Slimex 15 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 06:17   #1021
onlemon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Slimex 15

A ja dzisiaj mam chyba jakieś małe załamanie...
onlemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 06:28   #1022
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez onlemon Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj mam chyba jakieś małe załamanie...
hej co sie kochana dzieję? jakie załamanie?
źle się czujesz? co dokładnie?

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaQk Pokaż wiadomość
Marika chyba tylko Ty przewinełaś mi się przez te 10 stron dlatego Ciebie wspomniałam ale nie w sensie negatywnym! A to, ze Ciebie oszukali, to jedynie wstyd dla 2 strony. Ja dostałam namiar na ten wątek i na K i na nazwę leku ... wiec wszystko na tacy . A wracając do działania tych wszystkich Sibu itd ... to maja prawo zwyczajnie nie działać. Niektórzy nie reagowali na Meridie, slowa lekarza :P . Pewnie znajdzie się ktoś taki kto i je i je i je i oczekuje cudu wiadomo .. pewnie jakies leki zamiast sibutraminy maja więcej ziół itd. Tak jak jedni byli zwolennikami Zelixy a inni Meridi .
cos w tym jest na pewno zdanie lekarzy jest takie , że każdy lek nie musi działać na wszystkich i to jest prawda, a z dodatkiem do leków - wiadoma sprawa, to nielegal z apteki
Pozdrawiam was wszystkie , niech kg wam spadają i buzie uśmiechają
całusy i wytrwałości, raz z górki raz pod górke, weteranka sibu... wam mówi heh
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 07:06   #1023
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

Hej dziewczyny, troszkę mnie nie było. Zostało mi 11 tabletek do końca i chyba przerzucę się na Sibu...x. Na wadzę wciąż tylko -4kg, może w tym drugim będą jakieś inne proporcje, a poza tym jest trochę tańszy.
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 08:35   #1024
basadyba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Slimex 15

Hej Dziewczyny
jestem nowa na forum, zatem prosze o wyrozumialosc

Widze, ze kazda z Was ma swoje wlasne doswiadczenia z sibu i roznymi rodzajami tabletek. Ja chcialabym rozpoczac od slimex 15 i w zwiazku z tym bardzo prosze o namiary na uczciwego sprzedawce.

z gory bardzo dziekuje
basadyba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 08:47   #1025
basadyba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Slimex 15

Hej Dziewczyny

z gory prosze o wyrozumialosc, jestem nowa na forum, a w dodatku nie mam doswiadczenia z sibu
Chcialabym rozpoczac od slimex15 i bardzo prosze o namiary na uczciwego i wyprobowanego sprzedawce.

wielkie dzieki i zycze wszystkim milego dnia
basadyba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:44   #1026
AniaQk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 37
Dot.: Slimex 15

Crookass 4kg w 19 dni ?
AniaQk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:59   #1027
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, troszkę mnie nie było. Zostało mi 11 tabletek do końca i chyba przerzucę się na Sibu...x. Na wadzę wciąż tylko -4kg, może w tym drugim będą jakieś inne proporcje, a poza tym jest trochę tańszy.
witaj kochana, czy Ty malutka nie przesadzasz z tym mało?
4 kg i jeszcze póltora tyg. do konca i to mało? 5 kg w miesiąc? to ile byś chciała żeby spadało? pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez basadyba Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

z gory prosze o wyrozumialosc, jestem nowa na forum, a w dodatku nie mam doswiadczenia z sibu
Chcialabym rozpoczac od slimex15 i bardzo prosze o namiary na uczciwego i wyprobowanego sprzedawce.

wielkie dzieki i zycze wszystkim milego dnia
witaj wsród nas
mówisz , że nie masz doświadczenia z sibu... to skąd myśl , żeby zacząc od slim..( nie piszemy całych nazw leków)
Napisz jak kg i wzr? pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaQk Pokaż wiadomość
Crookass 4kg w 19 dni ?
Twoim zdaniem mało czy dużo??
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 10:34   #1028
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

hej kochanieńkie
a ja dzisiaj dla odmiany pół nocy przespałam w łazience na dywaniku pilnując porcelany
mój żołądek woła o pomstę do nieba - nie mogę absolutnie pić ni grama % po potem umieram jak nie wiem coś strasznego
nie wiem czy sobie bidulka nie rozwaliłam tym ciągłym kombinowaniem z dietami, tabletkami i teraz masz babo placek
no ale urodziny były kolegi więc trzeba było
ale jak tylko zacznę nowe tableteczki definitywny koniec z % i już !
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:40   #1029
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

ewunia przy braniu tych tabletek nie można pić alkoholu, w żadnych ilościach.

No dobra, może trochę przesadzam. Cały czas się boję, że zaraz waga mi się zatrzyma i nic już więcej nie zleci
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:49   #1030
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez ewunia830 Pokaż wiadomość
hej kochanieńkie
a ja dzisiaj dla odmiany pół nocy przespałam w łazience na dywaniku pilnując porcelany
mój żołądek woła o pomstę do nieba - nie mogę absolutnie pić ni grama % po potem umieram jak nie wiem coś strasznego
nie wiem czy sobie bidulka nie rozwaliłam tym ciągłym kombinowaniem z dietami, tabletkami i teraz masz babo placek
no ale urodziny były kolegi więc trzeba było
ale jak tylko zacznę nowe tableteczki definitywny koniec z % i już !
hejka , czy Ty kochana pijesz alkohol przy braniu sibut.....? , dobrze zrozumiałam?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:49   #1031
AniaQk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 37
Dot.: Slimex 15

po 19 dniach 4 kg dla mnie to dobry wynik ja dopiero napisze w czwartek czy cos zeszło po 7 dniach zle sie dzis czuje... to przez to spanie
AniaQk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 10:53   #1032
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
ewunia przy braniu tych tabletek nie można pić alkoholu, w żadnych ilościach.

No dobra, może trochę przesadzam. Cały czas się boję, że zaraz waga mi się zatrzyma i nic już więcej nie zleci
spokojnie , zleci jeszcze , dopiero poczatek , daj sobie luzu i 4-5 kg w miesiąc to jet duzo, bez 2 zdań , pomyśl że w inny sposób nie spadała waga a tu masz 5 kg , przeskoczysz na inne bedzie ok.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaQk Pokaż wiadomość
po 19 dniach 4 kg dla mnie to dobry wynik ja dopiero napisze w czwartek czy cos zeszło po 7 dniach zle sie dzis czuje... to przez to spanie
pewnie że wynik dobry , powinnaś s ię czuc dobrze , mimo niewyspania przejdzie
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:57   #1033
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

no masz rację Marika, nigdy w niecały miesiąc nie zrzuciłam 4 kg. Ten slub mnie tak cholera pogania, gdyby nie to, to w ogóle bym się nie przejmowała tym, w jakim tempie spada. Ale cieszę się, że w ogóle coś spadło. Marika myślisz, że zmiana na Sibu..x może coś dać?
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:15   #1034
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
no masz rację Marika, nigdy w niecały miesiąc nie zrzuciłam 4 kg. Ten slub mnie tak cholera pogania, gdyby nie to, to w ogóle bym się nie przejmowała tym, w jakim tempie spada. Ale cieszę się, że w ogóle coś spadło. Marika myślisz, że zmiana na Sibu..x może coś dać?
Żabko , zastanawia mnie jedna rzecz , dlaczego wcześniuej nie zabrałaś się za tabl. ? przecież nie ma opcji żeby 20 kg spadło w 3 m-ce !!!! wcześniej trzeba było myśleć o ślubie wiuedziałas już wcześniej a nie teraz !!! kochaniutka!!! Twój błąd !!!

a reszta na PW
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:32   #1035
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

dopiero teraz wpadłam na to, że są w ogóle takie tabletki. Byłam pewna, że Meridia jeszcze jest, ale poczytałam i dowiedziałam się, że ją wycofali. Zaczęłam szukać zamienników i znalazłam. Wcześniej w ogóle o tym nie wiedziałam. Ale spoko, nawet jak te 10 kilo spadnie do ślubu to i tak będzie dobrze
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 13:00   #1036
Margaritte
Raczkowanie
 
Avatar Margaritte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 68
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
ha ha ha kochaniutka , fajnie że już bedziesz z nami

a nocki to się zaczną i nie tylko z kurami , jak bedzie tylko świtac bedziesz wstawać

trzymaj się cieplutko i wracaj do nas i skrob cos , ile kg? wymiary proszę podać
Kochana Ja wstawać nawet nie muszę - bo nie mam kiedy się położyć pracuję na nocną zmianę od 22-06, a kiedy wracam do domku czeka już na mnie pełna energii córeczka. A że mój Pan pracuje na rano tak mi pozostaje spełnianie się w roli mamy co kocham ) ... także w ciągu dnia śpię ok 3h i to najczęściej dopiero po południu )

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

To teraz troszkę o mnie:

Przez ostatnie półtora roku po porodzie spadło ze mnie 15kg. Ale wszystko dzięki wyrzeczeniom i poświęceniom. Akurat mój organizm ma duże tendencje do tycia więc musiałam baaaardzo się pilnować. Teraz zbliża się lato - a w sumie to już słońce za oknem i już nie mam siły czekać kolejnego roku na kolejne 15kg.

A więc ( aż wstyd publicznie się do tego przyznawać )

WAGA - 74,2kg
WZROST - 157cm
BMI - 30

z pomiarów chyba to co najważniejsze:
BIODRA -111cm
PAS - 110cm
KLATKA -104cm

Moja największa zmora BRZUCH

I tak trafiłam do was w poszukiwaniu pomocy. Oto jestem.


Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę więc teraz już tylko z pełnym entuzjazmem
__________________
Szczęście Jest ukryte w drobiazgach ... więc nie czekaj na zrządzenie losu, tylko ciesz się z tego co masz - zazwyczaj Masz więcej niż zauważasz
Margaritte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 13:12   #1037
Dolce32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 30
Dot.: Slimex 15

Dzis czwarta tabletka S. Racja problemów z zaśnięciem nie ma, ale rano..4, potem , co godzina pobudka jednak nie wstaje i tak dosypiam po godzinie. I wyspana juz jestem o 8.00 - pięknie! Bo rano mam problemy ze wstawaniem.
W sobotę był grill i białe winko mało nie wypiłam i żadnych problemów nie miałam.. To chyba zależy od organizmu.
Dolce32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:45   #1038
ewunia830
Raczkowanie
 
Avatar ewunia830
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: 1oo-lica
Wiadomości: 62
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
hejka , czy Ty kochana pijesz alkohol przy braniu sibut.....? , dobrze zrozumiałam?
no jak wiem że będą procenciki to nie biorę tabletki
ewunia830 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:54   #1039
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Margaritte Pokaż wiadomość
Kochana Ja wstawać nawet nie muszę - bo nie mam kiedy się położyć pracuję na nocną zmianę od 22-06, a kiedy wracam do domku czeka już na mnie pełna energii córeczka. A że mój Pan pracuje na rano tak mi pozostaje spełnianie się w roli mamy co kocham ) ... także w ciągu dnia śpię ok 3h i to najczęściej dopiero po południu )

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

To teraz troszkę o mnie:

Przez ostatnie półtora roku po porodzie spadło ze mnie 15kg. Ale wszystko dzięki wyrzeczeniom i poświęceniom. Akurat mój organizm ma duże tendencje do tycia więc musiałam baaaardzo się pilnować. Teraz zbliża się lato - a w sumie to już słońce za oknem i już nie mam siły czekać kolejnego roku na kolejne 15kg.

A więc ( aż wstyd publicznie się do tego przyznawać )

WAGA - 74,2kg
WZROST - 157cm
BMI - 30

z pomiarów chyba to co najważniejsze:
BIODRA -111cm
PAS - 110cm
KLATKA -104c

Moja największa zmora BRZUCH
I tak trafiłam do was w poszukiwaniu pomocy. Oto jestem.

Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę więc teraz już tylko z pełnym entuzjazmem







witaj ponownie kochana
gdzie Ty byś lepiej trafiła ? jak nie do nas? wspomozemy pomożemy , dodamy otuchy, bedzie dobrze.
Nie ma co się wstydzić pisania o wymiarach ( publicznie) bo to każda z nas robi żeby wiedzieć jak , komu idzie praca nad sobą Na tym forum , nie ma miejsca na publiczny wstyd

Patrzac na Twoje wymiary.piszę o wzr i wadze , zeby dorównać mi powinnas startowac z 87 kg przy swoim wzr

a moje było....BMI: 33.4
BYŁOkl aski:
Trzymamy kciuki i powodzonka , a wigor bedziesz miała, tab.pomogą

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ewunia830 Pokaż wiadomość
no jak wiem że będą procenciki to nie biorę tabletki
chyba wiesz co robisz ja bym sie nie zdecydowała, ale zastanawia mnie to co napisałaś o pobycie i towarzystwie porcelany chyba ze źle zrozumiałam ,
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 06:04   #1040
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

Postanowiłam, że Slim. nie kończę, Sibu. już zamówiony i zobaczymy jak z nim będzie

Btw od kilku dni mam straszne zawroty głowy tak w okolicach południa. Stan taki, jakbym była pijana. Wszystko mija po powrocie do domu. To chyba praca tak na mnie działa :P

Miłego dnia słoneczka Wy moje
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 06:11   #1041
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że Slim. nie kończę, Sibu. już zamówiony i zobaczymy jak z nim będzie

Btw od kilku dni mam straszne zawroty głowy tak w okolicach południa. Stan taki, jakbym była pijana. Wszystko mija po powrocie do domu. To chyba praca tak na mnie działa :P

Miłego dnia słoneczka Wy moje
Hej , widzę , że Słoneczko w pełni uśmiechniete i zadowolone i zmiana tabl? wow, no jestem Ciekawa efektów
życze w takim razie powodzonka mam nadzieję , że będziesz zadowolona

Zastanawiam sie tylko jak będziesz sie czuła po tej zmianie mam nadzięję że uzyskasz efekt kuracji taki jak chcesz powodzonka
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 06:31   #1042
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

no i ja mam taką nadzieję
Wiem, że one są na bazie tej samej substancji, ale może mają inne proporcje i coś to pomoże
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 08:13   #1043
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
no i ja mam taką nadzieję
Wiem, że one są na bazie tej samej substancji, ale może mają inne proporcje i coś to pomoże
Pomogą, tzrymamy kciuki powodzonka
Zdaj relacje po 1 tyg stosowania zobaczymy jakie będzie efekt, tylko nie waż się codziennie zważ sie rano i dopiero za tydzień
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 09:35   #1044
basadyba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Slimex 15

[QUOTE=marika39;34361380]

witaj wsród nas
mówisz , że nie masz doświadczenia z sibu... to skąd myśl , żeby zacząc od slim..( nie piszemy całych nazw leków)
Napisz jak kg i wzr? pozdrawiam

Hej Marika,
dzieki za podpowiedz odnosnie nazw lekow.
Skad pomysl na slim? Od dluzszego czasu staram sie zrzucic 5-6 kg, zeby wrocic do figury sprzed ciazy i za nic w swiecie nie moge pozbyc sie opony na brzuchu i wyszczuplic ud.
Wyniki mam bardzo dobre, jestem aktywna, odzywiam sie dosc racjonalnie i zdrowo, rzadko pozwalam sobie na ekstremalnie niezdrowe jedzenie. Mam jedna slabosc - slodycze,ale tez nie moge powiedziec, zebym sie nimi objadala. Po prostu nie moge schudnac ;( a co za tym idzie absolutnie nie wchodze w 99% mojej garderoby.
Jedyny skuteczny, jak do tej pory, sposob na utrate wagi zastosowalam rok temu, przechodzac na Dukana, spektakularna utrata 8 kg, co oznaczalo zjadz ponizej 60kg i wreszcie moglam dopiac swoje spodnie i nawet w nich usiasc. Teraz jest to absolutnie niemozliwe ze wzgledu na brzuch i uda pelna desperacja, mysle nawet o zabiegach inwazyjnych, bo nie mam ani ochoty wiecej sie uzerac z moja waga, ani ciagle marwic, co jutro zaloze i czy na pewno w to wchodze
Tabletki z sibu to w zasadzie moje ostatnie podejscie i mam nadzieje, ze zadziala, a przy okazji moze dodatkowo uda mi sie zmienic jeszcze bardziej nawyki zywieniowe, pod warunkiem, ze w tym okresie mniejszego łaknienia bede jesc naprawde zdrowe produkty.
Anyway, ja wiem, ze moj bmi jest idealny i ja naprawde nie daze do wygladu wieszaka, ale te 5-6 kg strasznie mi przeszkadza, bo nigdy ich nie mialam, a tu nagle 2 lata temu sie przypaletaly i nie chca zniknac
Marika, bede wdzieczna za rade, bo jesli nie slim..., to co?
Mam 171 i 66kg, z czego przy bardzo szczuplych nogach mam nieproporcjonalny brzuch, boczki i ramiona, nie wspominajac o cellu, ktorego tez nigdy wczesniej nie mialam. Przez to jestem kompletnie niewymiarowa, bo jak juz cos w udach jest ok, to zwykle w pasi nawet nie moge zapiac suwaka, a jak pas jest dobry to ubranie wisi, zamkniete kolo i szkoda pieniedzy na zakup jakichkolwiek ubran. Gdyby te kilogramy byly jakos bardziej rownomiernie rozlozone, pewnie nawet bym sie nimi tak bardzo nie przejmowala, ale niestety nie sa
z gory wielkie dzieki za rady milego dnia
basadyba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 10:43   #1045
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

[QUOTE=basadyba;34381321]
Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość

witaj wsród nas
mówisz , że nie masz doświadczenia z sibu... to skąd myśl , żeby zacząc od slim..( nie piszemy całych nazw leków)
Napisz jak kg i wzr? pozdrawiam

Hej Marika,
dzieki za podpowiedz odnosnie nazw lekow.
Skad pomysl na slim? Od dluzszego czasu staram sie zrzucic 5-6 kg, zeby wrocic do figury sprzed ciazy i za nic w swiecie nie moge pozbyc sie opony na brzuchu i wyszczuplic ud.
Wyniki mam bardzo dobre, jestem aktywna, odzywiam sie dosc racjonalnie i zdrowo, rzadko pozwalam sobie na ekstremalnie niezdrowe jedzenie. Mam jedna slabosc - slodycze,ale tez nie moge powiedziec, zebym sie nimi objadala. Po prostu nie moge schudnac ;( a co za tym idzie absolutnie nie wchodze w 99% mojej garderoby.
Jedyny skuteczny, jak do tej pory, sposob na utrate wagi zastosowalam rok temu, przechodzac na Dukana, spektakularna utrata 8 kg, co oznaczalo zjadz ponizej 60kg i wreszcie moglam dopiac swoje spodnie i nawet w nich usiasc. Teraz jest to absolutnie niemozliwe ze wzgledu na brzuch i uda pelna desperacja, mysle nawet o zabiegach inwazyjnych, bo nie mam ani ochoty wiecej sie uzerac z moja waga, ani ciagle marwic, co jutro zaloze i czy na pewno w to wchodze
Tabletki z sibu to w zasadzie moje ostatnie podejscie i mam nadzieje, ze zadziala, a przy okazji moze dodatkowo uda mi sie zmienic jeszcze bardziej nawyki zywieniowe, pod warunkiem, ze w tym okresie mniejszego łaknienia bede jesc naprawde zdrowe produkty.
Anyway, ja wiem, ze moj bmi jest idealny i ja naprawde nie daze do wygladu wieszaka, ale te 5-6 kg strasznie mi przeszkadza, bo nigdy ich nie mialam, a tu nagle 2 lata temu sie przypaletaly i nie chca zniknac
Marika, bede wdzieczna za rade, bo jesli nie slim..., to co?
Mam 171 i 66kg, z czego przy bardzo szczuplych nogach mam nieproporcjonalny brzuch, boczki i ramiona, nie wspominajac o cellu, ktorego tez nigdy wczesniej nie mialam. Przez to jestem kompletnie niewymiarowa, bo jak juz cos w udach jest ok, to zwykle w pasi nawet nie moge zapiac suwaka, a jak pas jest dobry to ubranie wisi, zamkniete kolo i szkoda pieniedzy na zakup jakichkolwiek ubran. Gdyby te kilogramy byly jakos bardziej rownomiernie rozlozone, pewnie nawet bym sie nimi tak bardzo nie przejmowala, ale niestety nie sa
z gory wielkie dzieki za rady milego dnia


Witaj , u Ciebie problem nie jest większych kg które musisz zrzucić, Tobie na poprawe figury tylko i wyłącznie ćwiczenie , sport, ruch , wszystko ułożone pod kątem Twojej figury i tu tabl. Ci nic nie dadzą , one nie zadziałają " TYLKO TAM GDZIE MASZ TROSZKE WIECEJ NIŻ W NOGACH) .
WSZYSTKIE KOBIETY SA NIEWYMIAROWE, JEDNE MNIEJ INNE BARDZIEJ

a co zrobisz , Twoja sprawa, każdy ma prawo wyboru , chcesz, bierz , nikt nie zabroni takiego wboru!!
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:42   #1046
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

moim zdaniem to jest głupota brać tak mocną chemię przy 5 kg nadwagi :/
to jest lek dla otyłych, a nie dla dziewczyn, którym przeszkadzają boczki.
Oczywiście, tak jak mówi Marika, nikt Ci tego nie zabroni, możesz brać, ale nic Ci to nie da. Dziewczyno masz BMI w normie, a chcesz się truć niewiadomo czym. Sibu było przepisywane dla osób z otyłością zagrażającą zdrowiu, a nie dla panienek, którym boczki wystawały....
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:47   #1047
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
moim zdaniem to jest głupota brać tak mocną chemię przy 5 kg nadwagi :/
to jest lek dla otyłych, a nie dla dziewczyn, którym przeszkadzają boczki.
Oczywiście, tak jak mówi Marika, nikt Ci tego nie zabroni, możesz brać, ale nic Ci to nie da. Dziewczyno masz BMI w normie, a chcesz się truć niewiadomo czym. Sibu było przepisywane dla osób z otyłością zagrażającą zdrowiu, a nie dla panienek, którym boczki wystawały....
hej jak mała? czekasz na paczuszke? czy już doszła? masz obawy?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:18   #1048
AniaQk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 37
Dot.: Slimex 15

Ja dziś po 4 dniach na tabletkach robię sobie dzień bez tabletki, wczoraj nie mogłam się skupić i nic mi nie wchodziło do głowy miałam lekka temperaturę i ból głowy przez cały dzień. Dzis sie zważyłam i mam 3,5kg mniej :/ jestem w szoku (ale to sama woda). Zaznaczam, ze jem i wcale nie tak mało ok 1000-1500 przez te 4 dni.
AniaQk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:25   #1049
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

ja też tak mam, że się skupić nie mogę, strasznie bolą mnie oczy i w ogóle zauważyłam, ze troszkę gorzej widzę, a czytałam, że sibu może pogarszać widzenie.

Paczuszka doszła i od jutra lecę na Sibu
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:57   #1050
Nemezis0810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 35
Dot.: Slimex 15

Witajcie,
właśnie rozpoczęłam już nie wiem, którą walkę z kilogramami. Obecnie BMI chyba 38 Wstyd się przyznać, ale mam 165 i 102 kg. No cóż trudno - 2 ciąże - choć i przed tem nie byłam modelką
Mianowicie zakupiłam Sibusl.. (kiedyś brałam Adi...) i muszę przyznać, że spodziewałam się lepszego działania. Oczywiście 3x w tygodniu ćwiczę i stosuję dietę. Dziś 6 tabletka a na koncie tylko - 0,8kg. Efekty na wadze to jedno, ale apetyt jest, może tylko na słodycze mniejszy. I żadnych efektów ubocznych - może powinnam się cieszyć, ale gdyby były to bym wiedziała, że tabletki działają.
Tabletki są chyba ok - źródło chyba spoko. Może na mnie nie działają, może warto po tym opakowaniu kupić inny specyfik. Co o tym myślicie? A może efekty będa później.

Będę wdzięczna za wsparcie i jakieś wskazówki.
Pozdrawiam

Edytowane przez Nemezis0810
Czas edycji: 2012-05-29 o 13:01
Nemezis0810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.