Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-19, 16:24   #901
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Przecież nie napisałam nic takiego chodzi mi bardziej o to, że przy włosach wysuszonych, cienkich czy zniszczonych warto ciać na prosto bo wtedy wyglądają estetyczniej i o wiele łatwiej o nie zadbać - bo jak wiadomo takie włoski też trzeba częściej ciać. Sama bardzo długo takie nosiłam kiedyś.
Zależy, jakie ktoś ma włosy Ja mam cienkie, a bardzo sobie chwalę warstwy Bez nich fryzura wyglądała gorzej.
A ścinanie końcówek pod kątem prostym już w ogóle fryzurę dobijało, bo moje włosy najlepiej falują, jak są ścięte tzw. ślizgiem
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 16:40   #902
Seviwren
Raczkowanie
 
Avatar Seviwren
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 41
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
trzymam żeby ładnie wyszło, ale będę trochę "płakać" za Twoimi włosami
Mam nadzieje że wyjdzie dobrze. Pozbycie się cieniowania to mój cel nr 1 Dziekuję

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość

Yhyhyhy
Ty się śmiejesz a mnie szlag jasny trafia
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja się krótkimi nie nacieszę długo, już mi tak szybko odrastają, do wakacji będą pewnie sporo dłuższe ;D ścięte na równo włosy są ładne i estetyczne, trzymam kciuki, żeby powróciły do normy.

Ale Wy macie sny włosowe, haha.. mi się czasem śni, że mam takie długaśne, potem wstaję, macam się po głowie i nawet nie ma za co pociągnąć

Zawsze sobie powtarzam że włosy nie ręka - odrosną O końcówki ścięte na równo będzie mi łatwiej dbać. Po dziurki w nosie mam cieniowanej szopy na mojej głowie

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Miałam dziś sen, że fryzjer zafarbował moje włosy na żółto a później obciął na chłopczycę i to nie jakąś ładną fryzurkę tylko takie byle co

Psychoza
Mi śniło się raz że koleżanka prostuje mi włosy żelazkiem
__________________
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje...

Walczę o siebie
Seviwren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 16:46   #903
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Seviwren Pokaż wiadomość
Mi śniło się raz że koleżanka prostuje mi włosy żelazkiem

Horrory jakieś
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 16:56   #904
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
PS Za tydzień na 11 do fryzjera
Kciukam!
A co do koloru - w blondzie baardzo ładnie, ale rudy też mi się podoba . Sama wiem ile taki wyrazisty kolor może dodać pewności siebie, przydatna sprawa.


Swoją drogą, zna się tutaj któraś na farbach? zastanawiam się który poziom i jaki refleks(czyli numerek farby) ma ten blond ze zdjęcia Imp
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 16:58   #905
Seviwren
Raczkowanie
 
Avatar Seviwren
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 41
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

Horrory jakieś
Najlepsze jest to że koleżanka z klasy opowiadała że tak włosy prostowała po tym jak zepsuła jej się prostownica. Ma długie włosy do pasa, ale tak niesamowicie zniszczone że siedząc za nią na lekcjach mam ochotę złapać za nożyczki Zła ja
__________________
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje...

Walczę o siebie
Seviwren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 17:02   #906
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Kciukam!
A co do koloru - w blondzie baardzo ładnie, ale rudy też mi się podoba . Sama wiem ile taki wyrazisty kolor może dodać pewności siebie, przydatna sprawa.
Kciukaj w poniedziałek
No ja już powoli zaczynam wątpić w ten rudy.
Cytat:
Napisane przez Seviwren Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to że koleżanka z klasy opowiadała że tak włosy prostowała po tym jak zepsuła jej się prostownica. Ma długie włosy do pasa, ale tak niesamowicie zniszczone że siedząc za nią na lekcjach mam ochotę złapać za nożyczki Zła ja
Ja raz prostowałam włosy żelazkiem kuzynka właściwie mi tak "prostowała" ja czasami też mam taką chęć jak widzę włosy niektórych ludzi na ulicy
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 17:08   #907
Seviwren
Raczkowanie
 
Avatar Seviwren
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 41
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja raz prostowałam włosy żelazkiem kuzynka właściwie mi tak "prostowała" ja czasami też mam taką chęć jak widzę włosy niektórych ludzi na ulicy
Jak zaczynałam być włosomaniaczką to miałam ochotę "uświadamiać" każdą napotkaną na drodze osobę Mój tato jest juz przyzwyczajony do moich włosowych eksperymentów. Kiedyś poprosiłam go żeby zostawił mi trochę sera na twarożek, to zapytał się czy to też mam zamiar kłaść na włosy
__________________
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje...

Walczę o siebie
Seviwren jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 17:12   #908
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Seviwren Pokaż wiadomość
Jak zaczynałam być włosomaniaczką to miałam ochotę "uświadamiać" każdą napotkaną na drodze osobę Mój tato jest juz przyzwyczajony do moich włosowych eksperymentów. Kiedyś poprosiłam go żeby zostawił mi trochę sera na twarożek, to zapytał się czy to też mam zamiar kłaść na włosy
U mnie w domu to już wszyscy jak na wariata na mnie patrzą moja sześcioletnia siostra ostatnio wypaliła " Oj Karolina, Karolina Ty to sobie ciągle coś na te kłaki kładziesz, łysa zostaniesz i co będzie?" ale jak niedawno byłyśmy na zakupach i mówię jej, że ma pamiętać i mi przypomnieć żebym sobie olej kupiła do włosów bo mi się kończy to pamiętała i co krok mi przypominała! Jak weszłyśmy do zielarskiego i mówię, że chce olej sezamowy, pani pyta jaki duży ma być a moja siostra "Pani widzi ile ona ma tych kłaków? Duży musi być" nie mogłam się przestać śmiać, ekspedientka też nie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 17:57   #909
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Serio? W jaki sposób zimna woda sprawia, że włosy zaczynają wypadać?
Ja kiedyś spłukiwałam włosy właściwie tylko zimną wodą i nie zauważyłam wzmożonego wypadania
włosy płucze się zimną wodą, ale nie wolno polewać skalpu takową


cytat z kokardki mysi
Cytat:


1. stosowanie zimnej wody do ostatniego płukania
Spłukujemy odżywkę letnią wodą, a potem przez 15 sekund lejemy po włosach zimną. Nie wolno lać po skórze głowy, lejemy tylko włosach. Polewanie lodowatą wodą mieszków włosowych może doprowadzić do ich "zaziębienia" i włosy będą wypadać.
osobiście doświadczyłam wzmożonego wypadania w wyniku długotrwałego stresu, też miałąm mieszki skurczone, chodziłam do fryzjerki na masaże łba, bo wtedy żadne substancje nie chciały to takiego zaciśnietego kokonu dotrzeć
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Dziękuję za świetne zobrazowanie problem
Ale to już chyba nie po mojej stronie wina. Wgrałam do tego samego albumu drugi raz to zdjęcie. Sprawdzisz, czy teraz działa?
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=23762&p ictureid=178136


zdjęc się doczekałam !!
nareszcie !!
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:01   #910
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Dziewczyny możecie mi coś napisać o działaniu tych tajemniczych dla mnie tabletek CP? Mam zamiar coś kupić i nie wiem czy te tabletki czy jednak coś a'la skrzypowita. Głównie chcę szybszy porost, zagęszczenie włosów.
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:16   #911
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi coś napisać o działaniu tych tajemniczych dla mnie tabletek CP? Mam zamiar coś kupić i nie wiem czy te tabletki czy jednak coś a'la skrzypowita. Głównie chcę szybszy porost, zagęszczenie włosów.
O to, to!!! Podpinam się bo tez mnie coś nosi.

Maliniarko Mamy baaaardzo podobny system stylizowania kłacza po myciu

Imperfektowa w blondzie też mi się podoba, i w ogóle nie uważam żebyś była niewidoczna!
Uważam, że wyróżnianie się tylko po to żeby się nie czuć niewidocznym trochę mija się z celem jesli coś Ci nie służy [ja już mówiłam od poczatku że Ci wg mnie zupełnie ten rudy nie pasi]
Wiem, wiem Ty się dobrze czujesz, a to najważniejsze ale nie moge się nadziwić, że byłaś taka hot blondyna i zrezygnowałaś! ;D


Dziewczyny kupiłam ciekawą odżywkę proteinową. Az jestem w szoku bo po AQUA w składzie brak pięciuset piędziasięciu chemicznych głupot z numerami długośći dat historycznych, parfum daleko w składzie, silikonu w ogóle brak.
szukałam w KWC ale nie ma[ zaraz dodam].

Skład w miare krótki. Ciekawa, ciekawa

Aqua, Cetearyl Alcohol Panthenol, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Nymphaea Alba Root Extract, Isopropyl Myristate, BehenoylPG-Trimonium Chloride, VP/VA Copolymer, Citric Acid, Phenoxyethanol, Behentrimonium Chloride, Sodium Methylparaben,Parfum, Hexylene Glycol, Polyquaternium-37, Dicaprylyl Carbonate, Propylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Boję się tu tylko Glycoli bo o nich złe rzeczy bo inernetach się mówi [ że uszkadzają skórę, że rakotwórcze, że uszkadzają mieszki włosowe] plus moga silnie uczulać, W ogóle jakas durnowata strona o naturalnych kosmetykach keidyś mnie tymi glicolami postraszyła i ogółem to mnie troszke martwią w kosmetykach...


Schwarzkopf supersoft Volume boost

__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2014-05-19 o 18:20
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 18:17   #912
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Zależy, jakie ktoś ma włosy Ja mam cienkie, a bardzo sobie chwalę warstwy Bez nich fryzura wyglądała gorzej.
A ścinanie końcówek pod kątem prostym już w ogóle fryzurę dobijało, bo moje włosy najlepiej falują, jak są ścięte tzw. ślizgiem
Tak, co włos to inna bajka, warto próbować. Dla mnie cieniowane jak i na prosto cięte są spoko, warstwy też mi kiedyś fryzjerka zrobiła jak miałam duuuuużo zdrowych włosów to takie śliczne grube pukle były
Mam siostrę z cienkimi, prostymi jak drut włosami to ona zawsze tnie w U i jest zadowolona.

Seviwren - a to ja tak samo zawsze powiadam. i tak myślę że zetne to i zdrowsze i mocniejsze będą i cacy ;D jednak zapuścić chcę trochę, nie będę już dawać tak krótko bo tż mi marudzi, że woli dłuższe i ja sama kocham upięcia, szczególnie koki bo tak ładnie podkreślaja buzię.
Joanku - miałam ją, aczkolwiek tu po panthenolu są proteiny itd. zuzyłam 3 opakowania, a wersji superfruit fioletowej z 10 bo ja kocham i moje kudełki lubią się z panthenolem, a zapach fioletowa wersja ma obłędny. Nie polecam Ci kupować zielonego szamponu schaumy, robi masakrę ^^

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2014-05-19 o 18:21
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:20   #913
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Imperfektowa w blondzie też mi się podoba, i w ogóle nie uważam żebyś była niewidoczna!
Uważam, że wyróżnianie się tylko po to żeby się nie czuć niewidocznym trochę mija się z celem jesli coś Ci nie służy [ja już mówiłam od poczatku że Ci wg mnie zupełnie ten rudy nie pasi]
wiem, wiem Ty się dobrze czujesz, a to najważniejsze ale nie moge się nadziwić, że byłaś taka hot blondyna i zrezygnowałaś! ;D
Wszyscy mi mówią, że mi służy ten rudy ktoś tu kłamie!
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:27   #914
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi coś napisać o działaniu tych tajemniczych dla mnie tabletek CP? Mam zamiar coś kupić i nie wiem czy te tabletki czy jednak coś a'la skrzypowita. Głównie chcę szybszy porost, zagęszczenie włosów.
- Możesz spróbować Biotynę, samą albo z jakimś dodatkiem. Ja planuję właśnie brać Biotynę i olej z wiesiołka - olej już biorę, ale nie trafiłam w UK jeszcze na Biotynę - plus wcierki z kozieradki, z hydrolatu lawendowego i oleju rycynowego.
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:34   #915
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- Możesz spróbować Biotynę, samą albo z jakimś dodatkiem. Ja planuję właśnie brać Biotynę i olej z wiesiołka - olej już biorę, ale nie trafiłam w UK jeszcze na Biotynę - plus wcierki z kozieradki, z hydrolatu lawendowego i oleju rycynowego.
Moja koleżanka zachwalała biotynę w Biotebalu, ale szkoda mi kasy, bo kosztuje ok 35 zł;[
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:35   #916
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- Możesz spróbować Biotynę, samą albo z jakimś dodatkiem. Ja planuję właśnie brać Biotynę i olej z wiesiołka - olej już biorę, ale nie trafiłam w UK jeszcze na Biotynę - plus wcierki z kozieradki, z hydrolatu lawendowego i oleju rycynowego.
Ponoć dobry ten olej z wiesiołka. Ja tabletek nie lubię (drożdże mam, ale zapominam ich brać) i tych sumplementów dlatego stawiam na również olej, ale z pestek dyni, dodatkowo jest smaczny jak skończę butelkę to zdam relacje.
Mieszam go też z innym olejem i stosuję do ciała - skóra nabiera ładnego kolorytu (mam jasną, ale w odcień brązu, a nie różu) i jest ładnie nawilżona
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:40   #917
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ponoć dobry ten olej z wiesiołka. Ja tabletek nie lubię (drożdże mam, ale zapominam ich brać) i tych sumplementów dlatego stawiam na również olej, ale z pestek dyni, dodatkowo jest smaczny jak skończę butelkę to zdam relacje.
Mieszam go też z innym olejem i stosuję do ciała - skóra nabiera ładnego kolorytu (mam jasną, ale w odcień brązu, a nie różu) i jest ładnie nawilżona
Ale mi zależy głównie na zagęszczeniu i wzroście włosów, bo dalej mi te najdłuższe wypadają w dużych ilościach Co mi z tej korony na górze z nowych jak na dole mam mało i takie prześwity
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:40   #918
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Maliniarko Mamy baaaardzo podobny system stylizowania kłacza po myciu

Boję się tu tylko Glycoli bo o nich złe rzeczy bo inernetach się mówi [ że uszkadzają skórę, że rakotwórcze, że uszkadzają mieszki włosowe] plus moga silnie uczulać, W ogóle jakas durnowata strona o naturalnych kosmetykach keidyś mnie tymi glicolami postraszyła i ogółem to mnie troszke martwią w kosmetykach...
wypracowany metodą prób i prób

ale przecież odżywki d/s na skalp nie kładziesz
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:45   #919
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Wszyscy mi mówią, że mi służy ten rudy ktoś tu kłamie!
No nikt nie kłamie, bo tu też kilka dziewczyn widziałam miało podobne zdanie.
[A co do rozjaśniacza to czy oksy, które dodają do Twojej Pure Papriki to nie 9% anyway?]

Klaudenc Nie widzisłam fioletowej, ale kazda odzywka która w łapę chwycę to ma pińcet chemikaliów już na początku a hydro keratina to już w ogóle prawie na końcach składu. Mam nadzieję, że coś ciekawego się stanie po niej bo na coś fajnego proteinowego to już się od dawna zaczajam ^_^
Co Ci szampon narobił?
Edit
Maliniarko u mnie to samo, delikatnie i z głową xD
Co do odzywki to jak kładę pod folie mimo ze nakładam od ucha w dól to tak czy tak uważam , że na skalp spłynie.
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2014-05-19 o 18:48
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 18:50   #920
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
No nikt nie kłamie, bo tu też kilka dziewczyn widziałam miało podobne zdanie.
[A co do rozjaśniacza to czy oksy, które dodają do Twojej Pure Papriki to nie 9% anyway?]
Oj żartuję Joanku! Na to co ja piszę bierz sporą poprawkę wiem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i każdy daną osobę 'widzi' inaczej
Nie mam pojęcia jaka woda jest w tej farbie, ale chyba 9
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:50   #921
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka zachwalała biotynę w Biotebalu, ale szkoda mi kasy, bo kosztuje ok 35 zł;[
- Na dozie mają po 25, a jest i tańsza biotyna - Swanson, 100 tabletek za około 20zł: http://sklepwiesiolek.pl/pl/p/SWANSO...g-100kaps./365

Klaudenc, wiesiołka biorę dopiero od 3-4 dni, więc jeszcze trudno cokolwiek o nim powiedzieć, ale na pewno dam znać czy coś mi zadziała. Co do oleju z pestek dyni i stosowania go na skórę, to jest to chyba olej nieschnący, więc zupełnie nie dla mojej skóry, bo może działać komedogennie.
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:58   #922
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Oj żartuję Joanku! Na to co ja piszę bierz sporą poprawkę wiem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i każdy daną osobę 'widzi' inaczej
Nie mam pojęcia jaka woda jest w tej farbie, ale chyba 9
No to to co mówisz że rozjaśniacze be i już się nie chwytasz po blondach, a myslisz ze woda 9% to co, magiczny eliksir ;PPPP

Ja też chce jakieś tabletki żeby łyknąć niech rośnie i się zagęszcza!
Iwonsia popieram dajcie coś konkretnego co łykałyście same
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:02   #923
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
No to to co mówisz że rozjaśniacze be i już się nie chwytasz po blondach, a myslisz ze woda 9% to co, magiczny eliksir ;PPPP
Cicho mówię
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:02   #924
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
Ooo ładny odcień tylko ja się boje tej firmy przyznam szczerze bo jak zrobiłam raz szamponetką to paliło w łeb a później połowa włosów mi wypadła chyba, że ta jest delikatniejsza i nie niszczy tak włosów
Ciężko mi ocenić po długim czasie, ale wydaje mi się, że mniej niszczyła mi ta farba niż L'oreale, które najwyraźniej są na wyższej % wodzie.


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Oj żartuję Joanku! Na to co ja piszę bierz sporą poprawkę wiem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i każdy daną osobę 'widzi' inaczej
Nie mam pojęcia jaka woda jest w tej farbie, ale chyba 9
No 9 to minimum.
Toż ta farba potrafi z brązu takiego średniego za jednym zamachem zrobić rudość. Może nie marchewę, ale naprawdę satysfakcjonujący rudy.
Ja akurat farbuję Mango z tej serii, ale na zmianę z henną. Kiedyś przez kilka (może z 7) miesięcy farbowałam tylko tą farbą i z kłaków mi nic nie zostało. Na pewno przyczyniło się do tego wcześniejsze dwukrotne rozjaśnianie, ale włosy, które odrastały, wcale po tej farbie nie miały się za dobrze mimo używania odżywek d/s i b/s psikaczy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:02   #925
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Imperfecta nie chcę nic mówić, ale moja farba blond też ma 9% i to jest dość silny już oxydant.
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:05   #926
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No 9 to minimum.
Toż ta farba potrafi z brązu takiego średniego za jednym zamachem zrobić rudość. Może nie marchewę, ale naprawdę satysfakcjonujący rudy.
Ja akurat farbuję Mango z tej serii, ale na zmianę z henną. Kiedyś przez kilka (może z 7) miesięcy farbowałam tylko tą farbą i z kłaków mi nic nie zostało. Na pewno przyczyniło się do tego wcześniejsze dwukrotne rozjaśnianie, ale włosy, które odrastały, wcale po tej farbie nie miały się za dobrze mimo używania odżywek d/s i b/s psikaczy.
Wiem, że one mają silny rozjaśniacz, dlatego mocno zastanawiałam się nad henną, ale wiem, że rudy mi się zaraz znudzi i się zapłaczę. Dlatego szukam odpowiednika tej farby z czymś słabszym, ale wszędzie są mniej rażące rude
Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Imperfecta nie chcę nic mówić, ale moja farba blond też ma 9% i to jest dość silny już oxydant.
Ale ja to przecież wiem
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:09   #927
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Wiem, że one mają silny rozjaśniacz, dlatego mocno zastanawiałam się nad henną, ale wiem, że rudy mi się zaraz znudzi i się zapłaczę. Dlatego szukam odpowiednika tej farby z czymś słabszym, ale wszędzie są mniej rażące rude
Bo nie ma nic podobnego i mniej niszczącego.
Ta seria daje chyba najbardziej wyraziste kolory, właśnie dlatego że jest na mocnej wodzie.
Coś za coś.

edit.
Mnie moje Mango wypłukałoby się do dość jasnego złocistego blondu. Naturalki mam taki średni/ciemny mysi blond.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2014-05-19 o 19:10
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:10   #928
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Ale mi zależy głównie na zagęszczeniu i wzroście włosów, bo dalej mi te najdłuższe wypadają w dużych ilościach Co mi z tej korony na górze z nowych jak na dole mam mało i takie prześwity
Nie martw się kochana, też mam nieco przerzedzone i cieńsze na dodatek. O tym oleju słyszałam wiele dobroci, dlatego sie skusiłam. I w tabletki jakoś nie wierzę tak szczerze mówiąc - wolę już pewne składniki wsadzić w swoja dietę. Od półtora tygodnia trzymam sie regularnego jedzenia, zjadam dużo warzyw i mięsa więcej niż wcześniej - kolorków na skórze dostałam, zmiany na ramieniu znikają, paznokcie też powoli są twardsze. Tabletek organizm nie przyswoi tak dobrze jak jedzenia pewnie, ale jak ktoś lubuje sie w takich rzeczach to warto spróbować, czemu by nie

Joanku, a te schaumy u mnie przynajmniej są dostępne w każdym funciaku. Szampon co robił? równei dobrze mogłabym płynem do naczyń głowę umyć, taka rypiąca siła, że zgrozo.. a moim włosom sls nie przeszkadza, myję alberto często i jest ok.

Doe - mi ciała nic nie zapycha, do twarzy tylko tak bardzo uważam. on ma taki fajny zielony kolorek jak amla.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:12   #929
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Bo nie ma nic podobnego i mniej niszczącego.
Ta seria daje chyba najbardziej wyraziste kolory, właśnie dlatego że jest na mocnej wodzie.
Coś za coś.

edit.
Mnie moje Mango wypłukałoby się do dość jasnego złocistego blondu. Naturalki mam taki średni/ciemny mysi blond.
Gdybym nie farbowała i pozwoliła się wypłukać tej farbie to zostałabym z włosami na których z łatwością położyłabym farbę jak z blond zdjęcia, która by mi wyszła
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:25   #930
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
włosy płucze się zimną wodą, ale nie wolno polewać skalpu takową


cytat z kokardki mysi
Ja na szczęście nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam, a zdarzało mi się i płukać skalp zimną wodą, i chodzić zimą bez nakrycia głowy

Cytat:
zdjęc się doczekałam !!
nareszcie !!
Dziękuję
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 13:44:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.