WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 12:04   #1051
iampeaches
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 227
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Wiecie może czy są przeceny w sklepach I AM? Szczególnie interesują mnie portfele.
I gdzie polecacie na wyprzedaży kupić bieliznę, H&M czy gdzieś indziej?
iampeaches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:11   #1052
nesone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Witam dziewczyny, jestem tu nowa ale chciałam Wam cos powiedzieć
Tak czytam to forum i wiele z Was martwi się czy na drugiej turze przecen zostana same resztki czy będzie jeszcze można coś kupić.
Jeżeli chodzi o tą kwestię to nie macie się co martwić bo te sklepy codziennie dostają kartony z rzeczami na przeceny - także to nie działa w ten sposób, że jak się ciuchy ze sklepu sprzedadzą to jest koniec.
pozdrawiam
nesone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:12   #1053
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Wro~ lepiej wybrać się do Magnolii czy Pasażu?
I tu i tu jest spory ruch, więc... decyzja należy do Ciebie
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:28   #1054
ImpoliteCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Wro~ lepiej wybrać się do Magnolii czy Pasażu?
Zależy czego szukasz, moim zdaniem lepiej do magnolii
Chyba ze nastawiasz sie głównie na bershke, to lepiej pasaz
ImpoliteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:33   #1055
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Jak tam w sferze w Bielsku?
up
Jade dopiero jutro i nie wiem czego się spodziewać
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:39   #1056
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

dzieki za info o Poznaniu!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:57   #1057
kamylka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx3 Pokaż wiadomość
Cały wczorajszy dzień spędziłam w Bonarce.
Powiem tak: przeceny średnie - przeważnie 20 zł na jednym produkcie, jednak bardzo dużo fajnych rzeczy. To, co mi się rzuciło w oczy - około 11 już był bardzo duży bałagan i brak kultury kupujących (urywanie metek, rzucanie ciuchów gdzie popadnie).

Oto co kupiłam: (ceny zaokrąglam w górę - nie chce mi się pisać np 19,99zł)
Bershka
- kurtka skórzana 100 zł, nie wiem z ilu przecenione, bo nie było metki
- kurtka biała 50 zł, z 100zł
- bokserka dosyć długa 20 zł, nieprzeceniona
Stradivarius
- spodnie jeansowe 90 zł, nie wiem z ilu, brak metki
- sweter za pupę z koronką 60zł z 80zł
Tally Weijl
- sweter dzianinowy 40zł z 60zł (bardzo zdenerwowałam się na ekspedientkę, ponieważ wyjęła mi paseczek z tego paska nic mi nie mówiąc, a ja się niestety zorientowałam dopiero w domu)
Orsay
- bluzko-sweterek długi 40 zł, nie było metki
House
- pasek 10 zł z 40zł
Reserved
- bluzka 20zł z 40zł
H&M
- opaski do włosów 10 zł, nieprzecenione
- gumki do włosów 7 zł, nieprzecenione
CCC
- kozaki 50 zł z 100zł
Deichmann
- kalosze 60 zł, nieprzecenione

Muszę powiedzieć, że bardzo fajne rzeczy w Bershce i Stradivariusie, ale tylko rano, bo później nie idzie tam nic znaleźć.
W H&M same resztki.
W Orsay promocje mają się zacząć 6 stycznia (ekspedientka tak mi powiedziała)
W Pull&Bear bardzo fajne rzeczy ale trochę za drogie.
Kozaki bardzo opłaca się teraz kupić, bo w sumie prawie wszystkie przez pół ceny.
W Reserved straszny bałagan, masakra.

Jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie.





ja byłam popołudniu i normalnie faki bajzel ze zal wchodzic do sklepow,w NY ubrania po calym sklepie lataly ;/

BERSHKA dużo kurtek/płaszczy,zimowe 149zl,ekoskorki 99zl,jakies wiatrowki 49zl,swetry tez sa ale malutko przecenili,czekam na II ture...
NY duuuzo bluzek z dlugim/krotkim 19zl, bizu sporo przebrana ale udalo mi sie naszyjnik kupic za 9.95zl,plaszczyki z liskiem tak jakbym w roznych kolorach z 280 na 150zl, ekoskorki po 79(chyba)
HOUSE duzo bluz jak ktos lubi i jakies torby ale nie wpadly mi w oko.
SRADIVARIUS nic znalezc w tym sklepie nie mozna,widzialam jakies spodnie po 89,sukienki,spodniczki

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez iampeaches Pokaż wiadomość
Wiecie może czy są przeceny w sklepach I AM? Szczególnie interesują mnie portfele.
I gdzie polecacie na wyprzedaży kupić bieliznę, H&M czy gdzieś indziej?
Są,przechodziłam i pisało -40%(albo wiecej,nie dam sobie reki uciac)
h&m teraz lipa z bielizna,może RE
kamylka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 13:08   #1058
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Śliczne butki Jak z rozmiarami? Przebrane mocno? Ja noszę 40 - mam szansę znaleźć jakieś ciekawe buty? Chociażby takie jak te Twoje?
ja noszę 41, nawet za 42 się rozglądałam ("subtelna stópka" ), i niestety najfajniejsze były zupełnie przebrane, zostały same małe rozmiary, ale jest też dużo fasonów, które właściwie były jeszcze w pełnej rozmiarówce- tyle, że byłam przedwczoraj i już przedwczoraj było kiepsko, więc musiałabyś jak najszybciej się wybrać. Ale gdzieś ktoś pisał, że w Galerii Mokotów jest nieporównywalnie spokojniej, więc na Twoim miejscu tam bym się wybrała, na pewno jest więcej rzeczy, wiadomo, że Złote+Arkadia to największy przemiał
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 13:19   #1059
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
I tu i tu jest spory ruch, więc... decyzja należy do Ciebie
Cytat:
Napisane przez ImpoliteCherry Pokaż wiadomość
Zależy czego szukasz, moim zdaniem lepiej do magnolii
Chyba ze nastawiasz sie głównie na bershke, to lepiej pasaz
Aż się boję wchodzić, nie lubię tłumów przechytrzających się kobiet! Ale może o 11 nie będzie aż tak źle. Chciaż to Sylwester więc ludzie będą na ost. chwilę wszystko kupować.

A szukam głownie spodni, sweterków i właśnie najbardziej mam na myśli Bershkę, Stradiego i Zare. A no i najważniejszy cel zakupowy to sukienka na studniówkę.
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 13:49   #1060
abstractly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 37
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Jak wygląda sytuacja w River?
Byłam o 13.00 w poniedziałek. Wszystko ładnie zawieszone, nie było bałaganu. Dużo ciuchów poprzecenianych, szczególnie swetrów, mało sukienek, kilka płaszczy, które w mgnieniu oka znikały z wieszaków. Również mało biżuterii, ale za to naprawdę ładnej Jednak te rzeczy, które upatrzyłam sobie wcześniej nie są jeszcze objęte rabatem
abstractly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:08   #1061
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Czy ktoś orientuje się czy są przecenione kozaki w Nine West ?
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 14:12   #1062
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Wybrałam się dzisiaj na wyprzedaże i faktycznie przeceny nie powalają... kupiłam baleriny w Deichmanie (bez przeceny) i czarne rurki w Reserved obniżone na 59,90 zł, bardzo fajne, aczkolwiek komfort kupowania w Re jest równy zeru - takiego bajzlu już dawno nie widziałam
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:23   #1063
Venefico
Rozeznanie
 
Avatar Venefico
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Karpacz
Wiadomości: 851
GG do Venefico
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

A widziałyście w jakichś sklepach skórzane (a raczej a'la skórzane) spodnie bądź krótkie spodenki ? I jeansowe koszule ? Na tych rzeczach chyba mi najbardziej zależy.
Venefico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:35   #1064
ImpoliteCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Aż się boję wchodzić, nie lubię tłumów przechytrzających się kobiet! Ale może o 11 nie będzie aż tak źle. Chciaż to Sylwester więc ludzie będą na ost. chwilę wszystko kupować.

A szukam głownie spodni, sweterków i właśnie najbardziej mam na myśli Bershkę, Stradiego i Zare. A no i najważniejszy cel zakupowy to sukienka na studniówkę.
Sukienkę na 100-dniówke najszybciej znajdziesz w zarze, tak ja uwazam D chociaz nie zwracałam uwagi na eleganckie sukienki i nie wiem czy w ogole jest w czym wybierac
ImpoliteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:49   #1065
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
ja noszę 41, nawet za 42 się rozglądałam ("subtelna stópka" ), i niestety najfajniejsze były zupełnie przebrane, zostały same małe rozmiary, ale jest też dużo fasonów, które właściwie były jeszcze w pełnej rozmiarówce- tyle, że byłam przedwczoraj i już przedwczoraj było kiepsko, więc musiałabyś jak najszybciej się wybrać. Ale gdzieś ktoś pisał, że w Galerii Mokotów jest nieporównywalnie spokojniej, więc na Twoim miejscu tam bym się wybrała, na pewno jest więcej rzeczy, wiadomo, że Złote+Arkadia to największy przemiał
Dziękuję Ja dopiero się wybiorę po Nowym Roku, bo nie ma mnie w Warszawie póki co, ale może coś się uchowa. A to dobry pomysł, żeby do Galerii Mokotów pojechać-chyba tak zrobię, chociaż mam trochę dalej.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:56   #1066
greenice
Raczkowanie
 
Avatar greenice
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 144
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Jak tam w sferze w Bielsku?
Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
up
Jade dopiero jutro i nie wiem czego się spodziewać
Ja dzisiaj byłam w Sferze i uważam, że warto się wybrać
Co prawda byłam z przyjaciółką i dosłownie przegoniła mnie po galerii, nigdy jeszcze nie zrobiłam tak szybko zakupów (chyba w 1,5 h), ale jestem bardzo zadowolona

A więc:
H&M - jak wiadomo, nawet przed wyprzedażami rzadko coś można wystrzałowego znaleźć, teraz kilka wieszaków poprzecenianych, ale nie zwracałam za bardzo uwagi;
Zara - dużo przecenionych kardiganów, ogólnie nie zapuszczałam się głębiej, ale widziałam że przeceny były też w reszcie sklepu i sądzę, że można się wybrać;
C&A - byłam tylko na dole w młodzieżówce, przeceny były, nawet chciałam sobie kupić jeden sweterek z koronką na plecach, ale w końcu nie wzięłam;
Mohito - przeceny jakieś są, ale z tego co mi się wydaje to nic specjalnego
Reserved - cały sklep -50%, dużo bluzeczek po 19,90 zł (są fajne z obrazkowymi znakami zodiaku ), przecenione spodnie, sweterki, ogólnie z tego co pamiętam to nieźle;
New Yorker - ja nie byłam, bo nie lubię tego sklepu, ale koleżanka się tam obkupiła, więc może warto wejść

No i moi faworyci:
Cubus - większość sklepu przeceniona, można znaleźć naprawdę fajne ciuchy za niską cenę, dużo sweterków, bluzek, widziałam jakieś koronkowe bluzki i spódniczki - bardzo polecam (ja kupiłam sobie sweterek w paski za 30 z 60 zł i bluzkę z koronkowym obszyciem za 20 z 40 zł). Chociaż, z tego co pamiętam, może nie być mniejszym rozmiarów, zaczynały się dopiero od M;
Mango - cały sklep -70%, co prawda ciuszki nie są poukładane jakoś "tematycznie" ani kolorystycznie, ale jest dużo ładnych rzeczy nawet sporo przecenionych - ogólnie od jakiegoś czasu ten sklep to mój faworyt nigdy nie zawiodłam się na jakości ubrań (kupiłam sobie dziurkowany kardigan, po prostu od razu się w nim zakochałam i musiałam go mieć za 69 z 99 zł)
Camaieu - wszystko ładnie poukładane (przynajmniej kiedy ja byłam), przeceny chyba od -20% do -50%, duuużo sweterków powieszonych z tyłu pod ścianą, płaszcze, przecenione spodnie, bluzki - może nawet cały sklep duży wybór i przyzwoite ceny (kupiłam szare jeansowe rurki przecenione ze 100 na 60 zł).

Uff, to chyba wszystko Pewnie odwiedziłabym więcej sklepów i przyjrzała się dokładniej, ale tempo zakupów było naprawdę ekspresowe. Napewno wybiorę się na II turę, bo na tej wydałam tylko 180 zł i kupiłam wszystko to, co chciałam (jak dla bidnej licealistki bez własnych dochodów to nie wydaje mi się dużo).
Myślę, że mogę polecić bez wyrzutów sumienia
__________________
Noszę dobrze dobrany biustonosz. A Ty?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=726809
Mam rozmiar 60G... i jestem z tego dumna!
greenice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:56   #1067
abstractly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 37
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez Venefico Pokaż wiadomość
A widziałyście w jakichś sklepach skórzane (a raczej a'la skórzane) spodnie bądź krótkie spodenki ? I jeansowe koszule ? Na tych rzeczach chyba mi najbardziej zależy.
Krótki skórzane spodenki widziałam w Stradivariusie, natomiast jeansowe koszule na wyprzedaży w Zarze (sama chciałam kupić) za 49.90 zł.
abstractly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:18   #1068
Vixy
Rozeznanie
 
Avatar Vixy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 599
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

A w perfumeriach są w ogóle jakieś przeceny? ;>
Vixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:22   #1069
kamylka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez Venefico Pokaż wiadomość
A widziałyście w jakichś sklepach skórzane (a raczej a'la skórzane) spodnie bądź krótkie spodenki ? I jeansowe koszule ? Na tych rzeczach chyba mi najbardziej zależy.
w Bershce (i wydaje mi sie ze jeszcze w stradim) widziałam koszule jeansowe,a pare spodni widziałam w Zarze.
kamylka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 15:22   #1070
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Ja też już zaszalałam na wyprzedażach. Byłam w Galerii Krakowskiej, Bonarce i w Galerii Kazimierz - tu jest najmniejszy tłum i można się spokojniej rozglądać. Najgorzej w Krakowskiej gdzie każdy się przepycha - zwłaszcza ok godz. 13-16. Niby wolałabym zaczekać na II turę, ale obawiałam się czy moje upatrzone rzeczy jeszcze zostaną
Kupiłam w Zarze czerwona koszulę z wiązaną kokardą za 129 zł ze 199zł, spodnie pumpy w wersji eleganckiej - brązowe z paskiem za 129 ze 169, 2 paski brązowy i czarny za 39 z 69 i getry kamelowe cieplutkie za 69 z 99zł.
Najbardziej jestem zadowolona z butów w Venezii-skórzanych kremowo-brązowych kozaków za płaskim spodzie za 249zł z 329zł - rok temu kupiłam podobne tylko w kolorze butelkowej zieleni i są super wygodne
Wydałam trochę kasy więc na razie będę omijać szerokim łukiem Galerie Czekam na Intimissimi po Nowym Roku
Za to zupełnie nie wiem jak to jest możliwe, że cały rok podobają mi się ubrania w Promodzie i kupuję je w regularnych cenach a jak są wyprzedaże to praktycznie nic tam nie mogę znaleźć.

Simple, Solar, Intimissimi i Calzedonia ruszają po Nowym Roku.

Ktoś pytał o jeansowe koszule - widzałam w Zarze na dziale Trf, ale nie pamiętam ceny.
Cellly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:24   #1071
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez greenice Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam w Sferze i uważam, że warto się wybrać
Co prawda byłam z przyjaciółką i dosłownie przegoniła mnie po galerii, nigdy jeszcze nie zrobiłam tak szybko zakupów (chyba w 1,5 h), ale jestem bardzo zadowolona

A więc:
H&M - jak wiadomo, nawet przed wyprzedażami rzadko coś można wystrzałowego znaleźć, teraz kilka wieszaków poprzecenianych, ale nie zwracałam za bardzo uwagi;
Zara - dużo przecenionych kardiganów, ogólnie nie zapuszczałam się głębiej, ale widziałam że przeceny były też w reszcie sklepu i sądzę, że można się wybrać;
C&A - byłam tylko na dole w młodzieżówce, przeceny były, nawet chciałam sobie kupić jeden sweterek z koronką na plecach, ale w końcu nie wzięłam;
Mohito - przeceny jakieś są, ale z tego co mi się wydaje to nic specjalnego
Reserved - cały sklep -50%, dużo bluzeczek po 19,90 zł (są fajne z obrazkowymi znakami zodiaku ), przecenione spodnie, sweterki, ogólnie z tego co pamiętam to nieźle;
New Yorker - ja nie byłam, bo nie lubię tego sklepu, ale koleżanka się tam obkupiła, więc może warto wejść

No i moi faworyci:
Cubus - większość sklepu przeceniona, można znaleźć naprawdę fajne ciuchy za niską cenę, dużo sweterków, bluzek, widziałam jakieś koronkowe bluzki i spódniczki - bardzo polecam (ja kupiłam sobie sweterek w paski za 30 z 60 zł i bluzkę z koronkowym obszyciem za 20 z 40 zł). Chociaż, z tego co pamiętam, może nie być mniejszym rozmiarów, zaczynały się dopiero od M;
Mango - cały sklep -70%, co prawda ciuszki nie są poukładane jakoś "tematycznie" ani kolorystycznie, ale jest dużo ładnych rzeczy nawet sporo przecenionych - ogólnie od jakiegoś czasu ten sklep to mój faworyt nigdy nie zawiodłam się na jakości ubrań (kupiłam sobie dziurkowany kardigan, po prostu od razu się w nim zakochałam i musiałam go mieć za 69 z 99 zł)
Camaieu - wszystko ładnie poukładane (przynajmniej kiedy ja byłam), przeceny chyba od -20% do -50%, duuużo sweterków powieszonych z tyłu pod ścianą, płaszcze, przecenione spodnie, bluzki - może nawet cały sklep duży wybór i przyzwoite ceny (kupiłam szare jeansowe rurki przecenione ze 100 na 60 zł).

Uff, to chyba wszystko Pewnie odwiedziłabym więcej sklepów i przyjrzała się dokładniej, ale tempo zakupów było naprawdę ekspresowe. Napewno wybiorę się na II turę, bo na tej wydałam tylko 180 zł i kupiłam wszystko to, co chciałam (jak dla bidnej licealistki bez własnych dochodów to nie wydaje mi się dużo).
Myślę, że mogę polecić bez wyrzutów sumienia
Dziękuję
Czyli warto jechać Z samego rana zawitam w Bielsku, więc mam nadzieję, że porobię zakupy na spokojnie bez tłumu ludzi i burdelu w sklepach A powiedz jeszcze, widziałaś może czy przecenili w Reservedzie biżuterię? Bo właśnie dzisiaj mieli przeceniać akcesoria.
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:44   #1072
Citynight
Raczkowanie
 
Avatar Citynight
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Forget_me:

W River Island przeceniono głównie kurtki, płaszcze, swetry. Było też kilka par jeansów, torebki i buty. Biżuteria przeceniona, ale głównie w kolorze białym, złotym.
Jak dla mnie to nadal dość drogo, bo wszystko od 90 zł w górę, a dodatki tak około 50 zł.

Jeszcze może krótko streszczę sytuację w Starym Browarze:

W Promodzie dużo ładnych rzeczy, ciekawa biżu, ale ceny nadal dość wysokie.
Stradi jak zwykle przeludniony, koszulki za 15 zł, dużo płaszczy, spódnic.
Zara szczerze mówiąc - nic ciekawego. Dużo spodni, jakieś nieciekawe t-shirty. Spodziewałam się czegoś lepszego.
Reserved- przecenione t-shirty, torebki, bluzki
Citynight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:48   #1073
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Dziewczyny a jaka sytuacja w Trójmieście? Jutro planuję wybrać się na zakupy, ale nie wiem, czy jest sens - dostanę jeszcze mniejsze rozmiary czy wszystko przebrane? Głównie zależy mi na Zarze i New Looku. Gdzie warto zajrzeć?
Nie chciałabym wybierać się na marne, tym bardziej, że przebijanie się przez hordy kobiet i szukanie czegoś ciekawego w wyprzedarzowym bałaganie trochę mnie przeraża.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:50   #1074
angelab2
Przyczajenie
 
Avatar angelab2
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Dziewczyny, wiecie może gdzie znajdę jakaś ładna czarna skóre?
Szukam od dlugiego czasu i nie moge znaleźć. Nie chodzi mi o takie typowe, ze ściągaczami. Szukam bardziej czegoś w tym stylu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25B25VBLK_large.jpg (74,2 KB, 26 załadowań)
angelab2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:55   #1075
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

ja w poniedziałek pojechałam na długo wyczekiwane wyprzedaże a tu tylko trzy rzeczy zakupiłam a tak się napaliłam że się obkupię tak jak było na letnich .... no miejscmy nadzięję że inditex się rozkręci i za 2 tygodnie przecenią na większe %
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:14   #1076
lizawietta
Zadomowienie
 
Avatar lizawietta
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 310
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

a wiecie gdzie moge dostac jakies fajne rurki z czarnego jeansu?
__________________
ćwiczę od 16.05.2013

shred level1 level2 level3
Mel B :
posladki
ramiona
lizawietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:24   #1077
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ!

http://www.stradivarius.es/en/collec...itted-cardigan te sweterki są przecenione w Stradivariusie? i czy dużo ich zostało?? (pytam o Galerię Łódzką)
__________________

CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:27   #1078
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

byłam dzisiaj w Gorzowie Wlkp,
jezeli jest ktos zainteresowany to moge co nieco napisac
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:30   #1079
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

dziewczyny a jak jest w Krakowskich ZARACH? bardzo juz poprzebierane rzeczy? wybieram się jutro.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:31   #1080
julitta17
Zadomowienie
 
Avatar julitta17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: opo
Wiadomości: 1 265
Dot.: WYPRZEDAŻE jesien/zima 2010 !!!

Cytat:
Napisane przez angelab2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może gdzie znajdę jakaś ładna czarna skóre?
Szukam od dlugiego czasu i nie moge znaleźć. Nie chodzi mi o takie typowe, ze ściągaczami. Szukam bardziej czegoś w tym stylu.
w takko widziałam taką za 129zł była nie przeceniona ale prawie identyczna jak ta na zdjęciu
__________________
życie masz więc z życia korzystaj

znowu jestem RrrrrRuda

walka z nadmiarem kg
(waga wyjściowa 65kg ) cel nr 1 : -1kg
cel nr 2 : -2kg
cel nr 3 : -2kg
cel nr 4: -2kg
(waga końcowa 56kg)cel nr 5 : -2kg
julitta17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.