Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 20:14   #931
natasha1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

liczylam na odpowiedz:
a) tak, bedzie wiarygodny lub
b) nie, nie bedzie wiarygodny-zrob pozniej

jesli mozesz udzielic podobnej odpowiedzi to bardzo prosze
natasha1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:16   #932
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Mierzyłam temperature przed braniem tabletek i wynosiła ona właśnie 37,1. Wiem, że mierzenie temperatury podczas brania tabletek nie ma sensu... Pytałam czysto teoretycznie co do podwyższonej temperatury, bo mi spadła na tabletkach i się nieco przestraszyłam wtedy.. Ale mówie Już nie schizuje... A wiadomość, że dwanaście dni to za mało przyda się na przyszłość...
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:19   #933
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez natasha1980 Pokaż wiadomość
liczylam na odpowiedz:
a) tak, bedzie wiarygodny lub
b) nie, nie bedzie wiarygodny-zrob pozniej

jesli mozesz udzielic podobnej odpowiedzi to bardzo prosze
na 99% bedzie wiarygodny
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:25   #934
natasha1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

super o to mi chodzilo
nie chce isc znow do swojego laboratorium bo wezma mnie za wariatke bylam 3 tyg temu bo mam schize ciazowa
natasha1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 22:23   #935
angelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: POMocy! co sie dzieje czy to moze być ciąża ???

witam moje cykle trwają ok35 dni, ostatni okres miałam 30 kwietnia, a kochałam się z chłopakiem 3,9,10 maja i kończył we mnie, dodam że już mnie prawie 2 tyg kłują jajniki i czasami ciągnie w dole brzucha albo po bokach, a przed wczoraj zauważyłam że mi cieknie biała wydzielina z piersi. robiłam wczoraj test i była jedna kreska chociaż jak teraz na niego patrzę to już nie jestem pewna czy tam nie ma chociaż zarysu drugiej. umówiłam się do lekarza na wtorek, ale jak wy myślicie czy to może być ciąża? czy to nie za wcześnie na takie objawy?czy to może jakieś zaburzenia hormonalne?
angelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 05:20   #936
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: POMocy! co sie dzieje czy to moze być ciąża ???

Cytat:
Napisane przez angelkaaa Pokaż wiadomość
witam moje cykle trwają ok35 dni, ostatni okres miałam 30 kwietnia, a kochałam się z chłopakiem 3,9,10 maja i kończył we mnie, dodam że już mnie prawie 2 tyg kłują jajniki i czasami ciągnie w dole brzucha albo po bokach, a przed wczoraj zauważyłam że mi cieknie biała wydzielina z piersi. robiłam wczoraj test i była jedna kreska chociaż jak teraz na niego patrzę to już nie jestem pewna czy tam nie ma chociaż zarysu drugiej. umówiłam się do lekarza na wtorek, ale jak wy myślicie czy to może być ciąża? czy to nie za wcześnie na takie objawy?czy to może jakieś zaburzenia hormonalne?
teoretycznie rzecz biorąc miałaś dni niepłodne, ale to tylko teoria - w praktyce może wyjść inaczej
wynik testu jest ważny tylko po czasie wskazanym na ulotce i jakieś 5 minut po (nie pamiętam już dokładnie) więc nie wpatruj się w niego więcej
a co do objawów - wątpię żeby to objawy ciąży, prędzej jakiegoś zapalenia bądź infekcji

pamiętaj też, że czym bardziej wypatrujesz tym bardziej występuje...
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 05:31   #937
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: test ciążowy

po czasie podanym w ulotce (chyba 5 minut) sprawdza się wynik testu i otrzymujesz najbardziej prawdopodobny wynik

po następnych kilku, kilkunastu czy też kilkudziesięciu minutach wynik testu już jest nieważny bo nadal zachodzą w nim reakcje chemiczne - jest napisane w ulotce - przynajmniej ja tak miałam

ps. druga, mało widoczna i blada kreska pojawia się bardzo często (u mnie też a ciąży nie było)
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 08:44   #938
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: test ciążowy

Cytat:
Napisane przez natasha1980 Pokaż wiadomość
dalej mnie to meczy.
jutro mam zamiar zrobic kolejny bobo-test tyle ze z pierwszego porannego moczu. to bedzie 25 dzien po stosunku. czy wynik bedzie wiarygodny bez czekania na miesiaczke?
Tak.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 10:29   #939
ferra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: miesiączka w ciążY? czy to możliwe?

Dziewczyny o ile ja zrozumiałam to w czasie gdy truskawa współżyła stosowała antykoncepcję - brała tabletki. Jeśli oczywiście były zażywane zgodnie z zasadami szanse na ciążę są bardzo nikłe.

Sądzę, że odstawienie tabletek jest powodem spóźnienia miesiączki. Moja po odstawieniu pigułek pojawiła się po 1,5 miesiąca.

truskawa - jeśli masz obawy zrób test!
ferra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 12:38   #940
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Pytam o pewną rzecz, a mianowicie temperature... Słyszałam o tych pomiarach, że podczas ciąży jest wyższa (ok 37 stopni). A więc? Przez ile dni się utrzymuje taka temperatura? Czy np moze to być 12 dni czy raczej 20? Ostatnio jakoś tak mnie to interesuje...
Przez całą ciążę się utrzymuje, to "wina" progesteronu, który jest w ciąży produkowany jak głupi.

Jeśli nie ma ciąży, poziom progesteronu spada, ciałko żółte obumiera, organizm przygotowuje się do miesiączki. I spada temperatura.
A wyższa jest tak długo jak długo buzuje progesteron.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 14:33   #941
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

dziewczyny, skoro 7 dni po stosunku, czyli 16 dnia cyklu mam owulacje...to znaczy ze nie moge byc w ciazy, prawda?
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 15:11   #942
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Teoretycznie nie,ale napewno wiesz,że masz owulację?
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:14   #943
kotek791
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 6
Dot.: nie pewna ciąża!!!!!

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Nie znasz tej dziewczyny, więc ty nic wykluczyć nie możesz i ona zadała konkretne pytanie, chciała wiedzieć czy testy mogą się mylić, więc zamiast gratulować i robić sobie z niej żarty wystarczyło odpowiedzieć na pytanie.
Nie mówie, że nie macie racji, bo pewnie dzidziuś będzie, ale może warto by z gratulacjami poczekać aż Kotek się wypowie.
dziękuje do lekarza ide już 27 zobaczymy co się okarze,

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ale wykazuje obecnosc hormonu HCG bo on faktycznie sie w moczu znajduje, natomiast test moze sie pomylic pokazujac brak hormonu gdy on faktycznie jest w moczu tylko w zbyt malych ilosciach. A co do zbyt poznego odczytania testu to w ulotce jest wyraznie napisane po jakim czasie test ma byc sprawdzony aby byl wiarygodny.
Dziewczyna nie skarzyla sie na inne dolegliwosci ani nie pisala o stosowaniu lekow, menopauzy nie ma na 100%, sadzac po jej mlodym wieku reszta tez nie wchodzi w gre wiec wynik testu w tym przypadku jest jednoznaczny.
szczerze mówiąc to jestem zdrową kobietą i nie miałam żadnych zabiegów i operacji,i nie brałam żadnych takich poważnych leków jedynie coś na przeźiębienie. ale dziękuje

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Skoro test wyszedl pozytywnie to jestes w ciazy. Ewentualnie zrob test z krwi.
e tam 27 do ginekologa ide aż sie boje

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Pewnie rodzice bedą dumni z 18 latki i wnuka .

ile okres sie spoznia?
zrob kolejny test a najlepiej idz do gina.
szczerze mówiąc to mam tylko mame bo tata nie żyje od 5 lat. a pozatym nie mieszkam z mamą już puł roku,po 18 sie wyprowadiłam. rozmawiałam z mamą powiedziała że pomoże, także jeśli będe w ciąży to nie koniec świata

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Pewnie rodzice bedą dumni z 18 latki i wnuka .

ile okres sie spoznia?
zrob kolejny test a najlepiej idz do gina.
szczerze mówiąc to mam tylko mame bo tata nie żyje od 5 lat. a pozatym nie mieszkam z mamą już puł roku,po 18 sie wyprowadiłam. rozmawiałam z mamą powiedziała że pomoże, także jeśli będe w ciąży to nie koniec świata

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

dziękuje ale okarze się 27
kotek791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:16   #944
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

wydaje mi sie ze tak (rozciagliwy śluz, w dniu spodziewanej owulacji, lekki bol przez 2 dni) do tego wykonalam test ciazowy przed chwila i wynik wyszedl ujemny

spodziewalam sie ze taki bedzie bo kochalam sie z zabezpieczeniem (prezerwatywa, ktora nie pekla)...i byl to stosunek przerwany...ale balam sie, w sumie nie wiem czemu
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:33   #945
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Jakis niewyjaśnoony wewnętrzny strach Spokojnie,skoro nic nie pękło i nie doszedł w Tobie...To jakim cudem miałabyś być w ciąży?
Telepatycznie się nie da
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 15:41   #946
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

wiem wiem, ale to byla nieodpowiednia osoba...i mysle, ze wszystko przez wyrzuty sumienia i jakies podswiadome karanie siebie...chyba
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 18:30   #947
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: nie pewna ciąża!!!!!

wazne aby dziecko urodzilo sie zdrowe
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 23:00   #948
Makwkarmelu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Hej dziewczyny! Pewnie uznacie mnie za nieodpowiedzialna wariatkę - cóż, właśnie tak się czuję I mam to Was pytanie, poradźcie mi, nawet jeśli uważacie to za głupotę
Otóż, ja i mój partner uprawialiśmy pieszczoty, ogólnie rzecz biorąc "pocieraliśmy" o siebie nasze ciała, byliśmy oboje nadzy, nie doszło do pełnego stosunku, jednak nasze narządy płciowe miały ze sobą pewnego rodzaju kontakt - stykały się ze sobą. Zaznaczam, że nie doszło do penetracji, chyba że jakiejś minimalnej W skutek tego całego "pocierania" mój partner miał wytrysk, skończył na mnie (brzuch, okolice pachwin). Stało się to na drugi dzień po zakończeniu okresu. Moje cykle są nieregularne, ale mają około 30 dni. Mogą zdarzyć się wahania, gdyż prowadzę dość stresujący tryb życia, mało śpię.
Teraz odchodzę od zmysłów, obawiam się ciąży, być może bezpodstawnie i jest to czyste wariactwo, ale w głowie mam czarne scenariusze, że miałam kontakt z preejakulatem, że sperma jakoś sobie spłyneła, wpłyneła, wariatka jestem! Czy możliwe jest aby doszło do zapłodnienia? Dziewczyny, nie śmiejcie się, wiem, że to wszystko jest głupie i ja sama też... Pomóżcie, bo zamierzam się udać po tabletkę "po" <tak, wiem - wariatka, wariatka!>, a mam na to mało czasu. Z góry przepraszam, że musicie czytać te bzdury...
Makwkarmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 23:52   #949
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Mierzyłam temperature przed braniem tabletek i wynosiła ona właśnie 37,1. Wiem, że mierzenie temperatury podczas brania tabletek nie ma sensu... Pytałam czysto teoretycznie co do podwyższonej temperatury, bo mi spadła na tabletkach i się nieco przestraszyłam wtedy.. Ale mówie Już nie schizuje... A wiadomość, że dwanaście dni to za mało przyda się na przyszłość...
sama piszesz, że schizowałaś, co pewnie też nie pozostało bez wpływu na wynik mierzenia. abstrahując od tego, że jesteś na pigułkach i mierzenie nic ci nie pokaże, jak już ktoś się bierze za badanie tych parametrów, to musi pamiętać o tym, że istotne jest wyluzowanie i terminowość.


Cytat:
Napisane przez Makwkarmelu Pokaż wiadomość
Teraz odchodzę od zmysłów, obawiam się ciąży, być może bezpodstawnie i jest to czyste wariactwo, ale w głowie mam czarne scenariusze, że miałam kontakt z preejakulatem, że sperma jakoś sobie spłyneła, wpłyneła, wariatka jestem! Czy możliwe jest aby doszło do zapłodnienia? Dziewczyny, nie śmiejcie się, wiem, że to wszystko jest głupie i ja sama też... Pomóżcie, bo zamierzam się udać po tabletkę "po" <tak, wiem - wariatka, wariatka!>, a mam na to mało czasu. Z góry przepraszam, że musicie czytać te bzdury...
ładnie ktoś powyżej napisał "plemniki to nie komandosy". szanse masz absurdalnie małe, wręcz żadne. tabletka "po" moim zdaniem jest niepotrzebna. lepiej zainwestować w antykoncepcję i się na przyszłość nie martwić. tymczasem - wyluzuj.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 09:27   #950
Makwkarmelu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ładnie ktoś powyżej napisał "plemniki to nie komandosy". szanse masz absurdalnie małe, wręcz żadne. tabletka "po" moim zdaniem jest niepotrzebna. lepiej zainwestować w antykoncepcję i się na przyszłość nie martwić. tymczasem - wyluzuj.
Dziękuję za odpowiedź, po prostu potrzebowałam to "usłyszeć". Sama nie podejrzewałam się o tak głupiego posta
Makwkarmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 16:51   #951
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

hej.
otóż uprawialiśmy seks z chłopakiem jakoś 2 tygodnie temu, przez ten czas (ostatni raz w sobotę, bez zabezpieczenia ale tylko 2-3 sekundy, nie miał wytrysku we mnie) też parę razy, zawsze z prezerwatywą.
mój problem polega na tym, że spóźnia mi się okres, niewiele bo tydzień ale stresuje się bardzo.
Nie zawsze miałam regularne cykle dopiero od dwóch miesięcy w miarę mi się unormowały.
Czy mogę być w ciąży?
Wiem, że to za wcześnie na jakiekolwiek wnioski, ale pytam czysto hipotetycznie.

Edytowane przez karoline3ek
Czas edycji: 2009-05-26 o 16:52
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 17:23   #952
sonia136
Raczkowanie
 
Avatar sonia136
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 300
GG do sonia136
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
hej.
otóż uprawialiśmy seks z chłopakiem jakoś 2 tygodnie temu, przez ten czas (ostatni raz w sobotę, bez zabezpieczenia ale tylko 2-3 sekundy, nie miał wytrysku we mnie) też parę razy, zawsze z prezerwatywą.
mój problem polega na tym, że spóźnia mi się okres, niewiele bo tydzień ale stresuje się bardzo.
Nie zawsze miałam regularne cykle dopiero od dwóch miesięcy w miarę mi się unormowały.
Czy mogę być w ciąży?
Wiem, że to za wcześnie na jakiekolwiek wnioski, ale pytam czysto hipotetycznie.
jeżeli uprawiasz seks bez zabezpieczenia to musisz się liczyć z tym, że możesz być w ciąży. nawet jeśli nie miał wytrysku w Tobie to przecież przed wytryskiem w wydzielinie też są plemniki wiadomo, że mniej niż przy wytrysku ale są. idz do ginekologa, zrób test i się uspokoisz.
__________________
[CENTER][B]"Uśmiechnęła się uśmiechem, w który włożyła wszystko to, co postanowiła przemilczeć."
sonia136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 17:43   #953
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
hej.
otóż uprawialiśmy seks z chłopakiem jakoś 2 tygodnie temu, przez ten czas (ostatni raz w sobotę, bez zabezpieczenia ale tylko 2-3 sekundy, nie miał wytrysku we mnie) też parę razy, zawsze z prezerwatywą.
mój problem polega na tym, że spóźnia mi się okres, niewiele bo tydzień ale stresuje się bardzo.
Nie zawsze miałam regularne cykle dopiero od dwóch miesięcy w miarę mi się unormowały.
Czy mogę być w ciąży?
Wiem, że to za wcześnie na jakiekolwiek wnioski, ale pytam czysto hipotetycznie.
Tydzień to niewiele? Przy dość regularnych to jest sporo według mnie.
Zrób test dla świętego spokoju i bierz pigułki antykoncepcyjne,zero stresu,wygodnie.Polecam.; )
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 19:01   #954
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

no niewiele, bo miałam bardzo nieregularne cykle (co 2 miesiące),
i mam jeszcze jedno pytanie: czy po śluzie (przezroczysty, ciągnący się) można zauważyć np. właśnie ciąże?
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 19:21   #955
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

ciagnacy i przezroczysty sluz to tzw. sluz plodny i jest raczej zaprzeczeniem ciazy
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 21:11   #956
neex
Raczkowanie
 
Avatar neex
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 153
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

myslicie, ze po przerywanym, w ktorym wytrysk był na zewnątrz jest ryzyko ciazy?
__________________
__
... a Ty śpij w moich ramionach ;*
neex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 21:14   #957
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez neex Pokaż wiadomość
myslicie, ze po przerywanym, w ktorym wytrysk był na zewnątrz jest ryzyko ciazy?
po raz milion pierwszy piszę:

stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 21:47   #958
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez neex Pokaż wiadomość
myslicie, ze po przerywanym, w ktorym wytrysk był na zewnątrz jest ryzyko ciazy?
Bardzo,bardzo...bardzo duże
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 22:36   #959
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez karoline3ek Pokaż wiadomość
no niewiele, bo miałam bardzo nieregularne cykle (co 2 miesiące),
i mam jeszcze jedno pytanie: czy po śluzie (przezroczysty, ciągnący się) można zauważyć np. właśnie ciąże?
można, ale wymaga to regularnego i dokładnego obserwowania śluzu przez dłuższy okres czasu. chodzi o to być nauczyła się rozróżniac fazy cyklu na podstawie jego obserwacji. jeśli to opanujesz, będziesz potrafiła dostrzec anomalie, które m.in. mogą oznaczać ciążę.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 05:41   #960
9876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cześć Dziewczyny
Mój problem wygląda następująco: we wtorek kochałam sie z chłopakiem i w ten dzień o 20.30 miałam przyjąć pierwszą tabletkę po 7dniowej przerwie, ale zapomniałam to zrobić ;/ obudziłam się o 5 rano i od razu wzięłam ( upłynęło 8,5 godziny, od czasu kiedy powinnam prawidłowo przyjąć tabletkę ) Co prawda nie upłynęło 12 godzin, ale martwię się strasznie, bo była to pierwsza tabletka z opakowania i dodatkowo w tym dniu mieliśmy stosunek. Proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem, czy mam iść do lekarza po postinor biorę tabletki od 2 lat i pierwszy raz mam taką wpadke:/
9876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.