wróżka w Poznaniu - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-06, 11:50   #1111
niezapominajka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam !Jestem na tym forum nowa.Chciałam zapytać ,czy może ktoś zna namiary na wróżkę Barbarę Czajkę z Obornik.Podobno jest dobra.
niezapominajka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 22:22   #1112
Edytea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cześć,
podobnie jak niektóre moje poprzedniczki byłam w ostatnim czasie u kilku wróżek z Poznania. Chciałam rozwiązać pewien swój problem, ale żadna z nich w tym nie pomogła, zrobiły jeszcze większy mętlik niż był. Pierwszą wróżką, którą odwiedziłam była Kiara. Super kobieta do rozmowy. Bardzo sympatyczna, elegancka, zadbana. Z cierpliwością odpowiadała na każde z moich pytań. Sama nawet proponowała o co mogę zapytać. Jak narazie nic a nic się nie sprawdziło. Byłam u niej dwa razy, za drugim razem przepowiadała to samo co za pierwszym razem. Usłyszałam dosłownie to samo jak podczas pierwszego seansu. Potrzeba jednak trochę czasu by choć część tych rzeczy mogła się sprawdzić, wiele spraw po prostu wymaga u mnie cierpliwości i upływu czasu. Wiele spraw jest zawieszonych stąd karta Wisielca się pojawiała w rozkładach. Seans trwał godzinę. Kiarę oceniam na 5, rewelacyjna umiejętność rozmowy z ludżmi, miła, sympatyczna kobieta z wysoką kulturą osobistą. Co do sprawdzalności wróżb na chwilę obecną nic nie mogę powiedzieć.
Następnie odwiedziłam Halszkę w Koziegłowach. i powiem krótko: Masakra!!! Wredny babsztyl na pierwszy rzut oka, bałam się jej. Przyjmuje w starym, zaniedbanym mieszkaniu. Opryskliwa! Mówiła o mandacie, blondynce w depresji, o tym,że ze swoim facetem nie zobaczę się przez 3 miesiące, a widujemy sie co weekend, o brunecie, na którego mam uważać, bo wprowadzi zamieszanie, o czarnej koleżance w pracy, na którą mam uważać. I koniec kropka wróżby. Nic więcej. Jak dla mnie mało konkretna, ogólne stwierdzenia, które można przypasować do każdego. Czytałam ,że wielu dziewczynom mówiła o mandatach, blondynce w depresji, brunecie, na którego trzeba uważać.
Kolejną wróżką była Aurelia z Sierakowskiej. Przez telefon podczas ustalania terminu wizyty tak niemiła,że miałam myśl wogólę się u niej nie pojawić. Z czystej ciekawości jednak tam pojechałam. Arogancka, czułam się jak intruz, mówi na Ty, wrażenie takie jakby miała mnie za byle co i byle kogo. Na pewno nigdy więcej nie skorzystam z jej wróżb i nikomu jej nie polecę. Ogólniki, ogólniki i jeszcze raz ogólniki. Zdziwiła sie jak podczas wróżby powiedziałam jej jakie mam wykształcenie i gdzie pracuję. Wtedy zmieniła trochę swoje chamowate zachowanie. Z tak arogancką kobietą dawno się już nie spotkałam jak Aurelia Szymaszkiewicz. Nie warta 100zł. Żałowałam i straconych na tą wizytę pieniędzy i czasu. Spieszy się jej, wróży tylko 20 min, a potem możesz zadawać pytania, które widać ,że ewidentnie ją męczą.
Edytea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:20   #1113
nika_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cześć!
Bardzo się cieszę, że znalazłam tę rozmowę.
Nie udało mi się przeczytać wszystkich postów, bo jest ich ogromna ilość, ale te, na które do tej pory rzuciłam okiem odpowiadają moim doświadczeniom.
Koleżanka z okazji urodzin zapłaciła mi wizytę u wróżki.
Nie powiem żebym była z tego powodu zadowolona, ale ona uważała inaczej i nie chcąc być nie miła zgodziłam się i poszłam.
Byłam strasznie nastawiona na nie.W życiu bym nie uwierzyła, że ktoś kto mnie kompletnie nie zna może coś o mnie wiedzieć.
Myślałam już nawet, że moja koleżanka coś o mnie nagadała, ale wróżka wiedziała więcej niż ona.
Nie zmieniło to jednak mojego nastawienia co do sprawdzalności, że niby coś ma się w moim życiu zmienić i to na lepsze.
Jednak się zmieniło!
Po trzech tygodniach od wróżby dostałam propozycje pracy w mojej wymarzonej firmie!
Wydawało mi się to już wręcz niemożliwe. Nie należę do osób, które mocno wierzą w siebie, jestem chyba skrajną pesymistką i ciągle mi źle, ale to mnie zaskoczyło.
Żeby było śmieszniej sposób w jaki dostałam się do tej firmy też wróżka przewidziała.
Byłam u Kiary i tak jak poprzedniczka napisała, przekonałam się.
No i przede wszystkim jest elokwentną kobietą i dobrze wyglądającą nie tak jak te telewizyjne wróżki z ezo tv czy inne.
Jeśli jeszcze kiedyś będę odczuwała potrzebę to skorzystam z jej usług.

Pozdrawiam!
nika_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 20:19   #1114
Wisienka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

hej czy ja mogła bym prosić również o namiary do wróżki z Drużyny Poznańskiej bo chcę się wybrać natusia-17@wp.pl z góry dziękuje
Wisienka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 22:59   #1115
SPQR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam wszystkich. Opiszę tutaj moje doświadczenie z wróżką z Koziegłów. Do wróżki Halszki trafiłem dzięki temu forum. W 2012 roku potrzebowałem porady. Na pytanie wróżki czy jestem w związku powiedziałem, że tak, chociaż to była raczej przyjaźń niż coś poważnego. Wróżka powiedziała mi o stłuczce drogowej, która będzie mnie dotyczyć ale ja jej nie spowoduję, o blondynce która niby będzie moją kobietą, że będę miał określoną liczbę związków przed nią, o czarnej kobiecie, której mam lepiej nie podpadać i jakimś blondynie. Pytałem wtedy o kobietę, z którą nie za wiele mnie łączyło, a miałem nadzieję, że to będzie to. Halszka zaczęła mówić co chwilę te same rzeczy o niej, i że widzi jakiegoś blondyna, i obym nie podpadł czarnej dziewczynie. Dzisiaj jest rok 2016, wróżba na temat stłuczki spełniła się po ok. miesiącu, wróżby na temat pracy też się szybko sprawdzały. Natomiast co do związku sprawdziło się dopiero niedawno. Ja byłem cały czas przekonany, że ona mówi o tamtej kobiecie o którą pytałem, a karty pokazały jej kobietę, z którą jestem od niedawna, a która była przy mnie od około 2013 roku tylko traktowałem ją jak koleżankę. Co do czarnej kobiety sprawdziło się niestety w 100%, ale na tej zasadzie, że mamiła mnie cały czas i udawała zranioną, a tak naprawdę grała na dwa fronty i koniec końców okazało się, że jest z blondynem. Tak więc ja doceniam wróżbę Halszki dopiero po kilku latach, wcześnie oceniałem ją jako świrniętą kobietę, dzisiaj zwracam honor i chylę czoła, tłumaczę sobie to tak, że pewnie karty jej wszystkiego nie powiedziały lub myliły czas.
SPQR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 17:19   #1116
orge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: wróżka w Poznaniu

Ja podobnie, na początku szok, bo było wszystko o mojej przeszłości potem kilka niewiarygodnych, jak dla mnie, sytuacji które mają się wydarzyć w przyszłości. Trochę to trwało, ale nawet te, które wydawały się niemożliwe się spełniły... Nie mam co prawda w tej chwili odwagi iść do Halszki, ale moja kumpela idzie niedługo i jestem ciekawa jakie będzie miała wrażenia, gdyż to jej pierwsza wizyta. Ponoć Halszka przyjmuje teraz też w Poznaniu.
Ale zdrowy rozsądek najważniejszy
orge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 18:35   #1117
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: wróżka w Poznaniu

Odgrzewam temat.
Czy ktokolwiek był na wróżbach w ostatnim czasie?
Jaka sprawdzalność u Was?
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 10:44   #1118
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: wróżka w Poznaniu

No więc ja byłem u Halszki i u Kiary.
Pierwsza wizyta u Halszki. Na mnie zrobiła dobre wrażenie. Najpierw trochę historii i tutaj małe zdziwienie bo wszystko odnośnie mojej przeszłości się zgadzało. Potem teraźniejszość, kwestia uczuć oraz zegar życia i na koniec pytania TAK/NIE oraz karty cygańskie.
Druga wizyta u Kiary. Tutaj gorsze miejsce do takich spotkań, wyższa cena, a atmosfera trochę dziwna. Kiara lekko dziwna, zakręcona, ale przy tym chyba profesjonalna. Generalnie Kiara potwierdziła to co Halszka i dodatkowo umiejscowiła fakty w czasie. No właśnie: czy fakty to się dopiero okaże.

Podsumowując obie powiedziały mniej więcej to samo, przy czym Kiara dodaje do tego okres czasu. Każdą metodą karty pokazywały to samo więc to chyba nie jest przypadek.
Zobaczymy co będzie.
A wy co myślicie?
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 01:36   #1119
Kala171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu



---------- Dopisano o 02:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:51 ----------

Byłam u Halszki i u Kiary latem, obie przepowiedziały mi reaktywację związku, na którym mi wtedy zależało. Halszka przepowiedziała wcześniej nagłe zejście bliskiego, młodego mężczyzny, co niestety się sprawdziło, przyjaciel popełnił samobójstwo. Przewidziany come back miał nastąpić jesienią, ale nic na to nie wskazuje, zwłaszcza że były ma nową laską od listopada. U mnie też chwilowo pojaiwł się ktoś nowy ale okazał się to niewypał. Powtórnie odwiedziłam Halszkę przed sylwestrem i powiedziała że nadal widzi reaktywację związku, w bliższym rozłożeniu potwierdziła uczucia i to, ze pojawia się moja osoba a nie obecna kobieta. Nie wiem, czy jeszcze bardziej mnie to nie zryło. Potwierdziła też nagłe zejscie, które miało mieć miejsc w przeszłości. Sama nie wiem co o tym myśleć :/
Kala171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 09:23   #1120
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: wróżka w Poznaniu

U mnie też pojawił się temat śmierci, ale właśnie kogoś z rodziny i starszego. Na razie to nie nastąpiło, ale fakty są takie że dalej jest to możliwe.
Niektóre z przepowiedni już się spełniły w jakimś stopniu, a przecież minęło niecałe 2 miesiące.
U mnie również była informacja o reaktywacji związku i również nie zanosi się na to.
Cóż, czas pokaże jak będzie, ale na ten moment zbyt mało czasu minęło aby mówić o sprawdzalności przepowiedni.
Prawdą jest też to że chyba coś w tym wszystkim jest, bo obie podobnie mówiły i mi się sprawdza powoli. U innych też się sprawdzało z tego co czytałem.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 00:01   #1121
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: wróżka w Poznaniu

Ile za takie spotkanie?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-10, 23:31   #1122
Kala171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu

100zł

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Co do tej pory się sprawdziło i na jakim temacie głównie Ci zależało?
Kala171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 20:45   #1123
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: wróżka w Poznaniu

Byłam u Halszki i nie polecam.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-12, 16:49   #1124
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: wróżka w Poznaniu

Dlaczego odradzasz? Jakieś argumenty, wnioski ?
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 01:41   #1125
Kala171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu

Powiedz, co dotychczas sprawdziło się u Ciebie oraz jakie sprawy się pokryły
Kala171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 20:59   #1126
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: wróżka w Poznaniu

201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 15:06   #1127
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: wróżka w Poznaniu

U mnie powoli się sprawdza, łącznie z tym że w pracy bez rewelacji ale też bezpiecznie.
Do tego kontakt byłej z jej poprzednim i możliwy związek. Zobaczymy czy zakończy się tak jak przewidywały.
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 01:47   #1128
Kala171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu

Rozumiem, że nie chcesz aby była wracała do byłego
Kala171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 09:26   #1129
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: wróżka w Poznaniu

To zasadniczo jej sprawa i jej życie i można tutaj dużo mówić, ale prawdą jest że nie wyjdzie jej to na dobre :P
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 09:58   #1130
Kala171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu

priv? chętnie pogadam
Kala171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 17:32   #1131
orge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: wróżka w Poznaniu

ha... no ja tam do Halszki co jakiś czas chodzę. Sprawdza się, a dodatkowo lubię sobie z tą kobietą pogadać. Zawsze sprowadzi mnie na ziemię U Kiary też raz byłam i w sumie to nic złego nie mogę powiedzieć, ale prawda jest taka, że każdy musi sobie podpasować czarodziejkę
Nie na darmo mówi sie o energii itd... więc trudno jednoznacznie stwierdzić, że się kogoś poleca lub nie, bo to, że mi pasuje innej osobie niekoniecznie... To tak jak u lekarza jeden wychwala, drugi nie
orge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 07:37   #1132
elfik7231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez izetta Pokaż wiadomość
Mysia kitka, czy mogłabyś się podzielić prywatnie adresem do tej wróżki z Drużyny? izetta@gazeta.pl

dawno nikt nie pisał tutaj.. czzy otrzymam namiar na wrozke w Drużynie POznańskiej?
elfik7231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 14:57   #1133
Atena96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez elfik7231 Pokaż wiadomość
dawno nikt nie pisał tutaj.. czzy otrzymam namiar na wrozke w Drużynie POznańskiej?
Również proszę o kontakt do wróżki z drużyny oraz z Rataj
Atena96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 15:25   #1134
joola00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

wróżka Aurelia jeszcze przyjmuje?, bo bym sie zdecydowała
joola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 08:39   #1135
Asiula_92
Raczkowanie
 
Avatar Asiula_92
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 128
Dot.: wróżka w Poznaniu

widzę, że same nowe konta podbijają temat
jeśli komuś szkoda czasu na dojazd czy czekanie na wolne miejsce to polecam wróżkę Aine Marii - działa online, korzystałam kilka razy i polecam serdecznie. Ma sesje telefoniczne ale też odpowiedzi email itp.
Z takich stacjonarnych to korzystam tylko lokalnie, ale terminy są takie, że ho ho l. Miałam kiedyś przyjemność rozmawiać ze słynnym Maciejem, ale bez rewelacji... .
__________________

Nie ma ludzi bez uczuć, są tylko tacy których przeraża to, że je mają.

Asiula_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 20:12   #1136
ociupinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: wróżka w Poznaniu

Niesamowite, to chyba ta sama wróżka ze Starołęki co wróżyła mi! W ciągu kilku lat tak niesamowite rzeczy się wydarzyły, że aż do dzis jestem w szoku, a 2 wizyty były jeszcze przed 2005. To faktycznie był dom, ale nie panietam adresu, moze kojarzysz.. za to pamiętam, że to była młoda dziewczyna, może ok 27 lat , jasna blondynka, wlosy chyba do ramion. Ona nawet niedpecjalnie w te karty patrzyła, bo mówiła tak szybko, że raczej tego nie wymyślała. Mówiła mi, że coś jej po prostu powoduje, że słowa wchodzą jej do głowy, jakby coś mówiło za nią. Ciekawe, gdzie ona teraz jest, czy jeszxze wróży... to co mi się sprawdziło, nie było kakąś głupotą typu „poznasz kogoś bls bla bla”. Dopiero jak się to wydarzyło i trwało, zmieniło moje życie, to mi się orzypomniały jej słowa i tu szok, bo skąd ona mogła przewidzieć rzeczy, sytuacje, czy okoliczności, które wtedy jeszcze nie zaistniały, i to niektóre natury czysto technicznej w dziedzinie, o której nie miała pojęcia. Anka a pamiętasz może jej adres?
ociupinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-26, 17:00   #1137
JaTylkoJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

Hej,poszukuje wróżki w Poznaniu lub okolicach, jakiejś sprawdzonej, dobrej. Możecie polecić kogoś?
JaTylkoJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 18:00:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.