Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 19:48   #991
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

ciekawi mnie bardzo ten jutrzejszy artykuł

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Dla mnie mega dziwne jest że nie ma dostępu do bilingów Iwony. W jaki sposób można to załatwić? czy adwokat wnioskował już o dostęp do dotychczasowych informacji?
myślę że dostęp do bilingów mógł zostać ograniczony przez policję - DLA DOBRA ŚLEDZTWA - i jeśli uda sie rodzinie je zobaczyć to tylko dzięki sprawnemu adwokatowi

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2010-09-23 o 19:51
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:49   #992
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
GW nie czytam TVN nie oglądam ...
...na PO nie głosuję.
Taki banner był
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:51   #993
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Witam - jestem dosłownie na chwileczkę - choroba mnie złożyła więc hops zaraz do łóżeczka. Jutro ukaże się obszerny artykuł w GW - wszystko będzie tam opisane , również o was - Zapraszam do Lektury porannej i Dobranoc
Będę prosiła o wysokiej jakości skan,
od kogokolwiek, albo tutaj albo gdzieś indziej, by każdy kto nie kupi gazety (w tym ja) mógł to przeczytać

Danke!
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:53   #994
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Na forum gp powstaje list pytań do Rutkowskiego. Rychu z Lublina ma się z nim kontaktować i je zadać.Wśród pytań jest m.in.pytanie o znajomych z imprezy- czy ich udział w sprawie jest wciąż brany pod uwagę, czy wykluczony całkowicie.

Mam nadzieję,że wreszcie doczekamy się oficjalnej informacji w tej sprawie.

Rozumiem,że siłą rzeczy sa powiązani ze sprawą i nie da się uniknąć ich tematu zupełnie,ale może jednak nie ograniczać się tylko do nich?
W końcu są również inne opcje.

Mógł to być ktoś przypadkowy, a może znajomy, ale spotkany przypadkiem? A kto mógłby się tam znaleźć przypadkiem? Ktoś kto mieszka w pobliżu?

Może pomysleć co może zrobić rodzina. Dla mnie mega dziwne jest że nie ma dostępu do bilingów Iwony. W jaki sposób można to załatwić? czy adwokat wnioskował już o dostęp do dotychczasowych informacji?

mam tylko pytanko.... czy to czy sa brani znajomi pod uwage to czy przez rutkowskiego czy policje? bo z tego co wiem rutkowski nie jest rzecznikiem prasowym ani policji ani prokuratury. to niebyl przytyk tylko to wazne aby nie bylo pytan potem na forum.peace
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 19:53   #995
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
...na PO nie głosuję.
Taki banner był
nie chodzi o PO poprostu syf i tyle prywaciarze. ze wszystkiego robią halo zeby ludzie kupowali gazety hehe
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:02   #996
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
mam tylko pytanko.... czy to czy sa brani znajomi pod uwage to czy przez rutkowskiego czy policje? bo z tego co wiem rutkowski nie jest rzecznikiem prasowym ani policji ani prokuratury. to niebyl przytyk tylko to wazne aby nie bylo pytan potem na forum.peace
Nie,no pytanie jest do Rutkowskiego,więc będzie to jego odpowiedź,chyba że wspomni coś o policji.
Na początek i to będzie dobre,jakuzyskamy odpowiedź na to pytanie to będzie można myśleć dalej od kogo jeszcze ją uzyskać i w jaki sposób.

Pytanie o znajomych jest takie:
"Panie Detektywie, proszę nam jeszcze raz powiedzieć jak wygląda Pańska współpraca z osobami, które bawiły się razem z Iwoną w klubie feralnego wieczora. Czy pomogły one i czy stale pomagają Panu w prowadzeniu dochodzenia? Czy ich udział w zaginięciu jest całkowicie wykluczony, czy też jednak brany pod uwagę?"
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:04   #997
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

No jednak na pisze bo rozbawiło mnie do łez pytanie (od razu przepraszam za nie dokładny cytat):czy mogę pisać tutaj na forum i czy moja obecnośc nie przeszkadza.
No ludzie no takie pytania no szok

Klaustrofobia(mam nadzieję,że dobrze kojarzę) dobrze napisąła zaraz będzie sondaż albi najlepiej kasting zróbmy kto ma sie wypowiadac a kto nie
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 20:05   #998
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
nie chodzi o PO poprostu syf i tyle prywaciarze. ze wszystkiego robią halo zeby ludzie kupowali gazety hehe
eee, będzie też w necie na pewno i to za free.
Pod tym względem akurat gazeta jest ok,bo możesz w necie przeczytać to samo zadarmo
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:06   #999
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
eee, będzie też w necie na pewno i to za free.
Pod tym względem akurat gazeta jest ok,bo możesz w necie przeczytać to samo zadarmo

To mnie ogromnie cieszy bo nie mam dostępu do takich gazet tak "na żywo"
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:06   #1000
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Nie,no pytanie jest do Rutkowskiego,więc będzie to jego odpowiedź,chyba że wspomni coś o policji.
Na początek i to będzie dobre,jakuzyskamy odpowiedź na to pytanie to będzie można myśleć dalej od kogo jeszcze ją uzyskać i w jaki sposób.

Pytanie o znajomych jest takie:
"Panie Detektywie, proszę nam jeszcze raz powiedzieć jak wygląda Pańska współpraca z osobami, które bawiły się razem z Iwoną w klubie feralnego wieczora. Czy pomogły one i czy stale pomagają Panu w prowadzeniu dochodzenia? Czy ich udział w zaginięciu jest całkowicie wykluczony, czy też jednak brany pod uwagę?"


a to rozumiem tylko ja mam ciagle przed oczami jak oglosil ze trojka osob ktorych mijala iwona to potencjalni podejrzani i ze jeden sie patrzy ewidentnie na iwone no i co? swiadkowie sie ci zglosili. spoko zobaczymy jak odpowie jakos sie do tego odniose
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:09   #1001
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Pytanie o znajomych jest takie:
"Panie Detektywie, proszę nam jeszcze raz powiedzieć jak wygląda Pańska współpraca z osobami, które bawiły się razem z Iwoną w klubie feralnego wieczora. Czy pomogły one i czy stale pomagają Panu w prowadzeniu dochodzenia? Czy ich udział w zaginięciu jest całkowicie wykluczony, czy też jednak brany pod uwagę?"
a Rutkowski odpowie:
"osoby które spędziły z Iwoną wieczór współpracują zarówno ze mną jak i z policją, uzyskaliśmy od nich wiele cennych informacji ,które nadal analizujemy, jako ostatni znani świadkowi którzy widzieli Iwonę będą nadal przesłuchiwani"
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 20:09   #1002
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

robson - mam pytanie do Ciebie.

Podejrzewasz znajomych - co by cie przekonało że są niewinni?

Może idźmy tym tropem - okaże się co jeszcze można sprawdzić.

Oczywiście takie realne rzeczy - nie np. znalezienie Iwony,bo z tym może być kłopot niestety.

Ale co? Nagranie z monitoringu sprzed domu? To by chyba było najlepsze -widać by było o której Adria wchodzi do domu i której następnie wychodzi.
Przekonałoby Cię to?
Jeśli tak to trzeba pomyśleć jak się dowiedzieć czy ten monitoring w ogóle jest zabezpieczony, czy działał w tamtą noc.
Tego to już chyba adwokat powinien się dowiedzieć, w końcu nie jest to żadna tajemnica śledztwa, tylko stwierdzenie prostego faktu.

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-23 o 20:13
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:10   #1003
Gaaliyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 77
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

dobranocka
nie było mnie przeszło tydzień ...
Muszę Wasze wypocinki ogarnąć :conf used: nie mam pojęcia, jak to zrobić?!
I koniecznie jutro GW
idę czytać, żeby być doinformowaną
Poniekąd znam mecenasa Nowosielskiego, bardzo społeczny człowiek. super, że mama Iwony może liczyć na jego pomoc!
__________________
SZUKAMY IWONY WIECZOREK

Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać

Edytowane przez Gaaliyah
Czas edycji: 2010-09-23 o 20:11
Gaaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:11   #1004
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
a Rutkowski odpowie:
"osoby które spędziły z Iwoną wieczór współpracują zarówno ze mną jak i z policją, uzyskaliśmy od nich wiele cennych informacji ,które nadal analizujemy, jako ostatni znani świadkowi którzy widzieli Iwonę będą nadal przesłuchiwani"
No ja jestem ciekawa jego wypowiedzi, dlatego że w lipcu wypowiadał się kategorycznie, że to był fałszywy tropi policja straciła tylko czas.
Jestem ciekawa co powie teraz, po 2 miesiącach.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:11   #1005
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Ja rozumiem te wszytskie "dla dobra sledztwa" itd ale juz na parwde mogli by cos do opinii publicznej podac b to jest troszkę już przesada-ja się juz denerwuje a co dopiero biedna Pani Iwona-masakra jakaś
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:12   #1006
Kontatto Estremo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 152
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Kimikika mi zapoda linka z neta jak cosik
Kontatto Estremo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:14   #1007
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

No to juz ze zdenerwowania przebieram nóżkami czekając na odp od Pana Rutkowskiego bo tak jak cały czas pisałam jakos Mu ufam i nie chciałabym sie zawieść....
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:17   #1008
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem te wszytskie "dla dobra sledztwa" itd ale juz na parwde mogli by cos do opinii publicznej podac b to jest troszkę już przesada-ja się juz denerwuje a co dopiero biedna Pani Iwona-masakra jakaś
Moze nie bardzo mają co przekazać opini publicznej ... dopóki sie zasłaniają śledztwem nie mamy pojęcia o ich niewiedzy. Obym się myliła...
Dla mnie wystarczy to, że dopiero jak sie włączył Rutek znaleźli ja na monitoringach - pytam po jaką cholere to montują jak i tak z tego nie korzystają
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:18   #1009
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
robson - mam pytanie do Ciebie.

Podejrzewasz znajomych - co by cie przekonało że są niewinni?

Może idźmy tym tropem - okaże się co jeszcze można sprawdzić.

Oczywiście takie realne rzeczy - nie np. znalezienie Iwony,bo z tym może być kłopot niestety.

Ale co? Nagranie z monitoringu sprzed domu? To by chyba było najlepsze -widać by było o której Adria wchodzi do domu i której następnie wychodzi.
Przekonałoby Cię to?
Jeśli tak to trzeba pomyśleć jak się dowiedzieć czy ten monitoring w ogóle jest zabezpieczony, czy działał w tamtą noc.
Tego to już chyba adwokat powinien się dowiedzieć, w końcu nie jest to żadna tajemnica śledztwa, tylko stwierdzenie prostego faktu.

brak sladow DNA jesli cos tragicznego sie stalo to zero sladow DNA na ciele iwony wiazacych zaginiecie iwony ze znajomymi

potwierdzone alibii znajomych przez osoby trzecie badz monitoring ze nie mogli byc w danym czasie badz miejscu

brak motywu z ich strony

pelna wspolpraca z organami sledczymi

brak zwiazku znajomych z osobami uprowadzajacymi iwone jesli to byly inne osoby.

nadmieniam ze znalazbym tego wiecej ale podalem przyklady ktore razem musialyby wykluczyc ich udzial
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 20:19   #1010
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Moze nie bardzo mają co przekazać opini publicznej ... dopóki sie zasłaniają śledztwem nie mamy pojęcia o ich niewiedzy. Obym się myliła...
Dla mnie wystarczy to, że dopiero jak sie włączył Rutek znaleźli ja na monitoringach - pytam po jaką cholere to montują jak i tak z tego nie korzystają

Dokłądnie dla mnie to jest jakas kpina tak samo ja z zabezpieczeniem Iwony komputera i z przeszukaniem terenu na którym ostatni raz Ja monitoring zarejestrował to jest po prostu.....brak słów
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:20   #1011
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

hmm trudno zeby nie bylo dna na Iwonie skoro to byla dyskoteka i tanczyc ze soba mogli? a do tego pawel podobno zatrzymywac probowal iwone :P
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:23   #1012
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
hmm trudno zeby nie bylo dna na Iwonie skoro to byla dyskoteka i tanczyc ze soba mogli? a do tego pawel podobno zatrzymywac probowal iwone :P

tak? DNA to nie tylko krew i slina to rowniez nasienie i wiele wiele innyc. skora iwony pod paznokciami innych itd itp
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:27   #1013
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Echhhh to już tyle trwa,że szok takie czekanie to normalnie doprowadza do szału...
W któryms z poprzednich watków pisałam,że chciałabym by sie okazało,że coś Jej chwilowo odbiło i,że uciekła czy cos takiego i na dniach zapuka do swojego domu i przeprosi wszytskich za zamieszanie jakie zrobiła...ale wróci cała i zdrowa i oczywiście mama Jej za taki żat wystrzela po tyłku ale z radości aw sercu,że wszystko sie bardzo dobzre skończyło
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:28   #1014
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

krew ofiary i narzedzie zbrodni ze sladami DNA sprawcy to dowod.wiecie co to zadanie dla policji i ja niechce z tym dywagowac bo tomoni wiedza co z czym polaczyc aby sprawca byl w pierdlu. ja analizuje sobie i stawiam hipotezy i czekam jaki bedzie final bo gleboko wierze ze bedzie cala i zdrowa iwona
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:31   #1015
Fammefe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: z...krainy marzeń:)
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

...i ..mam nadzieje że Iwonka sie znajdzie żywa----Jesteście Wielcy
__________________
W zyciu jak w tańcu każdy krok ma znaczeniehttp://www.youtube.com/watch?v=rFe60ijxND0
Fammefe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:37   #1016
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
brak sladow DNA jesli cos tragicznego sie stalo to zero sladow DNA na ciele iwony wiazacych zaginiecie iwony ze znajomymi

potwierdzone alibii znajomych przez osoby trzecie badz monitoring ze nie mogli byc w danym czasie badz miejscu

brak motywu z ich strony

pelna wspolpraca z organami sledczymi

brak zwiazku znajomych z osobami uprowadzajacymi iwone jesli to byly inne osoby.

nadmieniam ze znalazbym tego wiecej ale podalem przyklady ktore razem musialyby wykluczyc ich udzial
DNA to nie dowód - w końcu się dotykali, zawsze jakiś ślad zostanie. Poza tym ciała Iwony nie ma, więc nie ma jak tego sprawdzic.

Tak samo nie ma osób, które Iwonę uprowadziły, więc tymbardziej nie można wykazać braku powiązań.

Dlatego chodziło mi o rzeczy,które przekonają Cie teraz - co można sprawdzić, abyś uznał że są niewinni.

Sprawa Iwony może niestety ciągnąć się jeszcze wiele lat, a skoro nie można ustalić sprawcy to może wykluczmy na początek pewnych podejrzanych.

Co cie przekona?

Nie jesteś stroną w sprawie, więc oczywiście nie uzyskasz pełnych danych - ale czy przekona Cię wypowiedź policji,stwierdzająca że mają pewne, sprawdzone alibi?

Bo,bez obrazy, ale mam wrażenie że uparłes się na tych znajomych i chciałbyś aby to byli oni, wtedy wyszłoby że masz rację.

Ale chyba wiesz, że nie o to w tym chodzi. Jeżeli są niewinni,to skupianie na nich uwagi jest szkodiwe, bo w ten sposób prawdziwy sprawca,który równiez moż być na wyciągnięcie ręki,umyka.

Pomyśl proszę i napisz realne rzeczy,które Cię przekonają.

Może będzie można w jakiś sposób te rzeczy sprawdzić.

Monitoring na dzień dobry - dowiedzieć się czy działał i jak to ustalić.
Czy adwokat juz wnioskował w tej sprawie dopolicji.

Może pogdybajmy o takich rzeczach,przynajmniej dzieki temu posuniemy się do przod.u

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
Kimikika mi zapoda linka z neta jak cosik
Zapodam

Ale z góry uprzedzam, że dopiero po południu, ok 16, bo wcześniej to praca wzywa.

Ale może jakaś Wizażanka,albo Wizażanek zrobi to wcześniej
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:40   #1017
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
DNA to nie dowód - w końcu się dotykali, zawsze jakiś ślad zostanie. Poza tym ciała Iwony nie ma, więc nie ma jak tego sprawdzic.

Tak samo nie ma osób, które Iwonę uprowadziły, więc tymbardziej nie można wykazać braku powiązań.

Dlatego chodziło mi o rzeczy,które przekonają Cie teraz - co można sprawdzić, abyś uznał że są niewinni.

Sprawa Iwony może niestety ciągnąć się jeszcze wiele lat, a skoro nie można ustalić sprawcy to może wykluczmy na początek pewnych podejrzanych.

Co cie przekona?

Nie jesteś stroną w sprawie, więc oczywiście nie uzyskasz pełnych danych - ale czy przekona Cię wypowiedź policji,stwierdzająca że mają pewne, sprawdzone alibi?

Bo,bez obrazy, ale mam wrażenie że uparłes się na tych znajomych i chciałbyś aby to byli oni, wtedy wyszłoby że masz rację.

Ale chyba wiesz, że nie o to w tym chodzi. Jeżeli są niewinni,to skupianie na nich uwagi jest szkodiwe, bo w ten sposób prawdziwy sprawca,który równiez moż być na wyciągnięcie ręki,umyka.

Pomyśl proszę i napisz realne rzeczy,które Cię przekonają.

Może będzie można w jakiś sposób te rzeczy sprawdzić.

Monitoring na dzień dobry - dowiedzieć się czy działał i jak to ustalić.
Czy adwokat juz wnioskował w tej sprawie dopolicji.

Może pogdybajmy o takich rzeczach,przynajmniej dzieki temu posuniemy się do przod.u

kimi DNA to nie tylko pot i krew pisalem o tym.jasne ze tanczyli dotykali sie byc moze calowali ale pozostawiaja tylko po sobie sline i pot ze sladami DNA.Kolega ja przytrzymal tak? podrapala go iwona? o tym nic niewiem.Pamietaj , ze nie musieli uczestniczyc w uprowadzeniu a przynajmniej nie wszyscy(zlecenie)
Zlecenie to tez uczestnictwo w jakims sensie.
Przekona mnie tylko wypowiedz Policji , ze nie ze maja pewne sprawdzone alibii a to ze nie sa sprawcami tego wydarzenia i , ze nie maja kompletnie zwiazku z ta sprawa. mam nadzieje ze niczego nie pominalem.
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:42   #1018
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

ja myślę że skoro Iwonę znaleźli na monitoringu to można by poszukać również jej znajomych i potwierdzić ich wersję wydarzeń (że poszli do Mc Donalda czy jakos tak),
oczywiście prześledzić ich bilingi, sprawdzić taksówkarzy czy ich zawozili do domu i o której
moze warto też spojrzeć na rozmowy z dnia następnego ??? z kim rozmawiali do 16 zani powiedzieli mamie Iwony?? (sory ale ja nie zrozumiem dlaczego nie poszli do niej wcześniej, dla mnie to jest chore... )

i wiecie co ??? dla mnie największym oskarżeniem skierowanym w kierunku jej znajomych jest ich bezmyślność... kurde jakby moja koleżanka szła 6 km z buta jakaś tam promenadą to poczekałabym żeby dać jej klucze osobiście, zwłaszcza że miała byc w domu lada moment a gdyby sie długo nie zjawiała to bym zaczeła jej szukać

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2010-09-23 o 20:49
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:45   #1019
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Kimi nie spoko piszesz spokojnie teraz i ja tez wiec niemam urazy o nic teraz. Wez sobie kartke spisz wszystkie fakty potwierdzone przez janusza.Wszystkie pytania i odpowiedzi wez na spokojnie przeanalizuj.Wez po raz setny przesledz na monitoringu droge iwony z czasem przejsc przy kamerze i porownaj to wszystko z faktami znanymi i wypowiedziami znajomych.Potem wez znajdz wypowiedz janusza jak przytacza rozmowe z panem Piotrem i wez pod uwage nowa wiadomosc z telefonem.
Nie mowie ze zrob to teraz , ale jak bedziesz miala chwilke to wez na spokojnie bez upierania sie o winie badz niewinnosci i zadaj sobie kilka pytan.To na co nie bedziesz znala odpowiedzi wyczytaj miedzy wierszami z tego co napisalas.Prosze cie o to i zrob tyo sumiennie
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 20:46   #1020
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
kimi DNA to nie tylko pot i krew pisalem o tym.jasne ze tanczyli dotykali sie byc moze calowali ale pozostawiaja tylko po sobie sline i pot ze sladami DNA.Kolega ja przytrzymal tak? podrapala go iwona? o tym nic niewiem.Pamietaj , ze nie musieli uczestniczyc w uprowadzeniu a przynajmniej nie wszyscy(zlecenie)
Zlecenie to tez uczestnictwo w jakims sensie.
Przekona mnie tylko wypowiedz Policji , ze nie ze maja pewne sprawdzone alibii a to ze nie sa sprawcami tego wydarzenia i , ze nie maja kompletnie zwiazku z ta sprawa. mam nadzieje ze niczego nie pominalem.
tak, ja wiem co to dna i gdzie występuje.
Niemniej jednaktego sprawdzić się nie da, gdyż ciała brak.

A co do zlecenia - to naprawdę nie sądzę. Brak jakiegokolwiek motywu, brak czasu na zorganizowanie i w ogóle dużo takich tam "ale", nieważne

Co do wypowiedzi policji - to ok,skoro Ci to starczy to trzeba będzie wyciągnąć od nich stanowisko w tej sprawie.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.