Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 20:46   #1081
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
kogo podrażnił peeling enzymatyczny i dlaczego mnie?

Ledwo nałożyłam kropelkę na policzki i zaczęły mnie piec i swędzieć... Mam cerę naczynkową, ale kilka lat temu stosowałam np morelowy peeling St.Ives i wszystko było ok, a tu takie prawie że mleczko mnie podrażniło. Nałożyłam potem glinkę różową i na szczęście skóra się uspokoiła.

Spróbuję następnym razem w mniejszym stężeniu i krócej trzymać, jak nie podpasuje to z przekleństwem rzucę na targowisko
Mnie swego czasu też ten peeling podrażnił. I nie mam pojęcia jaka była tego przyczyna, bo wcześniej zużyłam z 10 opakowań i było ok.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:16   #1082
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
poszukaj na targowisku, ogólnym, mineralnym, mazidłowym, często widziałam ten konserwant tylko kiedyś chyba się nazywał Rokonsal czy jakoś tak
Tak zrobię, może ktoś ma
Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Ja bym się kłóciła. A w najgorszym wypadku zapłaciła za niego ponownie, ale poprosiła o szybką przesyłkę.
No właśnie nie za bardzo chcę zamawiać, bo ostatnio czekałyśmy na paczkę 3 tygodnie, a boję się ,że do tego czasu tak zmieni się pogoda, że kwasy nie będą wskazane. W sumie 8 zł to nie majątek, ale irytuje mnie to ,że nie dość że trzeba czekać 3 tyg na zamówienie, to później jeszcze wciskają ciemnotę, że musi być w paczce.
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:30   #1083
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Tak zrobię, może ktoś ma

No właśnie nie za bardzo chcę zamawiać, bo ostatnio czekałyśmy na paczkę 3 tygodnie, a boję się ,że do tego czasu tak zmieni się pogoda, że kwasy nie będą wskazane. W sumie 8 zł to nie majątek, ale irytuje mnie to ,że nie dość że trzeba czekać 3 tyg na zamówienie, to później jeszcze wciskają ciemnotę, że musi być w paczce.
Dlatego bym się kłóciła. 8 zł nie majątek i generalnie nie jestem skłonna się o takie rzeczy kłócić, bo szkoda nerwów, ale te trzy tygodnie robią swoje. Więc o ile nie chcą uwierzyć, że w paczce nie ma, próbowałabym się z nimi dogadać, właśnie na zasadzie szybkiej wysyłki.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:40   #1084
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Patrząc na biochemiczne kwc to dogadanie się z nimi może nie być takie łatwe.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:48   #1085
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Dlatego bym się kłóciła. 8 zł nie majątek i generalnie nie jestem skłonna się o takie rzeczy kłócić, bo szkoda nerwów, ale te trzy tygodnie robią swoje. Więc o ile nie chcą uwierzyć, że w paczce nie ma, próbowałabym się z nimi dogadać, właśnie na zasadzie szybkiej wysyłki.
Postaram się tak zrobić, chociaż mam wrażenie, że u nich pracują 2 osoby, bo skoro ze stanów paczki dochodzą w 2 tyg, a tu z jednego końca Polski na drugi w 3.. brak słów i właśnie to mnie zniechęca w tym sklepie. Jedyne co mnie w nim kusi to to,że mają gotowe zestawy. Ja dopiero zaczynam przygodę z naturalnymi kosmetykami i ze względu na warunki zarówno czasowe jak i mieszkaniowe nie mam możliwości ważenia, mierzenia itd, bo gdyby nie to to kupowałbym na mazidłach lub ZSK, ale oni nie mają tylu zestawów...niestety
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Patrząc na biochemiczne kwc to dogadanie się z nimi może nie być takie łatwe.
No właśnie...
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 10:34   #1086
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
kogo podrażnił peeling enzymatyczny i dlaczego mnie?

Ledwo nałożyłam kropelkę na policzki i zaczęły mnie piec i swędzieć... Mam cerę naczynkową, ale kilka lat temu stosowałam np morelowy peeling St.Ives i wszystko było ok, a tu takie prawie że mleczko mnie podrażniło. Nałożyłam potem glinkę różową i na szczęście skóra się uspokoiła.

Spróbuję następnym razem w mniejszym stężeniu i krócej trzymać, jak nie podpasuje to z przekleństwem rzucę na targowisko
Jest jeszcze jedna opcja - może niedokladnie wymieszałaś bromelainę?? I akurat nałożyłaś na twarz taką zwiekszoną dawkę? Bromelaina jst bardzo drażniąca, dlatego dodaje jej się niewiele, ja bym spróbowala jeszcze raz wymieszać i spróbować. Albo po prostu masz na nią uczulenie ;/
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 17:14   #1087
ElbaEssen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

witam ja zaczynam dopiero oja przygode z biochemia i odwaznym krokiem zdecydowalam sie na serum migdalowe czy ktos juz uzywal i moze sie wypowiedziec dosc bogato w informacjach?

zamierzam do kupic olejek myjacy, hydrolat oczarowy, zel hialuronowy, serum 3 x Rose, moze jeszcze eliksir winogronowy na dobry start i filty

zalezy mi na opini serum migdalowe bo to w koncu kwasy
ElbaEssen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 18:23   #1088
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ElbaEssen, trochę osób już się wypowiadało na temat serum migdałowego. Wystarczy przeszukać wątek: KLIK
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:12   #1089
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jedna opcja - może niedokladnie wymieszałaś bromelainę?? I akurat nałożyłaś na twarz taką zwiekszoną dawkę? Bromelaina jst bardzo drażniąca, dlatego dodaje jej się niewiele, ja bym spróbowala jeszcze raz wymieszać i spróbować. Albo po prostu masz na nią uczulenie ;/
możliwe, przy następnym użyciu mocniej wstrząsnę
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:48   #1090
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
możliwe, przy następnym użyciu mocniej wstrząsnę
wstrząśnięcie niewiele da, rozmieszaj całość dokładnie rozcierając bo i bromelaina i mąka owsiana i mleko w proszku nie są całkiem sypkie, ale lekko kleiste. Powodzenia, oby to było to
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 21:23   #1091
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja zawsze używałam tego peelingu pod prysznicem, a dzis wyjątkowo po myciu i sobie z nim chodziłam po domu. Zmyłam po jakiś 5 minutach i to co ujrzałam... Oj, nie miałam tak wcześniej

Nie piekła mnie buzia prawie wcale, ale miałam dosłownie purpurę i idealnie równo obrysowaną granicę. Widać było idealnie, gdzie był peeling na twarzy.
Najlepsze, że minęło około 40 minut i nadal jestem czerwona i "obrysowana"
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 16:10   #1092
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 364
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
ElbaEssen, trochę osób już się wypowiadało na temat serum migdałowego. Wystarczy przeszukać wątek: KLIK
No wlasnie troche osob sie nie wypowiadalo... Przekopalam wszystkie czesci watku i znalazlam jedna bardziej rozwinieta wypowiedz. na temat serum i druga. Wiec naprawde nie ma co szukac;d Ewentualnie na KWC jest kilka wypowiedzi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 16:33   #1093
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A czy ktoś wie z czego wynika tak długi czas oczekiwania na wysyłkę?
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 16:42   #1094
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
A czy ktoś wie z czego wynika tak długi czas oczekiwania na wysyłkę?
sama jestem bardzo ciekawa, czasem wydaje mi się, że to 1-2 osobowa firma mieszcząca się w garażu jakoś nie przekonują mnie zapewnienia, że mają tyle zamówień i nie nadążają, zawsze mogą zatrudnić więcej osób, ale to Tylko moja opinia.

Mam ochotę na olejek myjący lepszy pomarańczowy czy drzewko herbaciane? (siakaś nowość)
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 17:48   #1095
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
sama jestem bardzo ciekawa, czasem wydaje mi się, że to 1-2 osobowa firma mieszcząca się w garażu jakoś nie przekonują mnie zapewnienia, że mają tyle zamówień i nie nadążają, zawsze mogą zatrudnić więcej osób, ale to Tylko moja opinia.

Mam ochotę na olejek myjący lepszy pomarańczowy czy drzewko herbaciane? (siakaś nowość)
Ja używam drzewka herbacianego i jestem zadowolona, chociaż zapach mi trochę nie pasuję.
A tak w ogóle znalazłam olejki myjące na ZSK może się skuszę i zamówię, jest więcej rodzajów, niektóre są droższe, ale przynajmniej nie będę musiała czekać tyle na przesyłkę.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:09   #1096
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

[QUOTE=neroza;30520395]sama jestem bardzo ciekawa, czasem wydaje mi się, że to 1-2 osobowa firma mieszcząca się w garażu jakoś nie przekonują mnie zapewnienia, że mają tyle zamówień i nie nadążają, zawsze mogą zatrudnić więcej osób, ale to Tylko moja opinia.

A mi się wydaje,że 1 osobowa i mieści się w mieszkaniu prywatnym.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:13   #1097
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Ja używam drzewka herbacianego i jestem zadowolona, chociaż zapach mi trochę nie pasuję.
A tak w ogóle znalazłam olejki myjące na ZSK może się skuszę i zamówię, jest więcej rodzajów, niektóre są droższe, ale przynajmniej nie będę musiała czekać tyle na przesyłkę.
O widzisz! ale są gotowe zestawy czy trzeba samemu mieszać, ważyć itd?
Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
A mi się wydaje,że 1 osobowa i mieści się w mieszkaniu prywatnym.
hahahaha
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:22   #1098
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No wlasnie troche osob sie nie wypowiadalo... Przekopalam wszystkie czesci watku i znalazlam jedna bardziej rozwinieta wypowiedz. na temat serum i druga. Wiec naprawde nie ma co szukac;d Ewentualnie na KWC jest kilka wypowiedzi.
Aha... . No ja nie wiem, nie wczytywałam się, bo nie mam serum migdałowego i nigdy mnie ten temat nie interesował

Widziałyście maseczki błotne? Błoto termalne z oligoelementami mam z NP, ciekawe jak się sprawuje to z BU. Szczególnie mnie zainteresowała wersja z perłami. Ktoś zamawia?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:56   #1099
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
A mi się wydaje,że 1 osobowa i mieści się w mieszkaniu prywatnym.
Biochemia Urody to firma pani Alicji Kwiatkowskiej (nie wiem, czemu na stronie nie ma informacji na ten temat), czyli pani Barbara jest pewnie osobą współpracującą jako członek rodziny.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 20:49   #1100
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
O widzisz! ale są gotowe zestawy czy trzeba samemu mieszać, ważyć itd?

hahahaha
Cóż jakbyś z biochemi urody zamawiała, też w sumie musisz trochę pomieszać xD Właściwie to wstrząsnąć, ale wiadomo o co chodzi.

http://www.zrobsobiekrem.pl/?olejki-hydrofilowe,72

Tu masz wszystko dokładnie opisane
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 20:52   #1101
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie.

W weekend złożyłam swoje pierwsze zamówienie na BU. Czaiłam się od wielu miesięcy, ale ostatecznie zdecydowałam się na "pewniaki", które mają wiele pochlebnych opinii:
- hydrolat oczarowy
- olejek myjący pomarańczowy
- peeling enzymatyczny
- maseczka morska z perłami
Jestem bardzo ciekawa tych kosmetyków i efektów, tym bardziej, że powoli kończę z kometykami drogeryjnymi i przestawiam się na bardziej naturalne i apteczne.
Co do wysyłki i kontaktu z BU to pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwośc, ewentualnie może jakiś mały protest?

Miłego wieczoru!
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 21:08   #1102
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Cóż jakbyś z biochemi urody zamawiała, też w sumie musisz trochę pomieszać xD Właściwie to wstrząsnąć, ale wiadomo o co chodzi.

http://www.zrobsobiekrem.pl/?olejki-hydrofilowe,72

Tu masz wszystko dokładnie opisane
Nie no taki rodzaj skomplikowania to ja lubię gorzej jak dają przepis i karzą ważyć, przeliczać, miareczkować itd
czy ja dobrze rozumiem?- po dodaniu do 2 dowolnych olejów emulgatora SLP otrzymam olejek myjący? Bo ja wolałabym jakieś inne oleje niż te sugerowane
__________________

Edytowane przez neroza
Czas edycji: 2011-11-16 o 14:05
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 21:20   #1103
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Ne no taki rodzaj skomplikowania to ja lubię gorzej jak dają przepis i karzą ważyć, przeliczać, miareczkować itd
czy ja dobrze rozumie?- po dodaniu do 2 dowolnych olejów emulgatora SLP otrzymam olejek myjący? Bo ja wolałabym jakieś inne oleje niż te sugerowane
Wydaje mi się że możesz 2 inne oleje wymieszać, ale pewności nie mam.
Może niech jakaś ekspertka się wypowie.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 21:56   #1104
lilith1210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja dzisiaj dostałam paczkę 12 dzień po zaksięgowaniu. Sporządziłam parę mikstur, na dzień dobry zaserwowałam sobie olej z malin z HA peptydowym - troszkę się rolowało... Popołudniu jakby cera żywsza, ale może sobie wmawiam
Taraz umyłam twarz olejkiem pomarańczowym - bardzo przyjemny w użyciu. Wystarcza kilka kropel. No i moim zdaniem dobrze zmywa. Po czym użyłam peelingu enzymatycznego... i tak - piekł lekko w trakcie, po zmyciu cera wg mnie bez zmian. Większy efekt wygładzenia miałam po peelingu Kanebo np. Na noc masło ze skrzypem + HA peptydowe. Masło przyjemniusie. Zobaczymy jak będę wyglądała po nocy
Wit C też zrobiłam, ale na razie siostrze oddam, niech testuje. Został mi 10%AHA/BHA i krem azolo. Z tymi rzeczami poczekam trochę, najpierw zobaczę jak mi cera zareaguje na dzisiejsze nowości. A korci mnie ten kwas, że ho ho! Myślicie, że tydzień wystarczy? Chłop na 2 tyg wyjeżdża i wymyśliłam sobie, że jak wróci to będę miała cerę jak z photo shopa... I wierzę, że wiara czyni cuda
lilith1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:00   #1105
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość

Widziałyście maseczki błotne? Błoto termalne z oligoelementami mam z NP, ciekawe jak się sprawuje to z BU. Szczególnie mnie zainteresowała wersja z perłami. Ktoś zamawia?
ja też mam, i mimo że mam cerę naczynkową to je lubię fajnie oczyszcza, i nie podrażnia co zdarzało mi się przy glince zielonej..
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 09:22   #1106
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
czy ja dobrze rozumie?- po dodaniu do 2 dowolnych olejów emulgatora SLP otrzymam olejek myjący? Bo ja wolałabym jakieś inne oleje niż te sugerowane
Dokładnie tak ! Ja dodaję też kilka kropel olejku teterycznego dla zapachu
Na Mazidłach np. polecają też dodanie kilku kropel olejku rozmarynowego.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 10:14   #1107
ElbaEssen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No wlasnie troche osob sie nie wypowiadalo... Przekopalam wszystkie czesci watku i znalazlam jedna bardziej rozwinieta wypowiedz. na temat serum i druga. Wiec naprawde nie ma co szukac;d Ewentualnie na KWC jest kilka wypowiedzi.

... ja tez przekopalam duzo forum dniami i poznymi wieczorami i nic... jest dyzo wypowiedzi o kwasie migdalowym o ktorym duzo wiem... a mi chodzi o SERUM MIGDALOWE jest to nowosc na BU wiec prosze jesli ktos uzywal to prosze o opinie ja czekam na paczuszke z BU i bede uzywac ale opinia byla by mi pomocna...

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-mandelic.html :pro si:: prosi:
ElbaEssen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 14:06   #1108
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dokładnie tak ! Ja dodaję też kilka kropel olejku teterycznego dla zapachu
Na Mazidłach np. polecają też dodanie kilku kropel olejku rozmarynowego.
super! Dziękuję Ci bardzo
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 20:03   #1109
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ElbaEssen Pokaż wiadomość
... ja tez przekopalam duzo forum dniami i poznymi wieczorami i nic... jest dyzo wypowiedzi o kwasie migdalowym o ktorym duzo wiem... a mi chodzi o SERUM MIGDALOWE jest to nowosc na BU wiec prosze jesli ktos uzywal to prosze o opinie ja czekam na paczuszke z BU i bede uzywac ale opinia byla by mi pomocna...

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-mandelic.html :pro si:: prosi:
A mnie się wydaje ze to nie nowość tylko pojawia się raz na czas bo już gdzieś dawno o nim czytałam. Niby pisze ze nowa formuła, więc może ulepszony.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 21:10   #1110
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lilith1210 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj dostałam paczkę 12 dzień po zaksięgowaniu. Sporządziłam parę mikstur, na dzień dobry zaserwowałam sobie olej z malin z HA peptydowym - troszkę się rolowało... Popołudniu jakby cera żywsza, ale może sobie wmawiam
Taraz umyłam twarz olejkiem pomarańczowym - bardzo przyjemny w użyciu. Wystarcza kilka kropel. No i moim zdaniem dobrze zmywa. Po czym użyłam peelingu enzymatycznego... i tak - piekł lekko w trakcie, po zmyciu cera wg mnie bez zmian. Większy efekt wygładzenia miałam po peelingu Kanebo np. Na noc masło ze skrzypem + HA peptydowe. Masło przyjemniusie. Zobaczymy jak będę wyglądała po nocy
Wit C też zrobiłam, ale na razie siostrze oddam, niech testuje. Został mi 10%AHA/BHA i krem azolo. Z tymi rzeczami poczekam trochę, najpierw zobaczę jak mi cera zareaguje na dzisiejsze nowości. A korci mnie ten kwas, że ho ho! Myślicie, że tydzień wystarczy? Chłop na 2 tyg wyjeżdża i wymyśliłam sobie, że jak wróci to będę miała cerę jak z photo shopa... I wierzę, że wiara czyni cuda
Też jestem ciekawa ile trwa wysyp i schodzenie skóry bo muszę ogarnąć jak TŻ nie będzie i żadnych ważnych imprez Ile to u Was trwało dziewczyny?
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.