Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 12:52   #871
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
a jak z rozmiarem? Brałaś ten, co Ci wyszedł z kalkulatora Mileny, czy większą miskę? Bo nie wiem, czy zaufać komuś o takich samych wymiarach i wziąć to 75 d czy jednak zwiększyć miskę?..
chyba ten z kalkulatora ale na 100% pewna nie jestem bo to było jakieś 1,5 roku temu
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 12:55   #872
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
chyba ten z kalkulatora ale na 100% pewna nie jestem bo to było jakieś 1,5 roku temu
wezmę chyba ten 75 d A czy u nich można zwracać/ wymieniać również przecenioną bieliznę? Nic na temat przecenionych rzeczy nie znalazłam w regulaminie,w ięc chyba można
anntab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 14:40   #873
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
dziękuję potwierdziłaś moje podjerzenia, co do obwodu znalzałam też na stronie mileny wpis dziewczyny o takich samych wymiarach, jak moje i miała rozmiar, który wyszedł mi z kalkulatora, czyli 75D. Przy flamenco już mam większy problem, bo nie wiem, czy brać taki sam rozmiar, czy zwiększyć miskę, bo na stronie mileny wiele dziewczyn pisało, że wypadają mniejsze, a z kolei na balkonetce tego nie wyczytałam... Ktoś tu ma flamenco i potrafi mi doradzić?


fallen_apple, a jakie masz generalnie spostrzeżenia w noszeniu toffino - długo już go masz, czy się pozbyłaś? Rozciąga się z czasem bardzo, czy zostaje ściśliwy? Nic się z nim nie dzieje dziwnego?
Mam go od jesieni tamtego roku. Od tej pory nic się nie rozciągnął i raczej się na to nie zapowiada. Cały czas mam do niego przedłużkę, bo inaczej miażdży mi żebra. Moja 65-tka ma w spoczynku zaledwie 52 cm, podczas gdy brytyczyki mają około 60.
Ogólnie sprawuje się dobrze. Nic się nie dzieje. Nitki nie wychodzą, fiszbiny na miejscu, nie pruje się.
Jeśli możesz to weź dwa rozmiary na przymiarkę i najwyżej jeden odeślesz.
__________________
Spicy orange...

Edytowane przez fallen_apple
Czas edycji: 2011-06-18 o 14:41
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 16:18   #874
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny dostałam mój stanik.
75G. La senza. Za duży!
Jest prześliczny, obwód jest fajny, czuję, że trzyma bardzo dobrze, tak ładnie mnie 'obejmuje'
Ale miska jest za duża Myślę, że o jeden rozmiar(?)

Ech. Co prawda nie dałam dużo, kupiłam na allegro. Niestety-nie trafiony. Muszę iść do sklepu i tam kupić..
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 18:55   #875
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny mam pytanie czy uważacie, że kupno takiego stanika http://www.ewa-michalak.pl/product-p...Strapless.html
będzie dobrym pomysłem dla mnie??
Ciasno pod biustem 70
W biuście 85
kształt - hmm stożki(?).
60D - To byłby pierwszy stanik kupowany wg POPRAWNEJ rozmiarówki. I pierwszy dopasowywany wg kalkulatora.
Będę wdzięczna.
Chyba, że możecie coś polecić?
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 19:01   #876
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy uważacie, że kupno takiego stanika http://www.ewa-michalak.pl/product-p...Strapless.html
będzie dobrym pomysłem dla mnie??
Ciasno pod biustem 70
W biuście 85
kształt - hmm stożki(?).
60D - To byłby pierwszy stanik kupowany wg POPRAWNEJ rozmiarówki. I pierwszy dopasowywany wg kalkulatora.
Będę wdzięczna.
Chyba, że możecie coś polecić?
na pewno nie 60D, może 65C lub 70B; Effuniaki mają własny kalkulator podany na stronie producenta
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 19:15   #877
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

o proszę - coś przeoczyłam
dzięki
wskazał 70B
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png

Edytowane przez martitaw
Czas edycji: 2011-06-18 o 19:19
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 20:30   #878
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

A ja dzisiaj zawitałam do krakowskiej Braffiterii i stałam się posiadaczką cielaczka

http://www.ewa-michalak.pl/product-p...PL-Toffik.html
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 10:49   #879
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
o proszę - coś przeoczyłam
dzięki
wskazał 70B
Ja mam 70/87 i stożkowy niestety i właśnie effuniak 70b był na mnie dobry

A tak poza tym mam pytanko - nie wiem jakiego effuniaka mierzyłam w skepie, na stronie sklepu ani effuniaków go nie znalazłam (pewnie przez moja sklerozę odnośnie jego wyglądu ) no i był dobry rozmiarowo, obwód idealny, itp, ale biust mi w nim skakał przy każdym ruchu! A dużego przecież nie mam Normalnie czułam sie jakbym nie miała stanika No i nie wiem, to może zależeć od konkretnego modelu czy ogólnie w effuniakach tak mogę mieć? Poza tym jednym minusem to był idealny, i obwód i miseczki i wygląd super. Innego effuniaka nie było mi dane przymierzyć bo nie było mojego rozmiaru...

No i tak poza tym: kierując się radami wizażanek byłam w sklepie Onlyher we Wrocławiu, i powiem że dostałam chyba ze 3 czy 4 staniki do zmierzenia, no i właśnie tylko ten effuniak leżał ok z tego, nic praktycznie nie ma w tym sklepie Potem byłam w Milli, to tam co mi pasowało kosztowało 189 i 339 zł no i wróciłam w efekcie z niczym z zakupów Moja mama to samo, pasowała jej chyba tylko freya deco (tak mi się wydaje, bo nie patrzyłam na markę tego co mierzyła ), ale uznała że musi się jeszcze zastanowić za takie pieniądze Ale tak teraz myślę, że jak nic tańszego nie będzie przy następnej wycieczce do innego sklepu, to jej tą freyę wcisnę
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 12:14   #880
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Też nie podoba mi się funckjonowanie sklepu Onlyher we Wrocłąwiu, wolę Millę, ale tak jak pisze koleżanka ceny niestety duże, anjtańszę są tam chyba biustonoszę Dalia.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 13:27   #881
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Tofik Ci prześwituje? u mnie pod jasną bluzką tylko odznaczała się koronka...
nic nie prześwituje
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 14:19   #882
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez aam Pokaż wiadomość
Ja mam 70/87 i stożkowy niestety i właśnie effuniak 70b był na mnie dobry

A tak poza tym mam pytanko - nie wiem jakiego effuniaka mierzyłam w skepie, na stronie sklepu ani effuniaków go nie znalazłam (pewnie przez moja sklerozę odnośnie jego wyglądu ) no i był dobry rozmiarowo, obwód idealny, itp, ale biust mi w nim skakał przy każdym ruchu! A dużego przecież nie mam Normalnie czułam sie jakbym nie miała stanika No i nie wiem, to może zależeć od konkretnego modelu czy ogólnie w effuniakach tak mogę mieć? Poza tym jednym minusem to był idealny, i obwód i miseczki i wygląd super. Innego effuniaka nie było mi dane przymierzyć bo nie było mojego rozmiaru...

No i tak poza tym: kierując się radami wizażanek byłam w sklepie Onlyher we Wrocławiu, i powiem że dostałam chyba ze 3 czy 4 staniki do zmierzenia, no i właśnie tylko ten effuniak leżał ok z tego, nic praktycznie nie ma w tym sklepie Potem byłam w Milli, to tam co mi pasowało kosztowało 189 i 339 zł no i wróciłam w efekcie z niczym z zakupów Moja mama to samo, pasowała jej chyba tylko freya deco (tak mi się wydaje, bo nie patrzyłam na markę tego co mierzyła ), ale uznała że musi się jeszcze zastanowić za takie pieniądze Ale tak teraz myślę, że jak nic tańszego nie będzie przy następnej wycieczce do innego sklepu, to jej tą freyę wcisnę
Nie jestem w Wrocka, ale zastanawiam się jak to możliwe, że sklep, który reklamuje sie głównie jako przyjazny małobiuściastym miał do zaoferowania tylko 3-4 staniki w takim rozmiarze. Przecież to jest praktycznie żaden wybór biorąc pod uwagę to, że na tapetę bierze się nie tylko krój stanika, który nam pasuje, ale też jego funkcjonalność i estetykę. Co komu po tym, że będzie dobrze na nim leżał biały stanik jak ktoś preferuje ciemniejsze ubrania.
Jeżeli nie znalazłaś na stronie sklepu only her ani u effuniaka to obstawiam, że mógł to być biały motylek (miękki) lub coś z nowości co jeszcze nie weszło do sklepu (zobacz zapowiedzi w zdjęciach https://www.facebook.com/sklep.ewamichalak?sk=wall)
Jaki miał kolor ten stanik?
Myślę, że to skakanie biustu mogło zależeć od modelu i materiału z jakiego uszyty był stanik.

Edit: Jak znacie ten rozmiar freyi deco to zawsze pozostaje ebay - jest sporo taniej. Ponad 300 zł w sklepie za stanik to masakra.
__________________
Spicy orange...

Edytowane przez fallen_apple
Czas edycji: 2011-06-19 o 14:25
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 14:55   #883
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Dobrałam sobie stanik rok temu, wyszło mi 65 C. Teraz wiem, że zdecydowanie jest dla mnie za mały. Szłam w zaparte z tym 65 C, aż w końcu zaczął mnie boleć kręgosłup, to nie było mądre...

Czy mam próbować z rozmiarem 65D? Tabelka pokazuje mi teraz, że brytyjski to 65D.
Jednak na pierwszej stronie jest napisane, aby patrzeć na r. brytyjski, stanik wyjątkowo ściśliwy. A ten pokazuje mi 70B. To jest akurat rozmiar, który nosiłam jeszcze przed zapoznaniem się z tym wątkiem i balkonetką... Sama nie wiem.
Dodam, że pod biustem mam 73 cm.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-06-19 o 14:56
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 15:10   #884
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Dobrałam sobie stanik rok temu, wyszło mi 65 C. Teraz wiem, że zdecydowanie jest dla mnie za mały. Szłam w zaparte z tym 65 C, aż w końcu zaczął mnie boleć kręgosłup, to nie było mądre...

Czy mam próbować z rozmiarem 65D? Tabelka pokazuje mi teraz, że brytyjski to 65D.
Jednak na pierwszej stronie jest napisane, aby patrzeć na r. brytyjski, stanik wyjątkowo ściśliwy. A ten pokazuje mi 70B. To jest akurat rozmiar, który nosiłam jeszcze przed zapoznaniem się z tym wątkiem i balkonetką... Sama nie wiem.
Dodam, że pod biustem mam 73 cm.
prawda jest taka, że co stanik, to inny rozmiar.
Ja np. mam CurvyKate Thrill Me 28G - bo ma elastyczny, dosyć rozciągliwy obwód, Masquerade Antoinette 30FF - bo elastyczny, ale ścisły obwód, Effuniaka Karmin 65F (czyli miskę mniej niż w Antośce), a straplessa Effuniaka 70E.

Jeśli boli cię kręgosłup unikaj nieelastycznych, sznurkowatych obwodów (często satynowe staniki takie mają, ja mam Masquerade Maia w której nie daję rady chodzić).
Na 73cm pod biustem moim zdaniem w większości modeli 70tka wystarczy (czyli 70B), ale może się okazać, że jednak 65tki lepiej na tobie leżą (miski się lepiej układają, mają węższe mostki, szersze fiszbiny), wtedy zostań przy tych 65tkach, tylko szukaj modeli z rozciągliwym, elastycznym obwodem.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 17:25   #885
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
prawda jest taka, że co stanik, to inny rozmiar.
Ja np. mam CurvyKate Thrill Me 28G - bo ma elastyczny, dosyć rozciągliwy obwód, Masquerade Antoinette 30FF - bo elastyczny, ale ścisły obwód, Effuniaka Karmin 65F (czyli miskę mniej niż w Antośce), a straplessa Effuniaka 70E.

Jeśli boli cię kręgosłup unikaj nieelastycznych, sznurkowatych obwodów (często satynowe staniki takie mają, ja mam Masquerade Maia w której nie daję rady chodzić).
Na 73cm pod biustem moim zdaniem w większości modeli 70tka wystarczy (czyli 70B), ale może się okazać, że jednak 65tki lepiej na tobie leżą (miski się lepiej układają, mają węższe mostki, szersze fiszbiny), wtedy zostań przy tych 65tkach, tylko szukaj modeli z rozciągliwym, elastycznym obwodem.
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź, nakreśliłaś mi niektóre rzeczy. Myślę, że sobie zrobię rudnkę po zwykłych sklepach, i wybiorę taki w którym będę czuła się najswobodniej. (70B).
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 17:29   #886
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez martusia15cc Pokaż wiadomość
Mozesz napisać gdzie kupiłas effuniaka?

W Dopasowanej na Al. Waszyngtona
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:06   #887
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

dziewczyny a gdzie kupiłyście bądź planujecie kupić strój kąpielowy? bo zbliża mi sie termin urlopu a stroju brak... Interesują mnie sklepy internetowe.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 21:07   #888
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
dziewczyny a gdzie kupiłyście bądź planujecie kupić strój kąpielowy? bo zbliża mi sie termin urlopu a stroju brak... Interesują mnie sklepy internetowe.
widziałaś dziewczynę bonda? http://www.ewa-michalak.pl/product-p...yna-Bonda.html
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 07:33   #889
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

hej. chciałabym się was poradzić w sprawie doboru biustonosza, ponieważ czuję, że te które aktualnie noszę mi nie służą i są złe.
jak prawie każda bardzo malobiusciasta noszę rozmiar 70A (czyli najmniejsza miska i najmniejszy obwód jaki można spotkać w tradycyjnych bieliźniakach) 75A i 70B już trochę odstają
moje wymiary:
pod biustem: 65, 67cm
w biuście: 80

bardzo proszę o pomoc
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 07:40   #890
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
hej. chciałabym się was poradzić w sprawie doboru biustonosza, ponieważ czuję, że te które aktualnie noszę mi nie służą i są złe.
jak prawie każda bardzo malobiusciasta noszę rozmiar 70A (czyli najmniejsza miska i najmniejszy obwód jaki można spotkać w tradycyjnych bieliźniakach) 75A i 70B już trochę odstają
moje wymiary:
pod biustem: 65, 67cm
w biuście: 80

bardzo proszę o pomoc
Spróbuj na początek 28D (60D).
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 07:50   #891
_carlajna_
Her Worshipfulness
 
Avatar _carlajna_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: gazylion lat świetlnych od właściwej
Wiadomości: 3 106
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez gohhha Pokaż wiadomość
wiesz... może zakładałaś go na lewą stronę? DDD
Po tym jak miseczka d okazała się za mała, a miseczka dd za duża to mam wrażenie że zakładałam go do góry nogami
Cóż ja zawsze miałam problem z moimi wąskimi ramionami i tak na prawdę to bluzki na rozmiar 152 dziecięcy są na mnie idealne w ramionach ale wtedy nie ma w nich miejsca na biust a te staniki maja jak dla mnie zbyt szeroko rozstawione ramiączka.
Koniec końców dałam sobie spokój z zakupami w sklepie internetowym i oba odsyłam, a jak będę miała wolny dzień to wybiorę się do sklepu stacjonarnego i tam pomierzę co mi najbardziej będzie pasować Problem w tym że najbliższy taki sklep wg. stanikowej mapy jest ok. 80km ode mnie... i dopiero w ten - dla mnie wolny - piątek mam czas tam pojechać A tak przy okazji jeżeli ktoś zna może przyjazne sklepy w Toruniu, lub Bydgoszczy to prosiłabym o poradę oprócz tych trzech z mapy oczywiście....
__________________
Mój avatar - ... "I just can't bare to let a gorgeous guy like him out of my sight."
_carlajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 08:31   #892
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Widziałam, podoba mi się, tylko gdyby był w innym kolorze np. czarnym A masz go może?

Trudny kontakt jest z P. Ewa. Odeslałam w środę biustonosz, prosilam o kontak gdy dojdzie, dziś dostałam maila "nie mam pojęcia czy doszedł".
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:21   #893
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Widziałam, podoba mi się, tylko gdyby był w innym kolorze np. czarnym A masz go może?

Trudny kontakt jest z P. Ewa. Odeslałam w środę biustonosz, prosilam o kontak gdy dojdzie, dziś dostałam maila "nie mam pojęcia czy doszedł".
Radzę mierzyć. Ten strój robi mi takie kuku, że szok.

Milusio...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:29   #894
hanne18
Rozeznanie
 
Avatar hanne18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 687
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Chciałabym się Was poradzić...
Pod biustem mam ok. 73 cm, w biuscie 82- 83 cm i mam problem z dobraniem stanika, bo 75 A nie leży dobrze, a w 70 A czy 70 B miseczki sa dobre ale obwod za mały, tak samo mam z 65 C. 65 czy 70 strasznie mnie uciska na klatce, serca nie czuję:P a 75 jest za duży..
A moze ponosic to 65 C i poczekać aż się rozciągnie?
hanne18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:38   #895
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

ja mam problem z doborem rozmiaru stanika, wszystkie staniki które posiadam są na mnie złe, mam różne rozmiary, najczęściej 70b, mam też 70 c, 75 b i 75a (różne fimry) niestety żaden na mnie nie pasuje, bo albo jest za duży, za mały, za lużny w obwodzie.
1. moje wymiary pod biustem mierzone ciasno - 66 cm
2. w biuście lużno - 75 cm
mam 18 lat
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:09   #896
fallen_apple
Zakorzenienie
 
Avatar fallen_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 3 186
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Mada dobrze pamiętam, że to Ty masz z effuniaków toffika 65C? Mogłabym Cię prosić o podanie jego wymiarów (obwód w spoczynku, głębokość miseczki i wysokość miseczki bez kanalika fiszbin)?
__________________
Spicy orange...
fallen_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:29   #897
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez hanne18 Pokaż wiadomość
Chciałabym się Was poradzić...
Pod biustem mam ok. 73 cm, w biuscie 82- 83 cm i mam problem z dobraniem stanika, bo 75 A nie leży dobrze, a w 70 A czy 70 B miseczki sa dobre ale obwod za mały, tak samo mam z 65 C. 65 czy 70 strasznie mnie uciska na klatce, serca nie czuję:P a 75 jest za duży..
A moze ponosic to 65 C i poczekać aż się rozciągnie?
niemozliwe ze 70 jest ci za ciasne w obwodzie. Jesteś pewna, że miseczki dobrze leżą? Często przez za małe miski odczuwamy obwód jako za ciasny.
Czy mostek nie odstaje, czy fiszbina okala cała pierś, nie tnie jej, czy nie robią ci się bułeczki?

A jakiej firmy i jakie staniki dotychczas nosiałaś w rozmiarze 70B i 65C ?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez whitejenny Pokaż wiadomość
ja mam problem z doborem rozmiaru stanika, wszystkie staniki które posiadam są na mnie złe, mam różne rozmiary, najczęściej 70b, mam też 70 c, 75 b i 75a (różne fimry) niestety żaden na mnie nie pasuje, bo albo jest za duży, za mały, za lużny w obwodzie.
1. moje wymiary pod biustem mierzone ciasno - 66 cm
2. w biuście lużno - 75 cm
mam 18 lat
Spróbuj 60C (28C), ewentualnie małe 60D. Albo Effuniaka 65A ;-)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:30   #898
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez hanne18 Pokaż wiadomość
Chciałabym się Was poradzić...
Pod biustem mam ok. 73 cm, w biuscie 82- 83 cm i mam problem z dobraniem stanika, bo 75 A nie leży dobrze, a w 70 A czy 70 B miseczki sa dobre ale obwod za mały...
Jakiej firmy masz za mały obwód 70 przy 73cm w biuście?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:31   #899
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

Cytat:
Napisane przez _carlajna_ Pokaż wiadomość
A tak przy okazji jeżeli ktoś zna może przyjazne sklepy w Toruniu, lub Bydgoszczy to prosiłabym o poradę oprócz tych trzech z mapy oczywiście....
w Toruniu to mogę jedynie potwierdzić, że BraBoutique na Piekarach (centrum miasta) i Aszanti (osiedle Koniuchy) to porządne sklepy. w Aszanti miałam swoje pierwsze dobieranie i pierwsze zakupy za to w BraBoutique obsługa jest bardziej 'do ludzi', pani właścicielka jest pomocna i taktowna, ta druga pani trochę mniej pomocna (albo nie interesuje ją ten rynek, albo dopiero zaczyna). No i na Piekarach masz większy wybór marek, na dodatek możesz sobie ściągnąć co chcesz (tylko kwestia niestety czasem długiego czasu i np przyjdzie inny kolor... ) . Za to w Aszanti masz Curvy Kate... najlepiej iść do obu :P
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:33   #900
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. V

a gdzie mozna takie kupic? bylam w kilku sklepach i nie maja 60, najmniejsze sa od 70
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.