Antidral - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 15:48   #1021
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Antidral

Sprawdziłam, i faktycznie jest napisane, że codziennie - no ale jak mówię, tak lekarz powiedział mamie - kazał odstawić na ok. 2 tygodnie i zacząć od nowa kurację
Ja w zimie to nawet i co 2-3 tygodnie stosuję i działa. W lecie co 4-5 dni.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 12:09   #1022
Lisa_Marie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Antidral

Ja odstawię na tydzień i będę stosować teraz co 2 dni żeby się tak nie przyzwyczaić bo i skórę mi bardzo podrażnia Do tego kupiłam też melisę - ponoć działa

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Jezu, chciałam powiedzieć szałwię ;p
Lisa_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 14:00   #1023
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral

Meliska również ma takie działanie Aczkolwiek ja piłam szałwię i nic mi to nie dało.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 14:43   #1024
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Antidral

Dziewczyny, a co powiecie na to ... wysłałam mamę po lek Antidral, była w dwóch aptekach w róznych miastach, a panie farmaceutki dziwnie się na nią patrzyły po czym oznajmiły, iz nie ma czegoś takiego
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:51   #1025
katharsist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Za 7 górą, za 7 rzeką:)
Wiadomości: 210
Dot.: Antidral

Zachęcona przez Wizażanki pobiegłam dziś do apteki i za 21,50zł kupiłam to "cudo"... Zobaczymy jak będzie z jego działaniem. Nie mogę się doczekać wieczora, żeby zobaczyć czy rzeczywiście tak strasznie piecze. Trzymajcie kciuki za powodzenie kuracji, bo 50zł na etiaxil mój studencki potrfel mógłby nie znieść...
katharsist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 13:21   #1026
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Nusia_15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie na to ... wysłałam mamę po lek Antidral, była w dwóch aptekach w róznych miastach, a panie farmaceutki dziwnie się na nią patrzyły po czym oznajmiły, iz nie ma czegoś takiego
Widzę, że jestes z Wrocławia, ja również. Naprawdę nie ma tu problemu, w pierwszej większej aptece dostaniesz albo Ci zamówią
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:21   #1027
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Widzę, że jestes z Wrocławia, ja również. Naprawdę nie ma tu problemu, w pierwszej większej aptece dostaniesz albo Ci zamówią
Jestem z okolic ale juz znalazłam po prostu nie we wszystkich aptekach najwidoczniej jest
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 19:47   #1028
katharsist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Za 7 górą, za 7 rzeką:)
Wiadomości: 210
Dot.: Antidral

Przed momentem pierwszy raz użyłam Antidralu, ze stresu przed zapowiadanym przez Was pieczeniem i swędzeniem omal się nie spociłam Jedyne co teraz czuję to lekkie ciepełko pod paszkami... Oby tak zostało i działanie pozytywne było



EDIT: Jednak szczypie... Swędzi... drapać....

Edytowane przez katharsist
Czas edycji: 2010-05-04 o 20:04
katharsist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:08   #1029
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez katharsist Pokaż wiadomość
Przed momentem pierwszy raz użyłam Antidralu, ze stresu przed zapowiadanym przez Was pieczeniem i swędzeniem omal się nie spociłam Jedyne co teraz czuję to lekkie ciepełko pod paszkami... Oby tak zostało i działanie pozytywne było



EDIT: Jednak szczypie... Swędzi... drapać....
Nie drap Ja dziś po kąpieli to wypróbuję :P I jutro zdam relacje
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:17   #1030
katharsist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Za 7 górą, za 7 rzeką:)
Wiadomości: 210
Dot.: Antidral

Nusia_15 postaram się nie drapać i jutro też zdam relację
tak więc powodzenia i do jutra
katharsist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:06   #1031
katharsist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Za 7 górą, za 7 rzeką:)
Wiadomości: 210
Dot.: Antidral

Czas na pierwsze wrażenia- ba, a jakże pozytywne
Test, który przeszedł Antidral:
* półtoragodzinna podróż w zatłoczonym busie w pozycji stojącej w korku bez klimy itd Normalnie powinnam mieć ogromne plamy na bluzce, a tu tylko niewielkie ślady
* 6-godzinne bieganie po terenie: skarpy, dolinki i co tylko można sobie wyobrazić, Wracam na uczelnię, a tu suchutko, suchusieńko
Że też wcześniej nie znalazłam tego tematu na forum.
zobaczymy jakie będą dalsze efekty
katharsist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 18:19   #1032
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Antidral

A oto moje:
Nie miałam problemu z poceniem się pod pachami, owszem były takie hm.. ciepłe. A teraz suuucho . Co ja sie namęczyłam żeby usnąć z piekącymi, szczypiącymi i co tylko można pachami ...
Dłonie: również nie miałam nie wiadomo jakiego problemu z tym, ale na pewno było dziś lepiej. Jednak i tak troszeczke mi się spociły.
Zobaczymy jeszcze co jutro

Cytat:
Napisane przez katharsist Pokaż wiadomość
Czas na pierwsze wrażenia- ba, a jakże pozytywne
Test, który przeszedł Antidral:
* półtoragodzinna podróż w zatłoczonym busie w pozycji stojącej w korku bez klimy itd Normalnie powinnam mieć ogromne plamy na bluzce, a tu tylko niewielkie ślady
* 6-godzinne bieganie po terenie: skarpy, dolinki i co tylko można sobie wyobrazić, Wracam na uczelnię, a tu suchutko, suchusieńko
Że też wcześniej nie znalazłam tego tematu na forum.
zobaczymy jakie będą dalsze efekty
Tak, na pachy działa to bezbłędnie Jednak kwestia moich dłoni to chyba po prostu zdenerwowanie.. czym ja sie tak denerwuje
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:25   #1033
katharsist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Za 7 górą, za 7 rzeką:)
Wiadomości: 210
Dot.: Antidral

Kobieto- myśl pozytywnie: problem z pachami, może i niewielki w Twoim przypadku, ale znika, to jest powód do uspokojenia, a ręce- cóż, ja takiego problemu nie mam, ale stres potrafi swoje spowodować...
Ja wczoraj chodziłam trochę jak mumia - ręce szeroko rozłożone, bo wtedy mniej piekło... I jakoś się zasnąć potem udało.
katharsist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:38   #1034
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Antidral

W ubiegłe lato używałam starszej wersji anitdral i sprawdzał się znakomicie. Od kilku dni używam nowej i owszem, dalej jest skuteczny, ale zaraz po jego nałożeniu jest taki... bardzo tłusty. Nie nakładam go dużo, chodzę z rękami podniesionymi do góry i czekam aż wyschnie. Niby wysycha, ale ciągle pozostaje wrażenie takiej tłustej mazi... Też tak macie?
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:55   #1035
katharsist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Za 7 górą, za 7 rzeką:)
Wiadomości: 210
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
W ubiegłe lato używałam starszej wersji anitdral i sprawdzał się znakomicie. Od kilku dni używam nowej i owszem, dalej jest skuteczny, ale zaraz po jego nałożeniu jest taki... bardzo tłusty. Nie nakładam go dużo, chodzę z rękami podniesionymi do góry i czekam aż wyschnie. Niby wysycha, ale ciągle pozostaje wrażenie takiej tłustej mazi... Też tak macie?
no też tak mam... ale to uczucie po ok 5 min mija... Z tym, że rano przy zmywaniu tego specyfiku znów pojawia się uczucie lepkości.
Ale za to, że działa to klejenie się można mu wybaczyć.
katharsist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 13:03   #1036
ewcia392
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 560
Dot.: Antidral

Witam was ja też od niedawna używam ANTIDRAL. Pierwszy raz jak użyłam to nic mnie nie szczypało, ale dziś 2 dni później jak nałożyłam to czułam lekkie szczypanie pod pachami. Słyszałam wiele dobrych opinii o tym produkcie mam nadzieje, że w moim przypadku też zadziała.
ewcia392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 17:20   #1037
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Antidral

To znów ja
Jestem mega zadowolona !!!
Pachy suche tak jak moje rączki Użyłam Antidralu tego wieczoru również na stopy i też suche ! Jestem strasznie szczęśliwa
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 21:03   #1038
tiruri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Antidral

Jestem pierwszy raz na tym forum ale już wiem że kupię ten specyfik... gdyby nie to ze późna godzina i apteka zamknięta to na pewno bym poleciała choćby teraz...
Męczę się z tym "cholerstwem" od roku wcześniej też się pociłam ale nie aż tak no i teraz toważyszy temu nie przyjemy zapach...(troche to dziwne, moze powinnam pójść do dermatologa?)
Używałam juz różnych dezodorantów i nic nie pomaga najgorzej że zaczynam mieć na tym punkcie fioła, że inni czują że coś jest nie tak(zapach)...
tak więc jutro do apteki!!! i wierzę że mi to pomoże!!!
Dziękuję za ten wątek
tiruri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 13:33   #1039
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Antidral

Ja też mam problem z nadmiernym poceniem,w zasadzie nie zależy to już u mnie raczej od pory roku.Dla mnie o niebo lepszy jest Etiaxil,faktycznie jest to większy wydatek niż Antidral,ale można go znależć w niższej cenie(w aptece ostatnio znalazłam za 37.70 zł).Na pewno jednym odpowiada ten,a drugim inny. Piszecie,że Was też pieką czy swędzą pachy,u mnie też tak skóra reaguje,ale najważniejsze,że się nie pocimy
Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 15:40   #1040
katharsist
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Za 7 górą, za 7 rzeką:)
Wiadomości: 210
Dot.: Antidral

U mnie działa, to wręcz cud Wczoraj zapomniałam użyć, ale dzisiaj mimo zabiegania i serii ćwiczeń nic zero potu
Jestem strasznie szczęśliwa
że tez wcześniej nie weszłam na forum i nie znalazłam opisu tego cuda
__________________
Do przodu, dzień po dniu...
http://s8.suwaczek.com/20120804570520.png
katharsist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 20:26   #1041
aneks85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Antidral

Witam wszystkich śledzę ten wątek od początku praktycznie, bo i mnie dopadł poruszany tutaj problem. Zawsze używałam zwykłego antyperspirantu, ale w ostatnie cieplejsze dni, zobaczyłam pod pachami kałużę... wygląda to nieestetycznie. Moja siostra używa Vichy. Kosztuje on dużo, ale ponoć działa. Ale obawiam się, że mi nie pomoże na dłużej, bo już próbowałam. Potrzebuję czegośnaprawdę skutecznego. Już siedwoeidziałam, że jest Etiaxil, Antidral i jakiś Perspirex. Wiem też, że ten pierwszy jest piekielnie drogi i szkoda mi kasy, jeśli ma mi nie pomóc. Pomyślałam więc, ze zaczne od Antidralu. I tu moje pytanie... czy one mają taki sam skład? Jeśli tak, to czemu jest taka kolosalna różnica w cenie? A może ten droższy lepszy...? Pomóżcie proszę
aneks85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 07:50   #1042
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Antidral

chyba nie mają tego samego składu, etiaxil zawiera jakiś opatentowany składnik chyba
polecam zacząć od antidralu, bo najtańszy więc niewielkie ryzyko
myślę że jego cena wynika też z tego, że jest kwalifikowany jako lek, więc nie może być reklamowany ani np umieszczony na liście KWC
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 10:50   #1043
aneks85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Antidral

aha rozumiem, no w sumie to logiczne by było, skąd taka cena. No to dziś na pewno pójdę do apteki i zobaczymy jak działa ten Antidral. A czy na początku można tego używać codziennie? Gdzieś wyczytałam, że ten preparat ma jakąś niepełną ulotkę... Ale jeśli to mi pomoże, to będę przeszczęśliwa!!!!!!!!
aneks85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 11:35   #1044
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez aneks85 Pokaż wiadomość
aha rozumiem, no w sumie to logiczne by było, skąd taka cena. No to dziś na pewno pójdę do apteki i zobaczymy jak działa ten Antidral. A czy na początku można tego używać codziennie? Gdzieś wyczytałam, że ten preparat ma jakąś niepełną ulotkę... Ale jeśli to mi pomoże, to będę przeszczęśliwa!!!!!!!!
Ja używałam na dłonie od wtorku do piątku (wieczorem) co dziennie, na weekend dałam sobie spokój a teraz znów używam co do pach to tak co 2/3 dzień jak mi sie tam chce :P
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 16:24   #1045
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez aneks85 Pokaż wiadomość
aha rozumiem, no w sumie to logiczne by było, skąd taka cena. No to dziś na pewno pójdę do apteki i zobaczymy jak działa ten Antidral. A czy na początku można tego używać codziennie? Gdzieś wyczytałam, że ten preparat ma jakąś niepełną ulotkę... Ale jeśli to mi pomoże, to będę przeszczęśliwa!!!!!!!!
Na początku codziennie a potem dostosowujesz do potrzeb.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 20:55   #1046
aneks85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Antidral

O dziękuję serdecznie za radę tak zrobię. No pierwszy krok - kupiłam dziś Antidral za... 22 zł... Na wszelki wypadek spytałam pani aptekarki czy skuteczny ten preparat, a ona na to, że to jest środek dla... MĘŻCZYZN!!!!! Dziwne, co? Na ulotce nic o tym nie wspominają, ale szczerze mówiąc ulotka uboga... Aha i napisane, zeby normalnie na dzień stosować... Więc juz nie wiem. Chyba zaczne używać tego na noc, a na dzień zwykły antyperspirant, co?
aneks85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 09:19   #1047
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Antidral

na ulotce nikt nie zaznacza że dla mężczyzn, więc może nam wąsy od tego nie urosną
pewnie pani tak powiedziała bo zazwyczaj to mężczyźni mocno sie pocą

aneks85 jeśli antidral będzie działał to nawet nie będziesz potrzebować antyperspirantu oddzielnego na dzień
najwyżej dla zapachu
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:31   #1048
aneks85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Antidral

hehe no to byłoby wygodne. Ale teraz moje wrażenia... wczoraj po kąpieli wysuszyłam pachy i namaziałam sietym preparatem. Na początku wszystko spoko, nawet sie zdziwiłam, że nic mnie nie boli. Ale po chwili tak zaczęło piec, że myslałam, że jajo zniosę! Wytrzymałam chyba 20 min. po czym poleciałam zmyć to świństwo, posmarowałam pachy kremem. I przestało piec. Dziś rano postanowiłam zabieg powtórzyć, ale i swędzenie i pieczenie wróciło. Nie mam żadnych podrażnień... Więc tak działa ten cuuuudowny preparat? Znów musiałam go zmyć i jest ok. Łudzę się, że zanim go zmyłam trochę zdążył pozatykać te pory potowe Wy też tak przeżywałyście swój pierwszy raz z Antidralem...?
aneks85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:37   #1049
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez aneks85 Pokaż wiadomość
hehe no to byłoby wygodne. Ale teraz moje wrażenia... wczoraj po kąpieli wysuszyłam pachy i namaziałam sietym preparatem. Na początku wszystko spoko, nawet sie zdziwiłam, że nic mnie nie boli. Ale po chwili tak zaczęło piec, że myslałam, że jajo zniosę! Wytrzymałam chyba 20 min. po czym poleciałam zmyć to świństwo, posmarowałam pachy kremem. I przestało piec. Dziś rano postanowiłam zabieg powtórzyć, ale i swędzenie i pieczenie wróciło. Nie mam żadnych podrażnień... Więc tak działa ten cuuuudowny preparat? Znów musiałam go zmyć i jest ok. Łudzę się, że zanim go zmyłam trochę zdążył pozatykać te pory potowe Wy też tak przeżywałyście swój pierwszy raz z Antidralem...?
Taaak, pierwsza noc była straszna. Zaczekałam i po dwóch dniach użyłam go ponownie - dużo mniej piekło i szczypało. Poza tym, polecam się smarować przed samym zaśnięciem. Ja się smaruję, jak już jestem wykończona, żeby potem od razu zasnąć i się nie męczyć z tym szczypaniem.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 19:06   #1050
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Antidral

Cytat:
Napisane przez aneks85 Pokaż wiadomość
hehe no to byłoby wygodne. Ale teraz moje wrażenia... wczoraj po kąpieli wysuszyłam pachy i namaziałam sietym preparatem. Na początku wszystko spoko, nawet sie zdziwiłam, że nic mnie nie boli. Ale po chwili tak zaczęło piec, że myslałam, że jajo zniosę! Wytrzymałam chyba 20 min. po czym poleciałam zmyć to świństwo, posmarowałam pachy kremem. I przestało piec. Dziś rano postanowiłam zabieg powtórzyć, ale i swędzenie i pieczenie wróciło. Nie mam żadnych podrażnień... Więc tak działa ten cuuuudowny preparat? Znów musiałam go zmyć i jest ok. Łudzę się, że zanim go zmyłam trochę zdążył pozatykać te pory potowe Wy też tak przeżywałyście swój pierwszy raz z Antidralem...?
Oj a żebyś wiedziała ja byłam zbyt zmęczona dlatego ręką to wytarłam teraz fakt już mniej piecze
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.