produkty Lush - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 20:43   #1051
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

Is jak zaczniesz organizowac zbiorowego lusha to przepadne
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:03   #1052
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: produkty Lush

dziewczynki dołączam do Waszej lushowej rodzinki. troche was podczytywałam, naczytalam sie tez baaaardzo dużo o produktach lush i ......... wpadlam po uszy . ostatnio mialam szczescie odwiedzic sklep stacjonarny i bylam totalnie zszokowana jak zobaczylam, że oni to robią na miejscu (że fresh handmade to wiedzialam oczywiscie, ale jakos nie pokojrzylam, że fresh means robione na miejscu ). obsługa taka, że najchetniej wykupilabym pół sklepu, zwlaszcza świąteczne specjały. do zakupów dostalam kilka próbek i zaczynam powoli wszystko testowac. dzisiaj zrobilam sobie scrub sugar plum fairy z kolekcji swiatecznej i polecam!!! tak jak przemiły Pan mi powiedział, moja skora będzie jak baby skin , choć to już wiedzialam przed zakupem, bo zrobil mi mały zabieg w salonie . już robię listę na grudniowe zakupy, ale pewnie nieraz dołączę do waszych zamówien
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:13   #1053
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
bankowo przejdzie, koleżanka płaciła ja to w ogóle bym połowę lusha wykupiła. Dziś przed pójściem na uczelnie umyłam się honey i washed the kids i do tej pory cała nim pachnę. Włosy myte 2 dni temu the ultimate shine i american cream pachną nieziemsko. Żałuję, że nie wzięłam od razu większego opakowania odżywki. Muszę zacząć zbierać na większe zakupy
dziękuję za info odnośnie płatności

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Is jak zaczniesz organizowac zbiorowego lusha to przepadne
na razie brak czasu niestety bo jednak lush to nie minerałki
ale bede musiała zrobic zapas mask of magnaminty, aqua mirabilis...

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
dziewczynki dołączam do Waszej lushowej rodzinki. troche was podczytywałam, naczytalam sie tez baaaardzo dużo o produktach lush i ......... wpadlam po uszy . ostatnio mialam szczescie odwiedzic sklep stacjonarny i bylam totalnie zszokowana jak zobaczylam, że oni to robią na miejscu (że fresh handmade to wiedzialam oczywiscie, ale jakos nie pokojrzylam, że fresh means robione na miejscu ). obsługa taka, że najchetniej wykupilabym pół sklepu, zwlaszcza świąteczne specjały. do zakupów dostalam kilka próbek i zaczynam powoli wszystko testowac. dzisiaj zrobilam sobie scrub sugar plum fairy z kolekcji swiatecznej i polecam!!! tak jak przemiły Pan mi powiedział, moja skora będzie jak baby skin , choć to już wiedzialam przed zakupem, bo zrobil mi mały zabieg w salonie . już robię listę na grudniowe zakupy, ale pewnie nieraz dołączę do waszych zamówien
też miałam zabieg, rozmawiałam z babeczką o angel of bare skin i ona mówi, mówi i nagle z uśmiechem "come on, i'll show you" czy coś w tym stylu
posmarowała mnie tym angelem i zmywając go zrobiła "masaż"drobinkami które są w nim zawarte. A jaka ręka była gładka!



W ogóle miło wspominam sklep i obsługę w Barcelonie
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:22   #1054
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
dziękuję za info odnośnie płatności



na razie brak czasu niestety bo jednak lush to nie minerałki
ale bede musiała zrobic zapas mask of magnaminty, aqua mirabilis...
też miałam zabieg, rozmawiałam z babeczką o angel of bare skin i ona mówi, mówi i nagle z uśmiechem "come on, i'll show you" czy coś w tym stylu
posmarowała mnie tym angelem i zmywając go zrobiła "masaż"drobinkami które są w nim zawarte. A jaka ręka była gładka!



W ogóle miło wspominam sklep i obsługę w Barcelonie
Nie ma sprawy MoM mam podobno w prezencie dostać, nie mogę się doczekać
A o obsłudze Lusha słyszałam wiele dobrego, po zakupy dla mnie koleżanka wysłała narzeczonego, który biedny się tłumaczył, że nie dla niego zakupy. Ale panie mu doradziły i jeszcze gratis dostał
Wracając do Lusha, próbowała któraś tabsów?? na youtube widziałam dobre opinie i nie wiem, brać, czy nie...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:26   #1055
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: produkty Lush

http://www.temptalia.com/lush-for-holiday-2010
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:42   #1056
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: produkty Lush

Czesc Dziewczyny pierwszy raz sie wypowiadam w watku Lush'owym choc kosmetyki te juz od jakiegos czasu kupuje, testuje...Dzis wlasnie bylam na malych zakupkach kupilam mydlo do twarzy Fresh Farmacy choc mialam kupic Herbalism, jakos w ostatnim momencie zmienilam zdanie...poprosilam jeszcze o probke szamponu BIG i odzywki American Cream, szukam dobrego szamponu bo w tej chwili uzywam Seanik'a ale to jest totalna porazka:/ wlosy sa nieprzyjemne w dotyku, szorstkie, dziwnie napuszone i jakies takie matowe bleee juz go nie kupie na pewno.
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 09:28   #1057
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny w końcu dotarła do mnie paczka. Jestem dziś strasznie zajęta, więc narazie wrzucam tylko zdjęcia, a jutro będą opisy Miłego oglądania.
Razem z paczką przyszło trochę próbek
Na zdjęciach są również produkty ze wspólnych zakupów
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 09:33   #1058
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Mydełko waniliowe masz
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 09:47   #1059
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w końcu dotarła do mnie paczka. Jestem dziś strasznie zajęta, więc narazie wrzucam tylko zdjęcia, a jutro będą opisy Miłego oglądania.
Razem z paczką przyszło trochę próbek
Na zdjęciach są również produkty ze wspólnych zakupów
zdaj relacje po testach....ja wczoraj skończyłam herbalism...
seanik i new bar mam i jestem zadowolona
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 11:09   #1060
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Dziewczynki poszukuje jeszcze chetnych na wtorkowe zamowienie, od razu zapraszam na pw

Zdaje relacje z moich testów:

Moje włosy są mieszane, skóra głowy tłusta, włosy suche.

Seanik- super oczyszcza skórę główy, łagodzi podrażenia, włosy są oczyszczone, dlatego pewnie sa matowe i odtłuszczone, wymagają nałożenia odzywki.

Godiva- bałam się że obciąży mi włosy, ale nie, włosy są miękkie i wygładzone, ja jednak pokuszę się przy następnym użyciu o nałożenie dodatkowo odzywki do spłukiwania.

Angel on bare skin- w trakcie mycia byłam na NIE, wydawało mi się że jest zbyt łagodny i jakiś zbyt sypki. Po, zmieniałam zdanie Skóra twarzy jest mega gładka i nie ściągnięta czy podrażniona, nada się nawet do suchej skóry (nie wyrządził krzywdy moim suchym policzkom).

Vanishing cream- dostałam próbkę i jestem zachwycona, zamówieni cały krem na 100%. Świetnie sie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, wygładza. Po 3 użyciach śmiem twierdzić że uspokaja moją kapryśną cere. Nakładam na strefe T i jestem bardzo zadowolona
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 20:02   #1061
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

barwy_wojenne
madimadi
justkax3
zagubiona_w_swoich_snach
ludozerka
Kisssek


Dziewczyny zrobiłam symulacje zamówienia i koszt przesyłki wynosi 18, 95 funta. W koszyku mam 39 produktów.
Jesli taki koszt wam odpowiada ( płatny proporcjonalnie od ilosci zamowionych szt. ), to prosze o potwierdzenie na priv. Wysle nr konta i prosze o szybkie wplaty.

edit

prosze madimadi i justkax3 o kontakt i potwierdzenie checi udzialu w zakupach. na teraz wychodzi okolo 2, 10 za przesylke 1 szt kosmetyku. Chcialabym jutro zlozyc zamowienie.
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2010-10-10 o 17:26
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 20:14   #1062
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: produkty Lush

Witam sie z Wami po testach ostatnio zakupionych produktow
Mydlo do twarzy Fresh Farmacy- mimo mojego wieku moja cera jest kaprysna jak u nastolatki wiec to mydlo to jest takie kolo ratunkowe bo naczytalam sie pozytywnych opini i co ja moge powiedziec o tym produkcie...dobrze myje, skora jest taka uspokojona, ukojona po umyciu ale odczuwam sciagniecie przez jakis czas i zauwazylam ze pojawily sie suche skorki wiec troche wysusza...zobacze co bedzie po dluzszym stosowaniu.

Szampon BIG- poprosilam o probke, bo nie jestem zadowolona z Seanika i ja nie wiem co jest nie tak z tymi szamponami albo moje wlosy tak dziwnie reaguja ale zauwazylam ze jak myje glowe to wlosy staja sie sztywne jak druty, tworza nieprzepuszczalna warstwe i piana nie moze sie przedostac na skore glowy ani tez nie mozna dobrze wyplukac tego szamponu...nie wyobrazam sobie rozczesania wlosow bez wczesniejszego nalozenia odzywki...w dodatku te krysztalki soli sa ogromne, odpadaja i trzeba uwazac zeby przypadkiem nie wpadly do oczu. Zastanowie sie czy kupie pelnowymiarowe opakowanie bo w polaczeniu z odzywka wlosy sa bardzo ladne ale bez odzywki sobie ich nie wyobrazam i mysle ze wieeeele moglabym ich stracic z glowy

Odzywka American Cream-to moj wybawca!!! sprawila ze wlosy z drucianych po uzyciu szamponu BIG staly sie miekkie i latwo sie rozczesaly pieknie pachnie i zapach utrzymuje sie na wlosach dluuugo nie wiem czy jeszcze jutro bedzie czuc zapach tej odzywki ale dzisiaj pozostal przez calutki dzien wlosy sa sprezyste, gladkie, zdyscyplinowane, nie sa obciazone, odzywione po same konce i lsniace, wygladaja jakby sie wyszlo wlasnie z salonu fryzjerskiego zdecydowanie polecam
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 20:57   #1063
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: produkty Lush

Mam pytanie odnośnie baby face czy wam zostaje po jego użyciu taka tłusta powłoka? Domywacie to czymś jeszcze?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:12   #1064
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie baby face czy wam zostaje po jego użyciu taka tłusta powłoka? Domywacie to czymś jeszcze?
Tak, domywam Fresh farmacy
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:22   #1065
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie baby face czy wam zostaje po jego użyciu taka tłusta powłoka? Domywacie to czymś jeszcze?
kilka osób powyżej pisało o domywaniu bf za pomocą fresh farmacy
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:22   #1066
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie baby face czy wam zostaje po jego użyciu taka tłusta powłoka? Domywacie to czymś jeszcze?

przemiły Pan w lush'u powiedział mi, że baby face jest tylko do demakijażu , a nie stricte do mycia twarzy
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:26   #1067
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
przemiły Pan w lush'u powiedział mi, że baby face jest tylko do demakijażu , a nie stricte do mycia twarzy
hmmm... ja go właśnie w tych celach stricte używam, później myję twarz FF
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:31   #1068
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
hmmm... ja go właśnie w tych celach stricte używam, później myję twarz FF
dokładnie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 21:33   #1069
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie baby face czy wam zostaje po jego użyciu taka tłusta powłoka? Domywacie to czymś jeszcze?
Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
hmmm... ja go właśnie w tych celach stricte używam, później myję twarz FF
ale jak sama widzisz joanaros uzywa chyba baby face jako mydelka . ja tez myslalam początkowo, że to jest mydełko
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 22:29   #1070
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Mam pytanie, czy któraś używała Vanishing Cream? Czy to jest tak, że on ma oczyszczać pory i najpierw wszystko wyskakuje? Czy to moją skórę zapycha? ;]
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 08:01   #1071
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Dragon's egg - dziewczyny, czego tam nie ma Kula jest ogromna, najpierw rozpuszcza się biała część, później musujący środek a na sam koniec kostka z brokatem (o której nie miałam pojęcia, doczytałam dopiero po użyciu, że rzeczywiście ma brokat w składzie). Woda zabarwiła mi się na pomarańczowy kolor, na dnie pozostał brokat. W wodzie unośił się też złoty pyłek. Baardzo ciekawy widok O dziwo, co akurat dla mnie jest plusem, brokat nie osiadł się na ciele, ani na wannie. Skóra była super nawilżona, tak, że nawet nie użyłam żelu czy mydła. Polecam gorąco

Glogg
- zabijcie mnie, ale zapachem przypomina mi colę. Nie tę oryginalną colę, bardziej lizaki o smaku coli. Nalałam dosłownię kapkę na gąbkę, wytworzyła się mega piana, bardzo delikatna, nie taka "sztywna" jak w innych żelach. Skóra nawet po użyciu king of skin pachniała mi colą. Zapach przepiękny, na pewno kupię większą butlę na święta

Mam jeszcze pytanko: wsród próbek dostałam coś, co zostało podpisane jako "r&b" - nie mam pojęcia co to jest, może Wy wiecie co to takiego?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:08   #1072
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny wysylam privy, zapraszam do skrzynek i prosze o szybkie przelewy
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:25   #1073
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś porównywałam wyrywkowo ceny UK kontra Niemcy. Normą było kilkanaście złotych różnicy,czasami 20kilka na jednym produkcie
ja byłam w zeszłym tygodniu w stacjonarnym sklepie Lusha w Niemczech
super wszystko mogłam po dotykać i powąchać
ale nic nie kupiłam bo wyszło by mnie to dwa razy drożej niż w zamówieniach które organizuję!

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Zastanawiam się...
mam mbankową kartę debetową [z delfinkiem] i udało mi się nią zapłacić normalnie za zakupy w brastop'ie.
Przyglądam się checkout'owi lusha i jest podobny...

Po lewej brastop po prawej lush...

ktoś próbował tak?
ja próbowałam tą kartą i nie dało rady
no ale ciekawe, spróbuje jeszcze raz przy następnym zamówieniu
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:42   #1074
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś używała Vanishing Cream? Czy to jest tak, że on ma oczyszczać pory i najpierw wszystko wyskakuje? Czy to moją skórę zapycha? ;]
Mnie nie zapchał
Jestem nadal na etapie zachwytów nad moją skórą, która jest wygładzona i "czysta". Oczywiscie nie bedzie to skutek samego kremu ale pewnie i reszty Lushowej pielęgnacji
Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość

Mam jeszcze pytanko: wsród próbek dostałam coś, co zostało podpisane jako "r&b" - nie mam pojęcia co to jest, może Wy wiecie co to takiego?
Może Rehab?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:51   #1075
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mnie nie zapchał
Jestem nadal na etapie zachwytów nad moją skórą, która jest wygładzona i "czysta". Oczywiscie nie bedzie to skutek samego kremu ale pewnie i reszty Lushowej pielęgnacji


Może Rehab?
ja też jestem zachwycona
(wiedziałam, że tak będzie )
nadal nie jest doskonała (m.in. pory-dziurki na nosie), ale widzę wielką poprawę
to sprawka fresh farmacy jak mniemam

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
ja byłam w zeszłym tygodniu w stacjonarnym sklepie Lusha w Niemczech
super wszystko mogłam po dotykać i powąchać
ale nic nie kupiłam bo wyszło by mnie to dwa razy drożej niż w zamówieniach które organizuję!
jaj marzę o takiej wizycie...
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:56   #1076
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mnie nie zapchał
Jestem nadal na etapie zachwytów nad moją skórą, która jest wygładzona i "czysta". Oczywiscie nie bedzie to skutek samego kremu ale pewnie i reszty Lushowej pielęgnacji


Może Rehab?
A mogę wiedzieć jakich kosmetyków używasz do pielęgnacji skóry rano i wieczorem?
Mogę do Twojego zamówienia dorzucić jeszcze coś?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 09:56   #1077
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: produkty Lush

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi odnośnie BF
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:04   #1078
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
A mogę wiedzieć jakich kosmetyków używasz do pielęgnacji skóry rano i wieczorem?
Mogę do Twojego zamówienia dorzucić jeszcze coś?
Możesz zapraszam na pw
Rano/wieczorem - mydełko, na zmiane Fresh Fragmacy i Black African soap (z coastal scents) + czasem z użyciem szczoteczki do twarzy
Rano - vanishing cream
wieczorem- effaclar duo LRP
+ poliki osobno kremem nawilżającym Dermedic Hydrain2
+ przed użyciem każdego kremu tonik Tea Tree
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:19   #1079
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

dorotie:
http://lush.co.uk/products/haircare/...iser_1389.html
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-11, 10:35   #1080
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
spróbuje jeszcze raz przy następnym zamówieniu
a kiedy ?
super ze miałaś okazję "zahaczyć" o lushowe królestwo
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.