PM 2018 cz.7 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-17, 12:58   #961
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: PM 2018 cz.7

Nie rozumiem takie wyliczania kto ile dał. Może najlepiej dołączyć co łaska i cennik;/
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:07   #962
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Dostałam zaproszenie od kuzynki na ślub i mają w zaproszeniu zamiast kwiatów wino lub planszówkę.

Polecacie jakieś gry które mogłyby być na prezent?
Albo może podpytam co już mają żeby się nie powtórzyć

Widziałam coś takiego w empiku jak "Gierki małżeńskie" czy jakoś tak, byłoby bardzo na temat
Planszówki to coś dla mnie, mój TZ jest fanem i mamy ich 3 pełne półki (wielkie półki ). Ja bym proponowala również splendor (nie trudna i rok temu wygrała nagrodę dla najlepszej gry), poza tym z prostszych jest fajna cytadela, sushi go, z bardziej skomplikowanych może osadnicy, abys, bardzo fajna jest posiadlosc szaleństwa ale bardzo droga (300zł) więc trzeba by się w więcej osób zrzucić (gra z aplikacją na tableta dołączona gdzie są misje, z imprezowych kraghmorrta (bardzo śmieszna) albo coś na kształt jungle speed (zrecznosciowa). Jakbyś jeszcze potrzebowała tytułów mogę zerknąć w polke co jest do polecenia jeszcze godne

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Bo to mi tak na pierwszy rzut wpadło.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:10   #963
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
I jak grymaszą na kolację, a patrzą że następna ryba, to już z dwojga złego jedzą ten gulasz

Żartobliwy czy tak jak na ostatnich zaproszeniach na inspiracjach fb?
Zartobliwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:10   #964
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez piankowa Pokaż wiadomość
Też w byłej pracy miałam taką koleżankę, twierdziła, że na weselu "stracili" tylko 7 tys., a z jednym wujkiem nie wie jak się zachować, bo przyszedł z 4 osobową rodziną, a dał tylko 500 zł. I ona autentycznie była tym urażona. Gdy potem w innej rozmowie stwierdziłam, że moje wesele to nie impreza z biletami wstępu to też z dziwną reakcją się spotkałam.
Tak samo w drugą stronę moim zdaniem nietaktem jest pytanie młodych po weselu ile uzbierali.
No jasne ze tak, na takie tematy sie nie rozmawia moim zdaniem i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:13   #965
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Ja jestem patyczak, a chcę lekki zwiewny dół. Jakbym miała jakąś księżniczkę z kołem czy pięcioma to bym zniknęła pod tą kiecą



serio? no hit











My właśnie z TŻtem ostatnio rozmawialiśmy o winietkach, bo on ich strasznie nie chce i ustaliliśmy wstępnie, że ponumerujemy stoły i przypiszemy do nich gości, a już konkretne miejsca niech sami wybierają
Jak nie ma winietek to uważam zr jest chaos :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Ja jestem patyczak, a chcę lekki zwiewny dół. Jakbym miała jakąś księżniczkę z kołem czy pięcioma to bym zniknęła pod tą kiecą



serio? no hit











My właśnie z TŻtem ostatnio rozmawialiśmy o winietkach, bo on ich strasznie nie chce i ustaliliśmy wstępnie, że ponumerujemy stoły i przypiszemy do nich gości, a już konkretne miejsca niech sami wybierają
Jak nie ma winietek to uważam zr jest chaos :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:15   #966
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Podobno te gierki sa ekstra ale duze prawdopodobienstwo ze ktos im to kupi bo to w sumie pierwsza mysl ktora przychodzi do glowy fajna planszowka to niestety koszt od 100 zl wzwyz :/ ale polecam activity, takie rozbudowane kalambury, ekstra na impreze z tanszych i nieambitnych - dobble, wyglada infantylnie ale super gierka i wbrew pozorom nie taka dziecinna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobble albo totem - władca abulubulu. Świetna gra !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:15   #967
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018 cz.7

Ja szczerze mówiąc byłam na weselu bez winietek raz w życiu, jak miałam 4 lata, tak to zawsze były i myślałam że teraz to po prostu "zwyczaj"
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 13:21   #968
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

My chcielibysmy delikatnie ująć w zaproszeniach ze chcemy zdrapki zamiast kwiatków. Rodzina tz nie jest za tym bo w to nie wierzą ale my i tak raczej zdania nie zmienimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:24   #969
Flower23
Zakorzenienie
 
Avatar Flower23
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 8 059
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem takie wyliczania kto ile dał. Może najlepiej dołączyć co łaska i cennik;/
To moja koleżanka po weselu spisała kto ile dał. "Niestety " zgubiła kartkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
G.
11.10.2014

______________________

Bloguję
Czasami coś wrzucam
Flower23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:41   #970
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
Okey, w takim razie oprócz krzywizny i średnicy soczewki toryczne mają również cylinder, takie też zamawiasz?
Kompletnie się na tym nie znam, powiedziała mi optometrystka, że są specjalne dla osób z astygmatyzmem i takie będę musiała zamówić.




Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Umowilam sie na kolejne przymiarki, do amy love i do Anny bo oni maja suknie justin alexander

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justin Alexander ma piękne te suknie ale bardzo drogie z tego co widziałam. Koniecznie wrzuć później zdjęcia
Ja idę w sobotę ma kolejne przymiarki i jak nie znajdę nic ciekawego to chyba skuszę się na tą, która mierzyłam przez przypadek. Oczywiście jak tylko uda się zrobić zdjęcia to wstawię na fejsie :p

Kontaktowałam się z naszą Panią fotograf w sprawie sesji narzeczenskiej i nie możemy się zdecydować czy robić teraz wrzesień/ październik czy wiosną..co byście wybrały?
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:44   #971
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
To moja koleżanka po weselu spisała kto ile dał. "Niestety " zgubiła kartkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za pech

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Kontaktowałam się z naszą Panią fotograf w sprawie sesji narzeczenskiej i nie możemy się zdecydować czy robić teraz wrzesień/ październik czy wiosną..co byście wybrały?
W sumie wrzesień może być jeszcze ładny i ciepły ja chyba bym wybrała ten rok
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 13:45   #972
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.7

Dla mnie winietki na stołach to podstawa, nie wyobrażam sobie tej gonitwy, żeby zająć miejsce
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:49   #973
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
To moja koleżanka po weselu spisała kto ile dał. "Niestety " zgubiła kartkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojejku

Na weselach na których byłam tylko na 2 były winietki. Na reszcie nie i nie było gonitwy aby zająć miejsce
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 13:58   #974
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez piankowa Pokaż wiadomość
Z drugiej strony nie mam podejścia - "jestem gościem i mi się należy". Umiem się dostosować i chociażby to było wegańskie, bezalkoholowe wesele na polu w klimacie latających statków gdzie leciałby śląskie szlagiery to gdyby mi zależało na młodych to uszanowałabym ich wizję i starała się dobrze bawić.
To też fakt, nieraz tańczyłam do disco polo, no bo nic innego nie było, to nie będę się obrażać, że nie ma mojej muzyki Po prostu więcej piłam wtedy
Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Beda foty jak tylko sie uda w koncu kto mi lepiej doradzi


Co do reszty sie zgadzam, tak samo nie ogarniam kompletnie nastawiania sie na niewiadomoco w kopertach i obmawianie ze ktos dal malo, jak dla mnie moze i nic nie dac, byle byl i na pewno nie bede nikogo oceniac pod tym kątem a zdarza sie to niestety bardzo czesto, wczoraj w pracy juz mialysmy dyskusje na ten temat i wyszlam ku mojemu zdziwieniu na czarna owce bo jako jedyna mam takie podejscie. Kolezanka costam narzekala ze ktos dal jej siostrze 200 zl, no dal tyle bo byc moze tyle tylko mial i moim zdaniem ogromnym nietaktem jest rozmowa w ogole na ten temat, a sztyla w tylku nie mam, ale to moje zdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mnie irytują takie rozmowy. Jakoś po urodzinach nikt mnie nie wypytuje ile dałam za tort, ciasta i alkohol oraz ile zebrałam, a jak jest wesele to wszyscy roszczą sobie prawo do wypytywania i wyliczeń
od kiedy to jest OBOWIĄZKIEM dać "żeby się zwróciło młodym wesele", żenada. Jak nie chcą wydawać to może niech nie zapraszają nikogo, w końcu to ponoć wesele się robi dla pary młodej
Cytat:
Napisane przez piankowa Pokaż wiadomość
Też w byłej pracy miałam taką koleżankę, twierdziła, że na weselu "stracili" tylko 7 tys., a z jednym wujkiem nie wie jak się zachować, bo przyszedł z 4 osobową rodziną, a dał tylko 500 zł. I ona autentycznie była tym urażona. Gdy potem w innej rozmowie stwierdziłam, że moje wesele to nie impreza z biletami wstępu to też z dziwną reakcją się spotkałam.
Tak samo w drugą stronę moim zdaniem nietaktem jest pytanie młodych po weselu ile uzbierali.
Nie wie jak się zachować- tzn chce mu dać do zrozumienia, żeby dołożył?
Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Zartobliwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uf
Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość

Kontaktowałam się z naszą Panią fotograf w sprawie sesji narzeczenskiej i nie możemy się zdecydować czy robić teraz wrzesień/ październik czy wiosną..co byście wybrały?
Ja wolę wiosną, piękna pora
Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Dla mnie winietki na stołach to podstawa, nie wyobrażam sobie tej gonitwy, żeby zająć miejsce
Gonitw nie widziałam, ale na pewno zamieszanie, które długo trwa, a ty siądź tu, chodź do nas, a nie ma miejsca, a to się przesiądźmy o jedno. Nie lubię tego
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 14:02   #975
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość

Gonitw nie widziałam, ale na pewno zamieszanie, które długo trwa, a ty siądź tu, chodź do nas, a nie ma miejsca, a to się przesiądźmy o jedno. Nie lubię tego
Nie chodziło mi o gonitwę w dosłownym tego słowa znaczeniu

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Przez te wszystkie ślubne grupy będę bankrutem
Zamówiłam skrzynki na alkohol
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 14:03   #976
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
To też fakt, nieraz tańczyłam do disco polo, no bo nic innego nie było, to nie będę się obrażać, że nie ma mojej muzyki Po prostu więcej piłam wtedy

Bardzo mnie irytują takie rozmowy. Jakoś po urodzinach nikt mnie nie wypytuje ile dałam za tort, ciasta i alkohol oraz ile zebrałam, a jak jest wesele to wszyscy roszczą sobie prawo do wypytywania i wyliczeń
od kiedy to jest OBOWIĄZKIEM dać "żeby się zwróciło młodym wesele", żenada. Jak nie chcą wydawać to może niech nie zapraszają nikogo, w końcu to ponoć wesele się robi dla pary młodej

Nie wie jak się zachować- tzn chce mu dać do zrozumienia, żeby dołożył?

Uf

Ja wolę wiosną, piękna pora

Gonitw nie widziałam, ale na pewno zamieszanie, które długo trwa, a ty siądź tu, chodź do nas, a nie ma miejsca, a to się przesiądźmy o jedno. Nie lubię tego
Pamietaj ze sie umowilysmy ze wpadniesz do mnie na wesele na usciski i kielicha, jeszcze dorzucam jeden dens do disco polo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 14:21   #977
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi o gonitwę w dosłownym tego słowa znaczeniu

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Przez te wszystkie ślubne grupy będę bankrutem
Zamówiłam skrzynki na alkohol
Myślałam, ze byłaś świadkiem biegu jak w lidlu po torebki

Też nie lubię tych grup A Twoja piwnica do ślubu wypełni się dekoracjami
Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Pamietaj ze sie umowilysmy ze wpadniesz do mnie na wesele na usciski i kielicha, jeszcze dorzucam jeden dens do disco polo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Tobą to nawet do piejo kury piejo zatańczę
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 14:26   #978
siaja
Przyczajenie
 
Avatar siaja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: PM 2018 cz.7

Łooo dziewczyny, nie było mnie 1 dzień a ile nadrabiania i czytania

U mnie ostatnio trochę zawirowań, bo właściciel drinkbaru nie odpisuje mi na maile, zaczynam się niepokoić...Odesłałam mu skan umowy i zaliczkę no i cisza. Mam nadzieję, że mnie nie zrobi w wała (jest z polecenia od znajomej, która go zna).

Na dodatek strasznie mi ciąży na sercu sprawa odnośnie świadkowania-mam dwie najbliższe mi przyjaciółki (nazwijmy je X i Y) i jedna z nich będzie mi świadkować (X), czego ta druga jeszcze nie wie i myśli, że to ją wybiorę (Y). Jak teraz na spokojnie porozmawiać z przyjaciółką Y o tym, że jednak wybieram tą drugą? Podejrzewam, że się obrazi, jest do tego zdolna :/
siaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 14:48   #979
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez Flower23 Pokaż wiadomość
To moja koleżanka po weselu spisała kto ile dał. "Niestety " zgubiła kartkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łojezu ciekawe po co komu takie informacje "na przyszlosc"
Cytat:
Napisane przez siaja Pokaż wiadomość
Łooo dziewczyny, nie było mnie 1 dzień a ile nadrabiania i czytania

U mnie ostatnio trochę zawirowań, bo właściciel drinkbaru nie odpisuje mi na maile, zaczynam się niepokoić...Odesłałam mu skan umowy i zaliczkę no i cisza. Mam nadzieję, że mnie nie zrobi w wała (jest z polecenia od znajomej, która go zna).

Na dodatek strasznie mi ciąży na sercu sprawa odnośnie świadkowania-mam dwie najbliższe mi przyjaciółki (nazwijmy je X i Y) i jedna z nich będzie mi świadkować (X), czego ta druga jeszcze nie wie i myśli, że to ją wybiorę (Y). Jak teraz na spokojnie porozmawiać z przyjaciółką Y o tym, że jednak wybieram tą drugą? Podejrzewam, że się obrazi, jest do tego zdolna :/
Moze weź je dwie? Moja znajoma ma jutro slub i ma trzy swiadkowe
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 14:56   #980
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018 cz.7

A z tym nr konta to TŻ mi mówił, że znał taki przypadek. O dziwo, to połączyło rodzinę jako mało co. Wszyscy jak jeden mąż zrobili przelew na złotówkę dla Państwa Młodych

Ale w tamtym wątku o najgorszych pomysłach były gorsze kwiatki. Zaczynam się pocieszać, że chyba ja i TŻ aż takimi januszami nie jesteśmy
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 14:59   #981
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez siaja Pokaż wiadomość
Łooo dziewczyny, nie było mnie 1 dzień a ile nadrabiania i czytania

U mnie ostatnio trochę zawirowań, bo właściciel drinkbaru nie odpisuje mi na maile, zaczynam się niepokoić...Odesłałam mu skan umowy i zaliczkę no i cisza. Mam nadzieję, że mnie nie zrobi w wała (jest z polecenia od znajomej, która go zna).

Na dodatek strasznie mi ciąży na sercu sprawa odnośnie świadkowania-mam dwie najbliższe mi przyjaciółki (nazwijmy je X i Y) i jedna z nich będzie mi świadkować (X), czego ta druga jeszcze nie wie i myśli, że to ją wybiorę (Y). Jak teraz na spokojnie porozmawiać z przyjaciółką Y o tym, że jednak wybieram tą drugą? Podejrzewam, że się obrazi, jest do tego zdolna :/
Moze druga wezmiesz na druhne? Obie moga zalozyc sukienki w jednym kolorze i dostana bukieciki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 15:14   #982
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Ja się spotkałam z wygłaszaniem przez młodych kto ile dał w kopercie Na środku sali stali, otwierali koperty i mówili "Państwo Kowalscy-pincet złotych!"- i goście bili brawo (albo i nie )

No te czcionki psują wszystko Reanimujesz ją czy do wyrzucenia?

Pochwal się potem mieszkaniem
Ali oddalo mi kasę za nia. Raczej pójdzie do kosza, Chyba że coś wymyślę bo serio jest ładna.

Pochwalę się ale na fb

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Dostałam zaproszenie od kuzynki na ślub i mają w zaproszeniu zamiast kwiatów wino lub planszówkę.

Polecacie jakieś gry które mogłyby być na prezent?
Albo może podpytam co już mają żeby się nie powtórzyć

Widziałam coś takiego w empiku jak "Gierki małżeńskie" czy jakoś tak, byłoby bardzo na temat
My chcemy planszówki albo wino
A gierki są super, mamy je tylko balabym się że dużo osób je kupi. Polecam grę mały książę - super jest

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Gierki małżeńskie fajne, a jako inną planszówkę polecam Dixit, Party time, Splendor, Sabotażysta (uwielbiam). Bardzo dużo gramy w planszówki
Sabotazysta super my rozszerzenie będziemy teraz kupować.
Jest jeszcze jedna fajna gierka o budowaniu miasta ma milion dodatków tylko kurczę nie pamiętam jak się nazywa, może jakiś dodatek do niej? A podstawę sobie kupią sami albo od kogoś dostaną
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 15:27   #983
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: PM 2018 cz.7

Chyba też poczytam ten wątek o tych ślubnych wymysłach.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 15:53   #984
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.7

Nie wytrzymałam i objerzała nowy odcinek GOT, o mamuniu co za emocje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 16:09   #985
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018 cz.7

Znalazłam ciekawą hurtownię alkoholi w swojej okolicy. Ktoś mi kiedyś o tym wspominał, ale nie mogłam tego znaleźć, a tu całkiem profesjonalna strona oraz oferta weselna

Niby firma zielonogórska, ale jak sprawdzam, to mają też filie w Poznaniu, Wrocławiu, Opolu, Radomiu, Szczecinie, Białymstoku. Któraś zainteresowana?

EDIT: Warszawa i Gdańsk też są
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki

Edytowane przez MissCath
Czas edycji: 2017-08-17 o 16:14
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 16:51   #986
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Znalazłam ciekawą hurtownię alkoholi w swojej okolicy. Ktoś mi kiedyś o tym wspominał, ale nie mogłam tego znaleźć, a tu całkiem profesjonalna strona oraz oferta weselna

Niby firma zielonogórska, ale jak sprawdzam, to mają też filie w Poznaniu, Wrocławiu, Opolu, Radomiu, Szczecinie, Białymstoku. Któraś zainteresowana?

EDIT: Warszawa i Gdańsk też są
Jaka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 17:01   #987
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Kompletnie się na tym nie znam, powiedziała mi optometrystka, że są specjalne dla osób z astygmatyzmem i takie będę musiała zamówić.





Justin Alexander ma piękne te suknie ale bardzo drogie z tego co widziałam. Koniecznie wrzuć później zdjęcia
Ja idę w sobotę ma kolejne przymiarki i jak nie znajdę nic ciekawego to chyba skuszę się na tą, która mierzyłam przez przypadek. Oczywiście jak tylko uda się zrobić zdjęcia to wstawię na fejsie
Kontaktowałam się z naszą Panią fotograf w sprawie sesji narzeczenskiej i nie możemy się zdecydować czy robić teraz wrzesień/ październik czy wiosną..co byście wybrały?
My ślub w maju a narzeczenska w październiku chcemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 17:01   #988
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Jaka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www.prostozpalety.pl/

Moim zdaniem ta ich oferta weselna jest atrakcyjna.
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 17:02   #989
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018 cz.7

mia00, fajna piosenka. Jeśli się Wam podoba to czemu nie 😊

girlandzia, u mnie będzie 1 menu na stół.

Zrobiłam wyliczenia $ na koszyki ratunkowe damskie i męskie. Wkladalam do koszyka w internetowym sklepie ROSSMANNA i wyszło mi ok 86zl. Jeszcze oddzielnie Stoperan i koszyki, dwie ramki na zdjęcia i napiszę że to dla gości bo wiem, że nie każdy będzie wiedział że to dla nich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 17:04   #990
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.7

Cytat:
Napisane przez siaja Pokaż wiadomość
Łooo dziewczyny, nie było mnie 1 dzień a ile nadrabiania i czytania

U mnie ostatnio trochę zawirowań, bo właściciel drinkbaru nie odpisuje mi na maile, zaczynam się niepokoić...Odesłałam mu skan umowy i zaliczkę no i cisza. Mam nadzieję, że mnie nie zrobi w wała (jest z polecenia od znajomej, która go zna).

Na dodatek strasznie mi ciąży na sercu sprawa odnośnie świadkowania-mam dwie najbliższe mi przyjaciółki (nazwijmy je X i Y) i jedna z nich będzie mi świadkować (X), czego ta druga jeszcze nie wie i myśli, że to ją wybiorę (Y). Jak teraz na spokojnie porozmawiać z przyjaciółką Y o tym, że jednak wybieram tą drugą? Podejrzewam, że się obrazi, jest do tego zdolna :/
Nic bym nie mówiła. A jak się obrazi tzn ze nie zasługuje nawet na tą rolę

Moja przyjeżdża za 2 tygodbie na chwilę do Polski więc wtedy spytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-03 07:59:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.