Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-17, 08:39   #1081
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Dzien dobry
Ancia no myślałam nad uzywanym ale jeszcze nic cirkawego nie znalazłam no i jeszcze maż musi zaakceptować he no i sama nie wiem xzy nie kupic po prostu koszuli i jakąś kamizelkę na to. jeszcze myśle

Lu a u mnie biało zrobila sie zima


czekam na męża bo pojechał do lekarza zastanawiam sie czy pL4dostanie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 08:45   #1082
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość


acha rozumiem, czyli jakby zjadł cały słoiczek to mogłoby zastąpić jeden posiłek
i Bartuś dziękuje za komplementa
Mala je caly sloiczek i to opoznia pore nastepnego karmienia tylko o 1g tez myslalam ze bede miala jedno z glowy ale niestety nie
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 08:47   #1083
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Acelniko wlasnie ze nigdzie nie widze 3 maxi a my jedziemy na 3 midi... a potem juz tylko sa 4 maxi dzisiaj znowu szukalam i nic....
nie wiem jakie jej kupic

No ale za to Twoja ma majtuski .... niech sie nosza dobrze

A co do kapania.... my sie kapiemy codziennie.... mala teraz to lubi....
a 3 ma za małe? To ja bym kupiła te 4 i już, my już raz mieliśmy 4+ bo siostra tż takie kupiła jak byliśmy u nich i nam pampków brakło i też były ok

majtoszki noszą się świetnie
Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość

Próbuję wybrać krzesełko do karmienia. A Wy jakie kupujecie?Nawet założyłam wątek, żeby popytać co wizażanki myślą o krzesełkach z Ikea:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post31656767

.
my mamy takie które można potem przerobic na stolik i krzesełko, ale plastikowe jak znajde podobne na allegro to dodam linka, bo te kupowaliśmy w biedronce

o, podobne do tego:
http://allegro.pl/krzeselko-stolik-d...036465740.html
tylko w biedronce kosztowało jakoś 120 zł o ile dobrze pamiętam
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Franek dzisiaj pokazał, jaki nerwowy z niego koleś. Nie płakał, tylko krzyczał . Nie wiedziałam, że mój synek to taki nerwusek.\
Dzisiaj też było pierwsze próbowanie marcheweczki, ale wypadło fatalnie, nie smakowało mu zupełnie.
No i uczę się, bo sesja przede mną.

Gooopio tak się wbijać bez cytowania .

...
oj tam oj tam, wcale nie głupio

charakterny chłopak
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
My dopiero w 7 miesiącu będziemy podawać nowe smaki ale to ze względu na skazę, ale moja szwagierka karmiła piersią i dietę rozszerzała też dopiero po 6 miesiącu

Podałam w sobotę Zuzi marchewkę i nie dość że jej w ogóle nie posmakowała - całą wypluła - to jeszcze ją wysypało baaaardzoooo także czekamy do 6 miesiąca cierpliwie
a mówiła może lekarka żeby dawać dziecku samą łyżeczke do potrzymania w buzi żeby się przyzwyczajało do kształtu? Bo w którymś poradniku który dostałam od lekarki tak pisali i sie zastanawiałam czy mamusie tak robią
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość

Acelinko mowiąc o lekarzy miałam na myśli ginekologaja chodzę z małą do przychodni na Reymonta, bo tam mam najbliżej, ogólnie jej lekarka jest ok, ale czasem mam wrażenie, jakby nie do końca tłumaczyła co i jak...no ale narazie tam zostaniemy. Spotkałyśmy sie chyba na festiwalu "Roztańczony Pantofelek", byłam tam z dzieciaczkami z przedszkola - też prowadzę zajęcia taneczne. A rodziłam przez cc 9 wrzesnia, ale nie u nas tylko w Raciborzu
aaaaa, to o Czarusiu mówiłaś a chodzisz do niego prywatnie czy do przychodni? zadowolona jesteś? Bo ja bardzo.
ale z Ciebie Sherlock Tak, byłam na pantofelkach a pracujesz w przedszkolu i prowadzisz zajęcia czy przez firme?
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mówisz? Ja to już zapominam, że był malusi, jest tak wielki.
A w ogóle to kupiłam, a własciwie mąż kupił Franiowi piżamki , bo mu się strasznie stópki pocą. Myślicie, że może spać z gołymi stópkami? Bo mnie małża siostra za to objechała.
jak stópki nie będą lodowate to nie widze przeciwskazań

wczoraj Natalce coś się pozmieniało i wieczorem leżała ze smoczkiem i tż mówi "No w końcu mamy małego dzidziusia w domu"
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Acelinko u Julika właśnie takie czerwone drobne krosteczki w rożnych miejscach i szorstkie to były od oliwki

ee 45-6 to jeszcze nic- mój kuzyn ma 48 w porywach 49 - to są dopiero kajaki
ale ja wcześniej nie samrowałam Oliwką bo skóra była ładna tylko po płynie do kąpieli, dopiero jak poczułam to szorskie to zaczęłam oliwką, mleczkiem i dalej jak było tak jest
Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Acelinko, a powiedz, czy te pieluchomajtki się mocno różnią od pampersów?
Ja się na dziś już żegnam, życzę kolorowych snów
czy ja wiem, po prostu inaczej się je wkłada i ściąga, jak jest kupa to można rozerwać po bokach i też bez problemu się ściaga bez brudzenia
ładne obrazki mają, dziewczęce, o
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
a to Bartuś zachwycony Biedroneczka z Biedronki

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość

A powiedzcie mi te soczki dla dzieci to są jakieś specjalne czy można podawać takie jak my pijemy- Hortex'u np?
soczki sa z tych firm co słoiczki, stoją obok na półkach

cytaty mi ucieło znów
widziałam jeszcze małą nowa Lilianke, śliczna!

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-01-17 o 08:50
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 08:51   #1084
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Asik u nas bardziej szaro juz, wiec tak do d**** troche
Mialam pisac-Martus Twoje dziecie mnie tak rozczulilo ze koniec! ja tez wczoraj pykalam fotki jak Miki gadal do zabaweczki, bosko sie tego slucha! Prosze dac Bartusiowi mnostwo buziakow i pierdzioszkow od cioci
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 08:57   #1085
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Franek dzisiaj pokazał, jaki nerwowy z niego koleś. Nie płakał, tylko krzyczał . Nie wiedziałam, że mój synek to taki nerwusek.\
Dzisiaj też było pierwsze próbowanie marcheweczki, ale wypadło fatalnie, nie smakowało mu zupełnie.
No i uczę się, bo sesja przede mną.

Danika jak u Was wyglądają te plamki od śliny - te czerwone.
mówisz, że marcheweczka be

ta wysypka od śliny to są takie własnie czerwone plamki, po nocy jak sie mniej slini to lepiej wygląda, a w dzien sie robi bardziej czerwone


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A z tym ciągiem to własnie nam kominiarze tłumaczyli, że źle zrobiona wentylacja, więc już nie wiem.
obydwa powody mozliwe. U mojego brata tak było bo był szyb wentylacyjny zawalony gruzem


Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
a to Bartuś zachwycony Biedroneczka z Biedronki
cudna fota


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Leci ten czas, u nas za 4 dni będzie 5 miesięcy . Ja nie wiem, kiedy to zleciało!
o rany 5 miesiecy...to Franio juz prawie dorosły facet
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:03   #1086
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

dzień dobry mamusie

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość

Bioderka jeszcze do szerokiegi układania, ale tylko na noc. Jest poprawa Kolejna wizyta za 2 miesiące. Mam nadzieję, że już ostatnia.

U pediatry też wszystko ok. Badania mamy powtórzyć, ale nie ma pośpiechu za 4-6 tyg. ewentualnie zrobić posiew moczu (haha jak to usłyszałam, że trzeba łapać środkowy mocz ze strumienia, to zapowiedziałam mężowi, że bierze na ten dzie urlop).
Reszta wyników ok.
Ważymy prawie 6 kg czyli jak dla nas to sukces!!! (na spotkaniu będziemy najmniejsi)
No i dostaliśmy zielone światło na rozszerzenie diety (na razie bez glutenu, z tego względu, że jest podejrzenie tej skazy) soczki, zupki, kaszki bezmleczne i sinlac. Cotka też zakupiłam soczek i zupkę
super, że z bioderkami lepiej środkowy strumień moczu
6 kg to ładna waga

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem nowa na tym wątku i w ogole na wizazu (a raczej malo aktywna) ale chce dołączyć do wrześniówek pozdrawiam ja i Lilianka
witaj

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Acelniko wlasnie ze nigdzie nie widze 3 maxi a my jedziemy na 3 midi... a potem juz tylko sa 4 maxi dzisiaj znowu szukalam i nic....
nie wiem jakie jej kupic

ja mam jeszcze 3 i je kończe, ale kupiłam ostatnio 4 i są lepsze, jakoś zawsze wole mieć większe


W Pl lekarka powiedziala ze mala ma skaze a dzisiaj inna lekarka powiedziala ze nie ma .... a co do jej skorki to mala ma egzeme.... Mamy przejsc na zwykle mleko na 3 tyg i po tym czasie sie zobaczy.... jesli skora jest dalej jaka byla tzn ze nie ma skazy.... Dostalysmy masc Hydrokortyzon i jakas drug nawilzajaca....
Mowie Wam jestem taka glupia ...niewiadomo komu wierzyc...co lekarz to opinia....

Najlepsze jest to ze zapytalam o rozszerzanie diety to mi powiedziala zeby poczekac az skonczy 6 msc....

faktycznie zgłupieć mozna i odstawiasz to mleko?

A co do kapania.... my sie kapiemy codziennie.... mala teraz to lubi....
my też codziennie, Kaja to uwielbia i już się do wieczornych kapieli przyzwyczaiła

Acelnika Natalka to duża panna w majtaskach śmiga

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
Mala je caly sloiczek i to opoznia pore nastepnego karmienia tylko o 1g tez myslalam ze bede miala jedno z glowy ale niestety nie
cały? Ja daje po 1/3 bo więcej już nie chce mały niejadek
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:03   #1087
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
a 3 ma za małe? To ja bym kupiła te 4 i już, my już raz mieliśmy 4+ bo siostra tż takie kupiła jak byliśmy u nich i nam pampków brakło i też były ok

majtoszki noszą się świetnie

my mamy takie które można potem przerobic na stolik i krzesełko, ale plastikowe jak znajde podobne na allegro to dodam linka, bo te kupowaliśmy w biedronce

o, podobne do tego:
http://allegro.pl/krzeselko-stolik-d...036465740.html
tylko w biedronce kosztowało jakoś 120 zł o ile dobrze pamiętam

oj tam oj tam, wcale nie głupio

charakterny chłopak

a mówiła może lekarka żeby dawać dziecku samą łyżeczke do potrzymania w buzi żeby się przyzwyczajało do kształtu? Bo w którymś poradniku który dostałam od lekarki tak pisali i sie zastanawiałam czy mamusie tak robią

Nie, nic nam nie mówiła na ten temat ale myślę że to dobry pomysł i można spróbować

aaaaa, to o Czarusiu mówiłaś a chodzisz do niego prywatnie czy do przychodni? zadowolona jesteś? Bo ja bardzo.
ale z Ciebie Sherlock Tak, byłam na pantofelkach a pracujesz w przedszkolu i prowadzisz zajęcia czy przez firme?

jak stópki nie będą lodowate to nie widze przeciwskazań

wczoraj Natalce coś się pozmieniało i wieczorem leżała ze smoczkiem i tż mówi "No w końcu mamy małego dzidziusia w domu"

ale ja wcześniej nie samrowałam Oliwką bo skóra była ładna tylko po płynie do kąpieli, dopiero jak poczułam to szorskie to zaczęłam oliwką, mleczkiem i dalej jak było tak jest

czy ja wiem, po prostu inaczej się je wkłada i ściąga, jak jest kupa to można rozerwać po bokach i też bez problemu się ściaga bez brudzenia
ładne obrazki mają, dziewczęce, o



soczki sa z tych firm co słoiczki, stoją obok na półkach

cytaty mi ucieło znów
widziałam jeszcze małą nowa Lilianke, śliczna!
Dziewczyny ile wasze dzieciaczki ważą że już 4 noszą??? Bo moja jeszcze nawet 7 kg nie waży i też myślałam nad 4 ale one od 9 kg dopiero są i nie wiem czy się w nich nie utopi, a 3 to już takie lekko za ciasne się robią i sama nie wiem
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 09:03   #1088
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
my mamy takie które można potem przerobic na stolik i krzesełko, ale plastikowe jak znajde podobne na allegro to dodam linka, bo te kupowaliśmy w biedronce

o, podobne do tego:
http://allegro.pl/krzeselko-stolik-d...036465740.html
tylko w biedronce kosztowało jakoś 120 zł o ile dobrze pamiętam
moj sąsiad ma takie krzesełko jego syn ma juz rok i po dluzszym uzytkowaniu nie wyglada zbyt bezpiecznie;/ tzn jak wlkada malego ,krzeselko cale chodzi na boki bo te plastikowe śrubki sa luzne ale moze jakas felerna firma:P

Lili dziekuje za komplement
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:08   #1089
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość

my też codziennie, Kaja to uwielbia i już się do wieczornych kapieli przyzwyczaiła

Acelnika Natalka to duża panna w majtaskach śmiga


cały? Ja daje po 1/3 bo więcej już nie chce mały niejadek
my tez kąpiemy codziennie, Natalka uwielbia ciekawe jak jej się będzie na basenie podobać!

duża, duża babcia kupiła omyłkowo to zakładamy
a bratowa mi wczoraj mówiła że jej Donia w lato to śmigała w takich majtasach po podwórku i koszulce tylko, i wtedy byla jakaś seria majtasków z huggisa które wyglądały jak dżinsowe, czaaad

Natalka to by wciągnęła na raz i cały słoiczek jak jej smakuje, ale ja jej daja maks. pół na raz
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:08   #1090
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość

cały? Ja daje po 1/3 bo więcej już nie chce mały niejadek
no caly caly jak daje pol i zdejmuje sliniak to ona juz wie ze koniec jedzenia i zaczyna plakac wiec musze dac caly wtedy jest spokojna

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile wasze dzieciaczki ważą że już 4 noszą??? Bo moja jeszcze nawet 7 kg nie waży i też myślałam nad 4 ale one od 9 kg dopiero są i nie wiem czy się w nich nie utopi, a 3 to już takie lekko za ciasne się robią i sama nie wiem
Lili wazy jakie 6,5 ale mamy jeszcze 2 paczki 3 wiec trzeba zuzyc uzywam wiecej niz zwykle zeby szybciej poszlo:P
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:08   #1091
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile wasze dzieciaczki ważą że już 4 noszą??? Bo moja jeszcze nawet 7 kg nie waży i też myślałam nad 4 ale one od 9 kg dopiero są i nie wiem czy się w nich nie utopi, a 3 to już takie lekko za ciasne się robią i sama nie wiem

Mikul wazy juz ok 7 kg, na 4 przerzucilismy sie niedawno ale to dlatego ze 3 juz mu zostawialy na dupince odciski i stwierdzilismy ze pieluszka powinna byc wieksza zeby mial troszke wiecej luzu
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 09:11   #1092
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile wasze dzieciaczki ważą że już 4 noszą??? Bo moja jeszcze nawet 7 kg nie waży i też myślałam nad 4 ale one od 9 kg dopiero są i nie wiem czy się w nich nie utopi, a 3 to już takie lekko za ciasne się robią i sama nie wiem
moja 6700 (w niedziele ważona), ale 3 były już za małe- w dzień zsuwały się jak wierzgała, a w nocy zaczęła przesikiwać, więc musiałam dać większe. A Dady są od 7kg
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:11   #1093
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Mikul wazy juz ok 7 kg, na 4 przerzucilismy sie niedawno ale to dlatego ze 3 juz mu zostawialy na dupince odciski i stwierdzilismy ze pieluszka powinna byc wieksza zeby mial troszke wiecej luzu
U nas też właśnie się odciskają i chyba kolejny zakup to już będą 4
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:13   #1094
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
moj sąsiad ma takie krzesełko jego syn ma juz rok i po dluzszym uzytkowaniu nie wyglada zbyt bezpiecznie;/ tzn jak wlkada malego ,krzeselko cale chodzi na boki bo te plastikowe śrubki sa luzne ale moze jakas felerna firma:P

Lili dziekuje za komplement
o, dziękuje cenna informacja, będziemy to obserwować
to biedronkowe ma takie solidniejsze te elementy, grubsze itd. tyle że w kształcie podobne, zobaczymy. W ogóle to myśle że w wersji wysokiej nie będziemy go jakoś długo używać i szybko przejdziemy na wersje stolik+krzesełko, a jak się zniszczy to kupie stolik i krzesełko z ikei, ona są niezniszczalne!

martunia199, nie ma co tak dokładnie trzymać się tych kg z opakowania, bo wiadomo że jedno dziecko ma pupke większą jak pączek Natalka a inne jest chudziutke i długie i wtedy nawet może mieć dobre mniejsze pampki niż wynikałoby z wagi

Niunia śpi więc może jeszcze zdąrze się ogarnąć i troche mieszkanie, za godzinke przyjdzie moja mama i pylamy na miasto, ciekawe jak się będzie jeździło wózkiem po takiej ilości śniegu, podejrzewam że bez zarzutu

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-01-17 o 09:16
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:13   #1095
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
moja 6700 (w niedziele ważona), ale 3 były już za małe- w dzień zsuwały się jak wierzgała, a w nocy zaczęła przesikiwać, więc musiałam dać większe. A Dady są od 7kg
Też się u nas po nocy zsuwają. A myślałam że dady też od 9 kg. Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:22   #1096
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
No wiesz dzisiaj znowu śpiochy mokre po nocy . Więc serio muszę mu te piżamki zacząć zakładać, bo bez sensu, by się dziecko pociło.
A córcia zdolna , mój chyba jeszcze tego nie opanował. Wyjąć wyjmie, czasem włoży, ale różnie to bywa
coś Ty? Aż tak? no to faktycznie, spróbuj moze to akurat metoda na Frania


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Niunia śpi więc może jeszcze zdąrze się ogarnąć i troche mieszkanie, za godzinke przyjdzie moja mama i pylamy na miasto, ciekawe jak się będzie jeździło wózkiem po takiej ilości śniegu, podejrzewam że bez zarzutu
mi się trochę przednie koło blokowało- zatrzymywał się śnieg tak jakby między kołem, a błotnikiem. Ale ogólnie dobrze- troszkę mocniej musiałam pchać, zwłaszcza tam gdzie nie odśnieżone nic, ale to tylko dodatkowe ćwiczenie na bicepsy
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:28   #1097
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile wasze dzieciaczki ważą że już 4 noszą??? Bo moja jeszcze nawet 7 kg nie waży i też myślałam nad 4 ale one od 9 kg dopiero są i nie wiem czy się w nich nie utopi, a 3 to już takie lekko za ciasne się robią i sama nie wiem
6200, 3 są ok, ale 4 lepsiejsze

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
no caly caly jak daje pol i zdejmuje sliniak to ona juz wie ze koniec jedzenia i zaczyna plakac wiec musze dac caly wtedy jest spokojna
o to ma apetyt
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:28   #1098
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość

mi się trochę przednie koło blokowało- zatrzymywał się śnieg tak jakby między kołem, a błotnikiem. Ale ogólnie dobrze- troszkę mocniej musiałam pchać, zwłaszcza tam gdzie nie odśnieżone nic, ale to tylko dodatkowe ćwiczenie na bicepsy
masz błotniki w wózku? Czaaaad

jak przed świętami był śnieg to wózek śmigał jak rakieta, ale teraz jest znacznie więcej śniegu
no zobaczymy

a w ogóle to ide z mamą wiec pewnie i tak ona będzie wózek prowadzić
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:29   #1099
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

a powiedzcie mi dziewczyny czy wrocilyscie juz do wygladu przed ciaza? mi przybylo 13kg po ciazy i tak juz zostalo;/
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 09:30   #1100
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość


mi się trochę przednie koło blokowało- zatrzymywał się śnieg tak jakby między kołem, a błotnikiem. Ale ogólnie dobrze- troszkę mocniej musiałam pchać, zwłaszcza tam gdzie nie odśnieżone nic, ale to tylko dodatkowe ćwiczenie na bicepsy
mam tak samo, ale jak się mocniej popchnie to wózek daje rade a ładny biceps nie jest zły

u nas zima na całego
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:35   #1101
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny czy wrocilyscie juz do wygladu przed ciaza? mi przybylo 13kg po ciazy i tak juz zostalo;/
wagowo na pewno mam więcej kg niż przed ciążą, ale nie wiem ile, nie waże się, nie kg ważne tylko to jak się czuje a czuje się świetnie, brzuszek na pewno tłuściejszy niż przedtem i troche większe boczki, ale póki jest zima to jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza
Przyjdzie lato to będziemy myśleć, ogólnie to jakoś uważam że skoro za jakiś czas chce drugie dziecko to bezsensu sie męczyć np. z dietą
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:35   #1102
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny czy wrocilyscie juz do wygladu przed ciaza? mi przybylo 13kg po ciazy i tak juz zostalo;/
Do wyglądu nie - do wagi tak
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:37   #1103
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
masz błotniki w wózku? Czaaaad

jak przed świętami był śnieg to wózek śmigał jak rakieta, ale teraz jest znacznie więcej śniegu
no zobaczymy



a w ogóle to ide z mamą wiec pewnie i tak ona będzie wózek prowadzić
no baaaaaa a tak serio to nie wiem jak się to nazywa, ale wygląda jak błotnik


Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
mam tak samo, ale jak się mocniej popchnie to wózek daje rade a ładny biceps nie jest zły

u nas zima na całego
w końcu zima bo tej szaroburej pluchy to już miałam dość


mała kurna śpi, od 7 zresztą, powinna już jeść pół h temu a ta nic, ani myśli się budzić. A ja sobie ukręciłam muffiny i teraz nie wiem co robić czy dawać do piekarnika, czy czekać aż ją nakarmię, bo jak mi się obudzi w trakcie pieczenia to mogę nie zdążyć ich wyjąć
nie śpi źle, śpi też źle, nie dogodzi mi
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:43   #1104
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
czekam na męża bo pojechał do lekarza zastanawiam sie czy pL4dostanie
a co Mu jest? przeziębił się?
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Mialam pisac-Martus Twoje dziecie mnie tak rozczulilo ze koniec! ja tez wczoraj pykalam fotki jak Miki gadal do zabaweczki, bosko sie tego slucha! Prosze dac Bartusiowi mnostwo buziakow i pierdzioszkow od cioci
dziekujemy Bartuś wycałowany i wytulony
no ekstra jak mu położe tą biedronkę na brzuszku to tak do niej gada aż miło jakby ona go rozumiała
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
m




cudna fota
dziekujemy
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Niunia śpi więc może jeszcze zdąrze się ogarnąć i troche mieszkanie, za godzinke przyjdzie moja mama i pylamy na miasto, ciekawe jak się będzie jeździło wózkiem po takiej ilości śniegu, podejrzewam że bez zarzutu
udanych zakupów
Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny czy wrocilyscie juz do wygladu przed ciaza? mi przybylo 13kg po ciazy i tak juz zostalo;/
mi waga zeszła a nawet jestem 2 kg mniej niż przed ciąża, choć troszkę brzuszka zostało:/
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:43   #1105
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wagowo na pewno mam więcej kg niż przed ciążą, ale nie wiem ile, nie waże się, nie kg ważne tylko to jak się czuje a czuje się świetnie, brzuszek na pewno tłuściejszy niż przedtem i troche większe boczki, ale póki jest zima to jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza
Przyjdzie lato to będziemy myśleć, ogólnie to jakoś uważam że skoro za jakiś czas chce drugie dziecko to bezsensu sie męczyć np. z dietą
no ja przed ciazia wazylam 55kg na 170cm wzrostu i zawsze chcialam wazyc wiecej ale nie az tak tzn zle nie jest ale brzuszek moglbybyc mniejszy mam nadzieje ze do lata sie zmniejszy no ale nadzieje mozna miec a samo nic nie przychodzi
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:44   #1106
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
mała kurna śpi, od 7 zresztą, powinna już jeść pół h temu a ta nic, ani myśli się budzić. A ja sobie ukręciłam muffiny i teraz nie wiem co robić czy dawać do piekarnika, czy czekać aż ją nakarmię, bo jak mi się obudzi w trakcie pieczenia to mogę nie zdążyć ich wyjąć
nie śpi źle, śpi też źle, nie dogodzi mi
tak to jest

moja za to wczoraj odwaliła wieczorem taką histerie jak nigdy...nie dość ze cały dzien nie spała. Wieczorem usneła nawet ładnie i za pół godziny obudziła sie z rykiem. Utuliłam ją na rękach, odłożyłam, i od nowa ryk chyba z 5 takich powtórek odbyliśmy, kołyska ją strasznie parzyła. no i o godz 23 sie poddałam, wziełam do siebie i jeszcze musiałam ją przytulić mocno tak jak przy karmieniu piersią i usnęła w końcu.
Nie wiem co jej było... skok or what

przez to juz wczoraj nie wróciłam bo musiałam tulać
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:44   #1107
o_lena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
GG do o_lena
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Witajcie,


aa2 wysłałam priv

acelinkateż się pocieszam że w lato zacznę gubić kilogramy.

A krzesełko mamy takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krzesełko.jpg (13,6 KB, 13 załadowań)
o_lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:47   #1108
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
no ja przed ciazia wazylam 55kg na 170cm wzrostu i zawsze chcialam wazyc wiecej ale nie az tak tzn zle nie jest ale brzuszek moglbybyc mniejszy mam nadzieje ze do lata sie zmniejszy no ale nadzieje mozna miec a samo nic nie przychodzi
ja mam 4 kilo mniej niż przed ciążą a i tak brzuszek mam a jeszcze przy noszeniu młodej taką niedobrą przyjmuje pozycję bo ją na tym brzuchu sobie podpieram
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:53   #1109
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
moja 6700 (w niedziele ważona), ale 3 były już za małe- w dzień zsuwały się jak wierzgała, a w nocy zaczęła przesikiwać, więc musiałam dać większe. A Dady są od 7kg
My kupujemy te z rossmanna i jestesmy meega zadowoleni moge jeszcze polecic pieluszki z fisher price'a, dostalismy w prezencie od mamy Ł bo sami bysmy nie kupili takich(cena jest hmmm godna) ale jesli ktoras z dziewczyn ma pieniazka i ochote to naprawde moge polecic w 100%

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Też się u nas po nocy zsuwają. A myślałam że dady też od 9 kg. Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
Post wyzej

Cytat:
Napisane przez malina201 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczyny czy wrocilyscie juz do wygladu przed ciaza? mi przybylo 13kg po ciazy i tak juz zostalo;/
Ja przytylam w sumie ok 23-24 kg w ciagu mc zeszlo mi ok 17-18 no a pozniej juz waga sie ladnie rozlozyla i chudlam miarowo brzuszek mnie denerwuje jak siedze bo mam nadal taki malutki flaczek nad linia ciecia ale ogolnie nie jest zle, myslalam ze bedzie gorzej

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
wagowo na pewno mam więcej kg niż przed ciążą, ale nie wiem ile, nie waże się, nie kg ważne tylko to jak się czuje a czuje się świetnie, brzuszek na pewno tłuściejszy niż przedtem i troche większe boczki, ale póki jest zima to jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza
Przyjdzie lato to będziemy myśleć, ogólnie to jakoś uważam że skoro za jakiś czas chce drugie dziecko to bezsensu sie męczyć np. z dietą
kooooooooooocham Cie
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 09:53   #1110
malina201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 50
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
ja mam 4 kilo mniej niż przed ciążą a i tak brzuszek mam a jeszcze przy noszeniu młodej taką niedobrą przyjmuje pozycję bo ją na tym brzuchu sobie podpieram
ja nie mam brzucha poki nic nie zjem np teraz nie jest strasznie duzy ale jak cos zjem to zaraz robi sie balon;/ na besen bede chodzila naczczo
malina201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.