Psychiatra - cz.4. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-19, 10:54   #1021
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nic nie wiesz o terapii. To jakieś bzdury o 10 spotkaniach. Az się rozesmialam
Jak widać teoria ci nie pomaga w praktyce. Wiec może sensownie byłoby u fachowca ta praktykę jednak poćwiczyć
Ale nie unoś się tak. To że ty wydałaś całą górę pieniędzy na "fachowca" który Ci powiedział, że tak musi być, nie znaczy, że naprawdę tak musi być. Znam osobiście osoby którym akurat terapia behawioralno-poznawcza o której wspomniałam wyżej pomogła i żadne z nich nie odbyło więcej, niż 12 wizyt. Mi akurat pomagają leki i najbardziej ufam psychiatrą, o jednak co lekarz to lekarz. Gdybym miała iść na terapię to tylko do wykwalifikowanego lekarza psychiatry, a nie do żadnych psychologów, czy psychoterapeutów.
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 11:00   #1022
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Pudło. Chodziłam ma nfz. Trzy terapię. Po półtora roku każda. Plus 3 lata leki. Leki bez terapii tylko objawy zwalczają. A należy dotrzeć do przyczyny.
I nie chce cię martwić ale od terapii jest psychoterapeuta a nie psychiatra. Powinnaś to wiedzieć skoro taka oczytana jestes. To są dwa różne zawody
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 11:49   #1023
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Pudło. Chodziłam ma nfz. Trzy terapię. Po półtora roku każda. Plus 3 lata leki. Leki bez terapii tylko objawy zwalczają. A należy dotrzeć do przyczyny.
I nie chce cię martwić ale od terapii jest psychoterapeuta a nie psychiatra. Powinnaś to wiedzieć skoro taka oczytana jestes. To są dwa różne zawody
Co ty za bzdury piszesz? Powinnaś wiedzieć, że po primo nie ma takiego zawodu jak psychoterapeuta.Po secundo gdybyś miała chociaż minimalne pojęcie o temacie wiedziałabyś o tym, że ojcowie psychoterapii byli psychiatrami i psychiatrzy bardzo często prowadzą terapie, np. wspominaną terapię behawioralno-poznawczą.
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 11:51   #1024
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Weź dziewczyno poczytaj o różnicy pomiędzy psychoterapeuta a psychiatra bo się słabo robi.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:26   #1025
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

To ty poczytaj... cokolwiek. Bo dyskutujesz w temacie o którym pojęcia nie masz.
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:35   #1026
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Wtrące swoje trzy grosze:
Cytat:
Czym się różni zawód psychoterapeuty od zawodu psychologa i psychiatry

Psycholog☠to absolwent pięcioletnich studiów magisterskich, zaczynających się po maturze, przygotowany do prowadzenia diagnostyki, badań naukowych, doradztwa i prostych form pomocy ludziom zwanych pomocą psychologiczną.

Psychiatra☠jest lekarzem specjalistą, przygotowanym do farmakoterapii zaburzeń psychicznych, mającym często teoretyczną wiedzę o psychoterapii, ale nie posiadający kompetencji ani specjalistycznego wykształcenia do jej prowadzenia.

Psychoterapeuta☠to odrębny zawód, polegający na leczeniu zaburzeń i problemów psychicznych metodami psychoterapeutycznymi. Wymagający około 7-letniego specjalistycznego szkolenia, które zaczyna się po studiach magisterskich.

Psycholog uczy się zawodu 5 lat po maturze, psychiatra 12 lat, psychoterapeuta 9 -15 lat.
Z strony: http://www.psychoterapia-polska.org/...peuty-w-polsce
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"

Edytowane przez magi18
Czas edycji: 2015-07-19 o 12:37
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:37   #1027
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra - cz.4.

No proszę bardzo. A jednak. Mnie akurat tego tłumaczyć nie trzeba. Ale może koleżanka powyżej się douczy
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 12:50   #1028
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Powtarzam: Nie ma takiego zawodu w Polsce jak psychoterapeuta! Usługi psychoterapeutyczne może prowadzić absolutnie każdy, nawet żul spod budki z piwem! A żeby być psychiatrą trzeba mieć stosowne uprawnienia.
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:51   #1029
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytuję:

Wymagający około 7-letniego specjalistycznego szkolenia, które zaczyna się po studiach magisterskich.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:52   #1030
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Jesu. Jak grochem o ścianę.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 12:58   #1031
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Myślałam, że tutaj znajdzie się kompetentne osoby, ale widzą ignorancja jednak króluje i podejście typu: "nie znam się, ale się wypowiem".
Praktykę psychoterapeutyczną w świetle polskiego prawa może założyć absolutnie KAŻDY, bez względu na wykształcenie, doświadczenie, czy kompetencje. Psychoterapeuta nie jest zawodem, jak lekarz, prawnik, czy policjant. Nie trzeba absolutnie żadnych szkół kończyć, bo nie ma czegoś takiego jak państwowy, uznawany dyplom z psychoterapii. Są tylko różnego rodzaju certyfikaty wydawane przez PRYWATNE stowarzyszenia zrzeszające różnych psychoterapeutów. Zupełnie nie rozumiem jak można się wypowiadać będąc kompletnym ignorantem w danym temacie.
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 13:07   #1032
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Otworzyć może każdy
Ale to nie znaczy ze ty musisz iść do każdego. Wystarczy ze sprawdzisz jakie dana osoba ma kwalifikacje i czy poddaje się super wizji. A psychiatra o ile nie jest dodatkowo wykwalifikowany do psychotcerapii to terapii nie prowadzi. Wiec poluzuj gumę w majtkach i nie tłumacz nam rzeczy oczywistych.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:11   #1033
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Otworzyć może każdy
Ale to nie znaczy ze ty musisz iść do każdego. Wystarczy ze sprawdzisz jakie dana osoba ma kwalifikacje i czy poddaje się super wizji. A psychiatra o ile nie jest dodatkowo wykwalifikowany do psychotcerapii to terapii nie prowadzi. Wiec poluzuj gumę w majtkach i nie tłumacz nam rzeczy oczywistych.
Jak możesz ocenić jakie ma kwalifikacje, jak powtarzam, że świadczenia usług psychoterapeutycznych nie regulują żadne przepisy. Mogę sobie w każdej chwili powołać do życia Stowarzyszenie o nazwie powiedzmy "Instytut Psychoterapii im. Zygmunta Freuda" i wymyślić sobie że będę wydawała w nim certyfikaty za szkolenie które zorganizuję i na którym każdy kto zapłaci mi 20 tysięcy za semestr taki papier dostanie. Ty później pójdziesz do moich absolwentów i będziesz wmawiać wszystkim, że to są osoby wykwalifikowane.
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:15   #1034
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Chciałam skomentować, ale idę kupić nowy biustonosz, bo mi nie tylko ręce, ale i cycki opadły.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:15   #1035
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Może ty masz problem ze sprawdzeniem czy ktoś ma studia podyplomowe i ma odpowiednie kwalifikacje. Ja nie mam. I powtórzę ze branie samych leków przy zaburzeniach lękowych to sabotowanie własnego zdrowia. Ale to twoja sprawa skoro terapeuci wszyscy tacy źli i nie wykształceni.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:20   #1036
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Ciekawe, co będzie, jak odstawisz leki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:24   #1037
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Leki juz przestają działać. Owszem są inne leki i inne substancje czynne. Ale szkoda brać leki i nawet nie spróbować dotrzeć do źródła problemów. Ale każdy sobie wybierać chce. Dobrze byłoby żeby na podstawie obiektywnej wiedzy a nie dyrdymalow.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 13:44   #1038
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Do terapii też trzeba dojrzeć. Jak widać koleżanka jest na nią kompletnie nie gotowa. Psychoterapia nurtu behawioralnego to głaskanie problemu po powierzchni. Aby w rzeczywistości uporać się z przeszłością, problemami, traumami, wydrukowanymi wzorcami, trzeba nad sobą pracować kilka dobrych lat. Dziewczyna chce brać leki tylko i koniec. Jak sama w sobie znajdzie gotowość na pracę z terapeutą, to po nią sięgnie.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 14:21   #1039
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Czy wam gabinety psychoterapeutów naciągaczy płacą za to pisanie bzdur? Równie dobrze co do przeciętnego "specjalisty" psychoanalityka u którego wyleżę się godzinę na kanapie za 100 złotych mogę iść na seans ojca Baszbory, czy innego szamana. Może wy nie macie czego z pieniędzmi robić i jesteście snobkami z wielkich miast, gdzie takie rzeczy są po prostu modne, ja jednak jako normalna osoba z małego miasteczka, gdzie jeszcze mody na współczesnych szamanów nie dotarły muszę sobie radzić bardziej efektywnymi sposobami. Na tabletki wydaje ok 30 złotych miesięcznie (bo mam na przewlekłe) i mi świetnie pomagają. Poza tym nie wiem, czy się orientujecie, ale leki na lęki i depresje nie tylko łagodzą objawy, ale również leczą. Kwestia tego że w każdym przypadku czas leczenia jest różny. Ja zrobiłam ten błąd, że dwa razy za wcześnie odstawiłam myśląc, że wszystko jest ok. Więc wy sobie chodźcie do terapeutów nawet codziennie i płaćcie im 100 zeta za wizytę, by po 100 wizytach móc powiedzieć, że jest ok, ja zaś zostanę przy medycynie i tabletkach za 30 złotych miesięcznie.
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 14:26   #1040
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Pfff. Ja teraz płace 10 zł za leki na miesiąc. Pfff.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 14:27   #1041
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez karolciak86 Pokaż wiadomość
4 lata wydawania pieniędzy na terapię to raczej słaba jej reklama O skutecznej terapii można mówić jeśli zamyka się w max. 10 spotkaniach i przynosi konkretne efekty. Z całym szacunkiem, ale jeśli aż 4 lata musiałaś chodzić to zostałaś naciągnięta. Ja słyszałam, że do lęków najlepsza jest terapia behawioralno-poznawcza i zamyka się ona w 8-10 spotkaniach. Myślałam o niej, nie wiem tylko czy to na mnie zadziała, bo lęki mam pomimo ogromnej wiedzy w tym temacie. Przeczytałam już niejedną książkę w temacie i teoretycznie mam wszystko opanowane. Niestety między teorią, a praktyką często bywa przepaść.
Trudnych przypadków nie rozwiążesz przy 10 spotkaniach. Moje pieniądze nie poszły w błoto. Gdyby nie psycholog to nie byłbym nawet w stanie wyjść z domu a moim sukcesem była wyprowadzka o ponad 250 km od domu rodzinnego, bez psychologa nie skończyłabym nawet studiów. Możesz sobie brać leki ale gdy je odstawisz wszystko wróci bo przyczynę lęków masz nadal nie rozwiązaną. Ja z psychologiem dochodziłam bardzo długo co jest przyczyną moich ataków. W 10 spotkaniach nie bylibyśmy w stanie tego zrobić bo przyczyną okazał się fakt z dzieciństwa z którego mało co pamiętam. Też jestem zagłębiona w tym temacie i dużo czytałam i nie czuję się naciągnięta tylko uratowana
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 14:28   #1042
meski_punkt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 223
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cześć, czy są tutaj osoby z którymi można porozmawiać o sprawach psychiatrii? Mam duzy problem i potrzebuje pomocy, ale tylko PW, nie chodzi konkretnie o mnie.
meski_punkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 14:32   #1043
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez karolciak86 Pokaż wiadomość
Czy wam gabinety psychoterapeutów naciągaczy płacą za to pisanie bzdur? Równie dobrze co do przeciętnego "specjalisty" psychoanalityka u którego wyleżę się godzinę na kanapie za 100 złotych mogę iść na seans ojca Baszbory, czy innego szamana. Może wy nie macie czego z pieniędzmi robić i jesteście snobkami z wielkich miast, gdzie takie rzeczy są po prostu modne, ja jednak jako normalna osoba z małego miasteczka, gdzie jeszcze mody na współczesnych szamanów nie dotarły muszę sobie radzić bardziej efektywnymi sposobami. Na tabletki wydaje ok 30 złotych miesięcznie (bo mam na przewlekłe) i mi świetnie pomagają. Poza tym nie wiem, czy się orientujecie, ale leki na lęki i depresje nie tylko łagodzą objawy, ale również leczą. Kwestia tego że w każdym przypadku czas leczenia jest różny. Ja zrobiłam ten błąd, że dwa razy za wcześnie odstawiłam myśląc, że wszystko jest ok. Więc wy sobie chodźcie do terapeutów nawet codziennie i płaćcie im 100 zeta za wizytę, by po 100 wizytach móc powiedzieć, że jest ok, ja zaś zostanę przy medycynie i tabletkach za 30 złotych miesięcznie.
Pochodzę ze wsi i gdy chodziłam do psychologa tam też mieszkałam. Wolałam nie kupić sobie bluzki tylko iść na terapie bo zdrowie było dla mnie ważniejsze. Każdy ale to każdy psychiatra mi mówił, że leki lęków nie wyleczą.
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 15:49   #1044
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Trudnych przypadków nie rozwiążesz przy 10 spotkaniach. Moje pieniądze nie poszły w błoto. Gdyby nie psycholog to nie byłbym nawet w stanie wyjść z domu a moim sukcesem była wyprowadzka o ponad 250 km od domu rodzinnego, bez psychologa nie skończyłabym nawet studiów. Możesz sobie brać leki ale gdy je odstawisz wszystko wróci bo przyczynę lęków masz nadal nie rozwiązaną. Ja z psychologiem dochodziłam bardzo długo co jest przyczyną moich ataków. W 10 spotkaniach nie bylibyśmy w stanie tego zrobić bo przyczyną okazał się fakt z dzieciństwa z którego mało co pamiętam. Też jestem zagłębiona w tym temacie i dużo czytałam i nie czuję się naciągnięta tylko uratowana
No tak, ale jeśli chodziłąś przez 4 lata, przy założeniu 2 wizyty na miesiąc dale to 100 wizyt (nie wiem jak często chodziłaś dokładnie). Czy to aby nie za dużo? Ja o 10 spotkaniach pisałam w kontekście lęków akurat. Jeśli do tego dochodzi konkretna agorafobia i jeszcze jakieś dodatkowe sprawy to zapewne może się terapia wydłużyć, ale czy 100 spotkań to aby nie przesada? To już o krok od uzależnienia się od pomocy psychoterapeuty, jak to np. ma miejsce w USA. Jaka to była psychoterapia dokładnie? Próbowałaś innych rodzajów?
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 15:51   #1045
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Ja chodziłam na NFZ, pisałam już o tym. chodziłam 2 razy po półtora roku. I raz półtora roku prywatnie. A popatrz, teraz żyję bez psychoterapii. I bez leków. Cud na cudy. To ci niedobrzy psychoterapeuci mnie tak urządzili.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 18:10   #1046
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psychiatra - cz.4.

hmm, ciekawe jest to, że jedyne osoby, jakie znam, które są 'wyleczone' (wiodą szczęśliwe życie, nie biorą już leków, lęki/depresja/zaburzenia nie nawracają), to ci, którzy korzystali z wieloletniej terapii słuchaj, nikt Cię nie przekona, bo wiesz lepiej. ale to Ty od lat jesteś na lekach i to Tobie lęki wracają - ciekawe, że to nie daje do myślenia. pytasz o pomoc, a gdy ją uzyskujesz, to się obrażasz i wyśmiewasz - no ok, tak masz. obyś się nie obudziła za późno.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 18:24   #1047
Tolvaj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 639
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Na pewno leki pomogą na osobowsc histrioniczna ;-)
Tolvaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 19:02   #1048
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez Tolvaj Pokaż wiadomość
Na pewno leki pomogą na osobowsc histrioniczna ;-)
leki ogólnie pomagają, ale są tylko częścią sukcesu.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 19:28   #1049
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez karolciak86 Pokaż wiadomość
No tak, ale jeśli chodziłąś przez 4 lata, przy założeniu 2 wizyty na miesiąc dale to 100 wizyt (nie wiem jak często chodziłaś dokładnie). Czy to aby nie za dużo? Ja o 10 spotkaniach pisałam w kontekście lęków akurat. Jeśli do tego dochodzi konkretna agorafobia i jeszcze jakieś dodatkowe sprawy to zapewne może się terapia wydłużyć, ale czy 100 spotkań to aby nie przesada? To już o krok od uzależnienia się od pomocy psychoterapeuty, jak to np. ma miejsce w USA. Jaka to była psychoterapia dokładnie? Próbowałaś innych rodzajów?
Widocznie mi tyle spotkań było potrzebnych. Normana terapia indywidua polegająca na rozmowie.
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 19:32   #1050
karolciak86
Raczkowanie
 
Avatar karolciak86
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 85
Dot.: Psychiatra - cz.4.

Cytat:
Napisane przez Tolvaj Pokaż wiadomość
Na pewno leki pomogą na osobowsc histrioniczna ;-)
To akurat nie jest problemem
__________________
Zapraszam serdecznie na mojego bloga http://antyportal.org/author/karolciak86/

A w nim artykuły o zdrowym odżywianiu, dietach etc. m.in. o: Glukomannan , Zielony Jęczmień, Jagody Acai, Dieta 1200 kalorii i wiele innych...
karolciak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-26 15:59:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.