Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-22, 23:56   #1021
iza1336
Raczkowanie
 
Avatar iza1336
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Chrostowo/Jedwabne
Wiadomości: 334
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
To ślubnie czy dekoracja mieszkaniowa?
Do sesji narzeczeńskiej i do domu
__________________
26.06.2011
26.08.2013
27.09.2014
iza1336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 05:08   #1022
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

taką etolę chcę zamówić w przyszłym tygodniu
http://allegro.pl/szal-z-tiulu-zdobi...936764962.html
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 06:12   #1023
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez iza1336 Pokaż wiadomość
Pochwale się Wam czymś w załączniku )) tadaammmm
Wow! Sama robiłaś?
Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Zwinęłam mamie kompa na chwilę, żeby Wam jeszcze pokazać nowy nabytek - dziś nabyty stanik ślubny nr. 3 (mam nadzieję, że ten już będzie idealny)
Uwielbiam staniki z tej firmy, są nie do zdarcia! ([nie]stety już w swoich nie chodzę bo ciąża wymusiła na mnie lekką zmianę rozmiaru)
Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie było mnie kilka dni, nie nadrobię..
Przyszłam powiedzieć że życie zawaliło mi się do góry nogami, i po prostu nie dam rady cieszyć się ze ślubu
We czwartek miałam nalot prezesa, i powiedział mi że jeżeli w marcu nie zrobię planu sprzedażowego to mnie zwolni..
A ja tego planu nie zrobię bo jest mega duży, wiem że nie dam rady.
Siedzę teraz i przeprawiam CV, i chyba muszę szukać nowej pracy.
Boże, a w tym roku ślub! Jeśli stracę pracę nie wiem jak my się utrzymamy.
Przepraszam za spam ale musiałam to napisać żadne gadżety ślubne już mnie nie cieszą, siedzę i płaczę 3 dzień
Daj spokój, może on tak pierniczy, żeby Cię zmobilizować! Nie mazaj się, uszy do góry!
Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
O takie mniej więcej mam http://allegro.pl/nowe-neonowe-open-...985093004.html


Buty wyżej ale nie są zbyt wygodne, zresztą ja nie chodzę na obcasach na co dzień więc wszystkie są niewygodne
Muchę już kupiliśmy ale nie bardzo mi odpowiada jej odcień i nie wiem czy nie będę szukac bardziej pomarańczowej.



MAM ŚWIADKOWĄ!!!
Bardzo mi się podobają te buty, ale z tej firmy żadnych nie miałam i nie wypowiem się odnośnie wygody.
Super mucha! A TŻ potrafi zawiązać?
Gratuluję świadkowej!

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
Jeszcze w temacie fryzjerki czeszącej w domu - bywa że to najlepsze rozwiązanie. Ja na cywila miałam czesać się sama, zwyczajnie w loki. Ale najpierw miałam makijaż robiony, właśnie w salonie. Więc do kosmetyczki wybrałam się w mega wałach na głowie. Nie pomyślałam tylko, że będę musiała zatankować po drodze - możecie sobie wyobrazić minę pracownika stacji gdy podjechał mały peugeot, a w środku babka w wałkach i z tekstem : "Zatankuje mi Pan, bo jestem dziś taka niewyjściowa"
Hahahahha uśmiałam się, jak sobie to wyobraziłam

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość

co do czesania i malowania to ja mam wszystko w domu tam mi będzie wygodniej

dzisiaj rozdaliśmy ostatnie zaproszenie!!

aha, i zamówiliśmy tort ananasowo - limonkowy
klask i:

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość

Dziewczyny które mają złote buty z Gino Rossi - myślicie, że jeżeli mam srebrne duże kolczyki i srebrny grzebień we włosach, to będą pasować? Nie mam nic złotego oprócz pierścionka i obrączki Buty są takie piękne i wygodne, że się zastanawiam nad kolejną parą i padło właśnie na GR.
Ja mam złoto-beżowo-szampańskie buty do sukni z paseczkiem w odcieniu złota, z biżuterii mam tylko niewielkie złote kolczyki i cieniuteńką bransoletkę, którą w ogóle nie wiem czy założę, bo się boję, że pozaciągam muślin w sukni. A poza tym mam mnóstwo mieniących się srebrnych detali na koronce w samej sukni, a razem to wygląda fajnie. Ja się nie boję łączenia srebra ze złotem.
Jak Ci się podobają to bierz.
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Fruzura probna:

Wersja 1. Warkocz bardzo na boku bez koczka z boku.
I ze spinka.
Pięknie I ta wersja bardziej mi się podoba.
Cytat:
Napisane przez coffee lover Pokaż wiadomość
U mnie z nowosci: Suknia slubna zamowiona bedzie w polowie czerwca Ale jestem podjadana i happy Więc oficjalnie w załączniku moja suknia Kolor na zdjęciu tośmietankowa biel, moja będzie w śnieżnej bieli.
Zastanawiam się tylko jaki pasek w talii gladki czy z aplikacja, a moze bez paska?? Pasek na zdjęciach jest przypadkowy.
Pięknie Pasek bym dała jak najbardziej zdobiony, bo sama suknia jest prosta i będzie doskonałym tłem do takiego jednego, mocnego detalu.



Pozwólcie, że w następnym poście zacznę na bieżąco mój dziennik z ostatniego tygodnia przed ślubem
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 06:19   #1024
iza1336
Raczkowanie
 
Avatar iza1336
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Chrostowo/Jedwabne
Wiadomości: 334
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Wow! Sama robiłaś?
Nie, moja koleżanka mi zrobiła aż taka zdolna nie jestem :P
__________________
26.06.2011
26.08.2013
27.09.2014
iza1336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 06:20   #1025
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Wow! Sama robiłaś?

Uwielbiam staniki z tej firmy, są nie do zdarcia! ([nie]stety już w swoich nie chodzę bo ciąża wymusiła na mnie lekką zmianę rozmiaru)

Daj spokój, może on tak pierniczy, żeby Cię zmobilizować! Nie mazaj się, uszy do góry!

Bardzo mi się podobają te buty, ale z tej firmy żadnych nie miałam i nie wypowiem się odnośnie wygody.
Super mucha! A TŻ potrafi zawiązać?
Gratuluję świadkowej!


Hahahahha uśmiałam się, jak sobie to wyobraziłam


klask i:


Ja mam złoto-beżowo-szampańskie buty do sukni z paseczkiem w odcieniu złota, z biżuterii mam tylko niewielkie złote kolczyki i cieniuteńką bransoletkę, którą w ogóle nie wiem czy założę, bo się boję, że pozaciągam muślin w sukni. A poza tym mam mnóstwo mieniących się srebrnych detali na koronce w samej sukni, a razem to wygląda fajnie. Ja się nie boję łączenia srebra ze złotem.
Jak Ci się podobają to bierz.

Pięknie I ta wersja bardziej mi się podoba.

Pięknie Pasek bym dała jak najbardziej zdobiony, bo sama suknia jest prosta i będzie doskonałym tłem do takiego jednego, mocnego detalu.



Pozwólcie, że w następnym poście zacznę na bieżąco mój dziennik z ostatniego tygodnia przed ślubem
Czeeekam na dziennik. Jakie to uczucie?? Stresujesz sie?? Odliczasz godziny?? Dluzy Ci sie czy czas szybko ucieka??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 06:32   #1026
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Uwaga uwaga, na 6 dni przed oficjalnie otwieram MÓJ OPIS ŚLUBU

Piątek, 21.02
Rano byłam na usg połówkowym podejrzeć lokatora mojego brzucha. Synek rośnie, cały i zdrowy
Później pobiegłam do mieszkania po pieniądze i w te pędy na ostatnią przymiarkę sukni. Czekała na mnie gotowa w salonie. Jeszcze ostatni raz ją włożyłam, jest super! Rozliczyłam się, panie zapakowały ją elegancko i odłożyły na popołudniowy odbiór. Wróciłam do domu, spakowałam ostatnie bibeloty, ogarnęłam otoczenie i czekałam na telefon od TŻ, że już wraca z pracy. Podjechał pod blok, spakowaliśmy graty (ale było stresu, czy spakowane buty ślubne, biżuteria, kartki dla księdza, umowa na obrączki i inne dokumenty, 100 razy sprawdzane), pojechaliśmy odebrać suknię. Jakoś mi się smutno zrobiło, że już się rozstaję z paniami pracującymi w salonie
No i... w drogę!
W drodze TŻ zaczął marudzić, że coś go gardło boli. To nie przepowiadało jeszcze najgorszego.
Przywiózł mnie do rodziców, pojechał do siebie, dobranoc.

Sobota, 22.02
Ten dzień postanowiłam spędzić w domu, coś posprzątać, uporządkować. Wysłałam TŻta samego do miasta po odbiór obrączek, bo mi szkoda było czasu. Aha, jasne.
Zadzwoniła krawcowa, do której wybierałam się w poniedziałek przy okazji planowanego spotkania z DJem, że jest gotowy mój płaszczyk ślubny i mamy sukienka z żakietem i wolałaby dziś, bo kasa by jej się przydała.
To pojechałyśmy. Płaszczyk wyszedł super!
Ale było śmiechu, jak spotkałyśmy u krawcowej moją przyszłą teściową, która też wróciła do PL na nasz ślub w piątek w nocy po kilkumiesięcznym wyjeździe No już nie miałyśmy się gdzie spotkać, tylko tam
Później pojechałam z mamą po zakupy, wróciłyśmy i w sumie cały dzień rozwalony.

Dzwonię do TŻta popołudniem, zapytać czy wpadnie jeszcze do mnie na chwilę, bo wieczorem miał, prostym językiem ujmując, schlać się z kumplami w ramach kawalerskiego.
Oświadczył mi, że w ciągu dnia go rozłożyło i...
leży w łóżku z anginą ropną
Był u lekarza, antybiotyk i zakaz ruszania się z łóżka przez co najmniej 2 dni.

Ciekawie się zapowiada najbliższy tydzień. Mimo wszystko jestem dobrej myśli
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 07:07   #1027
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

mojakaren - tak! To ten! Mam już 2 ślubne staniki z esotiq, ale ten jest taki śliczny... Jak moja suknia "sie skróci" to zabieram go na przymiarkę
Ines dziękuje ale Ci zazdroszczę, ze juz tak niedlugo będziesz żoną..! Oby tylko TŻ do slubu wyzdrowial!
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień


Edytowane przez Ad rem
Czas edycji: 2014-02-23 o 07:09
Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 07:18   #1028
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Super, brawa za mobilizację! Ja też bardzo chcę wyrzeźbić ramiona do ślubu, ale na razie stawiam na treningi ogólnorozwojowe, a jak już trochę tłuszczyku spadnie to wezmę się ostrzej za ramiona i plecy


Weźmiemy chyba te dwie, Ksenię cappucino jako "główną" (choć rozważałyśmy też chabrową), Aurora na ewentualne przebranie
http://modbis.pl/product-pol-2453-Su...a-jesien-.html
http://modbis.pl/product-pol-1877-Su...-tkaniny-.html!
Piękne te sukienki wybrałyście !
Jak już zamówicie i przyjdą, proszę pochwal się/daj znać jak z ich jakością i wykonaniem i czy napewno rozmiarówka ze strony odpowiada tej realnej
Napewno większości znas takie info się przyda Przecierasz szlaki !!

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Moja mamuska tez juz sobie kupila sukienke niestety nie mam jej juz na stronie Pretty one, bo byla w wyprzedazy ( za 350 zl ) ale jest taka szaro-grafitowa z rekawem 3/4 do kolan z polyskujaca srebrna nitka, dokupila juz jasny zakiet i czarne szpilki lakierowane ja w prezencie urodzinowym chce jej dokupic torebke, albo jasna albo czarna
Ale pomalu kazdy wszsytko ma, poza moim Tz przeciez ma czas, ale namowilam go i w marcu pojdziemy poogladac i kupic

Znalazlam http://allani.pl/zdjecie/sukienka-pretty-one/1438148
Zdjęcie mi się niestety nie otwiera, ale myślę, że sukienka piękna
A pomysł z torebką jako prezentem, bardzo dobry ! Ja chyba byłabym na jasną, żeby nie było za czarno

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Muchę już kupiliśmy ale nie bardzo mi odpowiada jej odcień i nie wiem czy nie będę szukac bardziej pomarańczowej.

MAM ŚWIADKOWĄ!!!
Meeeeega, mega się cieszę bo bałam się że odmówi albo będę miała podobne klimaty do niektórych z Was. Wysłałam jej zaproszenie z albumem który sama zrobiłam, były tam nasze wspólne zdjęcia, wspomnienia wielu fajnych wydarzeń. Dzisiaj zadzwoniła że odebrała przesyłkę, była bardzo zaskoczona bo myślała że album jest drugim zaproszeniem ale bardzo jej się podobał, przypomniałam jej wiele fajnych momentów z życia. Powiedziała że czuła się jakby ktoś jej się oświadczył i teraz już wie jakie to uczucie
Zaczęła wypytywac o to w co ma się ubrac, w czym mi pomóc, zaoferowała się że zrobi cukierki dla gości które będziemy dawac pod kościołem (nie miałam tego w planie ale skoro ona tak bardzo chce... ), od razu zapytała o wieczór panieński no i ogólnie baaaardzo miło
Kamień z serca!
Ta mucha jest świetna !! Zwłaszcza te kropeczki Szkoda, że nie jest ciut bardziej pomarańczowa, bo aż żal jej nie wykorzystać !

Super, że świadkowa załatwiona Tym bardziej, że tak wsystko pozytywnie

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Dziewczyny które robią kosze prezentowe! Lub małe łasuchy
W Carrefourze jest promocja na duże czekolady Milka, 300 g. Kupujesz jedną za 10,99 zł i drugą dostajesz za 1 grosz.
My dziś kupiliśmy 4 za 22 zł będą do koszy prezentowych, data ważności 01.2015
U mnie do wesela zostały by 4 puste folie
Fajna ta promocja

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Zwinęłam mamie kompa na chwilę, żeby Wam jeszcze pokazać nowy nabytek - dziś nabyty stanik ślubny nr. 3 (mam nadzieję, że ten już będzie idealny)

Opium właśnie zobaczyłam Twoje fryzury próbne! Obie są genialne!! nr. 2 lepiej wygląda ze spinką
Uwielbiam ich bieliznę !! Komplet
Chwyciłaś się na promocję drugi komplet za 2 zł ?
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 07:29   #1029
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Hej dziewczyny Oświadczam, że mimo, że nie mam głosu, nie mogę gadać, przełykać i ogólnie od 10 dni jestem jak z krzyża zdjęte to wczoraj rozdaliśmy 17 zaproszeń!! A w piątek 2 Dzisiaj jedziemy rozdać jeszcze 2 i w poniedziałek idę chyba na L4, należy mi się, bo do anginy chyba doszło mi zapalenie oskrzeli przez zaniedbanie się
Ale jestem z siebie dumna bo mam już potwierdzine 50 osób

I doprosiliśmy jeszcze trzy pary

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

MAM ŚWIADKOWĄ!!!
Meeeeega, mega się cieszę bo bałam się że odmówi albo będę miała podobne klimaty do niektórych z Was. Wysłałam jej zaproszenie z albumem który sama zrobiłam, były tam nasze wspólne zdjęcia, wspomnienia wielu fajnych wydarzeń. Dzisiaj zadzwoniła że odebrała przesyłkę, była bardzo zaskoczona bo myślała że album jest drugim zaproszeniem ale bardzo jej się podobał, przypomniałam jej wiele fajnych momentów z życia. Powiedziała że czuła się jakby ktoś jej się oświadczył i teraz już wie jakie to uczucie
Zaczęła wypytywac o to w co ma się ubrac, w czym mi pomóc, zaoferowała się że zrobi cukierki dla gości które będziemy dawac pod kościołem (nie miałam tego w planie ale skoro ona tak bardzo chce... ), od razu zapytała o wieczór panieński no i ogólnie baaaardzo miło
Kamień z serca!
Super Bardzo się cieszę, że masz kogoś zaufanego!!

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Zwinęłam mamie kompa na chwilę, żeby Wam jeszcze pokazać nowy nabytek - dziś nabyty stanik ślubny nr. 3 (mam nadzieję, że ten już będzie idealny)


Opium właśnie zobaczyłam Twoje fryzury próbne! Obie są genialne!! nr. 2 lepiej wygląda ze spinką
Bardzo mi się podoba (i normalna modelka jest)

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
taką etolę chcę zamówić w przyszłym tygodniu
http://allegro.pl/szal-z-tiulu-zdobi...936764962.html
Ja też celuję w coś podobnego chyba (jakbyś nie wiedziała nie?)

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, na 6 dni przed oficjalnie otwieram MÓJ OPIS ŚLUBU

Piątek, 21.02
Rano byłam na usg połówkowym podejrzeć lokatora mojego brzucha. Synek rośnie, cały i zdrowy
Później pobiegłam do mieszkania po pieniądze i w te pędy na ostatnią przymiarkę sukni. Czekała na mnie gotowa w salonie. Jeszcze ostatni raz ją włożyłam, jest super! Rozliczyłam się, panie zapakowały ją elegancko i odłożyły na popołudniowy odbiór. Wróciłam do domu, spakowałam ostatnie bibeloty, ogarnęłam otoczenie i czekałam na telefon od TŻ, że już wraca z pracy. Podjechał pod blok, spakowaliśmy graty (ale było stresu, czy spakowane buty ślubne, biżuteria, kartki dla księdza, umowa na obrączki i inne dokumenty, 100 razy sprawdzane), pojechaliśmy odebrać suknię. Jakoś mi się smutno zrobiło, że już się rozstaję z paniami pracującymi w salonie
No i... w drogę!
W drodze TŻ zaczął marudzić, że coś go gardło boli. To nie przepowiadało jeszcze najgorszego.
Przywiózł mnie do rodziców, pojechał do siebie, dobranoc.

Sobota, 22.02
Ten dzień postanowiłam spędzić w domu, coś posprzątać, uporządkować. Wysłałam TŻta samego do miasta po odbiór obrączek, bo mi szkoda było czasu. Aha, jasne.
Zadzwoniła krawcowa, do której wybierałam się w poniedziałek przy okazji planowanego spotkania z DJem, że jest gotowy mój płaszczyk ślubny i mamy sukienka z żakietem i wolałaby dziś, bo kasa by jej się przydała.
To pojechałyśmy. Płaszczyk wyszedł super!
Ale było śmiechu, jak spotkałyśmy u krawcowej moją przyszłą teściową, która też wróciła do PL na nasz ślub w piątek w nocy po kilkumiesięcznym wyjeździe No już nie miałyśmy się gdzie spotkać, tylko tam
Później pojechałam z mamą po zakupy, wróciłyśmy i w sumie cały dzień rozwalony.

Dzwonię do TŻta popołudniem, zapytać czy wpadnie jeszcze do mnie na chwilę, bo wieczorem miał, prostym językiem ujmując, schlać się z kumplami w ramach kawalerskiego.
Oświadczył mi, że w ciągu dnia go rozłożyło i...
leży w łóżku z anginą ropną
Był u lekarza, antybiotyk i zakaz ruszania się z łóżka przez co najmniej 2 dni.

Ciekawie się zapowiada najbliższy tydzień. Mimo wszystko jestem dobrej myśli
Kocham Cię za to, że już piszesz relację!! AAAAAAAAA!!!

I łączę się w bólu z TŻ, też mam anginę i... już mnie 10 dni trzyma, więc niech się kuruje!!!!!!
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 07:33   #1030
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Enzunio 17 jednego dnia???? Nie, mistrzyni!!! Zdrowka kochana!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 07:39   #1031
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

jestem na etapie szukania cukierni, która zrobi mi muffinki + mini tort, ciasta na sale i paczki.

Jaki planujecie smak tortu?
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 07:42   #1032
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Śniło mi się dzisiaj, że przymierzałam sobie moją suknię. Była taaaka piękne I biegałm w niej po mieście (zadartej nad kolana, żeby nie ubrudzić), a potem jak ją zdjęłam to pakowałam do woreczka foliowego śniadaniowego, żeby odnieść do salonu . I chciałam zrobić dla Was zdjęcia, ale aparat mi świrował w telefonie(ciągle nie mogłam go włączyć...) i tylko jedno niewyraźne zdjęcie twarzy mi wyszło
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 07:43   #1033
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Enzunio 17 jednego dnia???? Nie, mistrzyni!!! Zdrowka kochana!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No czuję się jak mistrz

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
jestem na etapie szukania cukierni, która zrobi mi muffinki + mini tort, ciasta na sale i paczki.

Jaki planujecie smak tortu?
Będę miała 4 albo 5 smaków, na pewno chcę z borówką amerykańską
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 07:50   #1034
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

mi ostatnio pani pow ze muffinki jako tort wypadaja slabo.. pani z cukierni.
ale ja i tak chyba chce taki wlasnie tort

Sent from my GT-I9070 using Wizaz Forum mobile app
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 07:58   #1035
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Przed chwila mialam powódź w pracy... Cos sie stalo i woda mi ciekla z jakiejś rury pod zlewem i zalala mi pol pomieszczenia... Misialam bawic sie w hydrauliko-elektryka, bo zalewala kable od zasilania bojlera... Koszmar jakis

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 08:03   #1036
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Witam dziewczyny nie udziałałam się przez ostatnich kilka dni bo mnie tez rozłożyła choroba ; (na szczęście już jest lepiej przez piatek i sobotę mieliśmy nauki w kościele -kolejna karteczka już jest pytanie do dziewczyn ktore mają okrągłe stoły na weselu - młodzi też mają swój okrągły stół czy siedzą przy jakimś innym?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 08:29   #1037
zakrecona_kropka
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_kropka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 362
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a w dniu ślubu czeszecie się w domu czy salonie?
Ja na pewno w domu i to jedne z kryterium przy poszukiwaniu fryzjerki

Cytat:
Napisane przez iza1336 Pokaż wiadomość

Pochwale się Wam czymś w załączniku )) tadaammmm
Super

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
taką etolę chcę zamówić w przyszłym tygodniu
http://allegro.pl/szal-z-tiulu-zdobi...936764962.html
Bardzo mi sie to podoba może będę szukać czegoś w tym stylu też

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, na 6 dni przed oficjalnie otwieram MÓJ OPIS ŚLUBU

Piątek, 21.02
Rano byłam na usg połówkowym podejrzeć lokatora mojego brzucha. Synek rośnie, cały i zdrowy
Później pobiegłam do mieszkania po pieniądze i w te pędy na ostatnią przymiarkę sukni. Czekała na mnie gotowa w salonie. Jeszcze ostatni raz ją włożyłam, jest super! Rozliczyłam się, panie zapakowały ją elegancko i odłożyły na popołudniowy odbiór. Wróciłam do domu, spakowałam ostatnie bibeloty, ogarnęłam otoczenie i czekałam na telefon od TŻ, że już wraca z pracy. Podjechał pod blok, spakowaliśmy graty (ale było stresu, czy spakowane buty ślubne, biżuteria, kartki dla księdza, umowa na obrączki i inne dokumenty, 100 razy sprawdzane), pojechaliśmy odebrać suknię. Jakoś mi się smutno zrobiło, że już się rozstaję z paniami pracującymi w salonie
No i... w drogę!
W drodze TŻ zaczął marudzić, że coś go gardło boli. To nie przepowiadało jeszcze najgorszego.
Przywiózł mnie do rodziców, pojechał do siebie, dobranoc.

Sobota, 22.02
Ten dzień postanowiłam spędzić w domu, coś posprzątać, uporządkować. Wysłałam TŻta samego do miasta po odbiór obrączek, bo mi szkoda było czasu. Aha, jasne.
Zadzwoniła krawcowa, do której wybierałam się w poniedziałek przy okazji planowanego spotkania z DJem, że jest gotowy mój płaszczyk ślubny i mamy sukienka z żakietem i wolałaby dziś, bo kasa by jej się przydała.
To pojechałyśmy. Płaszczyk wyszedł super!
Ale było śmiechu, jak spotkałyśmy u krawcowej moją przyszłą teściową, która też wróciła do PL na nasz ślub w piątek w nocy po kilkumiesięcznym wyjeździe No już nie miałyśmy się gdzie spotkać, tylko tam
Później pojechałam z mamą po zakupy, wróciłyśmy i w sumie cały dzień rozwalony.

Dzwonię do TŻta popołudniem, zapytać czy wpadnie jeszcze do mnie na chwilę, bo wieczorem miał, prostym językiem ujmując, schlać się z kumplami w ramach kawalerskiego.
Oświadczył mi, że w ciągu dnia go rozłożyło i...
leży w łóżku z anginą ropną
Był u lekarza, antybiotyk i zakaz ruszania się z łóżka przez co najmniej 2 dni.

Ciekawie się zapowiada najbliższy tydzień. Mimo wszystko jestem dobrej myśli
Nie moge się doczekać twojego dalszego opisu trzymam kciuki za zdrowie TŻ

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Oświadczam, że mimo, że nie mam głosu, nie mogę gadać, przełykać i ogólnie od 10 dni jestem jak z krzyża zdjęte to wczoraj rozdaliśmy 17 zaproszeń!! A w piątek 2 Dzisiaj jedziemy rozdać jeszcze 2 i w poniedziałek idę chyba na L4, należy mi się, bo do anginy chyba doszło mi zapalenie oskrzeli przez zaniedbanie się
Ale jestem z siebie dumna bo mam już potwierdzine 50 osób

I doprosiliśmy jeszcze trzy pary
17 zaproszeń w jeden dzień gratuluje

A my jeszcze nie mamy zaproszeń dostałam projekt ale nie do końca mi sie podobał i poprosiłam o zmiany w kilku miejscach mam nadzieję że teraz będzie lepiej. No i zamówiliśmy tą limuzynę do ślubu ewentualnie wymienimy na hamera o ile jego czerwień będzie znośna albo zostanie ostatecznie przemalowany:P ale cieszę sie niezmiernie że mamy wkońcu to autko do ślubu załatwione bo TŻ się straaaasznie z tym ociągał..
__________________
15.09.2014
zakrecona_kropka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 08:30   #1038
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Dziękuję za gratulacje!
No świadkowa pierwsza klasa, oby tak dalej Najbardziej mnie rozwalił tekst "bo wiesz, ja mogę sobie kupic nowa sukienkę taką jaką chcesz, bo teraz to mam taką szarą, ona jest idealna, bo taka stonowana, no tak żebym się nie rzucała w oczy bo to ty masz błyszczec"
dla świadkowej



Inez, zdrówka dla twojego tż Enzunio, tobie również zdrówka życzę

ja dziś umieram po wczorajszym spotkaniu z koleżanką....
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 08:40   #1039
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny nie udziałałam się przez ostatnich kilka dni bo mnie tez rozłożyła choroba ; (na szczęście już jest lepiej przez piatek i sobotę mieliśmy nauki w kościele -kolejna karteczka już jest pytanie do dziewczyn ktore mają okrągłe stoły na weselu - młodzi też mają swój okrągły stół czy siedzą przy jakimś innym?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Siedzimy przy prostokątnym, prezydialnym We 4 (my+świadkowe), albo w 6 (my+świadkowie+ich osoby tow). Widziałam fotki jak młodzi też siedzieli przy okrągłym i nie podobało mi się - nie wyróżniali się.

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, na 6 dni przed oficjalnie otwieram MÓJ OPIS ŚLUBU
Ale super to czytać!!!
Powodzenia, duuuużo spokoju i zdrowia dla TŻ!

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
taką etolę chcę zamówić w przyszłym tygodniu
http://allegro.pl/szal-z-tiulu-zdobi...936764962.html
Bardzo ładna ja czekam na mój welon za 10 zł z butterfly
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 08:40   #1040
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość


Uwielbiam ich bieliznę !! Komplet
Chwyciłaś się na promocję drugi komplet za 2 zł ?
Wzięłam sam stanik, bo majteczki i pas do pończoch miałam już kupiony

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Oświadczam, że mimo, że nie mam głosu, nie mogę gadać, przełykać i ogólnie od 10 dni jestem jak z krzyża zdjęte to wczoraj rozdaliśmy 17 zaproszeń!! A w piątek 2 Dzisiaj jedziemy rozdać jeszcze 2 i w poniedziałek idę chyba na L4, należy mi się, bo do anginy chyba doszło mi zapalenie oskrzeli przez zaniedbanie się
Ale jestem z siebie dumna bo mam już potwierdzine 50 osób


Bardzo mi się podoba (i normalna modelka jest)
Dzięki
17 zaproszeń! Idziecie jak burza!

Ja wczoraj (a właściwie już dziś) zamówiłam dla TŻta czerwoną muchę - identyczną grafitową już dostał i mu sie podobała, teraz będzie czerwona
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień


Edytowane przez Ad rem
Czas edycji: 2014-02-23 o 08:47
Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 08:41   #1041
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Ines ale fajnie czytać relację Niech chłop zdrowieje!
Ty enzunio też zdrowiej, idź na zwolnienie, z zapaleniem oskrzeli nie ma żartów. Mój chłop tak się załatwił rok temu, że 3 miesiące był chory.
Moja przyjaciółka wczoraj przyznała, że zaplanowała mi już panieński. Aż się boję, bo to wariatka
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 08:44   #1042
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Siedzimy przy prostokątnym, prezydialnym We 4 (my+świadkowe), albo w 6 (my+świadkowie+ich osoby tow). Widziałam fotki jak młodzi też siedzieli przy okrągłym i nie podobało mi się - nie wyróżniali się.



Ale super to czytać!!!
Powodzenia, duuuużo spokoju i zdrowia dla TŻ!



Bardzo ładna ja czekam na mój welon za 10 zł z butterfly
Aha czyli tak jak u nas 6 osob przy prezydialnym
Widze, że zamówiłaś ten promocyjny welon z butterfly chyba też go dzisiaj zamówię

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 08:56   #1043
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Wzięłam sam stanik, bo majteczki i pas do pończoch miałam już kupiony


Dzięki
17 zaproszeń! Idziecie jak burza!

Ja wczoraj (a właściwie już dziś) zamówiłam dla TŻta czerwoną muchę - identyczną grafitową już dostał i mu sie podobała, teraz będzie czerwona

Na wesele ta mucha?? Tez o czerwonej myślę, jednak bardziej sie skladaniam ku czarnej/ ivory, i tylko czerwonym goxdziku w butonierce..




Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ines ale fajnie czytać relację Niech chłop zdrowieje!
Ty enzunio też zdrowiej, idź na zwolnienie, z zapaleniem oskrzeli nie ma żartów. Mój chłop tak się załatwił rok temu, że 3 miesiące był chory.
Moja przyjaciółka wczoraj przyznała, że zaplanowała mi już panieński. Aż się boję, bo to wariatka
Zapalenie oskrzeli niewyleczone może wejsc na płuca..


Dziewczyny, myslicie ze na wesele 60 osob 2 x whisky 0.7 styknie? Czy lepiej 3 ??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:01   #1044
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Świadkowie nagle odmawiają?
W szoku jestem! Rozumiem zdarzenia losowe, różne rzeczy których nie można przewidzieć mogą się zdarzyć, ale moim zdaniem zgoda na bycie świadkiem to niemalże stuprocentowa pewność, że ta osoba na weselu będzie i nic się w tej kwestii nie zmieni.
Też mi się wydawał, że skoro siostra to na pewno przyjedzie. W razie co to mam w zanadrzu lepszą świadkową, ale ta pierwsza nie wiem kiedy się zdecyduje czy przyjedzie czy nie. Ogółem ciężka sytuacja.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:07   #1045
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, myslicie ze na wesele 60 osob 2 x whisky 0.7 styknie? Czy lepiej 3 ??
ja bym wzięła na twoim miejscu z 3 butelki, a nawet więcej

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Też mi się wydawał, że skoro siostra to na pewno przyjedzie. W razie co to mam w zanadrzu lepszą świadkową, ale ta pierwsza nie wiem kiedy się zdecyduje czy przyjedzie czy nie. Ogółem ciężka sytuacja.
współczuję a kiedy siostra da ci ostateczną decyzję?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:12   #1046
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja bym wzięła na twoim miejscu z 3 butelki, a nawet więcej



współczuję a kiedy siostra da ci ostateczną decyzję?
Ok, wezmę 3 ale więcej u nas nie ma sensu chyba, bo wydaje mi sie ze nie mamy za bardzo na weselu osob które sa zwolennikami whisky... a nie chcemy zeby zostalo za wiele bo my whisky nie pijemy, a mamy kilka wyjatkowych egzemplarzy do poczestowania gości u nas w domu a na wesele kupimy zwyklaki, czerwonego JW

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:13   #1047
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Na wesele ta mucha?? Tez o czerwonej myślę, jednak bardziej sie skladaniam ku czarnej/ ivory, i tylko czerwonym goxdziku w butonierce..

Jak się TŻ zgodzi to będzie na ślub i wesele, a jak nie, to na sesję, a na ślub założy grafitową, którą zamówiliśmy wcześniej
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:18   #1048
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny nie udziałałam się przez ostatnich kilka dni bo mnie tez rozłożyła choroba ; (na szczęście już jest lepiej przez piatek i sobotę mieliśmy nauki w kościele -kolejna karteczka już jest pytanie do dziewczyn ktore mają okrągłe stoły na weselu - młodzi też mają swój okrągły stół czy siedzą przy jakimś innym?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Siedzimy przy prostokątnym, prezydialnym We 4 (my+świadkowe), albo w 6 (my+świadkowie+ich osoby tow). Widziałam fotki jak młodzi też siedzieli przy okrągłym i nie podobało mi się - nie wyróżniali się.
My mamy okrągłe stoły i jeszcze nie wiemy jak to rozwiązać, ale rozwiązania są dwa- z tego co mówiła pani w naszym hotelu:

1. młodzi siedzą przy stole prostokątnym, tradycyjnie "pod ścianą" , przeważnie w 6 osób - Młodzi + świadkowie + ich osoby towarzyszące.
2. młodzi siedzą przy okrągłym stole na środku sali.

Nie wiem które rozwiązanie wybierzemy. Z jednej strony nie po to decydujemy się na okrągłe stoły, żebyśmy sami siedzieli przy prostokątnym, szczególnie że wtedy siedzimy troszkę jak na wystawie i niezbyt mi się to widzi.
Porozmawiam z moją dekoratorką i pewnie wybierzemy jednak opcję okrągłego stołu inaczej, bardziej "bogato" przystrojonego, tak że będzie z daleka widać który to stół PM

Ja w ogóle jednak boję się tych okrągłych stołów, że to zły pomysł Nigdy nie byłam na weselu z okrągłymi stołami, troszkę się tym martwię. Na szczęście w każdej chwili można zmienić ustawienie i wybrać jednak stoły prostokątne moja sala pięknie wygląda ze stołami okrągłymi i dlatego je wybraliśmy ale boję się, że ludzie się nie będą bawić i jakoś podzielę towarzystwo
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:20   #1049
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
taką etolę chcę zamówić w przyszłym tygodniu
http://allegro.pl/szal-z-tiulu-zdobi...936764962.html
bardzo ładna ta broszka

Ines3037200 zdrówka dla przyszłego męża!

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
mojakaren - tak! To ten! Mam już 2 ślubne staniki z esotiq, ale ten jest taki śliczny... Jak moja suknia "sie skróci" to zabieram go na przymiarkę
Ines dziękuje ale Ci zazdroszczę, ze juz tak niedlugo będziesz żoną..! Oby tylko TŻ do slubu wyzdrowial!
tak też bym go potrzebowała na przymiarkę, decyzja chyba podjęta

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Oświadczam, że mimo, że nie mam głosu, nie mogę gadać, przełykać i ogólnie od 10 dni jestem jak z krzyża zdjęte to wczoraj rozdaliśmy 17 zaproszeń!! A w piątek 2 Dzisiaj jedziemy rozdać jeszcze 2 i w poniedziałek idę chyba na L4, należy mi się, bo do anginy chyba doszło mi zapalenie oskrzeli przez zaniedbanie się
Ale jestem z siebie dumna bo mam już potwierdzine 50 osób
zdrówka!!
ale że tyle osób już zaproszonych i potwierdzonych - szacun!
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 09:20   #1050
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Ah po ślubie będzie życie, łóżko będzie głośno skrzypieć! PM2014 cz.25

dziewczyny zaproszenia z allegro jak zamawiałyście to jaką gramaturę? 250 chyba starczy?

chyba ze polecacie jakiegoś sprzedawcę
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-21 07:56:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.