Rozstanie z facetem XXX - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-30, 22:38   #1021
pielegniareczka
Raczkowanie
 
Avatar pielegniareczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Łohoho, gimnazjum skończone 8 lat temu

Jemu chyba na mózg padło... Mówi bym jechała z nim.
napisz mu że żadnej Ci granicy nie potrzeba bo tu otwierasz interes drożdżowo- pomarańczowy

Edytowane przez pielegniareczka
Czas edycji: 2014-01-30 o 22:39
pielegniareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:38   #1022
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Nie mam bladego pojęcia! Po prostu nie ogarniam tego człowieka. Powiedział, że rzucił pracę, bo dostał bardzo dobra propozycję za granicą i chce bym z nim jechała, choć wątpi, że to zrobię.

Zawsze miałam go za normalnego i odpowiedzialnego faceta. A to?!
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:40   #1023
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Nie mam bladego pojęcia! Po prostu nie ogarniam tego człowieka. Powiedział, że rzucił pracę, bo dostał bardzo dobra propozycję za granicą i chce bym z nim jechała, choć wątpi, że to zrobię.

Zawsze miałam go za normalnego i odpowiedzialnego faceta. A to?!
a Ty co tam bedziesz robić jak nie znajdziesz pracy? lepiej nie byc na utrzymaniu faceta, wiem coś o tym, jak tam byłam to się czułam jak jakaś kura domowa i lalka
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:41   #1024
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez pielegniareczka Pokaż wiadomość
napisz mu że żadnej Ci zagranicy nie potrzeba bo tu otwierasz interes drożdżowo- pomarańczowy
Haha uwielbiam Cię

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Nie mam bladego pojęcia! Po prostu nie ogarniam tego człowieka. Powiedział, że rzucił pracę, bo dostał bardzo dobra propozycję za granicą i chce bym z nim jechała, choć wątpi, że to zrobię.

Zawsze miałam go za normalnego i odpowiedzialnego faceta. A to?!
Jasne!
Po pierwsze - brawo, praca może wykazać się jakąś podpuchą, a on rzuca co miał i jedzie, ale ok, może się uda.
Po drugie - co tam przeszłość, jedź ze mną, będzie raźniej? O fucken.

A Ty? Co myślisz? Mimo wszystko jakaś nadzieja w serduchu? Czy masz już całkowitą blokadę na niego?
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:47   #1025
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
Jasne!
Po pierwsze - brawo, praca może wykazać się jakąś podpuchą, a on rzuca co miał i jedzie, ale ok, może się uda.
Po drugie - co tam przeszłość, jedź ze mną, będzie raźniej? O fucken.

A Ty? Co myślisz? Mimo wszystko jakaś nadzieja w serduchu? Czy masz już całkowitą blokadę na niego?
W ogóle dziwię się, bo przez ostatni rok zajmował się zakładaniem swojego własnego biznesu, budowa trwa... A ten rzuca pracę i wyjeżdża do obcego kraju? Sam z małym dzieckiem?

Zachowuje się tak, jakby zapomniał o tym co było i w ogóle cofnął się w rozwoju...

Na razie jestem w takim szoku, że ciężko to opisać. Pewnie, że nadzieję mam. Ale jak mogłabym tak rzucić wszystko i pojechać?

No i nie wiem czy jako koleżanka, czy kto... O powrocie nie wspomniał, tylko napisał "jedź ze mną, chcę byś jechała ze mną!"

No ludzie... Ten facet mi robi siano zamiast mózgu!

Ja tu mam pomarańcze i drożdże sprzedawać!


Kawa - nie wiem. Ja dopiero w tym roku na studia się wybieram, także i tak pracy dobrej bym nie znalazła

Edytowane przez Vaineth
Czas edycji: 2014-01-30 o 22:49
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:51   #1026
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

a on jedzie z córką> może chce,zebys mu pomogła przy niej...
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:54   #1027
pielegniareczka
Raczkowanie
 
Avatar pielegniareczka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
W ogóle dziwię się, bo przez ostatni rok zajmował się zakładaniem swojego własnego biznesu, budowa trwa... A ten rzuca pracę i wyjeżdża do obcego kraju? Sam z małym dzieckiem?

Zachowuje się tak, jakby zapomniał o tym co było i w ogóle cofnął się w rozwoju...

Na razie jestem w takim szoku, że ciężko to opisać. Pewnie, że nadzieję mam. Ale jak mogłabym tak rzucić wszystko i pojechać?

No i nie wiem czy jako koleżanka, czy kto... O powrocie nie wspomniał, tylko napisał "jedź ze mną, chcę byś jechała ze mną!"

No ludzie... Ten facet mi robi siano zamiast mózgu!

Ja tu mam pomarańcze i drożdże sprzedawać!


Kawa - nie wiem. Ja dopiero w tym roku na studia się wybieram, także i tak pracy dobrej bym nie znalazła
ciężko chłopa ogarnąć, może potrzebuje niańki do dziecka?

oo no o pomarańczach nie zapominaj! ja już tu najtańsze hurtownie szukam
pielegniareczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 22:54   #1028
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
W ogóle dziwię się, bo przez ostatni rok zajmował się zakładaniem swojego własnego biznesu, budowa trwa... A ten rzuca pracę i wyjeżdża do obcego kraju? Sam z małym dzieckiem?

Zachowuje się tak, jakby zapomniał o tym co było i w ogóle cofnął się w rozwoju...

Na razie jestem w takim szoku, że ciężko to opisać. Pewnie, że nadzieję mam. Ale jak mogłabym tak rzucić wszystko i pojechać?

No i nie wiem czy jako koleżanka, czy kto... O powrocie nie wspomniał, tylko napisał "jedź ze mną, chcę byś jechała ze mną!"

No ludzie... Ten facet mi robi siano zamiast mózgu!

Ja tu mam pomarańcze i drożdże sprzedawać!


Kawa - nie wiem. Ja dopiero w tym roku na studia się wybieram, także i tak pracy dobrej bym nie znalazła
A może on dziś pił drożdże i wciągał pomarańcze i stąd ten pomysł? Skoro mówisz, że w jego przypadku to pomysł całkowicie z d**y?
No własnie, trochę ciężko, po tym wszystkim tak po prostu jechać z EKSem za granicę. Choć gdyby mój mi tak napisał to bym podskoczyła z radości. Ale z drugiej strony - zaufanie, juz nie ma takiego zaufania przecież..
Nie wiem, nie znam się może, ale koleś strasznie mąci Ci w głowie
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:55   #1029
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Kurcze co ten facet kombinuje? Dziwne to wszystko jakieś
Nie chciał mieć kontaktu, a teraz nagle Ci wyjazd proponuje. Przecież to poważna decyzja! Co on sobie myśli? Że rzucisz wszystko i pojedziesz? Jako kto? Opiekunka do dziecka, towarzyszka podróży?? Niepoważny typ
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:56   #1030
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

ja tyle czekałam aż eks mi powie: przyleć do mnie!
jakiś czas przed rozstaniem nawet sprawdzałam ile bilety kosztują... i się przeliczyłam
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 22:57   #1031
prawniczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

dziewczyny tak bardzo chce do niego napisać że mi go brakuje, żeby się już nie wygłupiał!
I to zrobie za tydzień, może zatęskni? My nawet nie mieliśmy nigdy dnia przerwy, zawsze max po 3h sms, co słychać itp. To moja jedyna nadzieja, która trzyma mnie przy życiu. Nie wierze, że jest mu łatwo, przez dwa lata miał ze mną kontak codziennie..
prawniczka999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 22:59   #1032
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez prawniczka999 Pokaż wiadomość
dziewczyny tak bardzo chce do niego napisać że mi go brakuje, żeby się już nie wygłupiał!
I to zrobie za tydzień, może zatęskni? My nawet nie mieliśmy nigdy dnia przerwy, zawsze max po 3h sms, co słychać itp. To moja jedyna nadzieja, która trzyma mnie przy życiu. Nie wierze, że jest mu łatwo, przez dwa lata miał ze mną kontak codziennie..
Kochana!!!! Przecież by się odezwał gdyby było mu ciężko nie rań siebie pisząc do niego! Jak on będzie chciał to napisze, Ty czekasz.. Bo jeśli Ty napiszesz a on Cię odrzuci to Ci złamie serducho drugi raz
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 23:01   #1033
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
a on jedzie z córką> może chce,zebys mu pomogła przy niej...
Jeżeli o to mu chodzi to niech sobie nawet jaj nie robi i spada z takim pomysłem.


Cytat:
Napisane przez pielegniareczka Pokaż wiadomość
ciężko chłopa ogarnąć, może potrzebuje niańki do dziecka?

oo no o pomarańczach nie zapominaj! ja już tu najtańsze hurtownie szukam
Uwielbiam jego córkę, młoda jest przesłodka, ale naprawdę... Jeszcze nic z niego wyciągnąć nie mogę.


Jak mogłabym zapomnieć? W końcu to nasza szansa, by się dorobić grubej kasy!


Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
A może on dziś pił drożdże i wciągał pomarańcze i stąd ten pomysł? Skoro mówisz, że w jego przypadku to pomysł całkowicie z d**y?
No własnie, trochę ciężko, po tym wszystkim tak po prostu jechać z EKSem za granicę. Choć gdyby mój mi tak napisał to bym podskoczyła z radości. Ale z drugiej strony - zaufanie, juz nie ma takiego zaufania przecież..
Nie wiem, nie znam się może, ale koleś strasznie mąci Ci w głowie
Wiesz, chyba pił, takie odnoszę wrażenie. Ale z pracy chyba faktycznie się zwolnił. Jutro podobno ostatni raz idzie.
Makabra. Gdy zobaczyłam to co napisał to myślałam, że mi serce z piersi wyskoczy
Wziąłby się zdecydował czego chce.
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 23:06   #1034
prawniczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
Kochana!!!! Przecież by się odezwał gdyby było mu ciężko nie rań siebie pisząc do niego! Jak on będzie chciał to napisze, Ty czekasz.. Bo jeśli Ty napiszesz a on Cię odrzuci to Ci złamie serducho drugi raz

a może jemu na to nie pozwoli 'duma' żeby się odezwać? A tak dam mu tydzień totalnego odpoczynku i wówczas moim smsem bezie wiedział, że jeślu by chciał to ja czekam..
Bo tęsknie jak głupia za tym wariatem moim ((((((
prawniczka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 23:11   #1035
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez prawniczka999 Pokaż wiadomość
dziewczyny tak bardzo chce do niego napisać że mi go brakuje, żeby się już nie wygłupiał!
I to zrobie za tydzień, może zatęskni? My nawet nie mieliśmy nigdy dnia przerwy, zawsze max po 3h sms, co słychać itp. To moja jedyna nadzieja, która trzyma mnie przy życiu. Nie wierze, że jest mu łatwo, przez dwa lata miał ze mną kontak codziennie..

Mam podobnie wiem co czujesz, ale prawda jest niestety taka, ze on doskonale wie gdzie Cie szukac i gdyby chciał juz by stał pod Twoimi drzwiami ale jak widzisz nie stoi.Byc moze za tydzien, dwa odezwie sie jak wszystko sobie przemysli ale Ty sie nie dozywaj, najlepsze posuniecie w tej sytuacji to milczenie, bo czesto jest tak, ze te smsy, czy telefony tylko nas pograzaja w ich oczach...Pokaz mu, ze jestes silna i swietnie sobie dasz rade bez niego to bedzie lepsze

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez prawniczka999 Pokaż wiadomość
a może jemu na to nie pozwoli 'duma' żeby się odezwać? A tak dam mu tydzień totalnego odpoczynku i wówczas moim smsem bezie wiedział, że jeślu by chciał to ja czekam..
Bo tęsknie jak głupia za tym wariatem moim ((((((

Ale przeciez on wie, ze czekasz kazdy nasz ex jest o tym przekonany.Oni wiedza jak nam ciezko i ze jedno ich słowo i w skowronkach bysmy wrociły dlatego maja ten komfort psychiczny i jest im łatwiej.
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 23:15   #1036
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość

Wiesz, chyba pił, takie odnoszę wrażenie. Ale z pracy chyba faktycznie się zwolnił. Jutro podobno ostatni raz idzie.
Makabra. Gdy zobaczyłam to co napisał to myślałam, że mi serce z piersi wyskoczy
Wziąłby się zdecydował czego chce.
Nie dziwię Ci się. Kurcze, sprawa jest dziwna, musisz z nim pogadać poważnie czego on tak naprawdę od życia chce, ale on chyba sam nie wie coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość

Ale przeciez on wie, ze czekasz kazdy nasz ex jest o tym przekonany.Oni wiedza jak nam ciezko i ze jedno ich słowo i w skowronkach bysmy wrociły dlatego maja ten komfort psychiczny i jest im łatwiej.
AMEN
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 23:21   #1037
Roar55
Raczkowanie
 
Avatar Roar55
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Mam podobnie wiem co czujesz, ale prawda jest niestety taka, ze on doskonale wie gdzie Cie szukac i gdyby chciał juz by stał pod Twoimi drzwiami ale jak widzisz nie stoi.Byc moze za tydzien, dwa odezwie sie jak wszystko sobie przemysli ale Ty sie nie dozywaj, najlepsze posuniecie w tej sytuacji to milczenie, bo czesto jest tak, ze te smsy, czy telefony tylko nas pograzaja w ich oczach...Pokaz mu, ze jestes silna i swietnie sobie dasz rade bez niego to bedzie lepsze

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------




Ale przeciez on wie, ze czekasz kazdy nasz ex jest o tym przekonany.Oni wiedza jak nam ciezko i ze jedno ich słowo i w skowronkach bysmy wrociły dlatego maja ten komfort psychiczny i jest im łatwiej.
Takie słowa bardzo podnoszą na duchu.
Roar55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 23:28   #1038
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
Nie dziwię Ci się. Kurcze, sprawa jest dziwna, musisz z nim pogadać poważnie czego on tak naprawdę od życia chce, ale on chyba sam nie wie coś tu śmierdzi
W tej chwili kazałam mu iść spać, bo chyba faktycznie jest po drożdżach to się bez problemu zgodził. A za chwilę dostałam wiadomość od jego przyjaciela, że 'tęsknią za mną i idą za mną płakać'.

Jak widać chłopcy urządzili sobie zabawę/zapijają smutki - Bóg jeden wie! Nie obchodzi mnie to. Będzie chciał to mi to wszystko wyjaśni jutro i tyle. Nie mam nastroju, by się w coś takiego bawić.
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 23:39   #1039
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
W tej chwili kazałam mu iść spać, bo chyba faktycznie jest po drożdżach to się bez problemu zgodził. A za chwilę dostałam wiadomość od jego przyjaciela, że 'tęsknią za mną i idą za mną płakać'.

Jak widać chłopcy urządzili sobie zabawę/zapijają smutki - Bóg jeden wie! Nie obchodzi mnie to. Będzie chciał to mi to wszystko wyjaśni jutro i tyle. Nie mam nastroju, by się w coś takiego bawić.
Aha, alkohol, pisanie do byłej dziewczyny, jakie to dojrzałe
No, jutro zapytaj koniecznie, bo jeśli to tylko gadanie po wódce to zapowiedz, że więcej ma do Ciebie nie pisać ani na trzeźwo ani nie na trzeźwo
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 23:50   #1040
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
Aha, alkohol, pisanie do byłej dziewczyny, jakie to dojrzałe
No, jutro zapytaj koniecznie, bo jeśli to tylko gadanie po wódce to zapowiedz, że więcej ma do Ciebie nie pisać ani na trzeźwo ani nie na trzeźwo
Zachowuje się jakby był w gimnazjum! Nawet nie jest mi smutno, jestem po prostu zła na niego. I żebyś wiedziała, że tak mu powiem. Nie będzie mi kolejny raz robił nadziei.
Choć uparcie twierdził, że wyjazd proponuje naprawdę.
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 23:56   #1041
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Zachowuje się jakby był w gimnazjum! Nawet nie jest mi smutno, jestem po prostu zła na niego. I żebyś wiedziała, że tak mu powiem. Nie będzie mi kolejny raz robił nadziei.
Choć uparcie twierdził, że wyjazd proponuje naprawdę.
Tylko nie pisz z samego rana! Może sam pierwszy się odezwie?
Jak nie to działaj!

Trzymaj się i wszystkie się trzymajcie, uciekam do spania, bo jutro muszę się dużo uczyć
Dobranoc
__________________
"Każdego dnia upominam samą siebie, że nie można rozpamiętywać..."

23 grudnia - ostatnie chemiczne farbowanie! więcej nie będzie


dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 00:06   #1042
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Ja pierwsza nie mam zamiaru się odzywać. Jeżeli nie poruszy tej sprawy, to temat zamknięty. To znaczy tak planuję...

Dobranoc
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 00:19   #1043
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Vaineth Pokaż wiadomość
Ja pierwsza nie mam zamiaru się odzywać. Jeżeli nie poruszy tej sprawy, to temat zamknięty. To znaczy tak planuję...

Dobranoc
No serio o wszystkie z Was exowie zabiegają... Tylko mój puka co się nasunie, randkuje a mi wysyła nędzne linki i filmiki
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 00:28   #1044
Roar55
Raczkowanie
 
Avatar Roar55
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 106
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
No serio o wszystkie z Was exowie zabiegają... Tylko mój puka co się nasunie, randkuje a mi wysyła nędzne linki i filmiki
Ciesz sie chociaż z tego powodu, że sie odzywa. Moj nawet nie potrafi odpisać :-( chciałabym, zeby mi chociaż wysłał jakis link z glupkowatym filmikiem :-(
Roar55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 00:29   #1045
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
No serio o wszystkie z Was exowie zabiegają... Tylko mój puka co się nasunie, randkuje a mi wysyła nędzne linki i filmiki

Moj nawet nic nedznego mi nie wysyła a rozmowy ze mna zamiaenił na rozmowy z dziewczyną, z która krecił zanim mnie poznał i jest córka prokuratora i kogos tam jeszcze zawsze mi to podkreslal no a ja przeciez tylko jakiejs pijaczki Takze witaj w klubie

Edytowane przez Alexi_
Czas edycji: 2014-01-31 o 00:32
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 00:34   #1046
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Moj nawet nic nedznego mi nie wysyła a rozmowy ze mna zamiaenił na rozmowy z dziewczyną, z która krecił zanim mnie poznał i jest córka prokuratora i kogos tam jeszcze zawsze mi to podkreslal no a ja przeciez tylko jakiejs pijaczki Takze witaj w klubie
Szczerze?Wolałabym by zabiegał (miałabym satysfakcję) albo się nie odzywał (szybciej bym zapomniała). A tak? Ani zapomnieć, ani iść do przodu, ani mieć połechtane ego...
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 00:40   #1047
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Szczerze?Wolałabym by zabiegał (miałabym satysfakcję) albo się nie odzywał (szybciej bym zapomniała). A tak? Ani zapomnieć, ani iść do przodu, ani mieć połechtane ego...

Przynajmniej jakos tam o Tobie pamieta, ja sie zastanawiam czy mój za pare miesiecy bedzie pamietał jeszcze moje nazwisko
Musze w walentynki gdzies isc i sie dobrze bawic, musze ! bo inaczej bede ryczec caly czas
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 00:47   #1048
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Przynajmniej jakos tam o Tobie pamieta, ja sie zastanawiam czy mój za pare miesiecy bedzie pamietał jeszcze moje nazwisko
Musze w walentynki gdzies isc i sie dobrze bawic, musze ! bo inaczej bede ryczec caly czas
Oj ja też bo oszaleje. Ale nie wiem z kim i gdzie (((
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 00:51   #1049
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Oj ja też bo oszaleje. Ale nie wiem z kim i gdzie (((

Moze faktycznie ten Kraków ? Do tego szalona fotorelacja
Chce zeby wiedzial, ze zyje wlasnym zyciem i nie rozpaczam po nim jak jakims cudem keidys zajrzy do mnie na profil.
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 00:55   #1050
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
Moze faktycznie ten Kraków ? Do tego szalona fotorelacja
Chce zeby wiedzial, ze zyje wlasnym zyciem i nie rozpaczam po nim jak jakims cudem keidys zajrzy do mnie na profil.
Kusi mnie ten Kraków...ale kurde chyba nie dam rady...chwile później mój Tata ma operację, a ja przez mieszkanie też mam mega wydatki
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-20 08:38:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.