Program Nowości Rossmann - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-24, 08:52   #931
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Program Nowości Rossmann

Zasnęłam chwilę przed 12 także, przespałam zestawy. Wybrałam dopiero po 8. Wzięłam paczkę z zapachem cthru, bodajże był to drugi zestaw. Więcej nie pamiętam
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 10:11   #932
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez kaate93 Pokaż wiadomość
Przeczucie kurcze rozwalił mi się dziś puder, więc to kolejna rzecz która ucieszyłaby mnie w paczce
Niezla intuicja, gratki
Albo dostęp do informacji
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 11:49   #933
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez babyrose Pokaż wiadomość
Fakt, że zestawy bez szału, ale lepiej takie, niż jakby miało nie być ja wahałam się między zestawami z perfumami Aguilery i między tymi ze szminką Bourjouis- wzięłam jeden z tych drugich i cieszę się w sumie z wszystkiego oprócz cieni, bo rzadko używam :P ale może okażą się fajne
a jak zrobilas ze ci sie zestawy na telefonie wyswietliły? bo u mnie po zalogowaniu wcale nie ma zakladki nowości

ja sie obudzilam o 1 w nocy i tak sobie pomyślałam ze jak już nie śpię to sprawdzę i się miło zaskoczylam

wybrałam zestaw z zapachem cthru, suchym szamponem, pudrem, antyperspirantem nivea, kremem do rak evelline i nie pamietam co tam jeszcze ale generalnie wszystko mi się podoba zapach zapowiada się super na lato a akurat takiego potrzebuje
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 12:32   #934
babyrose
Rozeznanie
 
Avatar babyrose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 503
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
a jak zrobilas ze ci sie zestawy na telefonie wyswietliły? bo u mnie po zalogowaniu wcale nie ma zakladki nowości
Korzystam z tabletu z androidem i przeglądarki chrome, w ustawieniach każdorazowo wchodząc na rossnet zaznaczam opcję "wersja na komputer"
babyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 13:00   #935
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Ja kocham perfumy więc miałam dylemat, które wybrać. Wygrała Kryśka, ale te C-Thru chyba jakieś limonkowe były i kusiły. Ktoś potwierdzi limonkowość czy zmyśliłam?
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 13:20   #936
fanabree
Raczkowanie
 
Avatar fanabree
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 42
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Ja kocham perfumy więc miałam dylemat, które wybrać. Wygrała Kryśka, ale te C-Thru chyba jakieś limonkowe były i kusiły. Ktoś potwierdzi limonkowość czy zmyśliłam?
True! Ja się skusiłam :P
http://www.rossnet.pl/Produkt/C-Thru...9758,1826,5344
__________________
fanabree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 13:22   #937
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez fanabree Pokaż wiadomość
Dzieki
Dobrze, ze nie wzięłam, bo nie ma jednak limonki w składzie
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 15:20   #938
kaate93
Zadomowienie
 
Avatar kaate93
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 011
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Niezla intuicja, gratki
Albo dostęp do informacji
chciałabym mieć dostęp do takich informacji
kaate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 16:32   #939
rastawitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: Program Nowości Rossmann

Wybrałam ten sam zestaw co Babyrose, zawsze chciałam wypróbować spray w stylu tego Beach Waves i uwielbiam wszystkie pomadki Bourjois Rouge Edition, jestem strasznie ciekawa tej nowej
rastawitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 16:59   #940
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: Program Nowości Rossmann

Witajcie dziewczyny (i chłopcy jeżeli są tu takowi ),

Po raz pierwszy wypowiadam się w tym wątku, ponieważ wczorajszego popołudnia zostałam totalnie zaskoczona mailem, że moja kandydatura na testerkę nowości Rossmann została rozpatrzona pozytywnie. Zaznaczę, że zgłoszenie wysłałam gdy akcja się rozpoczynała, ja wiem... latem 2013 roku? Kompletnie zapomniałam już o sprawie a tu proszę

Wraz z tą pozytywnie zaskakującą informacją napisano, że w ciągu najbliższych dni przyjdzie wiadomość o dostępności zestawów do testowania, tymczasem zasiadłam dziś przed kompem koło południa i okazało się że to już. Niestety niewiele już zostało do wybrania...

Mam pytanie i prośbę zarazem, pobieżnie przejrzałam wątek i zauważyłam, że niektóre z Was mają screeny bądź szczegółowe dane co figuruje w danym zestawie. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć co dokładnie znajdowało się w bodajże pierwszym a konkretnie -20/1/06?

Niestety nie udało mi się ustrzelić zestawu dedykowanego dla mojej kategorii wiekowej, no ale już chyba tylko 2 czy 3 były dostępne w tym męski...

Z góry dziękuję jeżeli ktoś może pomóc i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 17:48   #941
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

U mnie nieciekawie, też już weszłam w momencie, gdy nie było mojej kategorii wiekowej, więc wzięłam zestaw uniwersalny z płynem do higieny intymnej, pianką i lakierem z Aussie (czas zacząć chyba robić coś z włosami...), kremem do ciała (będzie dla kogoś bliskiego), antyperspirantem męskim, czekotubką (mniam!), męską maszynką (mi się przyda) i pastą do zębów. Nie ma szału, ale też nie jest tak, że w ogóle nie będę mogła użyć tych rzeczy, także się cieszę
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 17:50   #942
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Program Nowości Rossmann

Robaszzek, tak z ciekawości pytam, ile masz mazideł do ciała? Bo wbiło mi się w pamięć, że chyba dużo, ale na umysł czasem lepiej liczby wpływają
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 21:05   #943
paula_092
Raczkowanie
 
Avatar paula_092
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 180
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Claudia Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny (i chłopcy jeżeli są tu takowi ),

Po raz pierwszy wypowiadam się w tym wątku, ponieważ wczorajszego popołudnia zostałam totalnie zaskoczona mailem, że moja kandydatura na testerkę nowości Rossmann została rozpatrzona pozytywnie. Zaznaczę, że zgłoszenie wysłałam gdy akcja się rozpoczynała, ja wiem... latem 2013 roku? Kompletnie zapomniałam już o sprawie a tu proszę

Wraz z tą pozytywnie zaskakującą informacją napisano, że w ciągu najbliższych dni przyjdzie wiadomość o dostępności zestawów do testowania, tymczasem zasiadłam dziś przed kompem koło południa i okazało się że to już. Niestety niewiele już zostało do wybrania...

Mam pytanie i prośbę zarazem, pobieżnie przejrzałam wątek i zauważyłam, że niektóre z Was mają screeny bądź szczegółowe dane co figuruje w danym zestawie. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć co dokładnie znajdowało się w bodajże pierwszym a konkretnie -20/1/06?

Niestety nie udało mi się ustrzelić zestawu dedykowanego dla mojej kategorii wiekowej, no ale już chyba tylko 2 czy 3 były dostępne w tym męski...

Z góry dziękuję jeżeli ktoś może pomóc i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam

Ja wręcz przeciwnie, dostałam maila ze odrzucają moje zgłoszenie. bardzo, bardzo, bardzo było mi przykro...
;-(
paula_092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 21:23   #944
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez paula_092 Pokaż wiadomość
Ja wręcz przeciwnie, dostałam maila ze odrzucają moje zgłoszenie. bardzo, bardzo, bardzo było mi przykro...
;-(
Współczuję kochana Nie martw się, jest teraz dużo takich akcji na pewno w niejednej Ci się uda

Ja jestem totalnie zdziwiona, w końcu to prawie 2 lata...!
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 08:54   #945
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Robaszzek, tak z ciekawości pytam, ile masz mazideł do ciała? Bo wbiło mi się w pamięć, że chyba dużo, ale na umysł czasem lepiej liczby wpływają
Aktualnie 3, ponieważ w ten weekend się przeprowadzałam, więc trzeba było się przeorganizować swoje zbiory, dlatego rozdałam je przyjaciołom i najbliższym, a było tych mazideł może z 12
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 11:39   #946
tangerrine94
Raczkowanie
 
Avatar tangerrine94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 173
Dot.: Program Nowości Rossmann

Dostałam dzisiaj maila od pana Adama, w którym upomina o wybór odpowiednich zestawów.

NARESZCIE. Mam nadzieję, że będą wyp!eprzać takie osoby z programu. Rozumiem raz wziąć inny zestaw, ale nie notorycznie.
W tym miesiącu jak się zalogowałam rano, do wyboru były zestawy tylko męskie, 50+ i jeden -20...
tangerrine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 11:49   #947
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez tangerrine94 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj maila od pana Adama, w którym upomina o wybór odpowiednich zestawów.

NARESZCIE. Mam nadzieję, że będą wyp!eprzać takie osoby z programu. Rozumiem raz wziąć inny zestaw, ale nie notorycznie.
W tym miesiącu jak się zalogowałam rano, do wyboru były zestawy tylko męskie, 50+ i jeden -20...
No proszę bardzo, pozazdrościć bezkompromisowości.
Moim zdaniem podział na wiek jest sprawa umowną, bo nie ma czegoś takiego jak TYPOWA 20, 30, 40 latka. Ja już dawno nie jestem dwudziestolatką, a cerę mam taką jak one: przetłuszczającą się, z niespodziankami itd. I co, mam testować ciężkie (zazwyczaj) kremy dla starszych pań? Z kolei wiele bardzo młodych dziewcząt narzeka na przesuszenie, itd. itp.
Sprawa nie jest jednoznaczna ani oczywista.
Ja dotychczas wybierałam takie zestawy, które mogłam z czystym sumieniem testować na sobie, ale za to wg Ciebie powinnam być, cytuję "wypieprzona". No cóż, dzięki
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 11:50   #948
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez tangerrine94 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj maila od pana Adama, w którym upomina o wybór odpowiednich zestawów.

NARESZCIE. Mam nadzieję, że będą wyp!eprzać takie osoby z programu. Rozumiem raz wziąć inny zestaw, ale nie notorycznie.
W tym miesiącu jak się zalogowałam rano, do wyboru były zestawy tylko męskie, 50+ i jeden -20...
ja padłam, jak zobaczyłam treść maila recenzentki kali jeść, kali pić, kali nie rozumieć polska słowo . Mam nadzieję, że chociaż recenzje pisze poprawnie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 11:52   #949
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez tangerrine94 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj maila od pana Adama, w którym upomina o wybór odpowiednich zestawów.

NARESZCIE. Mam nadzieję, że będą wyp!eprzać takie osoby z programu. Rozumiem raz wziąć inny zestaw, ale nie notorycznie.
W tym miesiącu jak się zalogowałam rano, do wyboru były zestawy tylko męskie, 50+ i jeden -20...
Zgadzam się, chociaz te zestawy nieraz są tez bezmyślnie ułożone. Bo ja mam 28 lat i mam dziecko wiec powinnam brac zestaw 20+ ale czesto są tam kosmetyki na które uważam ze jestem już za stara i nie ma nic dla dzieci i najbardziej pasują mi te 30 +
Albo np w zestawie 50+ dają jedzenie dla niemowlaków kiedy raczej już w tym wieku nie ma się tak malych dzieci.
Męskiego nigdy nie brałam takiego 40+ i w górę też nie, najczęsciej jest to u mnie 20+, 30+ chociaz zdarza się i -20.

Moim zdaniem tez by bylo wporzadku aby oni automatycznie dobierali kazdemu zestaw. Nie byłoby wtedy żali, pretensji i naginania regulaminu

Odpisałaś na tego maila?
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 11:53   #950
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
No proszę bardzo, pozazdrościć bezkompromisowości.
Moim zdaniem podział na wiek jest sprawa umowną, bo nie ma czegoś takiego jak TYPOWA 20, 30, 40 latka. Ja już dawno nie jestem dwudziestolatką, a cerę mam taką jak one: przetłuszczającą się, z niespodziankami itd. I co, mam testować ciężkie (zazwyczaj) kremy dla starszych pań? Z kolei wiele bardzo młodych dziewcząt narzeka na przesuszenie, itd. itp.
Sprawa nie jest jednoznaczna ani oczywista.
Ja dotychczas wybierałam takie zestawy, które mogłam z czystym sumieniem testować na sobie, ale za to wg Ciebie powinnam być, cytuję "wypieprzona". No cóż, dzięki
niemożliwe jak jeszcze raz źle wybierzesz spalimy Cię na stosie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 12:07   #951
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
niemożliwe jak jeszcze raz źle wybierzesz spalimy Cię na stosie.
Serio serio
Wolę stos niż spławianie Chyba
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 12:49   #952
tangerrine94
Raczkowanie
 
Avatar tangerrine94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 173
Dot.: Program Nowości Rossmann

Haniula - wtedy byłoby jeszcze gorzej. Ludzie burzyliby się, że ktoś automatycznie dostał np. zestaw zawierający perfumy, a ktoś inny automatycznie dostał cienie do powiek. I też byłoby, że niesprawiedliwe, bo ma uczulenie, bo mu kolor nie pasuje, bo to, bo tamto. Nigdy nie dogodzisz :p


Może mało precyzyjnie się wyraziłam. Ja doskonale rozumiem, że komuś może coś nie pasować i weźmie zestaw nie ze swojej grupy. Ale jest cała masa "facetów", którzy biorą wyłącznie damskie zestawy. Albo kobiety po 60tce, które biorą tylko zestawy dla 20latek. O wyrzucanie takich osób mi chodziło :P
tangerrine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 13:11   #953
babyrose
Rozeznanie
 
Avatar babyrose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 503
Dot.: Program Nowości Rossmann

Chyba ciężko byłoby znaleźć złoty środek w tym temacie. Ja zazwyczaj wybieram zestawy 20+, bo i w takim wieku jestem i te zestawy mi prawie zawsze odpowiadają, bardziej niż te 30+ czy 40+. Ostatnio zdarzało się kilka razy, że zagapiłam się i zostały same zestawy czy to uniwersalne, czy męskie- no problem, trudno, innym razem to ja wybiorę szybciej coś lepszego i bardziej odpowiadającego moim potrzebom, a otrzymane kosmetyki staram się jak najlepiej przetestować na bazie opinii innych, oddając czy to chłopakowi, czy znajomej matce z dzieckiem. Nie da się zadowolić wszystkich, jedyne co mogliby zrobić to ograniczyć wybór do grup wiekowych- tzn. że mężczyźni mogą wybierać tylko męskie zestawy, kobiety 40+ tylko zestawy 40+ itd., ale to też nie jest optymalne rozwiązanie. Proponuję po prostu wyluzować.
babyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 13:18   #954
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Program Nowości Rossmann

Ja wychodzę z założenia, że jest to zabawa i jeśli nie pasowałyby mi kosmetyki z wybranego zestawu, oddałabym je do testów znajomym. Przecież to tylko kosmetyki, a nie życiodajne skarby Na pewno nie poniżałabym się pisząc żale, że stare baby zabrały mi kosmetyki dla młodych, wyrzucić je z programu . Sorry, ale jest to dla mnie takie... godne politowania.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez babyrose Pokaż wiadomość
Chyba ciężko byłoby znaleźć złoty środek w tym temacie. Ja zazwyczaj wybieram zestawy 20+, bo i w takim wieku jestem i te zestawy mi prawie zawsze odpowiadają, bardziej niż te 30+ czy 40+. Ostatnio zdarzało się kilka razy, że zagapiłam się i zostały same zestawy czy to uniwersalne, czy męskie- no problem, trudno, innym razem to ja wybiorę szybciej coś lepszego i bardziej odpowiadającego moim potrzebom, a otrzymane kosmetyki staram się jak najlepiej przetestować na bazie opinii innych, oddając czy to chłopakowi, czy znajomej matce z dzieckiem. Nie da się zadowolić wszystkich, jedyne co mogliby zrobić to ograniczyć wybór do grup wiekowych- tzn. że mężczyźni mogą wybierać tylko męskie zestawy, kobiety 40+ tylko zestawy 40+ itd., ale to też nie jest optymalne rozwiązanie. Proponuję po prostu wyluzować.
O! Własnie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 13:18   #955
babyrose
Rozeznanie
 
Avatar babyrose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 503
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z założenia, że jest to zabawa i jeśli nie pasowałyby mi kosmetyki z wybranego zestawu, oddałabym je do testów znajomym.
Dokładnie
babyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 14:24   #956
tangerrine94
Raczkowanie
 
Avatar tangerrine94
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 173
Dot.: Program Nowości Rossmann

:Soso
Kiedyś już wspominałam, że jak mi kosmetyki nie odpowiadają, to oddaję je do testów znajomym czy rodzinie Tak jak mówisz, to jest tylko dobra zabawa. Dlatego nie rozumiem osób, które polują na nowe zestawy, niczym staruszki na karpa w Lidlu, a potem wszystko i tak ląduje na aukcjach. To nie jest zabawa, ani zaradność, tylko po prostu cebulactwo
Swoją drogą... Widziałam blogerkę, która robiła konkursy, a w nich, do zdobycia nowe, zapakowane kosmetyki z Programu Nowości. Aż z ciekawości przeczytałam jej recenzje. Ależ były szczegółowe!

Wiele razy podobały mi się zestawy męskie czy dla starszych grup wiekowych. Ale stwierdziłam, że nie będę komuś podkradać. Już ktoś niedawno narzekał, że został mu tylko zestaw z kremem 60+, a nie ma nikogo, komu mógłby oddać. Jakieś fair play powinno obowiązywać
tangerrine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 15:31   #957
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Program Nowości Rossmann

Też mnie wkurza to, że jak wybieram zestaw kilka godzin po uruchomieniu wyboru to często zostają mi już tylko męskie, uniwersalne, albo 60+. Miałam już autentycznie wszystkie rodzaje zestawów przez te 1,5 roku jak jestem w programie. Jak mam pełny lub prawie pełny wybór, to biorę swoją grupę wiekową 20+, a jak tam mi zestaw wybitnie nie odpowiada to -20 lub 30+ (choć ten miałam tylko raz, bo z reguły szybko schodzą). W tym miesiącu wreszcie po chyba 4 miesiącach zestawów z dziwnych grup wiekowych, wreszcie udało mi się wbić w moją właściwą grupę.

Ja rozumiem, że to jest zabawa i można czasem oddać do testów coś komuś znajomemu, ale też nie taka jest idea Programu Nowości, żeby 50-latka wybierała zestaw dla 20-latek. Zwłaszcza, że nawet w regulaminie stoi jak byk, że w miarę możliwości mamy wybierać zestawy wiekowe odpowiednie dla naszej grupy wiekowej, a przystępując do programu zgodziłyśmy się przecież przestrzegać tego regulaminu. Ja uważam, że pan Adam ma rację - inną grupę wiekową powinnyśmy wybierać jak naszej grupy już nie ma.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 16:18   #958
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Program Nowości Rossmann

A ja myślę, że nie ma dobrego rozwiązania tej sprawy, ponieważ z tego co zaobserwowałam, ludzie nie wybierają po kategorii wiekowej, tylko bardziej po wartości (schodzą najszybciej zestawy z perfumami, droższą kolorówką).
Z drugiej strony często bywa też tak, że w danej grupie zestawy są lekko mówiąc lipne - w sensie: z rzeczami, których mamy dużo/nie używamy/nie są przydatne i trzeba czasem lawirować.
A jeszcze czasami bywają w zestawach miksy typu zestaw +20, a znajduje się w nim krem dla +40 nie dogodzisz.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 17:44   #959
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Z częścią się zgadzam, z częścią nie, ale wniosek mam jeden - DYSTANS jest każdemu potrzebny i zdrowy rozsądek. Wtedy wszystkie problemy będą rozwiązane.
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 18:13   #960
kaate93
Zadomowienie
 
Avatar kaate93
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 011
Dot.: Program Nowości Rossmann

Tu tak naprawdę nie ma dobrego rozwiązania. Zawsze ktoś będzie niezadowolony. No ale w końcu od początku w regulaminie jest zapis, żeby wybierać zgodnie ze swoim wiekiem. Ja staram się tak robić, w większości przypadków wybrałam swoją kategorię, ze 2 razy zdarzyło mi się wybrać -20 bo zestaw bardziej mi odpowiadał. W ostatnich paczkach oglądałam nawet 30+ bo były perfumy kryśki, ale nie wybiorę zestawu który ogólnie mi nie pasuje tylko dla perfum (a widzę że pierwsze zestawy których brakuje to te z droższymi perfumami, jakby niektórzy rzucali się głównie na nie).

Rozumiem, że np. 50 latce może bardziej odpowiadać zestaw 20+ ale rozumiem że potem ta 20-latka niekoniecznie musi chcieć zestaw powiedzmy 60+ czy męski. Jeszcze jak to się zdarzy raz czy dwa, ale ja np. nie chciałabym kilka razy pod rząd mieć wybór tylko z takich zestawów.
Tak wgl wydaje mi się że niektórzy uczestnicy "męscy" nie z przypadku wybierają ciągle zestawy nie ze swojej kategorii jeśli wiecie o co mi chodzi...
kaate93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-28 14:12:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.