Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 19:43   #991
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie zazwyczaj, pół kilo to już osiągnięcie Brawa tak czy inaczej


Prawie same owoce i ich przetwory Co się dzieje? Tak bardzo to lubisz czy nie możesz jeść nic hmm..normalnego..Coś pisałaś o białku, nie tolerujesz go faktycznie

Tutaj z kolei odwrotnie Całkowity brak owoców i warzyw, ale reszta no no..ładnie, bez przegięcia głodówkowego

Ja zanim kupiłam orbitka robiłam codziennie 750
Przez długi okres czasu robilaś brzuszki??? widać efekty szybko???
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 19:48   #992
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

No i jeszcze menu pod krytykę:

-serek homo nat. z muesli, kromka z szynką
-pięć pierogów ruskich (tutaj oczekuję krytyki )
-zupa warzywna, kawałek drożdżówki, winogrona
-garść orzechów, jabłko
-pół kostki twarogu z jogurtem i pomidorem


---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez natimielec Pokaż wiadomość
Przez długi okres czasu robilaś brzuszki??? widać efekty szybko???
Chyba ze trzy lata Do przodu i po skosie robiłam te brzuszki. Właściwie brzuch zawsze miałam ładny więc efektów jakoś bardzo nie było widać, nie chciałam po prostu bezczynnie siedzieć przed TV stąd taki pomysł Mi najbardziej na strategiczne miejsca (uda, biodra) pomogło właśnie bieganie ale nie znosiłam tego Orbitrek jest kompromisem bo go lubię a jest nieco zbliżony do biegania
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 19:55   #993
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
No i jeszcze menu pod krytykę:

-serek homo nat. z muesli, kromka z szynką
-pięć pierogów ruskich (tutaj oczekuję krytyki )
-zupa warzywna, kawałek drożdżówki, winogrona
-garść orzechów, jabłko
-pół kostki twarogu z jogurtem i pomidorem


---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

[/COLOR]

Chyba ze trzy lata Do przodu i po skosie robiłam te brzuszki. Właściwie brzuch zawsze miałam ładny więc efektów jakoś bardzo nie było widać, nie chciałam po prostu bezczynnie siedzieć przed TV stąd taki pomysł Mi najbardziej na strategiczne miejsca (uda, biodra) pomogło właśnie bieganie ale nie znosiłam tego Orbitrek jest kompromisem bo go lubię a jest nieco zbliżony do biegania
Wow to długo, obym i ja tyle wytrzymała Ja tez robie zwykłe po skosie, podnoszenie na 2, z podnoszeniem nóg. Urozmaicam, żeby mi się szybko nie znudziło
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:00   #994
dulcia88
Raczkowanie
 
Avatar dulcia88
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Blachownia
Wiadomości: 51
GG do dulcia88
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

tez bym chciala meldowac jakies dodatkowe ruszanie sie ale nie mam czasu narazie ciesze sie ze chociaz zapomnialam o slodyczach i jadlo jest grzeczne
dzis zaczelam dodatkowo jeszcze prawko i czasu calkiem braklo
ale jak troche to ogarne to znajde chociaz ze 30 min na cwiczenia
ta mel B mnie kreci

Aniu to faktyczne blisko na kawe mozemy sie kiedys umowic i podzielic doswiadczeniem w odchudzaniu
__________________
waga; 73
wiek; 23
wzrost;170
CEL;60-62
po wielu nieudanych próbach walczę
dulcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:07   #995
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Laisla podoba mi się Twoje jadło
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:20   #996
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

wróciłam a jeszcze muszę pozmywać, obciąć włosy TŻowi i wyjść z psiaczkiem.
Magdzia, widziałam, że wygrałaś w konkursie rossa będziesz mogła poszaleć na zakupach
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:42   #997
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez natimielec Pokaż wiadomość
Wow to długo, obym i ja tyle wytrzymała Ja tez robie zwykłe po skosie, podnoszenie na 2, z podnoszeniem nóg. Urozmaicam, żeby mi się szybko nie znudziło
No tak, to nieco monotonne tak podnosić się w nieskończoność
Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Laisla podoba mi się Twoje jadło
Dziękuję Te pierogi mogłam sobie darować ale mama mi przekazała, a głodna byłam akurat i stało się W ogóle jakieś głody dziwne mnie nachodzą, coś mi po głowie chodzi, nie do końca wiem co ale coś by się zjadło, pewnie @ działa na apetyt. Zrobiłam czerwoną herbatę i może poskromi te zachcianki

Magdzia wygrałaś konkurs??
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 20:51   #998
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

kupiłam sobie dzisiaj herbatę zieloną z białą o smaku aloe vera jutro przetestuję
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:51   #999
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
Magdzia, widziałam, że wygrałaś w konkursie rossa będziesz mogła poszaleć na zakupach
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
No tak, to nieco monotonne tak podnosić się w nieskończoność

Dziękuję Te pierogi mogłam sobie darować ale mama mi przekazała, a głodna byłam akurat i stało się W ogóle jakieś głody dziwne mnie nachodzą, coś mi po głowie chodzi, nie do końca wiem co ale coś by się zjadło, pewnie @ działa na apetyt. Zrobiłam czerwoną herbatę i może poskromi te zachcianki

Magdzia wygrałaś konkurs??
Własnie miałam wam powiedziec Strasznie się cieszę i dziękuję WAM bo pomogłyscie mi

Oj mnie też ostatnio chodziły po głowie różne smaki, ale dzisiejszy dzień wszystko zaspokoił
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:52   #1000
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
kupiłam sobie dzisiaj herbatę zieloną z białą o smaku aloe vera jutro przetestuję
Ja kupiłam ze skórą pomarańczy taką sypaną i mam zamiar pić codziennie
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 20:59   #1001
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

ufff wróciłam z pracy i padam...
Przeczytałam wszystko
Mindless i Madzia brawo za spadek
Mmadzik obiecałaś,że zaczniesz jeść lepiej a znowu to nie jest zdrowa redukcja jak Ty jesz......
Laisla ładne menu
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 21:00   #1002
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
kupiłam sobie dzisiaj herbatę zieloną z białą o smaku aloe vera jutro przetestuję
Wczoraj nawet miałam ją w ręce ale odłożyłam..dobra jest? Kiedyś próbowałam tę biedronkową ze stałej oferty biało-zieloną, sypaną i jakoś średnio mi smakowała. Muszę wypróbować tę nową z ananasem
Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Własnie miałam wam powiedziec Strasznie się cieszę i dziękuję WAM bo pomogłyscie mi

Oj mnie też ostatnio chodziły po głowie różne smaki, ale dzisiejszy dzień wszystko zaspokoił
A no to gratulacje
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:02   #1003
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ze skórą pomarańczy taką sypaną i mam zamiar pić codziennie
ja już od dawna piję codziennie zieloną herbatę, czasami piłam czerwoną, ale mi zbytnio nie pasuje

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Wczoraj nawet miałam ją w ręce ale odłożyłam..dobra jest? Kiedyś próbowałam tę biedronkową ze stałej oferty biało-zieloną, sypaną i jakoś średnio mi smakowała. Muszę wypróbować tę nową z ananasem
A no to gratulacje
jutro będę piła pierwszy raz, to dam znać jak smakuje. kupię sobie też tą o smaku prażonego ryżu lubię testować takie dziwności

Edytowane przez samaraNW
Czas edycji: 2011-09-30 o 21:03
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:05   #1004
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

W ogóle stwierdziłam dzisiaj,że ludzie czasami potrafia być podli....
Chodziłam dzisiaj z koleżanką po sklepach z butami i ja lubię wysokie obcasy, a ona nie i pewnym momencie do mnie z tekstem"ja to się z Ciebie leje bo Ty i te Twoje szpilki" i tym tekstem dała mi do zrozumienia,że jestem gorsza od niej kurde a gdzie tu tolernacja każdy lubi to co lubi normalnie jest mi tak przykro,że ciągle o tym myśle...
eh musiałam sie wygadać
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:08   #1005
bombisia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 029
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

mindless- To ja dziękuję Tobie ja tylko o tym wspomniałam, a Ty jako pierwsza zaczęłaś biegać. To ja "poszłam za Tobą"
natimielec i Baletnica dołączajcie, dołączajcie Będzie nam raźniej

gratuluję Wam wszystkich spadków nawet jeśli są malutkie lub ich nie ma to nie można się przejmować, bo przecież nie opychamy się fast foodami a zdrowo odżywiamy i już samo to powinno być naszą dumą

no i niespodzianka się udała, randkowicz pozytywnie zaskoczony
__________________
  • cel I. 7.5-7.3-7-6-5-4-3-2-1-0
  • cel II. Utrzymanie


bombisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:09   #1006
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Magdzia, gratulacje.

Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
W ogóle stwierdziłam dzisiaj,że ludzie czasami potrafia być podli....
Chodziłam dzisiaj z koleżanką po sklepach z butami i ja lubię wysokie obcasy, a ona nie i pewnym momencie do mnie z tekstem"ja to się z Ciebie leje bo Ty i te Twoje szpilki" i tym tekstem dała mi do zrozumienia,że jestem gorsza od niej kurde a gdzie tu tolernacja każdy lubi to co lubi normalnie jest mi tak przykro,że ciągle o tym myśle...
eh musiałam sie wygadać
Nie przejmuj się i pamiętaj, że to Twoje życie i Twoje szpilki. Ty masz się w nich czuć dobrze i na pewno świetnie wyglądasz.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:11   #1007
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez bombisia Pokaż wiadomość
no i niespodzianka się udała, randkowicz pozytywnie zaskoczony
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:13   #1008
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
ja już od dawna piję codziennie zieloną herbatę, czasami piłam czerwoną, ale mi zbytnio nie pasuje

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------



jutro będę piła pierwszy raz, to dam znać jak smakuje. kupię sobie też tą o smaku prażonego ryżu lubię testować takie dziwności
U nas tej z ryżem było full, a ta, którą kupiłaś ostatnia Dziewczyny piszą, że niedobra ta z ryżem, ale lepiej samemu wypróbować
Cytat:
Napisane przez Promyczek Nadziei Pokaż wiadomość
W ogóle stwierdziłam dzisiaj,że ludzie czasami potrafia być podli....
Chodziłam dzisiaj z koleżanką po sklepach z butami i ja lubię wysokie obcasy, a ona nie i pewnym momencie do mnie z tekstem"ja to się z Ciebie leje bo Ty i te Twoje szpilki" i tym tekstem dała mi do zrozumienia,że jestem gorsza od niej kurde a gdzie tu tolernacja każdy lubi to co lubi normalnie jest mi tak przykro,że ciągle o tym myśle...
eh musiałam sie wygadać
Jakaś dziwna ta koleżanka..a co to Ty jedyna na świecie szpilki nosisz Nie od dzisiaj wiadomo, że w szpilkach kobieta wygląda dużo korzystniej, proporcje sylwetki są super i w ogóle. I nie wiem z czego tu się śmiać Ale dlaczego od razu gorsza?? Palnęła coś co jej do głowy przyszło i już, nie analizowałabym tego tak
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:15   #1009
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Upiekłyśmy z mamą sernik, myślałam ze jutro dziabnę kawałek, ale teraz próbowałam trochę i jednak nie zjem bo mi jakoś nie podchodzi.

I dobrze
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 21:15   #1010
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Bombisia no to super, że się ucieszył A poczęstował??
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:18   #1011
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Ja moim chłopakom w domu kupiłam bo czekoladzie
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:21   #1012
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
U nas tej z ryżem było full, a ta, którą kupiłaś ostatnia Dziewczyny piszą, że niedobra ta z ryżem, ale lepiej samemu wypróbować


Palnęła coś co jej do głowy przyszło i już, nie analizowałabym tego tak
ja przetestuję mimo opinii, bo często się zdarzało, że coś zjechane w necie było na prawdę fajne

też bym nie analizowała, bo po co. myślę, że koleżanka nie musiała mieć niczego złego na myśli, a zresztą, jakby mi ktoś powiedział "Ty i te Twoje ...", to mnie by to nie uraziło, bo w końcu tyczyłoby się czegoś specyficznego dla mnie, a ja się siebie nie wstydzę zresztą nie ma co się przejmować opinią innych, bo ludzie są wredni często chyba tylko dla zasady, albo z nudów, zjadą każdego i powodu do tego nie potrzebują
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:53   #1013
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Kurcze będę miała mały problem z zaplanowaniem jedzonka na 2 dni bo wyjeżdżam w na wycieczkę w góry. Będziemy iść aż 5 godz w jedną stronę, i na następny dzień wracamy tyle samo. Hmm muszę sobie jakoś rozplanować co wziąć do jedzonka, tak żeby się nie zepsuło.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 21:59   #1014
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Kurcze będę miała mały problem z zaplanowaniem jedzonka na 2 dni bo wyjeżdżam w na wycieczkę w góry. Będziemy iść aż 5 godz w jedną stronę, i na następny dzień wracamy tyle samo. Hmm muszę sobie jakoś rozplanować co wziąć do jedzonka, tak żeby się nie zepsuło.
Bułki z szynka i serem do tego pomidor do zagryzienia, orzeszki, owoce suszone, owoce świeże, jakiś batonik musli.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Tak zachwalacie zieloną herbatę, a ja nie lubię i za nic nie mogę się przekonać do niej.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:05   #1015
dulcia88
Raczkowanie
 
Avatar dulcia88
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Blachownia
Wiadomości: 51
GG do dulcia88
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

to Madziu odnotujesz spadki po 5 km w gorach zabierz nas ze soba ale jedzonko tez wazne
Ja dzis skusiłam sie na 150 brzuszkow przed snem i zadowolona moge isc lulu
dobranoc

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

ja tez bardzo lubie zielona herbate i czerwona tez choc podobno zielona zdrowsza
__________________
waga; 73
wiek; 23
wzrost;170
CEL;60-62
po wielu nieudanych próbach walczę
dulcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:28   #1016
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez dulcia88 Pokaż wiadomość
to Madziu odnotujesz spadki po 5 km w gorach zabierz nas ze soba ale jedzonko tez wazne
Ja dzis skusiłam sie na 150 brzuszkow przed snem i zadowolona moge isc lulu
dobranoc
5 godzin to ja będę iść a odległość to 15 km

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Bułki z szynka i serem do tego pomidor do zagryzienia, orzeszki, owoce suszone, owoce świeże, jakiś batonik musli.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Tak zachwalacie zieloną herbatę, a ja nie lubię i za nic nie mogę się przekonać do niej.
Właśnie też się tak zastanawiałam.
Wezmę sobie na drogę 2 bułki z czym tam będę miała ochotę i jabłko, potem w ośrodku będzie obiad i grill z kiełbaskami( nie będę wydziwiać zjem jak normalny człowiek z wszystkimi ). Śniadanko też tam mam, ale wezmę na wszelki wypadek serek wiejski gdyby nie było nic ciekawego do wyboru Na drogę powrotną kupiłam sobie chleb ryżowy ze słonecznikiem Sonko, bo bułki będą twarde, dokupię 2 jabłka i jeszcze jakiś batonik z musli.

Chyba dobry plan, jak myślicie?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 22:53   #1017
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Magdzia piszesz o górach i moje głupie pytanie (nigdy nie byłam w górach) rozumiem, że zakładasz wygodny strój i obuwie sportowe. I w ogóle bluza wystarczy czy może już teraz kurtka wiem, że dziwne pytania, ale nie wiem kompletnie jak się przygotowac a niebawem też chyba wyjadę w góty

Gratuluje spadków
Dziś w pracy zostałam godzine dłużej czyli w sumie 10h i za to dostalam kupon na 25zł do wykorzystania haha
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 23:09   #1018
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Ir. tak zakładam wygodny strój, chciałabym bym kupić takie getry jak legginsy ale 100% kryjące koniecznie trapery, bluza, kurtka przeciwdeszczowa na wierzchu. I z takich rzeczy które Cię mogą interesowac to tyle
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 23:29   #1019
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

ja jakos nie mam czasu na zdrowe posilki
a zielona herbate ubostwiam , czerwona dla mnie smierdzi moczem
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 06:27   #1020
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Ruszamy z kopyta, bo to już 6 część - czas zakończyć odchudzanie i osiągnąć cel

Cytat:
Napisane przez mmadzik Pokaż wiadomość
ja jakos nie mam czasu na zdrowe posilki
a zielona herbate ubostwiam , czerwona dla mnie smierdzi moczem
To jest Twoja wymówka, uwierz mi,że jak człowiek chcę to potrafi...
Wyobraź sobie ja rok temu studiowałam dziennie i pracowałam i dałam radę być na zdrowej redukcji. Podstawa to dobry plan tak więc spinaj dupkę i nie marudź tylko posłuchaj trochę naszych rad i będzie wszystko okey
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 20:38:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.