Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-11, 10:09   #901
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Amyzku a moze zanim pchać się w Chanela stestować rodzime Arkanę, Siquens serum z kroplomierzem, Femi ?
albo yonelle ktory teraz w promocji w D? Ja bym radziła w te tory isc
Po wtopie z podocznymi Bobbi Brown, It'sPotent,C all about eyes się łobraziłam bo tyle siana wydane a efekty słabe.czytaj żadne.. to juz rosiek kosztowal ulamek tego i jakis fun byl

pomyślę aczkolwiek Yonelle miałam jakies próbki i to nie moje klimaty jakoś dermokosmetyki robią mojej skórze więcej szkód niż pożytku ale rozejrzę się za tymi które wymienilaś dzięki

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-06-11 o 10:11
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:12   #902
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja Siquensa i Dermedica nie polecam, zrobił mi na twarzy spustoszenie, a jak mnie zapchały , ale wiadomo każdemu co innego pasuje i trzeba samemu próbować. C all about eyes to dla mnie też było nijakie, krzywdy nie robiło, ale efektów żadnych nawet miałam tego roll-ona i też guzik

A Arkana to kótry to?? Nie znam jeszcze tego
Siquens krem jakis byl beznadziejny, wcisnelam TZ ale serum z pipetą było ok nawet nawilżało i fajne pod fluid.
Co z Dermedica nie polecasz? ja lubie Hydrain np
Arkanę poleciła mi kosmetyczka mam serum i krem masełkowy w stylu antigravity C,
http://sklep.arkana.pl/279-odzywczy-...eam-50-ml.html
ogolnie tez przyzwoita jakość

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pomyślę aczkolwiek Yonelle miałam jakies próbki i to nie moje klimaty jakoś dermokosmetyki robią mojej skórze więcej szkód i pożytku ale rozejrzę się za tymi które wymienilaś dzięki
ja mam suche policzki i tłuste czoło to jest wyzwanie
Yonelle ma świetne opakowania, i mi akurat maska pasuje. Algorithm dzienny z D tez fajoski
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:14   #903
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
....

ja mam suche policzki i tłuste czoło to jest wyzwanie
Yonelle ma świetne opakowania, i mi akurat maska pasuje. Algorithm dzienny z D tez fajoski
tak jak ja: czoło latarnia, policzki i koło nosa pustynia, broda wulkany plus cera wrażliwa i naczynkowa dobrze, że tak dużo próbek mam do potestowania w domu to może znajdę jakiś kosmetyczny cud
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-06-11 o 10:16
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:16   #904
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Siquens krem jakis byl beznadziejny, wcisnelam TZ ale serum z pipetą było ok nawet nawilżało i fajne pod fluid.
Co z Dermedica nie polecasz? ja lubie Hydrain np
Arkanę poleciła mi kosmetyczka mam serum i krem masełkowy w stylu antigravity C,
http://sklep.arkana.pl/279-odzywczy-...eam-50-ml.html
ogolnie tez przyzwoita jakość

Z Dermedica miałam micela, krem i serum nawadniające Hydrain3 - dla mnie porażka. Arkany nigdy nie miałam muszę się temu bliżej przyjrzeć
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:21   #905
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
tak jak ja: czoło latarnia, policzki i koło nosa pustynia, broda wulkany plus cera wrażliwa i naczynkowa dobrze, że tak dużo próbek mam do potestowania w domu to może znajdę jakiś kosmetyczny cud
To jak u mnie:/

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Mam weekend w napięciu, moja magisterka będzie przechodzić antyplagiat i jak będzie ok to pon-wt spocznie w dziekanacie
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:27   #906
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Jakby któraś z was znalazła idealny krem/serum na takie własnie problemy to dajcie znać może któraś już znalazła??? Sama nawet nie wiem w jakie kremy mam celować... Ostatnio miałam próbkę Guerlain Super Aqua Serum i świetnie mnie nawilżył (jak jeszcze żadne serum/krem!), ale prztłuszcza mi czoło, więc nadaje się najlepiej na noc. Mam jeszcze próbkę wersji light, której nie używałam, więc może akurat to pomoże? Tylko cena oczywiście zbójecka
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:31   #907
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ooo dzięki! Moja mama lubię Euphorię to mam nadzieję, że Manifesto też jej podejdzie.
Ja Manifesto uwielbiam, nie jest to słodki ulepek, choć czuję w nim głównie wanilię, ale taką przydymioną, z nutami drzewnymi. Zapach jest trwały, a flakonik elegancki.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 10:34   #908
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

przyszła torba - jest w porzo - ogromniasta
a błyszczyk większy niż myślałam i jest love (paradise pink)
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:35   #909
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
tak jak ja: czoło latarnia, policzki i koło nosa pustynia, broda wulkany plus cera wrażliwa i naczynkowa dobrze, że tak dużo próbek mam do potestowania w domu to może znajdę jakiś kosmetyczny cud
a próbowałaś się przyjrzeć swojej diecie? Czytałam ostatnio o czymś takim co się zwie patofizjonomika - w skrócie chodzi o to, że każda częśc naszej twarzy odzwierciedla to co dzieje się w danym narządzie w organizmie. I tak np przebarwienia i pryszcze na czole sygnalizują problemy z jelitami, a broda to obszar ewentualnych problemów ginekologicznych. skoro masz tak że tylko brodę Ci atakują pryszczole a reszta w miarę ok to kremem raczej nic nie zdziałasz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość


Mam weekend w napięciu, moja magisterka będzie przechodzić antyplagiat i jak będzie ok to pon-wt spocznie w dziekanacie
na pewno będzie ok :kciuki
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:36   #910
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jakby któraś z was znalazła idealny krem/serum na takie własnie problemy to dajcie znać może któraś już znalazła???
Ja znalazłam ideał do mojej suchej, alergicznej skóry Cure Solutions z Yves Rocher i oczywiście...został wycofany

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
tak jak ja: czoło latarnia, policzki i koło nosa pustynia, broda wulkany plus cera wrażliwa i naczynkowa dobrze, że tak dużo próbek mam do potestowania w domu to może znajdę jakiś kosmetyczny cud
Ja przez takie testy właśnie nabawiłam się alergii. Lepiej wybrać jakiś delikatny apteczny krem, nawet dla dzieci, i dać odpocząć skórze.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-06-11 o 10:38
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:37   #911
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a próbowałaś się przyjrzeć swojej diecie? Czytałam ostatnio o czymś takim co się zwie patofizjonomika - w skrócie chodzi o to, że każda częśc naszej twarzy odzwierciedla to co dzieje się w danym narządzie w organizmie. I tak np przebarwienia i pryszcze na czole sygnalizują problemy z jelitami, a broda to obszar ewentualnych problemów ginekologicznych. skoro masz tak że tylko brodę Ci atakują pryszczole a reszta w miarę ok to kremem raczej nic nie zdziałasz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



na pewno będzie ok :kciuki
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 10:45   #912
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

A wiecie może czy na iperfumy jakoś te próbki podpisują? Bo nabrałam do koszyka z 200 sztuk i nie chcę potem dostać zonka i zgadywać
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:47   #913
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A wiecie może czy na iperfumy jakoś te próbki podpisują? Bo nabrałam do koszyka z 200 sztuk i nie chcę potem dostać zonka i zgadywać
Mają przyklejoną naklejkę taką 'cenową' z kodem kreskowym i nazwą perfum przyszalałaś ładnie z próbkami!
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:48   #914
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A wiecie może czy na iperfumy jakoś te próbki podpisują? Bo nabrałam do koszyka z 200 sztuk i nie chcę potem dostać zonka i zgadywać
Perfum podpisują

Nadprogramowo dostałam tą próbkę dkny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1434016071233.jpg (69,8 KB, 59 załadowań)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:52   #915
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Przyszła torba ale jest cała urąbana - do prania. Błyszczyk ciemniejszy niż myślałam narazie nie otwieram, nie wiem czy go chce. Biore się za testowanie próbki Orange Sanguine o której liv pisała
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:54   #916
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a próbowałaś się przyjrzeć swojej diecie? Czytałam ostatnio o czymś takim co się zwie patofizjonomika - w skrócie chodzi o to, że każda częśc naszej twarzy odzwierciedla to co dzieje się w danym narządzie w organizmie. I tak np przebarwienia i pryszcze na czole sygnalizują problemy z jelitami, a broda to obszar ewentualnych problemów ginekologicznych. skoro masz tak że tylko brodę Ci atakują pryszczole a reszta w miarę ok to kremem raczej nic nie zdziałasz

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



na pewno będzie ok :kciuki
Też o tym słyszałam, a moja koleżanka z pracy namawia mne, abym sobie zrobiła kompleksowe testy alergiczne, bo ona też unika teraz tego, co jej wyszło podczas tych testów i cerajej się też polepszyła. Ale wydała na te testy ok. 600-800 zł

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ja znalazłam ideał do mojej suchej, alergicznej skóry Cure Solutions z Yves Rocher i oczywiście...został wycofany



Ja przez takie testy właśnie nabawiłam się alergii. Lepiej wybrać jakiś delikatny apteczny krem, nawet dla dzieci, i dać odpocząć skórze.
Mam kilka aptecznych też. Z moich ostatnio używanych kremów najlepiej wypadł Korres z granatem do mieszanej oraz wspomniane serum Guerlain.

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
A wiecie może czy na iperfumy jakoś te próbki podpisują? Bo nabrałam do koszyka z 200 sztuk i nie chcę potem dostać zonka i zgadywać
woow napisz jakie
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:01   #917
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Przyszła torba ale jest cała urąbana - do prania. Błyszczyk ciemniejszy niż myślałam narazie nie otwieram, nie wiem czy go chce. Biore się za testowanie próbki Orange Sanguine o której liv pisała
Nie była w folii? Jaki kolor błyszczyka?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:07   #918
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mają przyklejoną naklejkę taką 'cenową' z kodem kreskowym i nazwą perfum przyszalałaś ładnie z próbkami!
No przeglądam od godziny koszyk i staram się trochę zejść z ceny, bo masakra i siekierezada Ale mam już po prostu dość żebrania o próbki w Syforze, bo za każdym razem się czuję jak intruz, a nie zawsze zamierzam im zostawiać choćby 30 zeta, byleby dostać 1-2 próbki, a tego wymagają niestety. A pewnie tak oszczędzają, by sobie zabierać do domu lub na handel Bo ja widzę te ich chytre oczy ilekroć o coś proszę. A dla kogo ta próbeczka, a to pani się może w sklepie popsikać przecież Tylko że po 3 zapachach max nie ma możliwości odczuć kolejnych. Choć ostatnio wyczaiłam w jednym serialu, że ponoć ziarna kawy niemielone neutralizują zapach przy niuchaniu dużej ilości perfum Ale już sobie wyobrażam ich miny jak im wchodzę do tej ich sterylnej Syforki z otwartą paczką kawy, pewnie te jaśnie szanowne ☠☠☠☠☠☠☠encje pomyślą, że psychiczna weszła do sklepu Ech, chyba zacznę im kłamać po tych sklepach, żeby wyżebrać cokolwiek

Ale żeby nie było, nie wszystkich pracowników S. uważam za dno i sto metrów mułu Tylko mam wrażenie, że ci uczciwi szybko stamtąd wylatują A ci gorsi zawsze się najdłużej trzymają. Ostatnio mnie i mamę zlała jedna taka blondyna tak ostentacyjnie, że wyszłam zszokowana ze sklepu. Proszę panią o to, by poszukała, czy coś jej zostało jeszcze z serii z karmelem (bo strasznie ubolewam, że jej nie ma, ale czasem im zostają pochowane pojedyncze sztuki czegoś jeszcze) i długo stałam przy perfumach. Jak wyczaiła, że chcę tylko powąchać i wziąć próbkę, to odeszła. A jak za nią pobiegłam i się pytam o tę serię z karmelem (jakikolwiek produkt), to mi krzyczy lasencja w twarz, że dla mnie nic w tym sklepie nie ma A przecież nie byłam ubrana jak menelka Mama też nie
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:12   #919
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Nie była w folii? Jaki kolor błyszczyka?
Była w folii, ale są ślady od dołu torby brudne brr jakby ktoś ją postawił na podłodze w brudnym magazynie
Błyszczyk mam perfect nude
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150611_114258.jpg (151,5 KB, 106 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 11:13   #920
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Amyzku a moze zanim pchać się w Chanela stestować rodzime Arkanę, Siquens serum z kroplomierzem, Femi ?
albo yonelle ktory teraz w promocji w D? Ja bym radziła w te tory isc
Arkanę też miałam ochotę potestować bo mają fajne mini zestawy za 39zł, jednak koszty dostawy to przegięcie.
arkana mini set
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:14   #921
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Choć ostatnio wyczaiłam w jednym serialu, że ponoć ziarna kawy niemielone neutralizują zapach przy niuchaniu dużej ilości perfum Ale już sobie wyobrażam ich miny jak im wchodzę do tej ich sterylnej Syforki z otwartą paczką kawy, pewnie te jaśnie szanowne ☠☠☠☠☠☠☠encje pomyślą, że psychiczna weszła do sklepu Ech, chyba zacznę im kłamać po tych sklepach, żeby wyżebrać cokolwiek
to prawda z tą kawą a w S mają taką kawę na stanie (nawet jest normalnie wystawiona koło tych pasków na które się psika perfumami (nie wiem jak się to nazywa) i mi Sprzedawczynie tam często same proponują powąchanie tej kawy jak mam ochotę coś potestować perfumowego
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:18   #922
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 711
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ja właśnie nie zawsze widzę te ziarenka kawy w S. W każdym razie dziękuję serialowi Dom Grozy za prawidłowe info, tyle lat w nieświadomości człowiek tkwił
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:18   #923
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Była w folii, ale są ślady od dołu torby brudne brr jakby ktoś ją postawił na podłodze w brudnym magazynie
Błyszczyk mam perfect nude
Zareklamuj, może Ci przyślą drugą
Błyszczyk ładnie wygląda.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:19   #924
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No przeglądam od godziny koszyk i staram się trochę zejść z ceny, bo masakra i siekierezada Ale mam już po prostu dość żebrania o próbki w Syforze, bo za każdym razem się czuję jak intruz, a nie zawsze zamierzam im zostawiać choćby 30 zeta, byleby dostać 1-2 próbki, a tego wymagają niestety. A pewnie tak oszczędzają, by sobie zabierać do domu lub na handel Bo ja widzę te ich chytre oczy ilekroć o coś proszę. A dla kogo ta próbeczka, a to pani się może w sklepie popsikać przecież Tylko że po 3 zapachach max nie ma możliwości odczuć kolejnych. Choć ostatnio wyczaiłam w jednym serialu, że ponoć ziarna kawy niemielone neutralizują zapach przy niuchaniu dużej ilości perfum Ale już sobie wyobrażam ich miny jak im wchodzę do tej ich sterylnej Syforki z otwartą paczką kawy, pewnie te jaśnie szanowne ☠☠☠☠☠☠☠encje pomyślą, że psychiczna weszła do sklepu Ech, chyba zacznę im kłamać po tych sklepach, żeby wyżebrać cokolwiek

Ale żeby nie było, nie wszystkich pracowników S. uważam za dno i sto metrów mułu Tylko mam wrażenie, że ci uczciwi szybko stamtąd wylatują A ci gorsi zawsze się najdłużej trzymają. Ostatnio mnie i mamę zlała jedna taka blondyna tak ostentacyjnie, że wyszłam zszokowana ze sklepu. Proszę panią o to, by poszukała, czy coś jej zostało jeszcze z serii z karmelem (bo strasznie ubolewam, że jej nie ma, ale czasem im zostają pochowane pojedyncze sztuki czegoś jeszcze) i długo stałam przy perfumach. Jak wyczaiła, że chcę tylko powąchać i wziąć próbkę, to odeszła. A jak za nią pobiegłam i się pytam o tę serię z karmelem (jakikolwiek produkt), to mi krzyczy lasencja w twarz, że dla mnie nic w tym sklepie nie ma A przecież nie byłam ubrana jak menelka Mama też nie
Nie musisz przychodzić ze swoją paczką kawy stoją słoiczki na półkach. Widziałam w D. oraz S. Trochę testowania i będziesz umiała odróżnić więcej niż 3 zapachy przy każdej wizycie. Moja koleżanka od pół roku szkoli sobie sama węch przy każej wizycie w perfumerii (poczatkowo psikała tylko trzy, teraz już nie liczy) i może teraz psikać na paseczki w perfumerii ile chce
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:35   #925
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

W C. do zamówień powyżej 99zł 4 miniatury do wyboru gratis.
Wchodzą kody PREZENT1, PREZENT2
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:38   #926
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
W C. do zamówień powyżej 99zł 4 miniatury do wyboru gratis.
Wchodzą kody PREZENT1, PREZENT2

Hmmm, nie wchodzą, mam na 109 w koszyku.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2015-06-11 o 11:45
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:46   #927
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
W C. do zamówień powyżej 99zł 4 miniatury do wyboru gratis.
Wchodzą kody PREZENT1, PREZENT2
Myślałam, ze te kody wchodzą od 99zł

Oferta cienka, bo 4 miniatury można mieć za 78 zł zamawiając 2 x mini krem

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
nie smutaj

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Była w folii, ale są ślady od dołu torby brudne brr jakby ktoś ją postawił na podłodze w brudnym magazynie
Błyszczyk mam perfect nude
Moje torby wydają się być czyste Baby Doll jest śliczny ale szkoda mi go otwierać
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:52   #928
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

:OOO
Dostałam kartkę od sephory, 20% zniżki na cały asortyment i 30% zniżki przy zakupach od 600zł!! również na cały asortyment !
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:54   #929
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
:OOO
Dostałam kartkę od sephory, 20% zniżki na cały asortyment i 30% zniżki przy zakupach od 600zł!! również na cały asortyment !
ooo fajnie 30% to już jest coś, ale limit też spory
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:56   #930
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
:OOO
Dostałam kartkę od sephory, 20% zniżki na cały asortyment i 30% zniżki przy zakupach od 600zł!! również na cały asortyment !
Jest na to jakiś kod? Chodzi mi o 30%?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.