Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 16 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.16 - Rozpakowywanie trwa 11 17,46%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.16 3 4,76%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.16 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 4 6,35%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.16 5 7,94%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.16 1 1,59%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.16 9 14,29%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.16 2 3,17%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.16 2 3,17%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, niecierpliwie czekamy na kolejne robaczki. 10 15,87%
Są już bliźniaczki i inne dzieciaczki, właśnie rodzą się kolejne robaczki. V-VI 2013 6 9,52%
Głosujący: 63. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 20:32   #991
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
ale teraz bolą mnie stopy, kręgosłup i coś kłuje pod żebrami
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
idę spać... mam jakieś obolałe żebra
Dobranoc
mnie tak bolą żebra, że masakra.. jakbym po jakimś wypadku zbite miała..
jak się prostuję i przeciągam to troszkę jakby pomaga.. ale i tak napierdziela
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:36   #992
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
ja bym chciała, żeby do końca było tak jak dziś - przyjemne słoneczko ale nie upalnie
ja tez! dzisiaj bylo idealnie moglam oddychac, nie lalo mi sie po tylku...a tz w ramach przeprosin postawil lody w macu i pozniej jeszcze sorbecik do domu, wiec dzien zaliczam do udanych, chociaz wcale nie zapowiadalo sie tak milo :P
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:36   #993
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam coś takiego w informacjach o moim szpitalu. Dobrze interpretuje, że poród zabiegowy to poród z nacięciem?

"Pobyt w oddziale trwa średnio 2 dni po porodzie drogami natury, 3 dni po porodzie zabiegowym, 3 po cesarskim cięciu. Na prośbę kobiety jest możliwy szybszy wypis ze szpitala."
źle zabiegowy to z użyciem np. kleszczy
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:38   #994
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Zostaje w szpitalu . Rozwarcie 0 maja cos mi dac n przyspieszenie . Doktor stwierdzila ze nie ma na co czekac ciaza donoszona a im dluzej tym wieksze szkody maly wazynkolk 3100 czyli loZysko juZ jest gorsze . Pozniej sie odezwe
ekstra trzymaj sie dzielnie i zeby porod byl w miare szybko, bo bez sensu tam lezec. maz z mlodym dadza rade w domu
ps. mowili cos o Twoich spuchnietych stopach?
czekamy na wiesci i kolejnego maluszka
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:47   #995
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
aa i co do mojego porodu, to trwał 7 godzin i 45 minut ( 1 faza) , ale od odejścia wód do narodzin Małego minęło 17 godzin i 45 minut, natomiast 2 faza czyli skurcze parte trwała tylko 30 minut

trochę się namęczyłam, ale warto było

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



hehe no chyba mam teraz jest czas na seriale <bo jestem daleko w tyle > , no a potem sobie zrobię spa
a potem karmienie- spanie- karmienie- spanie wiadomo
naście godzin..
optymistycznie o ty mówisz

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
mnie jeszcze jedna osoba zapyta kiedy rodzę, jak się czuję albo jak się czuje Nikodem to szlag mnie trafi
no nie? nabardziej chcemy urodzic a chyba najpozniej nam sie to uda

no coz,u mni objawow nadal brak,mala tylko spokojniusio..i tyle
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:50   #996
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ja tez! dzisiaj bylo idealnie moglam oddychac, nie lalo mi sie po tylku...a tz w ramach przeprosin postawil lody w macu i pozniej jeszcze sorbecik do domu, wiec dzien zaliczam do udanych, chociaz wcale nie zapowiadalo sie tak milo :P
lody w macu
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:50   #997
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
macie normalne czucie na brzuchu?? zaczął mnie swędzieć a jak się podrapałam to tak jakby zdrętwiały był,
Mam ta samo, jak dotykam skory na brzuchu to tak jakbym nie czula tego. Wydaje mi sie,ze to przez to,ze jest taka naprezona i cieniutka. A pod nia tylko dzieciatko....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 20:54   #998
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
źle zabiegowy to z użyciem np. kleszczy
dzięki za odpowiedź . Codziennie dowiaduję się czegoś nowego
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:57   #999
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
naście godzin..
optymistycznie o ty mówisz


no nie? nabardziej chcemy urodzic a chyba najpozniej nam sie to uda

no coz,u mni objawow nadal brak,mala tylko spokojniusio..i tyle
5% porodów jest w teminie, część jest przed a część po, póki co wszystkie są przed terminem, któreś z nas w takim razie muszą urodzić po

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Mam ta samo, jak dotykam skory na brzuchu to tak jakbym nie czula tego. Wydaje mi sie,ze to przez to,ze jest taka naprezona i cieniutka. A pod nia tylko dzieciatko....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jeszcze tkanaka tłuszczowa, mięśnie brzucha i macica
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:57   #1000
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
5% porodów jest w teminie, część jest przed a część po, póki co wszystkie są przed terminem, któreś z nas w takim razie muszą urodzić po
ważne by zdrowe były
choć z punktualnością od początku klapa po mamusi
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 20:57   #1001
barwineczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

ide spaciulki. dobranoc
barwineczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 21:00   #1002
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
ważne by zdrowe były
choć z punktualnością od początku klapa po mamusi
eee jeszcze ma tydzień
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:00   #1003
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
to ja właśnie na odwrót słyszałam, że lionmag na odparzenia, a sudokrem na co dzień ogólnie należy używać kremu pielegnacyjnego
bo linomagi sa dwa jeden z cynkiem (tak jak sudokrem) i drugi a+e pielegnacyjny http://www.linomag.pl/kategoria/15

na codzien lepiej unikac tlenku cynku, a nim dzialac jak juz cos sie zacznie dziac.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:04   #1004
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
eee jeszcze ma tydzień
kulturalnie jest byc troche przed czasem
marudze,wiem,ale to przestaje byc zabawne
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:05   #1005
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

co do buteleczek- planuje na początek jedną małą z aventu tak w razie w

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Zostaje w szpitalu . Rozwarcie 0 maja cos mi dac n przyspieszenie . Doktor stwierdzila ze nie ma na co czekac ciaza donoszona a im dluzej tym wieksze szkody maly wazynkolk 3100 czyli loZysko juZ jest gorsze . Pozniej sie odezwe
O kurcze to jutro już może przeczytam, że jesteś z maluszkiem
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
kuzwa. ciśnienie 150 na 100 przy całym dniu lezenia. rano miałam 120 na 70. to nie jest normalne :/ nie puszcza mnie prży takim ciśnieniu do domu a nic innego też nie zrobią :/ chyba że leki jakieś ale przy takiej wysokiej ciąży nic nie dają a jedynie rozwiązują :/ zobaczymy co powiedzą na obchodzie. trzęsą mi się ręce i nie wiem czy of tego leku na skurcze choć pewnie tak czy że stresu


as trzymam kciuki by ktg było w normie albo żebyście wyszły już razem całe i zdrowe
choinka a myślałam, że się unormowało Trzymam w dalszym ciągu za was kciuki
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ani mi sie sni! Opcja tego tygodnia mi za to bardzo odpowiada!

Mam info of Happy! Zaraz Wam wkleje!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Happy cz. 1: "Moja Muszelka wazyla przy porodzie 2385g, 5o cm dluga, dostala 10 u Apgara. Wczoraj ubyla na wadze 1oog, dzis nie wyszlismy ze wzgledu na te wage, chca jeszcze zobaczyc jutro. Ma kruczoczarne bardzo dlugie wloski laktacja jakas jest, na pewno szalu nie ma, ale to przeciez 3doba, mam nadzieje, ze sie rozbuja jutro, pojutrze, karmienie jest bardzo dla mnie bolesne, niemniej jednak walcze i teraz przystawiam ja co dwie godziny. Musze ja wybudzac. Z kazdym dniem kocham ja bardziej i wszystko co z nia zwiazane. Jak tam sytuacja na forum? Pozdrawiam wszystkich "

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Happy cz2(mini relacja):
"Wody odeszly mi w piatek o 18:30, pojechalam do szpitala i cala noc nic sie nie dzialo. Co 10 min jakis mini skurcz prawie bezbolesny, ale nie moglam spac, bo juz bylam w sali porodowej. Proponowali oxy, bo mialam rozwarcie 1cm, ale nie chcialam. Zdecydowalam sie na nia rano. Podali o 10:15, kwadrans pozniej mialam skurcze i polozna byla w szoku, bo w te pedy musiala zwiezc aparature i lekarke. A 30 min pozniej przy szesciu partych wyszla glowka. Moj porod trwal 45 minut i zycze kazdej takiego rozwiazania. Mialam naciete krocze i zszycie boli okrutnie, a potem nie moglam chodzic i siadac bez bolu. Ale ladnie sie goi. Kciuki za Aas! "

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kurcze happy super, że miałaś w miarę szybki poród. I masz już dzidziulkę przy sobie. Malutka jest
Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
A widział ktoś nune albo niunke dzisiaj??
jestem jestem Dziękuję, że pytasz
Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Zel zaaplikowany skurcze bolesnee

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile koszul zabieracie do szpitala?
ja 4. Jedną na poród i 3 na pobyt.
Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Hej, hej

banka- ja też 3mam kciuki

dzisiaj miałam trochę zalatany dzień- najpierw wizyta pediatry, potem na krótko przyszła moja mama, potem karmienie, zostawiłam Małego z tatusiem, a sama poszłam na zakupy <rossman, biedra, pepco wyszalałam się > , odwołałam wizytę 6 maja u gina i załatwiłam zaświadczenie do becikowego, potem domek- karmienie, lekkie sprzątanie, przygotowanie obiadku,
a potem pierwsza kąpiel maluszka- było cudownie
i o 20 Wojtuś poszedł spać

aha i odpadł nam dzisiaj pępuszek

jutro musimy jechać do Torunia na wizytę w poradni patologii noworodka

a 2 maja mamy wizytę położnej
za pępuszek
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
rodzinny dal skierowanie do chirurga. w jednej przychodni powiedzieli, ze powinnam jechac do szpitala onkolog. w koncu pojechalam do mojej ulubionej endokrynolog. zrobila usg, wymacala i jak dla niej to zapchane pory potowe. wypisala mi skierowanie do chirurga zeby obejrzal (jutro wizyta!), ale to na pewno nie od tarczycy i na pewno nie wezly chlonne
panikara jestem...wiem! ale juz mam tego dosc. naprawde chcialabym miec ciazowe dolegliwosci, a nie wszystko inne
kochana dobrze robisz. Z twoją tarczycą nie ma żartów


NADROBIONE
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:07   #1006
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
kulturalnie jest byc troche przed czasem
marudze,wiem,ale to przestaje byc zabawne
ja tam nie lubię jak mi goście za szybko przyjdą
przyjdzie czas i na Zuzkę


dobranoc
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:09   #1007
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
jeszcze tkanaka tłuszczowa, mięśnie brzucha i macica
No tak,ale u mnie to wszystko musi byc mega rozciagniete i cieniutkie (przynajmniej w okolicy pepka) bo jak dotkne to tylko czuje twarde cialko dziecka. Lekarka jak mnie dzis badala to mowi, "o matko u Pani to sama skora i dziecko"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:12   #1008
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Odp: Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Happy cz. 1: "Moja Muszelka wazyla przy porodzie 2385g, 5o cm dluga, dostala 10 u Apgara. Wczoraj ubyla na wadze 1oog, dzis nie wyszlismy ze wzgledu na te wage, chca jeszcze zobaczyc jutro. Ma kruczoczarne bardzo dlugie wloski laktacja jakas jest, na pewno szalu nie ma, ale to przeciez 3doba, mam nadzieje, ze sie rozbuja jutro, pojutrze, karmienie jest bardzo dla mnie bolesne, niemniej jednak walcze i teraz przystawiam ja co dwie godziny. Musze ja wybudzac. Z kazdym dniem kocham ja bardziej i wszystko co z nia zwiazane. Jak tam sytuacja na forum? Pozdrawiam wszystkich "
kruszynka malutka i te wloski! jejuuu, czekam na fotke.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:12   #1009
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile koszul zabieracie do szpitala?
2, tż dowiezie w razie czego

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Zel zaaplikowany skurcze bolesnee



Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Hej, hej

banka- ja też 3mam kciuki

dzisiaj miałam trochę zalatany dzień- najpierw wizyta pediatry, potem na krótko przyszła moja mama, potem karmienie, zostawiłam Małego z tatusiem, a sama poszłam na zakupy <rossman, biedra, pepco wyszalałam się > , odwołałam wizytę 6 maja u gina i załatwiłam zaświadczenie do becikowego, potem domek- karmienie, lekkie sprzątanie, przygotowanie obiadku,
a potem pierwsza kąpiel maluszka- było cudownie
i o 20 Wojtuś poszedł spać

aha i odpadł nam dzisiaj pępuszek

jutro musimy jechać do Torunia na wizytę w poradni patologii noworodka

a 2 maja mamy wizytę położnej
za pępuszek
Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 21:16   #1010
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Happy cz2(mini relacja):
"Wody odeszly mi w piatek o 18:30, pojechalam do szpitala i cala noc nic sie nie dzialo. Co 10 min jakis mini skurcz prawie bezbolesny, ale nie moglam spac, bo juz bylam w sali porodowej. Proponowali oxy, bo mialam rozwarcie 1cm, ale nie chcialam. Zdecydowalam sie na nia rano. Podali o 10:15, kwadrans pozniej mialam skurcze i polozna byla w szoku, bo w te pedy musiala zwiezc aparature i lekarke. A 30 min pozniej przy szesciu partych wyszla glowka. Moj porod trwal 45 minut i zycze kazdej takiego rozwiazania. Mialam naciete krocze i zszycie boli okrutnie, a potem nie moglam chodzic i siadac bez bolu. Ale ladnie sie goi. Kciuki za Aas! "
ekspresowy porod zazdroszcze. oby kazdej z nas tak gladko poszlo

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
jakoś nie widziałam ładnych czapeczek w lumpkach jutro pochodzę po mieście i jak nie znajdę w sensownej cenie niczego to na all kliknę jakieś takie tanie
my mamy wiekszosc czapeczek, kapelusikow, chustek itd. z lumpka za smieszne pieniadze, a jest ich tam tyle, ze bralam hurtem, bo nie moglam sie zdecydowac i wszystkie ladne kolorystycznie bede mogla poszalec, hehe.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:17   #1011
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
kulturalnie jest byc troche przed czasem
marudze,wiem,ale to przestaje byc zabawne
Podobno na baby się zawsze czeka
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:20   #1012
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile koszul zabieracie do szpitala?
ja biorę 3, łącznie z tą do porodu, w razie czego mi małżu upierze i przywiezie.
Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Hej, hej

banka- ja też 3mam kciuki

dzisiaj miałam trochę zalatany dzień- najpierw wizyta pediatry, potem na krótko przyszła moja mama, potem karmienie, zostawiłam Małego z tatusiem, a sama poszłam na zakupy <rossman, biedra, pepco wyszalałam się > , odwołałam wizytę 6 maja u gina i załatwiłam zaświadczenie do becikowego, potem domek- karmienie, lekkie sprzątanie, przygotowanie obiadku,
a potem pierwsza kąpiel maluszka- było cudownie
i o 20 Wojtuś poszedł spać

aha i odpadł nam dzisiaj pępuszek

jutro musimy jechać do Torunia na wizytę w poradni patologii noworodka

a 2 maja mamy wizytę położnej
ale suuper. ja już też nie mogę się tego doczekać, uwielbiam zajmować się takim dzidziulkiem malutkim , to naprawdę sama przyjemność.

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
to tak naprawdę 8,5h trwał poród, czyli nie za krótko i nie za długo. Słyszałam, że zbyt krótkie porody są tak samo męczące co te bardzo długie
no to zależy chyba od stopnia bólu, jego odczuwania przez kobietę itd. Ja jakbym miała takie bóle jak miałam z Blanką przez 8 godzin to bym już chyba w grobie leżała

LONELY, piszesz o żeberkach, a ja po 2 ciążach nawet nie wiem, co to kopnięcie w żebra, serio. Oba dziecka leżą/leżał mi niziutko i nawet się w te tereny nie zapuściły. Ale jak widać, każdy ma swoje dolegliwości, ty cieprisz biedaku z powodu tych żeber, ja za to mam bóle w szyjce/pipce. urodzić i zapomnieć

POTWIERDZAM: linomag biały z cynkiem/sudocrem na odparzoną pupę, na co dzień natłuszczający linomag z różową nakrętką ja na razie tylko linomagi zakupiłam i pewnie na tym poprzestanę.


BANKA, masakra, ty rodzisz kobieto!!!

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

kurcze, happy, zazdraszczam porodu, normalnie szok, to się zdarza chyba jednej na tysiąc... szczęściara z ciebie.
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:23   #1013
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

A u nas rozpoczęły się przygotowania na przyjście Julci
Powyciągałyśmy ciuszki, co podostawałam i mama pierze i je poprasuje, żebym na razie się oszczędzała.

Kurcze, mam cudowną mamę... Taką pomocną. Dość, że robi po 9 godzin z bliźniaczkami to jeszcze wszystko koło domu i nam pomaga....
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:25   #1014
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a czym smarować pupę? bo wszędzie czytam, żeby smarować przy każdej zmianie pieluszki.. ale czym..
my po każdej kupie i zazwyczaj po zmianie zasikanej pieluchy smarujemy ziajką pośladkową
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...parzeniom.html

a jakby się pojawiły problemy to mamy Bepanthen i próbkę Sudocremu (dostaniecie w szpitalu w którymś z dwóch pudełek z gratisami, nie ma sensu kupować bo może się nigdy nie przydać )

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość

hehe no chyba mam teraz jest czas na seriale <bo jestem daleko w tyle > , no a potem sobie zrobię spa
a potem karmienie- spanie- karmienie- spanie wiadomo
zazdroszczę, chcesz Przemka na noc?
ja jak z nim nie siedzę to albo sprzątam albo śpię
dziś mama ma wstawać do niego ale już mówiła że i tak mnie nad ranem obudzi bo nie wyrobi i że jest w szoku bo jak byłam na rynku to on w ogóle nie spał calutki czas. ciekawa jestem czy mu się to zmieni.
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:26   #1015
_pola
Rozeznanie
 
Avatar _pola
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 974
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
macie normalne czucie na brzuchu?? zaczął mnie swędzieć a jak się podrapałam to tak jakby zdrętwiały był,
Mam tak już od dawna. Wydaje mi się, że Mała po prostu się tak mocno wypycha i stąd to uczucie.

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
rodzinny dal skierowanie do chirurga. w jednej przychodni powiedzieli, ze powinnam jechac do szpitala onkolog. w koncu pojechalam do mojej ulubionej endokrynolog. zrobila usg, wymacala i jak dla niej to zapchane pory potowe. wypisala mi skierowanie do chirurga zeby obejrzal (jutro wizyta!), ale to na pewno nie od tarczycy i na pewno nie wezly chlonne
panikara jestem...wiem! ale juz mam tego dosc. naprawde chcialabym miec ciazowe dolegliwosci, a nie wszystko inne
Diabli nie jesteś panikara! Bardzo dobrze, że to sprawdziłaś - będziesz spokojniejsza, że to tylko te pory potowe

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile koszul zabieracie do szpitala?
Ja mam 3 do karmienia i 1 do porodu na ramiączkach
__________________
Elenka
22 maj 2013

Franek
5 sierpień 2014

I wyciągnęło do mnie malutką rączkę,
I siłę mi dało niespotykaną,
I miłość największą,
bezinteresowną...
Dziecko moje

23 maj 2012 11tc
_pola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:42   #1016
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
dzisiaj miałam trochę zalatany dzień- najpierw wizyta pediatry, potem na krótko przyszła moja mama, potem karmienie, zostawiłam Małego z tatusiem, a sama poszłam na zakupy <rossman, biedra, pepco wyszalałam się > , odwołałam wizytę 6 maja u gina i załatwiłam zaświadczenie do becikowego, potem domek- karmienie, lekkie sprzątanie, przygotowanie obiadku,
a potem pierwsza kąpiel maluszka- było cudownie
i o 20 Wojtuś poszedł spać

aha i odpadł nam dzisiaj pępuszek
ale fajnie czyta sie Twoje posty same pozytywy, nie ma miejsca na narzekanie ciekawe czy mnie tez mloda az tak naladuje baterie

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
Diabli


Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Lepiej dmuchać na zimne. Lepiej pójść i się upewnić, że wszystko OK niż niepotrzebnie denerwować.
dokladnie tak. chociaz to dziwne, bo pozniej sama sie na siebie wsciekam, ze niepotrzebnie panikuje...

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
A u nas rozpoczęły się przygotowania na przyjście Julci
Powyciągałyśmy ciuszki, co podostawałam i mama pierze i je poprasuje, żebym na razie się oszczędzała.

Kurcze, mam cudowną mamę... Taką pomocną. Dość, że robi po 9 godzin z bliźniaczkami to jeszcze wszystko koło domu i nam pomaga....
mamuski sa kochane moja tez wyprala mi wszystkie ciuszki, wyprasowala...przeprowadz ilam sie wlasciwie na gotowe. okna umyte... my tez tak bedziemy dbac o nasze laski
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:45   #1017
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość

LONELY, piszesz o żeberkach, a ja po 2 ciążach nawet nie wiem, co to kopnięcie w żebra, serio. Oba dziecka leżą/leżał mi niziutko i nawet się w te tereny nie zapuściły. Ale jak widać, każdy ma swoje dolegliwości, ty cieprisz biedaku z powodu tych żeber, ja za to mam bóle w szyjce/pipce. urodzić i zapomnieć
.
szyjka mnie też kuje. Ale ogólnie nie mogę narzekać... naprawdę ciążę znoszę bezproblemowo.. a to, że mnie żebra pobolą, kręgosłup, biodra, stopy... to mały pikuś. współczuję wszystkim dziewczynom które się tu męczą z różnymi dolegliwościami..
Najbiedniejsza to jest nasza Aaś, ale możliwe że już wszystko zostało jej wynagrodzone i cieszy się podwójnym szczęściem
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:46   #1018
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
No tak,ale u mnie to wszystko musi byc mega rozciagniete i cieniutkie (przynajmniej w okolicy pepka) bo jak dotkne to tylko czuje twarde cialko dziecka. Lekarka jak mnie dzis badala to mowi, "o matko u Pani to sama skora i dziecko"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też czuję bardzo wyraźnie małego

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
LONELY, piszesz o żeberkach, a ja po 2 ciążach nawet nie wiem, co to kopnięcie w żebra, serio. Oba dziecka leżą/leżał mi niziutko i nawet się w te tereny nie zapuściły. Ale jak widać, każdy ma swoje dolegliwości, ty cieprisz biedaku z powodu tych żeber, ja za to mam bóle w szyjce/pipce. urodzić i zapomnieć
no a moje dziecko siedzi wysoko jak to gin mówi ale też żebra omija... jakoś się tam inaczej pozwijał
Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
a jakby się pojawiły problemy to mamy Bepanthen i próbkę Sudocremu (dostaniecie w szpitalu w którymś z dwóch pudełek z gratisami, nie ma sensu kupować bo może się nigdy nie przydać )
ja tych próbek mam z 5


nasunęło mi się pytanie... ciekawe dlaczego nacięli Happy, czy naprawę była konieczność przy takiej kruszynce
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:48   #1019
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez _pola Pokaż wiadomość
Diabli nie jesteś panikara! Bardzo dobrze, że to sprawdziłaś - będziesz spokojniejsza, że to tylko te pory potowe
dzieki Polka

narobilam, wiec moge isc spac...zauwazylyscie o jakich ladnych porach ja ostatnio laduje w lozku? nie ma gaszenia swiatla na forum i gadania sama do siebie w srodku nocy, hehe. sluza mi te ostatnie tygodnie dobranocka!
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:23   #1020
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15

Cytat:
Napisane przez _pola Pokaż wiadomość
Ja chcę taki poród
Happy ale Ci cudnie, że już tulisz Helenkę



Kurde ten flak stresuje mnie bardziej niż rozstępy
To chyba o to chodzi??? http://www.pella.pl/Forum/Zdrowa-i-a...-porodzie.html
chyba niepotrzebnie panikę wywołałam.. aż tak źle z tym nie będzie, bardziej wrzuciłam informacyjnie zeby uwazac i ze po porodzie taki flaczek wystąpi i trzeba będzie zastosować odpowiednie cwiczenia..


A Mysia - babka która prowadzi zajęcia mówiła ze w 1 i 2 ciazy tez jej się zrobiło, a w 3 już nie... wiec to ze cwiczyłas nie ma az takiego wpływu tylko bardziej zeby w ciązy uwazać jak się zrobi i nie forsować by się mocniej nie rozchodziło..


Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile koszul zabieracie do szpitala?
ja biorę dwie z rozcięciem plus mam 2 na poród wrzucone do torby bo się nie mogę zdecydować w której chce rodzić

Cytat:
Napisane przez barwineczek Pokaż wiadomość
mnie jeszcze jedna osoba zapyta kiedy rodzę, jak się czuję albo jak się czuje Nikodem to szlag mnie trafi
no nie dziwie się.. mam nadzieje ze do mnie tak nie będą dzwonic bo ich utłukę@@
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.