Jestem brzydka... - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 10:15   #1021
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Jestem brzydka...

Przykład na to, że nie tylko ładne, zadbane dziewczyny mogą być puste.

Tu autorka nie dość, że brzydka, to jeszcze charakter paskudny.
Wam też się dziwię, że jeszcze udzielacie się w tym wątku. Jak dziewczyna naiwna, bo wierzy, że zmieni misiaczka, to się po niej ciśnie, a tutaj wy robicie, a przynajmniej próbujecie to samo- zmienić autorkę, jej nastawienie. Ile jeszcze stron naprodukujecie nim zrozumiecie, że nie warto?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:50   #1022
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Jestem brzydka...

Przypomniało mi się, że był taki wątke na Plotkowym" "Czy ktoś Wam kiedyś powiedział, że jesteście brzydkie" i pamiętam, że sporo dziewczyn tam opisało swoje historie.
Jak jesteś zainteresowana Autorko, to możesz poszukać

Najlepsze rady to pewnie psychoterapia i wyjazd w inne miejsce, nie rezygnuj z tego.

Cytat:
Napisane przez leniwca
Ile jeszcze stron naprodukujecie nim zrozumiecie, że nie warto?
Prawda, ale może Autorka jeszcze zmieni nastawienie
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:58   #1023
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Jestem brzydka...

Autorka jest trollem i podejscia nie zmieni.
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 10:59   #1024
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Przykład na to, że nie tylko ładne, zadbane dziewczyny mogą być puste.

Tu autorka nie dość, że brzydka, to jeszcze charakter paskudny.
Wam też się dziwię, że jeszcze udzielacie się w tym wątku. Jak dziewczyna naiwna, bo wierzy, że zmieni misiaczka, to się po niej ciśnie, a tutaj wy robicie, a przynajmniej próbujecie to samo- zmienić autorkę, jej nastawienie. Ile jeszcze stron naprodukujecie nim zrozumiecie, że nie warto?
Do pewnego stopnia to jest nawet wciągające mówiąc szczerze, natrzaskane prawie tysiąc postów z których co jakiś czas wyłania się prawdziwe oblicze autorki.
Wg niej wątek służył ku "wyżaleniu się" ale nieco zboczył z tego założenia. I wyszło co wyszło. I jeszcze sama potwierdziła, że pytania od nas typu: czego oczekuje od wizażanek, czemu nie stosuje porad, co zrobiła w kierunku polepszenia swojej sytuacji mówi że te pytania są dla niej NIEWYGODNE.
Zgodzę się z tobą w całej rozciągłości, że faktycznie nie warto się tu udzielać.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:25   #1025
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem brzydka...

autorka odpowiada nieładnie,z sarkazmem..no chyba nie tak sie powinno reagowac na ciepłe słowa,pozatym mam wrażenie ze nie chce jej sie czegokolwiek zmieniac
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 11:52   #1026
Erykah_B
Rozeznanie
 
Avatar Erykah_B
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 774
Dot.: Jestem brzydka...

Tysiące postów, a opór materii jak był tak jest

Autorko - you made my day
Erykah_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:16   #1027
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

I sie dziwicie ze odpisuje z sarkazmem, skoro czytam, ze jestem trollem, ze mam sie zabic i ze macie ze mnie ubaw?

nie odpisuje na wszystkie posty bo albo odpisywalam na podobne pytanie 2 posty wczesniej, albo post jest tak glupi ze szkoda mi nerwow, albo po prostu nie wiem co na to odpisac.

na codzien taka nie jestem, jeszcze nikt nigdy nie powiedzial mi ze jestem chamska, po prostu irytuja mnie teksty "fajnie sie to czyta " czy "utop sie w swoim cierpieniu". A te "pokrzepiajace" posty wcale nie sa lepsze, teksty "wyglad sie nie liczy" mozecie wciskac naiwnym gimnazjalistkom, ja sie przekonalam ze wcale tak nie jest i nie bede za klamliwe slowa pocieszenia dziekowac i wysylac multum buziaczkow.

i bardzo prosze mi wybaczyc ze nie zacytowalam kazdej was i z osobna nie odpowiedzialam na kazde zdanie, ale pisze z telefonu.
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 12:27   #1028
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jestem brzydka...

Miałam odpisać coś bardzo nieregulaminowego, ale ok, powstrzymam się . Z każdym postem pogrążasz się coraz bardziej, już się lepiej nie tłumacz.


Laski, chodźcie już stąd, szkoda czasu na kogoś takiego jak ona
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 12:51   #1029
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Jestem brzydka...

Boże jesteś brzydka i tyle nic z tym nie zrobisz, bo na operacje Cię nie stać, a na dbanie o siebie nie masz czasu, więc zostaniesz brzydka nie ma na to rady. Nie znajdziesz przystojnego chłopaka, bo niestety wygląd też się liczy, więc pierwszego wrażenia na nikim pozytywnego nie robisz, a kolejne, uwierz, też nie jest najlepsze. Bardzo Ci tego współczuję, że otrzymałaś szpetny wygląd z średniociekawym charakterem i brakiem kasy by to wszystko zmienić.

Tak pomyślałam, że może poszukaj sobie niewidomego lub niedowidzącego chłopaka? Będziesz brzydka, ale przynajmniej nie samotna.

I nie jestem tutaj złośliwa, tylko skoro nie chcesz pocieszenia, ani nie masz możliwości nic zmienić to tylko taka rada dla Ciebie mi została.
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 13:33   #1030
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Jestem brzydka...

temat jest od miesiąca
czy autorko znalazłaś w nim czegokolwiek, czego potrzebujesz?
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 13:40   #1031
SmokeyKiss
Przyczajenie
 
Avatar SmokeyKiss
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez fly_over Pokaż wiadomość
I sie dziwicie ze odpisuje z sarkazmem, skoro czytam, ze jestem trollem, ze mam sie zabic i ze macie ze mnie ubaw?

nie odpisuje na wszystkie posty bo albo odpisywalam na podobne pytanie 2 posty wczesniej, albo post jest tak glupi ze szkoda mi nerwow, albo po prostu nie wiem co na to odpisac.

na codzien taka nie jestem, jeszcze nikt nigdy nie powiedzial mi ze jestem chamska, po prostu irytuja mnie teksty "fajnie sie to czyta " czy "utop sie w swoim cierpieniu". A te "pokrzepiajace" posty wcale nie sa lepsze, teksty "wyglad sie nie liczy" mozecie wciskac naiwnym gimnazjalistkom, ja sie przekonalam ze wcale tak nie jest i nie bede za klamliwe slowa pocieszenia dziekowac i wysylac multum buziaczkow.

i bardzo prosze mi wybaczyc ze nie zacytowalam kazdej was i z osobna nie odpowiedzialam na kazde zdanie, ale pisze z telefonu.
Czy Ty kobieto czasem czytasz sama siebie?
Nikt Ci nie kaze wysylac nam buziaczkow
Ale kulturalnie jest napisac cos w stylu Dziekuje za wszystkie rady i slowa pocieszenia
Na koniec powiem tylko, ze jezeli bedziesz chciala cos zmienic w swoim zyciu to zmienisz, bo jak narazie to widac, ze zmian nie chcesz i jest Ci dobrze tak jak jest.
__________________
I'm Chuck Bass

Nie posiadam polskich znakow
SmokeyKiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 13:58   #1032
kasia1207
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 128
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez SmokeyKiss Pokaż wiadomość
Czy Ty kobieto czasem czytasz sama siebie?
Nikt Ci nie kaze wysylac nam buziaczkow
Ale kulturalnie jest napisac cos w stylu Dziekuje za wszystkie rady i slowa pocieszenia
Na koniec powiem tylko, ze jezeli bedziesz chciala cos zmienic w swoim zyciu to zmienisz, bo jak narazie to widac, ze zmian nie chcesz i jest Ci dobrze tak jak jest.
i na Boga, dlaczego twierdzisz, że nasze słowa pocieszenia są kłamliwe? Coraz ciężej mi uwierzyć w Twój, jak mówisz, paskudny wygląd, a coraz łatwiej w nieciekawy charakter...

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1207 Pokaż wiadomość
i na Boga, dlaczego twierdzisz, że nasze słowa pocieszenia są kłamliwe? Coraz ciężej mi uwierzyć w Twój, jak mówisz, paskudny wygląd, a coraz łatwiej w nieciekawy charakter...
Zresztą i tak pewnie nie doczekam się odpowiedzi, bo moje posty sa niewygodne, prawda?

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Przypomniało mi się teraz, że był kiedyś wątek pod tytułem: "Jestem za ładna", w którym autorka uparcie twierdziła, że nie może sobie znaleźć żadnej koleżanki i że wszyscy faceci traktują ją przedmiotowo, bo jest ZA ŁADNA. Też nie dało się jej przetłumaczyć, że to, jak ludzie nas traktują, to kwestia głównie charakteru, a nie tego, jak dziewczyna wygląda Zdjęcia wysłać też nie chciała
kasia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 14:15   #1033
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Boże jesteś brzydka i tyle nic z tym nie zrobisz, bo na operacje Cię nie stać, a na dbanie o siebie nie masz czasu, więc zostaniesz brzydka nie ma na to rady. Nie znajdziesz przystojnego chłopaka, bo niestety wygląd też się liczy, więc pierwszego wrażenia na nikim pozytywnego nie robisz, a kolejne, uwierz, też nie jest najlepsze. Bardzo Ci tego współczuję, że otrzymałaś szpetny wygląd z średniociekawym charakterem i brakiem kasy by to wszystko zmienić.

Tak pomyślałam, że może poszukaj sobie niewidomego lub niedowidzącego chłopaka? Będziesz brzydka, ale przynajmniej nie samotna.

I nie jestem tutaj złośliwa, tylko skoro nie chcesz pocieszenia, ani nie masz możliwości nic zmienić to tylko taka rada dla Ciebie mi została.
Pewnie tylko to do Autorki dotrze

Ja tam serio uważam, że to, że ktoś brzydki generalnie jest, nie podoba się wielu osobom, to nie znaczy, że nic nie osiągnie w miłości itp... no, ale jak widać autorka wie lepiej i faktycznie z takim charakterem to dajcie spokój... skutecznie odstraszasz nastawieniem ludzi autorko.

Ja też nie raz słyszałam, że jestem brzydka, a teraz prowadzę całkiem fajne życie. Na pewno dlatego, że nie zamknęłam się w swojej skorupie, jestem pewniejsza siebie. Gdybym zachowała się tak jak Ty, to też bym była nieszczęśliwa.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-10-07 o 14:18
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 17:08   #1034
fly_over
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 228
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
temat jest od miesiąca
czy autorko znalazłaś w nim czegokolwiek, czego potrzebujesz?
No nie do końca... przyznam, że szukałam także motywacji ale na mnie taka najwidoczniej nie działa. Jak toś mi mówi "jestes beznadziejna" to sobie mysle, ze pewnie ma racje i nie ma po co sie starac, a dla innych moze byc to motywacja zeby pokazać "wcale nie!"

Cytat:
Napisane przez SmokeyKiss Pokaż wiadomość
Czy Ty kobieto czasem czytasz sama siebie?
Nikt Ci nie kaze wysylac nam buziaczkow
Ale kulturalnie jest napisac cos w stylu Dziekuje za wszystkie rady i slowa pocieszenia
Na koniec powiem tylko, ze jezeli bedziesz chciala cos zmienic w swoim zyciu to zmienisz, bo jak narazie to widac, ze zmian nie chcesz i jest Ci dobrze tak jak jest.
Przecież z tymi buziaczkami to była celowa przesada.
Chcę coś zmienić i nie jest mi dobrze.

Cytat:
Napisane przez kasia1207 Pokaż wiadomość
i na Boga, dlaczego twierdzisz, że nasze słowa pocieszenia są kłamliwe? Coraz ciężej mi uwierzyć w Twój, jak mówisz, paskudny wygląd, a coraz łatwiej w nieciekawy charakter...

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------


Zresztą i tak pewnie nie doczekam się odpowiedzi, bo moje posty sa niewygodne, prawda?

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Przypomniało mi się teraz, że był kiedyś wątek pod tytułem: "Jestem za ładna", w którym autorka uparcie twierdziła, że nie może sobie znaleźć żadnej koleżanki i że wszyscy faceci traktują ją przedmiotowo, bo jest ZA ŁADNA. Też nie dało się jej przetłumaczyć, że to, jak ludzie nas traktują, to kwestia głównie charakteru, a nie tego, jak dziewczyna wygląda Zdjęcia wysłać też nie chciała
Tylko że ja nie chcę wysłać zdjęcia z tego powodu, że może ktos mnie pozna, a nie dlatego, że kłamię na temat swojego wygladu.

Dlaczego twierdze że są kłamliwe? Bo każdy wie, że wygląd jest bardzo ważny i pisanie brzydkiej osobie "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" czy coś w ten deseń to jest po prostu kłamanie w żywe oczy.

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Pewnie tylko to do Autorki dotrze

Ja tam serio uważam, że to, że ktoś brzydki generalnie jest, nie podoba się wielu osobom, to nie znaczy, że nic nie osiągnie w miłości itp... no, ale jak widać autorka wie lepiej i faktycznie z takim charakterem to dajcie spokój... skutecznie odstraszasz nastawieniem ludzi autorko.

Ja też nie raz słyszałam, że jestem brzydka, a teraz prowadzę całkiem fajne życie. Na pewno dlatego, że nie zamknęłam się w swojej skorupie, jestem pewniejsza siebie. Gdybym zachowała się tak jak Ty, to też bym była nieszczęśliwa.
A kto by chciał mieć nieatrakcyjnego partnera? Nikt. Dlatego wiem, że nie mam szans w miłości.
fly_over jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 17:18   #1035
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Jestem brzydka...

NIGDY nie widziałam osoby tak brzydkiej (zakładając, że nie jest poważnie chora - a nawet takie cieszą się często życiem), aby nie mogła znaleźć partnera, mieć przyjaciół i być fajną osobą.

Moim zdaniem Twoim problemem jest toksyczne otoczenie, powinnaś się spiąć, uczyć się i wyjechać od toksycznej rodzinki i środowiska. Zszokuje Cie to, bo Twój wygląd naprawdę przestanie mieć znaczenie. A potem odkryjesz, że Twój wygląd - taki jak jest - może kogoś przyciągać. I to będzie niesamowite doświadczenie.

Narzuciłaś na swój mózg, swoje postrzeganie straszne ograniczenia. Ja na razie widziałam tylko zabójczo długie nogi i szczuplutkie uda (mniej szczupłe łydki, ale ja mając Takie nogi nosiłabym krótkie szorty i spódniczki) i jestem pewna, że reszta prezentuje się w porządku. Może nie zabójczo, ale w porządku. Natomiast Ty po prostu robisz wrażenie perfekcyjnej ofiary - bo taką jesteś, co widać po tym wątku. Jesteś perfekcyjną ofiarą i to sprawia, że ludzie się nad Tobą znęcają, nawet w obcym miejscu. To, nie Twój wygląd. Oprawcy wybierają osoby dokładnie takie, jak Ty.

Wygląd jest bardzo ważny? Yhm. Ale dla każdego atrakcyjne jest co innego. Ja mam nadwagę, miałam problemy z cerą, mam za duży nos i w ogóle daleko mi od ideału, a nie zliczę, ile razy mężczyźni za mną szaleli. Kurde, no nie wiem dlaczego, ale słyszałam i "jesteś piekna" i "jesteś niesamowicie seksowna" i "masz piękne nogi" (40 cm w łydce, 160 wzrostu - heloł ). I jasne, nie pasuję do współczesnego ideału piękna, ale co z tego, skoro najwyraźniej jest grupa osób, dla których właśnie ja jestem pociągająca? Atrakcyjność to o wiele bardziej skomplikowana kwestia, o wiele mniej sztampowa niż ludziom się wydaje.

Ludzi pociagają kości, pociąga tłuszcz, pociągają tunele w uszach i buraczkowe włosy, a niektórych tylko buzia w stylu Adriany Limy. Atrakcyjność buduje się nie tylko wyglądem, ale i sposobem bycia, zapachem, śmiechem, głosem i innymi rzeczami.

Nie mogę zrozumieć, dlaczego upierasz się, by się tak ograniczać. Nie mogę.
tyene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 19:20   #1036
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem brzydka...

mi sie wydaje że nie ma sensu czegokolwiek tlumaczyc,pomagac...malo tego wchdozac na ten watek sama zaczynam sie czuc źle.Toksyczny jest chyba
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 20:46   #1037
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jestem brzydka...

Fly_over, nie wiem czy mój partner zwróciłby na mnie uwagę na ulicy, gdyby mnie nie znał, ale uwierz, że liczy się coś więcej niż wygląd zewnętrzny. Przy dłuższych znajomościach można zaimponować innym na wiele sposobów i nie musi to być super wygląd. Widzisz, ja znam sporo dziewczyn, które też wyglądem nie powalają większości, a jednak są w szczęśliwych związkach. Także naprawdę nie ma reguły.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-07, 21:19   #1038
noqtore
Raczkowanie
 
Avatar noqtore
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 150
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez fly_over Pokaż wiadomość
A kto by chciał mieć nieatrakcyjnego partnera? Nikt. Dlatego wiem, że nie mam szans w miłości.
Chyba znalazła nam się damska wersja Bobera

Podejrzewam że nic jej nie przekona. Ona po prostu wie lepiej.
noqtore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-08, 01:36   #1039
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
A co z wolontariatem? Moze na poczatek jakies schronisko dla zwierzat, wyprowadzanie psow na spacer skoro tak barfzo boisz sie rozmawiac z ludzmi? Albo jakis dom dZiecka albo swietlica dla dZieci z biednych/wielodzietnych/patoligicznych rodzin gdzie moglabys maluchom pomagac w nauce (dzieci w wieku 7-10 lat raczej nie zwracaj uwagi na wyglad, a takie, ktore maja problemy w domu bardzo przywiazuja sie do ludzi, ktorzy okazuja im chociaz minimalne zainyerssowanie, wiec na pewno obdarzylyby cie szczerymi uczuciami, poczulabys sie kochana i potrzebna)?

A tak poza tym zblizaja sie Andrzejki- moze zaprosilabys do siebie do domu (podobno z mama masz dobry kontakt, wiec powinna sie zgodzic) 2-3 kolezanki z klasy (te z ktorymi rozmawiasz w szkole) i powrozylybyscie sobie, pograly w jakies gry? W zwiazku z tym ze tak daleko mieszkasz od szkoly to moglyby u ciebie rowniez nocowac. A moze halloween? Mozecie razem przygotowac jakies stroje, wymalowac sie jakos dziwacznie, uczesac, wyrzezbic dynie, czyli tak ogolnie powyglupiac sie. Wydaje mi sie to dobrym pretekstem do poznania sie lepiej, w miejscu w ktorym czujes sie swobodnie i niejako na twoich warunkach.

Co do hobby to moze gotowanie? Jesc w koncu musisz, wiec nie wiaze sie to z dodatkowymi kosztami ani podrozami do miasta. Dodatkowo mozesz stworzyc bloga kulinarnego, do tego nie trzeba miec az takiego talentu pisarskiego (przynajmniej na poczatku)- wystarczy napisac przepis do dania. Moze byc to przyjemne z pozytcznym (mama na pewno ucieszylaby sie z pomocy).
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 06:41   #1040
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Jestem brzydka...

Cytat:
Napisane przez fly_over Pokaż wiadomość
I sie dziwicie ze odpisuje z sarkazmem, skoro czytam, ze jestem trollem, ze mam sie zabic i ze macie ze mnie ubaw?

nie odpisuje na wszystkie posty bo albo odpisywalam na podobne pytanie 2 posty wczesniej, albo post jest tak glupi ze szkoda mi nerwow, albo po prostu nie wiem co na to odpisac.

na codzien taka nie jestem, jeszcze nikt nigdy nie powiedzial mi ze jestem chamska, po prostu irytuja mnie teksty "fajnie sie to czyta " czy "utop sie w swoim cierpieniu". A te "pokrzepiajace" posty wcale nie sa lepsze, teksty "wyglad sie nie liczy" mozecie wciskac naiwnym gimnazjalistkom, ja sie przekonalam ze wcale tak nie jest i nie bede za klamliwe slowa pocieszenia dziekowac i wysylac multum buziaczkow.

i bardzo prosze mi wybaczyc ze nie zacytowalam kazdej was i z osobna nie odpowiedzialam na kazde zdanie, ale pisze z telefonu.
Naprawdę uważasz, że mój post był "fałszywie pokrzepiający"? Widzę też, że masz bardzo wybiórczą percepcję. Rozumiem, że robisz to pewnie nieświadomie, i nieświadomie odrzucasz kwestie pozytywne. Smucę się z tego powodu, bo nie uważam swoich słów za puste czy fałszywe, Ty jednak nie chcesz zmienić nastawienia na nie.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.