Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 18:01   #1021
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

hallo czy ktoś mi odpowie na moje pytania odnośnie noszenia rzęs całym rokiem a ich kondycją po takim maratonie, kosmetyczka odradzała noszenie ich dłuższy czas. Co wy na to?Plisss odpiszcie
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:28   #1022
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cześć Chcę sobie przedłużyć rzęsy na wakacje. Lecę na 3 miesiące za granicę i nie chcę mieć latem problemu z malowaniem rzęs. Poza tym marzą mi się dłuuugaśne rzęsy... sama mam nie dość, że dość krótke i cienkie to jeszcze jasne

A oto mój zestaw pytań:

1. Czy taki zabieg zapewni przedłużenie rzęs na około 3 miesiące?

2. Czy można malować przedłużone rzęsy? Czym zmywać makijaż?

3. Czy kondycja naturalnych rzęs po wypadnięciu sztucznych nie pogarsza się? Wypadają? Łamią się? (chcę te rzęsy tylko na wakacje, nie poprawiałabym)

4. Czy jeśli moje rzęsy są dość jasne nie będzie zbytniego kontrastu jak nagle dokleją mi czarne?

Proszę o odpowiedzi zarówno specjalistki jak i dziewczyny które sprawiły sobie firanki
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 07:05   #1023
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
Cześć Chcę sobie przedłużyć rzęsy na wakacje. Lecę na 3 miesiące za granicę i nie chcę mieć latem problemu z malowaniem rzęs. Poza tym marzą mi się dłuuugaśne rzęsy... sama mam nie dość, że dość krótke i cienkie to jeszcze jasne

A oto mój zestaw pytań:

1. Czy taki zabieg zapewni przedłużenie rzęs na około 3 miesiące?

2. Czy można malować przedłużone rzęsy? Czym zmywać makijaż?

3. Czy kondycja naturalnych rzęs po wypadnięciu sztucznych nie pogarsza się? Wypadają? Łamią się? (chcę te rzęsy tylko na wakacje, nie poprawiałabym)

4. Czy jeśli moje rzęsy są dość jasne nie będzie zbytniego kontrastu jak nagle dokleją mi czarne?

Proszę o odpowiedzi zarówno specjalistki jak i dziewczyny które sprawiły sobie firanki
1. Zdecydowanie nie zapewni, faza wzrostu rzęsy trwa 1 miesiąc, a spoczynku 2 miesiące, po czym rzęsy wypadają, jednak to nie znaczy że przedłużone rzęsy trzymają się 3 miesiące.
w miesiącu tracisz 1/3 swoich rzęs, przy czym mam wrażenie że te przedłużane wypadają jeszcze szybciej(na moje oko po 4 tygodniach zostaje ich jakieś 40-50%). Niezależnie gdzie przedłużasz i za jakie pieniądze, po miesiącu rzęsy zdecydowanie wymagają poprawki, ponieważ są wyraźnie przerzedzone, przez co zaczynają się gorzej układać. Ponadto tak jak już mówiłam, nasze rzęsy rosną, więc miejsce przyklejenia się przesuwa do góry, to tak jak z odrostami. Ja sobie nie wyobrażam noszenia rzęs dłużej niż 4-5 tygodni.

2. Malować? Ale po co!? Byś je tylko oszpeciła, sztuczne rzęsy są idealnie czarne i długie, przy czym długość i grubość można indywidualnie dobierać, tusz na nich nie spełniłby żadnej roli. Rzęsy są sztywniejsze niż nasze naturalne, mogą się złamać podczas pocierania, ja sobie nie wyobrażam nawet możliwości pocierania ich nasączonym wacikiem..

3. Tego też się chętnie dowiem, gdyż odkąd przedłużam (już będzie 5 miesięcy) nigdy nie doświadczyłam rezygnacji z tych rzęs. Teraz sobie nie wyobrażam siebie bez nich, tak odmieniły mój wygląd . Niestety ja jestem prawie pewna, że stan rzęs się pogarsza, to tak samo jak zdjęcie sztucznych paznokci. Na pełną regenerację trzeba będzie pewnie poczekać pełen cykl, czyli około 3 miesięcy.

4. Ja mam raczej średniej jasności rzęsy, ale po doklejeniu wcale ale to wcale ich nigdzie nie widać. Ale słyszałam że jeżeli rzęsy są bardzo jasne, to przed zabiegiem konieczne jest wykonanie henny.

Pozdrawiam
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-04-24 o 07:12
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 18:44   #1024
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Fajnie ,że ktoś mi odpisał.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 18:48   #1025
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Fajnie ,że ktoś mi odpisał.
Moja instruktorka mówiła że przedłuża sobie rzęsy już 3 lata i z jej rzęsami jest wszystko ok.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:11   #1026
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Burbery, dziękuję za odpowiedź. W takim razie sobie podaruję i zdecyduję się na hennę Nie stać mnie na takie poprawki co miesiąc no a znając siebie uzależniłabym się od takich rzęsisk Lepiej nie zaczynać pozdrawiam!
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 14:21   #1027
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Hmmm... a może jednak nie z wszystkimi trzeba z taką delikatnością się obchodzić?
Owszem, nie wymagają malowania na co dzień, ale czasami je maluje. Są sytuacje kiedy trzeba podkreślić oko na ważniejsze wyjścia. Nigdy bym się nie zdecydowała na założenie gdybym nie mogła ich czasami pomalować. Zmywam je delikatnie patyczkami bezwłókienkowymi i płynem do demakijażu zakupionymi w firmie. Nic złego się z nimi nie dzieje. Moje rzęski są odrobinę dłuższe od moich naturalnych bo takie chciałam. To był mój pierwszy raz i bałam się zaszaleć. Ale dobrze zrobiłam bo super sie z nimi czuję.
Rzęsy które mi założono można malować i zalotkę używać( oczywiście nie mechaniczną). Klej rozpuszcza tłuszcz, wiec co ma do tego zalotka i kosmetyki beztłuszczowe.
Jeśli uważasz że nie należy ich dotykać to znaczy że nie należy myć oczu? To było by straszne, bo na rzęsach chyba też odkładają się różne zanieczyszczenia.:confuse d:
niestety wszystkie... im mniej przy nich robisz tym lepiej i dluzej sie trzymaja. nie odklejaja sie od spodow i przede wszytkim noszenie ich nie jest upierdliwe. jesli masz ochote malowac swoje rzesy to je maluj, ale jeszcze raz podkreslam, ze po to stylistka ma cala game podkrecen, kolorow, dlugosci i grubosci aby nie musiec sie bawic w malowania, demakijazowania i ostrozne grzebanie przy nich patyczniem - czy wlokienkowym czy bezwolienkowym. a zalotka jest ciepla - nie wazne ze jest niemechaniczna. a jesli chodzi o czyszczenie oczu to oczywiscie mozna je przemywac w kacikach co rano. rzesy rowniez nie odpadna jak je pomoczysz, ale do pielegnacji rzes sa specjalne utrwalacze, ktore maja za zadanie je oczyszczac i przedluzac ich zywotnosc, a nie woda bo ona nie oczysci zanieczyszczen, o ktorych wspominasz. utrwalacze zawieraja miedzy innymi alkohol i teflon.
dbaj o rzesy jak Ci sie podoba, rob z nimi co chcesz, moje uwagi maja jedynie pomoc i byc moze zmienic zle nawyki. moze wtedy na uzupelnienie bedziesz musiala chodzic rzadziej. powodenia.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie- 4 tygodnie temu przedłużałam rzęsy, są w rewelacyjnym stanie, pare mi może wypadło. Dalej wyglądają jak "nowe". Umówiłam się z babką na dopełnienie za tydzień a ona chce bym zapłaciła jak za nowe. Nie rozumiem tego kompletnie ponieważ nie ma czego w sumie uzupełniać, specjalnie z lupą prześledziłam braki i może brakuje mi z 20 rzęs, nawet jeśli bedzie to 5 tygodni po założeniu a i uzupełniać nie bedzie czego bo z natury mi wolno rzęsy rosną, uważam na nonsens płacenie 400 zł za 20-30 nowych rzęs. Stylistka powiedziała mi że inaczej "nie da rady"?!
Twoja stylistka bardzo drogo liczy sobie uzupelnienie... juz wczesniej gdzies tu pisalam, ze z reguly placi sie za kazdy tydzien nieobecnosci: 1tydzien - 50zl, 2 tygodnie - 100zl itd. z tego wynika, ze jesli juz powinnas zaplacic 250 zl. jednak ja jak widze, ze faktycznie malo jest ubytku obnizam cene. proponuje jesli juz, poszukac jakies alternatywnej osoby na uzupelnienie.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez fixed Pokaż wiadomość
fanaberia i bzdura... jesli takie rzesy w ogole istnieja napewno sa syntetyczne w innym przypadku np. po kontakcie z woda czy lzami zachowywalyby sie jak futro. na pewno nie wygladaloby to ladnie i zapewne efekt nie bylby dlugotrwaly.
A jednak to prawda sa to rzesy z norek tu masz link
http://www.uptomyeyes.ie/?gclid=CMmn...FQhBlAodaXV3Mg
taaak one sa tak nazywane, ale one nie sa z futra z norek;D sama mam mink lashes, ale one sa po prostu syntetyczne.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Mam troche chyba głupie pytanie. Czego mogę używać do odtłuszczenia rzęs jeśli nie mam odtłuszczacza? Tzn babka na szkoleniu odtłuszczała rzęsy preparatem do dezynfekcji skóry a mogę zamiast niego użyć np. spirytusu salicylowego albo czegoś podobnego? Jestem świerzo po szkoleniu więc nie linczujcie
oj nie nie, nie testowalabym spirytusu nawet na zamkniete oczy. mozna na netcie kupic platki proteinowe do odtluszczania.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-04-25 o 14:22
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 18:32   #1028
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Talking Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja w ogóle nie robie przerw.Przedłużam ciureczkiem juz ponad dwa lata.Mam nadzieje ze bardzo im nie szkodze ale nie wyobrazam sobie zrobic przerwe ( i wrocic do moich maluszków?)Ktoś tam pytał o to jak je pielegnować.Najlepiej nie robić nic i w ogóle w nie nie ingerować.Po prostu niech sobie będą i pieknie wyglądają
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:08   #1029
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
niestety wszystkie... im mniej przy nich robisz tym lepiej i dluzej sie trzymaja. nie odklejaja sie od spodow i przede wszytkim noszenie ich nie jest upierdliwe. jesli masz ochote malowac swoje rzesy to je maluj, ale jeszcze raz podkreslam, ze po to stylistka ma cala game podkrecen, kolorow, dlugosci i grubosci aby nie musiec sie bawic w malowania, demakijazowania i ostrozne grzebanie przy nich patyczniem - czy wlokienkowym czy bezwolienkowym. a zalotka jest ciepla - nie wazne ze jest niemechaniczna. a jesli chodzi o czyszczenie oczu to oczywiscie mozna je przemywac w kacikach co rano. rzesy rowniez nie odpadna jak je pomoczysz, ale do pielegnacji rzes sa specjalne utrwalacze, ktore maja za zadanie je oczyszczac i przedluzac ich zywotnosc, a nie woda bo ona nie oczysci zanieczyszczen, o ktorych wspominasz. utrwalacze zawieraja miedzy innymi alkohol i teflon.
dbaj o rzesy jak Ci sie podoba, rob z nimi co chcesz, moje uwagi maja jedynie pomoc i byc moze zmienic zle nawyki. moze wtedy na uzupelnienie bedziesz musiala chodzic rzadziej. powodenia.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Bardzo dzięuje Ci za dobre rady i chęci. Ale nadal sie z Tobą nie zgadzam w niektórych sprawach.
- nic mi sie od spodów nie odkleja,
- noszenie ich nie jest upierdliwe, wręcz przeciwnie,
- ponieważ juz wczesniej Ci o tym pisałam ze zrobiła sobie bardzo naturalną długość i podkręcenie ( bo na co dzień nie lubię wyglądać jak lalka) ale czasami mam ochotę zaszaleć i przydatna jest zalotka i tusz.
- konsultowałam sie po twoich wypowiedziach z moją stylistką, ale ona uważa tak samo jak ja. Założenie rzęs nie powinno ograniczać, to ma ładnie wyglądać i być wygodne.
- Nie wiem na jakich produktach pracujesz, ale rzęsy które mam na oczach, normalnie mogę malować, zmywać specjalnym płynem do demakijażu.
- czyli Twoich rzęsek nie można w ogóle malować? Jak to przemywać oczy w kącikach i tylko wodą? Ja w ogóle nie używam do mycia twarzy wody. Myję twarz płynem micelarnym.
- piszesz że nie ważne czy włukienkowe czy bezwłukienkowe patyczki, mysle ze na "chłopski rozum" jest to jednak bardzo istotne. Włókienka zaczepiały by sie o rzęsy i powodowały by wyrywanie ich. Nie uważasz? ja nie jestem fachowcem ale praktykuję to na sobie.
- I wyobraź sobie że nic się z nimi nie dzieje złego. Wypadają tak jak moje naturalne, czyli po woli. Uzupełniam co dwa tygodnie ale tylko dlatego ze chcę żeby wyglądały cały czas jak nowe.
- Moja stylistka wspomniała coś o tym że bardzo możliwe jest że inne firmy mają inne kleje i inne zasady szkolenia. Nie należy uogólniać wszystkiego.
- Oczywiście przyznała Ci racje z tym że nie należy z rzęsami za bardzo szaleć i nie powinno się ich za bardzo dotykać bez potrzeby.
Nie złość się na mnie, że wnikam tak w szczegóły. Ale ten temat dotyczy mnie samej wiec chciałam dokładnie się wszystkiego dowiedzieć.
I podsumowując, każda z nas ma trochę racji wiec już się nie sprzeczajmy
Pozdrawiam
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:40   #1030
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

[QUOTE=isska25;18725320] ale się troszkę zraziłam i jakoś nie mam do nich przekonania, nie mówiąc że strasznie niszczą płytkę naturalną. Przed przygodą z żelami nigdy mi się paznokcie nie rozdwajały a teraz to norma.

Bzdura! Tipsy, zele itd nie niszczą płytki paznokcia. Mogą co najwyżej osłabić te cześć na której sa nałożone bo kosmetyczka musi lekko spolowac naturalny paznokiec by stuczny dobrze sie trzymał. Odrośniety paznokiec nie ma juz nic wspólnego ze sztucznymi tak wiec rozdwajanie sie paznokci nie jest skutkiem noszenia wczesniej sztucznych ale braków witamin i mikroelementów w organizmie.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
No i fundnęłam sobie fajowe rzesiska , super jestem zadowolona i pewna że będę chciała mieć je dłużej niż 2mc. Jeszcze dziewcznki mam pytanko czy mogę je nosić non stop np przez 8mc bez szkód dla moich naturalnych rzęsek? Kosmetyczka która zakładała mówiła , że niewskazane raczej tak długo nosić i ,że lepiej np założyć na wakacje albo jakąś okazję, no i że takim zabiegiem naturalne słabną itp. Troszkę się boje ,że po całkowitym zdjęciu za powiedzmy te 8mc nie będe miała co tuszować. Ogólnie kosmetyczka pochwaliła moje naturalne rzęsy że gęste i długie nie chce zrobić im krzywdy. Co wy na to?

Oczywiscie ze mozesz nosic je 8 miesiecy i dluzej. Naturalne nie słabną ponieważ rzesa do ktorej masz przyklejoną sztuczna wypada a nia jej miejsce rosnie nowa. Ta nowa nie ma komtaktu ze sztuczną w momencie wyrastania wiec jest zdrowa To tych nowych rzes gdy urosna dokleja sie sztuczne. Zatem w momencie gdy przestaniesz przedłużać rzęsy będziesz miala swoje naturalne takie jak na poczatku


---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Jeszcze jedno. Kosmetyczka powiedziła że dla super efektu powinnam przyjść na korektę po 3-4tyg i wtedy będą supeer. Ogólnie kobietka bardzo fajna cena też -200zł a korekta 120. Też chodzicie na korekte po 3tyg i wkleja wam więcej rzęsek??(dla mnie bomba i bez zagęszczenia póżniej wstawię fotkę)
Korekta to koniecznosc czy chcesz nosic rzesy 2 miesiace czy 8, cz dluzej... Rzesy wypadaja, bo taki jest ich cykl zycia. Za te 3-4 tygodnie nei bedziesz juz miala tylu rzes co dzis wiec po prostu trzeba je uzupelniac. Nie da sie zalozyc rzesek raz na 2 i wiecej miesiecy i miec ciagle taką sama ilosc
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:03   #1031
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Nie jest to wątek na ten temat ale - Każdy kto nosił żele a póżniej po jakimś czasie je zdjął raczej nie miał się czym szczycić. Paznokcie są umęczone, miękie wyginają się itp. Skoro sądzisz że żele nie wpływają na nasz stan paznokcia to ja już żadnych pytań Do ciebie nie mam w związku z przedłużanymi rzęskami. Pzdr.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 11:15   #1032
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Well tak sie sklada ze nosilam zele i mowie na podstawie wlasnych doswiadczeń. To, ze Ty masz inne nie znaczy ze moja opinia jest nieprawdziwa.

Więcej tolerancji na cudze opinie życzę
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:39   #1033
bizneswoman2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
hallo czy ktoś mi odpowie na moje pytania odnośnie noszenia rzęs całym rokiem a ich kondycją po takim maratonie, kosmetyczka odradzała noszenie ich dłuższy czas. Co wy na to?Plisss odpiszcie
Nie powinno się nosić cały rok rzęs!! Ja sobie zrobiłam miesiąc temu w Sephorze na Matarni - rewelacja (tylko 200 zł a jakość super) i kupiłam do tego odżywkę Breton i narazie nic mi nie wypada itp. Nie maluję rzęs, a na zimę ściągnę. pozdrawiam KK
bizneswoman2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:16   #1034
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
No ta instruktorka nie powinna być instruktorką. Chyba wszystkie dziewczyny nie były zadowolone bo podeszła pokazała jak przykleja rzęse i poszła do innych osób. Nie powiedziała jak, nie sprawdziła czy od razu robi się dobrze.
Wiadomo że w grupie jest ciężej zwłaszcza że takie szkolenie powinno być indywidualne ale na takie nietstety nie mogę sobie pozwolić. A ta babka sobie gadała z naszą nauczycielką zamiast "kontrolować" jak nam to idzie tylko podeszła ze 2 razy na załóżmy 3 godziny żeby popatrzeć chwile, chyba że się ją zawołało. Nie mówiła co się robi źle, właściwie nic nie wytłumaczyła.
Więc ja nie jestem zadowolona z tego szkolenia (z Clareny).
Też rozmawiałam z Clareną odnośnie szkolenia, ale właśnie tak myślałam, że mają masówkę, bo szkolenia są dziwnie tanie. Kiedyś już się nadziałam na pseudotrenerkę za niewielkie pieniądze i powiedziałam sobie, że nigsy więcej.
Baaardzo się cieszę, że tak długo marudziłam gdzie iść na szkolenie, bo przynajmniej sprawdziłam wszystkie za i przeciw i trafiłam w 10! Jestem super zadowolona, bo widzę jak z dnia na dzień wciągam się w stylizację i coraz lepiej mi to wychodzi. Nie wiem gsk na jakim kleju pracujesz od początku, ale ja mam średnioschnący i na takim się uczyłam -bardZo duży plus, bo już od początku nabieram wprawy, klej się nie babra tylko ładnie zasycha. Moje koleżanki mają teraz piękne rzęski
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:56   #1035
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Na szkoleniu był klej chyba też średnio szybko wysychający albo nawet wolno bo jak się przykleiło rzęsy, popompowało chwilke to zdarzało się że rzęsy się skleiły.
Ale jaki w tym zestawie klej mam to właściwie nie wiem bo jeszcze nie robiłam bo tego głupiego odtłuszczacza jeszcze nie mam



A ta babka odtłuszczała rzęsy płynem do dezynfekcji skóry to można normalnie takim płynem odtłuszczać? Np. skinseptem?

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-04-26 o 16:01
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:35   #1036
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Bardzo dzięuje Ci za dobre rady i chęci. Ale nadal sie z Tobą nie zgadzam w niektórych sprawach.
- nic mi sie od spodów nie odkleja,
- noszenie ich nie jest upierdliwe, wręcz przeciwnie,
- ponieważ juz wczesniej Ci o tym pisałam ze zrobiła sobie bardzo naturalną długość i podkręcenie ( bo na co dzień nie lubię wyglądać jak lalka) ale czasami mam ochotę zaszaleć i przydatna jest zalotka i tusz.
- konsultowałam sie po twoich wypowiedziach z moją stylistką, ale ona uważa tak samo jak ja. Założenie rzęs nie powinno ograniczać, to ma ładnie wyglądać i być wygodne.
- Nie wiem na jakich produktach pracujesz, ale rzęsy które mam na oczach, normalnie mogę malować, zmywać specjalnym płynem do demakijażu.
- czyli Twoich rzęsek nie można w ogóle malować? Jak to przemywać oczy w kącikach i tylko wodą? Ja w ogóle nie używam do mycia twarzy wody. Myję twarz płynem micelarnym.
- piszesz że nie ważne czy włukienkowe czy bezwłukienkowe patyczki, mysle ze na "chłopski rozum" jest to jednak bardzo istotne. Włókienka zaczepiały by sie o rzęsy i powodowały by wyrywanie ich. Nie uważasz? ja nie jestem fachowcem ale praktykuję to na sobie.
- I wyobraź sobie że nic się z nimi nie dzieje złego. Wypadają tak jak moje naturalne, czyli po woli. Uzupełniam co dwa tygodnie ale tylko dlatego ze chcę żeby wyglądały cały czas jak nowe.
- Moja stylistka wspomniała coś o tym że bardzo możliwe jest że inne firmy mają inne kleje i inne zasady szkolenia. Nie należy uogólniać wszystkiego.
- Oczywiście przyznała Ci racje z tym że nie należy z rzęsami za bardzo szaleć i nie powinno się ich za bardzo dotykać bez potrzeby.
Nie złość się na mnie, że wnikam tak w szczegóły. Ale ten temat dotyczy mnie samej wiec chciałam dokładnie się wszystkiego dowiedzieć.
I podsumowując, każda z nas ma trochę racji wiec już się nie sprzeczajmy
Pozdrawiam
pracuje na profesjonalnych i bardzo dobrych kosmetykach + mam za soba kurs trenerski...rzesy, ktore zakladam nie wypadna w magiczny sposob po uzyciu tuszu a moje klientki tez maja czasami pomysly, zeby je pomalowac, ale zdecydowanie odradzam takich zabiegow. owszem wlokienkowe maja znaczenie ale napisalam to w ten sposob aby ci pokazac, ze nie w tym istota. ty tego nie bedziesz widzialam, ze rzesy sie odklejaja od spodu to widzi tylko twoja stylista i zapewne przy uzupelnianiu zdejmuje ci takie rzesy. nie ze wszystkim sie tak dzieje, ale demakijazowanie ich z tuszu moze to potegowac. zakonczmy na tym nasza dyskusje. powodzenia.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-04-26 o 17:56
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 16:36   #1037
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

moje nowe rzęski.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:20   #1038
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 150
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Sarrita:'taaak one sa tak nazywane, ale one nie sa z futra z norek;D sama mam mink lashes, ale one sa po prostu syntetyczne'
Moze te rzesy co ty masz to sa i syntetyczne ale sa w sprzedazy, i
w salonach w Dublinie rzesy z futerka norek.Sama nie wierzylam ale to prawdaBardziej popularne(tanszze) sa na pasku niz rzesy do metody jeden do jednego.Kosmetyczka ktora mi zaklada rzesy sama takie nosi.Wypytam za dwa tygodnie co i jak.Te rzesy daja fajny wyglad efekt ala piorkowa firanka.Moze sie niedlugo na nie zdecyduje.
__________________
przepraszam za bledy
fixed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 07:38   #1039
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
moje nowe rzęski.
Wiesz, nie obraź się ale one wyglądają na posklejane...
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 08:55   #1040
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

One są bardzo długie i może dlatego to tak wygląda - ale posklejane nie są. Nie znam się czy tak powinny wyglądac czy nie.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 15:37   #1041
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Możesz je przeczesać grzebyczkiem od samej nasady rzęs?
jeśli się nie udaje to są sklejone...
Po za tym klej nieestetycznie nałożony-za grubo
Powiedziałabym też,że Ci rzęs pożałowała bo widać jeszcze sporo rzęs Twoich i przez to się robią "prześwity"
ale jeśli dobrze Ci się noszą to ok
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...

Edytowane przez Sothis
Czas edycji: 2010-04-29 o 15:45
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 22:32   #1042
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Z tym klejem możesz mieć rację - teraz to zauważyłam . A co do prześwitów mówiła że efekt będzie lepszy po 3 tyg jak przyjdę na korektę. Pzdr.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 00:32   #1043
allaT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Witam! Planuję przedłużyć sobie rzęsy. Mieszkam w Warszawie i po poczytaniu tego wątku zaczęłam się obawiać wybrania "w ciemno"osoby, której powierzę swoje oczy. Mam nadzieję, że nie ściągnę na swoją głowę gromów, jeśli w tym miejscu poproszę o skontaktowanie się ze mną prywatnie osób, które mogłyby mi zaoferować taką usługę na dobrym poziomie lub szczególnie polecić kogoś kompetentnego z Warszawy. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
allaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 13:20   #1044
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Z tym klejem możesz mieć rację - teraz to zauważyłam . A co do prześwitów mówiła że efekt będzie lepszy po 3 tyg jak przyjdę na korektę. Pzdr.
Dobrze Ci radze kochana szukaj innej stylistki jak nie chcesz mieć łysego oczka za jakiś czas. Rzęsy tak posklejane ze sobą będą ciągnęły inne rzęsy które rosną wolniej i albo je to osłabi albo zupelnie wyrwie niektóre rzęski.
Ja osobiście bym taką już pogoniła
Szkoda oczu, rzęs, czasu i pieniędzy...
pozdrawiam
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 19:27   #1045
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fixed Pokaż wiadomość
Sarrita:'taaak one sa tak nazywane, ale one nie sa z futra z norek;D sama mam mink lashes, ale one sa po prostu syntetyczne'
Moze te rzesy co ty masz to sa i syntetyczne ale sa w sprzedazy, i
w salonach w Dublinie rzesy z futerka norek.Sama nie wierzylam ale to prawdaBardziej popularne(tanszze) sa na pasku niz rzesy do metody jeden do jednego.Kosmetyczka ktora mi zaklada rzesy sama takie nosi.Wypytam za dwa tygodnie co i jak.Te rzesy daja fajny wyglad efekt ala piorkowa firanka.Moze sie niedlugo na nie zdecyduje.
baaardzo dziwne... kontaktowalam sie z producentem, ktory ma mink lashes i pytalam specjalnie jeszcze raz o sklad rzes... dostalam potwierdzenie, ze rzesy mink sa po prostu ciensze i lzejsze, ale skladowo sa syntetyczne, ze Ci, ktory twierdza, za maja rzesy z dodatkiem jedwabiu lub norek po prostu nie wiedza co sprzedaja lub zakladaja. jesli w takim razie myle sie to daj znac czy masz potwierdzona informacje o skladzie... chetnie zweryfikuj swoja wiedze.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Z tym klejem możesz mieć rację - teraz to zauważyłam . A co do prześwitów mówiła że efekt będzie lepszy po 3 tyg jak przyjdę na korektę. Pzdr.
Dziwne bo korekta nie ma nic do tego... stylista powinna wkleic Ci sie do kazdej rzesy, ktora jest w fazie katagenu i telogenu - chyba, ze zalozenie bylo uwarunkowane cena i efektem lub iloscia rzes.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Sothis Pokaż wiadomość
Dobrze Ci radze kochana szukaj innej stylistki jak nie chcesz mieć łysego oczka za jakiś czas. Rzęsy tak posklejane ze sobą będą ciągnęły inne rzęsy które rosną wolniej i albo je to osłabi albo zupelnie wyrwie niektóre rzęski.
Ja osobiście bym taką już pogoniła
Szkoda oczu, rzęs, czasu i pieniędzy...
pozdrawiam
Sothis ma racje... pytanie jeszcze czy zalozone rzesy nie sa za grube, bo to tez moze Ci obciazyc Twoje rzesy i powodowac przedwczesne wypadanie.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:18   #1046
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 150
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Moge prosic numer do producenta (zeby nie robic reklamy na priv)?Za dwa tygodnie bede wiedziec wiecej.Mam nadzieje ze to bedzie numer od producenta a nie od dystrybutora.Hurtownie robia rozne przekrety ;P.Dziekuje bardzo.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Sarrita przejzyj sobie te linki:http://www.butterflylashsolutions.co...roducts_id=238
http://www.butterflylashsolutions.co...roducts_id=150
To tak wstepnie.Ciekawe jest ze ci producent zdradzil sklad-jakies chody masz )) ?

I mam jeszcze jedno pytanie czy sama technika nakladania rozni sie od nakladania np:NovaLashesh?Milego dnia.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Przepraszam za oschly post.Milego dnia

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

I jaszcze jeden link gdzie materialem jest futro
http://www.alibaba.com/product-free/...k_eyelash.html
__________________
przepraszam za bledy

Edytowane przez fixed
Czas edycji: 2010-05-01 o 09:32
fixed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:21   #1047
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziewczynki moje kochane spójrzcie na te fotki i oceńcie , czy te rzęsiska są prawidłowo założone ( umieszczone przez moją kosmetyczke zaraz po założeniu), fotki są zrobione porządniejszym aparatem i lepiej wszystko widać.?bardzo na was liczę niedługo mam ślub 10lipca i chciałam je nosić długo jeszcze po tym dniu, ale oczywiście nie kosztem łysego oka. Odpiszcie proszę.
http://www.photoblog.pl/bonika666/63916931
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 18:05   #1048
Paulina17.b
Raczkowanie
 
Avatar Paulina17.b
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

mam pytanie czy przy użyciu olejku rycynowego mogę sobie sama w domu sciagnać te rzęsy?Czy moge przy okazji naruszyc moje naturalne i mi wypadna...zauwazylam ze jak odpada mi jedna rzesa sztuczna to przy okazji wylatuja 4 moje naturalne!!!jestem przerazona bo nosze je 3 tyg.i mysle ze moje naturalne strasznie sie oslabily...i jak sciagne sztuczne to zostane bez rzes.Prosze niech mi ktos napisze czy ktoras tez tak miała???
Paulina17.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:15   #1049
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja noszę 1,5 tygodnia i nic mi się narazie nie dzieje, ale za to zauważyłam ,że czasami zdwrzyło się że jedna sztuczna rzęsa doklejona jest do dwóch naturalnych i jak jedna wypadła to ta druga utrzymuje sztuczną i trochę to dziwnie wygląda - chciałam wyjąć tę niby odklejoną rzęse a tu boli bo druga trzyma - to raczej nie jest dobry znak
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:41   #1050
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Paulina17.b Pokaż wiadomość
mam pytanie czy przy użyciu olejku rycynowego mogę sobie sama w domu sciagnać te rzęsy?Czy moge przy okazji naruszyc moje naturalne i mi wypadna...zauwazylam ze jak odpada mi jedna rzesa sztuczna to przy okazji wylatuja 4 moje naturalne!!!jestem przerazona bo nosze je 3 tyg.i mysle ze moje naturalne strasznie sie oslabily...i jak sciagne sztuczne to zostane bez rzes.Prosze niech mi ktos napisze czy ktoras tez tak miała???
Nic sama nie kombinuj, lepiej zapisz sie do jakiejś stylistki niech Ci ten klej rozpuści.
Jeśli rzęsy które miałaś założone były za grube lub za ciężkie to mogły się i Twoje naturalne osłabić, albo zwyczajnie zwracasz na to większą uwagę niż wcześniej.
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.