Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-03, 10:15   #901
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Yasmin - zbiorczy

a u mnie jeszcze nic sie nie dzieje w tym temacie
mam juz kupione kolejne opakowanie wiec musze je tez wziasc i jak do tego czasu nic sie nie poprawi to wtedy zmienie
przed mercilonem bralam harmonet i juz wtedy troche spadlo ale to nie stanowilo dla mnie problemu ale za to co jest po mercilonie to zalamka
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 10:43   #902
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Yasmin - zbiorczy

a jak ma sie yasmin do waszej wagi?? zauwarzylyscie jakas zmiane?
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 10:48   #903
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
a jak ma sie yasmin do waszej wagi?? zauwarzylyscie jakas zmiane?
pisałam juz o tym (na tej stronie, kilka postów wyzej)
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 11:05   #904
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Łatwej przytyć, ciężko zrzucić chociaż kilogram :/
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 11:12   #905
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Atka87 Pokaż wiadomość
Łatwej przytyć, ciężko zrzucić chociaż kilogram :/
a ja mam inaczej a biore Yasmin juz prawie 1,5 roku
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 11:46   #906
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ja biorę rok i po roku dopiero udało mi się zrzucić 2kg na drastycznej diecie ;( .
libido raz jest raz nie ma.
cera- rewelka jak dla mnie
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:28   #907
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
Hej
Ja juz od 11 dni biore yasmin, zmienilam z mercilonu- spadek libido narazie czuje sie normalnie, jedynie zauwazylam male pogorszenie cery a libida nadal nie ma
A ja miałam odwrotnie. Kiedyś brałam Mercilon i libido było wysokie/normalne. A przy yasmin brak .

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
a jak ma sie yasmin do waszej wagi?? zauwarzylyscie jakas zmiane?
Ja nie zauważyłam.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 12:39   #908
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
czyli po jakich tabletkach najbardziej zauwarzacie poprawe jesli chodzi o tradzik?

Po Yasminie również miałam rewelacyjną cerę, od czasu do czasu wyskoczył jakiś mały zaskórniak i nic wiecej i to sie utrzymywało przez 10 miesiecy po odstawieniu


Niedawno byłam u nowego ginekologa i dowiedziałam sie ze jedynymi zarejestrowanymi tabletkami przeciwłojotokowymi w Polsce jest Cilest i plastry EVRA

Mam plaster juz 4 dni i moja cera wraca do normy, bo po Harmonecie bardzo sie pogorszyła (Harmonet ma bardzo niski poziom hormonów podobnie jak Yasminelle)
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 20:56   #909
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Yasmin - zbiorczy

hmm zastanawia mnie tez jedno.... niektore dziewczyny podczas brania tabletek chwalily ze dobrzw wplywaja na ich cere itp jednak po kilku miesiacach juz cera sie pogorszyla.... jak to bylo w waszym przpadku?
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 21:15   #910
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
hmm zastanawia mnie tez jedno.... niektore dziewczyny podczas brania tabletek chwalily ze dobrzw wplywaja na ich cere itp jednak po kilku miesiacach juz cera sie pogorszyla.... jak to bylo w waszym przpadku?
to jest indywidualna sprawa...jak kto
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 21:16   #911
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anetkapoznan Pokaż wiadomość
hmm zastanawia mnie tez jedno.... niektore dziewczyny podczas brania tabletek chwalily ze dobrzw wplywaja na ich cere itp jednak po kilku miesiacach juz cera sie pogorszyla.... jak to bylo w waszym przpadku?
to jest indywidualna sprawa...jak ktoś miał problemy z cerą przed stosowanie tabsów to możliwe, że po odstawieniu powrócą. Zależy też czy trądzik jest pochodzenia gł. bakteryjnego czy hormonalnego- jeśli to pierwsze to tableki mogą nic nie zmieniź i trądzik trzeba bedzie zwalczać normalnymi metodami.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 21:21   #912
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Yasmin - zbiorczy

No wlasnie ja teraz mialam pol roczna przerwe w braniu tabletek. Wczesniej przez kilka miesiecy bralam Yasimny. Cera w trakcie stosowania byla rewelacyjna, piersi duze.....niestety po odstawieniu piersi zmalaly a cera sie pogorszyla ;/ ((( wrocily przebrawienia i tradzik ;/fakt ze nie tak straszny jak kiedys przed yasminem ale szału nie ma ;/...co do libido maskara w trakcie brania tabletek zupelnie nic mnie nie ruszalo, dlatego zrobilam ta przerwe..niestety zbyt duzej zmiany nie ma bo ciagle w podswiadomosci byl strach przed ciaza ;/ i kolo sie zmyka....dlatego wracam do yasminu iskierka nadzieji sie tli ze bedize lepiej
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 21:57   #913
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
co do libido maskara w trakcie brania tabletek zupelnie nic mnie nie ruszalo, dlatego zrobilam ta przerwe..niestety zbyt duzej zmiany nie ma bo ciagle w podswiadomosci byl strach przed ciaza ;/ i kolo sie zmyka....dlatego wracam do yasminu iskierka nadzieji sie tli ze bedize lepiej
Czemu nie zmienisz tabletek na inne, skoro te ewidentnie ci nie odpowiadają (spadek libido)?
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:34   #914
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Wiezsz bo ogolnie Ysminy bardzo mi pasowaly, pod kazdym innym wzgledem (oprocz tego libido).....i tak postanowilam zaryzykowac jeszzcze raz ...tym bardziej ze mam dwa opakowania. Sproboje jak nie bedzie lepiej to zmienie. pozatym moje libido w trakcie przerwy wcale nie skoczylo takze daje im druga ostatnia szanse
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 16:39   #915
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Chce odstawic tabletki, ale strasznie sie boje! Przytylam i nie moge schudnac, mimo ze od dluzszego czasu jestem na diecie, a co jeszcze gorsze - nadal tyje Moje libido jest na minusie! Z drugiej strony strasznie boje sie, ze gdy odstawie tabletki i bede zabezpieczac sie tylko prezerwatywa to wpadne. . .
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:41   #916
KaMaAnN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Hej Dziewczyny! Proszę doradźcie coś!!!
Właśnie zaczęłam brać Yasmine, dziś powinnam wziąść 3-ecią tabletkę...ale strasznie się boję!
Wczoraj i przedwczoraj w godzinę po wzięciu dostałam napadu lęku. Wczoraj nawet bolała mnie noga, czy żyły nie wiem, pod kolanem. Rzuciłam palenie, ale nadal się strasznie boję zakrzepicy...i że umrę przez to. Cierpię na nerwice lękową, ale nie lecze się farmakologicznie...i już sama nie wiem, czy to co czuję po wzięciu tabletki, to efekty uboczne wynikające z jej stosowania, czy po prostu moja psychika szukająca sygnału, że coś jest nie wporządku i efektem silny napad lęku. Nie cierpie tego!!!(moje objawy to...walenie serca, wzrost ciśńienia, oziębienie i nawet skórcze kończyn, dziwne uczucie w głowie...coś jakbym miała zaraz odlecieć)każdy atak lęku jest dla mnie chorrorem...i teraz nie wiem czy brać te tabletki czy co?
KaMaAnN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:28   #917
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

KaMaAnN: Sądzę, że to raczej twoja psychika wywołuje te objawy, ale to i tak nie na 100%. Może zrób badanie ogólne krwi... Poczucie lęku, nastroje niepokoju, depresje -tabletki mogą wzmagać.
A tak w ogóle, to ze swoimi objawami idź koniecznie do lekarza !!
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 16:53   #918
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Ja też odkąd biore yasmin mam walenie serca i drętwienie kończyn. Te i inne niepokojące objawy skłonły mnie do odstawienia tabletek. Ale okropnie boje sie wpadki po odstawieniu... Co powinnam robic by zachowac bezpieczenstwo, gdy juz nie bede brac tabletek?
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 18:27   #919
Szept-Aniola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 362
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Ja też odkąd biore yasmin mam walenie serca i drętwienie kończyn. Te i inne niepokojące objawy skłonły mnie do odstawienia tabletek. Ale okropnie boje sie wpadki po odstawieniu... Co powinnam robic by zachowac bezpieczenstwo, gdy juz nie bede brac tabletek?


moze jak nie ufasz prezerwatywom to dodatkowo zabezpiecz sie globulkami? zawsze wiekszy "opor" ze tak to ujme . Co do obajwow ja mam mdlosci ale wiem ze przejda niedlugo - za pierwszym razem tez tak mialam i ustaly.
__________________
mów mi Sza
Szept-Aniola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 18:56   #920
KaMaAnN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
KaMaAnN: Sądzę, że to raczej twoja psychika wywołuje te objawy, ale to i tak nie na 100%. Może zrób badanie ogólne krwi... Poczucie lęku, nastroje niepokoju, depresje -tabletki mogą wzmagać.
A tak w ogóle, to ze swoimi objawami idź koniecznie do lekarza !!
Dzięki wielkie...badanie krwi niedawno robione jest ok. Jeśli chodzi o lęki, to chodze do psychoterapeuty.
KaMaAnN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 19:01   #921
KaMaAnN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Ja też odkąd biore yasmin mam walenie serca i drętwienie kończyn. Te i inne niepokojące objawy skłonły mnie do odstawienia tabletek. Ale okropnie boje sie wpadki po odstawieniu... Co powinnam robic by zachowac bezpieczenstwo, gdy juz nie bede brac tabletek?
Tak globulki to dobry pomysł,ale radze Ci obserwować swój cykl( śluz temperaturę), jak tylką wróca normalne cykle będziesz wiedziała kiedy należy zastosować prezerwatywę, albo zachowac wstrzemięźliwość.
A jak długo bierzesz yasmine???
I czy od pierwszej tabletki masz takie objawy???
KaMaAnN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 21:01   #922
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KaMaAnN Pokaż wiadomość
Tak globulki to dobry pomysł,ale radze Ci obserwować swój cykl( śluz temperaturę), jak tylką wróca normalne cykle będziesz wiedziała kiedy należy zastosować prezerwatywę, albo zachowac wstrzemięźliwość.
A jak długo bierzesz yasmine???
I czy od pierwszej tabletki masz takie objawy???
Koncze 3 opakowanie, wczesniej bralam Cilest i tez nie czulam sie najlepiej... Dretwienie i kołotanie serca pojawily sie juz przy pierwszym opakowaniu yasminu
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 21:54   #923
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KaMaAnN Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie...badanie krwi niedawno robione jest ok. Jeśli chodzi o lęki, to chodze do psychoterapeuty.
Ja miałam podobne objawy jak ty, pojawiły się podczas 4-tego opakowania Yasmin. Do tej pory nie udało się ustalić skąd się wzięły. Skończyłam u psychiatry... Yasmin odstawiłam parę miesięcy temu i teraz przyznaję czuję się lepiej. I do psychiatry nie chodzę .
Ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z Yasmin. Pewnie się nigdy nie dowiem, ale do tych tabletek nie wrócę.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 22:05   #924
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Ja miałam podobne objawy jak ty, pojawiły się podczas 4-tego opakowania Yasmin. Do tej pory nie udało się ustalić skąd się wzięły. Skończyłam u psychiatry... Yasmin odstawiłam parę miesięcy temu i teraz przyznaję czuję się lepiej. I do psychiatry nie chodzę .
Ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z Yasmin. Pewnie się nigdy nie dowiem, ale do tych tabletek nie wrócę.
Odstawiłas całkowicie czy przerzuciłaś sie na inne???
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 10:02   #925
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szept-Aniola Pokaż wiadomość
Wiezsz bo ogolnie Ysminy bardzo mi pasowaly, pod kazdym innym wzgledem (oprocz tego libido).....i tak postanowilam zaryzykowac jeszzcze raz ...tym bardziej ze mam dwa opakowania. Sproboje jak nie bedzie lepiej to zmienie. pozatym moje libido w trakcie przerwy wcale nie skoczylo takze daje im druga ostatnia szanse
Jeny mam ten sam problem. Biore tabletki od 5 lat. Yasmin od 1,5 roku. 3 miesiace temu je odstawilam, bo libido spadlo mi do zera. I zadnej poprawy nie widze. ZADNEJ! Boli mnie to, bo TZ sie bardzo bardzo stara. Rozmawialismy o tym i wtedy odstawilam. Ale szalu nie ma... Za jaklis tydzien powinnam dostac okres i wtedy znowu zaczne je brac. Zostaly mi jeszcze dwa opakowanie wiec sprobuje. Niestey nie moge isc do lekarza, bo przebywam za granica wiec narazie zmiana nie wchodzi w gre. Za jakies dwa albo trzy miesiace polece do Polski to zrobie nalot na ginekologa wykonam wszystkie mozliwe badania. Wszystko po to aby dobral mi idealne tabletki.
Powiedzcie mi jakie tabletki zaczelyscie brac po Yasmin? Czy libido po nich wzroslo?
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 15:47   #926
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Odstawiłas całkowicie czy przerzuciłaś sie na inne???
Na razie nie biorę, ale przymierzam się do nowych. Nie wiem jakie tym razem spróbuję, muszę się skonsultować z ginekologiem.

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Biore tabletki od 5 lat. Yasmin od 1,5 roku. 3 miesiace temu je odstawilam, bo libido spadlo mi do zera. I zadnej poprawy nie widze. ZADNEJ! [...]
Powiedzcie mi jakie tabletki zaczelyscie brac po Yasmin? Czy libido po nich wzroslo?
Mnie libido wróciło po kilku miesiącach od odstawienia.
Kiedyś brałam Mercilon i nie miałam żadnych problemów z libidem. Jedynie występował ból i często krwawienie podczas stosunków... :| Tak więc i tak źle i tak źle...
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 09:26   #927
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Kilka miesiecy! Ja sie chyba zaplacze
Widze, ze nie ma innego wyjscia jak tylko bukowac bilet na wczesniejszy termin i blagac ginekologa o pomoc
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 09:46   #928
LindenRathan
Raczkowanie
 
Avatar LindenRathan
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bursztyn :)
Wiadomości: 485
GG do LindenRathan
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Czyli jak zawsze co organizm to historia...
Ja na Y narzekać nie mogę. Po roku, nadal jest jakbym brała witaminę C, antydzidziusiową oczywiście Żadnych skutków ubocznych: fizycznych, emocjonalnych czy spadku libido nie ma i miejmy nadzieję, że sie nie trafią, ale poczekamy zobaczymy
LindenRathan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 09:52   #929
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Yasmin - zbiorczy

A ja nie mam juz sily szukac nowych tabletek. Przy poprzednich byly efekty uboczne, Yasmin mial byc taki cudowny ale zauwazylam jeszcze wiecej efektow ubocznych! Mam dosyc tego jak wygladam. Nie moge juz na siebie patrzec - piersi jak u karmiacej matki, celulitis, ogolne wygladam jakos tak poteżnie! Odkad biore Yasmin seksu wręcz nienawidze! Ile tak mozna? Zaluje, ze w ogole zaczelam brac - wiecej z tego klopotow niz po pożytku!
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 10:53   #930
LindenRathan
Raczkowanie
 
Avatar LindenRathan
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bursztyn :)
Wiadomości: 485
GG do LindenRathan
Dot.: Yasmin - zbiorczy

YOUdith biedaku...a co na to Twój gin?? przebadał Cię i co???
LindenRathan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.