Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-06, 08:09   #901
sweetrose
Rozeznanie
 
Avatar sweetrose
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 879
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Witamy z Zoja w 36tc

Noc ciezka, budzilam sie kilka razy, a to nos zapchany, a to toaleta. Od wczoraj czuje sie mocno podziebiona, mam nadzieje ze sie za mocno noe rozkreci
W nocy mala daje mi sie we znaki, tak sie uklada ze ruszyc sie nie moge. Jak obudzilam sie po 6 i chcialam isc do toalety to az podskoczylam bo jak spróbowałam usiasc to myslalam ze mi doslownie tylek rozerwie. Chyba tak na pecherz naciskala czy cos.
Ze starsza w ogole nie czulam czegos takiego, spalam jak zabita do samego konca.

Corka przez ten tydzien tak sie rozleniwila ze wstaje kolo 9 i tez chodzi spac pozno. Mielismy dzis ja wczesniej obudzic zeby wczesniej poszla spac bo jutro przedszkole a tu sama sie dopiero obudzilam
Nie wiem jak ja jutro zwloke.

Ale dzis komunijnie! Powodzenia na wszystkich imprezach. Fajnie ze sie najecie ale mimo wszystko nie chcialoby mi sie isc
U nas w tym roku cisza. Na szczescie
Wesel tez juz od paru lat nie ma.


Man ostatnio troche erotyczne sny. I to nie z mezem a np. z aktorem Powinnam sie martwic?


Wczoraj maz przytargal mi gondole bo po tych latach w piwnicy musze ja wyprac. Moooooooze dzis

Milej niedzieli!
O dzięki że przypominasz bo ja dzisiaj też zaczynam 36 tydzień, coraz poważniej się robi...

W tych komuniach to jest właśnie tylko jeden plus - dobre jedzenie i nie trzeba robić obiadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sweetrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:19   #902
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Aplikacja pokazuje, że do mojego porodu zostało 24 dni faaajnie

Pięknej niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż z ciekawości zerknęłam do swojej 49 dni...ja już sram po gaciach, nie wiem co Ty robisz
Ja jutro zaczynam 33 TC, mam jakiś taki wewnętrzny lęk,bo mój brat cioteczny urodził się w 33 TC, pamiętam jak cioci wody odeszły jak siedzieliśmy razem na kanapie itd...synek był taki chudziutką,długi ale szczuplutki. Potem miał problem z nadmiernym napięciem mięśniowym,trochę się rehabilitowali.
I tak szczerze mówiąc to czekam aż minie ten 33 tydzień to się może trochę uspokoję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:21   #903
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Witam się ja!
My też dziś komunijnie, ale jedziemy tylko na obiad, bo nie dam rady już niestety, ani na mszy takiej uroczystej wysiedziec ani dłużej na imprezce
Najgorsze to że kolejna komunia 20 maja i już chyba nie pojdziemy, bo siostra robi dla synka w mieszkaniu na 5 piętrze a że nie chce urodzić zaraz po komunii, bo czekam na 1 czerwiec więc chyba podarujemy...

Już mnie przerażają pytania wszystkich jak się czuję albo na kiedy termin już mnie to zaczyna denerwować


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:27   #904
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Aaby, Sweetrose, no tak - my od dziś w 9. miesiącu!

A równo rok temu TZ się oficjalnie zapytał czy próbujemy związku na 300 km odległości, a teraz śpi obok mnie i za miesiąc i troszkę będziemy rodzicami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:33   #905
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

No ja jeszcze pospalam oczywiscie wróciłam do domu, położyłam się a Stasiek zaczął brykać w najlepsze
teraz czas wstać i ogarnąć się trochę.

Bawcie się dobrze na komuniach, my na 17 idziemy na urodziny I też impreza na wypasie z djem, też podejrzewam że jakoś mega długo tam nie będziemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:34   #906
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

jakoś nie byłam świadoma jak to wygląda od środka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SmartSelect_20180506-092000_Facebook.jpg (62,1 KB, 53 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:42   #907
triolka
Zadomowienie
 
Avatar triolka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z laptopa
Wiadomości: 1 418
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jakoś nie byłam świadoma jak to wygląda od środka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie jest ciężkie. generalnie
triolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 08:44   #908
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Udanych komunii dziewczyny. Zazdroszczę obiadów

Guerka haha no tak na porodowce trzeba się z dobrej strony pokazać
.
O tak, pokażemy się z najlepszej
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:45   #909
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jakoś nie byłam świadoma jak to wygląda od środka.
Czyli te wybałuszania po prawej stronie u mnie,to musi być jakieś prostowanie nóżek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:48   #910
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Dziewczyny, fajnie że macie komunie, Tylko na mszy by mi się nie chciało stać My dziś obiad u teściów to też nic nie gotuje.
Ja nie ogarnęłam że zaczęłam 9 miesiąc 2 dni temu, dopiero jak napisałyście o tym, że to już. Aplikacja mi pokazuje że do porodu 36 dni, ale skoro rozwiązują wcześniej to muszę ok. 14 dni odjąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:48   #911
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jakoś nie byłam świadoma jak to wygląda od środka.
A co mają powiedzieć mamy twinsów?
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 08:52   #912
Guerka
Wtajemniczenie
 
Avatar Guerka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jakoś nie byłam świadoma jak to wygląda od środka.
To ja juz nie wiem jak to moje dziecko jest ułożone bo czuję ją wszędzie a najczęściej na wysokości pepka
Aaa wczoraj nie mialam siły na robienie zakupów i szukanie tego prezentu dla dwulatki więc wysłałam tz i kupił książeczkę z bajkami o ksiezniczkach nawet nie wiedzialam ze dziecko moze sie tak ucieszyć z książki wzięła ją i zaczęła krzyczeć do mamy "baja, baja" az się rozplynelam a Michaśka dostała ubranka, grzechotke i książeczkę kontrastową

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
owu 08.01
@ 23-24.01
Guerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 08:57   #913
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
A co mają powiedzieć mamy twinsów?
Też o tym pomyślałam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 09:01   #914
agugus90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 944
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Guerka, super reakcja małej! Pewnie to też zasługa księżniczek, ale oznacza to że Twój TZ się zna

Nasz jest ulozony plecami do przodu albo przynajmniej tak układa się na USG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugus90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 09:05   #915
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jakoś nie byłam świadoma jak to wygląda od środka.
Biedne to dziecko w tym brzuchu
Stasiek chyba dokładnie tak leży tylko plecy ma bardziej z prawej I tam czuje jak się wierci. Dupkę mi wypina pod same cycki czasem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 09:07   #916
Guerka
Wtajemniczenie
 
Avatar Guerka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Guerka, super reakcja małej! Pewnie to też zasługa księżniczek, ale oznacza to że Twój TZ się zna

Nasz jest ulozony plecami do przodu albo przynajmniej tak układa się na USG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja jeszcze myślę ze mała ma czesto czytane książeczki i lubi to
A mi sie wydaje ze nasza jest ulozona kręgosłupem do kręgosłupa bo czuję jej kończyny na brzuchu, każde wyciąganie i ruch, nawet jak nie jest odczuwalny to widzę jak brzuch faluje

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
__________________
owu 08.01
@ 23-24.01
Guerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 09:10   #917
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
http://m.joemonster.org/art/9759

Ewentualnie wersja bardziej ekskluzywna

https://www.praxisdienst.pl/pl/Medyc...niebieski.html

Tylko dzieci pod spód jakoś trzeba podłożyć
Haha ale miało być taniej niż z poduszką za 360zł

Udanych niedzieli Komunijnym zazdroszczę żarełka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 09:23   #918
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Komu wizyty dopisać? Meldować się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jak już pytasz i żeby mieć z głowy podaję terminy wizyt aż do teoretycznego rozwiązania - 04.06, 11.06, 18.06

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
Agus czekamy na efekty sesji!

Ja piwa w ogóle nie mam ochoty, ale pizzę jedliśmy już 3 razy w tym tygodniu, 6-7razy rybę i w ogóle jestem ciekawa wagi jak wrócę

Gratuluje wizyty

Mamy twixów będą nas do pionu stawiały jak będziemy marudziły

Lady szalona z tym sprzątaniem chociaż ja mam siły na rower rolki, ale chodzi mi się wolno jeszcze trochę poczekam do tych sportów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na rowerze to i ja bym pojeździła, ale został u rodziców

Cytat:
Napisane przez triolka Pokaż wiadomość
Witam się wieczorne!
Mąż mi dziś zrobił wycieczkę...zabrał mnie nad zalew na szczęście blisko domu, kupiliśmy lody w macu...wychodzimy z auta...i kluczyk został w aucie
Na szczęście mój tata był w domu, więc po pół godziny po nas zajechał, zawiózł nas do nas po kluczyk zapasowy i znowu nad zalew. Było śmiechu na szczęście bo wszystko blisko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja się ciesze, ze mogę otwierać i zamykać auto z aplikacji ale jeszcze nie zdarzyła mi się taka sytuacja

Cytat:
Napisane przez Guerka Pokaż wiadomość
Dzień dobry z dnia na dzień mam coraz większego stresa tu zaglądać ciagle mi sie wydaje ze jak wejdę to zobaczę juz napisane jakieś gratulacje dla nowej mamusi

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Mam tak samo, codziennie jak wchodzę na forum myślę czy już któraś urodziła

Dzień dobry
Wstałam dopiero o 9...o 6 tylko wstałam na siusiu i udało mi się usnąć
Mąż mnie dzisiaj opuszcza na cały dzień więc będę siedzieć sama, ale może poprasuję ciuszki, poczytam książkę na balkonie. Jakoś sobie muszę dzień zorganizować

Dużo komunii dzisiaj u nas na wątku, u mnie w rodzinie dzieci brak tak więc najwcześniej szykuje się komunia mojego dziecka ale kiedy to będzie
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 09:44   #919
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Hej! Ja wróciłam z moich wyjazdow majowkowych. Bylismy jeszcze kilka dni nad morzem, a potem w moim domku nad jeziorem. Niestety jestem przeziebiona, moze to byc tez alergia, nie jestem pewna. Wrocilismy jeden dzien wczesniej, zebym dzisiaj posiedziala pod kocem i doszla do siebie. Gorzej, ze jesli to alergia to i tak mi to nic nie da Musze sie szybko ogarnac, bo jutro wracam do pracy, wiec trzymajcie kciuki

Pisalyscie o kladzeniu spac - moje oczekiwania co do godziny pokrywają sie ma szczescie z oczekiwaniami meza i chcemy klasc ok. 21. Z reszta zobaczymy jak wyjdzie, bo moze mała bedzie miala jeszcze inne wyobrazenia na ten temat

Pakowanie torby - ja biore moja torbe na silownie, mam nadzieje, ze jest wystarczajaco duza, ale poki jeszcze chodze na zajecia to chyba spakuje sie do jakiejs innej i w razie potrzeby szybko wrzuce potem te rzeczy do tej docelowej.

No i mnie martwi to, ze ta moja zabka nie jest jeszcze ustawiona glowa w dol. Wszyscy mi mowia, ze mam czas, ale ja bym chciala juz mamy dopiero 33 tygodnie, ale jakos boje sie, ze uparciucha zostanie glowa w gorze i bede musiala miec cc z takiego dosc blahego powodu jednak.

W tym tygodniu mam sie umawiac na spotkanie z polozna, ta do porodu. Boje sie, ze mi powie ze z polozeniem miednicowym to juz nie mamy o czym rozmawiac Pewnie tak nie bedzie, bo dzieci obracaja sie w roznym momencie, ale jednak lekki stresik jest. Marzy mi sie rodzenie naturalne a z polozna jakos jestem spokojniejsza tylko niech fika ta moja dziewczyna i raz dwa sie ustawia poprawnie. Ona chyba tak jak mamusia ma duzo czasu Moze jak zrobię w koncu zamowienie w Gemini, albo zaczne cokolwiek prac to zrozumie powage sytuacji A Ty Pacia, zdecydowalas sie na doule w koncu?

A co do poloznej i cotygodniowych spotkan to ja to mam realizowane w ramach nfztowskiej szkoly rodzenia.
Cytat:
Napisane przez agugus90 Pokaż wiadomość
Aaby, Sweetrose, no tak - my od dziś w 9. miesiącu!

A równo rok temu TZ się oficjalnie zapytał czy próbujemy związku na 300 km odległości, a teraz śpi obok mnie i za miesiąc i troszkę będziemy rodzicami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jak pieknie, gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 09:59   #920
Agnessssa
Rozeznanie
 
Avatar Agnessssa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 901
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Witam się w 37 tygodniu jeszcze tydzień i ciąża donoszona jakby tak porównywać Adam się rodził za tydzień bo był dokładnie 37 tydzień skończony.... To ja jeszcze nóżki póki moge trzymam zaciśnięte

Ale sie komunijnie zrobiło, u nas w tym roku nie ma komunii. A tak serio zazdroszcze Wam żarełka... mi wczoraj mamcia oddała cztery potłuczone już kotlety z szynki, więc aby do panierki i na patelnie i jest obiad, ale to nie jest to na co mam ochote.

Dzisiaj Adam poszedł do kąta i myśle, że cały blok słyszał jego donośny ryk, pewnie myśleli sąsiedzi, że dziecko maltretujemy, ale nie było wyjścia. Od rana był niegrzeczny, nie chciał jeść, szalał, wariował, w końcu pomalował swoje łóżeczko i stolik kredkami, gdzie ma tłumaczone, że nie wolno i małż się wkurzył i postawił go do kąta, tłumaczył mu że nie wolno, a najlepsze na pytanie będziesz grzeczny, odpowiedź krzykiem NIEEE, no to stał i się patrzył co my zrobimy, jak się ktoś spojrzał na niego to od razu płacz, tak więv syn mi się buntuje...

Aha ogólnie mam takie dziwne uczucie, że zaczne wcześniej rodzić, brzuch mam jakiś taki dziwny, a na dodatek mam przypływ energii jak nigdy, chodzenie sprawia mi przyjemność, a na łóżku czuje się jak trup.
__________________
Żona od 4.10.2014r.
Adam 4.04.2016r.
Agnessssa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 09:59   #921
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Hej! Ja wróciłam z moich wyjazdow majowkowych. Bylismy jeszcze kilka dni nad morzem, a potem w moim domku nad jeziorem. Niestety jestem przeziebiona, moze to byc tez alergia, nie jestem pewna. Wrocilismy jeden dzien wczesniej, zebym dzisiaj posiedziala pod kocem i doszla do siebie. Gorzej, ze jesli to alergia to i tak mi to nic nie da Musze sie szybko ogarnac, bo jutro wracam do pracy, wiec trzymajcie kciuki

Pisalyscie o kladzeniu spac - moje oczekiwania co do godziny pokrywają sie ma szczescie z oczekiwaniami meza i chcemy klasc ok. 21. Z reszta zobaczymy jak wyjdzie, bo moze mała bedzie miala jeszcze inne wyobrazenia na ten temat

Pakowanie torby - ja biore moja torbe na silownie, mam nadzieje, ze jest wystarczajaco duza, ale poki jeszcze chodze na zajecia to chyba spakuje sie do jakiejs innej i w razie potrzeby szybko wrzuce potem te rzeczy do tej docelowej.

No i mnie martwi to, ze ta moja zabka nie jest jeszcze ustawiona glowa w dol. Wszyscy mi mowia, ze mam czas, ale ja bym chciala juz mamy dopiero 33 tygodnie, ale jakos boje sie, ze uparciucha zostanie glowa w gorze i bede musiala miec cc z takiego dosc blahego powodu jednak.

W tym tygodniu mam sie umawiac na spotkanie z polozna, ta do porodu. Boje sie, ze mi powie ze z polozeniem miednicowym to juz nie mamy o czym rozmawiac Pewnie tak nie bedzie, bo dzieci obracaja sie w roznym momencie, ale jednak lekki stresik jest. Marzy mi sie rodzenie naturalne a z polozna jakos jestem spokojniejsza tylko niech fika ta moja dziewczyna i raz dwa sie ustawia poprawnie. Ona chyba tak jak mamusia ma duzo czasu Moze jak zrobię w koncu zamowienie w Gemini, albo zaczne cokolwiek prac to zrozumie powage sytuacji A Ty Pacia, zdecydowalas sie na doule w koncu?

A co do poloznej i cotygodniowych spotkan to ja to mam realizowane w ramach nfztowskiej szkoly rodzenia. O jak pieknie, gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby to nie było nic poważnego super, że majówka udana!

Ja jednak zrezygnowałam z douli po tym jak pogadałam z mężem i powiedział, że będzie podczas I fazy porodu, na II fazę go nie namawiam bo sama nie wiem czy chciałabym żeby był, ale wiadomo wszystko wyjdzie w praniu

A maleństwo niech nie żartuje tylko szybciutko się obraca główką w dół!
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 10:01   #922
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez pajeczyna Pokaż wiadomość
Hej! Ja wróciłam z moich wyjazdow majowkowych. Bylismy jeszcze kilka dni nad morzem, a potem w moim domku nad jeziorem. Niestety jestem przeziebiona, moze to byc tez alergia, nie jestem pewna. Wrocilismy jeden dzien wczesniej, zebym dzisiaj posiedziala pod kocem i doszla do siebie. Gorzej, ze jesli to alergia to i tak mi to nic nie da Musze sie szybko ogarnac, bo jutro wracam do pracy, wiec trzymajcie kciuki

Pisalyscie o kladzeniu spac - moje oczekiwania co do godziny pokrywają sie ma szczescie z oczekiwaniami meza i chcemy klasc ok. 21. Z reszta zobaczymy jak wyjdzie, bo moze mała bedzie miala jeszcze inne wyobrazenia na ten temat

Pakowanie torby - ja biore moja torbe na silownie, mam nadzieje, ze jest wystarczajaco duza, ale poki jeszcze chodze na zajecia to chyba spakuje sie do jakiejs innej i w razie potrzeby szybko wrzuce potem te rzeczy do tej docelowej.

No i mnie martwi to, ze ta moja zabka nie jest jeszcze ustawiona glowa w dol. Wszyscy mi mowia, ze mam czas, ale ja bym chciala juz mamy dopiero 33 tygodnie, ale jakos boje sie, ze uparciucha zostanie glowa w gorze i bede musiala miec cc z takiego dosc blahego powodu jednak.

W tym tygodniu mam sie umawiac na spotkanie z polozna, ta do porodu. Boje sie, ze mi powie ze z polozeniem miednicowym to juz nie mamy o czym rozmawiac Pewnie tak nie bedzie, bo dzieci obracaja sie w roznym momencie, ale jednak lekki stresik jest. Marzy mi sie rodzenie naturalne a z polozna jakos jestem spokojniejsza tylko niech fika ta moja dziewczyna i raz dwa sie ustawia poprawnie. Ona chyba tak jak mamusia ma duzo czasu Moze jak zrobię w koncu zamowienie w Gemini, albo zaczne cokolwiek prac to zrozumie powage sytuacji A Ty Pacia, zdecydowalas sie na doule w koncu?

A co do poloznej i cotygodniowych spotkan to ja to mam realizowane w ramach nfztowskiej szkoly rodzenia. O jak pieknie, gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są specjalne ćwiczenia ,,pomagające,, bąblowica się obrócić. Zawsze możesz spróbować,bo z tego co pamiętam to do ćwiczeń nie miałaś przeciwskazań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 10:08   #923
tanzanka
Zadomowienie
 
Avatar tanzanka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 713
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

A ja mimo jedzenia to komunii by mi się nie chciało za bardzo

Też b chciała się wyspać, jakoś mi nie wychodzi!

Mój ma nogi na prawo, ale czasem wydaje mi się, że wszędzie go pełno

Lady poważne rzeczy, mi pokazuje 30dni

Pajeczyna a Ty położna po prostu czy tez jakieś plany na poród konkretne? Jeszcze się obróci, ma czas
Gdzie byliście nad Bałtykiem?

Taka piękna pogoda, a tu wracać trzeba (


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tanzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 10:09   #924
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
Dużo komunii dzisiaj u nas na wątku, u mnie w rodzinie dzieci brak tak więc najwcześniej szykuje się komunia mojego dziecka ale kiedy to będzie
Zleci szybciej niż myślisz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 10:26   #925
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Są specjalne ćwiczenia ,,pomagające,, bąblowica się obrócić. Zawsze możesz spróbować,bo z tego co pamiętam to do ćwiczeń nie miałaś przeciwskazań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bąblowi oczywiście
Żadnej bąblownicy nie chcemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 10:27   #926
pajeczyna
Zadomowienie
 
Avatar pajeczyna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 1 535
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez tanzanka Pokaż wiadomość
A ja mimo jedzenia to komunii by mi się nie chciało za bardzo

Też b chciała się wyspać, jakoś mi nie wychodzi!

Mój ma nogi na prawo, ale czasem wydaje mi się, że wszędzie go pełno

Lady poważne rzeczy, mi pokazuje 30dni

Pajeczyna a Ty położna po prostu czy tez jakieś plany na poród konkretne? Jeszcze się obróci, ma czas
Gdzie byliście nad Bałtykiem?

Taka piękna pogoda, a tu wracać trzeba (


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My bylismy u znajomych tutaj kolo nas, na zachodnim wybrzezu. Nie lubie polskiego morza w sezonie, bo nie jestem w stanie zniesc tego wszedobylskiego badziewia w sklepach, piwa, szaszłyków itp, blee. Wiec mimo, ze mieszkamy blisko to nad morze jezdzimy raczej tylko na spoty na kite albo zima do spa. Ale w majowke nie bylo zle, bo jeszcze dopiero wszystko sie rozkreca i jest sporo ludzi na rowerach, rolkach, jakos tak bardziej aktywnych. Takze pospacerowalismy troche po plazy i spedzilismy czas ze znajomymi w ich domku

A polozna po prostu do porodu, zeby byla ze mna caly czas, przyjedzie jeszcze wczesniej do domu i potem odwiedzi nas po porodzie, pomoze z pierwsza kapiela itp. W wodzie u mnie mozna rodzic w prywatnym szpitalu, ale tam nie chce, a w tym ktory wybralam nie ma obecnie takiej mozliwosci. Z reszta ja sie boje ze byloby mi zimno serio, mi jest zimno w jacuzzi wiec zawsze jak sobie wyobrazalam porod w wodzie to mialam wizje ze bede trzasla sie z zimna
Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Są specjalne ćwiczenia ,,pomagające,, bąblowica się obrócić. Zawsze możesz spróbować,bo z tego co pamiętam to do ćwiczeń nie miałaś przeciwskazań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Slyszalam o chodzeniu na czworaka i ostatnio mi ktos polecal tez zanurzenie sie w wodzie i rozluznienie, ale ja sie kapie codziennie w wannie (tyle, ze brzuch mi wystaje jak taka wyspa ), wiec nie wiem czy to cokolwiek zmieni. Ale spróbuję jak jeszcze chwile sie nie obroci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Bąblowi oczywiście
Żadnej bąblownicy nie chcemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha wlasnie to zauważyłam dziękuję, bez bablowicy poprosze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pajeczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 11:07   #927
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

heeeej

My też wczoraj wróciliśmy z wyjazdów. Najpierw wizyta w moim rodzinnym miasteczku, później zahaczyliśmy o Poznań i Ikeę.
Synkowi kupiliśmy w końcu stoliczek i krzesełko, niedługo będziemy chyba zamawiać paxa i komodę malm. Dzisiaj się okaże. Musimy do Szczecina pojechać pooglądać meble no i zdecydujemy. Najpierw trzeba pokoik pomalować. :O
Kupiliśmy używany bujaczek ingenuity w super stanie, tylko trzeba było go wyprać - właśnie schnie. Coraz więcej roboty, a my w lesie


wieczorem Was nadrobię, bo dzisiaj znowu się zapowiada zabiegany dzień.

pajeczyna ja też mam we wtorek spotkanie z położną i podpisywanie umowy Już się nie mogę doczekać.
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 11:15   #928
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Domawiam sobie jakieś pojedyńcze duperele z Gemini i leki, stwierdziłam,że wrzucę też do koszyka podpaski.
Jakie kupić? Jakieś takie na noc? Super maxi?
Chyba nie always bo mi ta siateczka zawsze tyłek odparzała...
Zawsze miałam mało obfite miesiączki i w tych większych rozmiarach podpasek wogóle się nie orientuję....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 11:28   #929
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Domawiam sobie jakieś pojedyńcze duperele z Gemini i leki, stwierdziłam,że wrzucę też do koszyka podpaski.
Jakie kupić? Jakieś takie na noc? Super maxi?
Chyba nie always bo mi ta siateczka zawsze tyłek odparzała...
Zawsze miałam mało obfite miesiączki i w tych większych rozmiarach podpasek wogóle się nie orientuję....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź bella mama na początek
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-06, 11:31   #930
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- prawie porodówka :) część 7.

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Weź bella mama na początek
Tak,tak te mam 2 op. Chciałam wrzucić podpaski, żeby ewentualnie nie ganiać potem chłopa po sklepach,bo jak sama nie jestem pewna to jak jemu mam wytłumaczyć
Czyli jak pójdę do domu to też z tymi podkładami muszę się kotłować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-24 15:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.