Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-31, 19:37   #991
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez kate25 Poka¿ wiadomo¶æ
widzê, ¿e i Ty mia³a¶ pecha ja jeszcze niedawno mia³am fajne d³ugie wlosy, ale zachcia³o mi siê rozja¶niæ i mam teraz do brody ¿a³ujê, ¿e rozja¶ni³am, a ju¿ je¶li wogóle, to ¿e pasemkami nie zdecydowa³am siê rozjasniæ, tylko da³am fryzjerowi na³o¿yæ rozjasniacz (czy jak on to tam nazwa³ -dekoloryzator a widzia³am, ¿e proszek z wod± miesza) na ca³± g³owê
Bo wiêkszo¶æ ¶ciemnia,¿e to dekoloryzator,a tak na prawdê zwyk³y rozja¶nicz.To czym mi robi³ ¶mierdzia³o jak rozja¶niacz,a¿ w oczy szczypa³o,równie¿ mia³am ³adne,zdrowe,d³ugie w³osy.Farbowa³am granatow± czerni± a zachcia³o mi siê br±zu to posz³am na dekoloryzacjê.Zap³aci³am prawie 200z³,a to co fryzjer mi zrobi³ z w³osami to wysz³am prawie z p³aczem.By³am rudo br±zowa,i tak musia³am to zamalowaæ na ciemno.A stan w³osów straszny,musia³am ¶ciaæ tak jak Ty na krótko,jeszcze do tej pory po tamtym zabiegu mêcze sie z suchymi w³osami.Nigdy ju¿ na taki zabieg nie pójdê.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-31 o 19:38
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-31, 19:38   #992
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ju¿ o tym gada³y¶my z Kachul±82,fryzjerzy obiecuj±,¿e ¶ci±gn± kolor ³agodnym ¶rodkiem a tak na prawdê to tak samo niszczy jak rozja¶niacz.A p³acisz za to 150-200z³.Ja zap³aci³am 180z³.Mia³am piêkne czarne w³osy do po³owy pleców,po dekoloryzacji u fryzjera musia³am je ¶ci±æ prawie do ramion.Proszek wygl±d±³ jak rozja¶niacz i ¶mierdzia³ jak rozja¶niacz.Na dodatek kolor nie równomierny koñce br±zowe,u góry rude.Mog³a kupiæ zwyk³y rozja¶niacz za kilka z³otych i zrobiæ to sama,a nie p³aciæ prawie 200z³.Ale my¶la³am,¿e u fryzjera bêdzie lepiej.No ja mam bardzo z³e do¶wiadczenia z dekoloryzacja u takich"fachowców",mo¿e Twoj fryzjer podejdzie do tego bardziej profesjonalnie.tego Ci ¿yczê
o w³a¶nie u mnie efekty specjalne to ¶mierdzia³o jak szambo- dos³ownie i moich naturalnych w³osów (ordost ok 3 cm) nie ruszy³o w ogóle, wiec co¶ w tym musi byæ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-31, 19:39   #993
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

JA równie¿ mia³am robion± dekoloryzacjê w styczniu 2010 i fryzjerka mi nawet skórê popali³a nie mówiaæ o w³osach do teraz nie mogê ich doprowadziæ do porzadku, mam ³adne i zdrowe w³osy do po³owy g³owy ( te które uros³y od tamtego czasu ) a o reszcie szkoda mówiæ
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-31, 19:51   #994
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

kurcze dziewczyny to zescie mnie nastraszyly ;/
i teraz nie wiem co mam zrobic a tak chciala bym takie kawowe a nie takie czarne smoluchy jak mam ;/
ale jak moje wlosy wytrzymaly 5 lat katowania rozjasniaczami to mam nadzieje ze i to wytrzymaja

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

a ta fryzjerka mowila ze niby ten dekoloryzator z Matrixa rozjasnia do brazu a potem nalozy mi tamten kolor
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:04   #995
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez enamoradaaa Poka¿ wiadomo¶æ
http://allegro.pl/show_item.php?item=1797931727 dziewczyny czy ten olejek kokosowy to moze byc taki? bo w³asnie taki zamowilam i nie wiem czy to dobry i o takie cos chodzi³o?
Dobry
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:26   #996
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze dziewczyny to zescie mnie nastraszyly ;/
i teraz nie wiem co mam zrobic a tak chciala bym takie kawowe a nie takie czarne smoluchy jak mam ;/
ale jak moje wlosy wytrzymaly 5 lat katowania rozjasniaczami to mam nadzieje ze i to wytrzymaja

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

a ta fryzjerka mowila ze niby ten dekoloryzator z Matrixa rozjasnia do brazu a potem nalozy mi tamten kolor
iwoncia16 ja to nie wiem jakiej firmy mi facet robi³,ale mówi³,¿e taki dobry profesjonalny dekoloryzator a tak jak kate25 widzia³am z boku,¿e on rozrabia niebieski proszek no i wali³o rozja¶niaczem jak nie wiem co...Mam nadziejê,¿e Tobie siê powiedzie,i nie wrócisz,z sianem na g³owie i nie bêdziesz musia³a ¶cinaæ w³osów.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
o w³a¶nie u mnie efekty specjalne to ¶mierdzia³o jak szambo- dos³ownie i moich naturalnych w³osów (ordost ok 3 cm) nie ruszy³o w ogóle, wiec co¶ w tym musi byæ
ja posz³am moze z 2-3 odrostem,a reszta by³a kruczo czarna bo 6 lat farbowa³am na granatow± czerñ.To mia³a w³osy w kolorach têczyodrosty ¿ó³te,dalej pomarañczowe,a koñce br±zowe,gdzie¶ tam przewija³ siê blonddziwi³o mnie tylko dlaczego taki"profesonalista" nak³ada mi dekoloryzator na naturalny odrost...trafi³am na jakiego¶ dziada,nie dobrego fryzjera
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 07:20   #997
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja posz³am moze z 2-3 odrostem,a reszta by³a kruczo czarna bo 6 lat farbowa³am na granatow± czerñ.To mia³a w³osy w kolorach têczyodrosty ¿ó³te,dalej pomarañczowe,a koñce br±zowe,gdzie¶ tam przewija³ siê blonddziwi³o mnie tylko dlaczego taki"profesonalista" nak³ada mi dekoloryzator na naturalny odrost...trafi³am na jakiego¶ dziada,nie dobrego fryzjera
no w³a¶nie, ja z moj± kole¿ank±, fryzjerk± nie nak³ada³y¶my na odrosty ale po¼niej jak w³osy wzie³ysmy do góry to sp³ynê³o to i na odrosty a 2 razy pod rz±d mia³am dekoloryzowane (dekoloryzator, mycie, suszenie, dekoloryzator, mycie, suszenie i farba) a po tygodniu jeszcze po³o¿y³am sobie rozja¶niaj±c± farbê na w³osy i by³am rudaaaa jak marcheweczka a w³osy pomimo tego nie ucierpia³y tylko by³y troszkê zmêczone, wiêc jak dla mnie to by³a rewelacja, bo chyba zap³aka³abym siê gdybym musia³a obci±æ ale na szczêscie nic takiego siê nie przytrafi³o
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 08:05   #998
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomo¶ci: 4 248
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

zakupi³am 2 opakowania farby l'oreal recital preference kolor e burges jasny br±z, zafarbujê za jakie¶ dwa tygodnie jak ju¿ zrobiê encanto


kilka stron wcze¶niej zachwala³am farbê palette intensive color creme kolor ch³odny sredni blond

kolor by³ piêkny do 2 mycia w³osów - teraz jestem blondynk± z jak±¶ rudaw± po¶wiat± na w³osach, w sztucznym ¶wietle jeszcze nie jest tak ¼le ale w s³oñcu w³osy siê z³oci¶cie mieni± okropno¶æ

nie wiem co siê dzieje z tymi farbami, ale jakie¶ 8 lat temu jak pierwszy raz farbowa³am swoje w³osy to kolor naprawdê siê trzyma³ i to d³ugo kilka dobrych miesiêcy, a teraz w³osy trzeba farbowaæ co miesi±c, chyba specjalnie tak zrobili producenci, ¿eby czê¶ciej kupowaæ farby
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

w³osomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra¿ni jak brak sk³adów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 08:09   #999
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

dziewczyny to teraz ja wam cos powiem bo to co przesz³y moje w³osy to chyba ¿adna z was tego nie prze¿y³a. Kiedys mialam d³ugie w³osy blond balejage z 2 kolorow to bylo dawno temu, ale by³y sliczne jak kiedy¶ przegram fotki z kompytera starego to wam poka¿e.. potem zachcialo mi sie przyciemniæ je ciemnym blondem i posz³am do fryzjera, babka mia³a farby matrixa i polozy³a mi ciemny popielaty blond z tego co pamietam, jak mi wysuszy³a w³osy by³y zielone jak glony zap³acilam 100z³ i wysz³am kupi³am w rosmanie jaka¶ farbe z castinga chyba ciemna czekolada ¿eby to zakryæ i nie wytrzyma³am i pofarbowa³am nastêpnego dnia. W domu.. rodzice jak mnie zobaczyli w tych zielonych wlosach to siê przestraszyli ale tak jak napisa³am nastêpnego dnia pofarbowa³am je tym castingem i wyszly czarne.. i powiem wam ¿e nawet mi siê podoba³o w tych ciemnych w³osach bo by³am opalona i fajnie to wygl±da³o i tak zostawilam na jakies 2 lata.. i te¿ juz farbowa³am granatow± czerni±. Po 2 latach chcia³am wróciæ do blondu i tu siê zaczelo piek³o: posz³am do fryzjera na pasemka ( w³osy wtedy mia³am takie do ³opatek) zrobi³a mi fryzjerka rozsjasniaczem -gold wella pasemka i wyszly ¿ó³te i rude na zmiane .. odczeka³am 1,5 miesi±ca i posz³am znowu do fryzjera na kolejne rozja¶nianie i wtedy moje wlosy musia³am skrucic do ramion ale ¿e by³a wtedy taka moda na tego boba to tak obcie³am bo byly bardzo poniszczone .. ale nadal by³y ¿ó³tawe.. odczeka³am kolejne 1,5 miesiaca i postanowi³am sama na³o¿yæ sobie farbe by³a to chyba co¶ z palette z tych C6,C7 wiecie o co chodzi z tych bardzo jasnych nie wiem czy dobrze pamiêtam ale trzyma³am ja 40 min jak zacze³am sp³ukiwaæ to widzia³am jak razem z farba w wannie w sitku le¿± kawa³ki w³osów..... wysuszy³am a tak na g³owie kukuryku mi sta³o popalone pasma w³osy jak bym prze¿y³a po¿ar .. ja nie wychodzi³am z domu przez 2 tyg, kupowa³am najdro¿sze maseczki do w³osów u fryzjera i to nic nie dawa³o patrzy³am na zdjêcia i p³aka³am bo z w³osów do ³opatek mia³am bia³e w³osy jak ch³opak obciete.. musia³am te koncówki znowu podciaæ i mia³am taka fryzurke jak ma teraz ta kozuchowska z m jak milosc.. by³am za³amana bo w tym jasnym blondzie wygladalam strasznie.. od tamtej pory mino³ rok teraz w³osy mi odros³y z 11 cm .. nadal s± zniszczone ale farbuje znów na ciemno tam bronzy, czerwienie i wisniowe kolory juz nie blond... tak wiec uwa¿ajcie dziewczyny bo bardzo ³atwo sobie zmarnowaæ w³osy.. jak ktos to przeczyta niech siê zastanowi i nie pope³ni tego b³êdu co ja.. tak siê mówi ze to tylko w³osy - odrosn± .. ale to nie takie proste .. i trzeba wiele czekac.. dodam jeszcze ze za wszytkie wizyty u fryzjera co rozjasnialam placilam kupe kasy bo w warszawie w salonie gold wella za pasemka placilam 250zl... i kupe kasy kosztowa³o mnie to ze prawie zosta³am ³ysa..
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 08:33   #1000
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

to teraz sie naprawde zastanawiam czy tam isc
choc nie powiem duzo ludzi do nich chodzi
a tak mi sie spodobal ten kolor

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...ral-style.html

robila ktoras z WAS tymi farbami ?
widzialam je wczoraj u nas na targu w takim kiosku po 6 zl
ladne kolorki sa .
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 08:42   #1001
enamoradaaa
Raczkowanie
 
Avatar enamoradaaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

no jak chcesz z czarnego do br±zu to az tak bardzo siê nie zniszcza ... co innego jak z czarnego na blond jasny.. bedzie dobrze tylko pilnuj zeby zbyt dlugo nie trzymala tego co ma Ci rozjasniæ a kto mi powie ten olejek kokosowy to jak go stosowaæ na mokre wlosy czy sucha i na jak dlugo nak³adaæ? daje on jakies efekty?
enamoradaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 08:48   #1002
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Olejek kokosowy nak³ada siê na suche w³osy, przed myciem, trzyma siê kilka godzin, ile masz czas, ja tak zazwyczaj na 2-3 godziny, ale s± dziewczyny, które nawet 6 trzymaj±. I normalnie myjesz w³osy. S± po nim od¿ywione, b³yszcz±ce, miêkkie, jego +/- jest taki, ¿e w przypadku farbowanych w³osów bardzo szybko wymywa siê po nim farba.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 08:49   #1003
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

no ja w sumie niby nie mam czarnych bo zawsze ciemnym brazem robilam , raz dawno temu tylko szamponem aksamitna czern
a chce ten kolor Mocca czyli to jest taki ciemny braziek dosc , ciekawe jakie bedzie mial refleksy
zaciekawilyscie mnie tym olejkiem jak to sie robi i co on daje dokladnie?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 08:55   #1004
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ivoncia, od¿ywia w³osy, poprawia ich strukturê. Jest naprawdê ¶wietny, moje w³osy sporo przesz³y, ostatnie 8 lat mia³am blond baleja¿, na to rudy po³o¿ony, mam d³ugie w³osy a w ¶wietnym stanie.
Cena te¿ nie zwala z nóg, ja kupujê w sklepie ze zdrow± ¿ywno¶ci±, s³oiczek kosztuje 20z³, a starcza mi na 3 miesi±ce.

A co do koloru, znam farby Matrixa, wychodz± inaczej ni¿ na próbnikach. Na Twoim miejscu po³o¿y³abym Mokkê ale zmieszan± z czym¶ ja¶niejszym, sama wyjdzie zdecydowanie ciemniej. Na w±tku o dekoloryzacji pisz± te¿, ¿e po tym zabiegu farba przyjmuje ciemniej i trzeba k³a¶æ ja¶niejsz±.

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2011-09-01 o 09:18
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 09:25   #1005
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...ral-style.html

robila ktoras z WAS tymi farbami ?
widzialam je wczoraj u nas na targu w takim kiosku po 6 zl
ladne kolorki sa .

Iwoncia to chyba s± te same farby o których kiedy¶ Kachula pisa³a, ¿e jaka¶ babeczka u niej w sklepie tymi farbami farbuje

i nie martw siê, to ¿e niektóre z nas trafi³y do "fryzjerów" - partaczy nie znaczy, ¿e i Ty tak trafisz

sprawdzi³am i taki dekoloryzator z Matrixa istnieje
http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂.pl/?a=opis&id=2888

(nie wiem dlaczego te no¿yczki siê pokazuj±, zamiast no¿yczek trzeba wpisaæ: pro my¶lnik sprzet)

co prawda dodaja do niego oksydant (czyli wode utlenion±) ale mo¿e bêdzie bezpieczniejszy ni¿ rozja¶niacz
z tego co tu jest napisane wynika, ¿e fryzjerka powinna Ci po 10 do 20 minut sp³ukaæ ten preparat z w³osów
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2011-09-01 o 09:30
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 09:37   #1006
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

to ciekawa jestem jaki bedzie kolor po samej dekoloryzacji
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 09:39   #1007
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
to teraz sie naprawde zastanawiam czy tam isc
choc nie powiem duzo ludzi do nich chodzi
a tak mi sie spodobal ten kolor

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

http://www.marionkosmetyki.pl/oferta...ral-style.html

robila ktoras z WAS tymi farbami ?
widzialam je wczoraj u nas na targu w takim kiosku po 6 zl
ladne kolorki sa .
Ja mia³am ta mied¼ kupiæ ale najpierw chyba zainwestujê w dekoloryzator. A swoj± drog± znalaz³am ten dekoloryzator z Matrixa:http://www.modnakaja.pl/oczyszczanie...tionist_6x30ml
Tyle ¿e tu sprzedaj± 6 saszetek a jedna saszetka kosztowa³a gdzie indziej ok 9z³
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-01 o 09:44
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 10:04   #1008
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Swoj± drog± wkurza mnie to, ¿e nie ma farb, które rozja¶niaj± farbowane w³osy! I trzeba kombinowaæ z dekoloryzacj± albo rozja¶nianiem! Nie mog³oby byæ pro¶ciej????
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 10:17   #1009
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog± wkurza mnie to, ¿e nie ma farb, które rozja¶niaj± farbowane w³osy! I trzeba kombinowaæ z dekoloryzacj± albo rozja¶nianiem! Nie mog³oby byæ pro¶ciej????
te¿ mnie denerwuje to, ¿e robi± coraz nowsze farby ale ¿adna do farbowanych wcze¶niej w³osów siê nie nadaje. Naprawdê ma³o kobiet chodzi w naturalnych
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 10:18   #1010
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

no niestety tak jest
ja juz tak dlugo czekam i nic mi farba z dlugosci nie schodzi jak cos to tylko z odrostow ;/
no i trudno bede musiala pujsc
tylko tez potem bede miala problem bo ciezko mi bedzie dobrac kolor wsrod farb drogeryjnych
bo nie wiem ile fryzjerka wziela by za same odrosty co miesiac

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

moje naturalne mi sie wogole nie podobaja
rozjasniacza sama w domu nie uzyje bo zle sie to moze skonczyc , a nie chce byc ruda jak marchewa xD
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 10:36   #1011
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ivoncia, je¿eli ten kolor Ci siê spodoba, to przecie¿ mo¿esz Matrixa kupiæ i sama sobie robiæ! Du¿o dziewczyn farbuje profeskami w domu.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 10:48   #1012
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

tylko ze jak sie zamawia te profesionalne to chyba w takich duzych butlach nie ?
i ja nie wiem jakie tam sie proporcje daje
kapletnie sie na tym nie znam
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 11:10   #1013
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
tylko ze jak sie zamawia te profesionalne to chyba w takich duzych butlach nie ?
i ja nie wiem jakie tam sie proporcje daje
kapletnie sie na tym nie znam
Na ka¿dej farbie powinno byc napisane ile ultleniacza, który kupujesz patrz±c na procenty, do br±zów zazwyczaj 6%. Nie musisz miec utleniacza tej samej firmy co farba i mo¿na je ju¿ kupiæ w ma³ych buteleczkach a nie tylko litrowych. Ja mia³am darowaæ sobie Joannê ale chyba zakupie jedn± profesjonaln± bo ma idealny odcieñ na farbowanie po dekoloryzacji, czyli ja¶niejsza od mojego planowanego bo tak trzeba. I po delkoloryzacji najlepiej wode 3% czyta³am bo farba lubi ciemniec bo dekolorku.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-09-01 o 11:11
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 11:19   #1014
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
tylko ze jak sie zamawia te profesionalne to chyba w takich duzych butlach nie ?
i ja nie wiem jakie tam sie proporcje daje
kapletnie sie na tym nie znam
Iwoncia, na tej aukcji masz komplet z Matrixa: farba + oksydant
http://allegro.pl/az-90-ml-matrix-so...780326556.html

Sposób u¿ycia tez jest opisany, cyt.: (...) Zmieszaæ równe czê¶ci SOCOLOR.beauty z odpowiednim utleniaczem w kremie Matrix Cream Developer (o poziomach stê¿enia 3%, 6%, 9% lub 12%), czyli 90ml kremu SOCOLOR.beauty i 90ml oxydantu.(...)

Je¿eli bêdziesz powtarzaæ tylko na odrostach, to my¶lê, ¿e jedna taka tubka wystarczy Ci na conajmniej 2, jak nie 3 farbowania (i wtedy mieszasz po równo, np 45ml kremu SOCOLOR.beauty i 45ml oxydantu)
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 11:34   #1015
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
tylko ze jak sie zamawia te profesionalne to chyba w takich duzych butlach nie ?
i ja nie wiem jakie tam sie proporcje daje
kapletnie sie na tym nie znam
NIE ! Normalnie w tubkach, tak jak drogeryjne, u fryzjera te¿ tak s±, w butlach maj± tylko utleniacze. Zobacz w internecie uradka.pl, albo w hurtowni fryzjerskiej, macie w mie¶cie?
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 11:39   #1016
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

wlasnie nie mamy ale dziekuje wam moje kochany za wszystko
jak kolor ladny bedzie to moze zamowie
doszlam do wniosku ze kolorki ktore maja w nazwie ,,kawe " ,,mokke" sa ladne
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 14:33   #1017
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Odk³ada³am kaskê i kupi³am dzi¶ dekoloryzator Prosalon Color Peel. Butelki s± gigantyczne jak na dekolor bo maj± ka¿da po 100g. Muszê znale¼æ tak¿e farbê ja¶niejsz± od chcianego efektu i mam dylemat. Narazie czeka mnie zmywanie farby i muszê wytrzymaæ chocia¿ z dwa tygodnie i bêdê robiæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 14:41   #1018
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ciekawe jak Ci wyjdzie jednak na rudo sie robisz?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:26   #1019
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
ciekawe jak Ci wyjdzie jednak na rudo sie robisz?
A jak! Raz w ¿yciu chce spróbowaæ rudego koloru a ten odcieñ Ashlee Simpson chodzi³ za mn± od kiedy ona go zrobi³a pierwszy raz w 2009r bodaj¿e. Ogólnie odcieñ, który chce to miedziany blond lub miedziano z³ocisty blond a ja muszê ja¶niejszy o ton. Czy jasny z³ocisto miedziany czy jako¶ tak. Chcia³am kupiæ sam± mied¼ Mariona ale mo¿e po dekoloryzacji zafundujê sobie jednak profesjonaln± farbê a nie sklepow±. Mam mêtlik w g³owie przez te odcienie. Bo w ulotce dekoloru ka¿± o ton ja¶niej i szukam teraz taniej farby w moim odcieniu. Chyba padnie na Milaton.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-01, 16:06   #1020
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

aha ja nigdy nie bede rudo bo nie wygladala bym dobrze w takim kolorze
jak zrobisz dekoloryzacje to koniecznie pokaz efekt ja tez wstawie
a znalazlam lepiej widoczne kolorki na palecie

chyba zdecyduje sie na 4M
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mocha,%20war%20netral%20warm[1].jpg (24,4 KB, 34 za³adowañ)
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.