Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 07:35   #901
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej

Ale nam dziewczyny poznikały z wątku Ani truskawkowej, ani nove, ani asi, lavii też nie widać, bunny biednej nie ma

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wkleje jak do mnie dotrze zdjęcie i osądzimy tani nie był wiec jakby co
oki?
Agatko na pewno te Twoje kosmetyki będą ok jak mówisz że zamawiałaś ze stanów Ja się tam nie znam, musiałabyś poszukać zdjęcia w internecie jak wygląda oryginał i porównać.

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Rudy stonowany jak i rozjasniacz.. po paru latach wrocił do łask Palette Color Shampoo 321 średni blond
dla przypomnienia zdjecie przed(tylko, ze w cieniu.. w słoncu okropny rudy, nawet TŻ smial sie, ze ruda to ja nigdy nie bylam jeszcze) i reszta po.ja zadowolona

szampon jest przyjemny, a jak pachnie
Bardzo ładny kolor

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Lubię się w brązach, ale pamiętam że zawsze miałam problem z doborem odpowiedniego odcienia. Renatka ja Cię doskonale pamiętam
Cherry, widzisz ze mną jest tak: mam blond-tęsknię za brązem, mam brąz-tęsknię za blondem, rzeczywiście Ex ma brąz ( będę się miała kogo radzić )
Jeszcze trochę przebija rudość po wcześniejszym farbowaniu, ale myślę że z każdym kolejnym farbowaniem będzie mniej widoczna.
Mam tylko problem z odcieniem, tak jak pisałam farbowałam moim ulubionym 4.15 Casracas z Loreal Preference, chciałabym jednak przejść na profesjonalne i tu pojawia się problem, pamiętam że poziom 4-ty z profesjonalnych wychodzi prawie jak czerń. Zamierzam farbować Luo Color, bo mam obecnie trochę uwrażliwione włosy ale z Luo nie ma odcienia 5.15;(
Dodaję zdjęcie całej twarzy, ale mój smartfon dziwnie oddaje kolory i prześwietla twarz, w rzeczywistości jest bardziej ciepło, włosy mają rudawe refleksy ( a tego nie lubię )
Chciałabym mieć kolor taki jaki wyszedł na tej fotce, czy ktoś ma pomysł jaki to może być odcień?
Tak, ja mam brąz, tylko że ja zapuszczam naturalki teraz i nie farbuję już w sumie niczym A odrost mam okropny

Hmm faktycznie mi też coś nie gra w tym kolorze, może dlatego że przyzwyczaiłam się do blond ani, w blondzie wyglądałaś tak dziewczęco, anielsko Ale nie jest źle, to też fajny kolor

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Skarb ładny ten kolor

Agatka będzie jeździł w systemie 2/1 czyli 2 tygodnie w trasie i tydzień w domu, teraz pojechał dzisiaj, a miał jechać w piątek, ale dostanie za to dodatkowe pieniądze i to całkiem sporo więc się zgodził
Z plusów na pewno to, że może w końcu schudnę z TŻ często obiady jedliśmy koło 19, a potem jeszcze kolację a teraz to zjem jakiegoś owoca czy jogurt i mi styknie, nie chce mi się gotować i jeść samej, a potem jeszcze po tym sprzątać
no na telefonie to już dzisiaj siedzimy tylko te rozmowy zagraniczne strasznie drogie ale TŻ ma służbówkę z Playa i darmowe odbieranie tam więc muszę kupić jakąś kartę z play, żeby za darmo do niego dzwonić

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Dziewczyny jest misja
w przyszłym tyg mam imieniny i muszę zrobić jakieś ciasto do pracy


W związku z tym, że jestem totalnym beztalenciem do pieczenia ciast, to bardzo was proszę o jakieś przepisy na ciasta, których się nie da spieprzyć, ale żeby były w miarę efektowne i takie jakie lubi większość
No i żeby mi się nie rozpuściło nic po drodze, ani w trakcie, bo do lodówki go nie włożę
http://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-toffi to jest mega, posypane prażonymi migdałami, ale nie wiem czy się nie rozpuści i jak wyjdzie bo ja tylko je jadłam Szczerze mówiąc to ciężko o ciasto bez lodówki w lecie Normalnie poleciłabym Ci zrobić tiramisu bo tam nie trzeba nic piec itp. ale nie wiem znowu jak wytrzyma upały
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 08:02   #902
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Zrobie zdjęcia jak dojdzie. Może być i podróba kto tam wie...niby sprzedawca ma sklep 1000 komentarzy grubo ponad. Cena tez nie mala. Dziś może przyjdzie do mnie.

Co myślicie? Może ktoras z Was zna te maske? wlasnie znalazłam przypadkiem w internecie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...hair-mask.html

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Ex miałam Cie pytac jak dieta jak ćwiczonka? jak waga i efekty? Pisz bo ja za Ciebie ciagle trzymam kciuki jak prosilas

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

skład maski dove:


Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimethylamine, Behentrimonium Chloride, Lactic Acid, Glycerin, Trehalose, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Amodimethicone, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Keratin, Gluconolactone, Cetrimonium Chloride, Parfum, Sodium Chloride, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, PEG-150 Distearate, PEG-7 Propylheptyl Ether, PEG-180 M, Adipic Acid, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, CI 15985, CI 19140. Serum: PEG-8, Aqua, Sodium Lactate.


TRUSKAWKOWA WZYWAM DO POMOCY

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Tu skład ze składem aktywatora ciepła:
INCI (maska): Aqua, Cetearyl Alcohol emolient tłusty, Dimethicone emolient suchy,wygładza, ułatwia rozczesywanie, Stearamidopropyl Dimethylamine naturalny składnik, antystatyk, Behentrimonium Chloride antystatyk, wygładza, Lactic Acid kwas mlekowy, humektant, Glycerin gliceryna, humektant, Trehalose, Paraffinum Liquidum parafina, emolient tłusty, Petrolatum wazelina, emolient tłusty, Amodimethicone emolient suchy, Hydrolyzed Wheat Protein proteiny pszenicy, subst. filmotwórcza, Hydrolyzed Keratin hydrolizowana keratyna, subst. filmotwórcza, Gluconolactone humektant, Cetrimonium Chloride antystatyk, substancja kondycjonująca włosy, Parfum zapach, Sodium Chloride, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, PEG-150 Distearate, PEG-7 Propylheptyl Ether, PEG-180M, Adipic Acid, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Cl 15985, Cl 19140.
INCI (aktywator ciepła): PEG-8, Aqua, Sodium Lactate.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 08:45   #903
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Plusy są jak widać :P a taki system jest calkiem ok. tyle ze dla tzta meczace, zanim dojdzie do siebie...
a co on wlasciwie wozi?

Kochana ja się nie znam na ciastach, nie pomoge. wiem co lubie ale nie wiem jak to zrobic
Wiesz co nawet nie zapytałam ale chyba wszystko, teraz mówił, że po jakąś wielką część do ciężarówki jechał, oni mają bazę we Frankfurcie nad Menem i dzisiaj jedzie z Belgii do Holandii, a potem jeszcze jutro gdzieś i ma wolny weekend
Pewnie tydzień wolnego niby, ale trzeba wszystko poprać, poprasować, spakować, zrobić jedzenie itp. to też dużo czasu na to zejdzie
Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Agatko teraz widać o co kaman, umyłam łeb jeszcze raz ale nie chciało mi się dosuszać więc podpięłam, widzisz rudość?
Sorry moja komórka nie daje rady w świetle lampki, ale mój małżonek już śpi, więc nie będę sesji robić
Pewnie w słońcu będzie jeszcze gorzej
A mi się na tym zdjęciu bardziej podobasz niż na poprzednim
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
http://www.mojewypieki.com/przepis/ciasto-toffi to jest mega, posypane prażonymi migdałami, ale nie wiem czy się nie rozpuści i jak wyjdzie bo ja tylko je jadłam Szczerze mówiąc to ciężko o ciasto bez lodówki w lecie Normalnie poleciłabym Ci zrobić tiramisu bo tam nie trzeba nic piec itp. ale nie wiem znowu jak wytrzyma upały
Hej Ex jak tam zamówienia z ali? Co poklikałaś?
No kurczę nie wiem czy wytrzyma kupiłabym jakiegoś torta lodowego najchętniej, ale to rozpuściłby się w ciągu 10 minut
mi żadne ciasta nie wychodzą
myślałam też o takim z galaretką i truskawkami? Nie wiem czy są jeszcze truskawki albo jakiś jabłecznik, ale chyba poproszę mamę, żeby mi zrobiła nie będę ryzykować
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:15   #904
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princesska mój jeździ w systemie 3/1.
A co do ciasta, to jakie byś chciałą? Biszkoptowe, kruche, z owocami?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:35   #905
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Princesska mój jeździ w systemie 3/1.
A co do ciasta, to jakie byś chciałą? Biszkoptowe, kruche, z owocami?
ooo i jak sobie radzisz?
Ciacho obojętnie, byle by się nie rozpłynęło i żeby nie dało się go zepsuć
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:45   #906
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ooo i jak sobie radzisz?
Ciacho obojętnie, byle by się nie rozpłynęło i żeby nie dało się go zepsuć
W naszym przypadku jest chyba łatwiej, bo jak się poznaliśmy, to już miał tę pracę. Więc jestem już przyzwyczajona do takich nieobecności.
To ciasto jest fajne https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,3...c-na-kruszonce i to też https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,5312,sernik-bez-sera. Oba często piekę, i są pyszne i łatwe. Sprawdzają się właśnie na różnych imprezach.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 09:48   #907
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
W naszym przypadku jest chyba łatwiej, bo jak się poznaliśmy, to już miał tę pracę. Więc jestem już przyzwyczajona do takich nieobecności.
To ciasto jest fajne https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,3...c-na-kruszonce i to też https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,5312,sernik-bez-sera. Oba często piekę, i są pyszne i łatwe. Sprawdzają się właśnie na różnych imprezach.
No to rzeczywiście łatwiej, bo już się przyzwyczailiście my tyle ze sobą mieszkaliśmy, że mi teraz dziwnie jak kładę się sama spać, a to dopiero 2 dni, a gdzie 2 tygodnie
sernik bez sera dzięki wydają się proste
zapytam dzisiaj mamy czy mi jakieś zrobi, a jak nie to zrobię któreś z tych Twoich
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 09:59   #908
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princeska nie martw się, głowa do góry. Nic na to nie poradzisz, jak to stała praca zostaje się przyzwyczaić.

O ciasto poprosiłabym mame-do mnie nie przemawiają serniki bez sera i takie tam. Ja lubie klasyczne "zdrowe" ciasta-szarlotka na kruchym cieście kwaskowata, zwykły sernik-dużo sera
Sernik na zimno-tu możesz kupic gotowy proszek na mase np. Oetker. dodaje się 2 serki homo, mleko, miksuje, wykłada na biszkopty i do lodówki.
Na to galeretka owoce, na te pogode będzie jak znalazł, nie wiem jak z okazją bo nie jest to eleganckie ciasto-znaczy ladnie wygląda ale nie wiem czy chcesz tort czy takie może być.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

http://www.bangla.babyonline.pl/opin...ernik-na-zimno
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 10:07   #909
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście łatwiej, bo już się przyzwyczailiście my tyle ze sobą mieszkaliśmy, że mi teraz dziwnie jak kładę się sama spać, a to dopiero 2 dni, a gdzie 2 tygodnie
sernik bez sera dzięki wydają się proste
zapytam dzisiaj mamy czy mi jakieś zrobi, a jak nie to zrobię któreś z tych Twoich
Przyzwyczaicie się na pewno
Jeżeli nie masz wprawy w pieczeniu, to rzeczywiście najlepiej poprosić mamę.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Szarlotka też bardzo dobry pomysł.
A taki sernik na zimno nie przetrwa w taką pogodę bez lodówki.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 10:46   #910
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja też lubię klasyczne ciasta, takie piekła kiedyś moja babcia jak sernik to sernik, ser ręcznie ucierany na nim plecionka z ciasta posmarowana roztrzepanym żółtkiem, jak szarlotka to szarlotka, kruche ciasto dużo prażonych jabłek i kruszonka....mniam, tylko gdzie teraz taki pyszny twaróg kupić, moja babcia sama robiła.
Ach, narobiłam sobie smaka na ruskie pierogi, ale czy będzie mi się chciało je lepić?

Dziś słucham tego:
http://www.youtube.com/watch?v=GXoZLPSw8U8#t=59
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-07-17 o 11:22 Powód: dodatek;)
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 11:20   #911
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja zrobiłam pierożki z jagodami
A sernik też najbardziej lubię taki z prawdziwego sera. Ja przywożę taki od cioci.
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 11:41   #912
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Princeska- no wszyscy mi tak mówią "Ty masz chociaż córe", ale.. to właśnie jej tęsknota jest dla mnie najgorsza, a ona tęskni przeokropnie to taka klasyczna córeczka tatusia, dopiero od wtorku go nie ma, a ona już potrafi sie za nim rozpłakac, budzi sie rano i pierwsze co to go szuka na łóżku, dzis zaglądneła nam nawet pod łóżko i wtedy stwierdziła rozplaczliwym głosem "taty nie ma". Kilka razy w ciągu dnia podaje mi telefon i mówi "taty nie ma, tata hajo chodź tu ja!" (co znaczy: taty nie ma, dzwonie do taty, żeby przyszedł to do mnie)
Im starsza tym gorzej to znosi

A co do smaków, to ja lubie zamienniki w kuchni baaardzo, dzieki córce alergiczce Od miesiecy nie było u nas w lodówce sera, jogurtu, mleka krowiego, kupnych wędlin, a o gotowcach nie wspomne
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 13:14   #913
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny a u nas plaga Wciornastków zwanych potocznie ,,przecinkami", są dosłownie wszędzie, na parapetach, ścianach, rękach nogach, człowiek ma ochotę się zadrapać, włażą nawet pod szybkę monitora LCD
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 13:49   #914
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewczyny
Wlosy obejrze na kompie bo oczywiście na telefonie nie widac...
Ja bylam dzis u fryzjera. Miał byc bob z dłuższym przodem ale ze okazało się ze przód mam duzo krotszy, do brody, włosy popalone od egiptu i koleżanka mi prostownica kiedyś tak zjarala ze pozostał mi klasyczny ala bob bo ramion. Zdjęcie mam tylko od razu po fryzjerze wstawię jak będę w domu i jeszcze drugie jak uloze po swojemu...
Zastanawiam sie tez nad przyciemnianiem bo taki jasny blond ich kondycji tez nie sprzyja...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 15:15   #915
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Dziewczyny a u nas plaga Wciornastków zwanych potocznie ,,przecinkami", są dosłownie wszędzie, na parapetach, ścianach, rękach nogach, człowiek ma ochotę się zadrapać, włażą nawet pod szybkę monitora LCD
Zebym wiedziała co to
ale musi być upierdliwe.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wlosy obejrze na kompie bo oczywiście na telefonie nie widac...
Ja bylam dzis u fryzjera. Miał byc bob z dłuższym przodem ale ze okazało się ze przód mam duzo krotszy, do brody, włosy popalone od egiptu i koleżanka mi prostownica kiedyś tak zjarala ze pozostał mi klasyczny ala bob bo ramion. Zdjęcie mam tylko od razu po fryzjerze wstawię jak będę w domu i jeszcze drugie jak uloze po swojemu...
Zastanawiam sie tez nad przyciemnianiem bo taki jasny blond ich kondycji tez nie sprzyja...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pokaz się koniecznie.
Nic Ci nie da przyciemnienie-no może optycznie wlosy będą grubsze bo farbe w nie wejdzie. Ale potem wypłucze się na zielen albo bury. Po prostu nie maluj. Albo ombre. Albo zamalować na ciemny i tego się trzymać=poprawki=kondycja wlosow ciagle zła.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 15:33   #916
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Fryzjerka mi powiedziała żeby nie przyciemniac bo mam tak jasne że zaraz sie zmyje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:19   #917
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Fryzjerka mi powiedziała żeby nie przyciemniac bo mam tak jasne że zaraz sie zmyje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to wlasnie mówie to samo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 16:19   #918
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Shizaxa musiałabyś zrobić prepigmentację.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 17:05   #919
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Shizaxa musiałabyś zrobić prepigmentację.
Jak ma bardzo zniszczone wlosy mało pomoże, patrz-mój rudy. Mimo pigmentacji odżywek itd. zmywał się.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Aha Czeko-mam ten roz burżuja 33,34 i 95. ale jakos osttanio nawet nie pamiętałam o nich bo rzadko się maluje.

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

I powiem Wam ze od wczoraj boli mnie ucho i migdałek, na razie jade na nurofenie ale jak nie odpuści za 2 dni to antybiotyk. a chciałam dziś isc na basen

poza tym zaszalałam trochę-kupiłam kilka rzeczy na wyprzedaży i cos z nowej kolekcji także jestem zadowolona

http://www.stradivarius.com/pl/pl/ub...ml?colorId=001

taki zakiet ale miekki materiał i jasno ciemny, jakby w kropeczki, ciężko powiedzieć.

buty http://www.stradivarius.com/pl/pl/bu...ml?colorId=105 pewnie dziadostwo ale za taką kase i to takie co mi pasuja, żal nie brac, jesień przechodzę.



http://www.hm.com/pl/product/31281?article=31281-A

i takie http://store.nike.com/us/en_us/pd/ep.../pgid-10210114 marzyly mi się ale były mega drogie i akurat na wyprzedaży w najku :P dziś znalazłam mój rozmiar, jeden ostatni.
z kolekcji lato 2014-dla sklepow to już stara kolekcja


a z nowej kolekcji spodenki http://www.stradivarius.com/pl/pl/no...ml?colorId=004

i spodnie wranglera, pierwsze moje takie "lepsze" bo zawsze kupuję w sieciowkach. macie jakies opinie na temat wranglera?
może potem zrobie zdjecie bo na stronie nie ma.nie mogę znalezc

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2014-07-17 o 17:07
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 17:25   #920
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Rzeczywiście na bardzo zniszczonych włosach mimo prepigmentacji farba będzie się wymywała, nie doczytałam, że są aż tak zniszczone.
Agata ja lubię Wranglery mam model Corynn- Regular Waist Skinny Leg w dwóch kolorach: BLUE LAGOON na lato i ciemniejsze takie indygo na zimę. Fajnie się je nosi.
Lubię też slimy Big Stara, miałam ulubiony model Cindy, ale teraz ,,moje Cindy" przeszły jakąś metamorfozę i obecne na półkach ,,niby Cindy" zupełnie inaczej leżą ( moje miały niebieską gwiazdkę na prawej kieszonce, teraz jej nie ma ).
No to się obkupiłaś Mam nadzieję, że to nie zapalenie ucha
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-07-17 o 17:41
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 17:39   #921
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

exclusive, princeska kupujecie na ali? Podkusiło mnie i kupiłam sukienkę bo mi zależało na czasie.. jak już zdążyłam kupić to mi odp, że sukienka ma tylko 70 cm długości no to przy moim wzroście chyba nawet tyłka mi nie przykryje - chciałam by oddał mi kasę albo powiedział co ma dłuższego.. ale olewa mnie już od 3 dni ! Jeszcze ten jego ang.. dogadać się z nim ciężko

Załamka

Anna MK faktycznie na tym 1 zdj trochę to tak wyglądało jak peruka, no a włosy ciemne zawsze wizualnie postarzają, ale najważniejsze byś czuła się w nich dobrze

Agatka widzisz zapomniałam Ci się pochwalić, że zaczęłam biegać ciężko jest ale się nie poddaję
Aaa co do spodni jeszcze to wolę Lee niż wranglera.. te pary które ja miałam były bardziej ciągliwe i takie cieńsze materiałowo niż Lee i i po pewnym czasie po prostu mi się przecierały :/ a w Lee chodziłam i chodziłam i chodziłam

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2014-07-17 o 17:41
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 17:59   #922
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska nie martw się, głowa do góry. Nic na to nie poradzisz, jak to stała praca zostaje się przyzwyczaić.

O ciasto poprosiłabym mame-do mnie nie przemawiają serniki bez sera i takie tam. Ja lubie klasyczne "zdrowe" ciasta-szarlotka na kruchym cieście kwaskowata, zwykły sernik-dużo sera
Sernik na zimno-tu możesz kupic gotowy proszek na mase np. Oetker. dodaje się 2 serki homo, mleko, miksuje, wykłada na biszkopty i do lodówki.
Na to galeretka owoce, na te pogode będzie jak znalazł, nie wiem jak z okazją bo nie jest to eleganckie ciasto-znaczy ladnie wygląda ale nie wiem czy chcesz tort czy takie może być.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

http://www.bangla.babyonline.pl/opin...ernik-na-zimno
Jakoś musimy
poprosiłam mamę, zrobi mi Snickersa
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Przyzwyczaicie się na pewno
Jeżeli nie masz wprawy w pieczeniu, to rzeczywiście najlepiej poprosić mamę.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Szarlotka też bardzo dobry pomysł.
A taki sernik na zimno nie przetrwa w taką pogodę bez lodówki.
Mamusia ukochana zrobi Snickersa, już nie muszę się martwić, że spartaczę
Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Princeska- no wszyscy mi tak mówią "Ty masz chociaż córe", ale.. to właśnie jej tęsknota jest dla mnie najgorsza, a ona tęskni przeokropnie to taka klasyczna córeczka tatusia, dopiero od wtorku go nie ma, a ona już potrafi sie za nim rozpłakac, budzi sie rano i pierwsze co to go szuka na łóżku, dzis zaglądneła nam nawet pod łóżko i wtedy stwierdziła rozplaczliwym głosem "taty nie ma". Kilka razy w ciągu dnia podaje mi telefon i mówi "taty nie ma, tata hajo chodź tu ja!" (co znaczy: taty nie ma, dzwonie do taty, żeby przyszedł to do mnie)
Im starsza tym gorzej to znosi

A co do smaków, to ja lubie zamienniki w kuchni baaardzo, dzieki córce alergiczce Od miesiecy nie było u nas w lodówce sera, jogurtu, mleka krowiego, kupnych wędlin, a o gotowcach nie wspomne
Wiem co czujesz z tym, że masz córę chodziło mi bardziej o to, że nie jesteś sama w domu i masz co robić i do kogo się odezwać
wiadomo, że się tęskni za tą drugą osobą
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wlosy obejrze na kompie bo oczywiście na telefonie nie widac...
Ja bylam dzis u fryzjera. Miał byc bob z dłuższym przodem ale ze okazało się ze przód mam duzo krotszy, do brody, włosy popalone od egiptu i koleżanka mi prostownica kiedyś tak zjarala ze pozostał mi klasyczny ala bob bo ramion. Zdjęcie mam tylko od razu po fryzjerze wstawię jak będę w domu i jeszcze drugie jak uloze po swojemu...
Zastanawiam sie tez nad przyciemnianiem bo taki jasny blond ich kondycji tez nie sprzyja...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pokaż się koniecznie


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
exclusive, princeska kupujecie na ali? Podkusiło mnie i kupiłam sukienkę bo mi zależało na czasie.. jak już zdążyłam kupić to mi odp, że sukienka ma tylko 70 cm długości no to przy moim wzroście chyba nawet tyłka mi nie przykryje - chciałam by oddał mi kasę albo powiedział co ma dłuższego.. ale olewa mnie już od 3 dni ! Jeszcze ten jego ang.. dogadać się z nim ciężko

Załamka
no z nimi po angielsku ciężko się dogadać ja kupowałam, ale jakieś pierdoły kolczyki, trampki, okulary, właśnie ciuchów się boję, bo oni mają na maksa skopaną rozmiarówkę
A na aukcji była podana długość? Jeżeli była podana inna niż ta, która Ci przyjdzie to możesz założyć spór i powinnaś dostać zwrot
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 18:08   #923
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

No właśnie jak teraz patrzę na tamtą fotkę to rzeczywiście włosy wyszły dziwnie jak nie moje, ale tak jak pisałam to efekt lampy smartfonowej. Włosy nie są bardzo ciemne, obecnie po 3 myciach to już poziom 7 bardziej taki czekoladowy blond.
Ex czy to nie Ty chciałaś jasny popielaty brąz? Wiem, że zapuszczasz naturalki, ale z ciekawości pytam, znalazłaś taką farbę???Przebrnęłam przez cały wątek ,,Brąz zimny czy popielaty" ale w sumie nic dla siebie nie znalazłam
Princesska ja też bym chciała żeby ktoś zrobił mi Snickersa Lub Milky Way
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 18:15   #924
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no z nimi po angielsku ciężko się dogadać ja kupowałam, ale jakieś pierdoły kolczyki, trampki, okulary, właśnie ciuchów się boję, bo oni mają na maksa skopaną rozmiarówkę
A na aukcji była podana długość? Jeżeli była podana inna niż ta, która Ci przyjdzie to możesz założyć spór i powinnaś dostać zwrot
Właśnie nie było dlatego zadałam mu pytanie o długość.. a że zależało mi na czasie (bo przecież czas wysyłki długi) to stwierdziłam, że skoro na zdjęciu kiecka na manekinie jest do kolan i w opisie jest wpisana długość nad kolano no to kupiłam i jeszcze pytałam czy się nie pomylił, a on, ze nie bo to mini i cały dumny z siebie

Najwyżej jak będzie faktycznie taka krótka to postaram się ją sprzedać, ale no chciałabym wiedzieć co on zamierza bo tak to ja w zawieszeniu jestem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:15   #925
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Ex miałam Cie pytac jak dieta jak ćwiczonka? jak waga i efekty? Pisz bo ja za Ciebie ciagle trzymam kciuki jak prosilas
Agatko powiem Ci szczerze że ostatni okres był dla mnie kiepski- tydzień chorowałam, następny tydzień miałam @ i po takiej długiej przerwie nie potrafiłam się znowu wdrożyć Ale od tego tygodnia znowu zaczęłam, mam za sobą w tym tyg 2x cardio 50min, jutro i w sobotę też zrobię, ale moje założenie i cel do którego dążę to ćwiczenia 5 razy w tygodniu. Efektów większych nie było bo też nie było od czego, teraz powoli wracam na dobry tor więc może niedługo będę mogła pochwalić się efektami

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej Ex jak tam zamówienia z ali? Co poklikałaś?
No kurczę nie wiem czy wytrzyma kupiłabym jakiegoś torta lodowego najchętniej, ale to rozpuściłby się w ciągu 10 minut
mi żadne ciasta nie wychodzą
myślałam też o takim z galaretką i truskawkami? Nie wiem czy są jeszcze truskawki albo jakiś jabłecznik, ale chyba poproszę mamę, żeby mi zrobiła nie będę ryzykować
Haha zapytaj lepiej czego nie poklikałam Jedna bluzka już wysłana, czekam jeszcze na drugą aż wyśle sprzedawca, oprócz tego zamówiłam strój kąpielowy, okulary, chustę, trampki, sukienkę i kolejną bluzkę W planach mam jeszcze bluzkę i spodenki ale nie wiem co robić bo tż ma urodziny na początku sierpnia i kaskę będę potrzebowała żeby coś mu upichcić albo kupić, sama nie wiem co

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście łatwiej, bo już się przyzwyczailiście my tyle ze sobą mieszkaliśmy, że mi teraz dziwnie jak kładę się sama spać, a to dopiero 2 dni, a gdzie 2 tygodnie
sernik bez sera dzięki wydają się proste
zapytam dzisiaj mamy czy mi jakieś zrobi, a jak nie to zrobię któreś z tych Twoich
Ja bez tż też nie mogę długo wytrzymać, ostatnio codziennie do 21-22 sami w domu jesteśmy z małym bo tż ma tyle roboty i do późnego wieczora w warsztacie siedzi Teraz też czekamy aż przyjdzie Nie lubię się z nim rozstawać, może to przyzwyczajenie, ale rozumiem Cię w zupełności i przesyłam wirtualne uściski na pocieszenie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Ja też lubię klasyczne ciasta, takie piekła kiedyś moja babcia jak sernik to sernik, ser ręcznie ucierany na nim plecionka z ciasta posmarowana roztrzepanym żółtkiem, jak szarlotka to szarlotka, kruche ciasto dużo prażonych jabłek i kruszonka....mniam, tylko gdzie teraz taki pyszny twaróg kupić, moja babcia sama robiła.
Ach, narobiłam sobie smaka na ruskie pierogi, ale czy będzie mi się chciało je lepić?
Na jednym blogu mam przepis na ser do sernika, jak coś to mogę podesłać jakbyś chciała

A pierogi ja uwielbiam robić Odkąd zaczęły mi wychodzić i ciasto jest idealne to lepi mi się je szybko i przyjemnie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
exclusive, princeska kupujecie na ali? Podkusiło mnie i kupiłam sukienkę bo mi zależało na czasie.. jak już zdążyłam kupić to mi odp, że sukienka ma tylko 70 cm długości no to przy moim wzroście chyba nawet tyłka mi nie przykryje - chciałam by oddał mi kasę albo powiedział co ma dłuższego.. ale olewa mnie już od 3 dni ! Jeszcze ten jego ang.. dogadać się z nim ciężko

Załamka
Ja właśnie zamówiłam kilka rzeczy pierwszy raz princesska dobrze Ci odpowiedziała, zgadzam się z nią

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Ex czy to nie Ty chciałaś jasny popielaty brąz? Wiem, że zapuszczasz naturalki, ale z ciekawości pytam, znalazłaś taką farbę???Przebrnęłam przez cały wątek ,,Brąz zimny czy popielaty" ale w sumie nic dla siebie nie znalazłam
Moje naturalki to taki jasny popielaty brąz właśnie hehe Musiałabyś szukać czegoś 6.1/7.1 w profesjonalnych farbach
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:22   #926
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja w ogóle jakoś tak średnio z zamawianiem z zagranicy
Takie mi się to wszystko wydaje niepewne.


Ehhh ale się wkurzyłam. Przyjechał eks pogadać i przywiózł lody i po 1 piwie małym. I co? Moja mama zaczęła gadać, że ja to mam jakiś problem z alkoholem i chyba powinnam uważać
Ona z ojcem na weekend 6-ciopak kupuje ale jak ja wypije jedno czy dwa piwa w tygodniu to ja mam problem
Mam urlop więc dla mnie to jak ciągły weekend a ona zrobiła ze mnie niewiadomo kogo. Przez 2 tygodnie wypiłam z 3-4 piwa z czego większość pije żeby pobudzić nerki bo mam problemu z pęcherzem i dzięki temu nie musze brać ciągle furaginy.
A mama mi gada że to się tak zaczyna, że mam geny alkoholików itd
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:39   #927
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Princesska ja też bym chciała żeby ktoś zrobił mi Snickersa Lub Milky Way
ooooo ja też chcę Milky Waya muszę znaleźć jakiś fajny przepis i może zrobię TŻ na urodziny, bo do pracy to boję się swoje twory zanieść
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Właśnie nie było dlatego zadałam mu pytanie o długość.. a że zależało mi na czasie (bo przecież czas wysyłki długi) to stwierdziłam, że skoro na zdjęciu kiecka na manekinie jest do kolan i w opisie jest wpisana długość nad kolano no to kupiłam i jeszcze pytałam czy się nie pomylił, a on, ze nie bo to mini i cały dumny z siebie

Najwyżej jak będzie faktycznie taka krótka to postaram się ją sprzedać, ale no chciałabym wiedzieć co on zamierza bo tak to ja w zawieszeniu jestem
możesz zawsze anulować zamówienie jeżeli sprzedawca jeszcze nie wysłał
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Haha zapytaj lepiej czego nie poklikałam Jedna bluzka już wysłana, czekam jeszcze na drugą aż wyśle sprzedawca, oprócz tego zamówiłam strój kąpielowy, okulary, chustę, trampki, sukienkę i kolejną bluzkę W planach mam jeszcze bluzkę i spodenki ale nie wiem co robić bo tż ma urodziny na początku sierpnia i kaskę będę potrzebowała żeby coś mu upichcić albo kupić, sama nie wiem co



Ja bez tż też nie mogę długo wytrzymać, ostatnio codziennie do 21-22 sami w domu jesteśmy z małym bo tż ma tyle roboty i do późnego wieczora w warsztacie siedzi Teraz też czekamy aż przyjdzie Nie lubię się z nim rozstawać, może to przyzwyczajenie, ale rozumiem Cię w zupełności i przesyłam wirtualne uściski na pocieszenie

A pierogi ja uwielbiam robić Odkąd zaczęły mi wychodzić i ciasto jest idealne to lepi mi się je szybko i przyjemnie
podaj linkasy ja kliknęłam tylko kurtkę z Bershki, ale nie wiem czy za mała nie będzie, jak coś to pójdzie do zwrotu
dzięki kochana jakoś staram się wytrzymać, dużo pracuję i mam co robić weekend też mam już zaplanowany, także byle do jego powrotu
poproszę przepis na pierożki
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja w ogóle jakoś tak średnio z zamawianiem z zagranicy
Takie mi się to wszystko wydaje niepewne.


Ehhh ale się wkurzyłam. Przyjechał eks pogadać i przywiózł lody i po 1 piwie małym. I co? Moja mama zaczęła gadać, że ja to mam jakiś problem z alkoholem i chyba powinnam uważać
Ona z ojcem na weekend 6-ciopak kupuje ale jak ja wypije jedno czy dwa piwa w tygodniu to ja mam problem
Mam urlop więc dla mnie to jak ciągły weekend a ona zrobiła ze mnie niewiadomo kogo. Przez 2 tygodnie wypiłam z 3-4 piwa z czego większość pije żeby pobudzić nerki bo mam problemu z pęcherzem i dzięki temu nie musze brać ciągle furaginy.
A mama mi gada że to się tak zaczyna, że mam geny alkoholików itd
Nie przejmuj się Eks? Ty nam pisz co u Ciebie, bo nic nie wiemy


W ramach zdrowego odżywiania zrobiłam sobie sałatkę z rukolą, szynką szwarcwaldzką i fetą i zapijam to browarem

W ogóle to oczywiście TŻ wyjechał i już się coś musi dziać rano idę do auta, odpaliłam, wyjeżdżam i chciałam zahamować, bo coś tam jechało, a tu hamulec mi nie działa wcisnęłam do dechy i jakoś zahamował, dolałam płynu do hamulców, a on dalej tak samo, zobaczyłam, że wycieka przy tylnym kole i leciałam szybko na autobus oczywiście już spóźniona do pracy
A i moja świnka morska chyba jest w ciąży puszczamy je czasami razem, żeby sobie poganiały, ale nie zauważyłam niczego sprośnego
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:53   #928
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja w ogóle jakoś tak średnio z zamawianiem z zagranicy
Takie mi się to wszystko wydaje niepewne.


Ehhh ale się wkurzyłam. Przyjechał eks pogadać i przywiózł lody i po 1 piwie małym. I co? Moja mama zaczęła gadać, że ja to mam jakiś problem z alkoholem i chyba powinnam uważać
Ona z ojcem na weekend 6-ciopak kupuje ale jak ja wypije jedno czy dwa piwa w tygodniu to ja mam problem
Mam urlop więc dla mnie to jak ciągły weekend a ona zrobiła ze mnie niewiadomo kogo. Przez 2 tygodnie wypiłam z 3-4 piwa z czego większość pije żeby pobudzić nerki bo mam problemu z pęcherzem i dzięki temu nie musze brać ciągle furaginy.
A mama mi gada że to się tak zaczyna, że mam geny alkoholików itd
Czeko dlatego ja jestem mega szczęśliwa że mieszkam sama z tż i małym Rodzice zawsze będą gadać, wtrącać się, wiem po sobie, Ty zresztą też się pewnie nieraz o tym przekonałaś... pozostaje mi jedynie współczuć i jedyna dobra rada- olać to

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ooooo ja też chcę Milky Waya muszę znaleźć jakiś fajny przepis i może zrobię TŻ na urodziny, bo do pracy to boję się swoje twory zanieść

możesz zawsze anulować zamówienie jeżeli sprzedawca jeszcze nie wysłał

podaj linkasy ja kliknęłam tylko kurtkę z Bershki, ale nie wiem czy za mała nie będzie, jak coś to pójdzie do zwrotu
dzięki kochana jakoś staram się wytrzymać, dużo pracuję i mam co robić weekend też mam już zaplanowany, także byle do jego powrotu
poproszę przepis na pierożki

Nie przejmuj się Eks? Ty nam pisz co u Ciebie, bo nic nie wiemy


W ramach zdrowego odżywiania zrobiłam sobie sałatkę z rukolą, szynką szwarcwaldzką i fetą i zapijam to browarem

W ogóle to oczywiście TŻ wyjechał i już się coś musi dziać rano idę do auta, odpaliłam, wyjeżdżam i chciałam zahamować, bo coś tam jechało, a tu hamulec mi nie działa wcisnęłam do dechy i jakoś zahamował, dolałam płynu do hamulców, a on dalej tak samo, zobaczyłam, że wycieka przy tylnym kole i leciałam szybko na autobus oczywiście już spóźniona do pracy
A i moja świnka morska chyba jest w ciąży puszczamy je czasami razem, żeby sobie poganiały, ale nie zauważyłam niczego sprośnego
Przepis na pierogi bajecznie prosty- 300g mąki i 200 ml wody Daję półtora szklanki (takiej miarowej co ma 250ml) mąki i 3/4 szklanki gorącej (prosto z czajnika) wody do miski, mieszam razem łyżką metalową, a jak się dostatecznie wymiesza razem to zaczynam ugniatać ręką, tylko trzeba uważać bo gorące jest Z tego przepisu wychodzi mi 37 pierogów Ciasto fajne, elastyczne, dobrze się rozwałkowuje A przepis mam z bloga jakiegoś faceta

Co do linków z ali to podeślę Ci na pw dzisiaj albo jutro jak coś
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:57   #929
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ooooo ja też chcę Milky Waya muszę znaleźć jakiś fajny przepis i może zrobię TŻ na urodziny, bo do pracy to boję się swoje twory zanieść

możesz zawsze anulować zamówienie jeżeli sprzedawca jeszcze nie wysłał

podaj linkasy ja kliknęłam tylko kurtkę z Bershki, ale nie wiem czy za mała nie będzie, jak coś to pójdzie do zwrotu
dzięki kochana jakoś staram się wytrzymać, dużo pracuję i mam co robić weekend też mam już zaplanowany, także byle do jego powrotu
poproszę przepis na pierożki

Nie przejmuj się Eks? Ty nam pisz co u Ciebie, bo nic nie wiemy


W ramach zdrowego odżywiania zrobiłam sobie sałatkę z rukolą, szynką szwarcwaldzką i fetą i zapijam to browarem

W ogóle to oczywiście TŻ wyjechał i już się coś musi dziać rano idę do auta, odpaliłam, wyjeżdżam i chciałam zahamować, bo coś tam jechało, a tu hamulec mi nie działa wcisnęłam do dechy i jakoś zahamował, dolałam płynu do hamulców, a on dalej tak samo, zobaczyłam, że wycieka przy tylnym kole i leciałam szybko na autobus oczywiście już spóźniona do pracy
A i moja świnka morska chyba jest w ciąży puszczamy je czasami razem, żeby sobie poganiały, ale nie zauważyłam niczego sprośnego
Eks po prostu próbuje mnie odzyskać, długa historia...
A co u mnie, dużo by gadać

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Czeko dlatego ja jestem mega szczęśliwa że mieszkam sama z tż i małym Rodzice zawsze będą gadać, wtrącać się, wiem po sobie, Ty zresztą też się pewnie nieraz o tym przekonałaś... pozostaje mi jedynie współczuć i jedyna dobra rada- olać to

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------



Przepis na pierogi bajecznie prosty- 300g mąki i 200 ml wody Daję półtora szklanki (takiej miarowej co ma 250ml) mąki i 3/4 szklanki gorącej (prosto z czajnika) wody do miski, mieszam razem łyżką metalową, a jak się dostatecznie wymiesza razem to zaczynam ugniatać ręką, tylko trzeba uważać bo gorące jest Z tego przepisu wychodzi mi 37 pierogów Ciasto fajne, elastyczne, dobrze się rozwałkowuje A przepis mam z bloga jakiegoś faceta

Co do linków z ali to podeślę Ci na pw dzisiaj albo jutro jak coś
Wiesz, mnie nie stać na to żeby mieszkać samej, i tak jestem im wdzięczna że pozwolili mi wrócić do domu. Źle nie mam. Od tego miesiąca zaczynam się do czynszu dorzucać i o nic się nie martwie. Z moją wypłatą nawet na pokoju byłoby mi ciężko. A tak mogę sobie wszystko pospłacać, odłożyć na coś.
Jak się kogoś ma to zawsze jest gdzie pójść. Ja nie mam
Takie sytuacje często się nie zdarzają, ale sam fakt żeby mi moja mama coś takiego wypomniała, jest po prostu przykre

Ja mam ochote sajgonki zrobić, ale takie z piekarnika
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 20:12   #930
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Przepis na pierogi bajecznie prosty- 300g mąki i 200 ml wody Daję półtora szklanki (takiej miarowej co ma 250ml) mąki i 3/4 szklanki gorącej (prosto z czajnika) wody do miski, mieszam razem łyżką metalową, a jak się dostatecznie wymiesza razem to zaczynam ugniatać ręką, tylko trzeba uważać bo gorące jest Z tego przepisu wychodzi mi 37 pierogów Ciasto fajne, elastyczne, dobrze się rozwałkowuje A przepis mam z bloga jakiegoś faceta

Co do linków z ali to podeślę Ci na pw dzisiaj albo jutro jak coś
spoko
dzięki za przepis a co do środka? Jakie robisz? Ruskie?
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Eks po prostu próbuje mnie odzyskać, długa historia...
A co u mnie, dużo by gadać
ale który Eks ten ostatni? A czemu on jest eks? Oj Czeko
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.