Wszystko o Avonie - cz. 9 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 21:04   #991
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez jabuho Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi coś na temat zwrotów - nigdy nie robiłam, ale stwierdzam, że za dużo już wszystkiego u mnie leży, więc chyba będzie trzeba zacząć...
Ciekawi mnie tylko jedno ;> Ciągle czytam, ze zastanawiacie się, czy uznają reklamację, a nie jest tak, że można wysłać produkt (częściowo zużyty bądź nie, nawet całkiem nową torebkę czy biżuterię) tylko z tego powodu, że klientowi jednak nie odpowiada i się rozmyślił?!
masz 3 miesiące na odesłanie produktu, jeśli chodzi o kosmetyk to może on być zużyty jedynie w 30%. Możesz zaznaczyć na formularzu zwrotu nawet opcję "nie podoba się" i uznają ci reklamację (zwrócą koszt). Niepewność niektórych dotyczy np. rozlanych żeli w kartonie lub tym podobnych stąd to zastanawianie się
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:14   #992
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Tak, masz rację.
A tym bardziej jak się jest w miarę nową konsultantką, nie jestem pewna do którego LOA dostaje się sporo kaski , po podpisaniu umowy na Lidera i po złożeniu pierwszego zamówienia i spełnienia odpowiednich warunkow.

A minidiplaye to sa zestawy kosmetyków z kategorii: zapachy, pielęgnacja, kosmetyka kolorowa zamawia sie 2 x do roku , za taki zestaw płaci sie stosunkowo małe pieniażki a jets warte znacznie wiecej, np. zapachy , jest to 10 produktów i płacimy teraz 80 zł ,a jest to warte np. 200, 300 zł, częśc z tego sprzedaż, a z resztą robisz to co uważasz , u mnie służy to do prezentacji, każda z moich kk, a także i klientki mogą zapoznać sie i z zapachem i wyglądem opakowania...
Super są te pakiety i minidisplaye
Ja za swój awans dostałam od swojej liderki nadrzędnej perfumy Bond Girl

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
masz 3 miesiące na odesłanie produktu, jeśli chodzi o kosmetyk to może on być zużyty jedynie w 30%. Możesz zaznaczyć na formularzu zwrotu nawet opcję "nie podoba się" i uznają ci reklamację (zwrócą koszt). Niepewność niektórych dotyczy np. rozlanych żeli w kartonie lub tym podobnych stąd to zastanawianie się
30%? A nie 25%
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:14   #993
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Super są te pakiety i minidisplaye
Ja za swój awans dostałam od swojej liderki nadrzędnej perfumy Bond Girl
Ja też motywuję swoje konsultantki, to dla mnie przyjemnosc
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:26   #994
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Te jaśniejsze odcienie na niektórych ustach mogą wydawać się wręcz transparentne.
myślę, że na pewno do takich będzie się zaliczać NEVER SO NUDE
Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość


Odnośnie tego, że katalogi powinny być darmowe, to z początku, gdy zaczynałam pracę jako KK myslałam, że firma daje próbki, torebki i inne potrzebne akcesoria dla KK gratis ... Dopiero potem rzeczywistość okazała się zupełnie inna
Ja myślałam dokładnie tak samo. Jak coś zamawiałam od mojej byłej konsultantki to zawszeprosiłam o katalog "na zawsze", bo do głowy by mi wtedy nie przyszlo, że za to konsultantki płacą! Tak samo z próbkami i torebkami. Uważałam i nadal uważam, że ze storny Firmy jest to dziadostwo. Dlatego też przynoszę do pracy jeden katalog, który robi rundkę po babeczkach i wraca do mnie z zamówieniami. Jak bym każdej dawała katalog, to bym jeszcze do tego interesu dokładała

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
jak wchodzisz na str avonu (ale tylko na ta glowna co jest tez dla klientow dostepna) to w gornym rogu tam gdzie jest narysowany katalog to pisze od kiedy do kiedy obowiazuje sprawdz pa
Dziękuję zaraz sprawdzę

Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
Pisałyście też kiedyś o spray'u ujędrniającym, macie rację, widzę efektu na udach i pośladkach, używam już chyba z miesiąc i naprawdę jestem zadowolona, choć długi czas leżał on w produktach do sprzedaży,ale po waszych komentarzach uzanałam, że warto.
piszesz o tym sprayu zielonym? czy fioletowym SOLUTIONS? bo chyba nie zorientowana jestem a oceniasz go bardzo bardzo...

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
strasznie drogochca za te katalogi
tu w Irlandii katalogi dostaje sie za darmo daja tyle ile piotrzebujesz ja przewaznie biore 20 i daje klientkom na zawsze...
probki perfumow kosztuja 90 centow za 5 szt. a jak wchodzi jakas nowosc to jest przewaznie 'kup jedne a drugie dostajesz gratis'
O i to mi się podoba. Tylko w Polsce, jak zawsze, wstyd...

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość

ja mam na ostatniej fakturze o tym. teraz jest tak, ze ostatni dzien, w ktory mozna złożyć zam jest ostatnim dniem, w ktorym mozna kupic w COKu
Dziękuję, tylko mi bardziej chodziło o konkretne daty, np. (teraz strzelam dla przykładu): katalog 19 obowiązuje od 2 marca do 30 marca... Ale już wiem, jak to sprawdzić

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
ja ostatnio wpadłam na pomysł, żeby robić Print Screena podczas zamówienia - żeby mieć jak tego dowód, że np.światełek żadnych nie było - bo inaczej to nie wiem jakby można im udowodnić .
To jest myśl!!Pewnego pięknego dnia wszystkich ich zasypiemy naszymi cudownymi prinscreanmi.............
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:27   #995
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
ale na poczatek musze miec tych 5 osob tak?
Który teraz jesteś katalog?

W którym katalogu zaczynalas zabawę z kosmetykami w Avonie?
A te 5 osób możesz miećzebrane nawet w dwóch katalogach po podpisaniu umowy
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:38   #996
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
może spróbuję jeszcze raz z prośbą o błyszczyki powiększające...
więcej drobinek ma chyba Plumping Pearl,przynajmniej tak to widze u siebie,a to w zasadzie bezbarwny-u mnie daje tylko błysk,raczej minimalnie zmienia kolor przyczym Plumping Pearl nie daje go wcale tylko nabłyszcza i rozświetla drobinkami
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:38   #997
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Tutaj są pomaziane na ręce odcienie tych szminek nowych
http://www.avon-forum.ru/4images/cat....php?cat_id=15

Szczerze to myślałam, że one będą naprawde mocno napigmentowane.. Ale kolorki fajne
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 21:39   #998
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez malgosia27 Pokaż wiadomość
Na katalogowym umieściłam składy maseczek Solutions-total radiance i zimowej Winter.Porównajcie sobie składy oby dwóch
Pisałam o tym

Cytat:
Napisane przez dodocia Pokaż wiadomość
ja tak naprawdę nie wiem jak to wygląda i jakie są limity itp...
Kwota wolna od podatku zmienia się z roku na rok, w necie znajdziesz ile to jest za rok 2009.

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Dostałam dziś w końcu paczkę Okazało się, że w sobotę pan dostawczakiem ugrzązł w śniegu...
Paczkę odbierała moja mama i biedna się nadźwigała, bo dowalili 15 starych katalogów Znowu!
Mogę teraz porównać serduszkowy błyszczyk Rose Quartz do owocowego Cotton Candy.
Serduszkowy nadaje półprzejrzysty kolor, ma mikroskopijne iskierki, których prawie nie widać, pachnie śmietankowo-owocowymi cukierkami (jakoś samej truskawki ze śmietaną nie wyczuwam, zapach jest trochę inny niż na stronie zapachowej w katalogu, intensywniejszy).
Owocowy jest przejrzysty, ma mnóstwo drobinek i pachnie samymi owockami.
Jeden i drugi jest słodki w smaku.
Dodaję zdjęcie błyszczyków w tubkach (na ręce nie mogłam uchwycić żadnej różnicy, bo zdjęcie robione telefonem).
No w końcu

Czyli serduszkowy Rose Quartz jest mniej błyszczący od Cotton Candy, ale tez nie barwi mocno ust?

Zebrało mi się jeszcze mini zamówienie na II termin K1 i skusze się jednak na Rose Quartz

(wrzuc to zdjęcie do odpowiedniego watku, zeby nie zrobił sie bałagan )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:41   #999
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

U mnie sytuacja ze światłami taka, jak u Was: czasem nic się nie świeci na żaden kolor I co wtedy? No cóż, z przyjemnością zrobię Print Screen'a Człowiek myśli, że zamówił za 510zl i zniżki ma 30%, a tu wielki zonk i rozczarowanie będzie. Bardzo to nie fair z ich strony. Przecież nie bedziemy zamawiały "na wszelki wypadek" za 100zł więcej Ja akurat dość często zamawiam za prawie równe 500 zł. Jak mam zamówień na 450zł, to zawsze się staram już te 50 zł dobić, a teraz mi się już w ogóle odechciewa.... Przecież znając Avona, to w brakach może być nawet żel SENSES
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:43   #1000
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

ojjj to teraz mi przysporzyłaś problemów na noc:P chyba skusze sie na demo pomadek i zrobie super promocje dla klientek :P bo naprawde fajnie wygladaja te kolorki
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:47   #1001
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czyli serduszkowy Rose Quartz jest mniej błyszczący od Cotton Candy, ale tez nie barwi mocno ust?
Dokładnie tak Jest półprzejrzysty, nie kryjący. Mnie się spodobał.
Zdjęcie zaraz umieszczę tam gdzie trzeba
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 21:48   #1002
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
ojjj to teraz mi przysporzyłaś problemów na noc:P chyba skusze sie na demo pomadek i zrobie super promocje dla klientek :P bo naprawde fajnie wygladaja te kolorki
Ja demo może nie wezmę, ale już patrzyłam na oferte próbek w kat. 03
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:51   #1003
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Tutaj są pomaziane na ręce odcienie tych szminek nowych
http://www.avon-forum.ru/4images/cat....php?cat_id=15

Szczerze to myślałam, że one będą naprawde mocno napigmentowane.. Ale kolorki fajne
Dzięki za linka Z tą "MEGA INTENSYWNOŚCIĄ" i kryciem to lekko przesadzili ale podobają mi się te odcienie i rzeczywiście ciemne nie są AŻ TAK CIEMNE

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
ojjj to teraz mi przysporzyłaś problemów na noc:P chyba skusze sie na demo pomadek i zrobie super promocje dla klientek :P bo naprawde fajnie wygladaja te kolorki
Ja mam nadzieję, że i bez promocji się skuszą. Nie robię żadnych rabatów na nie, bo wtedy (znając moje klientki) żadna nic nie zamówi Dobrze, że w kat.03 są zaraz na początku katalogu, może im nie umkną Szkoda, że próbek nie można tertaz zamówić - łatwiej by było ze sprzedażą

Edytowane przez Yorki
Czas edycji: 2010-01-11 o 21:52
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:54   #1004
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
U mnie sytuacja ze światłami taka, jak u Was: czasem nic się nie świeci na żaden kolor I co wtedy? No cóż, z przyjemnością zrobię Print Screen'a Człowiek myśli, że zamówił za 510zl i zniżki ma 30%, a tu wielki zonk i rozczarowanie będzie. Bardzo to nie fair z ich strony. Przecież nie bedziemy zamawiały "na wszelki wypadek" za 100zł więcej Ja akurat dość często zamawiam za prawie równe 500 zł. Jak mam zamówień na 450zł, to zawsze się staram już te 50 zł dobić, a teraz mi się już w ogóle odechciewa.... Przecież znając Avona, to w brakach może być nawet żel SENSES
No wlaśnie, mnie to spotkalo.Jeden wielki Zonk.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:06   #1005
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

ja też często jak brakuje mi z 50zł do wyższego opustu domawiam- popieram Yorki w 100%
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:10   #1006
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

dzis dostałam od nich 2 meile-odp na moje, które wyslalam w sprawie dlugo oczekiwanej korekty salda i w sprawie zmiany danych osobowych. Pierwszy z nich jest takiej tresci doslownie "Szanowna Konsultantko,W odpowiedzi na zapytanie wyja" a drugi: "Szanowna Konsultantko,Informujemy, " i koniec - tyle! albo oni nie umieją pisać meili albo ja nie umiem ich czytać! szukałam wszędzie, że może to tylko tytuł czy coś i gdzieś jest pełnotreściwa odp ale nic z tych rzeczy! o co loto??
Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:16   #1007
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Który teraz jesteś katalog?

W którym katalogu zaczynalas zabawę z kosmetykami w Avonie?
A te 5 osób możesz miećzebrane nawet w dwóch katalogach po podpisaniu umowy

zaczynałam od 13/2009
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:17   #1008
ika2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 164
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
dzis dostałam od nich 2 meile-odp na moje, które wyslalam w sprawie dlugo oczekiwanej korekty salda i w sprawie zmiany danych osobowych. Pierwszy z nich jest takiej tresci doslownie "Szanowna Konsultantko,W odpowiedzi na zapytanie wyja" a drugi: "Szanowna Konsultantko,Informujemy, " i koniec - tyle! albo oni nie umieją pisać meili albo ja nie umiem ich czytać! szukałam wszędzie, że może to tylko tytuł czy coś i gdzieś jest pełnotreściwa odp ale nic z tych rzeczy! o co loto??
Ja też tak kiedyś miałam i wiele innych osób
Wystarczy zrobić odpowiedz na tego maila i pojawi się cała treść wiadomości

Edytowane przez ika2
Czas edycji: 2010-01-11 o 22:18 Powód: literówka
ika2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:20   #1009
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
No wlaśnie, mnie to spotkalo.Jeden wielki Zonk.
Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
U mnie sytuacja ze światłami taka, jak u Was: czasem nic się nie świeci na żaden kolor I co wtedy? No cóż, z przyjemnością zrobię Print Screen'a Człowiek myśli, że zamówił za 510zl i zniżki ma 30%, a tu wielki zonk i rozczarowanie będzie. Bardzo to nie fair z ich strony. Przecież nie bedziemy zamawiały "na wszelki wypadek" za 100zł więcej Ja akurat dość często zamawiam za prawie równe 500 zł. Jak mam zamówień na 450zł, to zawsze się staram już te 50 zł dobić, a teraz mi się już w ogóle odechciewa.... Przecież znając Avona, to w brakach może być nawet żel SENSES
ja na poczatku wogóle nie wiedziałam o jakie światełka chodzi bo nic mi nie wyświetlało moze jakis protest??antyświatełkowy bo to nie uczciwe,jakby tak całe forum każda z nas z osobna napisała co na ten temat mysli
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 22:23   #1010
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Gdy ktoś już wywącha Eternal magic to niech podzieli się wrażeniami
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:31   #1011
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
ja też często jak brakuje mi z 50zł do wyższego opustu domawiam- popieram Yorki w 100%
dzięki za poparcie hihihi

Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
ja na poczatku wogóle nie wiedziałam o jakie światełka chodzi bo nic mi nie wyświetlało moze jakis protest??antyświatełkowy bo to nie uczciwe,jakby tak całe forum każda z nas z osobna napisała co na ten temat mysli
Chętnie się przyłączę do takiegoantyświatełkowego protestu i wyślę odpowiedniego mailika Albo niech światełka się pojawiają wsyzstkim, albo wcale. Niech ulepszą swój system, łaski nie robią Nie chcę być jednak pesymistką, ale czy to coś może dać ?My się namęczymy, a pewnie połowy maili nawet im się nie zechce przeczytać...
No ale jak to mówią,spróbować zawsze można.

P.S.Ilekroć przeglądam rosyjskie strony o avonie, mam ochotę zacząć się uczyć rosyjskiego też tak macie? Swoją drogą, ciekawe, czy rosyjskie avon-maniaczki wiedzą, że polskie je "podglądają"
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:42   #1012
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Gdy ktoś już wywącha Eternal magic to niech podzieli się wrażeniami
Ja jutro go obwącham o ile kurierka dojedzie
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:43   #1013
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Zerknęłyście może do rosyjskiego HT03? U nich LUKSUSOWY PROGRAM MOTYWACYJNY-UNGARO FEVER zaczyna się od 2 sztuk...

2 sztuki - 40 %
4 sztuki - 50 %

Nieźle w porównaniu do naszego.

Dobranoc
Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:44   #1014
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ika2 Pokaż wiadomość
Ja też tak kiedyś miałam i wiele innych osób
Wystarczy zrobić odpowiedz na tego maila i pojawi się cała treść wiadomości
właśnie spróbowałam i faktycznie jest pełna odp! dzięki wielkie! nie wpadłabym na to
Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:57   #1015
drotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 150
GG do drotek
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

noworoczne postanowienie chodzić spac przed 24-pomijam ze mamy 11 prawie 12 styczeń a mi sie jeszcze ani razu nie udało ale może dzisiaj może mi się przyśni sposób na "łowienie "konsultantek i klientek. Tak przy okazji znacie jakiegoś męskiego konsultanta Avon?? dziwie się wystarczy że założy gajerek i sie uśmiechnie niech do tego będzie przystojny a na wstępie już by pewnie został liderem hehe no niestety Avon wg mnie ma mało produktów dla mężczyzn żeby się jjakos fajnie ubrac i zaprosić do współpracy. Jakoś nie wiedze siebie jak podchodze do pani szczerze się usmiecham i fajnie wygladam(nie koniecznie wyzywająco) i zapraszanm do Avonu obawiam sie że raczej bym wystraszyła a znowu zaczepic faceta dla kilku produktów aj. Nic znowu mi się nie uda pójść przed 24 bo sie rozgadałamczemu zawsze złote myśli przychodza mi do głowy w nocy?? do juterka Wszystkim
__________________
Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry!!!

Edytowane przez drotek
Czas edycji: 2010-01-11 o 22:59
drotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:04   #1016
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
Szanowna Konsultantko,

W odpowiedzi na Pani zapytanie informujemy, iż jeśli wysokość zarobku jako
Konsultantki nie przekracza wyznaczonej przez Urząd Skarbowy kwoty
kwalifikującej do opodatkowania, to zgłaszanie działalności gospodarczej nie
jest konieczne.
W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt z Pani Urzędem
Skarbowym.

dochodow z avon mam stosunkowo mało nie mam zamowien przekraczajacych 1100 zl wiec w moim przypadku chyba nie bede musiala sie rozliczac
Jeśli składasz zamówienia co katalog, to Twoja działalność ma cechę ciągłości i zorganizowania. Jeżeli dołożymy do tego cel zarobkowy, wychodzi nam ustawowa definicja działalności gospodarczej. W związku z tym, należy ją zarejestrować i regularnie opłacać zus. Jeśli zachodzi podatek - również. Może się okazać, że masz wysokie koszty lub mieścisz się w granicach kwoty wolnej od podatku, wówczas nie musisz opłacać podatku. Zus jednak jest "haraczem" niezależnym od dochodu.

Jeszcze raz powtórzę - jeśli konsultantka regularnie zamawia i sprzedaje z zyskiem (choćby minimalnym), prowadzi działalność gospodarczą. Bzdety, którymi raczą Was liderki oraz wykrętne odpowiedzi Avonu, możecie wstawić między bajki.

Cytat:
Napisane przez avon882 Pokaż wiadomość
Mam pytanie moja babcia w wieku 74 lat?
Moze zapisac się do avonu?
Nie ma górnej granicy wiekowej.

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
No właśnie to wszystko na tym polega, twoja liderka też pracuje na kogoś kto jest na wyższym stołku... dlatego warto się trochę postarać i samemu awansować

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------



Ja tam biorę wszystkich z tym że większość konsultantek u mnie mieszka
Obawiam się, że 90% liderek tak robi. Obecny podział na okręgi to fikcja

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
masz 3 miesiące na odesłanie produktu, jeśli chodzi o kosmetyk to może on być zużyty jedynie w 30%. Możesz zaznaczyć na formularzu zwrotu nawet opcję "nie podoba się" i uznają ci reklamację (zwrócą koszt). Niepewność niektórych dotyczy np. rozlanych żeli w kartonie lub tym podobnych stąd to zastanawianie się
Produkty na gwarancji (np. zegarki) nawet później, ale tylko w razie wad produktu
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:36   #1017
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
U mnie sytuacja ze światłami taka, jak u Was: czasem nic się nie świeci na żaden kolor I co wtedy? No cóż, z przyjemnością zrobię Print Screen'a Człowiek myśli, że zamówił za 510zl i zniżki ma 30%, a tu wielki zonk i rozczarowanie będzie. Bardzo to nie fair z ich strony. Przecież nie bedziemy zamawiały "na wszelki wypadek" za 100zł więcej Ja akurat dość często zamawiam za prawie równe 500 zł. Jak mam zamówień na 450zł, to zawsze się staram już te 50 zł dobić, a teraz mi się już w ogóle odechciewa.... Przecież znając Avona, to w brakach może być nawet żel SENSES
Zgadzam się z Tobą w 100%
Avon zaczyna z nami pogrywać. Ja mam podobną sytuację, często składam zamówienie na granicy 500 zł, żeby przebić próg i dostać 30% upustu. Nie uśmiecha mi się dodatkowo brać produktów, bo być może, nagle zabraknie akurat żelu! Parodia Powiem więcej, ta ich durna polityka światełkowa mająca za zadanie rzekomo pomagać jest chorym wymysłem. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że mi to wygląda na jedną wielką grę z ich strony Akurat czasem w brakach jest produkt, który ratuje niekiedy nasze zamówienie i decyduje o osiągnięciu wyższego progu ... już uwierzę. Odkąd pojawiły się te reflektory strach mnie oblatuje czy, aby zaraz nie będę musiała dobijać do zamówienia. Dla mnie ta sygnalizacja świetlna jest sygnałem, który mówi mi, że firma nieuczciwie zaczyna nami manipulować, w taki sposób, że specjalnie piszą, że jest coś w brakach byle obniżyć nam próg upustu. Moje zdanie w tej sprawie
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 23:54   #1018
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
dochodow z avon mam stosunkowo mało nie mam zamowien przekraczajacych 1100 zl wiec w moim przypadku chyba nie bede musiala sie rozliczac
To zależy jeszcze czy gdzieś pracujesz. Bo jeśli tak i masz jakiś konkretny dochód, to teoretycznie powinnaś się z zarobku w Avonie rozliczać. A jak nie pracujesz to jest tam jakaś wolna kwota od podatku na którą mozesz sobie dorobić.
Poza tym jak masz małe zamówienia, tak jak piszesz ok.300 to nikt raczej nie będzie na ciebie polował
Edit: o właśnie widzę, że Agrippinilla wszystko wyjaśniła jak należy.
Cytat:
Napisane przez drotek Pokaż wiadomość
ja juz nic nie rozumiem pomocy!! jestem konsultantka Avonu i chciałam na swoje konto zarejestrowac pierwsza moja nową konsultantkę a moja liderka mi powiedziała ze to ona podpisuje umowy i nie sa te dzewczyny na moje konto?? to pytanie znaczy ze ja szukam konsultantek na konto mojej liderki??
to zostaw ją sobie jako klientkę.

Cytat:
Napisane przez jabuho Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi coś na temat zwrotów - nigdy nie robiłam, ale stwierdzam, że za dużo już wszystkiego u mnie leży, więc chyba będzie trzeba zacząć...
Ciekawi mnie tylko jedno ;> Ciągle czytam, ze zastanawiacie się, czy uznają reklamację, a nie jest tak, że można wysłać produkt (częściowo zużyty bądź nie, nawet całkiem nową torebkę czy biżuterię) tylko z tego powodu, że klientowi jednak nie odpowiada i się rozmyślił?!
Oczywiście, ze tak. Ja też nie wiem dlaczego niektórzy się zastanawiają...
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2010-01-11 o 23:58
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 00:08   #1019
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Dzięki Andziat za rozwianie moich wątpliwości
ale jak teraz czytam, kurcze jak to z tymi brakami to bk odechciewa mi sie tego avonu ;/ przecież to jest nienormalne....
bez jaj zreszta chciałam dla siebie ten portfel donatella a skoro produkcja opózniona to on mi się nie doliczy, po co oni to robią mogli wprowadzić światła na wszystkie produkty i np zrobić ze czerwone swiatlo to zakonczona zólte ze opożniona a zielone ze dojdzie a nie tak piep.... sie z tym i mętlik robić i wszystkich dookoła wkur.....
To kpiny im naprawdę zależy zeby stracić konsultantki
bo co to za interes ze zamawiam coś mam podgląd na fakturze i dzwonie do nich jak głupia a linie ocZywiście zajęte... niech wprowadzą jeszcze opłate za połączenie z avonem bo tylko tego jeszcze brakuje

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

oczywiście chodzi mi o działające swiatla a nie taka loteria
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 00:46   #1020
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

niuisa na katalogowym wrzuciła bransoletkę Carmen - mam pytanie ( bo także mam już ja, a na zdjęciu nie widzę dokładnie czy jest taka jak moja...). Czy W twoim (Waszym) przypadku jest ona tak jakby taka szeroko i spłaszczona ( nie chodzi mi tu o całość bransoletki tylko o wygląd tego "ogona" i "mordki" węża...
Mam wrażenie, że w katalogu ta bransoletka wygląda dużo zgrabniej... no i właśnie w tym przypadku boję się, że będzie konieczny zwrot :/

Jeśli chodzi o bransoletkę Jasmina, też okazały się być jakieś takie wielkie... tzn, te kryształki są jakieś takie moim zdaniem ogromne... Na zdjęciach wyglądały wg mnei zupełnie inaczej...
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.