Randki przez Internet - Wasze doświadczenia - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-16, 19:48   #901
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie wiem jak by zareagował ale oni normalnie mają znajomych. Ona ma kolegów, z którymi czasami wychodzi na piwo czy gada całymi dniami na messengerze, bez żadnych podtekstów, seksu itd. On też ma koleżanki. To, że ktoś ma męża/żonę nie znaczy, że nie może mieć innych znajomych, również płci przeciwnej.
Pogrubione - nasuwa się pytanie, po co jej kolejna osoba do pogadania^^.


---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna dziwna rzecz - dlaczego jej profil polubiają przypadkowi faceci z drugiego końca Polski? To bez sensu, bo widzi, że ktoś ją polubił, wchodzi na profil faceta bo jest np całkiem do rzeczy a się okazuje, że facet mieszka 500 km od niej.
Akurat to nie jest w ogóle dziwne - skoro Twoja koleżanka zaznaczyła, że chce poznać tylko kogoś do porozmawiania, to przecież 500 km przeszkodą tutaj nie jest.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 19:58   #902
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Sorry, nigdy nie wierzę kiedy pojawia się mężatka na taki portalu, że ona tu jest bo chce pogadać, z ciekawości albo że przyjaciółka jej założyła konto ;> Zawsze mnie to bawi, a potem się jednak okazuje, że jednak jest jakiś inny powód. Powodem zwykle jest mąż który ma brzuch, jest nudny, nie pomaga, nie poświęca uwagi, nie rozumie jej, a ona jest tak bardzo skomplikowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 19:59   #903
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Może niekoniecznie celuje, akurat tak wyszło, że przeglądałyśmy. Bardziej chyba z ciekawości, czy trafimy na kogoś znajomego
Myślę, że jak jej się będzie z kimś fajnie gadało to nie wyklucza jakiegoś spotkania. Ale z tego co wiem to już paru facetów odrzuciła bo napisali z tekstem sugerującym, że skoro mężatka to pewnie szuka seksu bez zobowiązań.
A czemu mężczyzn? Bo z nimi jej się fajnie rozmawia.
Mieszacie się w zeznaniach. Rozumiem, że jej mąż wie o tym koncie?

Na portalach randkowych każdy jest tylko z ciekawości albo w ramach eksperymentu.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 20:05   #904
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Akurat to nie jest w ogóle dziwne - skoro Twoja koleżanka zaznaczyła, że chce poznać tylko kogoś do porozmawiania, to przecież 500 km przeszkodą tutaj nie jest.
Ma to sens.

Rozwala mnie, że napisałam tu o zdjęciach tych facetów, bo jest to dla mnie w pewien sposób ciekawe, że zakładając konto na takim portalu, na którym chcą kogoś sobą zainteresować, wrzucają np selfie zrobione z dołu i mają na nim 3 podbródki, ale oczywiście jedyna rzecz, do której każdy się odniósł to dlaczego ona założyła konto

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Mieszacie się w zeznaniach. Rozumiem, że jej mąż wie o tym koncie?

Na portalach randkowych każdy jest tylko z ciekawości albo w ramach eksperymentu.
Dlaczego mieszamy? I nie, on o tym nie wie.
A ja myślałam, że większość jest tam bo chce kogoś poznać.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2018-09-16 o 20:07
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 20:11   #905
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Rozwala mnie, że napisałam tu o zdjęciach tych facetów, bo jest to dla mnie w pewien sposób ciekawe, że zakładając konto na takim portalu, na którym chcą kogoś sobą zainteresować, wrzucają np selfie zrobione z dołu i mają na nim 3 podbródki, ale oczywiście jedyna rzecz, do której każdy się odniósł to dlaczego ona założyła konto
No cóż, bo pogrubione okazało się z Twojej wypowiedzi najwyraźniej najciekawsze. W sumie niepotrzebnie pisałam wcześniej na szaro, bo offtop to nie był. Jakoś mnie zdjęcia z trzema podbródkami tak nie ruszają jak hipokryzja.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
I nie, on o tym nie wie.
A dlaczego? Może jednak by tego nie popierał?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 20:13   #906
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
No cóż, bo pogrubione okazało się z Twojej wypowiedzi najwyraźniej najciekawsze. W sumie niepotrzebnie pisałam wcześniej na szaro, bo offtop to nie był. Jakoś mnie zdjęcia z trzema podbródkami tak nie ruszają jak hipokryzja.


A dlaczego? Może jednak by tego nie popierał?
Być może, nie wnikam. To ich życie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-16, 20:24   #907
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dlaczego mieszamy? I nie, on o tym nie wie.
A ja myślałam, że większość jest tam bo chce kogoś poznać.
Taki jest cel, ale wersja którą podają w profilu albo rozmowie jest właśnie taka.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-16, 21:05   #908
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Nie dziwię się, że mężatka powiedziała koleżance, że konto ma „tylko z ciekawości” lub „tylko żeby poznać znajomych” koleżanka nie musi wiedzieć, co jeszcze mężatka „z ciekawości” zrobi z tym kontem.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 10:05   #909
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Nie dziwię się, że mężatka powiedziała koleżance, że konto ma „tylko z ciekawości” lub „tylko żeby poznać znajomych” koleżanka nie musi wiedzieć, co jeszcze mężatka „z ciekawości” zrobi z tym kontem.

Nie wyobrazam sobie, zebym ja sobie zalozyla konto na portalu randkowym, zeby szukac ludzi do rozmowy, gdyby moj maz sobie zalozyl, to tez (delikatnie mowiac) bylabym bardzo daleka od zadowolenia.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 10:25   #910
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Też sobie czegoś takiego nie wyobrażam. Jeszcze w tajemnicy przed facetem, bo przecież chcę sobie tylko pogadać. Jednak przeznaczenie takich stron/apek jest raczej jednoznaczne, a jak to się mówi 'okazja czyni złodzieja'.

Nie mam nic przeciwko koleżanką ze studiów czy pracy mojego faceta, ale szukanie kumpeli przez Internet czy pisanie z kimś całymi dniami na messangerze mocno by mnie zaniepokoiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 12:49   #911
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Nie wyobrazam sobie, zebym ja sobie zalozyla konto na portalu randkowym, zeby szukac ludzi do rozmowy, gdyby moj maz sobie zalozyl, to tez (delikatnie mowiac) bylabym bardzo daleka od zadowolenia.
Oj tak. Jakby mojemu brakowało przyjaciół, to istnieją grupy lokalne na Facebooku, jakieś spotkania dla obcokrajowcow, gdzie można poznać mnostwo ludzi, no po prostu multum możliwości. Nie moja sprawa, co robią ludzie poza moim związkiem, ale w takie tłumaczenie się faceta bym nie uwierzyła
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 12:51   #912
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Oj tak. Jakby mojemu brakowało przyjaciół, to istnieją grupy lokalne na Facebooku, jakieś spotkania dla obcokrajowcow, gdzie można poznać mnostwo ludzi, no po prostu multum możliwości. Nie moja sprawa, co robią ludzie poza moim związkiem, ale w takie tłumaczenie się faceta bym nie uwierzyła
W dobrym zwiazku nie ma miejsca na szukanie w internetach kolezanek/kolegow do rozmowy.
Cos jest ewidentnie nie tak, skoro partner i obecni znajomi i przyjaciele nie wystarczaja.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 12:57   #913
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W dobrym zwiazku nie ma miejsca na szukanie w internetach kolezanek/kolegow do rozmowy.
Cos jest ewidentnie nie tak, skoro partner i obecni znajomi i przyjaciele nie wystarczaja.
A jeśli ktoś będący w związku w ten sposób chce poznać nowych znajomych? Albo nabyć znajomych, jeśli nie miał ich do tej pory? Chodzi mi ogólnie o fora internetowe.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 12:59   #914
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W dobrym zwiazku nie ma miejsca na szukanie w internetach kolezanek/kolegow do rozmowy.
Cos jest ewidentnie nie tak, skoro partner i obecni znajomi i przyjaciele nie wystarczaja.
Jeśli ktoś nie ma znajomych albo znajomosci się rozpadają, to rozumiem, ze komuś może tego brakować, ale niekoniecznie trzeba rejestrować się na portalu randkowym i ukrywać to przed partnerem
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:00   #915
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;85875129]A jeśli ktoś będący w związku w ten sposób chce poznać nowych znajomych? Albo nabyć znajomych, jeśli nie miał ich do tej pory? Chodzi mi ogólnie o fora internetowe.[/QUOTE]

Jak juz Kalor napisala, sa m.in. grupy na facebooku, nie trzeba szukac znajomych na badoo czy tinderze.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś nie ma znajomych albo znajomosci się rozpadają, to rozumiem, ze komuś może tego brakować, ale niekoniecznie trzeba rejestrować się na portalu randkowym i ukrywać to przed partnerem
Otoz to.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:02   #916
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jak juz Kalor napisala, sa m.in. grupy na facebooku, nie trzeba szukac znajomych na badoo czy tinderze.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------



Otoz to.
Ale badoo w założeniach chyba miało być serwisiem do poznawania ludzi w ogóle, a nie w celach matrymonialno-seksualnych? Ogólnie uważam, że jeśli ktoś szuka seksu, to nawet na portalu katolickim go znajdzie.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:21   #917
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W dobrym zwiazku nie ma miejsca na szukanie w internetach kolezanek/kolegow do rozmowy.
Cos jest ewidentnie nie tak, skoro partner i obecni znajomi i przyjaciele nie wystarczaja.
Nie wiem dokładnie jak wygląda ich małżeństwo, ale z grubsza sytuację ma podobną do mnie czyli oboję pracują w takich godzinach, że w tygodniu się mijają, dzieci brak, część znajomych wyjechała za granicę więc grono znajomych mocno zmalało. I brakuje jej kontaktu z innymi ludźmi. Ja w przeciwieństwie do niej chodzę na siłownię i tam poznałam sporo nowych ludzi, obu płci.
Mam koleżanki, które twierdzą, że nie potrzebują nikogo innego poza swoim mężem/partnerem. Ja akurat tego nie rozumiem.

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;85875155]Ale badoo w założeniach chyba miało być serwisiem do poznawania ludzi w ogóle, a nie w celach matrymonialno-seksualnych? Ogólnie uważam, że jeśli ktoś szuka seksu, to nawet na portalu katolickim go znajdzie.[/QUOTE]Myślę, że dlatego akurat wybrała badoo.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:26   #918
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

A Tinder w założeniach był apką do szybkiego niezobowiązującego seksu. Wypełniał lukę jaka powstała po pojawieniu się apki o podobnym chrakterze dla gejów.

Tylko to nie zmienia nadal sytuacji, że obecnie badoo i tinder postrzega się jako apki do umawiania się na randki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:32   #919
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A Tinder w założeniach był apką do szybkiego niezobowiązującego seksu. Wypełniał lukę jaka powstała po pojawieniu się apki o podobnym chrakterze dla gejów.

Tylko to nie zmienia nadal sytuacji, że obecnie badoo i tinder postrzega się jako apki do umawiania się na randki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie jestem osoba, ktora chcialaby ograniczac partnera albo byc ograniczana w kwestii posiadania znajomych i spedzania z nimi czasu, ale posiadanie konta na badoo czy tinderze przeze mnie lub mojego stalego partnera czy pisanie z kims calymi dniami na messengerze serio uwazam za mocno podejrzane.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-17, 13:35   #920
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie jestem osoba, ktora chcialaby ograniczac partnera albo byc ograniczana w kwestii posiadania znajomych i spedzania z nimi czasu, ale posiadanie konta na badoo czy tinderze przeze mnie lub mojego stalego partnera czy pisanie z kims calymi dniami na messengerze serio uwazam za mocno podejrzane.
Ja mam 2 znajomych, z którymi piszę całymi dniami i nie widzę w tym nic podejrzanego. I nie uważam, żebym robiła coś złego.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:46   #921
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie jak wygląda ich małżeństwo, ale z grubsza sytuację ma podobną do mnie czyli oboję pracują w takich godzinach, że w tygodniu się mijają, dzieci brak, część znajomych wyjechała za granicę więc grono znajomych mocno zmalało. I brakuje jej kontaktu z innymi ludźmi.
Zaskakująco dużo podobieństw Weź daj spokój.
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A Tinder w założeniach był apką do szybkiego niezobowiązującego seksu. Wypełniał lukę jaka powstała po pojawieniu się apki o podobnym chrakterze dla gejów.
Źródło?
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja mam 2 znajomych, z którymi piszę całymi dniami i nie widzę w tym nic podejrzanego. I nie uważam, żebym robiła coś złego.
To po co szukasz usprawiedliwienia i zrozumienia na Wizażu?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:52   #922
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Źródło?
Ale co źródło? Przecież to ogólnie dostępna informacja, tak samo jak to, że ziemia jest okrągła. Pytasz o źródło takiej informacji?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Najpierw był https://www.grindr.com/, i jak sama nazwa wskazuje Tinder z tego wyewoluował.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:54   #923
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Zaskakująco dużo podobieństw Weź daj spokój.
Czyżbyś sugerowała, że piszę o sobie? Pomyłka. Za dużo na wizażu detektywów z zamiłowania

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To po co szukasz usprawiedliwienia i zrozumienia na Wizażu?
A niby po czym wnioskujesz, że szukam zrozumienia i usprawiedliwienia? Bo akurat kompletnie nie o to mi chodziło. Piszę tylko jak to u mnie wygląda. Zwłaszcza jeśli ktoś pisze, że to podejrzane.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 13:59   #924
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Ale co źródło? Przecież to ogólnie dostępna informacja, tak samo jak to, że ziemia jest okrągła. Pytasz o źródło takiej informacji?

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Najpierw był https://www.grindr.com/, i jak sama nazwa wskazuje Tinder z tego wyewoluował.
I na kształt Ziemi są dowody, które mają swoje źródła. Jest to fakt. Natomiast to, że Tinder kiedykolwiek miał być aplikacją do szybkiego seksu to obiegowa opinia, której nie podawanie w wątpliwość mnie nie zaskakuje, ale niczego nie dowodzi. Możesz podać, gdzie są te informacje, skoro są ogólnie dostępne? Bo nawet, jeśli chodzi o Grindr, to sama strona którą zalinkowałaś ma napisane "THE WORLD'S€ LARGEST SOCIAL NETWORKING APP FOR GAY, BI, TRANS, AND QUEER PEOPLE. Chat. Make Friends. Meet up"
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 14:02   #925
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
I na kształt Ziemi są dowody, które mają swoje źródła. Jest to fakt. Natomiast to, że Tinder kiedykolwiek miał być aplikacją do szybkiego seksu to obiegowa opinia, której nie podawanie w wątpliwość mnie nie zaskakuje, ale niczego nie dowodzi. Możesz podać, gdzie są te informacje, skoro są ogólnie dostępne? Bo nawet, jeśli chodzi o Grindr, to sama strona którą zalinkowałaś ma napisane "THE WORLD'S€ LARGEST SOCIAL NETWORKING APP FOR GAY, BI, TRANS, AND QUEER PEOPLE. Chat. Make Friends. Meet up"
Takie bicie piany i udowadnianie sobie dla zasady może rajcuje twoją szanowną osobę, natomiast ja mam inne podejście do tematu. Trudno, żeby w opisie Grindr widniało "aplikacja do uprawiania dzikiego seksu dla gejów", no zastanów się. Zapytaj kogokolwiek kto siedzi "w branży" wśród znajomych, a potwierdzi ci to co ja piszę.
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 14:20   #926
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

kiedyś chodziłam na cykl szkoleń o social media. też było wspominane o tym, ze tinder początkowo miał być tylko do szukania seksu, ale przecież, wszyscy wiemy, ze nie zawsze tak jest. są małżeństwa, które się tam poznały
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 14:25   #927
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czyżbyś sugerowała, że piszę o sobie? Pomyłka. Za dużo na wizażu detektywów z zamiłowania
Nie spodziewałam się innej odpowiedzi
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A niby po czym wnioskujesz, że szukam zrozumienia i usprawiedliwienia? Bo akurat kompletnie nie o to mi chodziło. Piszę tylko jak to u mnie wygląda. Zwłaszcza jeśli ktoś pisze, że to podejrzane.
Właśnie po tym, że się tak bardzo tłumaczysz i podajesz niepotrzebne szczegóły. Spodziewałaś się poklasku, bo najwyraźniej czujesz że to nie w porządku.

Wiadomo - mylę się, akurat nie mam racji itd.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 14:28   #928
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie spodziewałam się innej odpowiedzi

Właśnie po tym, że się tak bardzo tłumaczysz i podajesz niepotrzebne szczegóły. Spodziewałaś się poklasku, bo najwyraźniej czujesz że to nie w porządku.

Wiadomo - mylę się, akurat nie mam racji itd.
Oczywiście, że się mylisz. A ja nie zamierzam Cię przekonywać, skoro wiesz lepiej.
Na wątku o depilacji też pewnie piszę o sobie, że wyszłam w mini z owłosionymi nogami, a nie o koleżance
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 14:36   #929
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Takie bicie piany i udowadnianie sobie dla zasady może rajcuje twoją szanowną osobę, natomiast ja mam inne podejście do tematu. Trudno, żeby w opisie Grindr widniało "aplikacja do uprawiania dzikiego seksu dla gejów", no zastanów się. Zapytaj kogokolwiek kto siedzi "w branży" wśród znajomych, a potwierdzi ci to co ja piszę.
A jednak zalinkowałaś stronę na dowód bez czytania, więc musiałaś być przekonana, że taki opis tam będzie. To gdzież te ogólnodostępne informacje? No przecież powinny być wszędzie. Po co mam kogoś pytać? "W branży", czyli z kontem na Tinderze? Przecież sama miałam, 90% to płatki śniegu które akurat są tam w innym celu. Tylko gdzie ten cel kiedykolwiek był wyznaczony?
Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Trudno, żeby w opisie Grindr widniało "aplikacja do uprawiania dzikiego seksu dla gejów", no zastanów się.
Nie muszę się zastanawiać, sprawdziłam. Istnieją portale erotyczne, seks-portale i seks-czaty do poznawania ludzi. Tak właśnie się nazywają. Dlaczego miałoby to być niemożliwe?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-17, 14:40   #930
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A jednak zalinkowałaś stronę na dowód bez czytania, więc musiałaś być przekonana, że taki opis tam będzie. To gdzież te ogólnodostępne informacje? No przecież powinny być wszędzie. Po co mam kogoś pytać? "W branży", czyli z kontem na Tinderze? Przecież sama miałam, 90% to płatki śniegu które akurat są tam w innym celu. Tylko gdzie ten cel kiedykolwiek był wyznaczony?
Twój agresywny sposób prowadzenia dyskusji naprawdę nie daje ci przewagi. Zalinkowałam z grzeczności, żebyś wiedziała o czym mówimy. Zawsze możesz sobie później wygooglować po nazwie Nie udowadniaj mi co chciałam ci przekazać, bo akurat to najlepiej wiem ja sama
Seks (zwłaszcza homo) dalej jest tematem tabu, więc nie spodziewaj się podanych na tacy rzeczowych informacji, trzeba trochę poszperać, co nie znaczy, że to nie są ogólnie dostępne informacje. A "w brażny" miałam na myśli gejów, a nie osoby posiadające Tindera

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie muszę się zastanawiać, sprawdziłam. Istnieją portale erotyczne, seks-portale i seks-czaty do poznawania ludzi. Tak właśnie się nazywają. Dlaczego miałoby to być niemożliwe?
Portal erotyczny to nie apka
Apką miała być szybko i na temat
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 21:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.