Torebki O-bag - miłośniczki, część II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-30, 20:27   #1081
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Magenta jest śliczna, na lato jak znalazł, zazdroszczę sama będe polować
Gratuluję !


Wciąż jestem w szoku.... Trochę sie martwię , ze za stara jestem ma kolor magenta, ale z drugiej stromy , lato , wakacje itp.... I jednak ubieram sie dość luźno , jak na swój wiek

Ale , to naprawdę musi byc piękny kolor i torebka musi robić wrażenie , bo moja córka od różu z daleka... Zazwyczaj ubiera sie na czarno i hmmmmmm ... niezbyt elegancko , mówiąc kolokwialnie ...
Więc jeśli ona wybrała RÓŻ, to znaczy, że torebka jest cudna i tej myśli się trzymam ....


Kurczę.... Przeżywam zakup gumowej torebki... Jak mrówka okres....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 20:29   #1082
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Pewnie Ci namieszam, ale moja córka dziś widziała wilkaniczną ma żywo i mówiła , ze to piękny kolor jest ...

Skalista tez fajna , ale jednak lekko wpada w brąz... Jesli chcesz ciemną dość , to chyba wulkaniczna ładniejsza...
Ja uwielbiam swoją skalista, chociaż nie byłam z początku przekonana, ale jest śliczna i pasuje do wszystkiego

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Wciąż jestem w szoku.... Trochę sie martwię , ze za stara jestem ma kolor magenta, ale z drugiej stromy , lato , wakacje itp.... I jednak ubieram sie dość luźno , jak na swój wiek

Ale , to naprawdę musi byc piękny kolor i torebka musi robić wrażenie , bo moja córka od różu z daleka... Zazwyczaj ubiera sie na czarno i hmmmmmm ... niezbyt elegancko , mówiąc kolokwialnie ...
Więc jeśli ona wybrała RÓŻ, to znaczy, że torebka jest cudna i tej myśli się trzymam ....


Kurczę.... Przeżywam zakup gumowej torebki... Jak mrówka okres....
Dla mnie magenta jest śliczna i uważam że pasuje dla każdego nie zależnie od wieku tylko trzeba się odpowiednio ubrać
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 21:13   #1083
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez theorema Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam nad "plażowością", ale wydaje mi się że to zależy od ubioru. Widziałam sporo tych torebek u kobiet na ulicy i żadna poza podróbą nie wyglądała zbyt plażowo ani tandetnie, a w sumie tego też się obawiałam początkowo.
Ja się nie mogę doczekać swojej o ile pojawi się na stronie kolor. Chciałabym już kliknąć.
Ja też myśle czy nie jest za bardzo plażowa, ale zobacze jak dojdą liny



Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
wrzucam moją turkusową z melissami To jest jednak zgrany duet Domówiłam pudrową na krótkich linach i koniec bo tz sie przestraszy
Piękne

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Ha! Wysłałam moje dziecko, które mieszka/studiuje we Warszawie do Blue City po MORSKIEGO obaga... I czarne , długie sznury...

Morskiej nie było....
Co zrobiła moja genialna latorośl?

Kupiła mi MAGENTĘ :
Bo...
" chyba nie sądzisz, że jechłam pół Warszawy by wrócić z pustymi rękami..... A ta różowa jest śliczna..."

Kupiła mi torebkę ,bez żadnego porozumienia i zadzwoniła, będąc już w autobusie....

Tak o to stałam sie właśnie właścicielką pierwszego swojego obaga , w kolorze, którego w ogóle nie brałam pod uwagę....

Magenta jest piękna Taka na lato idealna. Też ją chce. Z resztą mam dużo chceijstw
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 21:18   #1084
iza_bel
Raczkowanie
 
Avatar iza_bel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 55
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Tylko cieszyć się z takiej latorośli co magente kupuje ;d
mam nadzieje że moja córka też będzie mi takie prezenty robić

ja doszłam do wniosku że skalista i wulkaniczna to najbardziej uniwersalne kolory.

Edytowane przez iza_bel
Czas edycji: 2015-05-30 o 21:20
iza_bel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 21:27   #1085
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam swoją skalista, chociaż nie byłam z początku przekonana, ale jest śliczna i pasuje do wszystkiego

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------


Dla mnie magenta jest śliczna i uważam że pasuje dla każdego nie zależnie od wieku tylko trzeba się odpowiednio ubrać
Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Ja też myśle czy nie jest za bardzo plażowa, ale zobacze jak dojdą liny





Piękne




Magenta jest piękna Taka na lato idealna. Też ją chce. Z resztą mam dużo chceijstw
Cytat:
Napisane przez iza_bel Pokaż wiadomość
Tylko cieszyć się z takiej latorośli co magente kupuje ;d
mam nadzieje że moja córka też będzie mi takie prezenty robić

ja doszłam do wniosku że skalista i wulkaniczna to najbardziej uniwersalne kolory.

Chyba mnie przekonałyście, że jednak magenta jest dobrym wyborem , chociaż nie do końca moim

Z tym prezentem to nie do końca... Musiałam dobre wino obiecać, by podniosła szanowną doopkę z fotela i pojechała do tego BC No i kasę też muszę oczywiście oddać...


Tak sobie przeglądam fotki, na wątkach obagowych i znalazłam poniższą fotkę.... Czy Tylko mi sie tak wydaje , czy " kiedyś" te sznury były grubsze? O wiele lepiej wyglądają ... A moze to jest tak , ze na Polskę jednak ta jakość jest gorsza?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (89,4 KB, 87 załadowań)
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 22:04   #1086
mdominikaa
Raczkowanie
 
Avatar mdominikaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 83
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
wrzucam moją turkusową z melissami To jest jednak zgrany duet Domówiłam pudrową na krótkich linach i koniec bo tz sie przestraszy

boze, co za melissy co za Obag, milość i zazdrość
Oki to teraz ja ide zamawiac uchwyty
mdominikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 22:16   #1087
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Chyba mnie przekonałyście, że jednak magenta jest dobrym wyborem , chociaż nie do końca moim

Z tym prezentem to nie do końca... Musiałam dobre wino obiecać, by podniosła szanowną doopkę z fotela i pojechała do tego BC No i kasę też muszę oczywiście oddać...


Tak sobie przeglądam fotki, na wątkach obagowych i znalazłam poniższą fotkę.... Czy Tylko mi sie tak wydaje , czy " kiedyś" te sznury były grubsze? O wiele lepiej wyglądają ... A moze to jest tak , ze na Polskę jednak ta jakość jest gorsza?!
Była o tym mowa na wątku, teraz sznury są cieńsze, ale ja tam nie narzekam na tę nową wersję - może dlatego, że nie mam porównania
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 22:18   #1088
iza_bel
Raczkowanie
 
Avatar iza_bel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 55
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

może to lepiej że są cieńsze, bo lżejsze
czy słyszałyście w ogóle o takim przypadku, żeby body się "porwało" od nadmiernego ciężaru?
iza_bel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 22:18   #1089
mdominikaa
Raczkowanie
 
Avatar mdominikaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 83
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Chyba oszalalam i chce zamowic dlugi sznur naturalny i krotki czarny

Edytowane przez mdominikaa
Czas edycji: 2015-05-30 o 22:28
mdominikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 22:19   #1090
agulinka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 32
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Kochane Moje Obagomaniaczki Czy jest możliwość, abyście podzieliły się zdjęciami swoich SILVER pociech? Byłabym wdzięczna W Internecie nie ma za dużo zdjęć, albo szukałam pod złym hasłem :/
agulinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 22:20   #1091
mdominikaa
Raczkowanie
 
Avatar mdominikaa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 83
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez iza_bel Pokaż wiadomość
może to lepiej że są cieńsze, bo lżejsze
czy słyszałyście w ogóle o takim przypadku, żeby body się "porwało" od nadmiernego ciężaru?
Nic nie wyczytalam na ten temat, ale jestem baaardzo ciekawa czy to wgl mozliwe...
mdominikaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 22:25   #1092
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez mdominikaa Pokaż wiadomość
Nic nie wyczytalam na ten temat, ale jestem baaardzo ciekawa czy to wgl mozliwe...
ja się zastanawiałam nad tym ostatnio jaki udźwig ma ta torba
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 22:28   #1093
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Wciąż jestem w szoku.... Trochę sie martwię , ze za stara jestem ma kolor magenta, ale z drugiej stromy , lato , wakacje itp.... I jednak ubieram sie dość luźno , jak na swój wiek

Ale , to naprawdę musi byc piękny kolor i torebka musi robić wrażenie , bo moja córka od różu z daleka... Zazwyczaj ubiera sie na czarno i hmmmmmm ... niezbyt elegancko , mówiąc kolokwialnie ...
Więc jeśli ona wybrała RÓŻ, to znaczy, że torebka jest cudna i tej myśli się trzymam ....


Kurczę.... Przeżywam zakup gumowej torebki... Jak mrówka okres....
Na lato kolor piękny

A Silver to całkiem wycofana jest? Nie ma szans na jej zdobycie?
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 22:32   #1094
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez borowieckam Pokaż wiadomość
Witam, jestem posiadaczką 3 sztuk o bag i jedną sztukę sprawiłam córce(wszystko to od marca - znaczy zgłupiałam) i chcę wtrącić swoje trzy grosze odnośnie sznurów, ja je najzwyczajniej na świecie upaliłam tzn.odsunęłam trochę dalej kółko z gwintem i rozgrzałam zapalniczką koniec sznura, który za bardzo wystaje, uformowałam ten koniec żeby się schował w gwint i gotowe, załatwia to sprawę.
Odnośnie paska do mini to cococollection ma taki wpis na blogu o swoich torebkach i pokazuje mini na pasku,ja sprawiłam córce pasek żeby kręgosłup nie krzywiła i okazało się że ten pasek(z eko skóry) brudzi torebkę w miejcsach gdzie o nią obciera, fatalnie to wygląda, ma zółtą i czarny pasek,da się niby to wyczyścić ale na dłuższą metę to bez sensu,bo co wyczyścisz to znowu brudne, czy ma ktoś podobne doświadczenia, ciekawe swoją drogą jak by było z paskiem ze skóry naturalnej...

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

jeszcze dodaje,że swoje ocean,lazurową i biała kupiłam na schaffie, a żółtą na fullspocie, ale niedawno znalazłam sprzedawcę na allegro VanityFashionSp z Poznania który ma całe zestwy tzn. torby z uchwytami i organizerem w dobrych cenach i wyglądają na org, więc może komuś się przyda
zajeżdza mi reklamą ....

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
wrzucam moją turkusową z melissami To jest jednak zgrany duet Domówiłam pudrową na krótkich linach i koniec bo tz sie przestraszy


Cytat:
Napisane przez livia132 Pokaż wiadomość
Super

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Skoro nie ma mojego koloru obag musze pocieszyć sie innym, chce teraz cos klasycznego wiec waham sie pomiędzy piaskowym, a skalistym... A Waszym zdaniem który z tych kolorów jest ciekawszy?
skalista, fajny kolor i taki uniwersalny szaro-beż, zaś piaskowa taki ciepły

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Ha! Wysłałam moje dziecko, które mieszka/studiuje we Warszawie do Blue City po MORSKIEGO obaga... I czarne , długie sznury...

Morskiej nie było....
Co zrobiła moja genialna latorośl?

Kupiła mi MAGENTĘ :


Tak o to stałam sie właśnie właścicielką pierwszego swojego obaga , w kolorze, którego w ogóle nie brałam pod uwagę....
i bardzo dobrze, a wiekiem nei przejmuj się znam 60 paro letnią kobietę ,która śmiga TYLKO w neonowych kolorach, albo babcia jednego z dzieciaków z przedszkola mojego synka, która ma nenowe różowe włosy

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Pewnie Ci namieszam, ale moja córka dziś widziała wilkaniczną ma żywo i mówiła , ze to piękny kolor jest ...

Skalista tez fajna , ale jednak lekko wpada w brąz... Jesli chcesz ciemną dość , to chyba wulkaniczna ładniejsza...


Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Kurczę.... Przeżywam zakup gumowej torebki... Jak mrówka okres....
to już uzależnienie...

Cytat:
Napisane przez iza_bel Pokaż wiadomość
Tylko cieszyć się z takiej latorośli co magente kupuje ;d
mam nadzieje że moja córka też będzie mi takie prezenty robić

ja doszłam do wniosku że skalista i wulkaniczna to najbardziej uniwersalne kolory.
i jeszcze stalowa

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Chyba mnie przekonałyście, że jednak magenta jest dobrym wyborem , chociaż nie do końca moim

Z tym prezentem to nie do końca... Musiałam dobre wino obiecać, by podniosła szanowną doopkę z fotela i pojechała do tego BC No i kasę też muszę oczywiście oddać...


Tak sobie przeglądam fotki, na wątkach obagowych i znalazłam poniższą fotkę.... Czy Tylko mi sie tak wydaje , czy " kiedyś" te sznury były grubsze? O wiele lepiej wyglądają ... A moze to jest tak , ze na Polskę jednak ta jakość jest gorsza?!
sznurki sę teraz cieńsze i nawet we Włoszech...

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez iza_bel Pokaż wiadomość
może to lepiej że są cieńsze, bo lżejsze
czy słyszałyście w ogóle o takim przypadku, żeby body się "porwało" od nadmiernego ciężaru?
to niemozliwe
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 22:36   #1095
agulinka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 32
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Na lato kolor piękny

A Silver to całkiem wycofana jest? Nie ma szans na jej zdobycie?
Być może już nie produkują, ale mam szansę taką nabyć tylko nie wiem czy nie zdecydować się na np. na lazurową
agulinka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 22:59   #1096
borowieckam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Zajezdza reklamą?
No jednak nie warto się tu odzywać...
borowieckam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 23:19   #1097
iza_bel
Raczkowanie
 
Avatar iza_bel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 55
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez agulinka1984 Pokaż wiadomość
Być może już nie produkują, ale mam szansę taką nabyć tylko nie wiem czy nie zdecydować się na np. na lazurową
ostatnio noszę tyle kilogramów książek, że zaczęłam się zastanawiać czy obag podoła.

rzekłabym nawet że to święta trójca - wulkaniczny, skalisty i stalowy

przez przypadek jestem właścicielką silvera - "Obag Kasi Tusk", pod tym hasłem poszukaj. wklejałam zdjęcie kilka stron temu, mnie kolor na razie nie powalił, bardziej jestem zauroczona lazurowym ale w głównej mierze zależy od tego co Ci bardziej będzie pasować do garderoby.

widziałyście jaki piękny worek jest do basketów? normalnie aż chciałabym basket.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obscv15-2.jpg (128,2 KB, 13 załadowań)
iza_bel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 23:25   #1098
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez borowieckam Pokaż wiadomość
Zajezdza reklamą?
No jednak nie warto się tu odzywać...
hm.. tylko 1 post i od razu promowanie sprzedawcy, to co mam myśleć?

Cytat:
Napisane przez iza_bel Pokaż wiadomość
przez przypadek jestem właścicielką silvera - "Obag Kasi Tusk", pod tym hasłem poszukaj. wklejałam zdjęcie kilka stron temu, mnie kolor na razie nie powalił, bardziej jestem zauroczona lazurowym ale w głównej mierze zależy od tego co Ci bardziej będzie pasować do garderoby.

widziałyście jaki piękny worek jest do basketów? normalnie aż chciałabym basket.
no mnie silver też nie zwala z nóg
worek ładny
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 23:38   #1099
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Heeej,jestem laseczki nawet jeśli nie reklama to ja lubię jak można kupić wszystko osobno,nie lubię gotowych zestawów. Aukcje też pisane na "odwal sie". Sorry,mam słaby humor
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 06:16   #1100
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Dziewczyny jaka jest szansa ze dzisiaj kupiona torebka dojdzie do wtorku? Skąd one są wysyłane?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 07:23   #1101
livia132
Raczkowanie
 
Avatar livia132
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 53
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka jest szansa ze dzisiaj kupiona torebka dojdzie do wtorku? Skąd one są wysyłane?
A gdzie zamawiałas na fullspot??
Ja jak tam zamawiałam to 2 dni i była u mnie
livia132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 08:05   #1102
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez livia132 Pokaż wiadomość
A gdzie zamawiałas na fullspot??
Ja jak tam zamawiałam to 2 dni i była u mnie
jeszcze nie zamawialam, mysle czy dojdzie, nie moge wyciagnac TZ do warszawy bo kupilabym w sklepie i mialabym spokoj a tak to sie boje ze nie dojdzie

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

mam czarne liny w domu, chcialam kupic cos na wyjazd nie moge wybrac miedzy lazurowa turkusowa a pudrowym rozem.......ubieram sie w stonowane kolory i nie wiem ktora wybrac....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 08:09   #1103
borowieckam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Jeden post,bo od czegoś trzeba zacząć, poza tym chciałam dodać cos konstruktywnego tutaj, wczesniej tez podawano konkretnych sprzedawcow w konkretnych miejscach i to wszystko reklama była?
Może mi ktoś odpowiedziec czy mu ten pasek do mini tez farbuje?
borowieckam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 08:36   #1104
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

turkus to taka mieta?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 08:51   #1105
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
turkus to taka mieta?
Ja mam turkusową mini i dla mnie to bardziej pastelowa mięta niż turkus polecam
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 09:15   #1106
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Ja mam turkusową mini i dla mnie to bardziej pastelowa mięta niż turkus polecam

a masz moze foto?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 09:37   #1107
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez borowieckam Pokaż wiadomość
Jeden post,bo od czegoś trzeba zacząć, poza tym chciałam dodać cos konstruktywnego tutaj, wczesniej tez podawano konkretnych sprzedawcow w konkretnych miejscach i to wszystko reklama była?
Może mi ktoś odpowiedziec czy mu ten pasek do mini tez farbuje?
Wy też dziewczyny nie bądźcie przewrażliwione, Migotka nie chciała być złośliwa, to jedna z najmilszych i najbardziej pomocnych tutaj dziewczyn.

Co do paska, to raczej nikt Ci tutaj nie odpowie, bo mini na pasku miała tylko jedna wizażanka, w dodatku czarny na czarnym pasku
Ja chętnie zobaczyłabym zdjęcie tej zółtej na pasku, bo myślę nad takim rozwiązaniem, tylko jeszcze nie wymyśliłam koloru

P.S. Witaj!
Koniecznie pokaż zdj. swojej kolekcji

Dziewczyny gratuluję wszystkich nowych nabytków!

Ktoś wie jak się nazywa model Obag ten z beżową lamówką na rancie????...

Edytowane przez Anitka25
Czas edycji: 2015-05-31 o 09:40
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 10:02   #1108
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez yvoncia Pokaż wiadomość
Pochwale się moja rodzinka, no i od dziś BAN na Obag zamiast czarnej wzięłam czekoladę IMG]http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/30/f7fc7ea87540f65419678f874 0ba8c0b.jpg[/IMG] jeszcze muszę pokombinować z rączkami i organizerem do standardu. No i tez kusi mnie pasek naramienny

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

o mamunciu ,cóż za piękności. ech ,tą niebiską to brałabym oj brała
Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
ZAMÓWIONA
moja pierwsza tutkusowa + czarny organizer i długie czarne sznury tylko nie piszcie że będzie brzydko :-P
Już nie mogę się doczekać może ktoś taką ma?
to będzie piękne połączenie. też planuje czarne dodatki do turkusu z olx

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Wciąż jestem w szoku.... Trochę sie martwię , ze za stara jestem ma kolor magenta, ale z drugiej stromy , lato , wakacje itp.... I jednak ubieram sie dość luźno , jak na swój wiek

Ale , to naprawdę musi byc piękny kolor i torebka musi robić wrażenie , bo moja córka od różu z daleka... Zazwyczaj ubiera sie na czarno i hmmmmmm ... niezbyt elegancko , mówiąc kolokwialnie ...
Więc jeśli ona wybrała RÓŻ, to znaczy, że torebka jest cudna i tej myśli się trzymam ....


Kurczę.... Przeżywam zakup gumowej torebki... Jak mrówka okres....
daj spokój Dziewczyno ! wnioskuję po wieku córci żeśmy z tego samego pokolenia ja śmigam z róziową pudrową i ,ach ,jak mi z tym dobrze do tego melisski ld z różowymi kokardami i cud miód malina ....choć mój chłopina twierdzi że odważny to zestaw ,to jednak baaardzo mu się podoba
__________________
"A teraz prędko ,zanim dotrze do nas że to bez sensu" by król Julian
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 10:12   #1109
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a masz moze foto?
To mój turkus na zdjęciu wyszedł ciut bardziej intensywny
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 10:14   #1110
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część II

O czarne jak ten olejek!? Fajny? Tez może kupie dziewczyny kompletnie nie nadazam za wątkiem . Czy wy też na telefonie nie widzicie zdjęć? Do kitu. ..
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 23:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.