkowe usg w 30'stym tygodniu.
Ja oprocz polowkowego tez bede miala dopiero kolo 30 tygodnia. I pozniej jeszcze jakos przed koncem. Jak chce wczesniej to tylko prywatnie moge isc i placic 40 euro.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:23   #67
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Ooo już nowy wątek

Ja po połówkowych.
Zdrowy synuś
Wszystkie pomiary prawidłowe a udało się nawet zmierzyć siusiaka i ma 2cm

Płytka nagrana, także idę oglądać
Gratuluje synusia!
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 06:24   #68
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Karolina, powodzenia na glukozie.

Ja sniadanko skromne bo buleczka z serkiem i cieple kakao, (zimno dzis wiec musze czyms sie ogrzac) ale nutella bym nie pogardzila.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:27   #69
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez mietowka25 Pokaż wiadomość
Właśnie mojemu Tż odwiedziło się imię dla małej...
Moze jeszcze dojdziecie do zgody. Trzymam kciuki za to

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;62939261]Melduję się w nowym wątku

Mamy z Tż-tem pierwsze ubranko dla Helenki
[/QUOTE]

paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:28   #70
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Żyje. Nie mam internetu od południa. Ta wizyta to było coś tak głupiego że aż nie wiem co mam myśleć.
Tylko zmierzyli mi ciśnienie, powiadomili ze bede miec dodatkowy skan w 30-stym tygodniu,bo moje pierwsze dziecko mialo niedowage przy porodzie (2710). Niby pytała czy chcę cos zapytać a jak pytałam to mi nie odpowiadała. Do tego pakistanka i za cholere nie mogłam jej zrozumieć



dziwne to jakieś :/


Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Ja oprocz polowkowego tez bede miala dopiero kolo 30 tygodnia. I pozniej jeszcze jakos przed koncem. Jak chce wczesniej to tylko prywatnie moge isc i placic 40 euro.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tutaj jest podobnie :ekhm: u mojego lekarza usg na życzenie 35euro lub pakiet na cala ciążę 180euro. Wzięliśmy ten pakiet, wolałam co miesiąc widzieć co i jak i być spokojniejsza

Dzień dobry, ale pospalam :/ zaraz budzę Młodą bo też o dziwo spi! I lecimy do przedszkola.

kciuki dla potrzebujących
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:29   #71
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

To witam się i ja. Wstaje coś zjeść i spadam na pedicure.

Mieliśmy dzisiaj jechać oglądać wózki no ale oczywiście nie wiem jak to będzie :-/

Chyba wstaje lewą nogą... :-/
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 06:32   #72
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Ja oprocz polowkowego tez bede miala dopiero kolo 30 tygodnia. I pozniej jeszcze jakos przed koncem. Jak chce wczesniej to tylko prywatnie moge isc i placic 40 euro.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdyby nie to to w piatek bym miala ostatnie usg w calej ciazy. W UK druga ciaza to juz w ogole podchodza na lajcie.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:33   #73
kaga90
Zadomowienie
 
Avatar kaga90
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Majwija, gratki

Bierz nospe i leż. Kolejny lekarz powiedział (moja ginka jest na urlopie), że to objaw przeforsowania i póki co jest dobrze, ale jak nie spuszczę z tonu to mogę odpocząć w szpitalu. Już nie siadam za kierownicę



Kurde, porażka. Rozumiem że mają inny system i wytyczne, ale czasem po prostu przeginają.


Nie śpię przyjechał Tz i zasnęłam dużo wcześniej niż zwykle. Całą noc szaleje burza, przed trzecią byłam już w pełnej gotowości i wypoczęta. Nawet śniadanie zdążyłam zjeść bo miałam głodowe mdłości. Leżę jak kłoda, mała mnie kopie, czekamy na świt. Proszę o kciuki, po 6 wyjeżdżamy do jakiegoś ponoć fajnego doktora na badanie połówkowe.
Kciuki!

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:33 ---------- Poprzedni post napisano o 05:33 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Dzien dobry! Polozylam sie o 3 i 6:30 juz wstalam teraz czas na szybki prysznic i budze rodzinke bo najpozniej i 8 chce wyjechac do szpitala na ta nieszczesna glukoze
czy tylko ja nie lubie nutelli? Ale soso jak najbardziej smacznego

Patrycja kciuki za polowkowe, za mnie prosze trzymac za glukoze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
kaga90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:53   #74
KarolinaNL
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaNL
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 1 493
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
dziwne to jakieś :/



Tutaj jest podobnie :ekhm: u mojego lekarza usg na życzenie 35euro lub pakiet na cala ciążę 180euro. Wzięliśmy ten pakiet, wolałam co miesiąc widzieć co i jak i być spokojniejsza

Dzień dobry, ale pospalam :/ zaraz budzę Młodą bo też o dziwo spi! I lecimy do przedszkola.

kciuki dla potrzebujących
Jakby byl tutaj dostepny taki pakiet tez bysmy wzieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:53 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Gdyby nie to to w piatek bym miala ostatnie usg w calej ciazy. W UK druga ciaza to juz w ogole podchodza na lajcie.
A Ty sie czlowieku martw. Chociaz doplerem serduszko odsluchala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KarolinaNL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 06:58   #75
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
A Ty sie czlowieku martw. Chociaz doplerem serduszko odsluchala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiscie ze nie . W piatek mam usg polowkowe, we wrzesniu glukoza i we wrzesniu w 30-stym tygodniu wizyta u poloznej, a potem w szpitalu na kolejne usg. Chociaz i tak przed wylotem zajrze do poloznej by mi podpisala zgode na lot samolotem.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:10   #76
puffa25
Rozeznanie
 
Avatar puffa25
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Melduje się i ja 😊 dzień dobry dziewczyny
puffa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:16   #77
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Bry, melduję się z poczekalni.
O 8:55 mam iść na drugie pobranie o 9:55 na trzecie i wreszcie pójdę sobie do domu
Glukoza jak glukoza - słodkie jak kg cukru póki co siedzę i czuję się ok
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:34   #78
mietowka25
Zakorzenienie
 
Avatar mietowka25
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 112
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Jak mi się nie chce iść do tej kosmetyczki....
mietowka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:36   #79
Anettt87
Zadomowienie
 
Avatar Anettt87
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 179
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Dzień dobry!
Znowu dziś ponury i deszczowy dzień. Zbieram w sobie pokłady energii, żeby w końcu wstać z łóżka i coś porobić sensownego...
Anettt87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 07:36   #80
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
czy tylko ja nie lubie nutelli? Ale soso jak najbardziej smacznego
Ja też nie lubię, bleee
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:40   #81
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Jezu jaki dziś miałam sen! Mega realistyczny że jestem na tej glukozie w labie i wypiłam, miałam dwa pobrania i wszystko ok i tak się strasznie cieszyłam że mi się udało a tu dupa bo to tylko sen😭

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:42   #82
Cherry_24
Wtajemniczenie
 
Avatar Cherry_24
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 861
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

A ja patrzę co na starym wątku tak cicho


Cytat:
Napisane przez Coco_Blanco Pokaż wiadomość
Heja!
A mnie dopadła jakaś grypa żołądkowa ;-( Wczoraj cały dzień na kiblu z miską na kolanach... Strasznie bałam się o dzidzie. Lekarka powiedziała, że jeśli po jednym dniu nie przejdzie to szpital, ale na szczęście dziś jest lepiej, tylko osłabiona jestem.
Wy jak zwykle o jedzeniu, a ja na samych elektrolitach i gotowanym ryżu



Mój brat z żoną prosili zamiast kwiatów przybory szkolne do domu dziecka. Jak je później zawieźli, to ktoś kazał im postawić worek w kącie i do widzenia ani dziękuję, ani nic. Bratowa aż się popłakała jak wyszła.



U mnie tak

Pstryczek, jakiś czas temu przy rozmowie o ubrankach do szpitala pytałaś czy mi wypiszą dzidzię w ubrankach szpitalnych. U mnie Dziecko na wyjście dostaje małą wyprawkę. Dostaje nowe ubranko, kocyki, czapeczki, jeśli jest chłodna pora roku to coś ciepłego na wierzch. Plus pier.dółki takie jak smoczki, butelki, kosmetyki itd. Zapewniają też pampery i podkłady.
o to bardzo przykre, dajesz serce a tu kopa w dupę jak oddawałam moje ciuchy do domu dziecka to pani myślałam, że oszaleje ze szczęścia

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość


My chcieliśmy różne alkohole, ale nie pisaliśmy konkretnie co.



Ja mam Samsunga z dozownikiem wody i polecam, genialne w lato!
My nic nie chcieliśmy a prawie same winko dostaliśmy
Też mam samsunga i jestem mega zadowolona, ten dozownik to teraz wybawienie

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
haha

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



namawialam na taką tezeta ale uparł się na zabudowe

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



ja piję tylko ciowiankę niegazowaną, zgrzewka, za zgrzewką

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



też mam jakis spięty czesto brzuch....
Pamiętajcie tylko o jednym lodówka do zabudowy jest w środku dużo mniejsza niż normalna lodówka, my też do zabudowy chcieliśmy ale zrezygnowałam bo wolę mieć więcej miejsca, no i ostatecznie wizualnie wygląda to dużo lepiej, mam fronty w prążki i byłoby ich za dużo

Wczoraj przyszło łóżeczko i jest naprawdę ładne, nie jest jeszcze w całości ale patrzyłam czy jest wszystko i jakoś wykonania jest super. Przyszła paczka z aliexspress, też jestem zadwolona, ale nie wiem czy chcecie już teraz zdjęcia to robiłam je na szybko i wszyły kiepskiej jakości
Cherry_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:42   #83
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Jezu jaki dziś miałam sen! Mega realistyczny że jestem na tej glukozie w labie i wypiłam, miałam dwa pobrania i wszystko ok i tak się strasznie cieszyłam że mi się udało a tu dupa bo to tylko sen😭

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Ja już się opycham bułeczką z pomidorem i myślę co dziś robić
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:43   #84
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Dzień dobry!


Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Żyje. Nie mam internetu od południa. Ta wizyta to było coś tak głupiego że aż nie wiem co mam myśleć.
Tylko zmierzyli mi ciśnienie, powiadomili ze bede miec dodatkowy skan w 30-stym tygodniu,bo moje pierwsze dziecko mialo niedowage przy porodzie (2710). Niby pytała czy chcę cos zapytać a jak pytałam to mi nie odpowiadała. Do tego pakistanka i za cholere nie mogłam jej zrozumieć
Oj współczuje
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:44   #85
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2 926
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Majwija, gratki

Bierz nospe i leż. Kolejny lekarz powiedział (moja ginka jest na urlopie), że to objaw przeforsowania i póki co jest dobrze, ale jak nie spuszczę z tonu to mogę odpocząć w szpitalu. Już nie siadam za kierownicę

Kurde, porażka. Rozumiem że mają inny system i wytyczne, ale czasem po prostu przeginają.

Nie śpię przyjechał Tz i zasnęłam dużo wcześniej niż zwykle. Całą noc szaleje burza, przed trzecią byłam już w pełnej gotowości i wypoczęta. Nawet śniadanie zdążyłam zjeść bo miałam głodowe mdłości. Leżę jak kłoda, mała mnie kopie, czekamy na świt. Proszę o kciuki, po 6 wyjeżdżamy do jakiegoś ponoć fajnego doktora na badanie połówkowe.
Kciukaski!
aleksandramaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:49   #86
Coco_Blanco
Raczkowanie
 
Avatar Coco_Blanco
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 377
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
o jeeezu, serio?! mozna nie lubic nutelli? dziekuje
Ty to juz w ogole ze snem poszalałaś... a jeszcze w nocy nic podjadać nie mogłaś
Moja córa nie lubi nutelli. Ja wcinam łyżkami, a ona krzyczy "fuuuj" Za to jak tż zajada boczek czy jakąś golonkę, to ta stoi przy nim i dzioba otwiera ;P


Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Jezu jaki dziś miałam sen! Mega realistyczny że jestem na tej glukozie w labie i wypiłam, miałam dwa pobrania i wszystko ok i tak się strasznie cieszyłam że mi się udało a tu dupa bo to tylko sen😭

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Może to sen proroczy
Coco_Blanco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:50   #87
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2 926
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Ja oprocz polowkowego tez bede miala dopiero kolo 30 tygodnia. I pozniej jeszcze jakos przed koncem. Jak chce wczesniej to tylko prywatnie moge isc i placic 40 euro.
U mnie państwowo jest trzecie między 32 a 34 tyg, ale gin powiedziała, że nie będziemy czekać tak długo i wcześniej sprawdzimy, czy Zosia dobrze rośnie (to trzecie usg nazywa się coś typu wzrostowe). U niej wizyta 70 euro a usg dodatkowo 80...
aleksandramaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:51   #88
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez Coco_Blanco Pokaż wiadomość
A dziękuję już mi lepiej, nawet trochę podjadłam

No przykra sytuacja. Jedno małe "dziękuję" i już inaczej by to wyglądało.




hehe no pomiary jak najbardziej prawidłowe



Ja też często wieczorami mam twardy brzuch. Nie wiem czy to normalne


---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aleksandramaj Pokaż wiadomość
Ja też mam często spięty brzuch wieczorem, dziś również. Kładę się od razu i odpoczywam. W ogóle jest taki duży po całym dniu, rano jak na niego patrzę, to aż się niepokoję, że jest taki mały
No widzisz tak samo u mnie ...
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:53   #89
aleksandramaj
Wtajemniczenie
 
Avatar aleksandramaj
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 2 926
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;62946691]Bry, melduję się z poczekalni.
O 8:55 mam iść na drugie pobranie o 9:55 na trzecie i wreszcie pójdę sobie do domu
Glukoza jak glukoza - słodkie jak kg cukru póki co siedzę i czuję się ok [/QUOTE]


KarolinaNL oby i Tobie gładko poszło
aleksandramaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:53   #90
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy Listopad 2016 cz. V "Wyprawkę zbieramy i informacjami się wymieniamy :-)"

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
heej,
ehh dziewczyny, noc to jest czas na sen a nie buszowanie Wiem że już się wprawiacie do wstawania nocnego i nad ranem no ale pospijcie troche... kiedy jak nie teraz? Ja to wstałam o 6,20 i to tylko dlatego ze tz zaspal i kanapki mu szybko robiłam, a tak to moge spac i spac az wybije 8 ihaaa


mam kanapke z nutellą
Ja I tak codziennie wstaje o 6 bo musze cukier zmierzyc wiec pol godz w te czy we wte nie robi mi zadnej roznicy. Kwestia przyzwyczajenia

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaNL Pokaż wiadomość
Dzien dobry! Polozylam sie o 3 i 6:30 juz wstalam teraz czas na szybki prysznic i budze rodzinke bo najpozniej i 8 chce wyjechac do szpitala na ta nieszczesna glukoze
czy tylko ja nie lubie nutelli? Ale soso jak najbardziej smacznego

Patrycja kciuki za polowkowe, za mnie prosze trzymac za glukoze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-03 23:27:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.